Сонник пити Горілку 😴 наснилася, до чого сниться пити Горілку уві сні бачити

Сон про те, як ви пили горілку, попереджає, що слід більше уваги приділяти своєму здоров’ю. Можливе загострення хронічного захворювання. Більш того, в особистій сфері також очікуються численні проблеми – від дрібних сварок і непорозумінь до глобальних скандалів, що можуть призвести розривом відносин.

Якщо жінка бачить, як п’є горілку з чарки і поступово п’яніє, є великий шанс зустріти і зав’язати близькі стосунки з людиною, чиї манери та поведінку залишають бажати кращого.

З ким ви пили горілку уві сні?

Бачити уві сні, як п’єте горілку з небіжчиком ▼

До чого сниться, що п’єте горілку з небіжчиком? Це вкрай негативний символ. Значення його вельми широке – це і хвороба, і конфлікт з близькою людиною, і пониження в посаді, і розрив відносин з одним, і біди в сім’ї.

Постарайтеся тримати себе в руках. Слід зосередитися і пригадати все найдрібніші деталі побаченого – і тоді вам вдасться правильно витлумачити дане сновидіння.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося пити Горілку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться пити Горілку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Прснілось, що померлий родич прийшов до мене додому живий і хоче взяти у мене горілку. Я його побачила і запитала:&# 187; Ти що живий?&# 187;. він відповів, що так. Тоді я сказала, чи знають інші родичі і чи бачили його. Він відповів, що немає. Він прийшов до мене взяти горілки і відразу назад піде.

Точно сон не пам’ятаю, але один момент запам’ятала добре. У магазині, перед тим як купити чогось дві пляшки горілки, я з кожної пляшки собі по дві чарки налила і випила (щось на зразок дигустації). Підійшла до продавця, а вона у мене запитує, мовляв, скільки років. Я сказала 19. Чи не продали мені нічого, і я ображена пішла)

моя тітка-яка померла (сестра батька) була у нас в гостях і пила горілку з моєю мамою. ховали від мене горілку, пили щоб я не бачила.

Мені наснилося, що я випила 100 грам горілки і вона була мені дуже солодкою. Всю ніч я себе картала і намагалася кинути пити.

мені наснилося що я на весіллі гуляла і всіх там знаю, пила горілку .потім мій покійний батько прийшов додому і був живий ми з ним розмовляли, я йому подала домашні тапочки і нагодувала

МЕНІ СНИЛОСЯ НІБИ Я ПИЛА ГОРІЛКУ ЗІ СВОЄЮ ПОДРУГОЮ І покійна бабуся ЗА СТОЛОМ НА КУХНІ чітко бачив немов той ТРИ РАЗИ ПО ПОЛ РЮМКИ ХОЧА МОЯ БАБУСЯ БУЛА ПРОТИ випивки ЗА ЖИТТЯ І НІБИ Я просив ЩОБ наливають ЩЕ

близький мені челoвек НЕ дaвнo пoкoнчіл життя самoубійствoм нa 5-ий день пріснілoсь мені чтo сиджу з ним і п’ю вoдку! розум у мене зaтумaнен був, там.

Наснилася покійна мама ми з нею на городі біля огорожі розтанув стіл на столі пляшка горілки, чарки, вона попросила налити, налив випили по чарці вона попросила випити по другій я відмовився і все потім вона зникла.
Город був скопати під картоплю можливо картопля був посаджений вже земля здавалося неначе свіжо перекопана.

померлий батько попросив горілки. Я довго шукала чарку і все чарки били брудними. батько поспішав на роботу і я не хотіла еьу наливати, але потім погодилася трохи налити пообіцявши йому після повернення налити більше. Коли наливала вийшло налити повну чарку, а в бутилочку чомусь не зменшилася горілки а вона почала пінитися і виливати з бутилочки

Днем коли я спала, мені приснилася жінка яка випила чарку горілки, і пізніше зникла разом з чаркою. Після цього сну, у мене з’явилася нереальна судоми, і було дуже погано, мало не до паралічу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ