Сонник Писати 😴 приснилося, до чого сниться Писати уві сні бачити

Сюжет, в якому ви складали – говорить про те, що вам належить хвилююча зустріч.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Писати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Писати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося що я заспівав експронтом складену самим пісню. Співав дружині і синові.

Мені наснилося, що я написала твір на кількох аркушах.Мені наснилося, що я намагалася плести кошик, а мої шкільні подружки зв’язали ажурні сумки.

я почула музику і пішла туди, там сиділа жінка яка про мене все знала, і я потім зіграла свій твір .але потім я раптом почала співати, я не знаю звідки брала ці слова, я складала на ходу. пісня була веселою. а потім я прокинулася

Вітаю. Я писала текст треку в хіп-хоп стилі. Не сказати, що дуже агресивний, але і не про любов, про якісь свої цілі, душевні терзання, і внутрішню силу, але я не пам’ятаю точних слів, пам’ятаю, що в приспіві переважало слово &# 171; Чому&# 187 ;, більше було схоже на якийсь відеокліп, т.до. змінювалися сцени коли я за столом перед листком паперу, на якийсь зал і танець. Коли справа відбувалася в кімнаті, був морок і лише світло від настільної лампи, жовтуватий, а в сцені з танцем було все те повністю білим, то повністю чорним (включаючи он, одяг, і навіть, якщо не помиляюся, колір волосся). Може бути зможете розтлумачити, буду вдячна.)

Ви знаєте, мені також приснилося подібне. Я співала серед безлічі людей, не концерт це був. Я гойдалася на гойдалках і наспівувала пісню слова якісь. А потім раптом ні від куди з’явилася музика. незрівнянна. Ніхто точно вам не зможе розтлумачити сон, повірте на слово. Я ось записую яскраві в зошит. Потім дивлюся за подією за день. який підсумок

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ