Сонник пити Молоко 😴 приснилося, до чого сниться пити Молоко уві сні бачити

До чого сниться пити молоко? До благополуччю в усіх справах. Пити кисле молоко – до переживань через страждань близьких вам людей. Пити парне ласощі – вас чекає довга, щасливе життя.

Для жінки пити молоко – сприятливий знак, який обіцяє багате заміжжя, міцну сім’ю. Для дівчини – гарантія настання вагітності.

З чого ви пили молоко уві сні?

Пити молоко зі склянки уві сні ▼

Наснилося, що п’єте молоко зі склянки, – до зближення з родичами, членами сім’ї, з якими раніше виникла сварка. Всі конфлікти будуть вирішені, між вами запанує порозуміння.

Наснилося, що п’єте молоко з пляшки ▼

Сонник описує бажання пити молочка з пляшки як досягнення достатку в домі. Вам належить приємна поїздка, яка подарує безліч позитивних емоцій, хороших вражень.

Який вид молока ви пили уві сні?

Пити козяче молоко уві сні ▼

Сниться, що п’єте козяче молоко, – передбачається одруження з розрахунку, яке закінчиться швидким розчаруванням. Ви розлучитеся з обранцем так само блискавично, як і зійшлися.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося пити Молоко, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться пити Молоко уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт уві сні бачила великий казан в ньому було молоко і я зняла черпаком пінку і з’їла її і потім молоко теж випила. А ще бачила племінника йому 8 років я йому запропонувала молоко але він сказав я йду в гості до одного і якщо я буду ситий він образиться він мене чекає на обід

Мені приснився мій племінник.Він пив з жадібність молоко, навіть захлинаючись&# 8230;.а потім їм же рвав&# 8230;

Наснилося що я їм рибу, який саме була риба не пам’ятаю, але ще я запивала її молоком

Мені наснилося що я пив молоко а потім з цього ж склянки діставав рибу (на кшталт бичок) і їв і її було більше і болше

Відкриваю холодильник, а там колба скляна літрів на 10, заповнений білим молоком, теплим але потім бачу кухоль на столі, теж з молоком повним білим але холодним, і вибираю кухоль з молоком і п’ю його із задоволенням. До чого цей сон?

Знаходилися в своїй квартирі, було дуже світло, Чоловік улюблений почав пити молоко з пляшки і я попросила залишити себе, після чого теж випила

Знаходилися в своїй квартирі, було дуже світло, Чоловік улюблений почав пити молоко з пляшки і я попросила залишити себе, після чого теж випила . Яким чином відбувається оплата тлумачення сну?

Родичі сиділи і мама в гостях у кого-то, я зайшла мене зустріли дуже добре, і я сіла і мені запропонували верблюже молоко в Боченков білому бачу пінисту і свіжі і я зраділа і з тепленьку коржі маленьку цілу взяла на руки і пості знялася ламати цілу корж що на руках і поклала її і взяла відламаний шматок коржа і почала їсти хліб запиваючи верблюже молоком прохолодне і пінисту свіжу, аж пані прокинувшись відчула в горлі смак цього молока, і до сих пір відчуваю смак.

Мені дуже цікавий сон приснився, такого я ще не бачила. Наче я тримаю в руці великий камінь і б’ю об камінь, який в землі і тут з нього, який в землі, потекло молоко з домішкою золотого кольору. Я в руки набрала це молоко, зробила кілька ковтків (дуже смачне, та я і так люблю молоко), а потім я вмилася їм. Ну і трішки набрала в стакан. Молоко припинило бігти. Я дивлюся в склянку, а він виявився з брудом і черв’яками, так шкода стало молоко, що забруднила його. А самій цікаво, як з каменя молоко з’явилося? чарівний сон.

Великий бідон з парним молоком висів на мені на мотузочці як сумка через плече. І я пила парне тепле молоко прямо з цього бідона, тримаючи двома руками і обливаючись. При цьому я прямувала в подорож з приємною попутницею, мені в житті не знайомої в улюблений мною місто в іншій країні, де я давно не була.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ