Сонник пісяючий Хлопчик 😴 приснився, до чого сниться пісяючий Хлопчик уві сні бачити

Сновидіння про Пісяючому хлопчику сонник Felomena тлумачить як передвістя конфліктів, зіткнення думок, гострих суперечок.

Ви потрапите в скрутну ситуацію, в якій багато будуть не на вашому боці. Вам належить відстоювати свою точку зору в запеклому суперечці.

На кого написав хлопчик?

Сон, в якому хлопчик писав на вас ▼

Якщо уві сні хлопчик на вас писав, значить в сімейному житті очікуються незначні клопоти і справи, вирішення яких ніяк не можна відкладати.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився пісяючий Хлопчик, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться пісяючий Хлопчик уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився сон із заміжньою сестрою піднімаємося на висоту &# 8230; вона у весільній сукні а я за рудлем і ще хто є треті але незнаю хто &# 8230;.і де то зупинилися і там підійшов син моєї дядька в віці 4-5 років почав писати (сечовипускання) мені в обличчя&# 8230; що означає?

З колишньою дівчиною їжу в тролейбусі

Доброго дня ! Приснився дивний сон, що в туалеті пісяє хлопчик на ім’я Саша. а я його чекаю на доріжці навколо зелена трава. Він так довго був у туалеті що я почала його кликати наполегливо і він прибіг до мене і присів ка навпочіпки біля мене.Що б це значило?

детально складно описати, сон зі шматочків, спочатку снилася земля (багато), її треба було розрівняти людям, потім дитина -младенец, я його дістала з води, притиснула до себе, обігріти, потім поклала спати, поки його несла він почав справляти нужду, це все лилося на підлогу (багато), потім якесь будівлю з вікна вистрибує чоловік на мопеді і летить чітко по прямій, приземляється і все в порядку з ним, весь сон в сірих тонах &# 8230;.і так далі

Привіт Тетяна, сон був насправді не зрозумілий, снилося ніби я їду з дитиною знайомих, хлопчиком, в метро або автобус ну вообщем громадський транспорт, і він раптом захотів пісіть і ми вийшли на вулицю ну як би так а потім в мене взагалі стріляли і я опинилася в лікарні

годую 4-6 місячну дитину хлопчика грудьми при цьому знаю, що це мій син він не плаче але їсть з апетитом мені ніяково від того що він так зголоднів, так як розумію що давно не годувала його, але він не плаче абсолютно спокійний і щасливий, світлий, здоровий, спокійний немовля, Я годую його, при цьому мама думаю про справи, обмірковую майбутню ділову зустріч, потім він пописав і посміхався, схожий на сина моєї кузини.

уві сні хлопчик захотів попісеть я шукала місце куди щоб він сходив і підбігла до ванни і він від щирого серця як давай ванну поливати сечею .

Я стояла біля свого під’їзду, і мені у вухо писав хлопчик років 3-4, він був чорненький, після я розбиралася з його мамою

Чужий малюк років 1,5-2, дуже активний, бігає, мало не впав з дивана, я його спіймала, а він сміється і пісяє, Десь вдалині стоїть мама і хвалить мене, як я добре зловила малюка

Доброго дня! Мені приснився що один моєї 7 річної дочки, зняв штани на нашій ліжка і лежачи як немовля став писати навколо себе, сеча потрапляла на неї і на мене.

Мені наснилося, що моя невістка народила хлопчика, я бачила уві сні новонародженого, доглядала за ним, накривала пелюшками, хлопчик уві сні писав лежачи, приїхали сват зі свахою, ми сиділи за столом &# 8212; святкували народження онука, всі були веселі, навіть невістка назвала ім’я хлопчика.

приснився мій померлий син, але коли він був маленький, і я його повела в туалет в селі і він писав, але не в очко, а в стінку

Побачив пісяючого хлопчика в горщик тільки струмінь сечі не потрапляють в горщик! Нещодавно побачив двох чорних великих орлів які злетіли на небо!

Привіт я хлопець звуть мене Максим мені 19 років в п’ятницю 19 грудня днем ​​я ліг спати і сниться сон неначе я з мамою у кого-то в гостях у не знайомих мені людей там був хлопчик 6-18 місяців він заплакав я з ним вийшов на вулицю на руках він у мене був потім ми зайшли додому і він пописав на мене до чого приснився мені цей сон?

приснився колишній чоловік.
Ми з ним няньчимо чуже немовля. Сказали, що звуть його Маша, а роздягли і він почав писати &# 8212; виявилося, що Міша і з таким величезним пісюном! А потім я опинилася з незнайомим хлопцем (молодший за мене) з рудим волоссям і він почав наводити порядок в тому приміщенні, де була дитина, але ні дитини ні колишнього чоловіка там уже не було.

мені приснився сон в якому я няньчила зі своїм немовлям хлопчиком, хоча в житті у мене ще поки немає дітей. Сон приснився з неділі на понеділок. Уві сні я дбаю про дитину, купаю його у ванні, потім витираю великим рушником. Також тримаючи його на руках, він мені почав писати в обличчя.

Доброго дня, Тетяно!Мені приснився досить незвичайний сон.Уві сні моєму синові було десь років 5 (якому зараз 12) і він не спеціально описав мене, причому струменем потрапляючи в мене, ми лежали на ліжку і він в цей момент став наногі..якось так.Цьому сну є тлумачення або це дурниця.Заздалегідь дякую

Незнаю де точно але де то у великій лазні чи сауні поруч з ним був басейн з водою мені здалося що хлопчик знайомий лет3 йому, але зараз це дорослий 25 років

Вітаю! Мені наснилося, як дві дитини на мене справляють нужду (пісяють), а потім я їх почав за це бити, а дорослі все сиділи і дивилися, як я їх б’ю.

Сказати подробиці не пам’ятаю.пам’ятаю точно як я намагалася підкласти памперс пісаюшему немовляті хлопчикові.це було так не очікувано, що я не встигла одягнути його

На початку я тримаю його на руках, а потім дивлюся, він такий маленький, гарненький, голяка коштує, посміхається і пісяє таким великим фонтаном.Я прокинулась&# 8230;..

Я тримала на руках маленьку дитину (як якщо б його заколисувала).Була будинку у себе.Сиділа з ним, спершись на підлозі біля стіни.І мені було добре і спокійно від того, що я його тримаю, хоча він не був моїм рідним дитиною.Він був маленький, щоб розмовляти, але він заговорив, Сенс такої: йому потрібно знайти маму, йому мама потрібна.Я йому відповіла, що він тепер буде зі мною, моїм.На що він сказав, що значить тата йому потрібно шукати (тобто нам обом).Потім він ніби був уже трохи старший, встав і почав писати в горщик, але у нього мимо горщика виходило часом писати.Він уже майже заповнив горщик, але все одно продовжував писати.Я не знала що далі робити, т.до. під рукою у мене нічого не було, крім переповненого горщика.На цьому моменті мій сон про хлопчика закінчився.Я або прокинулася або сон обірвався.Спасибі, якщо

перебуваю з маленьким онуком в лікарні, ліжко чиста, біла.багато хворих жінок, які не російської нації. онук описав, потім ще раз але вже в кружку&# 8230; хочу зателефонувати доньці, але бачу, що з телефону вкрадена батарейка..

приснився хлопчик який був від пояса до ніг голий я помацала його ноги були холодними потім хотіла його одягнути, а він папісал прямо на мене дитині десь близько 1 так як він сам стояв на ногах

Вітаю! Мені наснилося, у нас в будинку гості і якась жінка передає мені немовляти в мої руки. я її запитую, що мені робити потрібно, а вона каже, для початку попсикай його, переодягни. а там вирішуй сам, що ти з ним робитимеш, адже він твій! Я зняла з нього підгузник і підійшла до раковини, тримала його за маленький пісюлёчек і він почав писати в раковину. Після чого я на нього наділа повзунки і просто тримала його на руках, дивилася на нього і милувалася!

Тетяна, ми з моїм начальником в дуже поганих відносинах, я пішла з роботи, бачу, що він мене наздоганяє і щось пропонує, потім відходить в сторону дістає свій член я його бачу, і мочиться, потім я лізу вгору по якимось кривим колодах кшталт забору вгору, виходжу на рівну дорогу і чомусь у мене в руках живі квіти. сон з воскресіння на понеділок 18.01. спасибі

Немовля-хлопчик. Він мочився в тарілочку (рясно) я доглядав за ним (підставляв). Мама його незнайома але дуже красива і струнка дівчина була поруч. За відчуттями ми з нею разом, але з недавніх пір. Я ніби як розумію, що дитина не мій, але я дуже люблю його маму. Надалі ми всі разом кудись ходили. І я знову ніби-як дбав про дитину знову. Це був веселий хлопчик, який тихо відповідав на мої запитання, але його мама слова дитини чомусь не чула&# 8230;

Племінник спочатку какає в горщик а потім встає на мене і пісяє .племінник у 2 роки

у мене уві сні народився син але зростанням вище і уві сні він написав на мою руку двічі, не плакав

Привіт, Тетяна, сон був такий: У подруги вдома люди сидять в колі а в середині молодий хлопець років так 20-й, пописав в дитячий горщик, і вилив в ємність квадратну, і там вже була сеча де то половина сечі, і я подумала що її збирають, значить так і треба, потім я вже себе бачу на вулиці в шкіряній куртці і шкіряний шарф, і я пішла і хто то навіть не пам’ятаю сказав поки.

Приснився син 6 років пісяє на мене уві сні. Сниться що я сплю і прокидаюся від того, що син пісяє на мене.

В ніч з п’ятниці на суботу приснився 1-2 однорічний хлопчик пісяючий в тазик, що означає і коли повинен виповнитися

Наснилося що чоловік дав мені дівчинку посадити на унітаз, виявилося це хлопчик і він описав мене повністю

приснився маленький хлопчик, який лежав, я сіла поруч з ним і він мене обпісял

Вітаю! Мені приснився світленький хлопчик років 5, як ніби я йому піднесла горщик, для того, щоб він пописав. Добре запам’ятала колір сечі, жовтого кольору. Але хлопчик писав як то дивно, уривками. До чого приснився такий сон?

Приснився сон мій синочок йому 8 років вчитися в 1-му класі спав і лежав голий Я його піднімаю і хочу одягнути. Але перед цим я його виводжу на вулицю він хотів писати як-ніби це ми в чужому домі і це приватний сектор він пісяє в відро але на мій подив він писав довго і &# 171; піпіська &# 187; удленение варто пістолетом.

доброго ранку! мені наснилося, що у мене народився син. я була здивована.самого процесу пологів не бачила. мене здивувало, що він відразу навчився писати по моєму бажанню (тримаючи в руках і кажучи пс-пс))

Вітаю!
Наснилося, що нібито у мене на руках маленький хлопчик, як ніби-то син моєї двоюрідної сестри, яка живе в Швеції зі своєю сім’єю (у неї насправді 4 дітей, але цей начебто є додатком, хоча я б дала йому близько 8- 18 місяців), як ніби вона його відправила сюди, і я його тримаю на руках і дивуюся, як можна було такого маленького надіслати сюди. І раптом він починає писати, і я наводжу струмінь в якусь ємність, на зразок чашки

Мама народила хлопчика, але ростити його взялася я. Він у мене на руках пописав, але я встигла підставити під струмінь рушник. Він дуже розвинений, став говорити на другий день свого народження і ходити, чим мене невимовно здивував

прийшла додому з новонародженим на руках, стала сповивати і він описав. водилася померла бабуся

дитина писав в пляшці поки я дістала горщик він написав мені в руці патом на горщик він так багато писав що я не встигала дати горщик

мені наснилося що мій чотирьох річний син писав на горщик, горщик був наче повний . Коли син присів на нього, то сеча вилевалась з верху

відпочинок а якийсь горе з колишнім чоловіком і ще маленьким сином, син уже дорослий, раптом він сам знімає штанці і я бачу що він хоче писати&# 8230;.а ще зовсім маленький я його хвалю&# 8230; веду писати &# 8230; гора високая&# 8230; і якісь ганчірки і матрац&# 8230;. ия йому їх підкладають&# 8230; а він пісяє дуже багато&# 8230; довго&# 8230; прокинулася

Мені наснилося, що моя старша дочка перетворилася в хлопчика і описалась прям на килим в нашій старій квартирі (там вже не живемо)

Приснився сон, що мій молодший син йому 3 роки стоїть посеред залу і пісяє в стелю. Підходить мій чоловік. І я йому кажу. Він пісяє як ти..

Приснився хлопчик приблизно 1,10 міс. Він грав, а я покликала попісяти, так як він маленький і заграється сам&# 8230; Коли піся все підела дуже чітко. похвалила. дитина слухняний.

я бачила маленького хлопчика, який пісяє у батьків вдома

пісяючого хлопчика років 3-4 в будинку у батьків
у мене немає дітей але уві сні я бачила що він мій син

немовля лежав в колясці я зайшла в кімнату з подругою і здивувалася що в моєму будинку коляска а там немовля я відкрила пелюшку а він писав

Я стояла в туалеіе і тримала писюн хлопчика, який дуже довго писав, і завжди намагався повз унітаз

хлопчик (нібито онук сусіда, але у них внучка) пісяє І я йому допомагаю виправити струмінь, але він зачепив мене сечею

приснився хлопчик 3-4 років, писати в горщик не захотів, а дуже довго писав по всій кімнаті, бризками, сеча світла.У кімнаті були ще діти, але постарше його.Коли він все-таки закінчив писати я збиралася надіти йому нові спортивні штани і прокинулася

короткий сон.Кімната і жінка тримає перед собою хлопчика на витягнутих руках ніжки голенькі, а верх в кофтині.Що то я
хотіла допомогти, але він почав писати, а вона його все повертала і він багато писав, і я прокинулася.

Я ніби повернулася в садок ми гуляли але 2 хлопчика були в вікні я бігала і вони почали на мене писати я бігла потім забігла в групу

Мені снився маленький хлопчик (не мій) він вибіг з квартири і я його наздогнала на сходовому майданчику. Потім він почав писати на цю площадку

Приснився маленький чужий хлопчик писав не сечею, а кров’ю. І мені хотілося йому допомогти і врятувати його. А поруч ходила знайома жінка і з дому крала якісь речі

Хлопчику років зо два і він сидить нагоршке такому плоскому і пісяє багато так .що аж через край і посміхається))))) А другий хлопчик йому років 5-6 просто стоїть віддалік

Мені приснився маленький хлопчик онук моєї подруги у нього ненормально великий пісюн і написав він повний горщик навіть перелилося через край і я просила його перестати писати вже на підлогу

бачила немовляти приблизно віку півтора років, абсолютно голим, він стояв і писав&# 8230; сон приснився сьогодні під ранок.

сьогодні під ранок приснився пісяючий хлопчик, віку півтора або 2х років, він був абсалютно голим. Він був самостійним, що не знайомий для мене хлопчик.

Уві сні побачила новонароджену дитину хлопчика ніби це я народила його і він описав мені руки..злості уві сні не бачила тільки радість і дитина була дуже спокійний потім почала його переодягати а він був обкакался

тримаю в руках чужого хлопчика трьох років, шукаю його батька, по дорозі зустрічаю трьох своїх колег жінок, розмовляю з ними і потім допомагаю хлопчикові пописати

Я мати сина йому 1,9 місяців.Мені наснилося, що він пісяє в горщик так, що він переливається, до чого це?

добрий вечір. Мені наснилося що поруч юнак, років 15-17, і він описав дуже. І не раз описав, потім я його відправила в туалет і прокинулася. Юнак був дуже симпатичний

Хлопчик писав на вулиці, і він потрапив мені на ліве плече.

Мати і батько і якісь неприємні люди вдома. Мати не дає мені спілкуватися.
Я кажу собі: чому мати робить мене монстром?

Бачив приведення, але мені ніхто не вірить.
Я бачу як мати ганяє всіх жінок геть.
Потім я беру участь в похоронах незнайомої людини. втратив взуття.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ