Сонник Пісок 😴 приснився, до чого сниться Пісок уві сні бачити

Пісок сонник визначає як моменти людського життя, нагадування про її швидкоплинність. Варто прислухатися до сигналів організму, звернути увагу на здоров’я, можливо, настав момент звернутися до лікаря.

Якого кольору був уві сні пісок?

Побачити уві сні жовтий пісок ▼

Приснився жовтий пісок – очікується удача у фінансових справах: отримання несподіваною премії, приємного подарунку, підвищення зарплати. Брудний жовтий пісок символізує обман в фінансових справах, слід проявити уважність, не довіряти такі справи ненадійним людям.

Приснився золотий пісок ▼

Золотий пісок сонник описує як ознака швидкого поліпшення фінансового стану, збільшення доходу, отримання довгоочікуваного багатства. Проявіть розсудливість по відношенню до витрат, щоб отримані засоби не зникли занадто швидко.

Що ви бачили уві сні разом з піском?

Побачити уві сні пісок під водою ▼

Наснилося піщане дно під водою – чекайте поява незвіданих відчуттів, нових емоцій, готових накрити вас цілком. Не варто чинити опір нахлинули почуттям, отримуйте задоволення від того, що маєте.

Яка кількість піску ви бачили уві сні?

Наснилося багато піску ▼

Багато піску уві сні – чекайте збільшення доходів і прибутку. Вкладені засоби добре окупляться, принесуть довгоочікувані дивіденди. Слідкуйте за необхідністю витрат, інакше гроші розійдуться дуже швидко.

Сниться купа піску ▼

Сонник прирівнює купу піску до неприємних відчуттів, розчарування, праведному гніву. Таке сновидіння означає нездійснені мрії, яким не судилося здійснитися незалежно від прикладених зусиль.

Де був пісок уві сні?

Приснився пісок на березі ▼

Сниться пісок на березі – нагадування про швидкоплинність життя, непостійність присутніх в ній речей і подій. Будь-які переживання з часом минають, все забувається, йде, як пісок крізь пальці.

Пісок у взутті уві сні ▼

Приснився потрапив в взуття пісок – символ непосильної ноші, присутності проблем, вирішення яких ви не в силах знайти. Слід переосмислити власні дії, щоб не виставляти себе на посміховисько.

Пісок в роті уві сні ▼

Сон, в якому відчувається пісок у роті, є застереженням перед небезпекою. Взаємини з близькими і колегами можуть зіпсуватися через незначну обставини. Можливі фінансові втрати.

Побачити пісок на підлозі уві сні ▼

Бачити уві сні пісок на підлозі – символ страждань, сумнівів. Чим більше піску на підлозі, тим сильніше очікуються переживання. Підмітати пісок з підлоги – позбавлення від поточних страждань. Перенесені переживання зміцнять ваш характер, зроблять вас сильніше.

Що ви робили з піском уві сні?

Йти по піску уві сні ▼

Сниться, що йдете по піску – сновидіння попереджає про необхідність ретельно обмірковувати власні вчинки та слова. Навіть невеликий промах здатний привести до незворотних наслідків, втрати досягнутого раніше.

Підмітати пісок уві сні ▼

Наснилося, що підмітає пісок – поява труднощів, перешкод, які будуть подолані з гідністю. Це дозволить домогтися небувалих успіхів, поліпшити матеріальне становище.

Якого типу пісок вам снився?

Бачити хиткі пісок уві сні ▼

Бачити уві сні хиткі пісок – необхідність обміркувати власні вчинки, оцінити перспективи з різних точок зору. Ви зумієте знайти вихід з будь-якої складної ситуації, головне, не піддаватися паніці, не намагатися чинити опір природному ходу подій.

Приснився річковий пісок ▼

Річковий пісок сонник трактує як символ надмірної уваги, що приділяється вами зовнішньому лиску, імпозантності, удавана блиску. В цьому немає нічого поганого, проте слід доповнити зовнішню красу гідним внутрішнім змістом.

Уві сні ви ходили по піску в взуття?

Ходити босоніж по піску уві сні ▼

Ходити босоніж по піску уві сні – що наближаються матеріальні труднощі і великі проблеми, криза в фінансових справах. Не опускайте руки в пошуках рішень виходу з ситуації, вони прийдуть несподівано, можлива допомога з боку.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пісок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пісок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

добрий ранок!Приснився сон, що я йду по узбіччі дороги і несу в руках відро повне з піском.Що це означає?

алена, швидше за все сон про відро з піском попереджає вас про те, що наяву вам належить нести якусь ношу.

Вітаю!дуже налякана.підкажіть будь ласка до чого наснилося..
Наче я рою ями в піску, туди кладу живих собак, заливаю водою, чекаю поки вони потонуть і закапую їх..а останнього цуценя взагалі заживо закопала..прокинулася від того що я кричу і плачу..

Ірина, цей сон, в якому ви закопуєте собак в пісок, швидше за все говорить про те, що вам належить прийняти непросте рішення.

Вітаю!будь ласка, допоможіть розкрити значення сну!все точно не пам’ятаю&# 8230; але цілий день спливає один і той же шматочок&# 8230; як ніби я йду по жовтому-жовтому піску, в якому чиїсь глибокі сліди, при цьому розумію, що перейти цей пісок у мене не вийде, я точно провалюсь, але мені дуже хочеться пройти саме цим шляхом.

татьяна, то, що в вашому сні ви йшли по піску, ймовірно, говорить про те, що ви можете понести великі втрати.

Вітаю! сон: прийшов додому весь в піску, старі туфлі зняв, вони теж у вологому піску, струсив з одягу пісок на підлогу в коридорі, не дуже багато насипав&# 8230;

Наснилося, що я незграбно впала на схилі, ногами вгору. До мене підходить колишній вітчим (у нас недружні стосунки) і з тубуса різким рухом висипає мені в обличчя пісок. Відчула приниження. З цією людиною я давно вже не спілкуюся і не бачила його давно. До чого б це.

Я йду з двома маленькими хлопчиками. попереду &# 8212; величезне піщане поле, яке потрібно перейти. через поле &# 8212; узюханькая, як коридор, що петляє стежка, &# 171; високі береги&# 187; якої обсипаються і стежка практично втрачається, зарівнюється. Я починаю рух вперед, буквально продираюся, пісок обсипається, я в ньому в’язнів, здається, що він мене ось-ось накриє і я задихнуся. відчуття стану &# 8212; жахливе: і пройти вперед не представляється можливим, і повертати назад &# 8212; поніамю. що теж не можна, погано це, та ще відповідальність за цих дітей, що з ними робити, що з ними буде.

Сновидіння, в якому ви провалювалися в піски, найімовірніше, говорить про те, що вам краще уникнути поспішних дій.

Наснилося, що я йду по воді (дуже схоже на лагуну. Вода чиста і блакитна, неглибока). Дивлюся вниз, через воду, а там білий, чистий пісок. Було відчуття щастя. До чого це?

кілька ночей поспіль сниться пісок. Одну ніч я сипала його з відра для маленьких курчат, яких було дуже багато. Другу, що я пересипаю гарячий пісок з однієї долоні в іншу. А в третю ніч наснилося, що я йду на якийсь празник, вся святкове і раптом мене починає перполнять почуття напонятного страху, немов за мною кото-то гоніться і я падаю в глибокий котлаван з піску, в якому багато нір і знявши босоніжки бігаю з однієї нори в іншу провалюючись в цей пісок, ховаючись від когось. Потім приходить відчуття спокою і мене витягує звідти чоловік. Я огладиваюсь, а навколо люди і свято. Музика, карнавал&# 8230; всім весело і ми йде святкувати!
Підкажіть, до чого це.
Заздалегідь вдячна.

Таке сновидіння, в якому був пісок, швидше за все, попереджає про те, що ви можете на даному етапі витрачати час даремно.

Привіт Аліна. Мені наснилося, ніби-то мене закопали в пісок, щоб я закем-то стежила. Закопана я була по груди. І груди у мене була гола, що дуже дивно. Пісок був сируватим і я постійно їм обкопують, але груди завжди була зовні. Подкожу, щоб це могло означати. Заздалегідь велике спасибі.

я бачила уві сні мішок з якого сипався пісок, а потім він сипався у мене з рота

Привіт Аліна! Допоможіть рсшіфровать сон, будь ласка.
Я йду крізь бурхливу річку якогось вузького піску. Цю річку мені потрібно перейти, але ця річка стає глибше і піднімаються хвилі все більше і більше. І я розумію що цю річку взагалі не перейду. Потім я прокинулася &# 8230; Пісок був як рідка грязь, але кольори нормального піску&# 8230; Дуже стривожив цей сон! Допоможіть його розшифрувати, будь ласка. І до чого це відноситься &# 8212; в особистому плані або до роботи.
Заздалегідь дякую!

Ваш сон, швидше за все, вказує на те, що ви можете зіткнутися з обставинами, які будуть гальмувати розвиток подій.

Привіт Аліна!
Приснився дивний сон, начебто дуже погана погода.Вітер сильний дощ.Я поспішаю бігу по стежці в будинок, причому будинок не мій&# 8230; спотикається падаю в пісок.пісок сухий.Уже звідкись вискакувати до будинку і звідти виходить стара я її випереджаю і вона починає мене в спину лаяти, обзвивать&# 8230;
Ось думаю до чого б?

Наснилося, що я на якомусь суботнику. І раптом закашлялась. на хустку дивлюся, а там разом зі слиною пісок чорний. І завесь сон багато разів у мене з кашлем пісок з рота сипався.

Вітаю.Цієї ночі снилося мені, що я з дівчиною на березі моря будуємо дитячий пісочний заступником.Дівчина побудувала дуже красивий замок зі свого боку.Коли я починав будувати замок, постійно хвилі змивали його.До чого це.

Вітаю! наснилася піщана буря, як ніби я повертаюся, а там по землі повзе піщаний &# 171; килим&# 187; хвилею, я тікаю разом з людьми в будинок, потім відкриваю двері, дивлюся як все в жовтому піску, нічого толком не видно і починаю це фотографувати, дуже красиво вийшло! До чого такий сон?

я йду по насипу із землі і раптом провалююсь в яму і мене засинає пісок повністю з головою, мене охоплює страх задихнутися, прокидаюсь.

Я йшла по горі з піску.По обидва боки від неї хлюпало море.Мені захотілося спуститися до води, але схил виявився занадто крутим і я зірвалася.Падала я дуже довго, спочатку було страшно, але час ішов, а я все падала й страх пішов.Коли нарешті я увійшла в воду, то не відчула ні холоду, ні вологи, просто зрозуміла що я в воді, а потім також зрозуміла що я виринула.Прокинулася, а коли знову заснула наснилося ніби чоловік переорав город, на якому вже сходив посаджений мною часник.Я розсердилася на чоловіка і з подивом дивилася на гладку, чомусь піщану грядку.

Вітаю! Що може означати мій сон? Я бачу гори піску (здається, це берег моря) З одного гори я навіть стрімко спускаюся вниз. Пісок трохи вологий, важкий, я проводжу руками по ньому (він не під ногами, а у вигляді вовишенном, як бордюрна гірка), бачу, що десь пісок вже сухий. А потім бачу, що з однією з гірок люди спускають якийсь пристрій (щось на зразок машини, але вона незвичайна, з одним колесом попереду). Мені пропонують дати назву цій машині, я придумую ці назви, навіть записую на папір. Всі назви я запам’ятала. Скажіть, що це може означати? спасибі.

Вітаю.Допоможіть розшифрувати сон.Мій знайомий, який не рівно до мене дихає привіз мені уві сні кілька мішків з піском.Я попросила його все не заносити в будинок, а занести один мішок, а інше залишити на вулиці.Він заніс повний мішок до хати один, хоча мішок був дуже важкий.Що б це значило?Заздалегідь дякую.

Знаходжу золоті кільця в піску вибірково надягаю майже на всі пальці, тільки два пальці лівої руки безіменний і мізинець без кілець. Кільця красиві великі з каменями.

Прошу вибачення за довгий сюжет сновидіння, дуже хочеться розібратися з даною темою.
сон.
Я прийшла на берег Волги, дивлюся на що йдуть по піску людей йдуть прямо в воду, я знаю, що тут немає броду, і взагалі таких мілин на річці немає. На воді слід від минає буксира, не по ньому ж вони підуть, подумала я?
Потім подивилася собі під ноги і побачила найчистіше річковий пісок, майже білий, я стояла босоніж і думаю, треба набрати, нам в будинку потрібен пісок, для ділянки і на ремонт будинку, і чому то вирішила йти набирати ближче до води.
Берег був не дуже високий і я зважилася спуститися до води погода була прохолодна, як в міжсезоння, пісок під ногами поплив і я скотилася прямо до крайки води, але не намочити лежачи в піску и подивилася на берег, він став високим і я зрозуміла, що назад мені на нього не забратися.
Щоб не потрапити в воду я сидячи в песко сховалася їм як ковдрою і вода до мене не дістала, пісок був холодним і я відчувала, як мене несе протягом уздовж берега, який стає більш пологим.
Там я побачила предмети належать іншим людям, які були на березі, що то я взяла собі і та пішла від річки в сторону міста.
Так я опинилася на подвір’ї свого дама (в яви будинок в сибірському селі з великим окремим двором), а тут в нашому дворі ганок чужого будинку, але перенести хвіртку з провулка не можна т.до. вона на рівні мого городу. Довелося змиритися з проходом сусідів.
Чую, як тече вода, бачу що з даху сусідського крвльца, але не зрозуміло від куди, дощу немає, і на асфаль біля будинку не падає, я зрозуміла, що це такий фонтан, у дворі сидить бабуся, я зайшла на подвір’я до цієї НЕ знайомої сусідки.
Потім опинилася в місті, йшла по вулиці і знову спустилася по піщано горе не звістку від куди взялася в цьому місці. Внизу я розповіла стоять там людям, що я бувала тут, і як піднімалася на цю гору.
раптом з’явилися качки нібито з мого двору (яких в яви нам ще тільки пообіцяв сусід), я сказала чоловікові, це Утаки, давай мені Утака, а ти неси індоуткі, і ми пішли вгору по піску. Поки я несла Утака, він був великим і важким, то на мене какнул, я витерла руку об нього і посадила в загін.
Далі в сусідській хаті по відчуттю зустрілася з чоловіком військовим, який хотів надати мені увагу, але я пішла в геть від річки в сторону міста.
Там на площі ж д вокзалу (Нижній Новгород) все було у воді, як у Венеції, будівля на проти вокзалу стояло у воді, я знала, що це не річковий вокзал, а будівля, але увійшла як на палубу з коми, посиділа з людьми, і боячись відплиття вийшла і пішла до &# 171; вокзалу&# 187; який виявився дебаркадером, хто то на ньому розвів вогнище, я пройшла його на крізь, вийшла на піщаний берег, що зустрітися з чоловіком військовим від якого пішла .
там до мене підійшов здрово негр і хотів щоб я пішла з ним, але тут підійшов інший військовий і запропонував мені провести мене. Я не встигала за ним підніматися по піску, і сказала, що у мене втомилися ноги, тоді він запитав мене чим я займаюся і я зі сльозами відповіла, що працюю повією, хоча знала що це не так. прокинулася.

Привіт, поясніть будь ласка, що означає мій сон. Я йду з дуже близької мені подругою по околиці міста, дорога піщана, мокра, як після дощу, ми розмовляємо, і тут вона виявляється далеко від мене, я намагаюся її наздогнати, але не можу залізти на маленький піщаний пагорб. Ноги грузнуть, руки провалюються в пісок, сама ніяк не можу вибратися. Кличу на допомогу, а ніхто не чує.

Вітаю. Наснилося, що я йду по вузькій вуличці, через якісь перешкоди, по білому, як сніг, і м’якому, як сіль, піску. Ноги тонули, було дуже приємно йти по ньому.

необхідно придбати квиток в цирк, видираюся на гору з піску з багатьох сторін, але провалююся, нагорі люди, вирішую обійти гору, знаходжу внизу двері-саме тут і є квитки, але продавця на місці немає, вона на вулиці, я даю гроші, вона мені квиток, йду додому, дивлюся на квиток, а в ньому мої гроші

Приснився дивний сон. Я стояла на горі вона була як би з землі, а зверху ліс. Навколо було вируюче рухливі море, коли воно зачіпало гору, то шматки гори відвалювалися. Мені потрібно було як то дістатися до безпечного шляху, що б не впасти. Я і в воду залазила і насилу знову на гору . ледве як видерлась, дуже боялася. Іду далі по горі і бачу велику дорогу, яка кудись вела (мб в село або ще куди), але я по ній не пішла. Далі я побачила стежку на якій росла трава і пішла по ній.

Вітаю! Наснилося, ніби я в Ізраїлі на Мертвому морі ідупо березі але пісок білого кольору в ньому глибокі сліди заповнені водою. Вода прозора і чиста-чиста і сонце світило яскраве і я пам’ятаю що було тепло і приємно опинитися в теплій країні!

я стояла засипана по пояс в піску чорного кольору В обмеженому просторі у формі прямокутника (як могила) Я жахнулася чорним кольором піску І раптом подув сильний вітер і став засипати піском очі і губи Я повернулася від вітру спиною захищаючись але це не допомогло пісок прилип до губ і до вій я продовжувала все також стояти по пояс в піску Було дуже неприємно і дивно Потім змінився кадр сну і я опинилася вже в інший сіуаціі більш звичайної і позитивної до чого приснився цей сон з чорним піском.

Приснився такий дивний сон, що він може означати?
Я дивлюся з вікна квартири на вулицю, а там починається повінь, але замість води пісок. Рівень піднімається все вище і вище, доходячи десь до 4-го поверху. Людей охоплює паніка, вони намагаються врятуватися, піднімаються на верхні поверхи будинків, на даху, хтось гине. Я відчуваю цю паніку, але подробиць уві сні не бачу. І так пісок піднімається до мого поверху, трохи не доходячи, і раптово він починає витікати, як вода після дощу, розчинятися, рівень падає. Потім виходить сонце, як ніби-то нічого і не було. Від піску не залишається і сліду.

Вітаю!Наснилося, що я пливу по речьке глибокої, потім допливає до мілководдя де багато піску не тільки на дні, а й на поверхні і мені тeжело плисти як буд то в болоті.

сниться ніби я йду по пустелі не одна нас багато, бачу як пустелю засинає вітром інший вид піску, і чую як чоловік каже, що це поганий пісок, ніби кінець світу настає., далі толі я під піском, толі під водою але я бачу що той чоловік кричить і начебто потопає або розчиняється в піску, кричить., тут я розумію, що час настав каюсь, прошу вибачення перед Аллахом і плачу.прокинулася.

в жовтому піску на березі моря бачу чотири золотих черепахи дві великі і дві маленькі а панцирі їх прикрашені дорогоцінними каменями зеленого і білого кольору я з них знімаю пісок і трохи їх боюся але тут хтось бере найбільшу черепаху ікідает її в море але вона не гине а попливла красиво виблискуючи на сонці

Вітаю! Наснилося, що тікаю по горищі будівлі, який весь у брудному піску. І буквально перед самим виходом так сильно захворіли ноги, що практично вже повзла до дверей і прокинулася.

Ми з якою то хорошою але нема про що хорошою кампанією зняли фільм..можна сказати хоум відео..ми там багато співаємо..і я в тому числі.а потім ми переглядаємо&# 8230;
потім я мій молодий чоловік і його друг..ми їдемо в поїзді він їде дуже повільно а потім..як на американських гірках він швидко мчить вгору..і по спіралі повертає різко&# 8230; і я чомусь цього одного обіймаю

Стояла босими ногами на піску.слухала музикантів.в справи великий навіс і там проходила виставка.і я стою в натовпі і мені дістається єдиний і останній квиток

Моєму синові наснилося .що я перебуваю в середині відра з піском і по ньому повзіть жуки.а навколо ходить мій покійний чоловік

море з чистою водою, білосніжний пісок під водою, якісь гірки для спуску, чоловіки і я&# 8230; гола, але на березі кудись біжить

Вітаю! мені наснилося, що маленька дівчинка (років 5) гола борсається в піску. коли вона помітила мене, то відразу схопилася і почала кидатися піском в мене. я стала тікати, вона за мною і продовжує кидатися піском, мені ставати погано, я відчуваю цей пісок всюди, навіть в роті, задихаюся, дівчинка мене наздоганяє і сон переривається&# 8230; підкажіть, будь ласка, що це може означати?

родич копав яму з жовтого піску і вивозив на тачці сусідові але я йому заборонила це робити а поруч були грядки з зійшла зеленню

Доброго дня, Тетяно! Я побачила пісок на пляжі, чистий, великий. І люди носили пісок у великих казанах. і я сама лежала на піску. Що це означає
?

Вітаю! Мені наснилося, що в будинок, де я з чоловіком жила, проникли 2 злодія і вкрали мішок з піском. У мене був пістолет, я вистрілила, але злодій від кулі не помер. Вони наставили на нас зброю, щоб ми не пручалися, а потім змусили нас піти з ними і допомагати їм прибирати намерзлий лід.

де то три дні поспіль я бачу сон пов’язаний з піском, один сон це як я йду по пустелі толком сон не пам’ятаю, інший сон теж пов’язаний з піском але я його не пам’ятаю, сьогодні мені знову приснився сон: я на пляжі йду на четвереньках досить так швидко але при цьому руками встигаю вимальовувати візерунки, чую у слід як один хлопчик сказав, про як красиво, в такому темпі за забралася на не більшу височину у вигляді пагорба там ще були люди, я подивилася на свій слід і ні чого не побачила ( візерунка) крім пару борозен, я не дуже засмутилася і спустилася трохи в низ де зустріла подругу яка займається торгівлею ми обіймалися так як давно не бачилися, потім я пішла купувати якісь пиріжки і тільки з картоплею, так як я м’ясо не їм,&# 8230;. але там уже якась белеберда начла я вже толком не пам’ятаю, потім я поснули і заснула заново сниться ніби я лежу на пляжу з подругою (інша) але мені не сподобалися якісь її дії я встала і пішла, ну і прокинулася, пісок по якому я ходжу ні гарячий, ані холодний жовто теплого кольору і щільний я не провалююсь

снилося, що в моїй квартирі вся підлога від самого порога усипаний піском і навіть прокидається доріжка на терасу, і я не захотіла його підмітати (лінь) а моя співробітниця замела весь пісок і винесла з квартири, але підлоги не мила. Піску було дуже багато, лопатою вигрібала.

я бігла і виявилася в піщаної бурі, кричала, пірнала в пісок мені було весело&# 8230;.потім я опинилася на вершині піщаної гори і падала з неї спиною

Сниться мені якісь квартир, я повинна бла вбрать одну з них, щоб жити, потім я опинилася на відкритому повітрі, дерева, вулиця, потім море і пляж.Мені снилося багато піску, пляж і піщані пагорби, гори..я по ним ходила, піднімалася і опускалася, з’явилося якесь тварина, яке бігало за мною і грало.я тікала від нього.

я зла по дорозі за мною їхала дуже велика вантажна машина з жовтим піском я притулилася про узбіччі і на мене з цієї машини висипався пісок мені на голову але я залишилася як в вакуме і стала вибиратися з під піску і в цей момент прокинулася з дуже не приємним відчуттям

Вітаю. мені наснилося що у моєї свекрухи весь будинок в піску і я його прибираю пилососом при цьому ми про щось розмовляємо але про що я не пам’ятаю.

Снився білий пісок, дуже багато, якийсь вітер був цей пісок кружляє і утворилося якесь глибоке отвір, як би ями, але це яма йшла не в землю як би в сторону.Яка то жінка була, але я її боялася, вона мені, що то говорила, так начебто з якими то погрозами.Заздалегідь Вам спасибі.

Свекруха послала мене на горище за піском, а тому горищі багато щурів і мишей. І коли я почала набирати пісок, побачила на ньому мишей дохлих і живих, і всі вони були великі і жахливі.

родич, який помер, прийшов в будинок і прнес 2 відра спеском і 2 лопати, з ним були 2 знайомих девочк. Він сказав, що його чекає жінка, яка теж померла, і попросив їжі. Йому дали повну тарілку з їжею. Брат прибрав лопати набалконе.

Наснилося, як я плаваю в теплому морі зелено-блакитного кольору, пляж з білим піском. Навколо зелені дерева. Уві сні була я і моя сім’я, сторонніх не було.

У піску рою в різних місцях і знаходжу паперові гроші великих купюр і гривні і неізвесно мені купюри, а навколо на пляжі багато раздеих жінок

снилося що дме сильний вітер і як ніби я потрапила в бурю всюди погана видимість і як ніби цей вітер піднімає пісок і хоче забрати кудись мене але потім я зайшла в будинок покійної бабусі і не бачила більше ніякої бурі

Вітаю. Мій сон: я гуляв зі своїми 2-я братами по набережній і коли ми підходили до пляжу я помітив, що пісок був якийсь дивний і коли я підійшов ближче то побачив, що він ращноцветний. Він лежав смугами і виходила майже веселка. Коли я його брав в руку він ставав сірим і висипався з руки. До чого цей сон?

я була ніби в наметі, де на підлозі був пісок, дуже теплий і приємний, потім я бачила як поруч стали підмітати пісок віником, потім його і не стало в тій наметі, в якій знаходилася і я.Ще я бігла від чого то по воді бисть, швидко і ловила маленьких рибок як ніби на вудку точно не пам’ятаю, пам’ятаю як риба клювала.

Вітаю! Я заміжня, мені 56 років, у мене 6 дітей.Але такий сон.Я на піщано березі (здається річки, але не пам’ятаю точно).Подекуди якась поросль.Моя знайома (я давно її не бачила, але уві сні вона як дівчина) попросила мене, щоб я її закопала в пісок (немає відчуття, що вона при цьому гине, як би тимчасово).Її чоловік (тут він теж молодий) спить зі мною (Це статевий акт).Я при цьому нічого не відчуваю сексуального, не відчуваю ніяких почуттів до чоловіка.Ставлення ніяке-дружнє і до неї і до нього. Це пізній вечір або ніч.

в кімнаті багато апаратури вона відволожилася і не працює брат намагається включити не виходить.багато народу прийшли в гості.дочки кажу неси до столу страви виявляється м’ясо не готове я говорю так неси так..спускаюся з 2 поверху а води повно я йду по воді і провалююсь по пояс а там як би бруд. виходжу йду попередити щоб все виходили а все дуже комфортно розташувалися . що і не хочуть йти і раптом я бачу здорову рибу лежить на батареї я говорю ось це риба.

я зустріла свою давню любов, почуття до якого не охололи, я йшла по білому піску і була вся в піску, але була порада його бачити, день був сонячний і теплий.

Я пам’ятаю що це була закордонна країна і ми їхали до аеропорту по дорозі вся в тріщинах де періодично виникали піщані провали і проїжджаючи містом ми не встигли ухилитися і наш автобус став провалюватися ми розбіглися але пісок не швидко провалювався і тому я хоч і гру в ньому але пробивався на віх але не встиг дійти до верху так як прокинувся

Привіт, приснилося що написала на піску коротке послання коханому, який в цей момент від мене був в далеке, потім в один момент пісок виявляється в горщику, і напис в ньому розсипається. Але у мене залишається впевненість що отримавши його він все зможе зрозуміти. І весь час уві сні хотіла плакати.

наснилося, ніби-то я біжу і раптом з’являється з лівого боку, з мене ростом, бардюр з піску. Я зупиняюся, і пісок починає сипатися в мою сторону, а потім я падаю і мене присипає піском. Пісок красивого жовтого кольору, і погода теж сонячна. Було відчуття, що якщо піском накриє, то я можу задихнеться.

мені сьогодні вдень приснився мій хлопець він не коли реально не приїде п’яний і на дешовой машині хоча у нього така є і я це знаю і скемто не приїду він дуже позитивний а сьогодні мені приснилося десь в обід або в годин 11 ранку що він приїхав а я не встигала себе привести в порядок поспішала і не могла волосся нормально улагоджені в результаті я вийшла а його немає в патом я хотіла розвернутися і він мені крикнув він був випевшій і з какімето друзями в шортах жах взагалі і з пивом я обернулася підійшла донього а він каже пішли за пивом я йому кажу немає в підсумку ми відійшли я йому сказала що він не такий і він кинув мені пісок в обличчя щоб це могло означати а зараз він дзвонив мені і сказав що Едіт до мене вже на яву

Привіт мня звуть Валя ! Мені наснився сон.Те що я йду по дорозі, дорога з піску, з ліва мене снилися квіти, а праворуч ліс, і я йду з коханою людиною, і його дочкою! Що цей сон означає?&# 8230;.якщо що пишіть в контакт ласка&# 8230;

наснилося, що я захотіла в туалет-пішла пописати -а там пісок -і раптом він став вологим і навіть з водою -мене захлеснуло по горло -в піску були навіть фекалії-круговорот був навіть в цьому піску з водою -яким чином я все ж вибралася -но страх був що мене зараз затягне у вир -а вилізла і подумала треба б помитися так як брудний був пісок

zdravstvyùte, Tanya. Xotelos&# 8217; rysskim shriftom, no ne prikleivaet. s virtyal&# 8217; noù klaviatyri. POETOMY pishy latinskimi bykvami. SEGODNYA, 27.04 mne prisnilos&# 8217 ;, chto ya xotela sobrat&# 8217; nebolshie kychki tol&# 8217; ko chto podmetennogo CHISTOGO PESKA. Kychek bilo 2 / dve / Chto bi eto znachilo ?

Прийшов лист від брата який в житті пропав три роки тому. У листі написано що він сидить у в’язниці і в конверті гроші лежали щоб я сходила на кладовищі до його друга

йду по піску на Кублука, провалююсь, пісок засипається в черевики. йду наче по пісковому лабіртнту, високі стіни, вузький прохід. стіни з мокрого піску, а під ногами сипкий.але над головою небо і сонце. повертаюся назад, бігу, вибігаю з цих стін на простір і знову під ногами сипкий пісок, провалююсь, поспішаю, тк попереду мама з братом, які пішли іншою дорогою. намагаюся наздогнати

заходжу в незнайоме приміщення типу лікарні в операційну і бачу стоїть чоловік мені знайомий і підлогу встелений піском кольору жовто-коричневий

Вітаю.Мене звати Тетяна. Снився сон ніби в квартирі пісок купи різного розміру.насипаний. Я начебто хочу прибрати все, а сама ходжу з кімнати в кімнату. І ще сон ніби я співаю уві сні, навіть прокинулася і наспівую мелодію. до чого?

Втік до СНЕ по піску, схожого на дюни.ТРИМАЮЧИСЬ ЗА РУКУ ЛЮБИМОГО ЛЮДИНИ.МИ тікати від СОБАК, АЛЕ ВІН тримав мене СИЛЬНО І не випускати РУКУ&# 8230;.

гора піску ..накрита сіткою&# 8230; я через мережу знаходжу золоту обручку..надягаю на вказівний палець&# 8230; потім знаходжу ще два колечка зі срібла одне з Брилл..одне з візерунком&# 8230; дуже щаслива&# 8230; що завтра я знову можу не думати ..чим нагодувати дітей&# 8230; можу ці кільця поміняти на гроші

Доброго дня, Тетяно!Мені снився річковий берег з мокрим темно-жовтим, рівним, без домішок піском, я копалася в ньому руками і щось шукала&# 8230; Також було зовсім незначна кількість води на поверхні піску, через що він і був мокрим&# 8230;.Після, поруч з тим місцем, де я перебувала на березі, я виявила цілу купу живих равликів з панцирами, їх було так багато, вони були такі різні&# 8230;.одну навіть брала в руки&# 8230; Згадала також, що заривалась в мокрий пісок ногами&# 8230; Мабуть, все, що я пам’ятаю.

Сни мої це цілий сюжет. Серіал&# 8230; історія кількох днів))) Картина змінюється одна за одною як в театрі дії&# 8230;&# 8230; як можна все відразу написати&# 8230;&# 8230; 7Пряталась за купою піску від своїх же друзів..які раптом стали мені не друзями&# 8230;.

багато білого піску, я йду по ньому, на руках у мене був мій же дитина, потім було море чисте і красиве а на ньому плавали лебеді, багато лебедів, білі і великі, вони підпливали до мене, але потім пливуть до мене але біля мене пірнають у воду

лежачи на ліжку на мене сиплеться пісок повільно тихо засинаючи все навколо рівним шаром потім він різко починає вирувати і пападает в очі в рот і ніс все сильніше засинає мене

Доброго дня! Сон такий: я в домі своїх хороших знайомих, але все якесь незнайоме, похмуре, старе, сире. Я сиджу на стільці в верхньому одязі і раптом бачу, що на килим з взуття насипався пісок піді мною. Ми з господинею піднімаємо край килима, щоб струхнуть пісок, а там якась гидота: чи то піна, то чи білий кисіль&# 8230; Ми починаємо мити підлогу від цієї гидоти удвох&# 8230;.

я виглядаю в кухонне вікно і бачу що пісочниця з горою насипана білим піском і зачинити, а поруч в п’яти метрах звичайний пісок розсипаний по землі і стелять бруківку

Добрий день, було похмуро або напівтемрява, на свіжому повітрі, але не багато. Спочатку одна нога по трохи провалюється в пісок, я знімаю балетки витрушували взуття, піску там не багато, взуття стаю чистої ногою знову туди ж. Поки одну ногу очистила інша стала провалюватися, потім з іншого витрусити пісок. Потім я вже вдома разбуваюсь, теж все сірої, але взуття вже інша, стара і продірявився, навіть дірочка була, я ще подумала що потрібно поміняти взуття і цю я більше не одягну.спасибі

йду з подругою стежкою між трави і чагарників, чуємо якийсь шум, як пісок з машин вивантажують. і раптом з усіх боків став сипатися пісок і ми опинилися у великій прямокутної улоговині з піску нізвідки не вибратися. і прокинулася.

Вітаю. Мені наснилося як я захотіла скупатися в невеликому водоймищі, коли я до нього підходила в ньому була вода, але коли я в нього вступила то там був жовтий пісок і трохи води, але коли я пройшла в протилежний берег води там було побільше, але пісок все одно був основною масою. Але я з задоволенням в ньому викупалася і жінці яка там теж купалася, я ще сказала: &# 171; Як добре і скраб для тіла одночасно і охолодження&# 187;. Коли я вийшла, то весь час поки йшла висипала з плавок пісок. Підкажіть будь ласка до чого все це сниться.

я йду по дорозі з піску, який обсипається, а внизу обрив, чіпляюся за все, що можна. Пісок сам яскравий, барвистий. Все таки я вийшла з цієї дороги.

Вітаю. Мені приснився сон в якому звідусіль сипався пісок&# 8230; Уві сні були деякі колеги з роботи і деякі родичі, але чому то у віці малюків 3-5 років (це мої брати і сестри)&# 8230; пісок сипався і сипався.. Деякі збиралися і йшли&# 8230; я вже майже в кінці сну забрала свого молодшого брата під пахву і пішла&# 8230; Так як розуміла, що піску вже занадто багато і пора йти.. Пісок мені приснився перший раз в житті&# 8230; Якщо допоможете розібратися зі сном &# 8212; буду дуже вдячна.

здрастуйте, мені приснився сої ГДН біля мого будинку я побачила середні купки піску гле штук 8 коричнево жовтого кольору

Я сиджу на покривалі і раптом виявляють що вся в мокрому піску&# 8230; потім встають і йду а на шляху мені зустрічається подруга я знизують їй руки і раптом дивлюся мої руки забруднені в глині&# 8230;

бачу, що я заберай на гору по піску іне можу забрати, хочу повернутись назад, а тамсзаді засинає свевху машина пескомі немає шляху назад, але я піднялася по горі і вибралася

Привіт, мені приснилося, як я з крана починаю набирати воду для того щоб попити, а разом з водою з крана виходить пісок.

ДОБРОГО ДНЯ, ТЕТЯНО. МЕНІ МІСТО снилося.. І ПІСОК НА ЗЕМЛІ.. Я ІРУ І в’язнів Внем МАЙЖЕ ПО ПОЯС І вилізти НЕ МОЖУ ЗВІДТИ.

Доброго дня. Наснилося, що я змішала пісок із зеленим морозивом, і їла. На момент коли я їла мені здавалося дуже смачно але потім було дуже неприємне відчуття.

мені приснився невеликий чістьій пісок у взутті. я її не взувала, а тримала в руках, дивилася і катала пісок туди-сюди

Я видираюся по прямовисній піщаної горе, мені не важко. На самому верху мені перекривають шлях низка однакових, на мій погляд, бабусь. Помітивши невеликий проміжок між ними хотіла пройти, але вони непомітно пересунулися перегородивши мені шлях, причому обличчя старої запорошив пісок так, що голова ледь не зникла в піску. Я за плечі взялася і струсила пісок зі старої.Мені здалося, що вони все не живі, з закритими очима. Але мені не було страшно. Далі я все-таки пробралася між ними досить легко і пішла по вже не стрімкому схилу, але тим не менш вгору і не важко.

Вітаю! Мені наснилося, що якась дитина (я його не бачила) змішував цукор з піском. Місце було схоже па пляж або пустелю. З одного боку пісок, з іншого боку цукор. Дитина водив руками по піску і цукру, змішуючи їх.

наснилося що я відкопую чужі зуби в піску в пісочниці їх зубів було багато вони були разом з щелепою до чого це не знаю ось я і задумався а мені завтра треба їхати на нову роботу може в цьому є якийсь сенс? Допоможіть розібратися

сон був похмурим&# 8230; снилося як я повністю провалююся в пісок і розумію, що вже не зможу вибратися&# 8230; моторошно було)

приснився камаз повний піску, але камаз був підчеплений вертольотом і висів в повітрі, на вертольоті був майданчик з піском і камаз там їздив і трохи піску скидав в низ

Двері квартири, лежить пісок, сухий .Я у чоловіка питаю а тобі його вистачить, чоловік відкриває двері в квартиру звідти висипається ще гора піску. всі.

Мені сниться що чоловік пішов до іншої. І раптом я починаю насипати в банку коричневий пісок з гравієм. І я кидаю в інше місце кидаю, кидаю і тут мені хтось каже вистачить а то багато буде. Я дивлюся в те місце а там замість піску борошно і її дуже багато

На море були хвилі, схожі на невелике цунамі, спочатку вода спадала, а потім приливала болше потоком, потім знову залишала пляж, а після залишала багато золотих прикрас, які ми всією сім’єю збирали повними кишенями

Мені наснилося, що я в районі нашого міста, де пройшло моє дитинство і юність і де зараз живе моя сестра, але району як такого немає &# 8212; немає будинків, школи і т.д., а все засипано будівельним піском і всюди їздить техніка розрівнюючи його, як би готуючи основу під нове будівництво. Я дивлюся і не розумію, куди мені йти (уві сні я комусь задаю це питання), потім прокидаюся. Взагалі мені став постійно сниться цей район і в різних варіаціях &# 8212; якісь уривчасті спогади дитинства.Це не може бути пов’язано з тим, що я зараз займаюся духовними практиками (працюю з негативними програмами), тому вичищаючи їх з підсвідомості і сняться такі сни?
дякую.

Бачу сон ніби плаваю з кимось. Пливу а сама боюся&# 8230; але пливу.Попереду ніби вода двох температур як пагорб..допливла перепливла а вода така ж тепла.але страшно все одно.Розгорнулася і на берег на березі вода прозора чиста..я камінці три з дна зібрала і думаю для сестри.Камінчики як дорогоцінний камінь або золото.Посуд ніби знайшла в цій же воді.(Фарфор кухоль і блюдце).

Я бігла в чорному одязі, як у Паранж, навіть обличчя було закрите, тільки очі були відкриті і переді мною були гори піску і я провалилася в цей пісок і вийшло що я опинилася в глибокій ямі, я намагалася видертися, але на цьому я і прокинулася

Ділянка дороги був огорожден, йшли ремонтні роботи, але мені сказали що можна там ходити, і я пішла, там був пісок, і тільки я наступила пісок під мною провалився і я летіла вниз думаючи про те, що зараз зроблю собі перед обличчям місце що б можна було дихати, поки не откапалі мене, але летіла я довго і сама уві сні навіть думала приблизно з розміром в дев’ятиповерховий будинок провалилася я. А потім вже щось інше бачила. Заздалегідь дякую.

Доброго дня, Тетяно! Уві сні я бачила відро піску, він мені дуже був потрібен, хотіла взяти його, але тут побачила свого колишнього чоловіка, він таким був років 25 назад.Глянув на мене і пішов.Пісок я не взяла.спасибі.

Мені наснилася моя дочка.я приїхала за нею.вона підійшла до мене я стала її обіймати і помітила що вона мовчить, ротик відкриває а звідти висипається пісок і трава.

Бігла по піску, на бігу стрибнула сальто, за ногами віялом піднявся пісок. Все це дивно, так як в житті вже давно не бігала, тим більше, не крутила сальто, а уві сні все це було так легко.

Привіт) Мені наснилося що я йду по піску, по берегу річки, навколо мене на березі відпочивають люди.Пісок на березі чистий, м’який і дрібний, насипаний горою, не рівно, доводиться переступати через гори і нерівності.Спускаючись до води, ненавмисно штовхаю незнайому дівчину, перепрошую, йду далі.Поринаю в воду, вода прозора, заходжу глибоко.Пригадую, що у мене з собою були речі, повертаюся до берега, і бачу свої речі під водою не далеко від берега.Як не дивно, вони не потонули, а &# 171; лежать&# 187; майже на поверхні води.Я вирішила, що з речами все гаразд і турбується нічого.і попливла далі))))) В сонниках пояснення знайти путнього не можу) Спасибо заранее)

наснилося що на машині заїхав в озеро, потім як дістали в 4-му машину з легкістю в ручну, потім почав на березі випльовувати пісок його було багато до чого ето?

уві сні ми з друзями відпочивали в Єгипті, і потім ми опинилися на піску (в пустелі) і виконували якісь вправи все разом, стоячи в колі, а потім я почала бігати по цьому піску, радіти стрибати від щастя, що як кльово там нібито.

Здравствйте, приснилося, що мені подарували білі троянди з червоною стрічкою, потім я гуляю з дитиною, він радіє бігає і весь в піску, я його спочатку вилаяла що він такий, потім стало шкода і відпустила знову бігати

мені снилося, що мені надоспустіться по піщаному схилу в сухий рів і щось звідти дістати.з рову ростуть високі осики і берези.я спускаюся в рів, пробираюся там крізь кущі і дерева, мабуть забуваю що мені потрібно і хочу піднятися назад по схилу з порожніми руками.Але у мене не виходить.пісок зсуватися і скачує мене назад в рів.У підсумку я знаходжу місце більш пологе і легко звідти виходжу, правда по рідині і бруду босоніж.

Я в будинку з Закритого акціонерного вікнами і дверима. на вулиці піщана буря, будинок з усіх боків в бурі, але буря якась спокійна

Наснилося що я перебувала на море, але замість хвиль піднімалися вгору і мене накривали хвилі з піском. Пісок потрапляв в рот, я намагалася його виплюнути, потім хвилі відходили, потім знову накочували і я знову вдихала пісок і їм задихалася, але не впала і нічого зі мною не сталося. Потім я просто бачила хвилі з води морські вони були трохи вище рівня, вода була чиста.

Я йду по дорозі на зустріч мені чоловік начебто знайомий, і раптом я падаю в право на купу піску світлого і теплого

обвалилася якась частина школи і я шукала сина який кудись провалився. і сказали що він загинув. після пошуків я відкопала його з піску

Я була з подругою і ще знайомою дівчиною. Раптом я їм сказала, чт на нас насувається піщана буря. Вона була далеко, висока і по всьому горизонту. Я відчувала пориви вітру та піщинки, вдаряють по обличчю. Нас швидко накрило, але ми, як я пам’ятаю, сховалися в машині. А потім, як все затихло, прийшла друга хвиля бурі. Всі сховалися в цегляній будівлі типу гаража великого або складу, а мене не захотіли пускати. Сказали, щоб я була зовні, щоб потім всіх откапалі. Було страшно, але все обійшлося.

ДУЖЕ СИЛЬНО лаяти РОДИНУ дівер ЗА ТЕ ЩО ЗРОБИЛИ НА ЯВУ А В КІНЦІ ВЗЯЛА В РУКИ ПІСОК І СТАЛА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЇМ В ОБЛИЧЧЯ ПИОТАЯСЬ ПОТРАПИТИ В ОЧІ

між нами з чоловіком була величезна брудна калюжа, а потім він її засипав піском, але я з сином все одно не хотіла по ньому йти, а пробратися по краю цієї купи. перейти не встигла, але зібралася.

По крутому спуску по красивому жовтому чистому піску спустилася в море. Море чисте світле. Трохи пропливла, відчула сильну течію і стала повертати на право до берега. Вийшла на берег, а поруч зліва, в метрі від мене, частина моря де вода каламутна з піною, але я вийшла з чистої води.

Приснився сон що на березі моря жінка народила дитину. Його вкрали чоловік з жінкою. Я уві сні допомагала цій жінці знайти дитину ми піднімалися вгору по піщаній горі і наздогнали викрадачів на цьому я і прокинулася.

Дощ з піску, на руках виглядала як бруд, але в той же час кудись зникла, як ніби я сталачістая. Люди які були зі мною пішли в інше місце, де теж був дощ з піску але там були грім і блискавка, мені було страшно і я не пішла.

Наснилася довга дорога з теплого золотистого пісочку, яка йшла кудись у далечінь з невеликими поворотами. Таке відчуття, неначе дорога йшла далеко і зливалася з небом. Небо блакитне без хмар і сонечко яскраво світило. Цією дорогою ми йшли разом з дорогим для мене чоловіком
вдячна Вам!

Вітаю! наснилося, що я стою у висохлого моря, але пісок на його дні ще вологий. я запустила в нього руки і почала повільно занурюватися як в сипучих пісках. злякалася. що це означає?

Наснилося що я рою яму в піску, і там вже сидять двоє людей і я туди залазив песо валиться на мене, потім вилажу від туди.

працювала дорожня машина і на дорозі насип з піску утворилася, а з верху лежали труби для водовідведення після чого мій колишній начальник з’явився і він був як то схвильований

Група людей-знайомі. однокласники і колеги. нібито пішли похід на озера. Йшли по піщаних і скельних пропінкам, через зелений ліс, розташований в горах, були на 2 х озерах, купалися в них, вода чиста з брижами.

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, ніби я підійшла до церкви, яке розташоване у нас в Ташкенті на міському кладовищі, а в церкві йде ремонт. Біля церкви насипані невеликі гірки піску. Ось в піску я і побачила морських черепашок. І почала їх збирати. А до цього я щось намагалася запитати у попа. але що не пам’ятаю. Пам’ятаю, що він не відповів на моє запитання.

Як бі радів з рідними побаченого горами наче з піску але порода тверда . Всі кинулися на них залазити. Я поліз по по майже горезонтальной леснице і доліз майже до кінця, але впевненість у надійності опори змусила мене остановітса, і я застил в очікування .било чюство що треба почекати. сон обірвався.

Здрастуй до дому і сусідам приїхала машина велика з піском Робити дорогу засипати ями потім я пішов дамою і помітив канава перед будинком, що копав батько на майбутній рік і вона була за рита піском я запитав навіщо мовляв так і прокинувся!

Сп ться навколо мене пісок і я його розкопую що б пробратися вперед, по шляху збираю рибу в пакеті в’ялену, нарешті я вибралася зібрала всю риббу, в останній виявилися алмази.я їх віднесла дівчинці як буд то це належало їй, один алмаз залишився у мене в руці. Я прокинулась

посеред луки, річка розділена пісочної галявиною, я стою на піску і оглядають навколо, течії немає, вітру теж вода і пісок кристально чисті і незвичайно красиві.Але раптом чоловік кличе мене і каже що там перебувати небезпечно і я йду кілька разів обертаючись

Гуляв по покинутій багатоповерхівці і дивлячись під ноги, поставив собі питання: ех, давно не снився мені сон, коли я падав з такої висоти (не сказати, що дах був, але поверх десь 20+). Раптово відчув як тріщить під ногами підлогу. Через секунду я вже спокійно падав в темряву, але чітко бачив стіни. Вони були забруднені тванню і мулом, ніби ця будівля раніше було поховано під водою&# 8230; Власне самого падіння не відчув, швидше за намагався розглянути те, що мене чекало внизу. Таким чином, я приземлився на купу сміття, при цьому так вдало, що чи не зламав собі хребет. Далі я озирнувся і спробував вибратися. Хеппі енд або ж бід енд, чесно кажучи я не пам’ятаю.

Я сиджу на паркані, а мій друг стоїть на землі, ми граємо в м’яч. я кинула йому м’яч, але так вийшло, що сила кидка збиває одного і він падає в пісок, але його там було не дуже багато.Після події він мені сказав: &# 187; не треба так більше робити&# 187; потім він зняв майку (але я не бачила, як він це зробив, побачила результат) і я не бачила там ранок, довелося намацувати, він говорив де болить а де немає. вся дія відбувається біля мого будинку, тобто я сиджу на паркані спиною до будинку, але паркан мій, а він стоїть за територією будинку

Я скотилася з висоти і зупинилася у піску, якщо спустилася б далі я б потрапила в пустелю, але я зупинилася і дивилася на ці пісочний долини

Вітаю! Сьогодні мені снилося, як я в пісочниці знайшла два широких золотих обручки, вкладених один в одного. Потім я взяла дитячу лопатку і почала копати в цьому місці і знайшла ще кілька перснів чоловічих з чорними каменями, може обсидіан? Вони були різної товщини. Я взяла ці кільця і ​​поклала в кишеню, а місце де копала прикрила якийсь тканиною, на зразок зеленого кольору. І виявилося, що пісочниця як ніби в якомусь підвалі або ямі, але з білого піску. Я піднялася по сходах і прокинулася. Що це може означати?

Наснилося, що йду по білому піску вздовж Голубова моря і п’ю кокосовий сік і розумію що я дуже счатліва (прям реклама Баунті була).

Привіт мені приснився сон що я стаю на незнайомій дитячому майданчику і в пісочниці сидів однорічна дитина схожий на мавпу він і не схоже на земного дитини і він показав на цей пісок і дитина брав пісок і висипав на землю і на землі содовалась как-будто стежка прямо і направо а я пішла протилежну сторону і зустріла своїх померлих бабусю, тітку і права дідуся я повернулася назад і дідусь сказав мені щоб я рятувалася від чорної діри я залізла в якусь нару через п’ять хвилин я вийшла з неї і довго стояла немогда по Євелю і було таке відчуття що за мною хтось стежить! Далі я вже не пам’ятаю будь ласка підкажіть що цей сон означає

Я йшла з подругою по тратуаре, і раптом повз нас стала проїжджати велика фора з піском. і виволіла пісок прям на тратуар де ми йшли, подругу не зачепило, а мені трохи вдарило по голові. що я аж відчувала біль

я уві сні бачила пісок великої висоти і хлопчик який мене любить копав на ньому, і у нього грала пісня на телефоні

Я і мій синок перебували на величезному піщаному пляжі.Нас мучила спрага але замість води я став саме пити пісок

Я бачила багато людей в якійсь установі, вийшовши звідти, я опинилася боса.Туфлі залишилися там&# 8230; Так я піднялася на піщану гору (здається я була не одна) з невеликим працею. І побачила, що паралельно моїй дорозі знаходився високий, потужний міст, складної конструкції.

Мені цей сон приснився перед від’їздом до Москви.тепер пройшло вже 2.5года і у мене зараз стрес улюблені людина одружився з іншою.мені 38 років&# 8230;&# 8230; і вчора вночі я прокидаюся схвильована і вспомінаютот самий сон&# 8230;&# 8230;. сон був такий..я заходжу в чейто двір великий чистий затишний .там багато гостей.нібито якийсь свято.по середині великого двору вогнище або піч обмазані гноєм і побілена .і вогонь є.на цій печі великий чан наповнена водою і біля печі лежить чоловік чомусь мені здалося що він східний чоловік.я підходжу і дивлюся а в вде ще й пісок але все чито і вода чістоя і пісок чистий.я беру якусь маленкая кришку від каструлі (така у нас вдома є у мами) і етойкришкой на нього бризкав цієї водички. То він Намені бризкає то я на нього і ось так ми з ним граємося схоже на флірт.потім я його кидаю в цей чан і занурюю три рази і повністю занурений у воду дістаю звалюючи його собі на одне плече закинувши.от і все.але я прокинулася така взвллнованная будтоби це було на яву

до мене в двері сквозняком вітром залітає чорний пил бруд і какби по моїй сходах до мене в квартиру затягує &# 8230; я тримаю ногою двері щоб менше залетело&# 8230;..але все одно залетів багато і прям все на мене на голову, на обличчя в очі і рот&# 8230; я вискакую на обличчі і начанаю отряхіватся моргати і рвиплевивать потомучто важко було дихати і давілась цим пилом&# 8230;.пил більше була схожа на чорний порох як у фільмах жахів

я з незнайомими людьми йшов по великій пісочної горі після чого ми стали з неї скочуватися і чим більше ми з неї скочувалися тим більше вона починала нагадувати пісочну річку мене накривали хвилі цього мокрого піску але в підсумки я вийшов з неї на сушу абсолютно чистим .

я сидів, в компанії нових знайомих, потім відійшов в сторону і, з сильним бажанням політати, полетів спочатку над дорогою потім у зворотний бік (зробив овал в польоті!) Пролетівши біля якихось довгих тонких рослин (схожих на очерет), я повернувся до друзів.На цьому сон закінчився (особливості сну в тому що: друзів було 3-4, одного з них я вже бачив у іншому сні, цієї ж ночі, (пам’ятаю що сиділи всі крім мого знайомого), дорога і все інше, включаючи стрімкий пагорб, біля якого сиділи друзі, було жовто помаранчевого кольору (піщана місцевість!)!

Я і 3 людини, йдемо по красивих місцях, потім чогось взяли по 2 жаби в руки і заходимо в чисту, блакитну воду, потім з’являється банку у мене у руках і я туди кладу жаб, ми пливемо недовго і я бачу пляж &# 8212; сонячний, Туст, і дуже сонячний. Ми виходимо з води і я відпускаю жаб на свободу і прокидаюся.

я бігла з мамою по піску і мама провалилася пд нього, мені було сташно і я почала бігти, а потім мама оттудава закричала я злякалася і почала молитися а потім мама оттудава както вибралася

На початку мені сниться величезне поле, після я бачу себе і якогось хлопчика (мій ровесник, мені &# 8212; 12). Ми лежимо в траві і дивимося один на одного. Раптом вдалині, на горизонті, з’являється щось на подобу піщаної бурі. Ми схоплюється і біжимо в бік якоїсь височини, схожою на пагорб, і піднімаємося на нього. Хлопчик несподівано падає. Буря вже близько його ніг&# 8230; Далі все стає якимось нечітким&# 8230; Я кричу і тягну руку до хлопчика, але він вже ховається з головою в піщаної бурі. І сон різко обривається&# 8230;
Допоможіть, будь ласка, я після цього сну заспокоїться чомусь не можу!

Вітаю!мені наснилося море, чисте, блакитне, я купалася в цьому морі тільки зі своїми рідними та родичами, більше ні хто не купався в цьому морі, а всі інші люди стояли і дивилися, потім ми вирішили з родичами переплисти це море, ми йшли від берега і дійшли до середини моря і вода була лише по коліно, і все, сон обірвався

Я виходжу з вагона метро. бачу гору. На гору асфальтована дорога. Я піднімаюся по ній, але підйом дуже крутий і я опускаюся. Далі бачу гору з піску. Піднімаюся на неї. На горі широкий майданчик де ходять люди.

Мені приснився пісок, я набирала його в долоні і сипала його в інше місце поки не утворилася невелика гірка з піску.Пісок був чистий, світлий, приємний на дотик і трохи вологий.Що це означає?

Вітаю! Наснилося, що ми з батьків їхали в машині і мало не впали в яр, з піском з якого стирчали биті півлітрові банки з гострими осколками

я сиділа біля свого будинку і набирала совком пісок в маленьке відро з під фарби, в такому відрі ми раніше зберігали пісок для кішки

приснився мій чоловік з яким ми зустрічаємося біля року, він мені жодного разу не снився, а в цьому сні він викопав з величезного пагорба який складається толі з піску толі із землі величезну печеру, та так швидко і так красиво

мені приснився білий річковий пісок а поруч тече прозора вода і я стою і дивлюся в воді чого то блищить стала підходити до цієї воді але стала провалюватися в цей пісок.але все одно йшла і дивлюся дрібні крихти срібла я давай їх збирати і знайшла маленький срібний хрестик але не зрадила як то цьому значення і далі почала збирати дрібні крихти срібла

Іду в будинок до свій мамі, а кругом пісок. Іду по піску і піднімається вітер. Вітер в повітрі заважає мені йти. Я одягнена в яскраву, жовтий одяг. Заходжу в будинок, а там моя сестра і тітка в гості приїхали.

я і хтось прибирали сміття (будівельний?), З кар’єра або ями, потім я прийшла, дивлюся, а там купа будівельного сміття, пісок чистий, жовтий, сонце, тепло, спокійно

ніч, я переходжу дорогу в відомому місці з правого боку від мене починається дамба і міст через річку, з річки дме вітер з піском, дискомфорту немає, поки йду пісок завалаківает насувається як стіна. але це мене не буспокоіт, коли я вже рівно на серідіни дороги я бачу що перед цією стіною піску їде незрозуміле пристрій якесь незрозуміле поєднання велосипеда інвалідного крісла, таке відчуття що йому кілька століть, над ним якісь лопаті обертаються, сам він не становить загрози але я відчуваю наростаюче занепокоєння тривогу. відчуваю що не можу зрушаться з місця що дуже не характерно у мене з 5 років не було кошмарів я завжди міг змінювати будь-який свій сон за власним бажанням. А тут не так я намагаюся рушать але не виходить, пристрій наближається. я розумію що скоро воно досягне мене. їм тут я розслабляюся і вирішую що його потрібно просто прийняти і не споротівляться. я розслабляюся немає вже ні на сполох ні дискомфорту знову баланс і він вже досягає мене і ніби розчиняється в мені біс будь-яких неприємних відчуттів. і я прокидаюся.

Мені снилося, що мені якийсь голос розповідає про їх видобутку нафти і що зараз важко добувати ресурси-копалини корисні. Видобувають нафту з брудного піску-пісок просочений нафтою. Я Загреб двома руками пісок, подивився і кинув його туди-звідки взяв, але руки вже були забруднені в нафти.

Я бігла по піску уздовж моря, море було спокійне і далеко стояли вітрильники. Я хотіла до них добігти, але мене зупинили, жінка з хлопчиком, яких я як би дізналася (насправді мені не знайомих), зупинилася з ними поговорити. Запитала їх, а не мої вони земляки. Мені підтвердили, що це так. У цей момент почали бурхливо темніти. Я зрозуміла, що мені пора терміново повертатися, адже вже темно, а вдома діти. Повернулась назад, зрозуміла, що до будиночка від якого я почала шлях дуже далеко, а я втомилася і бігти вже не можу, на ногах важко стояти і тоді я поповзла на карачках по піску назад. У наступну мить я вже бадьора і абсолютно не втомлена заходила додому. Мене зустрічало багато дітей, серед яких були і мої. І діти стали демонструвати мені щойно зроблену ними жувальну гумку.

Снилося що з сином на море приїхав відпочивати пішли на пляж я он какой-то брудний камені вода каламутна вирішили піти далі на другу косу а там взагалі немає води пісок арматура камені і брудні калюжі аш чорні, спочатку пірнув туди син а потім я. А мені по щиколотки потім вийшли звідти і пішли шукати інший пляж.

залетів голуб додому, дуже хотілося йому води, він пошол в ваную і почав шукати воду я налила в ваную воду він купався там вода була чиста, потім почала змивати, а вона не змивається, а коли змивається залишається пісок з камінням

поскільки, я займаюся будівництвом інженерних мереж то начебто треба було відсипати робочий котлован і привезли пісок, але його не вистачило і місце це виявилося кладовищем.Недалеко лежала купа піску і я подумала, що можна скористатися цим, на цьому сон закінчився.

Сниться яма типу могили повна піску і я в ній, пісок сухий і світлий я починаю його викидати з цієї ями і там в глибині знаходжу банки ніби як з фарбою, викидаю їх і далі знаходжу маленькі банки типу тушонки далі не пам’ятаю, прокинулася

Наснилася вода, світла, красива, чиста, в ній багато людей намагається плисти, борсається в глибині.Одна я лежу на піску, у воді, пісок світлий, навколо глибина, виходить, всі опираються, а піді мною і навколо, в радіусі кількох метрів Поколіть води і писок.загораю, мені дуже добре, сонечко мене гріє, а вода омиває ,, повз пропливає білий красивий корабель, люди в ньому на нас дивляться.Їм, ніби як, теж добре, але я їм співчуваю, мені так добре в воді на піску, я не можу їх зрозуміти, чому вони вибрвалі корабель

я провалилася в какой то актакціон піску, не задихаючись я опинилася в підземному ресторані.чекали, коли накриють стіл.потомвишла на вулицю і піднімалася сходами до моєї сім’ї.

Вітаю! Я сразгону спускаюся до річки і біжу в неї але підводою палиці дерев я мало не впав і увійшов в річку! Комуто крикнув нехдіть за мною тут небезпечно і поплив ! Повертаючись підплив до берега на мілину, глибина см 10 сіл воду отплевиаю наковтався відчуваю піску в роті трохи і солоне дуже аж нудить я полоскати рот намагався не допомогло я вийшов на берег і взяв чарку увійшов знову на мілину вона біля берега прям я набирав в чарку води і полоскав дуже нудило але позбутися від піску не міг вийшов на берег і далі я прокинувся від почуття нудоти!

мені снився острів без стежок (!) Це чомусь важливо&# 8230; він був гарний і з білим піском на березі . він був посеред моря, а може і океану, але вода була небесно блакитна&# 8230; але була тривога і відбувалися якісь події які я не пам’ятаю, з моєю участю&# 8230;

мені Пісний що я йду по какомуто саду там ростуть гарні верби не великі я шукаю свою дочку дивлюся вона плаче сидячи на піску я сідаю поруч а під нею писок потихеньку починає цівкою асипаться я їй говарю порухатися до мене а вона мені говаріт давай так спустимося я сматрю а з її сторону як би не велика гірка вона скотилася а я за нею вона біжіт а я її хочу наздогнати і виходить що ми біжимо як бу в не довше тунель з писку попереду світло я біжу за нею а сома переживаю ходьби писок не обвалився. вона майже вибігла і я прокинулася&# 8230; цей сон мені снився первийраз сьогодні вранці щойно

Доброго дня.Приснилася колишня дружина мого чоловіка (відносини вони не підтримують вже з десяток років точно).Виглядала вона дуже великий і товстої в старій в’язаній кофті коричневого кольору.В руках її був пакет з цукровим піском, який вона мені намагалася віддати і щось мені при цьому говорила.Я не взяла. Поплескала її по плечу, сказала, що &# 171; Ти сама винна &# 187; і я розгорнулася від неї і пішла.

в будинку побачила щербинку або поглиблення в підлозі, в ньому пісок зі сміттям, пилом, руками стала його викидати і майже все викинула, але раптом пісок став прибувати і ставав все чистіше, поки не став як у пісковому годиннику найчистішим. його стало дуже багато ціла коробка і я не знала куди його вже діти

Мені сьогодні снився сон що я з гори дивлюся на поле воно красиве яскраве зелене, люди працюють на ньому, а потім як вітром погнали сильні хвилі з піску, люди тонули в піску але я з сім’єю тікали від цих піщаних цунамі, ми ніби не потонули, я прокинулась.

Осінь, йде дощ. Зустріла знайому, яку раніше давно не бачила, в несподіваному місці. Кинулися в очі її туфлі, чорні безглузді на товстому каблуці. Але добротні і міцні. Пішли разом до мого будинку, а біля паркану сидить мій батько, доробляє хвіртку в паркані, сидить з лопатою і викопує пісок, перед ним уже ціла купа і через неї видно тільки його голову. Ми проходимо зі знайомою до будинку по доріжці, доріжка слизька, т.до. сиро на вулиці. Заходимо всередину, вона сідає в коридорі за стіл і записує мені свій телефон на папірець, а тут з кімнати в коридор виходить тато, я представляю йому свою знайому.

Величезна гора з піску. Людина стрибає в неї, але не провалюється крізь пісок, а утримується на поверхні. Чим і викликано моє здивування.

Мені наснилося що я перебуваю в будинку, виходжу на вулицю, там скрізь замість землі білий, красивий пісок, літо, сонце яскраве і приємне, якісь знайомі голоси поруч і я зібралася зіграти, задоволена але якось тривожно

Снилося що злодій тікав через вікно, і я на нього кричу і він на тій стороні варто я взяла на подоконіков судочек а в ньому був ніби пісок і я висипаю пісок на нього

Снилося, що я видираюся на гору з піску, і пісок обвалюється, важко піднятися. Місяць раніше снилися сходинки з піску, теж вкачувалися під ногами

приснився піщаний кар’єр багато піску я побачив що два моїх покійних одного лежать на краю розбігся і стрибнув в пісок щоб обвалити край в польоті почув як хтось крикнув що там яма я тільки встиг побачити мокрий пісок як бруд але світлий жовтий вобщем ми все провалилися під пісок коли я опинився зовні вони залишилися під піском а я озирнувшись увіделbrexe піску палиць і червоних гнойових черв’яків і прокинувся

Вітаю
мені наснилося що я була за кермом і машина забуксувала на піску і повалилася набік
в салон став сипатися пісок
в салоні був люди мої друзі
вони спали потім прокинулися
після машину витягли

Ховалася у великому будинку, дуже красивому від вітру з піском.Тільки чула стихію, але не бачила.Були відкриті вікна і я з переляку впала на підлогу.

Сидів на могильній плиті І ВОНА тріснув..ФОТОГРАФИЯ небіжчика ЧОЛОВІКИ тріснув і Я ПІШЛА ШУКАТИ ПАПУ (ОН ПОМЕР) ЩОБ ВІН СМОГ ДОПОМОГТИ ВИПРАВИТИ &# 8230; АЛЕ ПАПУ ШУКАЛА В ЯКОМУ ТО вагончик-ОН СКАЗАВ ЩО ПОТРІБЕН КЛЕЙ..ПІШЛИ ЙОГО КУПИЛИ І СТАЛИ клеїти-НО ФОТО стала бульбашка І ВОНО зіпсувати..І КУСОК надгробні плити обвалом В ПІСОК І ДО САМОГО ГРОБУ-І чути було ГЛУХОЮ ЗВУК Про ГРОБ-МОВ ВІН БУВ ПОРОЖНІМ..ПЛИТА ВСЯ СТАЛА В тріщин і розвалився ВЕСЬ ПАМ’ЯТНИК &# 8230; Я ПОНЯЛА ЩО МОЯ ВИНА І Ш И Л А ЙТИ ДО родичі покійного ЩО Я ВИННА І КУПЛЮ ПАМ’ЯТНИК

здрастуйте мені сьогодні приснився такий сон, що я виходжу заміж за незнайомого мені чоловіка все це відбувається на березі моря вода синя і прозора і багато піску навколо

мені приснився сон де я ходжу по продуктоваму магазину з дітьми і купую продукти .коли я виходжу з нього і підходжу до машини де сидить людина і подруга.рядо з магазином є велике поле з писком таам крутилася машина з члговеком і закопалася вся. миразговаріваем з подругою і до нас під ходить її колишній чоловік і каже що я говорив твоєму чоловікові щоб берег тебе а він не зміг тебе вберегти і сам загинув в тому полі. тоді ми пішли туди і відкопали машину але зовсім всю. чоловік подруги був ще живий і ми побігли викликати рятувальників. а в машині була ще з ним собака яка Лаєл.

Я стою босоніж на піску. попереду бачу море, це ясний сонячний день, море тихе, спокійне. Я розумію, що це пляж, але людей на ньому немає. Але спочатку цей пісок не був сухим або теплим або гарячим. Це був пісок. як у кромки води, хоча від води було далеко. Я стояв на цьому піску по щиколотку опустив в цей мокрий пісок. Його холодності при цьому я не відчував. Будь-яких рухів не робив і не робив. Далі цієї глибини пісок під ногами не провалювався.

йшла фотографуватися побачивши білі скелі, білий пісок і море, а перед цим пісок був жовтого кольори не брудний, дуже приємні відчуття уві сні

З початок я зайшла в магазин, купила сиру з йогуртом, він такий був смачний, що слинки текли. Уві сні я його не хотіла купувати, але продавщиця, мене заманила цим сиром, і я його купила. залишилася задоволеною. Після чого, я вирушила до лікарні, де мене лікарі привели до місця, де було багато жовтого піску, який сипався, поглинав. Мене помістили туди, хоча я пручалася, вони сказали, мені якщо звідти виберуся, то отримаю скарб. Мене стало засмоктувати, я намагалася вибратися звідти &# 8230;. і я прокинулася.

я на роботі, і на підлозі багато піску, мені треба зібрати його пилососом але про не прибирається тільки навпаки додається..

ніби ковтала що щось довге (чомусь на тонкий довгий шарф схоже) з метою очищення, потім почала це з себе витягати, коли витянула- почалися спазми і почав відригає пісок-багато дуже піску, неприємні такі були уві сні відчуття, все ніби наяву було

я з сестрою їду на машині з якоїсь дорозі. сестра за кермом. в якийсь час асфальт закінчується і починається ніби піщана дорога. з землі піднімається трохи піску і перетворюється в змію і накидається в нашу сторону. змія розбивається об скло машини. їх багато. я прошу сестру зупинитися, кажу зараз взагалі зупинимося і не зможемо далі виїхати. але вона їде далі. і далі не пам’ятаю

Мені наснилася моя покійна тітка. Вона з пакета кидала пісок до нас у двері. І я це побачила і зрозуміла, що пісок вона принесла з кладовища. Я стала лаятися матом. Побігла її виганяти. Стала віником замітати цей пісок. Що це може означати? Заздалегідь дякую!

добрий ранок! Наснилося рідну домівку і мама розкидає переді мною пісок в квартирі прямо на килим, я боюся ступити ногою і змушую її взяти пилосос і все прибрати

Я побачила уві сні свого чоловіка який насипав в подушки в нашому будинку пісок.дивно ніде в квартирі не лежала купа піску який він розсипав в падушкі, але він його туди насипав в усі подушки.будинок вірніше кімната в квартирі чужа т.е. ми в такий ніколи ніжили в житті і меблі і штора на вікні це не з того що у нас коли-небудь було а ми разом прожили 22года.я була на кухні а чоловік в кімнаті з якимось чоловіком мені незнайомим і викаблучуючись перед ним і посміхаючись він насипав пісок і зайняв всі подушки в квартирі.я розлютилася і грізно зі злістю на нього налетіла з збуреннями і щоб переконати його в його неправоті я його штовхнула на підлогу і сидячи на ньому зверху висипала на нього пісок з однієї з подушок, а вона була якоюсь незвичайною -вона складалася з двох половинок і здається нагадувала серце з двох частин, але дві половинки якщо їх покласти поруч були начебто схожі на серце.подушка була на блискавки і відкриваючи її я сипала пісок на обличчя чоловіка і його лаяла і засипала йому все обличчя крім рота і носа .мені було прикро що він своєю дурістю псує подушки а нам спати потім на чому.потім він як то вивернувся з-під мене. я встала з підлоги .і спробувала піти можливо втекти що б він не вдарив, як мені здавалося, мене, але замість цього він піднявшись, навіть не знаю як сказати, але він дмухнув мені піском в вухо я обтрушуючи вухо прокидаюся.

Сусідський хлопчик став кидати мені писок в обличчя, а потім він став кидати зі ССВО старший сестрою і татом. Я стала просити щоб вони припинили. Пісок був світлий і сухий. В очі не поподали.

ЗДРАСТИ ТАНЮСЕНЬКА.СПАСИБІ.Наснилося МОЯ ПЕРША ЛЮБОВ І ВЕЛА МЕНЕ В ЛІКАРНЮ.А ТАМ ЯКИЙ ТО верстат АБО СТІЛ.ДАЛИ МЕНІ ЩО ТО ТИПУ ГОРІХА ЖУВАТИ&# 8230;..Я жував і посипати З РОТА ПІСОК.ПОТІМ ДРУГИЙ ОДНОКЛАСНИК приснився.НІБИ ВІН ЇЇ ТЕЖ ЛЮБИТЬ І ГОВОРИТЬ ДАЙ МЕНІ 300Р.

мені наснилося сильний вітер з піском, що нічого не видно, мене не здував я ховалася. в ямі з землі. ховалася не одна. У нібито нашому будинку в пустирі з дерева . вітер його ламав. коли вилізли небо було чисте блакитне. було спокійно. тоді заспокоїлася

Вітаю! Мені наснилося, що мою дитину засмоктала яма з піском. Він був не один, там була ще дівчина зі своєю дочкою, а я стояла на верху і кричала про допомогу. Що може означати цей жах?

Привіт, допоможіть розтлумачити сон. Минулого тижня приснилося, що ми з подругою на вершині гори (як ніби це я її туди привела показати. Сам підйом не снився, просто я знала, що ми піднялися наверх). Ми переступаємо через піщаний горбок і бачимо в центрі гори дуже красиве блакитне чисте озеро, навколо нього пісок, пляж (дерев немає). Це місце мені здається знайомим, як ніби я вже була тут раніше. На протилежній стороні &# 8212; кілька будиночків. Ми дивуємося, як не побоялися їх побудувати так високо і на піску. Потім ми спускаємося по піщаному схилу вниз до озера. Наче я знаю, що озеро розташоване в кратері згаслого вулкана. Йдемо по піску уздовж берега. Насолоджуємося красою, свіжим повітрям, сонцем. Подругу вже не бачу, зате бачу людей, які відпочивають як на звичайному пляжі, і плаваючих. Я починаю поспішати &# 8212; мені потрібно наздогнати подругу. Потім ми йдемо, як ніби вже викупалися, начебто мокрі. Загальне враження &# 8212; задоволення, краса, спокій. До чого б це?

уві сні я бачив машину яка перекинулася коли ми її поставили люди сказали що там повинен бути торт а в неї виявився пісок світлий а машин був людини який мене кинув

я виділ сон біля озера і яр люди які були в воді звали купатися але я не Пашо
л і вони почали кідатся піском на мене чтоба я зайшов воду і викупався

Вітаю!
Вообщем снився пляж, і там мої друзі і знайомі копали дуже більшою яму з піску, сон був яскравим і емоції були тільки веселі!

перший сон. підлога з дощок з невеликими щілинами і нагорі невелика купка піску. через декілька днів . бачу сина в приямку і наполовину присипаним піском.

Уві сні я викопувала невелику яму в піску на пляжі, знаючи, що саме в цьому місці мене чекає подарунок. Але невідомо якої. Я викопала середніх розмірів дерев’яну шкатулку. Відкрила, а там був білий маленьке цуценя. живий. Я завжди мріяла про собаку і уві сні була дуже порада знахідку.

Біля будинку побудували дитячий майданчик і засипали піском, зто дуже всіх тішило, при цьому все було в яскравому сонячному світлі

справа була на будівництві змусили спуститися в нішу під будинком покласти якусь величезну річ туди став вилазити назад важко стало ноги загрузли трохи присипало почав вибиратися розгрібаючи руками в сторону труба заважала дещо як здавалося вибрався розгріб навіть легше стало і тут засинає мене з головою але пам’ятаю що задихав а коли прокинувся стало як то легше

Вітаю! Наснилося як моя мама несла сирий пісок з двору на вулицю, а тато сидів на ганку і дивився. Я ж в цей час грала з чорним собакою.

я була одягнена в узбецьку (шаровари) одяг і йшла в незнайоме місце купувати чорнило. показали дуже погані і я вийшла з будиночка, а він з верху як би занесений білим піском з хвилями як дюни, я його чіпала, а потім дивлюся на ноги і бачу що мої ноги і шаровари вимазані гноєм і прокинулася

я перебувала в квартирі, і раптом нізвідки не візьмись там з’явився пісок і почав мене затягувати, я відчувала що він у мене в роті, в вухах, в очах, але при цьому я не задихалася, я почала дертися щоб вибратися, і раптом бачу довгу ланцюг, я почала за неї хапатися щоб вибратися, але замість того що б вибратися, я смикнула за цей ланцюг і подомной відчинилися двері, і мене в неї затягнуло, я провалилася, і побачила внизу тьмяне світло і якийсь місто, і пішла за ним знайомих шукати, на шляху зустріла багато людей, ніби й знайомих і не знайомих, і я прокинулася

Наснилися красиві піщані гори, пагорби, а в ущелині-долині гурт великий чорних баранчиків, я дивилася на це все звисока, з виходу зі стаєнь і поруч були наче видовбані зі скель будиночки. я була не одна а привела з собою групу людей, яким це все показувала.

Я і моя мама стояли на березі (чого саме не знаю, може море, може річка, на море я ні разу не була, так що навіть не знаю як його описати). Я присіла до води і взяла в обидві руки пісок, з задумливим виглядом я його висипала назад, потім знову набрала тільки вже однією рукою і почала пересипати з однієї руки в іншу, потім я знову висипала пісок назад. Потім я встала, щось сказала і пішла. Весь цей час, моя мама стояла і дивилася на горизонт.

Він градом йшов пісок з неба, після все закінчилося і я опинилася в полі, трава була зелена, і була свіжість як після дощу

Доброго вам дня. Снився двір в якому виросла, сусідки &# 8212; подружки дитинства. Висока гора щільного піску, піднялися з подружкою на цю гору. Стояли щось обговорювали..

Привіт, приснилося що в роті але піску, я його мовою виштовхую але е все більше і більше потім падали зуби прям багато я їх брала в руки і якась жінка говорила що став назад вони приживуться правда передні зуби були без кореня як молочна, потім снилося як над раковиною спльовую кров таку темно червону і її багато в роті.що то ось так все в одному сні сьогодні наснилося.го

Уві сні мій город відсипаний піском. Бачу ведмедя на даху і він побачивши мене стрибає до мене.Ще Ккак ніби мій брат приїхав на великій машині машині з причепом і вивозить сміття. і це сміття неначе мій. повні причепи.І ще приснилася сварка з колишнім чоловіком.

я йшла по дорозі (де завжди проїжджаю на маршрутці). а там ремонт дороги, бачу техніку, і насипана величезна гора піску, я піднімаюся по ній, а гора починає сипатися на мене, я спритно ізварачіваюсь, зверху йде дівчина, від кроків якої провокується потік піску, але я в ньому не в’язнів, а спокійно откходу по ньому в бік, ще якісь маленькі камінці були, ну для ремонту дороги

Вітаю! Мені приснився мій молодий чоловік, яким я йшла по піску, а потім він як би плив по ньому, а я трималася за його ноги і пливла вмете з ним

Це була дорога по горбах, асфальтована. Вона була засипана піском, чистим піском, як в пустелі. Від нього не було видно дороги. Я їхала за кермом з людьми і один з них був мій суджений. Коли ми піднімалися на нас сипався пісок, і було важко їхати. Я думала не поїхати б іншою дорогою, озираючись то на всі боки, то назад. І так я прокинулася. P.S. Пам’ятаю добре що не було сонця. Був похмурий день, без дощу.

Вітаю. я з мамою і татом виявилася на середньовічному ринку, який стоїть на сірому піску. всі торговці ринку &# 8212; відьми і чаклуни (хтось в чорних балахонах, хтось в східних штанях). мені сподобається якийсь великий магазин з відьомський дрібничками. ми зайшли туди з мамою і в вітрині я побачила напівкоштовні камені, які мені потрібні (які ще камені мені потрібні?) І дуже надихнулася. але раптом видали нас стали закидати вогняними кулями і один потрапив мені в шию і я отримала опік у вигляді трьох-чотирьох відмітин на шиї (на кшталт зірочки або щось таке)

Вітаю.мені приснився сон що я на березі море. але море таке красиве. колір океану і білосніжний пісок краса як в раю

бачу, що я в якомусь приміщень, але воно маленьке-зграю на колінах і мию підлогу, і бачу що на підлозі пісок або дрібний гравій, я беру дощечку і намагаюся зібрати, але у мене не виходить, все одно половина залишилася,

Я провалилася в яму з бежевим піском, під нахилом опускалася все нижче і нижче засипати піском, уві сні відчуваю тяжкість, не можу рухатися щоб виповзти, дивлюся в гору дуже глибоко але в ямі світло. Бачила колишню співробітницю перед падінням уві сні, вона стояла на краю ями. Вчора про неї розмовляла зі знайомою.

Лежу на горі піску, гора дуже крута. Спочатку опускаюся вниз до води, але не доходячи до неї починаю повзти вгору, т.до йти не можна дуже крутий підйом. Нагорі бачу тільки небо, внизу вода .Повзу дуже довго, але ніяк не можу дістатися до верху. потім прокинулася.

Добрий день, Тетяна! Сон мені приснився вранці, від якого я і прокинувся. Сон був кольоровий, я йшов кудись і шукав якийсь об’єкт, будівлю, і чому то, йшов по самої високою місцевості в місті, тобто по гірці, і мені потрібно було з неї спуститися але спуск був різким, і я пішов в обхід недалеко грали діти, я на них подивився, і все тут я різко падаю в яму метра два глибиною, і мене присипає піском обвалився зі стін ями, але присипало в повному обсязі, голова залишилася на поверхні, я злякався хотів покликати на допомога і тут мій сон обривається.

я сиджу в п дитячій пісочниці, поруч мій син, в ній не рівним шаром насипаний пісок, підійшов хлопчина знайомий сина, у нього перев’язане вухо, підбитий очей а на плечах мішок з піском, він його висипав в пісочницю, а я ногою стала вирівнювати шар. Поруч приватний будинок я знайшла там пакет з взуттям жіночої нові, але все на одну ногу я їх склала назад і залишила у стіни будинку, ще поруч під будинком валялися сливи під деревом, я їх хотіла зібрати, але вони вже були зіпсовані я їх не взяла

снився стелю, високий, білий, гроза була сильна, стеля почала протікати, а потім повільно посипався пісок, будинок був вроди мій, уві сні лаяла будівельника, а потім вроди бабусин будинок

я стояла в якійсь натовпі, і до нас підійшов чоловік, запитав хто хоче зцілитися від хвороб?.всі підняли руки. і він почав роздавати всякі завдання&# 8230; мені дав стакан з піском і сказав щоб я випила його. ну я взяла і почала пити, допила і пішла. до чого це може бути?

Мені сниться, що я зі своїм померлим батьком видираюся по горі і не можу піднятися, так як гора з піску і я в’язнів в цьому піску. але мій батько піднявся і простягнув мені руку і допоміг піднятися. ми пішли з татом разом, щоб знайти мою маму, але по дорозі тато зустрів якихось своїх знайомих і пішла далі одна. знайшла маму і в цей момент нас наздоганяє тато і йде з нами, але в дорозі він знову кудись пропадає і я прокинулася.спасибі.

в будинку викопана акуратна велика яма прокладені труби під каналізацію біля будинку копав екскаватор пісок і дерева викорчувані

Вітаю! Я дуже переживаю, мені приснився сон, що я була зі своїм кращим другом, раптом піднявся вітер, і пісок потрапив мені в вухо (в ліве вухо) .
що це значить, я пам’ятаю ще намагалася витрусити пісок, але не вийшло. Я прокинулась&# 8230;.
чекаю відповіді, за раніше спасибі!!

уві сні з даху лопатою в мене кидає пісок. людина яка кидає сокласнік, давно його не бачив. я тікаю з кута на кут і дражню його.

Я була на острові, було тоді жарко.Я срасу ж пішла до лагуни.Я йшла по чистому піску.Але коли наступала нема на пісок а на камінь у мене була гостра біль.На березі було багато каменів але вони були не дрібні а дуже великі і середні.Мені снився цей сон 2 рази.

Здраствуйте Тетяна. мені сьогодні вночі приснилося що я народила доньку і назвала її Софією але на наступний день вона у мене стала велика, ми з нею сиділи грали в список але список був чомусь сирої. і мій чоловік стояв з одним рядом і сказав соня посміхнися дочька посміхнулася. а чоловік сказав дивись у неї ямочки як у тебе вона дуже схожа на тебе. і я прокинулася&# 8230;.. Скажіть будь ласка що це означає.

Добрий день, сон показував, що насувається піщана буря, В вигляді хвиль з піску, хоча подія говорить, що це я бачу море як би, А замість звичайних хвиль насувається піщані. Ми ховається В укриття. Але немає сенсу, т.до. Зараз все закриє пісок.

Доброго дня. вчора приснився сон: чоловік, який проживає там, де я працюю, привіз у великій возі пісок і зупинився біля зупинки, а його дружина каже, – куди ж його тепер подіти. Я кажу, що заберу додому в город. Намагаюся віз відвезти, але вона дуже важка. я намагаюся скинути частину піску. струшую, а під ним перегній і я збираюся везти його додому. попереду дороги немає, а суцільні піщані дюни. А я кажу, що все-одно провезу. спасибі.

мама потрапила в хиткі пісок і намагалася вийти з нього з помощю лапатий вона кричала

Мене везли в якомусь вантажівці в грудях піску на якусь будівництво біля річки.вантажівка підняв кузов і мене разом з цим піском вивантажилася.я впала і в роті відчувала пісок.витірапла і спльовувала.какой то страшний чоловік питав мене хто я і як я сюди потрапила. Він був якимось бондітом і чим щось не хорошим вони там займалися.я відчувала сильний страх.

я дивлюся на Байкал: чиста прозора вода, дно видно дуже далеко, багато рибок. але після хочу піти і не можу піднятися по піску. Повз ідуть люди, прошу допомогти мені піднятися. мене не розуміють. після прокинулася

Вітаю!мені прісної мій мій чоловік який помер вже як 12 років і він кидав у мене пісок зі злістю прямо в обличчя

Покійна мати відправила мені камаз піску, а сама пішла. Я зловила машину і кузов став вивантажувати пісок.

Я зустріла колишнього чоловіка з яким були тривалі стосунки, хотіла його поцілувати, але не змогла, в роті був пісок, як від туди потрапив не знаю.

чекаю гостей і бачу .що на підлозі в коридорі лежить невеликий прімелкій гравій уздовж стін і як би з боків доріжки.я намагаюся його вимити і не особливо виходить.ще бачу поруч померлу матір, колишнього чоловіка&# 8230;.

будівництво мого будинку мене попросили принести пісок для будівництвах я принесла пісок в тазу з берега моря

я йду з хлопчиком за ручку в світлому ліс дорога хороша, але з боків лежить жовтий дрібний пісок.ми виходимо з лісу .я показую хлопчикові будинку і кажу, що якщо що зі мною трапитися, біжи туди&# 8230;.

Здровствуете ночю мені приснилося що я сплю а з 2 поверху сипати пісок біля моєї краватки і я удевлаюсь цього.

наснилися кораблі поблизу нашого пляжу.Потім море віддалилося дуже
далеко (не бачу його і кораблів) залишився лише мокрий пісок кругом

Я летіла в літаку івідела все місто і в літаку я ніби вилізла з піску і самої були ще 2 мужщин і коли я сіла наземну КВНам підійшли 2 вагітних жінки і я їм сказала хто уних в животі але до цих жінок підбігли ще 2 дитини жіночої статі

наснилося, що набився повний рот піску і я його не можу виплюнути, прокинулася від того, що дуже сильно боліла щелепа. до цього уві сні молода людина сказав мені, що не любить мене

Раптово з’явився пісок у роті, дуже багато, я пішла у ванну намагалася вимити водою, але води було дуже. Мало, рука світу доставила ніби все виплюнула

Раптово в роті з’явилося багато піску, я пішла до умивальники намагалася вимити водою її виявилося мало, я виплевивала доставила пальцем але до кінця так і не очистили рот від піску.

Мені приснився сон ніби я стою перед водою а там під водою був пісок і ще рядом купа піску. Моя мама підмітала пісок в місці водою і цей пісок які стояв купа обрушліся.

я приходжу на пляж, де завжди відпочиваю, а там замість гальки &# 8212; пісок, місцями він жовтий, а місцями синій і весь дрібними хвилями, ступати по ньому приємно

мені снився мій будинок, в якому зараз не хто не проживає.
було це ввечері, ми з братом старшим прийшли провідати, а будинок пограбований, в коридорі купа переритих речей, ми викликали міліцію, вони приїхали сказали що нічим не можуть допомогти, і ми вирішили з друзями обчислити злодія, ми пів ночі сиділи в темряві. потім я побачила світло і побачила що вантажівка заїхав у двір, був уже ранок, коротше машина заїхала і люди почали копати пісок, піску було на купі мало, але вони завантажили повну машину, я кричала що ви робите?не чіпайте

БАЧИЛА ПОКІЙНОГО БАТЬКА&# 8230; ТАК ТЕПЛО, ДОБРЕ БУЛО, він був на обличчя опухлий, колір обличчя не природний.Потім я як би вдома, стою біля вхідних дверей і чекаю кого то.Піднімається дівчина по напівтемному під’їзді з відра піску, ззаду сидить собака, яку я не боюся.А ось від Девушкину здрастуйте стає страшноооо і я прокидаюся

Пізня тепла суха весна. Виходжу з синочком в город і весь город в піску (як з неба впав) а у сусідів ще більше чим у нас. Я йому кажу будеш грати в сусідньому городі т.до. ми свій вскапаем і посадимо картоплю, а сусіди ні чого не садять.

Доброго дня! Я стрибаю в піщаний кар’єр, тому що мені подобається падати в пісок (м’яко падати, як в дитинстві). Потім я починаю звідти вибиратися піднімаючись на гору.

бачила уві сні сина маленьким (йому зараз 32года) він зарився в пісок і намагається звідти вибратися йому душно

Іду по міській алеї, ніч, вужу на узбіччі два скелети отруєних щурів. У місті піщана буоя, точніше вітер такий сили (метрів 20 в секунду) що пісок забиває очі, одяг, збиває людей з ніг, Я йду вперед. З боків алеї сидять люди &# 8212; п’ють. Доходжу до сотровой майданчики &# 8212; дивлюся на місто &# 8212; транспорт мтоіт в пробці, в деяких районах обірвало дроти і немає світла. Розумію, що добіратся години 2 додому, а ще справи. потім побачила своїх однокласників . следущую картинка &# 8212; бачу поле, де сидять толі крижані толі скляні люди (хто по міцніше) або силуети людей (хто слабший) Сидять рядами і кидають в один одного гострими осколками того, з чого складаються самі (беруть матеріал під ногами &# 8212; все в льоду). хто слабший &# 8212; відразу розбивається від цього. хто сильніший &# 8212; разбіваеться від більшого кол-ва осколків. Від кого то просто відлітають. Заздалегідь дякую

Наснилося, що сиджу на колінах і переді мною ще чоловік, але обличчя не бачу й він смикає пісок рукою (сіє крізь пальці, подгортает на купу і я дивлюся і починаю робити те ж саме . В процесі цього, в піску з’являються червоні дорогоцінні камені . Але у мене було відчуття що у мене за спиною стояли хлопці . І мені здавалося що там стоїть моя колишня любов і я хотіла привернути його увагу .

Снилося що йду по річці і в тому місці де раніше була вода, з’явився пісок і перегородив воді протягом (як гребля)

Мені снилося, що яподнімаюсь на міст, переходжу його, йду, під ногами піщана дорога і збоку прориті свіжа піщана дорога з високими бортиками. Потім я знову спускаюся по вузькій залізній драбині, дуже обережно, боячись впасти вниз.Кругом багато людей, що займаються своїми справами&# 8230;

Вітаю. Мені наснилося що моя мати до мене в будинок принесла відро з піском

Бачила уві сні як хиткі пісок затягує дитини (хлопчика) і мавпу

Було дуже багато жовтого кольору піску сантиметрів 40, потім підлогу став в решето, і пісок весь утёк підпілля.

Стою на невеликій височині, потрібно перейти по чистій вируючої воді, в якій пропливли 2 трупа дівчат, опускаю ноги і опиняюся на піску.води немає.

йшла з друзями по песчанной березі озера (від озера йшов сильний холод приносить страшний дискомфорт і навіть я б сказала страх, що потрібно буде заходити в це озеро) був похмурий день і пісок був мокрий, ми йшли до піднесеної галявині, на якій відпочивали всі люди прибулі на це озеро. З кожним кроком ми заходили в пісок все глибше, в результаті опинилися по пояс в піску, він був дуже сильно розріджений водою і тут з’явилася паніка, як йти далі до того піднесеного березі, адже далі може бути ще глибше. І сон припинився.

я з какіміто незнайомими дівчатами підійшов до машини, завантажені піском.Він стояв стіною.Я закричав, що треба бігти, але не встигли.Пісок звалився і засипав мене по груди.Пісок чистий і сирої.Потім почав опускатся какойто механізм, Але до мене не дійшов.

добрий ранок! Наснилося, я бачив дівчинку років 12, недалеко від неї був чоловік старшого віку. Потім вони кудись зникли і через якийсь час мені довелося переповзти біля краю пагорба і не впасти з обриву. Переповзаючи я побачив велику розколину в землі, але вона була піщана. Пісок був чистим. В низу в ущелині, буквально в декількох метрах була двері дерев’яні чиста, наполовину засипана піском. Я зрозумів що це вхід до скарбниці, або вхід в стародавнє місто. Була думка, розповісти тим хто займається розкопками або сам як небудь зайду. Раптом там скарби.

добрий ранок! Наснилося, я бачив дівчинку років 12, недалеко від неї був чоловік старшого віку. Потім вони кудись зникли і через якийсь час мені довелося переповзти біля краю пагорба і не впасти з обриву. Переповзаючи я побачив велику розколину в землі, але вона була піщана. Пісок був чистим. В низу в ущелині, буквально в декількох метрах була двері дерев’яні чиста, наполовину засипана піском. Я зрозумів що це вхід до скарбниці, або вхід в стародавнє місто. Була думка, розповісти тим хто займається розкопками або сам як небудь зайду. Раптом там скарби.

Дно моря жовтий пісок кристально чиста вода і хто то дістає з піску і повертає нібито б втрачені мною золоті кільця сережки і ще щось

Дно моря жовтий пісок кристально чиста вода і хто то дістає з піску і повертає нібито б втрачені мною золоті кільця сережки і ще щось я цього ще не говорила

пісок знаходився на місячній поверхні, коли я вирішив його спробувати на смак, він був з якимось жиром після чого весь мій рот був в цьому піску, а ще там були якісь люди.

з одним забирався на піщаний обрив. один забрався і пішов, а я не зміг і зірвався. при падінні засипало піском.

Мені приснився відпочинок на березі з знайомими.Спочатку ми сиділи на березі, потім чоловіки пішли купатися в одязі, я принесла їм покривала щоб вийшовши вони не замерзли, а сама сіла в воду і почала діставати камені з піску під водою, а на каменях був зображений персонаж з мультика.Камені були в піску, але я точно знала куди треба залесть в пісок, щоб дістати камінь!

Моя однокласниця зі злістю кидала мені пісок в очі, при цьому сміялася і називала мене ласкавими словами

По сходах піднімався в темряву сильно боявся, але переборов страх виявився в бібліотеці обрадивался. У ній три поверхи бігав по сходах вгору і вниз в кутку кожного поверху жменю піску почав чистити зверху жовтий знизу чорний, потім в руках опинився немовля не знав куди його подіти, в бібліотеці темно і пильно сутінки там заважає бачити.

здрастуйте Тетяна віщі сни мені сняться дуже рідко, в основному я сплю дуже добре і можу навіть війну проспати, віщі сни які адресовані мені я зможу і сам зрозуміти але сон мені приснився про мою подругу. відчуття таке ж, як від тих віщих снів що були давно у мене від такого сну я прокинувся в холодному поту і таке відчуття, неначе на мене каток проїхався, дуже було важко вставати такі сни в моєму житті снилися всього три рази і всі були віщі, цей сон четвертий. опис сну: парк я йду все в білому кольорі і ось бачу свою подругу кажу їй привіт Олена, але вона мовчить і сидить на лавочці погляд дуже тривожний в руках тримає хустку білий і тривожно його тримає (смикає) і простягаючи руки в перед намагається встати, але не може звертаю свій погляд куди вона дивиться і бачу білий фонтан але без води немає в фонтані ні води і вода з нього не б’є, біля фонтану стоїть дівчинка (дитина) волосся чорне довге в’ються і сипле пісок жовтий в фонтан підбирає біля фонтану його і сипле в фонтан на протилежному боці фонтана стоїть хлопчик (дитина) в чорному вбранні світле волосся трохи довгі і спостерігає за дівчинкою. звертаю погляд на свою подругу вона все також в хвилюванні і не може ніяк встати і тягне руки в перед до дівчинки і ось їй на плече ліве сідає сова що то на вухо їй щебече потім подруга повертає голову до сови і дивиться їй в очі, потім знову дивиться на дівчинку з тривожним поглядом, через деякий час підходить чоловік до неї світле волосся трохи в’ється на голові у нього, бере мою подругу під праву руку і каже їй &# 8212; підемо. але моя подруга відповідає йому &# 8212; нікуди я звідси не піду &# 8212; він знову її бере під руку і піднімає її. проходять біля дівчинки і хлопчика повз фонтан, сова сидить на лівому плечі подруги. подруга повертає голову в бік дівчинки проходячи повз, а дівчинка їй говорить &# 8212; йди мама я до тебе прийду &# 8212; подруга далі проходить ще трохи повертається до дівчинки, намагаючись звільниться від руки чоловіка який її веде і каже дівчинці &# 8212; немає дочка ні, не роби цього прошу &# 8212; чоловік тягне її під руку і вони йдуть далі сова у мій подруги сидить на лівому плечі. після сон обривається і я прокидаюся в холодному поту і тяжкість по всьому тілу наче ковзанка на мене прокотили. розумію що сон адресований не мені а моїй подрузі але що він означає ніяк зрозуміти не можу допоможіть розтлумачити в подробицях. заздалегідь дуже вдячний. Ваня

Доброго дня.
Мені наснилося, що я і моя начальниця йдемо по піску на узбережжі моря. Спочатку обидві були у взутті, а потім я зняла своє взуття і йшла босоніж. Пісок був чистий і пісочного кольору, як на морі і є.

Я стою і мені в обличчя і очі летить пісок і забиває їх. Я закриваю обличчя і прокидаюся. Сильний вітер я відвертаюсь а пісок знову мені в обличчя. Після цього надягаю на голову капюшон і прокидаюся.

Вітаю.мені приснився сон, про те як я біля річки, під берегом, місце я знаю, сиділа і рукою гребла дрібний пісок, вибирала де подрібніше.скажіть до чого це?

Вітаю! мені наснилося, що я підійшла до джерела у вигляді квадратного міні басейну з прозорою водою і набрала жменю піску з дна і поклала в хустку, зав’язавши його на вузол&# 8230; а потім ще десь я взяла пісок і поклала в той же хустку і зав’язала на ще один вузол

Я побачите, що дитина залишилася на вулиці, без дорослих, а він з садка, де я працюю і вийшла з автобуса хотіла його забрати, стала переходити дорогу і на іншій старон купами лежав писок. Всі проходили нормально, але я пішла трохи інший стежкою і провалилася. Люди бігли мені допомогти, але провалювалися, а хто то до мене підійшов і спокійно помок вибратися. Але у мене не було паніки, страху.

Мене силою годували піском, жінка у віці сидить ніби на троні, а я на сходах стояла навпроти неї.
Але все-таки я як ніби скинула її і сходи на низ з висоти, ми впали, і вона більше не могла мене годувати.

Вітаю. Я тільки заснула і мені сниться ніби ми у свекрухи будинку там багато гостей, і ми чекали ще кого то з гостей. І тут виходить я в залі там стоїть антресоль, шафа. У шафі виходить три звичайних горшка два стоять з землею без квітки, і ось один поруч з ними стоїть з квіткою і в цьому горщику пісок, і як то виходить я ось цей горщик з квіткою похитнула і стала збирати значить це все назад&# 8230; Разом з землею, пісок був коричневий.

Наснилося що я спускаюся з піщаної гори крутий і мене завалює пісок і начебто я гину .після цього я розмовляю посміхаюся з усіма деякі знають що я померла і мені про це говорять, а інші не знають і спілкуються як зазвичай.

йшли з друзями і раптом побачили пісок і футбольні ворота які були натягнуті щільно сіткою для воріт, пісок був гладким, дрібним, світлого кольору рівний

Наснилося, вулиця, літо, я їхала на велосипеді, подруга дуріла і закрила мені очі, я мало не впала, сильно сміялася, було тепло, а потім стало багато, багато жовтого піску, ніби буря пройшла, я стала шукати подругу, підійшла до її дому, подзвонила в домофон, але там ніби поверх обвалюються, я відійшла від її будинку і стала дзвонити по телефону, потім я прокинулася&# 8230;.

уві сні наснилося що в квартиру в якій жили в дитинстві з покійними батьками приїхали гості і в квартиру під час бурі залетів пісок.

На піску Золоті кубики різного розміру від зернятка до з ніготь &# 8230;.підбираю, дивлюся, милуюся кладу на місце &# 8230;

Насправді я посварився з чоловіком. І бачила уві сні що я тікаю від нього він за мною біжить я йому кажу бажаю гарної пробіжки він сказав добре і від злості втік до брата займатися бігом. А я дивлюся що всюди трактора стоять всюди розкопав я падаю вниз і мене засинає вологим піском і я говорю госпаді я що помру. Але повітря відчувався і я збиралася звання щоб мене витягли але прокинулася

Наснилося тихе блакитне море, я в човні, зі мною син і його друг. Якимось чином човен перевертається, і я це спостерігаю вже на березі, як ця порожня човен наповнюється до країв мокрим піском, що не брудним, але темним тому, що він мокрий. І син намагається витрусити цей пісок з човна.
Будь ласка, поясніть. спасибі.

Снилося, що проходжу передпокій в своїй квартирі, вона не затишна, але не брудна і замість підлоги там жовтий пісок і коли я проходила по ньому ноги не брудняться, а за вхідними дверима чую, а потім і бачу у себе хлопчиків підлітків грають і, аеще , коли проходила по піску щось на зразок павука або жука кинулося під ноги, але я обійшла і він зник

добрий ранок! Снилося, що посадила дерево красиве, маленьке. Наче грошове, але потім засипала його піском.

Мені кілька разів в тиждень сняться різні сни, бувають віщі іноді, в основному я їх розумію, але сьогоднішній був дивний. Я просто гуляв один і йшов до якого то вдома у себе на районі і раптом ні з того ні з сього взяв в одну руку жменьку піску з землі, пересипав в іншу руку (мабуть, щоб очистити від каменів і тд) і просто з’їв безпрепятственно, і злегка прокинувшись, я зобразив які в піску макро-черви (вони там скрізь) і плюнув уві сні і наяву злегка, а пісок якимось чином нормально увійшов всередину. Він був більше жовтуватий якийсь

мені сниться, що я жую пісок. Ніяк не випльовує його, але й не ковтаю і розумію, що мені це не зручно, але чому то продовжую його жувати

Наснилося, що кімнату, в якій ми перебували з чоловіком, засипало піском. Ми стоїмо на піску зверху, збираємося зустрічати гостей (пісок чистий, сухий, жовтуватого кольору) і я намагаюся відкопати меблі, спочатку стільчик, потім диван.

Наснилося що я з небіжчиком закопувала дерево, але на дерево не було листя воно стояло як палиця і багато, багато піску було.я ще уві сні подумала, що навіщо так багато піску привезли на одне дерево.У мене недавно померла бабуся ще 40дней навіть не пройшло, вона і снилася мені.До чого це?заранее спасибо величезне а то не знаю що й думати

Наснилося як я збирала пісок з дороги і кидала його в очі собаці, яка гналася за мною і гавкала

уві сні я був десь в пустелі з закинутими будівлями нібито Єгипту. Зі мною був дитина мого знайомого (насправді у нього немає дітей). Раптом з неба посипався пісок і почав нас засипати, але я виліз дитина немає. Я пішов повідомити про це другу але не сказав. І відправився назад шукати тіло дитини. коли його дістали він був в опіках.

Мене друзі покликали до Єгипту, потім ми піднялися в цю піраміду в самий вгору і там була кімната, ми стали розселятися і різко нас засмоктало в пісочну воронку і потім чорний фон і він зсувається в бік і там стояла дівчина гот біля стінки в темному провулку

Приснився золотий пісок в будинку в передпокої, я заходжу і говорю мамі, що забагато насипали і варто трохи прибрати.

Вітаю. Допоможіть будь ласка розкрити значення цього сну. Я з рідними їжу до невістку що б її забрати і тут її батько з лопаткою пісок набирає в багаж і в цей же момент ми з нею сперечаємося по телефону

Потрапила в воронку з піску однією ногою вона почала зосасивать але мене врятував колишній коханий чоловік воронка з піску находілалась в море не знаю як так але я її навіть не помітила

Я зайшла на подвір’я а там пісочниця вся в піску і поруч з пісочницею гора піску десь з п’яти поверховий будинок дуже багато і бігають діти

Вітаю! Моєму братові наснилося що в мою квартиру підсипають пісок 2 дівчини незнайомі до чого це?

Снилося інший вимір, що складається з піщано дюн, застиглого піску, як якщо б його змочили водою, коли будують на піску, з безліччю отворів, я прокопав дюни і потрапив в інший вимір відрізняється від попереднього, за кольорами і структурі.

Я стояла в передпокої ,, коханий чоловік хотів підмести підлогу, на підлозі лежав пісок . До нас вийшла його літня мама, посміхаючись вона запитала мене чому я так довго не приходила він так чекав тебе. Його мама жива

Уві сні я є собою, іноді я бачу за спостерігача або чоловіка. Разом з сестрою ми кота по місту, правда ці покатушки більше були схожі на передачу «орел і решка», так як вона дала мені спробувати новий напій, а сама не стала його пити, так як не можна в рамках програми повторювати їжу. Далі ми поїхали до мого батька, уві сні він завжди живе в машині-будинку, величезній машині, швидше за це автобус, але з зовнішнього боку виглядає як звичайний легковик. Там він грав в комп’ютер, але як тільки приїхали ми він сів робити мій науковий проект, а сестра швидко поїхала. Далі я намагалася змішати нові продукти, щоб спробувати, що вийшло, але даний момент переривається. Я опиняюся на вулиці неподалік від машини-будинки, а поруч монстр, і я показую йому якийсь ігровий меч, який перейшов з гри в реальність, при чому гра здається мені до болю знайомою. Монстр зацікавлений мечем і просить мене розповісти йому як зробити цю зброю, і тоді я лечу і опиняюся на висоті серед піску і двох дітей. Вчу їх копати пісок і будувати піщані замки, тому що я точно пам’ятаю, що в піску я знайшла все «інгредієнти» для меча, в піску ми з дітьми знаходимо два цілих цегли, тільки вони виглядають не так як в реальному житті, вони більш ніжні і округлі.

Іду з людиною (жінка або чоловік не пам’ятаю), дивимося на піску лежать прикраси різних металів (білого, жовтого кольору і з камінням). Я питаю у компанії, звідки це? Він каже, що подивися нагору, я піднімаю голову і бачу міст, через який ходять люди і у них випадають прикраси, монети на цей пісок. Я починаю збирати і, в цей момент, пішов дощ з прикрас. Я збираюся і бачу набір з намиста, сережок, кільця і ​​брослети-білий метал з камінням (абсалютно нові і з каменем, на зразок зеленого кольору) і повний набір. Що це може означати?

Мені снилося що я сипав сухий писок на Дорошку у дворі що б не було Скольський.був сон спокійний зима дружині пропонував посипати доріжку землею щоб не було слизько це був ранок уві сні себе почував Впевнено і спокійно

Вітаю! Приснився чоловік у відкритих воріт нашого будинку, під ногами чорна земля, як торф. Він стоїть на ній і як рівняє. Поруч багато дітей, чужих. Теж допомагають йому. А потім відразу інший сюжет: заходжу в будинок, а підлогу в передпокої весь в мокрому піску брудно-жовтого кольору. І сусідка в будинку. Заходжу в зал а там обвалилася стеля і ллється каламутна вода з піском. Раптом з’являється чоловік і з переляком кидається до цього місця. Далі прокинулася в страху.

Вітаю. Наснилося ніби я збирав золотий пісок але чомусь він був мокрий, і з’являвся з землі. Там було його дуже багато, але я взяв тільки три жмені. спасибі

Мені наснилося як моя однокурстніца сипле могильний пісок на мене кажучи, що він захищає мене. Ще уві сні я бачу 2 свіжі могили, одна з них мого двоюрідного брата (він живий) до чого б цей сон?Підкажіть будь ласка

Наснилося, що спускаюся з великою крутий піщаної гірки. Все швидко з’їхали з неї, а я потихеньку повзу, засовуючи руки глибоко в пісок.

http: // super-steamer.mega-shop.ru
Ручний відпарювач щітка для одягу Steam Brush (Стим Браш) &# 8212; це невелике, але багатофункціональний пристрій, який значно полегшить догляд за предметами домашнього вжитку; за шторами, гардинами, тюлем, якісно очистить м’які меблі (особливо підлокітники) на диванах і кріслах.
Крім того, відпаровувач швидко відновить пом’ятий костюм, брюки, пальто, акуратно призведе в ідеальний стан одяг з делікатних тканин; з шовку, тонкого мережива, батисту.
Цей пристрій має функцію вертикального і горизонтального відпарювання, тому для розгладження не буде потрібно прасувальна дошка та праска, ваші речі будуть знаходиться на плічках і вам тільки потрібно провести отпарівателем по тканині.

кілька куп піску, все зроблено у вигляді могил, я їх починаю розривати руками одну за одною, але там нічого немає, тільки сирий пісок

Вокзал я з великою сумкою, бачу велику білу собаку яка грає з господарем, йду далі бачу четіре насіпаніх купки Рижого піску

До чого сниться то що я їм пісок гору піску беру його долонями і їм, я шол кудись і побачив гору піску на дорозі вологого швидше за все річковий пісок був ось і я на нього напав і начитав його є і зупиниться не міг.

Переспала велику купу піску в машину КамАЗ, і вивезла додому в город або огорожу. Потім бачу вже порожній вантажівка і начебто поклала туди ковдру

Я йшла по лиману було дрібно і прозора вода були видні риби. Зловити не вийшло. Коли вийшла на пісок побачила багато курей зариваються в пісок подумала раз не спіймала рибу значить буде бульйон зловила 2 курки згорнула їм шиї і прокинулася

Я перебувала на поверхні моря з піску (пісок перемішаний з водою до густоти сметани, таке полужидкое море), намагалася щоб не провалитися в не дуже щільний пісок, це пісочне море хвилювалося, як звичайне море, поруч зі мною перебував молодий хлопець, чомусь араб, теж «плив».Він сказав що треба бути акуратним щоб не накрило хвилею і не затягнуло, і тут мене накрила густа хвиля піску, я подумала що це кінець, але виринула як зі звичайної хвилі і навіть не захлинулася і в очі не засипався пісок, після просто намагалася знаходитися на поверхні, як би пливу, але не роблячи різких рухів щоби не затягнуло.Якщо не робити різких рухів то поверхня моря майже тверда була.

Мені наснилося ніби я тисну піском, і мені дуже погано, і я навіть на яву відчувала його смак.пам’ятаю що куди б я не заходила мене їм аж нудило (

Мені наснилося з 1 на 2 серпня дуже дивний сон!! Я бачу уві сні розкиданий по моїй кімнаті пісок який напоми якісь візерунки, але я не пригадую які вони були!Будь ласка, підкажіть, що це все може означати??

Мені наснилася річка, а на початку річки багато жовтого піску, гора високая, піщана я з неї каталася, було так тепло, купалася в річці ще

Я підходжу до свого столу попити воду, але все пляшки були не там. Беру пляшку, з якої їздила на озеро, відкриваю її і пісок потрапляє мені в очі, він був в кришці. Таке повторюється двічі, після чого, я починаю дивитися на пляшку, вона прозора, і бачу на дні сантиметра три в височінь лежить пісок. Далі я прокидаюся.

Що означає уві сні засипаній піском до грудей, дістаю телефон ледь-ледь з кишені, дзвонила чоловіку, а він не брав трубку, а я заплакала

У порога своєї квартири як ніби стояла машина я її помила і від неї посипався пісок і сірий сухий пісок руками збираю

Привіт мені допомогла знайома бабуся посадить квіти точніше вона руками перемішати стала чорний пісок з жовтий і разом з квітами назад горщик і я прокинувся

Я стою на вулиці і бачу що десь далеко якийсь чоловік начебто грається руками і в повітря піднімаються і утворюються вихори стовпи з піску і людини я вже не бачу&# 8230 ;, а бачу як насувається величезна як стіна-хвиля з піску&# 8230; і я бачу, що поруч будівля (розумію що воно затримає і не дасть цій хвилі збити мене з ніг і забрати) і машину біля будівлі. Встигає забігти в кабінку, закриваюсь і чую як засинає машину сильно. Опускається скло, розуміючи, що пісок може просочиться .. і засипле повністю і я думаю як же я буду дихати! І просипаючь від жаху. Прокинулася і на годиннику було 1:25 ночі

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; моя чашка була вся в піску

Добрий день, мені два рази сниться один і той же сон.Багато піску жовтого, оранжевого кольору, сухого, начебто він усе місто засипав, все місто було стерте з лиця землі, все кругом чисто, я в першому сні тікала, що б врятуватися, так страшно було, все в піску, але я врятувалася. А другий раз мені сниться помаранчевий пісок він зносить будинки, все чистив, нічого від піску не залишалося, і це з величезною швидкістю, але вже я над цим спостерігаю, до мене він не наближався, і емоції вже позитивні, радісні, мені було не страшно , але чому все руйнувалося кругом, все начебто цей пісок стирав, з лиця землі, але мене він не чіпав.Інтервал між снами тиждень, дві.Але так дивно, що сон повторився.

З поїзда пригнула на пісок, вокруг Ніби пустеля а насправді НЕ пустеля, іду по піску троха втомлено, на зустріч пройшов чоловік и Пішов далі, я дійшла до маленького сарайчика и прісіла від перевтомі в руках тримаю хліб з котлетою и ковбаски, сперли на стіл щоб перепочіті и прокинулася .

Я бачила, що я з сестрою сиділа в цирку потім раптом усвідомила, що втратила телефони (мій, сестрички і брата) .і пішла шукати телефони в піску я їх знайшла і разом з ними знайшла зарядку, навушники і три відра всередині у них був пісок

На піску я знайшла копійки, а коли стала розкопувати глибше ще були копійки ще глибше пішли паперові гроші

вітання. Приснився старий будинок де ми жили з батьками, зараз цього будинку немає, але уві сні він був нормальним і ми там жили. Уві сні був дядько мій, який працював міліціонером і стояв на проти мене в трусах і сорочці і їв рибу і питав випити у мене. За тим за будинком було поле і земля була білий пісок, по цьому полю працівники їздили на коні з возом на роботу і терерялі свої телефони і я знайшла на цьому полі 2 телефони, один робочий а другий немає
І господарів потім шукав, я йому сказала що знайшла телефон але він не працює
І сон перервався

Вітаю! З п’ятниці на суботу приснився сон, зі стелі з одного кута сипався пісок і відпадали шматочки шпалер. Що це означає?

Уві сні бачила покійний маму яка просила позичити гроші і я сказала добре займу причому зібралася зайняти зі скарбнички свого сина.але як давала чи ні не бачила ..тобто було більше схоже на те що не зангл а тільки вважала скільки залишиться і сказаладно при цьому віддаси коли зможеш..не поспішай&# 8230; в цьому ж сні бачила покійного брата який готував салат і я по чуть чуть пробувала ще недоконаності салат&# 8230; батько покійний теж був уві сні..не бачила але чула як він критикував брата..все відбувалося в квартирі де ми жили..і на підлозі в кухні був насипати рівномірно розподілений по підлозі пісок жовтого кольору..

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Наснилося що моя подруга з чоловіком закопали обручки в пісок і потім шукали їх.Чоловік знайшов кільце, а подруга не знайшла.

Вітаю!)) Наснилося, що падаю разом з величезною високою дерев’яною стійкою на якій стояла, прямо на пісочок м’який теплий, летіла вниз тримаючись за стійку, падаючи перекинулася пару раз, безпечне м’яке падіння, жива, здорова,

Привіт, снилося как-будто моя колега лопатою прибирає пісок в офісі і засинає його на звідки то, взялася, ліжко.Буду вдячна за разесненія

Привіт, мені наснилося сьогодні, що у мене чужим вантажівкою крали повний прецеп піску, я побачила, хотіла зупинити і від цього прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ