Сонник пісок на Березі 😴 приснився, до чого сниться пісок на Березі уві сні бачити

Пісок на березі уві сні виступає в ролі нагадування сплячому про швидкоплинність життя. Поставлені вами цілі знаходяться далі можливостей.

Слід підійти до оцінки ситуації більш реалістично, інакше можна втратити не один шанс, наданий долею.

Що ви робили на піщаному березі уві сні?

Гуляти в сні по піщаному березі ▼

До чого сниться гуляти по піщаному березі? Вас долає туга, печаль, смуток про втрачені можливості, нездійснених мріях. Навряд чи вийде щось виправити, змиріться з станом речей.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився пісок на Березі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться пісок на Березі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

що означає видить берег піщаний пісок чистий жовна сипучий але ріки не видить взагалі але знати що вона там є

Я йду по пляжу і з ким розмовляю, з правого боку спокійне море. Захід не бачу, але знаю, що сонце заходить у мене за спиною. Піднімаються очі і бачу, що йде попереду чоловіка і двох дітей хлопчика і дівчинку. Окликаю чоловіка він до мене повертається і в цей момент я прокидаюся. Уві сні відчуття повного спокою й умиротворення.

пeсчанниe вони почeму то на кришe. я деруся і хочу помочитися але тeрплю, але люди навколо мeня нe тeрпят мочаться і закопують тамжe

приснився берег моря з піску, ми з дочкою йшли по ньому, а він шматочками пропадав, і на цих місцях з’являлася спочатку порожнеча, потім вода, ми були здивовані, але не засмучені, не панікували.потім ми зустріли мого свекра, що йде зі своєю онукою (причому внучці зараз 15 років, а приснилася ще маленькою-5-6-років)

Почуття подиву і захвату переповнювало побачивши піщаного берега, пісок був мокрим, вологим і до води щоб викупатися треба було ще йти з кілометр, вода виднілася і була така далека&# 8230;

спочатку бачив великий водойма з островами з висоти, важко сказати, озеро або море.Потім плив вплав по спокійній і чистій воді, на спині. Ззаду за мною пливла вплав жінка, обличчя невідел. Бачив песчанной дно і піщані береги.

снився сон; я з Дочкал густо був чої то хлопчик і ми ходили по пляжу де був чисті пісок вкритий чисто голубоі водо, води було багато але вона була тонким шаром так як вода приховувала тільки по щікалодку. після побачила широку дорогу з чистого світлого піску, яку будували ровлялі великі машини і вони були теж чисті. після на нас їхала велика машина щоб розвернутися і виявилося що вона переїхала двома колесами мою дочку у мене на очах. після я підійшла до дочки і вона сиділа і каже що у неї німіють руки, але крові не було.

Наснилося, ніби я в школі (хоча закінчила 2 роки тому) гуляю по коридорах, зустрічаю одного, ми розмовляємо, і якимось чином ми з братиком йдемо до якого то озеру, вода чиста. Він купався я немає. Потім ми піднімалися по піску, він був помаранчевий як червоний, коли піднімалася в руці його потримала, подивилася, пішли далі. Він знову купався я немає. Людей було не багато, але й не мало.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ