Сонник Пітон 😴 приснився, до чого сниться Пітон уві сні бачити

Пітон уві сні уособлює силу духу і потенційні можливості сновидіння. Ці якості знадобляться йому для подолання істотних перешкод на шляху до успіху. Такий знак попереджає про зустріч з сильним і підступним ворогом, який може порушити всі ваші плани, якщо не зумієте чинити гідний опір.

Кому наснився пітон?

Якщо пітон приснився жінці ▼

Якщо жінка бачила уві сні пітона – чекає зустріч з солідною людиною, який буде відчувати до неї симпатію. Якщо при цьому величезний змій був згорнутий кільцями, значить, вона сама буде відчувати непереборний потяг до нового знайомого, не виключено початок романтичних відносин.

Які змії ще були уві сні?

До чого сняться удав і пітон ▼

За сонником Феломени удав і пітон в сновидінні трактуються в залежності від того, як вони себе вели. Якщо вас налякав їх вид – доведеться пережити якесь потрясіння. Якщо їх поява ви сприйняли з цікавістю – чекайте привабливої ​​пропозиції від близького знайомого. У разі спокійного поведінки змій – очікується зростання матеріального благополуччя, отримання цінних подарунків.

Яким був пітон уві сні?

Якщо пітон уві сні був величезний ▼

Величезний пітон, що скувала вас, сниться, як провісник нової небезпеки. Таке бачення попереджає про можливість нещасного випадку або підвищеного травматизму. Якщо він напав на кого-то з ваших знайомих – значить, біда загрожує цій людині. Приділяйте йому більше уваги і постарайтеся по можливості запобігти нещастю.

Величезна, як пітон, змія в сновидінні є сигналом про те, що ваші вороги налаштовані дуже рішуче для нанесення раптового удару. Їх дії стануть несподіванкою для вас, і на відповідну реакцію не буде часу.

Що означає жовтий пітон по сонником ▼

Сон, в якому був жовтий пітон, означає, що ви відчуваєте себе жертвою обставин і навіть не намагаєтеся з ними боротися. Обрана позиція бездіяльності може призвести до повного провалу ваших планів. Зберіться, вихід з цього становища є, і знайти його в ваших силах.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пітон, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пітон уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився білий пітон, я знала, що це моя домашня тварина, ми гуляли з ним, потім він різко поповз, а коли я почала його шукати, так само швидко і повернувся, як ніби шукав у мене захисту. За розмірами пітон був великим

Ірина, то, що в вашому сні був пітон, ймовірно, відображає те, що ви сповнені сил.

сниться мені, що ми з моїм колишнім чоловіком стоїмо під дверима загсу і збираємося з ним розписатися. заходимо в кабінет але там виникають якісь труднощі і нас просять почекати під дверима. і ось я сиджу під дверима і бачу як в стінці в якійсь ніші біля підлоги повзає величезна змія, вона повзає з боку в бік то з’являючись і зникаючи, потім я бачу як вона скидає свою шкіру. і тут вона мене помічає і починає женуться за мною, я бігаю від неї по всій будівлі. зустрічаю свою колегу і ми разом з нею тікаємо від величезної змій. ми з колегою опиняємося в воді мутного кольору і все намагаємося втекти від змії, я відривати на якийсь відстань повертаюся назад і бачу, що змія вже напала на колегу і вже ось ось наздожене мене.і вона наздогнала мене

Олена, то, що в вашому сні був пітон, ймовірно, говорить про те, що у вас достатньо енергії, щоб вирішити всі перешкоди на шляху до гармонії у відносинах.

Я дізналася про зраду двох подруг, весь день переживала і вночі мені приснився сон, загін в ньому стою я, кінь і великий зелений пітон на піску, я знала що мені треба за ними наглядати щоб вони не втекли, від пітона я трималася подалі.. ще була спека і я все думала сходити за водою для коня, т.до. ми дуже довго там знаходилися і в підсумку я пішла по воду.Може це бути якось пов’язане з проізощедшімі подіями?

Алла, то, що в цьому сні був пітон, ймовірно, говорить про те, що вас чекає протистояння небезпечного людині.

Я давно шукаю роботу.
З четверга на п’ятницю сниться сон: я познайомилася з приємним молодим чоловіком (Владиславом), потім я бачу, що ми &# 8212; жених і наречена, очолюємо весільну процесію, і на шляху виявляється купа з декількох великих змій (напевно, пітонів), які не становлять небезпеки. Я запропонувала обійти їх, і ми пішли далі вздовж заводської огорожі. Зліва я побачила кіоск, повний товарів, праворуч заводську прохідну. Опинившись на території заводу, ми побачили тамаду, який зазивав нас пройти кудись далі.
Цей сон залишив приємне враження.

Олена, в такому сні пітон, швидше за все, сімволізірут деякі проблеми, котрі можуть з’явитися у вас у відносинах з новим хлопцем.

Я Олена, якій приснився цей сон. він збувся.
Як я і передбачала, він стосувався непростої ситуації з пошуком роботи.
Я знайшла відмінну вакансію в новій для себе сфері діяльності, де для початку потрібно моє навчання. Учителем і наставником виявився той самий &# 171; наречений&# 187 ;, і звали його Владислав.

Бачила величезного жовтого пітона, почуття страху було однозначно! Виділу його відкриту пащу, але мені він нічого не зробив, я пішла від нього, але очі шукала, боячись сново його побачити. які припущення?

Бачила уві сні пітона. Він обвивали мене навколо, я майже по-справжньому відчувала його на собі, причому здавалося, що він рухається як черв’як.І найголовніше &# 8212; дуже виразне враження (навіть начебто хтось це говорить), що він заліз до мене з великої любові, що він тепер мене вважає своєю господинею, а не його дресирувальницю. а я все одно боялася ворушитися, він засинав, я не могла двінутьс, і покликати не знала кого і як. Але пітон був дружній !

Такий сон, в якому був такий пітон, ймовірно, говорить про те, що вас чекають знаки уваги з боку людини який вам не приємний.

спасибі за відповідь. Це, я думаю, можна пережити! А то у мене найближчим часом поїздка на літаку належить, ще й всією сім’єю &# 8212; а літати боюся&# 8230;&# 8230;.. Та й у доньки змагання на носі зовсім, а виступати вона зовсім не вміє, ось і думалося, що вона в черговий раз нам &# 171; удружив&# 187; з результатом. Ми-то завжди переживаємо.
Просто під таким враженням від сну була, як наяву!

Приснився сон що я мерію дві пари чобіт але вони мені не подобаються, потім йду гуляти з великим світло-жовтим пітоном а він від мене втік. Я начебто його знайшла на якомусь ринку в клітці (але його не бачу) але знаю що він там. Мені хочетсяего повернути (так як він начебто домашній) але торговка на ринку сказала ВІН НЕ ТВІЙ УХОДИ.

Мені наснилося, що ми сидимо за столиком в ресторані. Я показую дочки якусь рослину і розглядаю його стебло. Стебло тягнеться в темний підвал, там плутається з трубами, і в цій плутанині і темряві я бачу пітона. Коли змія зрозуміла, що я її бачу, вона кинулася в нашу сторону. Ми від неї тікали якимись сходами і коридорами. втекли&# 8230;

Такий сон, в якому був пітон, ймовірно, попереджає про те, що ви можете дати дочки згубний порада.

сниться, хочу в сумку покласти спійману рибу.Тут бачу на сумці тихо лежить змія (з самого початку не понела, що це пітон).Дуже злякалася і причаїлася.Змія стала відповзати від мене, коду пішла на невелику відстань я підносячи і побачила великий вибір потонемо.Він теж дивився в мою сторону (такий великий і сольний), але потім удоляют все далі і далі поки зовсім не зник

сниться величезний пітон, який раптово з’являється назустріч великій кількості людей, в тому числі і мені, Все розбігаються, я теж довго тікаю від нього, втекла

Мені сьогодні наснилося, буд то я йшла по якійсь стежині і тут хтось ззаду каже: Тутешніх тигрів коли їх стає занадто багато з’їдають пітони. Йду далі і бачу як 2 пітона ковтають хлопчика і дівчинку. Дівчинку я як то виташіл, а хлопчик все глибше пропадав у Пітоні. А потім ми з цією дівчинкою прибігли в какаю то село, а там нікого немає, тільки великі пітони з’їдають людей. Хочу допомогти, а ці пітони мене не пускають і вигнали звідти, а гнати не стали. І я пішла, було дуже страшно і шкода.

Ймовірно, ваше сновидіння за участю пітона говорить про те, що ви можете в гранично важкий момент знайти несподівану допомогу.

Вітаю . Мені приснився дуже інтерений і дивний сон . Я з своєю ліжку лежала на змії, ми були, як одне ціле я навіть відчувала себе їй (я за гороскопом змія) . І раптом розумію, що в животі у неї щось ворушитися, про раптом розумію, що вона з’їла ведмедя, тобто лежу я на двох тваринний і раптом змія починає народжувати, я піднімаю ковдру і бачу що народився крокодил . Дуже дивний Сон, в сонник відповіді не знайти, а дуже хочеться знати розгадку . спасибі

Найімовірніше, таке ваше сновидіння, в якому був пітон, вказує на те, що ви можете бути переповнені силами для досягнення поставленої перед вами метою.

Вітаю. приснився такий сон: я стою ловлю рибу на спінінг і розумію, що що то попалося, але не можу витягнути. поступово підмотуючи волосінь йду по березі, підходжу до місця де повинна бути блешня (або що там у мене було), дивлюся і бачу, що зловив змію! що за змія це була, я незнаю. далі я підняв вудлище вгору і побачив що змія велика і довга. потім сон обірвався. поясніть будь ласка сенс сну. спасибі

Найімовірніше, сновидіння, в якому ви зловили змію, вказує на те, що ви можете заразитися випадково.

Здраствуйте. Бачила сон, ніби я і моя сестра в хатині якийсь і білого пітона який обвивався біля мене, і він став мене душити.крикнула сестрі щоб водою облила нас, і змія заспокоїлася і відпустила мене.до чого цей сон?весь день ходжу і думаю&# 8230; Спсаібо заздалегідь 🙂

доброго ранку. наснилося мені, що тримала величезного пітона за голову, щоб не вкусив.притому до сих пір не зрозумію саме тіло таке величезне велика метра 2.а голова маленкая, але не Зміїний.глузду зрозуміти не можу, ніби як боялася що вкусить і в той же час було не особливо і страшно.я як би уві сні оберігала інших людей від нього.в результаті прокинулася, коли він мене мало не вкусив.

наснилося що на підлозі звивається величезний золотистий пітон.а я сиджу десь під стелею і дивлюся зверху на нього і дуже боюся.але я уві сні чомусь впевнена що це кобра і що дуже небезпечна. що б це значило?

мені наснилося що я нахажу багато змій і одна побачила нас, ми начолі тікати сночало вона вбила одну чевочку, потім я у себе на руках побачив умерающуго дитини.що це може означати?

Доброго дня. мені наснилося що я перебуваю в незрозумілій кімнаті, чужі люди, а також сороки ворони і хом’яки, пташки сиділи в клітці а хом’яка я тримала в руках, і в цю ж секунду я відчула що мене хтось обвиває, щось велике і важке, виявилося пітон, потім він став мене душити сильно і я прокинулася, в непонятка, і що найцікавіше: слідом я так три рази поспіль прокидалася, все таже кімната, пітон, Душенов і знову прокидаюся, ось справа так і дійшло до ранку. Цікаво що може це означати, у мене немає ніякого передчуття, а взагалі інтуїція працює сильно, боюся що це може щось пророкувати погане.

Те, що в у вашому сні був пітон, швидше за все, говорить про те, що вам загрожують серйозні неприємності, дуже небезпечні.

Доброго дня! Мені наснилося, що в річці на дні лежить скарб. Два пітона (або удава) дуже великих і дуже красивих кажуть мені, що тільки я знаю, як виглядає скарб і тільки з моєю допомогою його можна знайти і дістати. Питають мене, не погоджуся я пірнути разом з ними. Я погоджуюся і вони обвивають мене і ми занурюємося в воду. Чим сон закінчується я не пам’ятаю, але в загальному він був дуже приємним, я не відчувала страху, пітони були дуже стриманими, приємними, тактовними :))).

Те, що в сновидінні був такий пітон, швидше за все, вказує на те, що ви ризикуєте постраждати від чужого підступництва і чвар ворогів.

Привіт, допоможіть розтлумачити мій сон. Іду в туалет, за великим. Бачу що у мене з попи випало пару білих довгих черв’яків. Міркую що це глисти і думаю про те, що треба пролікуватися таблетками, але значення особливого не надаю. Коли встаю з унітазу, бачу там величезного жовтого пітона. Він заповз у квартиру, я в жаху намагаюся його закрити в якій-небудь кімнаті, але він сильний ломиться до мене, намагається пролізти в щілини. У квартирі виявляється ще якась змія, але я її чомусь не боюся. Намагаюся подзвонити кому-небудь щоб прислали допомогу. Одночасно дуже сильно переживаю за мого сина 2 роки, який спить в іншій кімнаті в ліжечку. Намагаюся відвернути увагу пітона на себе. Приходить чоловік, виволікає пітона на вулицю, дія на пляжі. Бачу що мій хлопець, купається в басейні, я і йду до нього. Коли я відволіклася, бачу що пітон вже навколо обволок всього і душить. Я намагаюся врятувати мого чоловіка, обличчя у того вже синє, які потрапили під рукою ножицями намагаюся порізати пітона, поспішаю, боюся що не зможу і не встигну і тут я прокидаюся. Дуже неприємне відчуття після сну. (Живу з чоловіком 20 років різниця вже майже 3 роки. Він хоче одружитися в слід році, так як любить мене. А я раніше хотіла, але зараз з жахом думаю, що буду робити. Так як заміж не хочу, тому що не люблю. Живу за кордоном і заміж треба тільки заради документів. Мені здається тому у мене почалися проблеми зі шкірою, зі здоров’ям і т.д.) Що означає цей сон теж не знаю, намагалася читати в сонниках. Прийшла до висновку що може означати проблеми в сексуальному житті (а вони є, так як я постійно знаходжу причини не мати статевих стосунків), скандали в сім’ї. Глисти не знаю, що може все вирішитися? Буду дуже вдячна якщо відповісте.

Те, що в сновидінні вашому сновидінні були такі образи, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає дуже серйозна напасть, проблему цю буде разом не здолати.

Наснилося, що йду по вулиці, строму двору в Росії, весь двір засаджений кленами, і на них мешкає пітон. Як тільки ми помітили один одного, він погнався за мною, атакуючи зверху, причому швидко так, я ухилявся. Ледве втік, вибігши на відкриту місцевість без дерев і відразу прокинувся&# 8230; До чого б цей сон?

Бачив уві сні як з рота дохлої риби виповзла змія і перетворившись в величезний товсту гримучу змію поповзла геть і через секунду друга змія вилізла з рота риби і теж перетворившись в величезний товсту змію поповзла геть, я спостерігав за всім цим з боку, але змії не заподіяли мені шкоди.

Мені приснився коричневий пітон, довгий, його мені уві сні подарували, він мив тихим і милим, але в одній частині сну він мив прив’язаний як коза на поле, але це було в лісі, я цієї змії не боявся але я був весь час на чеку , спасибі

Снилося мені що треба було дуже потрапити в гараж за чим то.. Підходжу я до гаражу а його обвиває величезний пітон.. Просто величезних розмірів.. Я довго вирішувалося зайти туди щоб взяти потрібні мені речі, і ось наважуюся забігаю хапаю і в цей момент пітон заповзає всередину я кидаю на його величезну голову ганчірку хапаю його і б’ю об стіну, думаючи оглушити його.. Але він після удару кидається на мене, але не встигає і я втік&# 8230;
Після цього я знову приходжу щоб закрити гараж, а його вже там немає&# 8230;..

Те, що в вашому сні був такий пітон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пережити ситуацію пов’язану з ризиком для життя.

мені приснився пітон в будинку.Я сиділа на кріслі і він наблизився і почав повільно пожирати мене я кричу мамі щоб не підходила, і потім все тривала а потім я прокинулася до чого це?

Доброго вам дня.

Сьогодні мені наснилися два пітона. Дія починається в моїй кімнаті. Мама приносить двох пітонів і каже, що їх нам віддав одна людина&# 8230; Але найголовніше, що вони з часом зникли. При цьому мама сказала, що вони можуть загинути, якщо не буде відповідних умов (тепло, світло і т.д.). І ось весь сон я їх шукала і дуже переживала, чому я не можу їх знайти? Але в той же час я боялася їх знайти&# 8230; Будь ласка, допоможіть зрозуміти, щоб це значило, мені здається це дуже важливо&# 8230; Заздалегідь дякую. =)

Мені наснилося, ніби я лежу на ліжку і по кімнаті повзе здоровий пітон, він був жовтого кольору, я навіть чула шум його поповзом по підлозі.жах!

З суботи на неділю приснився величезний пітон, з візерунками темно-зеленого забарвлення і хакі, який по лісі повзав. Прямо величезна змія!

Сьогодні уві сні я знайшла вільне місце на берега не глибокої, дуже чистою і прозорою річки, для того що б ловити рибу. Коли я закинула вудку то побачила що до мене за течією, під водою, пливе великий і яскраво зелений пітон. Мені було страшно але я стояла на березі і бачила як він потихеньку проплив повз мене. Кругом жінки ловили рибу, мені теж хотілося ловити але в якийсь момент я злякалася що я зловила пітона.

Мені наснилося що я завагітніла, не будучи заміжньою, і народила крокодила, він мене кусає після народження, але я не відчувала болю.

Мені наснилося що у мене в кімнаті лежав пітон. він спав я вкрила його ковдрою і хотіла винести з кімнати але боялася потім викликала рятувальників.

Мені сниться, що я в гостях у своїх друзів, ми сидимо за обіднім столом, тут же грають їх двоє дітей, подруга годує двох великих пітонів, а я сиджу, дивлюся на все це і боюь, хоча це їхні домашні вихованці і хочуть тільки одного &# 8212; щоб їх нагодували.

Мені наснилося НІБИ У МЕНЕ НА СПИНІ ЗНАХОДИТЬСЯ величезне ЗМІЯ Я В СТРАХУ кричить своєму хлопцеві ДОПОМОЖИ А КОЛИ озиратися ТО ВІН порубати ЇЇ НА ДРІБНІ ШМАТОЧКИ

Сниться спочатку, що пітони падають з дерев і я ухилився, але відчуваю їх присутність, потім діти-камікадзе (уві сні я зрозумів, що це так) під впливом чоловіка невідомого затягують пітона в будинок і він душить мою кішку, я її рятую, стискаючи пітона, і так кілька разів.Кличу батька, він підходить і все&# 8230; А потім відразу приснилася армія.Справа в тому, що опинившись там, я розумію, що закликали незаконно, т.до.вже відслужив, а там як в пансіонаті, роби що хочеш, мені це не подобається, прошу батьків написати заяву в прокуратуру, не хочуть чи що, хочу, щоб начальство подивилося моя справа, що звання є і рекомендації і знову все&# 8230; Армія вуджу раз 5 сниться.А сам я в рік змії народився.

Мені приснився удав, якого привезла донька як свого домашнього вихованця і попросила за ним доглянути. Але я його боялася, хоча знала, що він ситий.Вірніше я боялася за свою собачку, порода якої той-тер’єр.Весь час намагалася закрити удава якимись дошками, т.е. не закриваючи двері будувала всякі перегородки. І бачила як він повзає, такий великий і жовтий і закопується в землю або пісок, або відповзає в свій будиночок.Знаючи, що цей удав вихованець дочки я не робила йому нічого поганого, тільки берегла собачку, яка теж належить дочці і живе в нашому будинку тимчасово, але ось уже 2 роки.І ще сидячи на дивані я боялася спустити ноги.І забороняла це робити будь-то дитині, то-ли дочки, але бачила її дитиною.А удав просто повзав. А я його боялася.

З середи на четвер приснився сон. Я десь у знайомих, разом зі мною чоловік (начебто знайомий), який стежить за пітоном, і як ніби я усвідомлюю, що цей пітон наш домашній вихованець, я його гладжу, а він нас охороняє. Дивний сон. Допоможіть будь ласка розтлумачити! Заздалегідь дякую.

Мені наснилося ніби бабуся дала нам пітона і мама почала його бити чи кидати. Він розлютився і почав кусати маму&# 8230;&# 8230;. Потім я злякалася і почала кричати не чіпай пітона шкода ж. Пізніше почала його гладити і він заспокоїться. &# 8230;.. Пітон був товстенький з великою пащею. &# 8230;. Пітон почав мене цілувати&# 8230;&# 8230; став добрим. Захищав нас з мамою. Пізніше ніби я з ним виявилася в іншому часі і показувала публіці на вулиці танці з пітоном

Мені сьогодні приснився сон з двома пітонами. Хтось викинув двох дорослих пітонів і я подумала, що можу їх взяти до себе додому, як вихованців. Взяла їх і закинула в кімнату, але весь час був страх всередині, що хто один з них накинеться на мене. Одного пітона, я захотіла дресіровать і він почав мене атакувати, я почала відбиватися, бити його по морді і побачила, що у нього немає іклів. Потім я їх закинула назад в окмнату або побачила або почала думати, що самка народжує маленьких пітончіков і як я буду з ними потім, типу куди складати і як поводитися.

Доброго дня.
Приснився дуже дивний сон.
сниться що я плаваю в якомусь озері&# 8230; воно дуже гарне&# 8230; вода кришталево прозора&# 8230;..здається аж шовкової&# 8230; ніколи такого не бачила.
Але тут у воді до мене почали підпливати три ВЕЛИЧЕЗНИХ пітона.Причому вони були трьох кольорів.Один яскраво помаранчевий, другий яскраво жовтим і третій сірим.
Спочатку я дуже їх злякалася&# 8230;.але потім як не дивно))) ми з ними потоваришували&# 8230; Вони повзали поруч зі мною я їх годувала&# 8230;..
Вони наче мене захищали від чогось&# 8230;.
Підкажіть що означає такий сон?
Заздалегідь дякую.

приснився пітон. Великий, гарний. Біло-жовто-блакитний. І добрий. Почуття страху не відчувала зовсім!
А потім мені в руку дали його лусочки. Відкриваю долоню, а там не лусочки, а пір’ячко. Як у папуги.
Потім пітон відкривав пащу з великими зубами (у них хіба є зуби??). І поповз повз мене&# 8230;
Повзе-повзе, раптом бачу, що недалеко від голови у нього дві ніжки, і він вже не повзе, а біжить на цих самих ніжках&# 8230; Тіло довге, а ніжки тільки дві на початку (і дві в кінці, але я їх не бачила). А потім дивлюся, що і зовсім пітон на пітона не схожий, а більше на собачку світлу, вуха виросли, шерсть&# 8230; Але тільки дивна собачка, довга як пітон&# 8230;

Вітаю. Поясніть будь ласка мій сон. Мені приснився пітон незвичайної растветкі (жовто-блакитний). Він звивався кільцями навколо дроту поруч із землею. Потім він перетворився на тигра точно такий забарвлення. У свою чергу тигр сидячи на землі, був готовий до того, щоб стрибнути в мою сторону або прямо на мене, але не зробив цього.

Мені наснилося, що у мене на кухні лежить поранений пітон і спливає кров’ю. Я в страху ховаюся, він мене знаходить перетворюється в дівчинку і просить допомоги! я намагаюся допомогти. Жахливе почуття страху.

Привіт, мені наснилося&# 8230; дуже багато пітонів, саме пітонів! Я підійшла до річки а навколо з води з піску..стирчать голови пітонів морда і очі&# 8230; деякі вилися в піску&# 8230; і один раптом накинувся і проковтнув мене до вух..було боляче&# 8230; відчуття не з приємних..як ніби він почав мене перетравлювати&# 8230; і тут я різко його розірвала&# 8230; але спина боліла від його зубів&# 8230; до чого це може бути?

Мені наснилося, що я лежала у ванній кімнаті на підлозі, наді мною мною був великий світло-зелений пітон, який харчувався мене задушити або вкусити. Я схопилася за його голову, і відбивалася як могла. Потім він заснув, і я його голову повільно опустила на підлогу. Сама різко встрибнула в ванну, і вилізла через вікно. Як тільки я вилізла, він прокинувся і поповз за мною. Я прибігла до входу в будинок, і мене там чекала маленька сіра змія, яка полювала за мною. Я залізла на високу трубу (біля будинку), вона стала повзти за мною. І тільки куди я хочу піти, вона повзе за мною і намагається вкусити мене. А ззаду, приповз великий світло-зелений пітон. І я різко прокинулася&# 8230;

Мені приснився жовтий пітон. Він був у мене вдома. Так як у будинку є ще 2 кішки я намагалася їх врятувати від нього, а він повзав по підлозі абсолютно спокійно. Поруч були батьки і вони ставилися нормально до цього або як ніби не помічали його. Потім мені здалося, що однією з кішок загрожує небезпека і я взяла пітона за голову, а він намагався вкусити мене. Я кричала батькам &# 171; У мене є меч, де він? Мені треба відрубати змії голову інакше вона нас усіх вб’є.&# 187; Я то відпускала пітона, то ловила і тримала за голову. А як то в кінці сну я вирішила віднести його в зоомагазин і віддати за так. Але навіть там він хотів напасти на мене, повз за мною, а я тікала.

мені приснився сон, що мій хлопець був зачарований в пітона. Ми були у нього вдома. Він хотів мене обійняти, обвиваючи навколо ніг. Але я його боялася, і відходила назад. Потім я що то кинула за двері, знаючи що там снодійне. Він поповз за цим шматком і з’їв його, після чого заснув там же за дверима. Я пішла збирати свої речі, і почула стук у двері. Я відкрила. Прийшли дві мої знайомі жінки. Я у них питаю що мені робити, а одна з них сказала щоб я Вибачте перед ним. Тут він знову заповзає, але повзе повз, в іншу кімнату, ображений на мене. І я прокинулася. А в реалі я з цими жінками не спілкуюся.

Привіт мене звуть Адам . Я бачив уві сні пітона. спочатку лежала його плоть немов килим а потім я бачу як дивлюся телевізор і там показують як правильно задушити змію. Потім ця ж плоть оживає після того як я до неї підкрадаюся і точно як по телевізору схопив її за горло. і боявся що вона гнучка і зможе вкусити мене я до останнього тримав її усією силою душив дужче й дужче що вона не вкусила мене потім думаю як від неї позбутися адже якщо просто кинути її вона може встигнути вкусити і я вирішив сильно покрутити її та жбурнути якомога далі в підсумку після того як я її кинув вона прям втекла під фундамент нашого будинку точніше під діру якої насправді немає і в слід за собою потягла горщик з квіткою я звернув увагу з якою силою вона схопила своїм кінцем цей горщик і тільки тоді зрозумів що дивом залишився, зрозумів з наскільки сильним істотою я боровся&# 8230;

Наснилося, що син приніс додому білого пітона (він до речі народився в рік змії), пітон був спокійний, лежав, згорнувшись кільцями, але я все одно його боялася і вмовила сина віддати його в зоопарк.Ми несли його в величезному пакеті і я бачила його золотисте черевце.По дорозі в зоопарк пакет потягли дві дівчинки років по 6 або 7, але я їх наздогнала і забрала пітона, дівчатка сміялися і дражнили нас з сином я пам’ятаю, що кричала на них уві сні і говорила, що я за них злякалася, але я розуміла , що брешу, було важливо забрати пітона!

Ми пішли з мамою в магазин та й взагалі якимось чином опинилися в зоомагазині . І тут вона питає:&# 187; давай купимо пітона (він був блакитним)?&# 187; ну я відповіла ну не знаю як хочеш, вона ніби доводячи говорила що як ніяк рік змії, можливо цей рік буде краще.. Вообщем купили ми його, преніслі додому.Вдома була тітка зі своїми трьома маленькими дітьми (вони часто в гості приходять), І тут почалося вони витягли його гратися і він кудись поповз, але я страшенно боюся його, у мене таке відчуття було що він вилізе з усіх місць і нападе на мене. потім ми почали шукати його все, а в залі була величезна купа не зрозуміло чого сміття або одягу і на ній стрибали, грали діти. Він виявився там підлозі живий, ми поклали його назад в акваріум.

вчора мені подзвонив колишній молодий чоловік. а вдома постійно напружені відносини може це як то позначиться. мені приснився гігантського пітон який мене спочатку проковтнув .він був дуже великий я для нього була як муха .в результаті поки я там перебувала я обноружіла в пащі яйця з яких вилуплюються малята і я вийшла слідом за ними після чого я знову така як є навколо село і сомной молода людина але обличчя не видно на село нападають скрізь пожежа ми у какойто села просимо щоб нас прівезалі до стільців і обвішали маленькими пітончікамі щоб всі боялися в кінці коли нас обноружілі то малюки займаються

мені приснився білий пітон. Він знаходився на балконі. Коли я туди зайшов.він дивився на мене і я відчув з його боку небезпека. Я взяв палицю і вдарив його. При спробі мене вкусити він врізався в якусь сітку, змінився в забарвленні і поповз за мною. Я прокинувся.

Добого дня. З четверга на п’ятницю наснилися два велічезні пітоні золотистого з Білим кольору. Їх запустили у басейн біля которого я стояла и дивувалася. Потім їх спробувалі віловіті сітямі з води но зоднієї Сторони їх спіймалі в сіті а з Іншої смороду вірвалісь. Вдячна за відповідь наперед.

Сниться що Пітон повзе саме до мене і я це відчуваю, як би вибираючи мене серед інших і намагається пригрітися біля мене, він знову вибирає мене серед інших прісутсвуюшіх і знову повертається до мене, за моїми відчуттями він не несе небезпеки і не намагається зробити що ні добре, просто треться біля мене дружно як дворовий пес.. Сам з себе пітон ось точно такий, як на цій картинці вашого сайту,
Підкажіть що це може означати.

Мені пріснілсось що я купувала великого зеленого пітона з чорним арнамент.При цьому розуміла, що я його боюсь, але пріодалела свій страх заплатила за нього і одягла його собі на шию. Потім принесла пітона в квартиру поклала його на підлогу, він спокійно повзав по кімнатах. Я дивилася на нього, і розуміла що страх перед рептилією у мене проходить, і я перестаю його боятися. Але найбільше запам’яталося, що я подивилася пітонові в очі, вони були у нього бордового кольору!

мені приснився величезний пітон з величезною головою, жовтого кольору в великі плями Він виліз різко з кущів, коли ми сиділи з чоловіком на лавці. Чоловік сказав щоб ми сиділи тихо, але тут почали гавкати собаки і пітон різко повернув голову в нашу сторону Головою дивився прям на чоловіка Чоловік почав різко відмахуватися від нього руками я сильно злякалася Але пітон його не зачепив а просто дивився

Мені наснилося що я стою зі своєю сісти у дворі свого будинку, у дворі крім нас ще багато людей. З стоматологічної поліклініки навпаки з 5го поверху висунувся величезний пітон і почав повзти до нас у двір, я побігла до під’їзду, потім згадала про сестру і злякалася за неї.Потім вирішила що якщо вона не втекла зі мною, значить є на то причини.І пішла в квартиру. Пітон був просто нереально величезний.

Привіт, сьогодні приснився сон-пітон великих розмірів, по одній голові з кожного боку змії, виявилася вона серед мене і моїх друзів, я встиг відбігти від неї, а друга вона вкусила за палець, після чого змію вбили пострілом з &# 171; лука&# 187; – стрілою.

Мені наснилося, що за моїм будинком (приватний сектор) була якась труба, що йде в каналізацію, і я побачила там щось яскраво жовте, поруч з трубою була вирита нора. Заглянувши в трубу я побачила невеликого жовтого пітона, я дістала його і підійшла ближче до нори. З нори визирав кошеня леопарда, маленький, місяця два. Я взяла і його на руки, але так як у мене вдома три собаки і кіт, я розуміла, що не можу залишити нових тварин, тому, що вони виростуть і стануть небезпечними. Але і віддати їх мені було дуже шкода. Я принесла їх додому і показала собакам, сподіваючись що вони подружаться і не будуть представляти небезпеки коли виростуть. потім прокинулася.

мені сніося пітон, величезний, см 50 ширина і дуже довгий, червоно оранжево коричневий, красивий яркіі окрас .кімната метрів 20 ось він в ній і містився покругу, весь сон не пам’ятаю, але в кімнаті ще були люди і пітона я не боялася, це він як би що від мене хоче і він саме чоловік так як я в рукавичках 3 пари прозорих одягала, що б йому чогось вирвати ікла з отрутою чорний і білий, які перебували не в роті у нього, а в якийсь коробці і для цього що б він не напав я придавила саму його більшу частину табуреткою, села зверху, а він лежить і чекає, я тільки боялася виривати ці кліки, що він сіпнеться і вкусить або обтягне мене, а коли в рукавичках була з кимось розглядали чоловічий статевий член і він як би цього пітона.по ощущеніяс сон приємний і хороший.зазвичай багато сни я почуттю.ю зорошо чи ні і багато віщі бувають.а хто знає це що означає і удав це те ж саме, що і пітон?

Мені снилося, що якийсь знайомі людина кидає на мене пітона світлого забарвлення з жовтизною, він був дуже великий, але кидає не з лихим наміром, а граючи, пітон обвив мені шию, і я розумію що він нічого страшного не зробить, але йому не подобається що його кинули і він починає нервувати, я злякалася і прокинулася

Мені снилося, що якийсь знайомі людина кидає на мене пітона світлого забарвлення з жовтизною, він був дуже великий, але кидає не з лихим наміром, а граючи, пітон обвив мені шию, і я розумію що він нічого страшного не зробить, але йому не подобається що його кинули і він починає нервувати, я злякалася і прокинулася

СНИТЬСЯ СОН .ЩО Я ІРУ ПО ДОРОЗІ В СЕЛІ Я одягнена так ДОБРЕ в червоному КАМБІНЕЗОНЕ І БОД КАМБІНЕЗОНОМ У МЕНЕ обкрутив Петон ОН ТАКИЙ ЦВЕТНОЙ БУВ ВЕЛИКИЙ І ВНЕЗУ десь на наге ДРІБНА ЗМІЙКИ АЛЕ ВОНИ МЕНЕ НЕ кусається і ЯІХ НЕ БОЮСЬ .ЙДУЧИ ДАЛІ єті ЗМІЇ ПОЧИНАЮТЬ ОДИН ОДНОГО Гріст.ЩО ЕТО КУО ОБЬЕСНІТЕ ПОЖАЛУСТА.

Вітаю!
Розтлумачте, будь ласка, мій сон. Сниться мені, що я мию руки, а з відливу виповзає величезний зелений пітон, який до того ж щось з’їв . Я починаю втікати, а він повзе за мною&# 8230;.з якимись людьми ми наважуємося його вбити. для цього нам довелося спочатку загнати його в пастку в скелі. Тут вилазить зі скелі кріт впивається в пітона і вони зникають в скелі. ЩО МОЖЕ ОЗНАЧАТИ ЦЕЙ СОН?

Доброго вам дня.Підкажіть будь ласка, що може означати ось такий сон під ранок.Наснилося мені що я перебуваю на кухні з величезним білим пітоном з мій зріст.Я його як би до себе взяла в будинок сама і хочу нагодувати, а він повзає на хвості за мною і зверху так нависає немов ось ось з’їсть мене, а я йому і то пхаю в рот і це, все це він з’їдає і все одно як б бачить, що наїсться тільки мною і що я смачніше.В кінці сну він ось ось мене не з’їв, прямо я відчула що ось ось і прокинулася.Що це може означати?заздалегідь вдячна за тлумачення.

З понеділка на вівторок під ранок сниться, що моя подруга, тільки я не пам’ятаю чи не усвідомлюю, хто саме, плаває в морі,. вода чиста, прозора. І раптом звідки не візьмись з’являється пітон або удав альбінос &# 8212; білий (а на місці. де вуха, як невеликі крила, что-ли) і пливе на неї.
Я закричала, вона стала вибігати з води, а він за нею. Але не наздогнав, спробував вилізти на пісок, повзти за нами, але ми відвернулися і пішли. Страху сильного не було, швидше за переляк.

Мені приснився великий пітон, який нас (мене, чоловіка, дочку) довго переслідував, але ми від нього сховалися в ящиках. Коли ми вийшли з укриття, він на мене напав, але я зуміла його задушити руками десь посередині тулуба, я навіть відчула як там щось хрупнуло і розбризканої.

Мені наснилося, що мою шию ніжно обвиває великий пітон і також ніжно по черзі заковтує мою голову, то з лівого, то з правого боку, і тим самим робить мені масаж голови, але мені трохи страшно, хоча уві сні він не робить мені боляче, а розмовляє зі мною чоловічим голосом, ніби заграючи. До чого такий сон?

Я з батьками приїхала ніби як на мотоциклі (хоча раніше зроду не їздила, і батько проти цього) на пікнік до лісу. Заїхали схил, де росло чимало дерев. і раптом зверху сповзає величезний помаранчевий пітон. Ну ми звичайно ж моментально збираємося і починаємо сідати на мотоцикл, але пітон кудись зникає. Ми знову розкладати, то тепер зі схилу посипалося (саме так) безліч помаранчевих пітонів. вони не повзли а &# 171; стікали&# 187 ;, нібито їх вивалили з якогось мішка усіх разом. Ми просто без всяких зборів стрибаємо на мотоцикл і їдемо, але виявляється що виїзд закритий і потрібен якийсь код, який у мене в пам, а він залишився ТАМ. Я повертаюся туди, якимось незрозумілим чином умудряюся вихопити всі телефони і повертаюся назад.. На жаль далі мене розбудив кіт.

Приснився зелений пітон. Відчуття страху мене кинуло в заціпеніння, я перед ним схилилася і він став повзати по моїй спині, я це відчувала, це було приємно, я подумала що ми подружилися. Потім бачу свого кота і як цей пітон його заковтує, просто миттю, я ще була спокійна, не злякалася цього, але через кілька секунд бачу як пітон гризе якусь картонну коробку, потім перекладаю погляд на місце де сидів мій кіт, і бачу калюжу&# 8230;.і розумію що мій кіт написав від страху і тут я усвідомлюю що ця тварюка вбила мого улюбленого кота і починаю ридати в голос, та так гірко що прокинулася. В горлі стояв ком болю від таких ридань навіть після пробудження!
У мене скоро весілля і я дуже переживаю до чого наснитися таке могло&# 8230;.з четверга на п’ятницю до речі.

Уві сні мій брат розповідав мені, які змії забавні і нешкідливі. (А я завжди їх недолюблювала, відчуваю якесь незрозуміле почуття, страхом його не назвеш, суміш страху і відрази чтоли&# 8230;) На доказ цього, брат приніс мені світлого пітона і посадив його чи то на мене, то поряд зі мною. Але я відчула на собі його холоднувату шкіру. І почуття було: &# 171; да&# 8230; зразок вони не такі страшні і неприємні&# 187;

приснився пітон, який намагався напасти на дівчину, яку я люблю&# 8230;.я стояв спиною до неї біля водойми в якому кішілі змії, саламандри і варани&# 8230; дівчина в цей час з кимось спілкувалася&# 8230;.я побачив голову пітона, який наближався з-під води&# 8230;..він вилетів на повний зріст і намагався її оповити, але завдяки моїй реакції цього не сталося&# 8230; після пітон виповз на сушу і намагався атакувати всіх, але раптом я почув голос ззаду (я так і не зрозумів хто це, так як не обернувся) &# 8212; &# 171; направ на нього свій погляд і накажи забиратися в яку завгодно сторону, ти можеш їм управляти&# 187;&# 8230;.я так і зробив, він зник у лісі&# 8230;.після прокинувся

Сьогодні приснилося, що я пливу одна в човні, в кристально прозорою блакитною воді, з’являється пітон, дуже красивий і великий, окрас чорний в помаранчевих кільцях, пливе зі мною поруч. Підсвідомо я відчула, що він доброзичливий до мене і мене охороняє, хоча спочатку злякалася, від несподіванки.
До чого цей сон?

Приснився великий жовтий пітон. Він був за моєю спиною. коли я оберталася, він підповзав і кусав мене. Укуси були абсолютно безболісними. Я намагалася на нього не дивитися, але чомусь все одно оберталася, і він знову кусав. Потім він зник.

Бачила уві сні величезного жовтого пітона звивається на підлозі і повзе в мою сторону, але ніби й не до мене. Я втекла кудись по сходах вгору. Пітон нічого мені не зробив, але було страшно. Що може означати такий сон. Адже пітон яка не отруйна змія.

Приснився жовтий сухий без характерного для змії блиску пітон середніх розмірів на шиї у якогось високого людини. Ця людина запевняв мене що пітон не небезпечний, він домашній і шкоди не принесе, але я так і не наважилася його погладити. Пітон доброзичливо висів у нього на шиї (я це відчувала), але я його побоювалася.

Наснилося, що на ганок став вповзати величезний удав, як у фільмах жахів про анаконду. Я намагалася прогнати його, вдаривши по морді. Він підвівся з мене і став заповзати зверху за комір. Від страху прокинулася&# 8230; Що б це значило? Яких ворогів чекати?

мені снився сон що я перебуваю в якомусь в світлому приміщенні, і там сиділа моя сестричка молодша, в житті вона вагітна але уві сні бачила її без живота, але бачила як по її животу до мене повзе великий чорний пітон, він не чіпає мою сестричку, він чіпає мене і кусав за шию! мені часто сняться сни про змій, але цей&# 8230; сестричка до речі народжує скоро через місяць, дитина народиться під знаком чорної водяній змії, може це якось пов’язано, але і до речі коли кусав мене цей пітон, мені не було боляче, я відчувала що мені лоскотно, ну і на цьому я прокинулася.

Доброго дня! Мені наснилося що я бачу багато машин і в кожної люди везуть по пітонові як на ярмарок або конкурс. І все пітони різних розмірів. Від звичайних до гігантських. Я прошу одну з машин мене підвезти і коли ми їдемо розумію що поруч невеликий пітон він повзе на мене я знімаю шубу і він кусає її багато разів, сім’я яка мене підвозить говорить не бійтеся ор без отрути. У підсумку я тікаю з цієї машини. Що б це могло означати наснилося толко що з вівторка на середу.

Сниться мені, що сиджу я на березі моря, на пляжі. Вода чиста, прозора, блакитна. Раптом у воді здався удав, я злякалася. А він виповз з води, попрямував до мене, затримав свою голову на моїх колінах і я помітила, що він дуже добрий, я навіть відчула до нього почуття ніжності&# 8230; Потім він переліз через мої ноги і знову поплив. До чого б це?

Я не пам’ятаю з чого почалося&# 8230; Але у мене був маленький добрий зелений пітон. Він був спокійним і жив в акваріумі. Я з ним гуляла, доглядала&# 8230; І коли ми сиде
Чи є у мене, моя найкраща подруга захотіла його підтримати.(Він був в спеціальному футлярі) І коли вона його витягала, відірвала шматочок хвоста і щось пошкодила на його крихкому тілі. Я стала так сильно плакати, как-будто вона його вбила! Не знаю для чого, я понесла його купати. Я підійшла з ним до раковини, включила гарячу воду і він сам туди ніби пірнув. І вода стала зеленою, а він сам половів! Я злякалася, дістала його і пішла обробляти йому ранки. А далі я вже не пам’ятаю&# 8230;

пріснілось- мені потрібно терміново забратися і помити підлогу в приміщенні, я заходжу туди, а там дуже брудно і багато рослин і дерев, як в джунглях (це мені здається нормальним уві сні), раптом я відчуваю, що там є пітон, я чомусь то знаю про це, я дуже боюся, але мені терміново потрібно там забратися. Я попросила якогось чоловіка потримати пітона і протерти його тряпкой- т.до він був бруднуватий. І ось момент-цей чоловік протирає пітона ганчіркою, а він дивиться на мене на рівні мого особи- величезний, язик висовується постійно, жовтого кольору, але миролюбно налаштований, т.е кинутися не намагається, але я все одно дуже боюся&# 8230; До чого цікаво цей стрілялки снитися?)))

приснився величезний пітон, що лежить в кімнаті ніби, але дуже він мирний, я і дочка били зовсім поруч з ним, але як ніби зовсім його не боялися, по-моєму він бив зеленого кольору, але не впевнена! але те, що бив мирно і спокійно-ето точно. що означає такий сон?

що означає сон, пітон в кімнаті, ми з донькою зовсім його не боялися, не пам’ятаю якого кольору, по-моєму або зеленого або коричневого, але бив спокійно

замість рушники на голові побачила пітона, а потім пішла його і змила

Приснився зелений пітон який хотів на мене напасти але я врятувалася, скинувши його разом з кофтою.

Наснилося що мені мама подарувала пітона, я його так злякалася але тікати не стала .Потім він почав півстіни за мною і кусати за руку, після чого я почала тікати і стрибнула в басейн з прозорою водою і за мною пригнув маленький хлопчик . Після чого я вилізла з басейна а пітона і не було.

Допоможіть мені я скоро збожеволію 2 дні поспіль сняться змії нібито ми сидимо вдома з мамою одні і вона випускає змію грається зі змією і я питаю мама ти що робиш а вона мені не бачиш граюся я з переляку стрибнув на деван дивлюся мама вбила змію какойто фігньою як чим і вона мені говорить не бійся я тобі покажу як вбивати ще щас 1 покличу і ти вбий його я з переляку кажу ладно вона випускає змія і я дуууже злякався забіг у ванну і закрився тоді я вже прокинувся. Йде 2 день я заснув і нібито я йду зади нашого будинку є майданчик ну я і йду туди а там великі кущі і трава і там сидять змії одна червона висунула голову інша біла дивилася на мене я швидко побіг на майданчик потім знову йду в магазин все купую йду йду і зустрічаю мужика зі змією я дуже злякався а змія висіла у нього на шиї але жива і я говорю дядечко ви можете змію прибрати будь ласка а він на мене з переляку подивився і сказав малюк не бійся вона вкусила одного мого друга і нічого йому просто стала погана але не помер я сказав добре мохнул рукою і побіг а змія знялася у нього з шиї і поповзла зо мною я в сльозах побіг додому і мама мені каже нас сьогодні дядько Андрій на атракціони запросив я сказав добре одягнувся ми пішли на атракціони потім нібито ми посадили нашу хрещеницю на один атракціон і він розбився хрещеницю полетіла з атракціоном недалеко всі стали матюкається що це таке і т.д я побіг за хрещениця але не добіг немає немає немає вона не померла я побачив зади неї змію яка повзла до мене я покликав дядька Андрія його вже не було змії а потім дядько Андрій кудись пішов і знайшов ще одну змію і повісив її на шию а змія хотіла його задушити вона душила і там я вже і прокинувся допоможіть мені скажіть що це значить

Доброго дня, Тетяно..
Сьогодні уві сні я бачила величезного пітона.. він ганявся за мною і рідними мені людьми. Я відбивалася від нього.. у нього була розширює пащу&# 8230; але все ж. я і ще одна жінка втекли від нього весь час бігли вгору по сходах якогось будівлі&# 8230; а потім раптом виявилися у дворі будинку сучасного мікрорайону&# 8230; всюди гуляли люди&# 8230; зеленач трава і дерева.. і раптом я бачу &# 8230; що вони штовхають що то &# 8230; таке маленьке&# 8230; а це той пітон&# 8230; і все відчуття страза пропало.

добрий вечір! Наснилося мені що заходжу я до сусідки, а у неї по будинку бігають багато жовтих курчат. Кілька великих акваріумів з рибками і на килимі лежить пітон. Страху не було при все побачене, поговорили і я вийшла від сусідки у двір. З сади цей пітон накинувся на мене і схопив мене збоку за горло.я стала відчувати себе погано як в тумані все але намагалася скинути пітона, але потім як закречу і прокинулася, але страху не було. Я в нутрі раділа що я жива і це сон тільки 🙂

Приснився пітон дивного кольору (сам білий, а малюнок зелений). Вів він себе спокійно (не кидає), весь час кудись уползал. Потім плив у воді і видно, що кого-то з’їв (невеликого). В руки не брала, а тільки дивилася за ним. У підсумку начебто заповз в магазин і пропав.

Доброго дня. Сьогодні снився сон, що на мені лежить швидше за все пітон. Я лежу на животі, він на мені на спині. і мовою як би мацає обличчя. я розумію, що мені не важко, хоча він великого розміру.І при цьому розумію, що шкода не принесе

мені наснилося що я стою в школі, і дивлюся через вікно на коричневого пітона. він вилазив з якоїсь дірки, дуже швидко повзав по майданчику і назад заповзав в ту ж дірку, і так кілька разів. за розмірами пітон був дуже великий.

Мені приснився сон, що я у себе в будинку, сиджу в своїй кімнаті. Раптом я пішла в зал, а там такий Бордаков і я чую як пищать кошенят. Бачу великого плямистого пітона, уві сні вважаю що це боа констриктор. я забираю кошенят і ховаю в своїй кімнаті. (Кошенят у мене немає, тільки старий і злий кіт). Пітон не нападав, просто повзав. Ось і весь сон.))

Сниться що я пливу на катері по річці разом з екскурсією.Уздовж річки стоять 5 або 6 дерев’яних стовпів а на них лежать згорнувшись калачиком величезні пітони.Я придивилася і зрозуміла що це опудала пітонів і ми попливли далі.

питом піталса пролізти до мене в кімнату через двері з улиці. двері била Зламал. він запитав мене чи можна сюди залізти. я сказала немає попробивали зачинити двері але вона не закрила і я тспугавшісь втекла в іншу кімнату і закрідла за собою двері

У моїй квартирі повзав пітон за мій, а я не могла його посадити в клітку.Він не кусав мене, і був спокійним, але я все одно боялася.

Пітон свілмя навколо моїх ніг і був агресівен. Я намагалася його задушити, в результаті відрубала йому голову. Ще думала як його зготувати.

Раптово з’явився великий пітон, природного забарвлення і поповз на мене&# 8230; без всяких думок як мені здалося він повз швидко, ніби тікав від когось. Я отприглул в сторону від несподіваної появи змії з рук з’явився людини в Челме з нізвідки і швидко ізчезнувшего як прозорий дим. Пітон проповз повз мене за два кроки і навіть не звернув уваги на мене. Оглянувшись я побачив тільки його хвіст.

У нашому будинку, нібито на виставці, лежав пітон (один єдиний) але як тільки ми з подругою пройшли повз нього, він відразу ж кинувся на нас. Хоча люди ходили і він не чіпав більше ні кого. Ми втекли закрилися у ванній і чекали&# 8230;. Він ховаючись звивався, потім подруга взяла і відкрила двері нечайно) він звиваюся кинувся на нас, я хотіла кинути іграшкову змію йому, і він зробив вигляд що ловить її) потім хтось із нас зарізав його, але його голова звивалася все одно..

це блакитний удав ганявся за мною і дітьми.потім я залізла на дах старого сараю, він кинувся, хотів вкусити і обвився навколо моєї лівої руки, але я стала душити його, потім прив’язала до гілки дерева вмирати-я його перемогла, а ще зараз я хворію ((

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сьогодні вночі пітон, нібито я працювала в дитячому садку, з нами сиділа за столиком завідувачка дитячого садка і працівник музики. Ніби працівникові музики робили операцію вона розповідала і тому вона вирішила звільнитися за станом здоров’я і принесла в сад свого пітона кольорового великого хоче його продати кому небудь, і цей пітон мене не особливо радував уві сні він звивався навколо мене, я боялася, що він може бути небезпечний, і може задушити. Одночасно він був величезний довгий і різнобарвний.

Мені наснилося як я вночі стою на дерев’яному виступі на річці, в темній воді пливе моя дитина, а навколо нього два пітона . я не знаю, що краще, йому плисти до мене або не рухатися .я намагаюся витягти його на місток і в цей момент пітон кусає дитини.

Вітаю! Уві сні він весь час уползал від мене, а я намагався його вбити бейсбольною битою! Проходило це в незнайомому будинку, були ще люди, але не пам’ятаю хто вони! При цьому він начебто з’їв кішку, потім ми його ловили, і все таки зрозуміли що він поповз, і при всьому при цьому як би стало чисто що є в будинку, навіть не знаю як це описати!

побачив у вікні величезного пітона в сутінках, в цей момент заходив у двір людина я вискочив на вулицю з ліхтариком, посвітивши на нього він загорівся, і погнався за мною, наздогнавши мене хотів вкусити, але я встиг прокинутися!до чого б це!

приснився катер на якому я сестра і мій син ми кудись на ньому пливли і тут з’явилася величезна змія схожа на пітона.вона спочатку нас хотіла вкусити але потім перейшла на мого сина.він її відганяв але в підсумку почав бігати від неї і вона його вкусила а потім проглатіла його.потім вона повзала і якимось Оброзов у ​​мене син виліз з неї але вже підлозі дихало повз до нас але несмог він як після наркозу як ніби в маренні.просить кушатья сказала що зараз мій хороший.і все я прокинулася в сльозах.

будинки в чорному валізі побачила пітона, він голодний ледве ворушиться, чоловік каже його не годуй тоді він не вилізе звідти, нехай лежить не випускай його

тиждень тому приснилася моя пітоніха Василина, начебто я приходжу додому, заходжу в кімнату а вона з тераріуму виповзла, я її взяла на руки і посадила назад в тераріум.
Через тиждень в ніч після Великодня, мені знову наснилася Василиса, тільки вона стала уві сні сильно товста, що мене ніби як не дуже здивувало. і знову я її погладила і посадила в тераріум.
При всьому при цьому в обох снах вона на мене не нападала а слухняно поповзла до себе в тераріум.

Мені снилося ми з чоловіком пливли на лотку потім якась трава і там пітон або удав білий нд чорними плямами, і ще якийсь чоловік з боку стояв у нього на нозі павук сидів бежевий

Мені наснилося, що я пішки пішла в село, де раніше жили бабуся з дідусем, я йду по вулиці, а навколо все оповите туманом, багато домашні тварини тікають від будинків до лісу, я йду до дому бабусі, мене хтось зупиняє і каже , що у неї в сараї оселилася якась тварюка. Я йду до сараю, бачу як звідти виповзає величезний пітон, весь чорний з червоними плямами, я йду звідти і бачу, що він стрімко повзе за мною. Я біжу через порожній чорний город до сусідів, забігаю у двір, бачу там маленьку дівчинку, хапаю її на руки і біжу до дому. Я стою на ганку з дівчинкою на руках і дивлюся на город по якому повзуть вже три пітона, інших не пам’ятаю, я дивлюся на чорного з червоним, на величезне розширення його тіла (він кого-то з’їв, і я думаю кого, тварина або може дитини).Повз ганку пробігає кішка, дівчинка починає плакати і тягнути ручки в напрямку кішки, поки я намагалася заспокоїти дитину, величезний пітон підповз до ганку, я злякалася і притиснула дівчинку до себе так, щоб вона не бачила цього жахливого пітона, але він поповз повз, я проводила його поглядом і зрозуміла, що він повзе до юнака, який набирає воду з колодязя, я стала кричати, щоб попередити його про небезпеку, він мені відповів, що змій тут повно і він їх не боїться. Змія підповзла до колодязя, згорнулася клубком, і тут виглянуло сонце, але тільки в тому місці, де лежала змія.Хлопець набрав води і пішов в будинок, в цьому місці я прокинулася&# 8230;

здрастуйте, мн приснився жовтий або зелений пітон, дуже агресивний і він вкусив мене за руку, після цього я його вбила і помчала в лікарню, з його головою на моїй руці. спасибі заздалегідь

добрий вечір. Вчора, з понеділка на вівторок, приснився величезний жовтий пітон (удав), який поглинав свою жертву. Жертвою був якийсь звір. Не пам’ятаю який. я дивилася на цю картину і мені було не по собі.

сниться пітон він лежав а потім поповз на мене і намагався вкусити я його тримала за шию а потім відрубала йому голову він так і не вкусив тут же сниться в цьому ж сні чоловікові ніби я відрізаю голову ноги і руки потім голова виявляється на місці і приростати також і ноги і одна рука а друга немає і багато крові але потім крові стає мало і я прокинулася

Я йду по вулиці зі своєю бабусею а пітон лежить на даху і повільно сповзаючи в низ, робить коло і наближається до нас, я в паніці починаю кричати що потрібно бігти додому.І прокинулася від страху.

в басейні плавав пітон навколо бігали гієни я з подружками дивилася потім си почали йти приїхали батьки однокласника

Приснився жовтий пітон. Він був величезний. Але в руках я його не тримала, тримав мій хлопець його, з яким я хочу розлучитися (зустрічаємося ми 4 роки). Він говорив, що він небезпечний, але якщо його правильно тримати, то пітон нічого не зробить

на вулиці було звичайне тепле травневе ранок, я йшла по вулиці в легкому платтячку.і раптом я бачу перед собою на дереві абрикоси.але вони ще далеко від мене.я обертаюся і бачу що ззаду теж було дерево абрикосів.але виявляється я не помітила і пройшла мимо&# 8230; я повертаюся назад щоб хоч трошки спробувати так як дуже хочеться&# 8230; я йду йду і несподівано злітаю відштовхуючись від землі ногами і злітаю як ніби в космосі..коли я долетіла відштовхуючись ногами від землі до дерева абрикосів виявилося що вони ще не зовсім стиглі..і мені треба було трошки почекати поки доспеют&# 8230; з’являється поруч якась бабуся і каже що я можу їсти абрикоси коли я захочу якщо буде бажання..я її дякую і питаю чи може вона злітати так само як і я?бабуся трошки струму від землі злітає теж відштовхуючись і крутонула тілом як в космосі..я дивуюся і кажу що виявляється не струму я можу але і всі люди можуть&# 8230;.але вона каже що не всі а струму деякі можуть і то не всім вдається або просто не хочуть і навіть не пробують&# 8230; я тільки взяла один абрикос розглянувши його я хотіла з’їсти трохи струму спробувала.і тут навпроти відкриваються ворота біля будинку і звідти виповзає спокійно велика змія і прям до мене я відштовхуючись злітаю від землі вище і змія мене не дістає..але потім вибігають з двору на вулицю 2 великі собаки породисті в національному одязі і починають дружно стрибати до мене щоб мене дістати я в повітрі тримаюся за двері щоб не впасти на землю&# 8230;.з дому виходить їхня господиня на вулицю і говорить щоб я не боялася їх так як вони домашні вихованці вони просто хочуть пограти зі мною що вони добрі.про змію вона сказала що це пітон вона його десь знайшла й прихистила.але я все одно не спускаюся я їм не довіряю..після довгих умовлянь я спускаюся на землю і собаки починають грати зі мною і я з ними..а пітон подивився в мої очі і поповз назад в будинок взагалі не чіпаючи мене..через кілька хвилин собаки теж забігли додому&# 8230; а їх господиня сказала мені &# 171; ось бачиш вони тебе не образили я ж говорила&# 187;&# 8230; я посміхнулася і пішла далі підстрибом на роботу..

Я носив на плечі великого темно зеленого синюватого пітона потім опустив його на землю він спокійно дивився на мене як собака і на голові у нього виступив іній і потім розтанув Ми повинні були брати участь в номері в цирку

Здр! вчора ввечері була важка ситуація в нашій родині, у моєї бабусі деменція в загостренні, тільки стикаємося з цим, з нею живе мама,. я з чоловіком, але вчора все чула&# 8230; в загальному стрес такий що довго не могла відійти від розуміння, що відбувається з рідною людиною, заснула, сниться в моїй квартир в залі, величезний акваріум, а в ньому пітон, неагресивний, але активний, акваріум практично наполовину заповнений їм, т.е. йому затісно. Красиві забарвлення його, якась жінка ще прийшла чи то в гості, чи то що, і я їй його показувала. Загалом акцент уві сні не на неї, а на пітона, праз його маштабні, яскравість, велич

приснився пітон величезних розмірів, що повзе по дорозі, і зжирає маленьких змій на своєму шляху, а я з дитиною спостерігала за цим з боку, і жодної уваги пітон на нас не звернув.

Доброго дня, Тетяно. Я ходила з двома друзями по місту, було багато будинків, багатоповерхівок, можливо в них ніхто не жив,.Ми ніби перемістилися в часі. Місто стояло на березі моря і в ньому плавало безліч удавів, просто величезних, вода не брудна але каламутна. Я подумки розумію, що можна з ними поплавати, адже вони не отруйні і нічого мені не зроблять але від їхнього виду мені моторошно і страшно і купатися зовсім немає бажання. Я просто стою і за ними спостерігаю, а вони плавають і не звертають на мене уваги. Але один удав був дуже велике, яскраве забарвлення і красива і він як би виринув і я чітко побачила його величезне тіло але голова маленька.

мені наснилося що я побачила пітона і хотіла його витягнути з нори але він захищався і ніби як Наподающий чи в той момент коли я тримала його за хвіст і хотів укусити начебто, потім я його спіймала за хвіст і не змогла витягнути його .

мені приснився толі удав толі пітон сьевшіі собаку а ще я бачила кілька лебедів один був чорний але коли я наблизилася він став срібним

Сон погано пам’ятаю!Пам’ятаю що я тримала на руках змію (уві сні я чітко усвідомлювала, що це пітон, хоча в змій не розбираюся взагалі) .Далі я пам’ятаю що пітон обвивали мені руку, він був великий (відвічна я не знала що він може вкусити) коли мені про це сказали то я перелякалася, пітон почав звиватися і вже майже вкусив мене за передпліччя правої руки, але я сильно напружилася, заплющила очі і прокинулася дуже перелякана і схопилася машинально за руку!Що це може означати?

пітон був різнобарвним, повз по стіні, до мене ставився дуже добре, а на інших кидався, потім ми закрили двері з моїми батьками, він проповз під дверима.Ми вирішили його погодувати, але до миски вже підійшов кіт чорний, він поїв.Ми навіть дали йому ім’я.На цьому сон закінчився

Сон був дуже спокійний. Я купила пітона і посадила в дамську сумочку чорного кольору і носила його з собою. Він періодично висував голову з сумки, я його клала назад і закривала блискавку. У спортзалі я виявила що пітон втік. і ось тут начилась паніка &# 8212; пошуки пітона. прокинулася.

крокодил приплив до пітонові і заплив до нього в пащу. пітон з’їв його. потім пітон опинився в спальні під ліжком. я пішов шукати допомогу, щоб його відловити. знайшов і все. прокинувся

Сниться мені буд-то я вийшла на дорогу і побачила спочатку темного пітона прямує на трасу, потім побачила іншого білого пітона, який повз уздовж дороги. Обоє не звертали на мене уваги. Але я прокинулася з криком.

я лежала в ліжку з великими спинками з подругою. ми з нею розмовляли. я повертаю голову вгору, а тут зверху над спинкою повзе пітон. він не тиснув, чи не кидався, але мені було дуже страшно, я кричала і відсувала його.

я обхопив двома руками великого яскраво-зеленого пітона в районі глотки і здавлював довго, намагаючись його придушити, тварина в свою чергу намагалося охопити мене.

бачила пітона велику і я як то виявилася в машині з двома чоловіками на мені було одне рушники і поруч були їхні діти і моя сестричка хлопчик купив кілька порцій їжу і ніс на розносі а я по вулиці ходила в одному рушник

У нас з дружиною з’явилася змія, то це пітон, то це удав, незрозуміло, довжиною приблизно 2-3 метри!Ми з дружиною його починаємо по черзі тримати на собі, намагаючись не робити різких рухів. Ми обидва боїмося, але не намагаємося його позбутися&# 8230; у нас начебто навіть тераріум для нього якийсь тобто. І останнє що я пам’ятаю, як я запропонував дружині викупати його у ванній, так як було душно в хаті, а рептилії начебто вогкість люблять!?

Приснився сон з четверга на п’ятницю: я сиджу з подругами і поділ мого плаття починає заковтувати величезна змія, я розумію, що це пітон, кричу, подруги кидаються мене звільняти з його лещат і кажуть, що це всього-на-всього вже, нічого поганого він мені зробить. Тим часом змія обвила мою ногу і вчепилася мені в руку, але подругам вдалося мене витягнути.

Я тікала з дитиною на руках від великого коричневого пітона.Мені здавалося, що він полює на мене. Але виявилося, що він намагався мене охороняти. Хотів захистити мене від якихось неприємностей.Я не пам’ятаю точно, але ще хтось мене переслідував. На початку сну до мене прийшла моя загибла собака Чак (йому було 6 міс.,окрас коричневий) коли його збила машина. Приснився Чак, вже дорослим псом, лащився до мене, радів, потім зник. Після з’явився пітон. Мені навіть здалося, що це Чак перетворився в пітона. Я заспокоїлася уві сні, мені сказали, що він мене охороняє. Занепокоєння більше не було. До чого це сновидіння?

Снився невеликий пітон, зі мною був мій молодий чоловік, він взяв пітона засунув в ганчір’яний чохол якраз по його розміру заклеїв на липучку і ми пішли до залізничних колій, хлопець поклав пітона уздовж шляхів, а я запитала &# 187; навіщо ти це робиш?&# 187; А він відповів &# 187; а навіщо він (пітон) нам, він нам не потрібен, пішли звідси!&# 187; І ми пішли і сон закінчився.

Мій сон: я йду по дорозі, назустріч мені мама. У неї на шиї великий жовтий удав (або пітон?). Вона тримає його однією рукою за хвіст, інший за голову і розмовляє з ним, як з кошеням, сюсюкає. Я підійшла ближче, а пітон зашипів на мене і його зелені очі стали червоними. Потім він знову повернувся до мами і знову став &# 171; поступливим&# 187;. На питання, звідки взялася ця змія, мама сказала, що вона її купила і вона буде з нами жити. Я злякалася цього сну. Що він означає?

Мені приснився великий глечик: в якому були камені і пітони, вони звивалися і поверталися до мене, шипіли, і здається поруч була дружина і я захищав її.

сон був дивним я і моя сім’я пішли купатися на річку це річка знаходилася за двома дитячими садами вони були досить старі там нікого не було. потім я побігла навздогін за своїм братом, а на паркані висить велика змія пітон ми відразу ж побігли розповідати бабусі т дідусеві дід так спокійно отріагіровал це на нього не схоже через деякий час я знову пішла в ту сторону, але змії там вже нне було. дальшесон я пам’ятаю отрівісно пам’ятаю що в дет. саду бігала від цього пітона потім забігла в одну з кімнат сховалася через хвилини 2 в тій кімнаті включився світло і увійшла якась жінка

я десь як в готелі і там же живе чоловік зі змією, я її не бачу, але знаю, що потрібно ховатися, коли вона виповзає поїсти.Там багато народу, яких я намагаюся попередити, що б вони швидше ховалися, тому чтозмея повинна зараз повернутися.Але мені самій хотілося подивитися (незважаючи на те, що страх просто моторошний) Двері за якою я сховалася зі склом і я дивлюся в нього.Спочатку підлогу помили дві дівчини (молоком. ) І ось з-за повороту з’явився он-просто жахливо величезний.Сховалися ні все, і він нападає на дитину, я в жаху прокидаюсь, серце вискакує, задихаюсьРаньше були сни про величезних змій кілька разів, але в іншому виконанні&# 8230;

я бігла від маленького пітона, щоб вона мене не вкусила, мене вона не чіпала, а постраждала незнайома жінка

Я в дитячому садку діти виснуть на мені. Потім бачу себе на вокзалі, хочу сходити в туалет на не можу знайти свого взуття .Бачу сестру прошу у неї взуття дійти до туалету. Кажу їй я скоро. Біжу з невеликою горочки в підвал будинку там повинен бути туалет. Забігаю бачу що це підвал де валяються старі речі, ліжечка залізні і т.д. Оглядаюся на вхід в цей підвал.Бачу щось на вулиці біля входу повзе.Щось довге і товсте.Думаю не змія чи це, але думка виганяю. Хочу вибігти а з входячи сверчіт в отвір заповзає пітон і дивиться на мене.Мене охоплює паніка я думаю он вікно в підвалі може мені бігти туди. Але там бачу трава.Та й як я виберуся на верх. Заспокоююся повертаю голову дивилися на пітона і прокидаюся.

Наснилося, що мій батько привіз пітона в якості домашньої тварини, він був величезний, оранжево-червоного кольору, я ж за ним спостерігала з боку, тк не знала що від нього очікувати!

СТАРИЙ БУДИНОК розвалені ВЕСЬ хитається В НЬОМУ ВЕЛИКА ДІРА ТАМ ЖИВЕ Пітом Я ЙОГО БОЮСЬ І ХОЧУ ВБИТИ ПОТІМ ДІМ обвалюється ВЕСЬ ПАДАЄ Я ДУМАЮ ЩО Пітон здох А ВІН ВИЛАЗЕЕТ І ГОНІТЬСЯ ЗА МНОЮ Я біжу до РІЧЦІ ЩОБ ВІН стрибнув у річку І ВІН СТРИБАЄ

Бачив уві сні свою роботу, темний коридор в коридорі на столі лежав жовтий пітон, ми з колегою зайшли на нього подивитися, а він зіскочив у нього виросли 4 лапи, і побіг за нами. в результаті ми вибігли з коридору, і я зачинив двері перед його носом він не встиг наздогнати нас.

Доброго дня, Тетяно. Мені приснився пітон, якого в будинок приніс чоловік і пітон по повітрю наближався до мене і мені було страшно. Я лаяла чоловіка за те, що він приніс в будинок змія, другий раз пітон &# 171; полетів до мене висолопивши язика і я закричала уві сні і прокинулася. Крім цього був як би сон уві сні: мені здалося, що пітон закручує чоловіка і я його (пітона) намагаюся розрубати ножем. Ось такий сон, і він мене турбує. Сон був серед тижня, точно день не пам’ятаю.&# 187; спасибі.

Вітаю!
мені приснився пітон.Я заходжу додому і там лежить довгий, витягнутий, пітон, голови і хвоста у нього не видно, тільки його частину.Я спочатку злякалася, а потім подивилася за ним (по-моєму навіть потикала) -він не рухався, і тоді я подумала, що це не пітон, а товстий шланг.Переступила через нього і пішла далі у своїх справах.Пізніше до мене прийшла мама додому, вона зайшла, і сказала, показавши на змію:&# 187; що у тебе вдома робить пітон?&# 187; А я їй відповідаю:&# 187; Це не пітон, мам, це шланг.Дивись (тикаю змію), він навіть не рухається.&# 187;
Тоді мама підійшла, і перерубала якимось лезом пітона навпіл, і показала мені чого м’ясо всередині:&# 187; Бачиш, це був пітон, тільки вже мертвий, тому не рухався&# 187;.І після цього я чомусь уві сні запитала у свого чоловіка (який несподівано з’явився і стояв осторонь):&# 187; Ти що розводиш будинку змій?&# 187;&# 8230;
&# 8230; після цього сон закінчився, але чомусь він дуже мене насторожив.Я зараз влаштовуюся на постійну роботу, і незабаром ми плануємо з чоловіком переїжджати (зараз ми живемо у моєї мами)..Може бути з цим якось пов’язано?

Доброго дня, Тетяно. Уві сні я була в Карелії на березі Білого моря. Я підійшла до води, щоб помити руки, і коли я стала повертатися до берега, з’явився білий камінь, на якому повз в мою сторону великий білий пітон. Я обережно пройшла повз нього

Доброго дня. Сьогодні мені приснилося що до мене повзе величезний жовтий пітон. Я рятували трохи злякалася, але потім страх пройшов. Він був доброзичливим, заповзав мені на руку, я відчувала якийсь він важкий. Покусував мене за палець, але зубів не було. Це було в лісі, я пішла по стежка а він повзе за мною. Ми подружилися і разом шукали вихід з лісу.

Мені наснилися пітони яскраво-зеленого однотонного кольору, вони повзли по деревах, на підлозі і т.д. Намагалися нападати, не всі, кусати, деяких я вбила.

сьогодні приснився сон що чоловік з яким ми нещодавно помирилися після довгої сварки виходить з машини і на шиї у нього великий коричневий пітон і з’являються ще 2 пітона але вже менших розмірів білий і рудий !змій повзали по дорозі так як все відбувалося на вулиці, біла змія була товста як ніби тільки ось поїла!я не могла подоіті до чоловіка так як наяву дуже боюся змій !що це означає

Доброго дня, Тетяно! 6 днів тому померла моя мама. На тому місці де вона лежала в повітрі зависла як би прозора коробка. Я спочатку не зрозуміла, що там. Коли я підійшла, то побачила, що там лежить згорнутий пітон. Було трохи павутини і видно, що він лежить там давно. Я так і не зрозуміла живий він. Але точно знала, що ТАК. Я тихенько відійшла в сторону. В кімнаті було світло. Велике спасибі, заздалегідь. Удачі Вам у всьому.

ніч іде дощ біля яких нагадують гаражі або бараків лежить просто величезний пітон природного забарвлення пробігала собака поруч з ним він її з’їв а як би всечас рухаюся по дорозі на автомобілі після чого проїхавши далі бачу ще одного пітона намагається схопити велику собаку або вовка точно нерозібраних але тварина оборонялось і змій залишився нісчем

пітон желтго кольору, ручної і зовсім спокійний і дорослий, носилася з ним уві сні, вже не пам’ятаю як він до мене потрапив, але як тільки потрапив, було якесь відчуття тривоги, але потім він навіть падав з мене кілька разів перш чим я переконалася що він взагалі і не думає нападати, і перестали трястися руки =)

Дочка з чоловіком купалися в не дуже чистій воді, как-будто в великому акваріумі. Потім з під води виринув пітон і почав звиватися в воді, не проявляючи ніякої агресії до моїм рідним. Потім раптово дочки не стало в воді, пітона теж і я прокинулася

перебуваю в якомусь бункері з піском, повзе величезний жовтий пітон метра 2-3 точно&# 8230;&# 8230; спочатку погладила його&# 8230;.потім почала тікати він за мною але не кусає&# 8230;.я зупинилася і рукою поманила до себе, він підповз і поклав мені голову на лодошку.

точно не пам’ятаю що там було, але запам’яталося як я зайшла додому і майже поруч з порогом лежав великий скручений жовтий пітон. Я злякалася вдома не кого не було, зайшла в свою кімнату, там як завжди кролик грався з кошеням, а другий кіт був в іншій кімнаті і тут кошеня вибіг з кімнати і почав стрибати на цього пітона я забрала його від нього і вискочив кролик, пітон став злий і різко схопив кролика я знову забігла в кімнату причинила двері і спостерігала як пітон почав поїдати кролика, від нього він залишив підлогу тулуба і потім я різко прокинулася.

Вітаю. Ми з подругою шукали знімаючи квартиру, знайшли. тільки чому то там вже кожну кімнату знімали і нам залишилася одна ліжко в кімнаті з ким то. тут як то відразу мене залишили одну, я пішла у ванну і тамувідела великого яскраво жовтого пітона.і навколо папуги в клітці, я ходила поруч з ванно панікувала що він там.потім він з’їв одного папугу.я сховала інших і кішок які стали теж ходити у ванній.потім прийшла господиня квартири і коли я стала нервувати що там пітон вона дивилася на мене як на хвору і вела з ванни
я чула що змії знятися до чуток&# 8230; судячи з того що це пітон&# 8230;
і останнім часом змії сняться це вже другий напевно сон.в тесті відповіла немає..тому що змії змінюються

мені приснився сон, дуже довга товста змія. вона весь час повзала за мною а я тікала, ховалася. мене ще ховали від її, намагалися вбити цю змію. вона мене споймать і намагалася вкусити в ногу, або навіть вкусила. потім як то я знову втекла від її. а там вже прокинулася. сни сняться в основному під ранок

приснився великий (величезний) пітон де то в далеке від мене він перебував з якими то людьми повзав у них на руках, далі вони стали наближатися до мене з цим пітоном і різко провалювалися в якусь нору поруч зі мною останнім провалився цей пітон і вже коли він майже провалився він схопив мене за руку і потягнув у низ в цю нору, від цього я прокинувся

Привіт Тетяна мені наснилися два здорових пітона один з них був жовтуватого кольору якого задушив мій батько, а інший пітон пропав і я стою в кутку і спостерігаю за цим.

Вітаю!Приснився сон сьогодні що я йду по джунглях і на мене у води нападає пітон жовтого кольору і намагається мене вкусити або оповити, але я з усією сили притискаю його за горло до землі а потім починаю гладити по животу і йому це подобається, потім він повністю перевертається щоб мені було удобг неї гладити його) Потім я встаю і йду дульше

Привіт, мені сьогодні вночі приснилося, що мама принесла в будинок пітона і сказала, що так буде краще, потім цей пітон почав всіх вбивати і я дуже боялася що він і нас вб’є, але коли до нього підійшла мама він сказав віднеси мене до себе в клітку, вона взяла його і подала мені в руки так як у неї руки чим то було зайнята, потім я майже донесла його до клітки, як він почав звиватися і я почала його душити, потім послабила руки і він мене вкусив за руку сильно, але не боляче, далі я прокинулася

Наснилося як мій молодий чоловік запустив мені мовчки в ванну жовтого пітона. Цей пітон обвився навколо моєї ноги, а потім поповз до нього.

я побачила зеленого пітона, він не рухався, я його розворушила і сама злякалася, а він відчув мій страх і почав на мене активно повзти, я тікала, він гнався, а його вдарила кілька разів, а він продовжував повзти за мною. Мені було його дуже шкода, нео страх переважав і реакція захисту спрацювала.

мені наснилася велика змія, типу пітон, і я весь час її боялася, вона ніби жила у наших знайомих, змія намагалася проковтнути мою руку

Уві сні бачила великого пітона чи удава (жовто-сріблястого кольору), який купався в чистій річковій воді.приблизно як в мультфільмі &# 171; мауглі&# 187;

мені наснилося як я купила маленьку змію і маленького білого павича і залишила їх в шафі у себе вдома&# 8230; через деякий час виповзає великий пітон і я його лякаюся&# 8230; але при цьому заспокоюю, що вона не отруйна&# 8230; мій чоловік вистачає її і кладе в клітку, олна сильно хоче їсти&# 8230;. я даю пітонові копчену ковбасу і бачу як він з жадібністю її з’їдає і бачу його білі зуби і йому мало&# 8230; він хоче ще&# 8230;.потім я згадую про павича&# 8230; бігу заглядаю в ту шафу&# 8230; а він як лежав, так і лежить немов спить або мертвий&# 8230; але я не знаю&# 8230; і я себе картаю як я могла його покласти поруч біля змії&# 8230; і я вирішила повернути змію назад в магазин&# 8230; і бачу гарний білий павльньй хвіст, одне з перешик дарую своїй начальниці&# 8230; що це значить

как-будто з трьох частин складається, тільки я не зрозумію, остання частина це вже в напівдрімоті було або теж сон&# 8230;
перша частина &# 8212; це я йду з кимось і зліва від тротуару велика чорна змія.. і починає на нас повзти, ми з жахом і намагаємося бігти.. але біжу я якось спиною вперед добігли до людей, кричимо що там змія, не ходіть туди)))
друга частина &# 8212; я заходжу в квартиру (не моя&# 8230; але думаю, що моя)) і до мене підповзає та ж змія! чорна, довга досить і..величезна! у мене в думках відразу, що вона за мною вповзла в квартиру&# 8230; ну і вона давай мене кусати!
я падаю, намагаюся відповзти, вона мене по ногах кусає. як на диби стає, різко куснёт і відсувається назад.. потім знову укус
і так раз напевно 5, а то й більше
сон різко закінчується
відразу починається 3-тя частина.. дивлюся ногу, яка вся червона, з дірками від укусів.. і десь там серед дірок знайшов ікло тієї змії&# 8230; яких в нозі залишилося аж два.
починаю колупати, витягувати..там вже зяюча діра на нозі.. прям яма глибока&# 8230; дістав.. і починаю колупати ще глибше щоб витягнути другий!
я в жаху, але нічого крім найсильнішого печіння не відчуваю.
ну і я в загальному прокидаюся. прокинувся з думками, що це був саме Пітон (чорний)

приснився зелений пітон приручення добрий його повіденія чим те нагадує повіденія кішки так само мазав коли я його гладив по ньому було видно що він якийсь радосно Щасливий. Я вобше боюся змій але в літку сні я чуствувал себе спокійно до чого ето

в якому то приміщенні нібито складу великого жінка принесла пітона метра два.вона говорила що його треба заховати на час а потім його заберуть. я його засовувала в коробку а він виповзав весь час.я його шукала і Сува назад. раз п’ять напевно.він не чинив опору добрий був наче дресирований .НЕ сичав і не намагався вкусити НЕ душив.не пам’ятаю чим закінчилося то він втік чи залишився в коробці.правда сон був під ранок тому що прокинулася.заздалегідь дякую

Мені наснилося нібито пітон, широкий діаметром 20 см..довгий..болотної кольору, лежав на ковдрі..поруч з яким стояла я.Відстань між нами було буквально 1 метр.коли я повернулася в кімнату з кухні побачила його (до цього я там лежала, і зрозуміло поблизу цієї змії не було).і коли мій погляд упав на нього, я зрозуміла справа дуже злякалася і стала задкувати назад..він сповз з ліжка і хотів накинутися на мене і задушити..У цій же кімнаті, поряд зі мною стояли мама, тато і брат. Папа закрив мене спиною і відсунув убік..і судячи з ударам (я тільки чула стукіт..я не дивилася на це) вони його вбили.

Приснився пітон, який був у мене в пакеті, будинки, я боялася що він звідти вилізе, він виповз і я попросила сестру покласти його назад в пакет, тому що сама боялася, він був в пакеті і намагався вилізти, я ще в один пакет поклала , голова назовні вилізла, не змогла втримати і від страху прокинулася

був величезний пітон, але на половину була дівчина&# 8230;. полчан дівчина з хвостом ОГРОМАДНОЕ пітона&# 8230; за тим я побачив кобру яка піднялася перед мною але я її прогнав

добрий вечір! Наснилося, ніби ми з сім’єю живемо в Індонезії (дії відбувалися в будинку, але було чітке розуміння, що ми саме в Індонезії). У шафі на відкритих полицях побачив сплячих пітонів (не знаю чому, але, знову ж чітке розуміння, що це пітони). Вони лежали цілком мирно, поки один з них не поповз до дружини, яка стояла неподалік. Почав її обвивать. Я підбіг, схопив його за морду, він став намагатися мене вкусити і одночасно хвостом продовжував душити дружину. На цьому моменті я прокинувся. На наступну ніч хотів його перемогти, але він не приснився)))

Вітаю! Приснився сон в якому я з дитиною йду вздовж алеї і з боків на деревах були по одному пітонові, обвиті навколо гілки. Але ми не злякалися, вони були красивого забарвлення, вони нас не чіпали. Ми стояли і дивилися на них, потім пройшли повз

Вітаю! снилося, що пітон повзає по підлозі великій кімнаті в якій я сплю, я намагалася закрити його в кімнаті дочки але там двері не зачинялися щільно, він виповз і мені здавалося, що він швидко повзає і хочуть зустрітися зі мною Ще по цій кімнаті ходив тигр, між меб
ялиною і ліжками, сам по собі

йшла з ким то по стежці.. побачила жовтого пітона&# 8230; відчуваю, що він підповзає до мене, як під час нападу. Потім я опинилася позаду нього. взяла його обома руками за голову, що б він не вкусив мене&# 8230; а він все одно вивернувся і починає мене кусати за кисть. Боляче було я голову його ухилятися і далі тримаю.а він заново кусати. я його викинула метрів на 20 від себе

Мені приснився тигровий пітон. Він був гігантський розмірів, і повз по вулиці, поруч було багато народу. Уві сні він повзе на мене, як то зупиняється, але не надовго, подивившись на мене вона проповзає мимо. Уві сні зі мною поруч мама і вона мене веде до нього, нібито хоче подивитися на нього, і випадково зачіпає його. Пітон зупиняється і піднімається, підносячись над нами, і стрімко нападає на жінку, що стояла позаду.

Привіт Приснився величезний пітон на дереві в лісі, я тільки подумав що буде і як я з ним впораюся якщо він нападе? І він нападає. Я встиг ухилитися від його пащі перед моїм обличчям і вчепився в його шию. Коротше кажучи я відкусив йому половину шиї і він здох. До чого цей сон.

снився величезний пітон, якого я боялася, але він просто повзав за мною і лежав клубком біля мене, як би охороняв. я його навіть гладила. він був зеленого кольору

Вітаю. Я точно не пам’ятаю, ми з чоловіком йшли по лісі, були сутінки і в перед нами з’явився пітон, він був зелений і великий, ми зупинилися що б він нас не побачив, почекали коли він поповзе і пішли далі, потім я прокинулася. І ще приснилося, що наше селище затопило, не можна було проїхати на машині вода прямо вирувала, а я спостерігала все це з віконця з дому.

дуже багато грибів в траві було, але боялася збирати так як боялася в траві побачити змію, але на мене ліз дуже великий пітон і він був білий і дуже навіть не страшний проліз по руці на шию і поповз згорнувся і я його не побоялася

Привіт Тетяна 1.01.15 днем ​​мені наснилися 3 змії 2 дуже довгі схожі на пітонів і одна маленька, мені вже снилася змія і через час зі мною трапилося погане, в цей раз я дуже боюся щось зробити і кому або вірити .. змії були чорно-жовті, 2-ух змій я бачив в повний зріст а маленьку тільки хвіст.. допоможіть будь ласка розібратися

Мені наснилося що в огорол біля будинку моїх рдственніков лежить величезна кілька метрів яскраво-жовта змія вона була товста як ніби тільки що поїла Всі мої родичі стояли біля будинку але ніхто не бачив її Я спробувала їх попередити А змія переповзла під будинок в повал Туди зайшов якийсь то хлопчик і слідом за ним мій плнмяннік Потім з підвалу почулися дикі крики мого племінника я побігла за допомогою до хати і прокинулася в холодному поту

уві сні до пітонові потрапив якійсь чоловік (по ходу мій знайомий) і півонія було не по собі. Він намагався виповзти і від страху ще й убити цю людину.Саме від страху а не від якихось там тварин намірів. Я намагалася випустити пітона. Це навіть анакода швидше за все була. І вона намагалася з’їсти мене, ну задушити. а потім відпускала починала звиватися -паніковать і знову душити

За мною гнався пітон, на мене його нацькувала моя мати, я бігла від нього потім схопила прут з шипами стала його бити з його морди здерла шкіру до м’яса, потім мати взяла його мертвого вже і стала мене їм бити

Мені приснився повзе до мене пітон, він хотів напасти, я тікала від нього, закрила перед ним двері, але не могла їх утримати і він проповз до будинку, я прибила його ногою і здавалося що він помер, але через деякий час він відкрив очі і подивився на мене, це були великі жовті очі які дивилися прямо в мої очі. У підсумку мені вдалося втекти від нього.

Ми були у батьків з братом стояли на вулиці за воротами біля нашої машини (синього кольору) і бачимо як повз нас повзе (великий) дорослий жовто-білий пітон. Ми злякалися і забігли у двір і брат закрив хвіртку. Потім я прокинулася, а коли заснула сниться знову мені цей пітон .Я стою знову ж у батьків на вулиці за хвірткою і знову повзе цей пітон але вже повзе на мене я забігаю у двір і беру швабру)) і намагаюся його вдарити, але коли я пару раз його вдаряю він перетворюється в пітона з головою літньої жінки і починає за мною по двору ганятися і все 4 собаки у дворі починають гавкати.Я іспуганни забігаю в будинок беру пістолет (начебто був травматичний) і стріляю в пітона потрапляю в око він починає ховатися від мене спочатку у дворі, а потім за хвірткою під нашу машину .А потім у мене задзвонив будильник і я прокинулася

добрий вечір! Мені приснився великий пітон, він був агресивний, я його боялася, але він був на відстані, коли він почав наближатися, я вирішила від нього сховатися, кинула йому не пам’ятаю що, що то типу іграшки або поліно, він його обвив і відволікся від мене , а мені вдалося сховатися.

Наснилося, що моя хороша знайома, яка загинула в минулому році, принесла в будинок пітона, і він весь час намагався вкусити моїх рідних, вийшло вкусити мого брата. В кінці сну пітон народив ще 10 &# 171; пітона&# 187 ;, але я їх не бачила, і мене мама просить, щоб моя знайома забрала цю гидоту з дому, а мені її дуже шкода, адже вона моя подруга була. я дуже боюся цих повзучих гадів., тому з жахом прокинулася, навіть не відразу зрозуміла, що ця дівчинка мертва.До чого може присниться такий жах?

загибла в минулому році знайома привела в будинок пітона, який вкусив мого брата, а потім народив ще 10 дитинчат.

здрастуйте, мені снилося що імоі друзі приїхали до мене де я живу і один з них був з тигром великим і він його втратив, ми його почали шукати бігати за ним ну я його боявся коли він був один і все-таки ми його знайшли і один його забрав, і потім виявилося ми побачили другого тигра ну його ми не брали він був далеко і дуже швидко зник, ну другий друг взяв на шию козла або казу чорну і ще пітона на шию, а пітом в цей час прямо на шиї намагався проглтіть козу і я сказав е ти че поганий прибери їх не тримай разом)

Здраствуйте. Мені наснилися два найбільших пітона темно-зеленого кольору, які мирно лежали на задньому дворі мого будинку, лежали не в кільці, я спокійно проходив повз них з легкої тривогою, але вони не звертали на мене увагу .Хочу дізнатися значення цього сну, так як цей сон мені сниться вже в третій раз.Величезне спасибі))).

наснилося, що в моїй квартирі, де я зараз живу з’явився величезний пітон і він хотів нас з’їсти, я була не одна, з подружкою. Ми втікали від нього, ховалися, але він якимось чином відкривав замки на дверях і в черговий раз на нас кидався, ми довго намагалися врятуватися. Раптом, в моїх руках опинився пістолет, а змій уже тут як тут і коли він відкрив рот, щоб мене проковтнути я сунула пістолет йому в горло і вистрілила, пітон помер.

Детально сон не пам’ятаю.Але точно пам’ятаю, що було багато пітонів і великих і маленьких.Вони повзали, на мене не нападали, але мені було страшно за сина.Уві сні я прийшла з сином, щоб він став дресирувальником.Якийсь чоловік збирався сина цього навчити.

Мені приснився тигровий пітон.Я стояв на болконе до мене підійшла незнайома дівчина з пітоном на руках. я начитав розпитувати про змію і через хвилину я тримав його на руках і гладив його як свого домашньої тварини.

Приснився пітон в воді. Це було щось на зразок великого резервуара з водою на вулиці, вкопані в землю. Пітон був дуже великий з плямами кольору від білого і блідо-рожевого до коричнево-червоного. З ним у воді була дівчина. вона була на кшталт приборкувача для пітона. Уві сні я сприймала її і як частину себе і як кого-то другого. Я намагалася пройти повз резервуара, але кожен раз дівчина вистрибувала з води і йшла, або мовчки, або зі словами, що я можу впоратися сама. А пітон в цей момент піднімався з води і линув до мене. Він не був при цьому агресивний, але уві сні я відчувала витікаючу від нього притуплену небезпека від незнання того, як він поведе себе поруч зі мною. Тому я весь час відступала назад, і тоді дівчина поверталася, а змія заспокоювалася поруч з нею. В кінці, я все ж поборола себе, але пройти все одно не смогла- пітон прийняв мене за ту дівчину. Я як би зайняла її місце.

Дуже приємно Тетяна, мене звуть Катерина.Мені наснилося ЯК Пітон підповз ДО МЕНЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК У ШКОЛІ В КЛАСІ МОЄЇ ДОЧЕРИ Я НА СТОЛІ У КОРОБЦІ З ПІД ТОРТА ПОБАЧИЛА ВЕЛИКУ чорні щури КОРОБКА БУЛА ПРОЗОРОЇ З КРИШКОЮ ЯКА були прочинені Я ПОЧАТКУ ЇЇ НАМАГАТИСЯ ЗАКРИТИ ЯК ДО МЕНЕ УЗ ПІД СТОЛУ підліз величезне ГОЛОВА пітон ОН А БУЛА РОЗМІРОМ З МОЮ ДОЧКА Я НЕ ПОНЯЛА СНАЧАЛО ЩО ЦЕ ОСКІЛЬКИ ВСІ СТАЛОСЯ ШВИДКО А ВІН НІБИ ХОТІВ ЩОБ Я ЙОГО погладити А Я ЙОГО ПОЧАТКУ БИТИ А коли подивився під партою ТО пОБАЧИЛА ВЕЛИЧЕЗНОГО пітона ВІДРАЗУ СТАЛА його гладять І ОБНІ МАТИ він посміхається А МЕНІ БУЛО ДУЖЕ ТЕПЛО ПРИЄМНО ВІДЧУВАТИ ЯКИЙ ВІН СИЛЬНИЙ І ДОБРИЙ

купила уві сні пітона і поселила його в св. &# 171; нової&# 187; квартирі, оч. хорошою (на яву немає нов. квартири), уві сні я його старон і боялася, переживала весь сон що мати буде лаяти якщо дізнається що змію завели (я і чоловік) недеі 2 назад снився теж пітон але сон забула

Бачу уві сні пітона зеленого. Чоловік приніс як домашню тварину, але я боюся його. Пітон нікого не чіпає, повзає по квартирі і навіть спав мирно поруч на дивані. Потім я дочку забрала і втекла з кімнати. А пітон встав на диби і полював на жуків. А потім я прокинулася.

Доброго дня. Наснилося, що я виявив пітона, який когось заковтував, по-моєму тварина, я обійшов навколо його і по-моєму завдав йому ушкодження, то чи вдарив, чи то вбив його.

Мені наснилося, як я стою біля вікна дивлюся на сонячну погоду і бачу як по траві повзуть три великих пітона. Я зачинила вікно і втекла, але в кімнату пробралася якась маленька змія, я закрила двері.Але мій чоловік залишився з нею в одній кімнаті

Мені наснилося що я перебуваю в квартирі своїх далеких родичів, але зі сну я живу в цій квартирі. І в ній знаходяться 4 пітона Вони сховалися і я дуже боюся що вони виповзуть Я не знаю де вони знаходяться Я попросила свого колишнього чоловіка (ми зараз живемо разом, але стосунки дружні) щоб він їх виніс Він взяв за голову одного і виніс в сміттєвий бак на вулиці, не вбивав, просто викинув ще одного виніс однокласник і ще 2 залишилися Після цього мені снилося, що до мене в гості приїхали батьки і я хотіла, щоб вони скоріше поїхали і ще приснився валізу він був в порізах Всі Допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон

Я з коханою людиною збиралася спати в нашій пастелі, тут він просить подивитися в стелю, звідки спускалася дуже повільно на нас величезна біла змія, він встигає відскочити, а я заворожено дивилася на неї і не змогла пошевіліться, до мене не наблизившись я прокинулася в страшному поту

Наснилися пітони великих розмірів, але деякі були вбиті, деякі просто прив’язані за хвіст, з чоловіком йшли повз них, вони намагалися на нас накинутися

мені наснилося що я і ще кілька людей перепливаємо водойму, позаду мене була жінка з двома дітьми, діти маленькі може близько 1 року.я поварачівается голову направо і бачу пітона величезного, дуже довгого, його тіло було витягнуто, ніяких рухів він здійснював.Ще я іншим людям говорю дивним голосом, що звідки тут пітон?ну ось водойму ми перепливли, піднімалися на місток, знову ж піднімаю голову бачу величезного пітона, він повз, і раптом важка частина його тулуба падає з гуркотом, наче він тільки що кого то з’їв.на цьому моменті я прокинулася.

снився пітон який прогриз діри в наших шафах. я відрубані йому голову. а він виявився добрим. хотілося пришити йому хвіст назад

Я бачу, як в кімнаті з’являється змія (пітон або удав). Поруч зі мною чоловік, який прямує до неї. Я кажу, щоб він не підходив і залишив її в спокої, а він у властивій йому манері відмахується і йде далі. І я бачу, як пітон його проковтує і як ніби до цього він уже теж проковтнув щось, т.до. на його тілі разом з моїм чоловіком вже три горбка. У мене з’являється думка, що чоловіка пітон зараз почне перетравлювати і йому вже не можливо буде допомогти, але якийсь жіночий голос каже мені, що треба почекати чогось (вимовляється слово, яке я не пам’ятаю, щось на зразок наукового). І з думкою чого чекати і треба його бити палицею я прокидаюся.

біля нашого колишнього будинку в іншій країні аричок повний великих морських риб і майже половину проковтнув пітон величезних розмірів і цей страшний пітон виявляється милим і моїм типу іншому

снилися змії, і не одного виду, вжалив майже вже, але ж він не отруйний, потім тікав від змій яких саме не бачив, але вони не гналися за мною, біг через річку, річка в водоростях, але Ішел по воді, потім якось пірнув і змії опинилися у воді вийшов на пісок вони зникли, і перебував пітон добрий поруч

я була в кімнаті і там виповз спочатку один пітон потім я побачила інший. він повз до мене, але ніякої агресії я не бачила. але я дуже злякалася, попросила кого то (не пам’ятаю кого) щоб їх забрали, потім вони почали один на одного шипіти, але другий був незвичайної форми як ніби у нього попереду по 4 вуса з кожного боку, потім їх прибрали але було ще 4 ( добре пам’ятаю) маленьких пітончіка, зовсім маленьких. але їх теж прибрали. Я дуже злякалася, що будуть ще в моїй квартирі, я дуже боюся змій

я побачила уві сні маленьку зелену змію, яка намагалася мене вкусити. я тікала від неї, і чим більше я тікала тим більше вона ставала. по дорозі вона встигала ковтати тварин. я часто тікала від неї по сходах, по дуже довгих сходах, змія говорила. вона часто мене наздоганяла але не встигала кусати. я пам’ятаю як сховалася від неї в сейфі, вона била головою сейф щоб пробити його, в результаті я прокинулася.

Пітон, обвиває праву ногу, але не здавлює її.Потім на долоні правої ноги я показую Кресна, що мене вкусив і болячка, а пітон поруч начебто посміхається.

снилася змія по (розмірами удав або пітон) якась кишить маса, було відчуття що змія хотіла мене вкусити, але закінчилося благополучно, ч прокинувся, снився сон три дні тому

Мені наснилося що ми бігли, але тут я зупинилася біля покинутого будинку і побачила білого пітона біля паркану, він як хотів напасти на мене, але тут мій батько взяв палицю і почав його прибирати в сторону, а потім взяв пітона на палицю і кинув на людину і пітон його з’їв.

наснилося мені, що в травнем будинку повзе дуже великий пітон.спочатку він повзав по всіх кімнатах і потім раптом повзе в моєму напрямку.мене починає трести і мені дуже страшно.але я стою на одному місці.він обвиває навколо грудей.плечі і при цьому я не відчуваю обмеженої себе.мені легко дихати.тільки боюся, щоб він не обвився навколо мого живота т, до я вагітна.потім відповзає і знову заповзає на мене, тільки в волоссі згортається, але мені не важко, а дуже страшно і я весь час нервую

виділа пітона уві сні которий їв і бив з роспоренім черевом живий а коли підійшли ближче подивитися він харчувався вкусити я схопила його за частину його тіла і тримала що б він не міг покусати мене потім він уполж

Я БУВ НА РИБОЛОВЛІ І С ВИСОКОГО БЕРЕГА У ЧИСТОГО ВОДІ БАЧИВ КІЛЬКА пітони ОДИН ІЗ НИХ БУВ БІЛОГО КОЛЬОРУ.

Було це в будинку, він був добудований, але без обробки. Було темно, пізній вечір. Я оглядала будинок. Раптом на нижньому поверсі, хоча це був скоріше підвал, побачила пітона, він просто лежав. Я, певна річ, злякалася. Тут сон неначе обірвався. Наступне, що я побачила, я була вже на сходах, що ведуть на вулицю і пітон також поруч лежав, в метрі приблизно. Я перелякалася не на жарт, стала кликати на допомогу, з нізвідки з’являється людина і каже бігти, але я не знала як поведеться пітон і не стала цього робити. Потім у нього виявляється пістолет, це здалося дуже дивним, але так як це був сон, то подумала, що всяке буває. Я подумала, що можна б вистрілити, але не знаю як поведе себе пітон і вийде його вбити з одного пострілу, перелякалася і вирішила, щоб цей чоловік не стріляв. Після, ясна річ, не знаючи що робити, страх наростав, прокинулася.

Вітаю! Мені наснилося, що знайомі хочуть нацькувати пітона на мого братика, але потім ми купили цю змію ніби як в цирку і потім вдома жила ця голуба змія, кілька разів уві сні чула-пітон.Мені поклали її на шию, я тримала її руками, але вона злегка почала рухатися, я попросила маму зняти її, і вона поклала її в ванну в воду.У ванній вона лежала тихо, калачиком.Я цю змію боялася.

Я побачила як з лісу виповзає великий білий пітон з чорним малюнком і він повзе в моєму напрямку, я злякалася і почала бігти, помтом забігла в якийсь сарай і закрилася в ньому, а він підповз до дверей і я його чула, а потім поповз далі, я стала кричати і якісь інші люди почали його проганяв і він поповз назад в ліс (щось вроди того)

мені снився пітон жовтого кольору, повзав навколо мене, але я його боялася, хоча він був дуже добрий і дружелюбний, як ніби хотів поластіться

Заходячи додому відкрила вхідні двері і з неї вискочив величезний пітон. Я його спробувала зловити. але побоялася укусу. Згадавши що вони не кусають схопила його. Сон різко змінився і вже мій середній син піймавши його лежав з ним в обнімку на ліжку сховавшись тонким ковдрою.

Мені приснився пітон і що він роліл малюка і відразу той малюк народив іншого &# 8230; Взагалі було розмноження і вони не такого не нападали, були мирні.

Снився мені пітон, який народив пітончіка, а той пітончік народив іншого пітончіка і так кілька було пологів, але нікого з людей вони не нападали, були мирні.

Мені наснилося що я приручив величезного пітона, і плив верхом на ньому по річці рятуючись від кого то, при цьому він був налаштований дружелюбно і розмовляв зі мною,

Мені приснився пітон який повзав поруч і обнюхував мене, але не кусав. І де б я не ховалася він все одно знаходив мене. А власницею цього пітона була жінка яка в реальності є новою дружиною мого батька і відносини з нею у нас не особливо складаються. Далі уві сні я приїхала до колишньої жінці мого батька і моя тривога трохи вщухла

Колега в групою якихось людей бачать як багато білих пітонів спочатку повзли до них, а потім развернулісьЮпріподнялісь і пости стоячи поповзли від ніхюТут з’явилася темна невелика змія і вона теж від них відповзла.Страху вона не відчувала

Мені наснилися 2 змії походу удав, але за розміром менше чим є насправді, я їх так боялася, мене запевняли що вони не зроблять нічого не приємного, і поки їх від мене не позбавили від їх присутності знищенням, краще не стало.

Наснилося ТРИ пітона вони лежали ПО чемуто ПОВ’ЯЗАНІ -Проходьте ПОВЗ НИХ Я ЇХ ХОТІВ СФОТОГРАФУВАТИ І ПОКАЗАТИ СВОЮ ДІВЧИНІ нібито ПОСМОТРИ ЩО Я СЬОГОДНІ БАЧИВ

У ДВОРІ ЧУЖОГО гуртожитки БАГАТО розкидані ГОЛІВ ЗАГИБЛИХ пітона. БЕЗ КРОВІ, ДАВНО ЗАГИБЛИХ

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, що я відбігаю від берега на пляжі так як бачу, що з води появляеься величезна змія або пітон. Всі люди в паніці. я встигаю втекти і скрити. Поруч хтось зі мною. навколо зелені дерева і база відпочинку

Я принесла додому пітона і він жив за диваном, все в родині побоювалися його, а я їх переконувала що він хороший.

Я уві сні знайшла жовтого вагітного пітона, вона була втрачена і беззахисна, покликала до себе і вона із задоволенням залізла до мене в сумку, у неї були сльози в очах, потім пам’ятаю мені було холодно вона вилізла з сумки обняла мене і стала гріти при цьому лащилася і лизала щоку як кішка. Потім на мене напали і вона встала на мій захист не підпустити кривдника, а потім вона принесла мені маленького кошеня і поповзла. Коли повзла обернулася подивилася мені прямо в очі, кивнула головою і посміхнулася

Леопард гриз пітона. Спочатку він зняв верхній шар шкіри пітона, в області голови. Потім відгриз голову.

Величезний зелений пітон на дереві і багато маленьких зелених його дитинчат висять в коридорі як декорації живий куточок і навколо багато інших тварин, жаби, екзотичні Ягуа і проxіе тварі.

У 16 годині 26 листопада прилягла заснула і бачу в кутку різнокольоровий пітон я його боялася і захищала свою дочку щоб він її не задушив.Але пітон виявився добрим поповз я його погладила спина як у чоловіка і я прокинулася

Мені снилося, що я пливу за течією, ноги у воді, вода прозора, але темна. і в ній багато пітонів товстих приблизно 2 м в довжину. вони мене не чіпали. просто були в воді.

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився величезний білосніжний пітон, заповз в мій будинок, мені було дуже страшно, але він мене не чіпав, а сховався між ліжком і шафою. І тут же на нього напав маленьке кошеня і почав його душити за горло, потім прокусив глибоко до крові горло і він помер&# 8230;

Я побачила поруч з граючими дітьми пітона, який незабаром з’їв одну дитину, але потім помер від розривів або порізів&# 8230;..а я бачачи все це намагалася викликати поліцію&# 8230; але так її і не дочекалася.

Кубло повзав біля людей які сиділи біля столу і раптом встав мужик і він кінчиком вдарив його і у нього була дірка на грудях

Сон приснився отчого. Я стою біля ялинки вона яскраво горить але я її не помічаю. Мене душить пітон потім він переповзає або рідній забирає пітона і вони один одного душать в результаті рідній його задушив на скільки я зрозумів.

Мені наснилося брудна річка з декількома пітонами, вони були налаштовані доброзичливо по відношенню до людей, я стояла в стороні спостерігала за ними, але мені було трохи страшно, але деякі люди з ними купалися.

Наснилося ніби я, мама, і моя Кресна виходимо на вулицю з будинку подібне моїй роботі і я бачу як на землі лежить величезний пітон (або удав я не знаю т.до не розбираюся в цьому) такий товстий і щось колір білий з жовтим візерунком.і я мовчу і не говорю Кресна бо знаю що вона їх сильно боїться і все бігом забігають в будівлю і так виходить що цей пітон починає обвивати мене, мені Кресна каже головне не ворушись, а чоловік Кресна намагається взяти його за шию але не наважується боїться що він мене вкусить.а пітон просто мені наче просто сильно шипить у вухо как-будто вібрація йде по тілу.і я їм обвита і розумію що все буде нормально, не може все так закінчиться.і прокидаюся.

В якомусь приміщенні знайшла з однокласницею скинуту шкіру змії, тут я розумію, що десь поруч змія&# 8230; Заходимо в сусідню кімнату, там на підлозі лежить велика сита змія&# 8230;. спить&# 8230;..я проходжу повз неї до дверей&# 8230; Обертаюся і бачу, що змія кидається на однокласницю&# 8230; Виходжу за двері, а однокласниці зі мною немає&# 8230;.відкриваю двері і, лаючи однокласницю, висмикую її за руку назовні

Мені приснився пітон який мене майже проковтнув але була голова з зовні але через деякий час я дивилася на нього і був страшний страх

Приснився світлий удав або пітон в кімнаті не знайомої в темних кольорах (бордовий килим, темний диван і тд), він накидався на мене кілька разів і намагався вкусити, але у нього це не вийшло, причому в кімнаті начебто був не один, боюся взагалі всіх змій.

Пітонів було кілька і вони були ручними, мені давали їх потримати в руках.

Доброго дня! мені приснився великий, я б навіть сказала величезний пітон, він був на половину на вулиці, а інша його половина була в будинку, але не був агресивним, і колір у нього був якийсь коричнево-зелений, не можу сказати, що було страшно, яке щось не зрозуміле почуття уві сні було присутнє, то чи любопитсва, то чи якийсь інтерес. Допоможіть розтлумачити цей сон. спасибі.

в темному парку на мене нападав пітон.я його не боялася, спокійно ухилялася і потім його перемогла.

Мені приснився пітон, але почуття тривоги не було.Більш того він ховався від мене і був поранений в область хвоста і виділялася жовта рідина. Я став його лікувати. До чого це?

Снаяало мені думалося маленькі, звичайні змії (отруйні), якими лякав якийсь чужий чоловік, коли він (чоловік) ніс в руках змію, вона зачепила мене, (залишила Поверхносние маленьку подряпину, яку мені обробили)..Але пізніше почав сниться пітон, який постійно мене переслідував, але не кусав, а часом навіть посміхався і їв іншу їжу, а ось моя дитина неначе спеціально ходила за етойтім пітоном і не боялася його, а я за неї боялася..і тільки встигала то двері вчасно закрити, то хтось відштовхував його..Підкажіть, що це означає?

в будинку два величезних пітона. вони повзають поруч, почуття страху і огиди не покидало мене протягом всього сну.
один пітон &# 8212; спокійний, жіночої статі; другий &# 8212; неспокійний, чоловічої статі, йому потрібно було відкласти яйця і він погрожував, що з’їсть мене і мою маму, якщо ми перепрячем їх кладку. Все це відбувається в будинку у бабусі. Пітони не кусаються, вони тільки можуть торкнутися тіла, обхопити ногу, і кажуть загрози

В ЛІСІ БАЧИЛА пітона ДУЖЕ ВЕЛИКОЇ З ЯСКРАВОЮ помаранчевої МАЛЮНКОМ ОН просто лежати В ПРОЦЕСІ СНА БАЧИЛА ПОТІМ В іншому місці відхід від пітона АЛЕ ВІН НЕ нападник ПРОСТО БАЧИЛА З БОКУ СТРАХ ПРИСУТНІЙ.

Я лежу в ліжку сплю і до мене повзе пітон, але навколо пітона повно інших маленьких змій, моя ж дочка руками тикала в мене пітоном, від страху я прокинулася.

я вагітна, мені приснився пітон, как-будто його мама за хвіст тягнула, в результаті вона його схопила за голову і кричить мені відкривай швидше двері

Батькові приснилася дочка, яка подружилася з пітоном. Потім цей пітон перетворився на чоловіка

Мені рідко сняться змії.Сьогодні приснився сон.Фрагмент який я запам’ятала добре.
Вода, яка не озеро, не річка, незрозуміло взагалі що за місце таке і чому вода.Вода чиста і не каламутна місцями є що то типо плаваючою трави або водророслей (теж незрозуміло) У цій воді спокійно і розмірено плаває пітон.Великий, вгодований, колір шкіри-разноцветний- т е золотисто коричневий з чорними характерними малюнками.Змій один, інших не було тільки він.Я чітко бачила шкіру його.Намагалася якщо перебувала у воді (я шукала якогось кролика чи зайця) бути досить далеко від плаваючого пітона.Але він сам виповзав і пропливав.У всякому слцучае-миготів часто.Не пам’ятаю точно не впевнена, але ніби як брала в руку-його морду і дивилася в очі.
Потім момент як брат на моє запитання-там пітон-звідки то взяв велику коробку і цього пітон підловив&# 8230; Пітон не виявляв ніякої агресії, але весь час біля мене був десь.І ніби як по соседтсву з ним крокодил був, з одного боку спину крокодила бачила (саме жіволтное було приховано в воді).
Взагалі сон сумбурний.Просто запам’ятався цей момент з усього що снилося.

Я в кімнаті де багато людей.це спальня.Ліжка заправлені білим білизною.Всі лежать, відпочивають.На білій відкритих дверей з’являється блідо-рожева змія.Я лежу біля стіни за дверима.Я її бачу.Змія мене не бачить.Вона оглядає приміщення виглядаючи здобич.Мені здається що її побачили всі.Я повернулась до стіни в надії що вона не поповзе до мене.Але я відчуваю, що вона вже проповзає уздовж моєї спини, підлазить під мене на рівні моєї голови і грудей.Змія дуже довга і широка.Я відчуваю її плоть.Я з нетерпінням чекаю коли вона уползёт.Але вона не відповзає.Вона ніжна зі мною.При мені вона проковтує дрібного гризуна.Потім бере в свою пащу мою руку і утримує мене.Як би намагаючись мене заспокоїти.Це рожевий пітон.Всі .

Пітон був величезний, світлий і я його дуже боялася, бачила тільки голову, він не рухався. Я втекла в іншу кімнату.

Сьогодні вночі наснився пітон або удав жовтувато-білого кольору повзав по моїй квартирі, якого підкинув мій чоловік. До чого це?

Привіт, в моєму сні я бачила змію. Ми з мамою пішли на город нашого двору в сонячний день, вона пішла вперед, а я відстала і почула шурхіт . Коли повернула погляд в бік мами побачила в траві змію і придивившись побачила маленького молодого пітона зеленого, побачивши сказала мамі і підійшла до пітонові погладивши його по голові і він витягнувши мову прошипів .що це значить я не можу припустити

Доброго дня. Мені приснився такий сон: Величезний пітон почав мене ковтати. Він проковтнув мої руки до ліктя і збирався продовжити, але у мене не було страху і я могла ворушити руками, що власне і зробила. Пітон подивився з недовірою на мене і перестав ковтати (все це було влітку) . На цьому сон перейшов в інший, де я взимку заходжу в шубі в приміщення (явно запізнюючись) знімаю і підтягую злізли з мене капронкі. У роздягальні величезну кількість людей і мене це взагалі не збентежило.

я йшла по воді з якоюсь людиною і ззаду підплив величезний пітон. потім він витягнувся з води і відкрив рот, щоб проковтнути

Мені приснився білий пітон, який повз і трохи звивався, а я злякалася його і втекла, поки я бігла від нього я оглядалася і бачила як він повз за мною. Відчуття було, що він до мене і не особливо поспішати, але я внутрішньо його боялася, т.до я і на яву дуже боюся плазунів.. Ще втікши від пітона додому я бачила по дорозі чорну змію, але вона не звертала на мене уваги, підбігши до дому я побачила ще одну чорну змію стирчить з поштової скриньки, ця змія теж не звертала на мене уваги. Я сховалася за хвіртку, попередньо закривши за собою двері.

я йшла по парку зі знайомим, він був трохи подалі від мене, потлм я побачила пітона величезного в траві, сначада я не злякалася &# 8212; здивувалася, ми обійшли, але потлм початку натикатися на них плівсюду, впала і сива на одного як на прдушку, їх було багато жовтого кольору, рухалися неквапом, агресію не виявляли, нл почалася легка паніка від їх кількості, я що кричала знайомому, але він десь уже розтанув уві сні

Добрий день, приснився пітон середніх розмірів, він часто по мені повзав і був поруч, не ніс загрози, скоріше був Шкодная, потім заповз в штани і намагався вкусити, але я йому не дав цього зробити

ми піднімалися на яку дуже круту гору і чому то через мене поз пітон ми його чомусь піднімали і на місці його живота він застряг на мені, ужас какой то, ну в загальному ми його потім як то підняли

Мені приснився пітон гепардового забарвлення, і що він з’явився у мене вдома і став членом сім’ї. тобто ми з ним і гуляли і грали

мені снився маленький пітон, зеленого кольору, уві сні він був домашнім вихованцем, всюди повзав за мною, грав&# 8230;

Приснився чоловік, а в руках у нього лежала велика змія (більше схожа на пітона) світлого кольору. Вона лежала на руках без руху. Мені пропонували її взяти на руки, але я відмовилася.

здрастуйте, приснився схоже пітон..то він великий і щільний&# 8230; то маленький&# 8230; я його чомусь весь час шукала&# 8230; хоча був поруч&# 8230; то тримаючи його в руках був великий, сичав на мене&# 8230; але я не боялася..хоча відразу в живу від змій сильне.в кінці я ходила в незнайомому приміщення, студенти (знайомі) були..і я його шукала&# 8230; більше не пам’ятаю..

Наснилося що села я в машину де були сестра і мій хлопець і поїхали по дорозі де завернули в бік великої ріки і зупинилися біля неї де я побачила великого пітона темно зеленого кольору в перемішку не багато з жовтим, лежав спокійно в кільця, я почала панікувати і намагатися сісти в машину коли в цей час сестра з моїм хлопцем взяли цього пітона в руки сестра при цьому говорить і тягне його мені голову щоб я потримала &# 8212; не можна його біля води залишати а то в глиб запливе і&# 8230; і в цей момент пітон кусає за місце між вказівним і великим пальцем і я при цьому відчула як отрута пішов по руці, і вспонить як в BBC позбавляли пітон від отрути і спробувала здолати те ж саме схопила за голову і він потужним бризки хлюпнув мені отрута в обличчя.

Мені приснився чорно білий пітон він надто швидко повзає виявляється, раптом я його втрачаю і починаю шукати&# 8230; і не можу знайти!що позначає цей сон ?

приснився зёлёно жёлт пітон, спочатку було жахливо -в кінці сну ми помірялись і почали досить добре жити разом в будинку в гармонії та рух

Ми з чоловіком і дитиною вибирали автомобіль.В ряд стояли старенькі машини Продавець запропонував нам одну зі старих авто, при огляді відкрив багажник, а в ньому лежав сплячий жовтий величезний пітон.(Він не був особливо згорнуть в кільце). Дитина став заглядати до нього в багажник і я з завмиранням серця спостерігала з боку, зі страхом, що дитину вжалить ця змія. Начебто все обійшлося . Пітон продовжував спати .(Сон снився під ранок з четверга на п’ятницю)

Спочатку був пітон в воді&# 8230; Потім я вибіг на сушу і мене вкусила отруйна рептилія, а точно там ще хтось був але я не пам’ятаю))

Пріснолся білий пітон короткий, але товстий, ковтала білу собаку, я попросила двох мужщин допомогти собаці, але одного пітон вкусив і я прокинулася.

Приснився білий пітон, короткий, але товстий, ковтала білу собаку, я попросила двох мужщин допомогти собаці, одного пітон вкусив і я прокинулася.

Мені сніся, що я від когось тікаю, мені страшно, забігаю в якусь темну кімнату, застрибую на ліжко і оглядають де б сховатися, глянула на підлогу, а там повзає велика змія, схожа на удава або пітона. Я перелелезла на підвіконня і сховалася за шторкою. Змія теж стала запалзать на підвіконня, а перебролась знову на ліжко і стала спостерігати за змією. У мене з’явився інтерес, як вона з таким животом заползёт (видно недавно вона когось з’їла). Змія ледве як заповзла, згорнулася клубом і подивилася на мене втомленим поглядом, а я ловлю себе на думці, що я її не боюся мені абсолютно не страшно і прокинулася.

Уві сні бачила двох пітонів, одного ніби вбили і чому то засмажили, збиралися з’їсти, другого я боялася залишати на ніч вдома, а брат з ним дуже ладнав

Сон із четверга на п’ятницю.
Уві сні ми повинні були зустрітися з знайомими, в результаті ми зустрілися випадково (і це були якісь ліві люди) в якомусь гарному античному парку.це було схоже на несподівані сконфужені зустрічі з людьми, з якими ніби як ніяково спілкуватися. Однак у них з собою було багато різних тварин: папуги, качка сіра, пітон альбінос рідкісного виду, тхори і хто то ще.Можливо, все тварини були рідкісного виду. Пам’ятаю одна з картин була, як сіра качка з червоним дзьобом лежить поруч з пітоном і вони сплять разом спокійно. Коли я зустрілася поглядом з пітоном (очі у нього були зовсім інші, не властиві навіть такого виду, ультрамаринові, світло блакитні і приємно холодні), він почав повзти до мене. Я не відчувала страху, мені було навіть дуже комфортно в обіймах змія. Це було навіть занадто схоже на обійми.Після він почав говорити на якомусь своїй мові (це нагадало мені про парселтанге тільки звучить голосніше і це важко пояснити), і начебто він сказав подумки, а може мені самій захотілося, я почала повторювати, але було це жахливо важко. Після я прокидаюся

Мені приснився величезний чорний пітон як з фільму але він був добрий як собачка він позбувся до мене але в той же час я ево трошки і боядась

Привіт мені наснилося два пітона які лежали на моїх ногах а коли я намагалася поворухнутися вони злобно шипіли я в цей момент перебувала в кімнаті в якій була тільки одна ліжко і я на ній з пітонами

Привіт) сон приснився такий: їду я на маленькому велосипеді, бачу на перехресті величезну змію, зупиняюся і намагаюся переступити велосипед зацепаюсь і змія заковтує мою руку по лікоть

я перебуваю в воді недалеко від берега вода не прозора. з берега прослизну піді мною пропливає пітон великий я спочатку думала він захоче напасти, а він по ходу просто пропливав. глибоко під воду і він дуже довгий і я намагаюся дістатися до берега, подробиць більше не пам’ятаю

Пітон виліз із клітки повз по підлозі. . Хах как не странно він умів розмовляти. Потім я взяв його в руки . Він щось поліз в рот і я проглатіл його

приснився пітон, який піднімався вгору (дуже високо в повітрі), а я тримала його руками, точно не пам’ятаю, все це відбувалося в лісі

Я, моя начальниця і моя дочка. Йдемо по дорозі справо від нас маленький ставок в ньому дуже дуже великий пітон, я і начальниця чомусь попереду дочка ззаду, пітон піднімає голову і починає полхті в сторони дитини, різко дивиться на мене і проковтує дитини. (Не знаходжу собі місця дуже страшно.)

сон був кольоровий. я прийшла забирати сина з садка, а там два пітона. один лежав на лавці, він був звичайного коричневого кольору, як на картинках. другого не пам’ятаю. він був за мною. я його майже не бачила, але точно знала що він там був. мені було страшно (я впринципі боюся змій).вони на мене не нападали, таке відчуття, що ними хтось командував.

Моєму синові дорослому наснилося: я у нього вдома зустрічаю його з великим зеленим пітоном, і кажу що він не небезпечний, нехай буде, як розшифрувати цей сон? Спасибі заздалегідь)

я плавала в басейні, в нього заповзла велика жовта змія, я намагалася спливти від неї, вона попливла за мною і як буд-то поцілувала мене за ногу.

Наснилося що я увійшла в величезний темний собор в якому висів гігантський мертвий пітон. Потім туди зайшли люди (мабуть священики) кого то ховати і я втекла.

Сон про атаці пітона. Був на якомусь плоту в невеликій річці або озері. Біля мене були якісь люди. Я помітив чорного великого пітона, він заліз на пліт і виліз не атакувати мене, в паніці кричу змія в відповісти мені &# 171; лови його&# 187 ;, але я не зловив. Через пару секунд побачив як сестра плаває близько плота, пітон втратив в поле зору. Сестра виплила на берег і з води різко напав пітон і потягнув у воду.

Вітаю. Мені наснилося, що я йду по вулиці і скрізь бачу величезних пітонів королівської породи, які спокійно лежали на машинах. Вони не хотіли атакувати мене, просто могли спокійно подивитися на мене. Я відчувала не великий страх від побаченого через їх величезних розмірів, але поважала їх як красивих тварин, незабаром я пішла від них в аптеку і хотіла щось купити щоб провести досліди, і дізнатися чому пітони мають такий величезний розмір. Що б це могло означати?

Ми гуляли з чоловіком по місцевості, де пройшло моє дитинство. осінь. Йшли повз дамби. Чоловік йшов попереду і я побачила як на нього з кущів летить пітон. Я тільки встигла закричати &# 171; змія!&# 187;. Вони обидва повалилися з гори до річки. І я думала що все, це кінець. Вирушила шукати допомоги, але тут на іншому березі побачила чоловіка в траві і розпатланого всього. Як після битви.

Бачила жовтого пітона в будинку. Спочатку як домашнє, які то чоловік і жінка його чіпали, а чоловік сказав треба з нього шкуру зняти. Пітон його задушив тут же і став небезпечним. Я стала ховатися, приловчившись випустила його на балкон, він поповз по чужим балконах. Потім знову опинився в будинку, а я тікаючи вийшла на балкон і закрила двері, він до мене ломився. Я кричала людям з балкона, щоб викликали МНС. Потім подивилася він зараз до мене вже проб’ється і вирішила стрибати, представляючи як переламаними (4 поверх). Але помітила мотузки навісні над болкона, по ним спустилася. Побігла далі просячи людей зателефонувати в МНС. Але приїхали жінки в спідницях (МНСники) вони самі злякалися пітона і не знали що робити. Далі ховаюся в сусідньому під’їзді, а він з’їв ще пару людей кинувся на собаку, потім знову прориваючись до мене шкірив пащу і став перетворюватися на дракона. Потім прийшла Дайнеріс і полетіла на ньому і всі зітхнули з полегшенням.

Вітаю! Уві сні це все відбувалося в воді. Вода була дуже чиста, прозора, так я і побачила пітона в воді. Спершу одного побачила, він був просто величезний, я злякалася і вийшла з води на споруду яке було над водою. Але вийшовши я побачила ще одного пітона з іншого боку, і злякавшись другого я кинулася бігти, але натрапила на першого пітона, який виповзав з води і починав гнатися за мною. Тікаючи від нього я вилізла на другий ярус споруди, але він мене наздогнав. І тут я згадала, що у мене є чим канцелярський і я почала його бити ножем. Спочатку вдарила в шию, а потім прямо в голову кілька разів. Ось так я його вбила. І відразу прокинулася.

Уві сні я народила величезного різнобарвного пітона але більше переважало синього кольору який полетів на підв’язаних кулях

Снився жовтий пітон, який проповз повз мого будинку. Він поповз до сусідів в будинок і схопив господаря, і з ним повернувся в свій притулок або нору, за моїм будинком.

Мені наснилася пара домашніх срібних пітонів, вони вели себе спокійно, доглядали один за одним, цілували себе, було дуже цікаво за ними спостерігати

Зелена Змія переслідувала мене а я тікав від неї і коли я почав лізти вгору по сходах вона вже підібралася ближче до мене і я її схопив за голову тобто ззаду її шию біля голови щоб вона мене не вкусила і акуратно її виніс щоб позбутися від неї я викинув її з восьмого поверху думав що з нею нічого не станеться, це ж змія але коли вона впала на землю, вона розбилася на смерть і розлетілася на шматки як якась кішка і був гучний звук. Мене це дуже розчарувало що я її вбив бо не хотів цього робити уві сні а просто позбутися від неї. Я тоді відчував себе винуватим хоча вона за мною гналася і хотіла мене вкусити.

Сниться, що я лежу на дивані, на животі. Бачу як по підлозі повзе середніх розмірів жовтий пітон. Потім відчуваю як він ковзає по моїй спині, і з подивом розумію що він такий теплий м’який. наступний момент &# 8212; я його гладжу уздовж тіла, від голови, а він лащиться як кіт! І я здивовано думаю &# 8212; треба ж, а я вважала їх холодними і слизькими, а вони виявляється такі м’які, теплі, приємні.

Гігантський пітон повзе по дорозі . Займає всю ширину дороги, край дороги стоїть деревце . На це деревце з переляку за стрибнула лисичка. Пітон її помітив і з’їв. Поповз пітон далі по дорозі, а там гора риби і двоє рибалок її подгрібают на купу. І серед цієї купи з’являється пітон. Він у ній повзає як в своєму рідному місці.

Вітаю. Мені приснився жовтий, маленький пітон &# 8212; у мене в реальності точно така ж будинку, дівчинка. Уві сні я її впізнала, але ні з того, ні з сього вона виявляється у мене в руках, шипить, нападає, намагається вкусити, а я не можу зрозуміти в чому справа, адже це моя змія, вона мене знає, я її знаю, ніяких провокацій не було&# 8230;.мені вдається її скинути на підлогу, але вона все одно агресивно налаштована, повзе на мене і незнайомих мені людей (але уві сні вони мені були знайомі). Я їм кричу, щоб вони бігли, змія нападає, я їх намагаюся захистити і у мене все виходить, а змія і далі нападала&# 8230; а й мені, і взагалі всім вдається врятуватися.

Наснилося, що пітон обвився навколо мене і спав на плечі у мене. Потім я вислизнула і втекла. Потім пітон цей спускався зі сходів 2ого поверху на мене, я його дуже боялася, думала нападе. Але коли він підповз, я його погладила по голові і страх пройшов. На цьому я прокинулася

Мені приснився сон нібито я гуляю по парку влітку з маленькою собачкою, йду з нею по парку і дивлюся в кущах лежить темна велика змія схожа на пітона, раптово він помітив мене з собакою і погнався за нами, я біг і озирався, раптово він стрибнув через мене і я різко прокинувся, до речі день був сонячний. До чого це може снитися?Підкажіть будь ласка

Я спостерігала, як дівчина в гарному одязі, заходить в озеро, вода була прозора, красивого бірюзового кольору&# 8230; і тут появляетс величезний пітон, він просто спокійно плив до неї&# 8230; Від страху я прокинулася.

Привіт, Тетяна мені позавчора на вчора приснився сон що я прокидаюся і у мене на шиї пітон, він дивився на мене ніяк на жертву, а навпаки як ніби він мені хоче допомогти, і в цьому сні мене відвідували думки (про дівчину яка мені дуже подобається але мій найкращий друг 3 дні тому почав з нею зустрічатися для мене це був сильний удар), але не про це, мене відвідували думки (уві сні) погані і я дивлюся на пітона, а він дивиться на мене людськими очима ніби він ці думки читає як відкриту книгу і розуміє мене і я різко прокинувся, а зі вчора на сьогодні мені снився той самий сон з усіма деталями. Якщо ви мені відповісте буду дуже вдячний)

Приснився пітон, який вів себе спокійно, він був ручним, в якийсь момент на нього напав невеликий ящір, здається тритон або звичайна ящірка і почала його кусати. І пітон в свій захист взяв і почав ковтати її, поруч сидить людина хотіла вийняти ящір з пащі пітона і просив допомогти мені, але я побачивши вже, що пітон її вже проковтнув не став, засовувати руку в пащу пітона, що б витягнути ящеріцу№

Вітаю.приснився удав він просто повзав всюди.де я ховалася він туди пролазив а потім в кінці сну вкусив за ногу і я прокинулася

перекладала маленького пітона в коробку з кришкою, щоб він не поповз, якщо залишити його на підлозі, а потім помітила, що він захворів, я хвилювалася, що він пропав, бо його трясло, вкрила ковдрою і поставила коробку до батареї&# 8230;.потім на нього залізла ігуана, я її прогнала і більше не бачила&# 8230; Потім ми з колегами по роботі приїхали в якусь будівлю, сиділи за столом, їли&# 8230; Потім у одній з колег в рюкзаку виявився єнот, який потрапив туди випадково, він всіх розвеселив своїми кумедними танцями&# 8230;. Можливо все це приснилося, через те, що напередодні ми з дитиною ходили в зоопарк і там бачили цих тварин, а пітона і ігуанау навіть гладили&# 8230;. Може просто яскраві враження в підсвідомості залишилися.

Здраствуйте,
сьогодні мені приснився сон в якому мама мені розповідала про випадок, що у кого то в квартирі виявився великий пітон, який кілька днів ховався під ліжком поки його не знайшли. Потім я бачу сцену як пітон обвив і пітаеться сдушіть мавпу, але вона легко віпутиваеться з кожного кільця і ​​ніби грає з ним. * За знаком китайського гороскопу я мавпа.

спасибі за допомогу.

Пітон згорнувшись кільцем проковтує маленьку собачку, але я стояла в стороні і не змогла їй допомогти (

Сьогодні мені приснилося що ми з чоловіком були в розпліднику там було багато змій, я взяла одного невеликого пітона потримати потім відпустила його і ми з чоловіком поїхали на якусь лекцію по дорозі я бачила що цей пітон повзе слідом що він втік, потім він плавав в воді і що то їв, коли ми сиділи на лекції він проповзав повз кабінету хотів заповзти але двері раптово закрили я почала відчувати страх і відповідальність за людей в коридорі т.до він повз за мною мені здавалося що потрібно вийти і взяти його мені здавалося що він мене полюбив але я боялася вийти потім я пішла додому а чоловік уві сні загубився по дорозі він також повз слідом за мною і раптом виявилося що ми живемо в якомусь елітному будинку де сусіди навіть двері в коридор тримають відкритими, я побігла по сходах до себе в квартиру а пітон встиг проповзти в домофон він підріс і почав напевно шукати мене в підсумку прийшов чоловік розкрив двері в парадну я почала на нього кричати і злякано розповідати що весь день нас приследовал той пітон з розплідника він не повірив мені а коли пішов закривати двері ми спостерігали картину того що змія заповзла в квартиру навпроти закрилися і я так і не наважилася забрати змію

Приснився жовто-білий пітон, він був без зубів і намагався з’їсти мою ногу.Але у нього це не вийшло, я чинила опір, а потім чоловік його забрав.

Доброго дня! Я прокинувся у себе в кімнаті і побачив, що вгорі на стіні під стелею здулися шпалери. І ця бульбашка став переміщатися вниз, потім від стіни став відставати плінтус. Я помітив плямисту змію, розміри швидше за все середні. Дуже схожа на пітона. Потім вона рухалася по підлозі. На ліжку сидів також мій син, він нахилився в бік змії і простягнув до неї руку. Пітон несподівано вкусив руку сина в районі зап’ястя. Я схопив пітона трохи нижче голови і міцно стиснув. У цей момент і прокинувся. Особливою паніки і страху під час сну я не відчував

Спочатку приснився пітон знайомої моєї, я тримала його в руках а він начебто хотів мене вкусити, я його відпустила на вулицю і він поповз, знайома була ВШОКЕ що я його на ули
цу відпустила, так как ето був її домашній вихованець, потім я сиджу в якійсь кімнаті, сараї..і тільки виходити дивлюся вниз а там багато змій маленьких під ногами, я стрибаю їх а вони мені за дві ноги обкрутив і давили душили було дуже боляче я кричала допоможіть але всі дивилися як на хвору і не хто не подошол, а потім я сама почала махати ногами і вони злетіли з ніг..

У мене в квартирі жив великий пітон, як домашній кіт, добрий, спокійний&# 8230; Але так як я не люблю змій, я постійно намагалася від його позбутися. Але мене все вмовляли його залишити у себе жити. Всі любили цього пітона і шкодували і він до мене все намагався приголубити. Сон не тривожний, але змії уві сні, до чого цей сон. Домашній добрий пітон.

уві сні я зі своєю сім’єю зійшли з поїзда, були в якомусь селі, все було Поколіть в траві. мама стала відходити уздовж залізничних, тато приблизно був поруч з нею.я з сталевими стояла трохи далі на якийсь стежці.потім я почула гучний крик мами, повернулась, нічого немає, буквально секунда, на ній важить удав кільцями, вкусивши її за руку, і вона з криками біжить до нас. а далі я прокинулася від переляку

Мені прснілось як пітон нападає на обезяну, і потім її заковтує по частинах, я бачив як він прям відкусив тулуб Обезяна і заковтнула, бачив відділення голову, пітон огорнув її пеленою і проковтнув, я стрибнув у річку з плином вода була чиста, і поплив

Наснилося, що мама подарувала мені величезного пітона (причому в життя я змій боюся до смерті), потім він поповз, ми почали його шукати, а як знайшли посадили в коробку, у нього відвалилося підлогу хвоста і ми понесли чекати його в зоомагазин, але там відмовилися його прийняти назад, а потім я прокинулася.

Привіт, мені приснилося що я зі своїм другом йду по мосту (як в мультиках, такі розвалена мости) і в воді огроменний пітон і на іншій стороні пітон .Але я дуже боялася і від цього прокинулася

у мене вдома жили змії як домашнии тварини, маленька чорна звивалася коли я її дежа за хвіст, потім я її закрила у ванній.І великий пітон заковтував мою собаку порода Лабрадор.

Наче я в якійсь кімнаті там повинна спати але з боку я бачу як поличка лежанка як в поїзді над стелею і там вродіби як дівчина лежить і потім я ходила по кімнаті і помітила пітон величезний на верху з боку біля цієї полички як би на полиці скраю замотаний в клубок лежить тихо і не ворушитися але великий і я як би трохи боялася знаходиться в кімнаті і виходила звідти потім через час назад заходила і дивилася на пітона але він також лежав спокійній але він живий вроди б все

Вітаю. Уві сні я дивилася з вікна (це було вікно маминої квартири), і побачила на замерзлій землі, без снігу, велику змію блідо салат кольору. Спочатку я думала вона мертва, але вона заворушилася, знесилена повільно підповзла до нашого вікна, вона була закрита. Я розуміла, що їй холодно, вона голодна, що наближається зима і вона шукає тепле місце. Я боялася що вона заползет до нас. І тут я зрозуміла, що це не Небезпечна Змія, а просто Великий Необразливий Пітон або Удав. Мені було його шкода, але я все одно його боялася. Я взяла щось з їжі, щось на зразок курячої кісточки, відкрила кватирку, кинула йому, і швидко закрила, щоб він не заліз, я продовжувала відчувати страх і занепокоєння, що з ним буде, не замерзне він на холодній землі, знайде собі місце зігрітися.

Величезний пітон зайшов в жіночий статевий орган якийсь мені не знайомої дівчинки, і потім вийшов звідти.
А далі маленька змія зайшла в мій статевий орган, і її витягли звідти. Що це означає ?&# 8230;

Пітон лежав на ліжку брат його гладив потім щось пішло не так пітон почав злився і вкусив брата за око і поповз але страх залишився що він повернутися і почне всіх душити

Наснилося кілька удавів, на зразок два один був точно блідо-жовтий. А другий темний, але не чорний. Приніс саме жовтого удава мій хлопець, в квартиру, я у нього вже жила. Я запитала навіщо, а він сказав, що сестра його Рита дала, що їй удав не потрібен. І до цього він у від неї щось приносив і ми з ним уві сні стали трохи лаятися. Але удави мене не злякали, вони повзали по квартирі. Ось такий сон.

я була на дачі гуляла по території, раптом побачила, що під воротами поповзла змія.я не надала цьому великого значення.у нас була хвіртка між учаска.я вважаю, що ми були дуже дружні. Тоді вони підійшли сусіди спочатку дівчина років 14 і за неї прийшов чоловік років 40-50 ми з ними про щось говорили.після, вони вийшли на путівець, а там змія дуже велика метрів 10, дуже схожа на пітона. чоловік кинув у неї камінь і змія початку отакавать.потім вона почала гнатися за мною гнався і вкусила мене за бік. я взяла його за шию і задушила її.

Я, мій чоловік, чому то ще моя мама, і хтось з моїх дітей їдемо на нашій машині кудись . Ми на роздоріжжі, навколо зелена трава, бачу або дорогу на ліво, асфальт ясно сірий, і на цій дорозі два пітона чи удава, вони такі яскраві (як можна сказати кубик рубик змійка, раніше ми в них грали) такий зелений приглушений і місцями червоний колір, акцент більше на зелений. Він повзуть від нас у мене переживання, а що якщо ми поїдемо по тій дорозі де вони нападуть вони на нас . Не пам’ятаю поїхали ми цією дорогою чи ще стоїмо . Раптом ніби вони на нас стрибають, я бачу як її щелепу там два ікла, і як вони б’ються об Скло машини, у мене страх що вони проб’ють Скло, але вони по черзі прилипають до вікна машини, і я розумію, що до нас вони не доберуться, і мені здається тепер особи цих змій добрими ібудто б вони прилипли в поцілунку, і особи їх виглядають як з мультика, удав з 33 папуги, і тут мені здається що вони мені подобаються, далі не точно не пам’ятаю, але начебто їдемо по дорозі яка то спускається і знову вгору . ось. Такий ось сон . І не зрозумію пітони були вони чи удави .

Наснилося, я гуляла зі своєю дочкою. Раптово спіткнувся і впав. Коли піднялася побачила великого пітона він душив мою дочку.

Снилося що мене душив пітон до смерті, на це дивився кохана людина, і моя подруга. Були ми в якихось джунглях

Я бачила білого пітона . Він не міг мене вкусити але намагався . Я його била по голові . Ми стояли в чистій воді

Жовтий пітон захищав мене від інших змій у мене вдома вони хотіли на мене на кинутися на мене але він випереджав їх і накидався на них перший

Мені приснився сон що під ліжком мого діда посил великий пітон .Він виповз перед дідом не проявив не якийсь огресіі діда його гладив і він пропав.

Жовтий домашній, усміхнений пітон з молочними білими зубами.?

Снився дуже великий кольоровий пітон який ховався, нападав на мене намагався мене з’їсти, все це відбувалося в якомусь темним (лісі) (гаю) (стоячий воді)

Уві сні пітон виліз з акваріума і укуси мене за палець. Але було не боляче, а як ніби стиснув, здавив палець і відпустив. Я ще подумала, що він без зубів. Удав бул світло зелений, салатовий, напевно.

Наснилися два величезних пітона. Я стояла на досить великій відстані. Була жінка і чоловік (незнайомі), як раптом зверху ці пітони напали на них і проковтнули. За відчуттями чоловік загинув, а жінка залишилася жива (пітонів розрізали і людей витягли). Страх був підійти допомогти, але втекти не хотіла.

Сірий спокійний великий і ручної пітон. Як кіт лащітся, обвиває шию, я сама його саджу собі на шию. Потім незнайомий чоловік бере пітона і жорстко кидає на землю, я захищаю пітона.

Наснилося, що жовтий пітон в ко нате лежав на підлозі і до нього підійшов дитина і пітон його вкусив в області вилиць. Я сиділа на дивані і ніби паралізована і нічого не могла зробити.

Темний пітон в більшої ящику толі в акваріумі .Він щита як домашній вихованець я ходив в літку ящику і мені било противно

Три змії (пітона) виповзли з каналізаційного люка. Там стояли двоє чоловіків, вони не помітили їх. Потім дві змії накинулися на них, а третя на людину який стояв далі від них. Дуже агресивні і великі пітони були. Але потім собака порвала їх навпіл

Пітон полював на мене, а потім накинувся і став кусати, але я його затисла і почала кликати на допомогу. Цей пітон нібито домашній був.

мені наснилося, ніби я виносили сміття в берег. і начебто був уже вечір.я сміття викинула і почала відходити.Як почула ніби когось розбудила.коли пішла почула за собою звук що за мною щось йде або полізе.я боялась..це було не далеко від мого двору і ворота були закриті.Коли я озирнулася я побачила какк в казці величезного пітона або змію білого кольору..Я обіцяла в сторону і дивилася з боку і серце у мене калатало.Все було як на яву ..він показував язика і у нього були добрі очі. він легко перед моїми воротами, і закрив очі. я ще подумала, і як мені тепер зайти дамою.я спробувала відійти і помоему він повзла за мною. потім не пам’ятаю. Школа, люди.

Я був удома, дуже швидко збирався на вулицю. Звідкись у мене з’явився пітон салатового кольору, природних розмірів. Він вів себе дуже спокійно, навпаки, навіть &# 171; тягнувся&# 187; до мене. Раптом він зменшився в розмірах і помістився у мене в долоньці, Бустрем почав шукати для нього контейнер і їжі, т.до мені потрібно було йти. Коли я підійшов до вікна, побачив там свою подругу, з якою мав піти гуляти і її знайому. Вони були в однакових пальто рожевого кольору і з маленькою собачкою. Раптом вони обидві впали в калюжу.. і я прокинувся

Великий пітон обвивався навколо шиї і здавлівал і кінчик хвоста слизького і противного потрапив мені в рот

Наснилося що дружина принесла в будинок пітона і отруйну змію.Я намагався зупинити і переконати, що нелтзя в будинок змій нести, адже у нас діти.Але вона все одно принесла.І пітон вкусив дитину

Я зустріла в парку двуглавава пітона і зі страху зруйнувала його на дві частини і потім боялася що він ще живий і виявилося що частина з головами жива і на мене засичалі і пропали і я як ніби в страху їх шукала але не знайшла

Мені наснилося, як подрузі подарували пітона, але незабаром вона померла і його поховали разом з нею
Її труну закопали, а його вже вище, над труною, майже що у поверхні
Потім прийшов я, викопав змію і забрав собі

Мені наснилося, як я прокидаюся і відчуваю, що під ліжком великий пітон. Я дістаю його з-під неї і кидаю його на середину кімнати. Пітон був дуже великим, жовтим з білими плямами. Він ліз під поруч стоїть крісло. Я просив маму викликати кого-небудь, щоб прибрати його, але вона ледве-ледве намагалася і потім кинула цю справу. Такий пітон мені сниться вдруге поспіль, в майже точно такий же обстановці.

Сон приснився в другій половині дня-четверг. На мене напала велика змія (пітон, удав) з роззявленою пащею, видно було два великих ікла, я в пащу встигаю засунути праву руку, лівою хапаю біля голови шию і з насолодою рву зубами її шию. Бризкає кров і я повністю перегризають змію .Страху не було, тільки насолоду.

У стіні замурований пітон. Я ламаю стіну, звільняю. Він їсть все на своєму шляху, але мене не чіпає

Мис йшли по вулиці, як раптом до нас підійшла дівчина зі змією на шиї, пропонуючи зробити фото. Мій партнер, який був уві сні, захотіла фото &# 8212; змію (пітон, по-моєму) накинули їй на шию. При цьому іншу частину змії накинули на мене.
Я не злякалася, а навпаки, прийняла цей факт з інтересом. Змія початку обвиває мою шию, я трохи злякалася підставивши руку між змією і своїм тілом, але тварина була дуже добре і спокійне. Коли його забирали з мене, він (змій) поцілував мене. На обличчі у нього була дуже умиротворена посмішка.

Я була у знайомого будинку, там було чоловік 10. Потім в будинок заповзає або пітон або удав. Він відкрив рот на всю і ганявся за мною, коли він залазив на мене то був спакойно, а коли злазив то злим, таке відчуття що він щось від мене хотів

Мені приснився пітон. Він був в річці, а річка була вузька десь 50 см і поруч з цією річкою я бігла і він за мною плив. І в кінці наздогнав і я прокинулася.

Мені наснилося що йшла жінка я її бачила тільки зі спини, а між ногами у неї була змія велика уві сні я знала що це пітон .Змія не була злою або агресивною і я її не боялося просто було не приємно і вона начебто заважала жінці пересуватися було дуже важко йти але змія рухалася теж на рівні з жінкою&# 8230;..

Привіт мені наснилося, що я в якомусь водоймі, раптом ні з того ні з сього на мене спочатку починають плисти 2 пітона, я думала, що вони мене хочуть вкусити, але укусу не було, потім слідом за ними на мене почали плисти 2 кобри, але також не вкусили, а я йшла все глибше і глибше, а водойма здавався нескінченним.

З четверга на п’ятницю наснилося як я виходячи з кімнати побачила жовтого пітона в коридорі, він поводився дуже спокійно, до того ж він був вагітних якщо можна так сказати. Я відразу почала шукати куди його прилаштувати бо мама сказала що вб’є його якщо я не знайду йому місце проживання. Коли мама спробувала вбити його, я захистила, але знайти місце проживання не встигла так як сон обірвав телефонний дзвінок.

Мені наснилося у сні жовтий пітон. Цього жовтого пітона до мене принесла одна молода жінка, раніше на іншій роботі ми разом в одному колективі працювали, а зараз я в іншому місці працюю. Вона ВОСН тримаючи жовтого пітона принесла його мені спокійно, але я чомусь злякалася, але пітон був спокійним і не нападав і був величезним і довгим. Що це може означати ви можете мені сказати а?

Невеликий пітон мене не чіпав але я бачила як він з’їв спочатку пташку потім зловив білку

добрий ранок! Наснилося що маленький син вдома на шиї носить пітона величезного! Мені уві сні було неприємно, але змія спокійно відпочивала на його плечах. Чи не душила його, гн кусала! До чого таке може сниться?

ніби я сплю в ліжку, і великий довгий пітон, повзе по ній і лизнув мене в ногу. і я різко прокинулася.

У моєму сні приснився пітон з жінкою цілителем, як ніби-то вона прийшла чистити наш будинок з пітоном, він повзав по всіх кутках, за меблями і підповз до мене, жінка сказала щоб я не боялася і що пітон відчуває ті місця у людини які болять, і сказала якщо він їх знайде то почне лікувати, пітон став прямо за моєю спиною і мовою тиснув на шию в одну точку не викликаючи болю, але принтом жав в одну точку відчуття були як наяву, ну як би лоскотно було. Сон приснився під ранок, поясніть будь ласка ось такий непростий сон

На сонячної безлюдній вулиці спостерігала шлюбний танець пітона. Самка лежала поруч з повернувшись в кільце. Страх несподівано перейшов в цікавість. спасибі.

Я сплю, а поруч в калачиком згорнувся пітон. Я відчуваю від нього холод. Я встаю і кидаю серветку квадратну червоного кольору на підлогу і пітон забирається під неї, згортається клубочком і продовжує спати. Таке відчуття, що поводиться як собака.

Сьогодні мені приснився дивний сон.. Двоє якихось людей були на висоті дерев’яній вежі (нібито якоюсь дитячою споруди в дворі). Я не пам’ятаю хто там був. Однак під сходами виявився пітон звичайних розмірів, який на мене дивився, але нічого не робив. Я швидко забралася по сходах до двох людям і тут споруда починає падати&# 8230; Я прокидаюся, коли споруда падвет на землю.

Пітон приснився на дивані у всю довжину, що не скручений, коричневий, я його дуже боялася, при цьому чоловік його гладив як кішку, люблячи, і годував печивом.

приснилася змія душить корову у корови вилазили кишки з горла проходила повз і нічого не зробила

У моєму сні, мої брати з двоюрідним братом спокійно спали. На одному з них спокійно лежав зелений пітон. Я його боялася і не могла заснути. І раптом я згадала про свій кота і злякавшись за нього, я почала його шукати. Він лежав поруч і дивився на пітона. Взявши його в руки, я помітила як пожвавився пітон. Його явно зацікавив мій кіт. Посадивши кота в ванну кімнату, я відкрила вхідні двері і пітон дуже швидко виповз на вулицю. Почувши крики, я теж вибігла. На вулиці була моя мама і намагалася відігнати пітона від вуличних котів. Після того як кішки були успішно врятовані, я побачила як на маму біг олень. Він став на диби і намагався вдарити її. Я схопивши оленя за передні копита, його відкинула і прокинулася.

Вітаю!Мені приснився пітон який з’їв челрвека і хотів з’їсти мене, але я втекла, до чого це підкажіть будь ласка

Пітон гоняеться за мною куди б я не втекла обвиває якщо його хто небудь понесе далеко він всеровно мене знаходить починає обвивати і навіть стискати .Пітон жовтий уві сні я думаю що він хоче відкласти яйця і переслідує мене куди б я не тікала та скаждим разом він ставав агресивним

У шафі лежав пітон або удав який дав потомства 2 маленьких. Вони випали з шафи і я їх рятували від людей і назад втекла в шафу.

Приснилася змія пітон або удав не знаю згорнутий калачиком, і поруч три або чотири поменше теж в колачіке неагресивні і я їх не боялася

Мені наснилася величезна змія метра 2, товста немов анаконда, зелена з дуже красивими верхніми зубами.
Я плавала на човні, спочатку з двома друзями. Потім ми вийшли на берег і один друг залишився в човні. Чуємо крик і бульк сильний. Приходимо туди, а там його вже заковтнула сіра змія, нога стирчить в пасті. Я зрозуміла, що вона не одна така. Спочатку пройшлася по воді, потім навіть пірнула. І тут відчуття ніби я розбудила щось. Але вода була чиста і сонце дуже приємне, зелено.
У підсумку ми почули шерех, і за нами дуууже швидко повзла величезна яскраво зелена змія. У мене відчуття було ніби ноги самі біжать не по воді а над нею. Я немов лечу від неї. Я показувала безтурботний шлях одного, а він не чув і потрапив під силу тіла змії. Вона його задушила. Я ж начебто вирвалася на сушу але вона якось встигла куснути мою руку. Ми на секунду зійшлися поглядом, а потім я швидко залізла на дерево і шукати чим її штрикнуть, на тому прокинулася. Рука заніміла)))

Я йшла зі своєю прабубшкой з якоїсь скелі, а знизу цієї скелі була річка. Коли я подивилася в далечінь, то побачила велику змію, схожу на пітона. І тут бабусі сказала спускатися вниз по скелі. Вона швидко спустилася і кликала мене, а я не могла злізти, було страшно. Але потім я зняла кепку і легко злізла. І як я тільки спустилася, то ця змія виявилася прям поруч зі мною. Вона злегка вилізла над водою і пильно дивилася на мене. Було відчуття, що вона накинеться, але немає. Я прокинулась

Мама бачила уві сні ніби я сплю а поруч зі мною лежить величезний жовтий пітон і посміхається і покладає голову на плече

Іду по стежці в лісі, уздовж труби великого діаметра. Труба повертає ліворуч і стежка вздовж труби, я дивлюся кінчик хвостика змії, повертаю за ріг і бачу що змія дуже довга, що невидно де голова (більше 10 метрів) стою не місце і виду очі вздовж змії, і тут піднімаю очі вгору, а переді моїм обличчям здорова голова цієї змії дивиться на мене і відкриває рот і на цьому моменті я матиму Дружина. Чіткий сон і нічого не зрозуміло, зазвичай сни не пам’ятаю.

Бачу уві сні величезного пітона, розтягнувшись на весь зріст і обнюхував мене, але не напав. Я відвернулася, і чомусь крикнула

Приснився пітон, але він був дуже ручний як домашній вихованець, нажився зі мною я його обіймала, потім він зарився в пісок. Відчуття були такі теплі і приємні

Наснилося, що я була вдома і пітон повзав спокійно, ніяк на мене не реагував, але коли прийшов колишній чоловік і я сказала що пітона потрібно прибрати з дому, пітон почав стрибати на мене, можливо нападав, але агресії я не відчувала. Пітон був дуже великий і товстий

Мій хлопець спав в ліжку вночі, величезний жовтий пітон повзав біля нього, обвівалсч. Мені було дуже страшно я намагалася втекти, а він гнався за мною (переслідував)

бачила величезного пітона обвівшего дерево і притиснути кого то до дерева я намагалася звільнити жінку б’ючи каменем по шиї пітона а він розкривши пащу хотів мене вкусити все що я пам’ятаю жінка начебто моя родичка а хто не пам’ятаю

Біля дерев’яного будинку копнула лопатою, а там Зміїний спина. Колір білий, і блідо бузкові плями. дуже бліді. Жінка, господиня будинку, сказала: Обережно, це наш пітон, наш помічник. Знищує всіх жуків, тарганів, черв’яків, мух.
Я подумала: Як в стародавні часи, коли всі тварини і тварини на Землі служили людині.
Він розвернувся і поповз у напрямку до господині, спокійно. Іноді вискакував його мову.
Він виповзав з-під колоди, де вибралася спина інший змії, шоколадного кольору з фіолетовими плямами, чіткі кольору. Без руху.
Будинок повністю не бачила, тільки одну стіну, біля якої відбувалися події: старі, темно-коричневий колоди, така стіна.
Коли виповзав пітон, вийшла рись або пума, (швидше за рись я так думала уві сні), такого ж кольору як пітон. Вона злегка рику, і махала на мене лапою, іноді злегка торкаючись кігтями одягу. І вона рухалася близько господині.
Я б сказала, що вона мене від чогось відмовляла і, ніби лаяла мене.
Хвіст пітона не відображено.

Наснилося дуже багато пітонів, деякі з них подивилися людей, пам’ятаю що сильно злякалася і залізла на дерево, один з пітонів поклав свою голову мені на руку і мені так тепло стало, я попросила його не їсти мене а з’їсти людини якого я не навижу, він це зробив і завжди був поруч

Бачила уві сні великого пітона пливе на воді. Він був спокійним. У мене був сильний страх і я втекла від нього.

снився пітон зелений з сірими розводами, повзав по кімнаті, потім кільце з червоними каменями які показували час

коли проходив по лісі і піднімався нагору як би до світла і я вирішив зупиниться і зробити фотку т.до. був класний вид вгору і потім побачив багато проповзала пітонів, тільки один пітон ворде хотів вкусити, за ногу, але я навіть не поворухнувся, мені як би не страшно було, пітон поповз з усіма далі. Я подивився на всі боки що б не наступити ні на кого і пішов далі вийшов на світлу галявину і прокинувся.

Мені наснилося що я тримала пітона в руках за голову і хвіст, і поклала його собі на шию, після чого він почав з себе їжу викидати, але був живий і дивився на мене.

У моєму сні пітон проковтнув собаку, а я від нього ховалася в будинку, закриваючи всі щілини і двері. Пітон був жовто-зелений, великий. Я пам’ятаю переляк уві сні

пітон спав.Я ховаючись за стільцем, намагалася зробити так, щоб він мене не побачив.
Він відкрив свої очі і наче по повітрю почав повзти до мене, намагаючись задушити

1. Я стою і жовтий пітон обвиває мою руку, він дивиться на мене любяще, мені було спокійно з ним і добре, але я чомусь трохи не довіряю йому, прошу його злізти, він сповзає, повзе поруч, або попереду, я йду з ним, але я його боюся і одночасно відчуваю до нього якусь тягу, що він мій друг, як ніби він образився на мене уві сні і поповз, потім я його шукала але не знайшла, але знала що він не поповз, я його відчувала, таке відчуття , як ніби ми розуміли один одного, коли я попросила його злізти, він став зеленим я відчувала що він хотів мені добра, але я його боялася трохи

доброї ночі Тетяна мені приснився змій пітон і я його вбила звернувши голову хоча він був дуууже великий.Що може це означати?спасибі

Мені приснився великий зелений пітон якому давали їсти а він виплюнув все тому він поводився дуже спокійно а я боялася доторкнутися&# 8230;

Уявляв змію, великого розміру, як пітон, вона обвила моє тіла без наміру заподіяти мені біль і я не злякалася. Змія була сірого кольору з жовтими плямами на голові. Я не злякалася і дозволила їй залишитися на своєму тілі обвиваючи мою талію.

Здраствуйте!снилося, що покійний батько, приніс в будинок білого пітона, з чорними плямами, пітон лежить, дивиться на мене, але навіть уві сні у мене панічний страх, потім став повзати по дому і я думала його погодувати, але незнаю чим.

Йшов уздовж річки, побачив лежачого на березі пітона з великим черевом, пройшовши ще кілька кроків побачив ще одного пітона з повним черевом, що грівся на сонечку. Поруч з уступу сповзав третій пітон повз мене, черево у третього було порожньо. Я став знімати на телефон другого пітона. У цей час повз проходили молодь, дві дівчини і хлопець. Вони стали розбурхувати другого пітона. Третій пітон став на них нападати. Ми всі розбіглися. Підлітки залізли на обрив дратуючи пітона. Я спостерігав їх дії з боку.

Наснилося що в селі біля двору був різнокольоровий пітон неагресивний який заплз під будинок і там були кури з яйцями але їв він їх чи ні не видно.

Я прибираю вдома, з ін входу будинку я дивлюся на свій красивий город як маленький ліс, чую шурхіт, маленький їжак поповз вгору по дереву, і раптом в такій тиші появляється величезний як в кіно плямистий пітон, я тихо не боячись закриваю двері щоб він не заповз, і біжу в ін кімнату де діти і тихо кажу пішли до вікна ви такого не бачили, і ми підходимо а він повз будинок начебто обхід робить, і відповзає в сторону і як раптом мій меншенький голосно що то запитує і я йому закриваю рот перелякалася а змія не чує і далі витвсківает своє товсте тіло і воріт сусідки.

Вітаю. Мені наснилося, що я здирала шкури з мертвих жовто білих пітонів, щоб потім приготувати з них якусь їжу для відвідувачів, так як це було на роботі. Пітонів я не боялася, швидше за було здивування.

Я сідел біля річки і біля мене проповз пітон я злякався і втік коли біг на мене впав величезний пітон тільки вже зелений

У цьому сні були два пітона. Один був жовтий, а в іншого дуже красива забарвлення блакитний і зелений, ну і малюнки були красиві. Жовтий пітон був невинною. А а ось у якого красива забарвлення була, був дуже злим пітоном. Він завжди повз в мою сторону і намагався вкусити. Я цього пітона коли злякала, цей пітон хвастні вдарив мого батька, батько прям кричав від болю, але змія його не вкусить.

Вдома був яскраво жовтий удав. Він був ручний. Їв з руки. Але почуття страху присутнє коли я його годувала.

Якийсь чоловік приніс в будинок величезного зеленого пітона як свого домашнього вихованця, і весь час говорив не бійтеся, він не вкусить! У кімнаті були я і моя мама з моїм маленьким сином на руках! Змія по черзі натішитися на нас і хапала за особу, причому не просто хапала а відкривала пащу і заглативала повністю обличчя! Було дуже страшно. Але той чоловік який його приніс, після забрав, так як ми дуже сильно кричали

я всю ніч уникала від цього пітона уникала і входило в яку ту будинок або під’їзд коли він вийде з тунелю він дає мені сигнал і я знову пробігу він перетворюється красиву дівчину і піде від міста

Мені приснився сон як я і мій чоловік хочемо повернутися в відносини, але в реальному житті ми розлучилися і у нього є дівчина і у мене є хлопець, уві сні я обговорюю з чоловіком як мені кинути свого хлопця і повернуться до чоловіка

Ми з знайомим сиділи на вікні в туалеті в школі і там був пітон, ми чекали коли прийде хто небудь щоб його вбити, в результаті він убив знайомого і техничку, а я стрибнув на портфель з Другого поверху

Привіт я бачила уві сні пітона, але він жив нормально я раптом подумала що я повинна вбити його інакше він нас з’їсть, він умяляла щоб жити але підсумку я не пам’ятаю вбила але я його зав’язь рот і всі інші щоб він не двігаля ще хотіла дати таблетку але він дізнався що я хочу вбити його

На ділянці будинку в якому я раніше жила, росла береза, а за огорожею, Березовий гай. Початок сну: Побачивши якісь дивні образи в рожевому кольорі, я пішла до цієї березі. Підійшовши, побачила, що небо було рожеве через висить банки на березі. Але вийшовши за огорожі і підійшовши в прогал гаї, побачила в небі подобу мультяшних персонажів, але вони зсувалися в бік і там утворювалися тварини (маленькі кабани, 2 змії і щось ще) . Я посміялася, пішла в огорожу. Не пам’ятаю момент. Я в якійсь клітині з дерев’яного паркану, в тому місці де береза, Дивлюся на березу, а там висить жовто-зелений пітон. І яскрава, довга змія, чорно біло червона. вона повзає. Я намагаюся вибратися звідти, але у мене страх. Піднімаючи по тихоньку ногу, на мене подивився пітон, і навіть не ворухнувся. А ця яскрава змія, заповзла на мене, побачивши її на плечі, я зняла кофту і скинула разом зі змією вниз. Вилізти я змогла звідти.

Наснилося два пітона тікала від них ховалася подрушка брала викидала за двері а вони всеровно не йшли так само бачила як пітон душить мою кішку

Уві сні я була в якійсь кімнаті і я вже знала що там невеликий пітон, я ніби спіціально зайшла подивитися на нього, потім я лягла на ліжко і він мене образ але мені не було страшно а навіть приємно, через якийсь момент мені захотілося зняти його і я ставила його з себе головка у нього була маленька сам він світлого кольору можливо блакитний або жовтого я не пам’ятаю .Коли я його прибрала з себе я але дала комусь не пам’ятаю кому але знаю що це близька людина жінка.Я пішла з цієї кімнати а коли повернулася то побачила шкіру пітона і він начебто виріс і я почала шукати його&# 8230; і піски сон обарвался і почався інший сюжет незрозумілого сну&# 8230;

Блакитного кольору пітон схопився з завеликий ящірки внічию

Мені наснилася величезна змія товста сіра вона була один раз обвита навколо дерева коли я її побачила я не злякалася я була спокійна я підійшла до неї ближче щоб подивитися і на цьому сон закінчився

Ми побачили коли виходили з приміщення що в басейні пливла королівська кобра.
Ми не побігли назад а побігли вперед тому що мене тягла мама. Мама втекла вперед а я пасла за нею.
Пізніше коли ми подивилися там замість кобри був величезний чорний пітон
Який спочатку помчав в іншу сторону від нас і здається зловив там миша або птицю . А пізніше побачивши нас він почав дуже швидко повзти до нас

На цьому сон переривається

Наснилося, що тікали зі знайомою від величезного пітона, він нас переслідував, навіть на машині не могли піти від нього, намагався навіть проникнути в будинок до моїх батьків, страшно дуже було. (По сну це був пітон знайомої, з якою ми тікали)

Я бачила як Великий пітон повзав в будинку. звивався. А потім взяв і поповз з дому. При цьому він викликав у мене почуття страху. Нічого поганого він не робив. просто повзав.

Сниться мені що я зайшла в магазин дивлюся а там пітон лежить. Довжина такої товстенький. І не звідкись взялася у мене лопата і я розрубала ему хвіст він подивився і все. А поруч біля нього йшли люди і він їх обхопи своїм хвостом потім відпустив. Я просто обійшла його тому що боялася і вийшла на вулицю.

Мені снилося що я кудись переїжджала, несла якісь речі потім опинилася на якийсь пристані на мості, де і був жовтий пітон, він намагався нападати але йому не вдалося це зробити, і він зник

Уві сні я осідлала чорного пітона (удава) і подруга тримала мене за руку тягнучи вперед, щоб я їхала верхи на Python.

Я цю змію рятувала від якихось людей. Дбала про неї. Ну спершу багато різних змій було. І нас було багато.відбили їх від якихось циган. Кожному дісталася своя змія.мені пітон

Привіт мені наснилося як пітон з’їдає дитини що це значить, все відбувається в людному місці

Я був в басейні і побачив щось жовте почав виходити з води по сходах і побачив жовтого пітона він почав намагатися мене вкусити і я дав йому вкусити свою руку щоб вийти з води і після цього я не вийшов а почав розтискати йому нехай і розсунув її дуже сильно і він перестав рухатися

Наснилося 3 дні тому що великий жовтий пітон ледь не напав на знайомого але звідки з’явився крокодил і всцепілісь один в одного і крокодил якимось чином відкусив собі шию разом з Пітоном і їх голови відірвалися! До чого це все?

Вітаю. Він лежав поруч зі мною на ліжку і вимірював мене влізу я в нього чи ні. І так всю ніч

Він повзав навколо нашого будинку, у дворі у нас. Але він нікого з нас не чіпав. Коли з дому виходила я вона за мною повзла так, як ніби хоче вкусити мене, але не чіпала. А до інших вона більш спокійно ставилася. Майже всю ніч вона снилася мені

Я йду з великим псом і бачу як пітон душить хлопчика я говорю собаці фас, пес нападає і змій відпускає дитину я беру цього хлопчика в руки і&# 8230;.. прокидаюся. Сон приснився днем.

Наснилося що ми спускалися по сходах і мене вкусив пітон за ногу і пішла кров! Кусав два рази але кров пішла з однієї рани але рани не видно було!

Снилося що пітон повзав за мною, Слизький великий, уві сні дуже був великий страх, але він повзав поруч, і як ніби хпрісасівал мій Лока, поже я понела що кусати він не хоче, але я поніческій боюся змій, тому вдалося скрити

Уві сні я з кимось (нас було 3) пливла і потім ми побачили величезного чорного пітона, який напав на одного хлопця біля берега, я придавила ліктем його голову до берега і взяла за шию і весь час тримала його так що б він не напав, він це час Пручаї, хотів вирватися, мені тримати було дуууже складно. Потім картина біля будинку моєї тітки, я все так само тримаю пітона, мама приходить з ножем щоб убити його, але ми раптом вирішуємо відпустити, так і зробили, він поповз трохи від нас (кілька метрів), а потім зі швидкістю поповз вгору до будинку , я побігла за ним він був біля моїх рідних, але не чіпала коли побачив мене, потім заповз у будинок де лежало немовля (хоча у тітки немає маленьких дітей), я теж встигла до того як він вбив би її, і знову взяла біля голови , намагалася крикнути &# 8212; МАМА, але не виходило, я кричала але без голосу, тоді я з ним вийшла на вулицю, і мама відрізала йому голову ножицями. Я порізала все що його стосувалося, якісь папірці, і всякий непотріб (боялася що його душа в якомусь предметі і він повернеться). Потім ми жили нормально, у нас на тел з’явилася карта наших місцевостей, де показували рухомих тварин, і я побачила зверьок &# 8212; кішка породи Френк, або що то таке (коротше неіснуючої породи), з у дворі було 3, вони вбили нашу кішку, і ще катували забрати черепаху (не знаю до чого там була черепашкв), мама включила камеру і почала знімати, двоє одночасно схопилася на вікно, біля якого ми стояли, і я злякалася, сон закінчився, у мене було відчуття що тепер весь час потрібно жити в страху (в кінці сну я так думала)

Ще мені приснився сон, що у мене зіпсувалися зуби, в одних дірки, один почав рости прям посередині між двома передніми, і всяке подібне, я говорю мамі що потрібно до стоматолога, в вона ніби не помічає нічого, каже що мої зуби такі як і були і не розуміє навіщо мені до фахівця

І ще один сон був. 2 друга з якими у нас складні відносини (тому що я подобаюся обом, вони через етого пересорілісь, і мені спокою не дають, і я довго мріяла щоб вони помирилися, і ми всі спілкувалися як раніше). Так от вони приходять до мого дому (живемо в різних куточку країни), вони виглядають як найкращі друзі, але коли мені налаштовані не дуже позитивно (мені так здалося, хоча поводилися вони як зазвичай), вони втекли за мій будинок, я пробігла за ними і пробігаючи будинок відчула запах газу. Входжу в будинок, там бачу сусіда, в будинку все як в тумані (газ цей що з плити виходити, звичайний), сусід говори давай стакан інакше вибухнемо, я даю йому склянку і він починає збирати цей раз в стакан, там де проводить склянкою газ іщезает (дичину якась), від газу ми позбулися, але тих моїх друзів вже не було на вулиці кажеться (я не сильно пам’ятаю)

Був ще сон, але той я пам’ятаю смутно

Можете допомогти розтлумачити? Головне перший, про пітона, а ці якщо буде вільний час &# 128522;&# 128522; (а і ці сни все снилися сьогодні, за одну ніч)

Ми приїхали на кладовище в поминальний день, але дійти до могил не змогли, так як на кладовищі завелися величезні то чи змії, чи то пітони. Я почала йти з кладовища, акуратно і швидко то тут, то там періодично бачачи величезних тварюк або великі діри від нор між корінням дерев. Вони не накидалися, лежали згорнувшись, я чітко бачила їх голови. Уже недалеко від виходу з нори виповз великий пітон жовтого кольору, але він поповз в протилежну сторону. я вийшла на дорогу, там ще стояли люди, але я не побачила чоловіка. початку йому дзвонити, але він не відповідав. Але я знала, що він живий.

Наснилося як чоловік викидає з квартири та мерзенних пітона різного кольору мені було страшно один був у стіні на кухні великий жовтий інший в ванні маленький сірий

Мені приснився жовтий пітон, якого комусь із моїх знайомих подарували.Він лежав на столі згорнутий біля коробки.А потім поповз і його все шукали.

Я їхав на мотоциклі і бачив як в переди вибігає пітон і я взяв її на його спеціально наїхав а потім він тікав а я все-таки її спіймав за шию і я прокинувся

Великий, товстий пітон був у будинку у батьків і хотів мене з’їсти, просила чоловіка про допомогу, але він ніяк не реагував,

Приснився пітон жовтого з забарвленням інших квітів підплив в озеро до мене спокійний був і плавав навколо мене

Мені наснилося поле по якому повзали багато пітонів і один з них з’їв мою сестру
Потім я почала бігти, а за мною ганялися пітони я ледве втекла від них, а потім я повернулася щоб врятувати свою сестру

Привіт, приснився пітон, смугастий червоно-синього кольору, повзав по дому, на мене ніби лащілся, я відчувала почуття страху і в підсумку закрила на балконі його.

Жовтий пітон або удав обвився у коло талії в воді, і проник в живіт.
Уві сні були відчуття того що я його відчуваю, і хочу позбутися, я уві сні налякана, і з великим животом як вагітність.

Я йду по вулиці і за мною лізти величезний пітон чорний і я впоралася в магазин і він не відповзав а сидів біля дверей

Пітон наче впав зверху, і всі боялися до нього підійти, а він величезний, але мертвий, лежав без руху ,, потім хтось надів на голову змії мішок і його почали виносити з приміщення, він був дуже величезний&# 128561;&# 128561;

Мені наснилася велика змія (пітон / удав) ніби вона жила у нас з чоловіком будинку в великому акваріумі. Але в один момент вона починає на мене нападати, кусати. Ми з чоловіком не розуміємо в чому справа він же ручної. Чоловік садить її в аеваріум вона як то виповзає і намагається вкусити саме мене (чоловіка не чіпає). Я говорю потрібно позбавиться від неї прямо зараз, чоловік проти. Мені дуже страшно. І тут якимось чином вона нападає на якийсь тварина (кінь), брижет кров і тут вона збільшується в розмірі і рухається на нас

Пітон розмовляв сомной, як маленька дитина років 5, спершу я відчувала страх жахливий і хотіла вбити його, але потім він прив’язався комне, я намагалася його відправити в гори, але він ображався, і він був дуже швидкий і завжди на повний зріст чомусь вертикально, і пересувався найчастіше теж на рівні сомной, але ось особи його я не бачила очей, тільки тіло коричневого кольору, чомусь тільки.одна людина була проти його вбити інші мовчали, а я кричала вб’ю якщо наблизиться

Наснилося як два пітона повзають біля хлопця який лежить на ліжку змії були одна жовтого, сірого кольору

Чоловікові сьогодні наснилося, що я завела вдома змій (пітонів) . Який шафа або ящик він відкривав всюди була велика змія. Змії спокійні, відпочивали, повзали, нікого не чіпали. Уві сні чоловік у мене питав, навіщо я їх завела в квартирі?

Приснився пітон, величезний, просто повзав біля будинку і вся родина за цим спостерігала і боялися вийти з дому

Уваде виду двох пітона один паедал іншого а чоловік впав відведенню поруч зніми і Праса апомащі і я цю допомагала

Я виділа уві сні жовтого пітона ніби у нього відірвалася голова і хвіст і я його з початково злякалася

Сниться величезних розмірів пітон, біля мене але не обвив, у мене переляк і хто тл із знайомих каже, що він не з’їсть людини, в НСП ж хвилину він відкриває величезну пащу і хапає за руку і тут я прокидаюся від переляку..

Пітон або удав спить в унітазі клубком, я закриваю кришку унітазу але він починає виповзати до мене і я б’ю його кулаками і прокидаюся.

Вітаю. Мені приснився великий темно зеленого кольору пітон, він звивався, обвивали і душив свою здобич (кішку). Це відбувалося на моїх очах, на вулиці, в городі. Але мене не чіпав.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ