Сонник Пірсинг 😴 приснився, до чого сниться Пірсинг уві сні бачити

Якщо ви бачите пірсинг на обличчі – об’єкт вашої симпатії до вас байдужий, але ви хочете будь-що-будь змінити це.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пірсинг, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пірсинг уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені наснилося що у мене проколоті щоки (такий вид пірсингу мені не подобається, хоча у самій 5 проколів на обличчі). Я була незадоволена роботою майстра, начебто вона не рівно проколола їх, і проколи почали сильно гноїтися. Я видавлювала гній і обробляла перекисом щоки. Що може означати цей сон?
Заздалегідь дякую!

Доброго дня. Мені наснилося що я зробила три пірсингу в раене апендицита три в раене ключиці і один біля лопатки. і все з правого боку!Що це означає. жахливий сон був.

до чого сниться: зробила пірсинг в мові і постійно відчувала себе не комфортно в області горла, прям задихалася постійно.

Наснилося, що симпатична мені дівчина вмовила зробити мене татуювання на плечі. Тату повинно було бути синього кольору із зображенням якоїсь круглої емблеми. У той час, поки тату майстер працював наді мною, ми з цією дівчиною милувалися і було дуже добре і приємно. Після цього я підійшов до дзеркала і мене охопив жах! Адже все моє тулуб від шиї до пояса було забито незрозумілою мені різнобарвною з срібними блискітками татуюванням переважав яскраво синій, блискучий колір, що нагадує північне сяйво, а на плечі було тату яке я збирався зробити, але чомусь воно було розміром набагато менше, чим я уявляв собі. Плюс до всього, вся груди і живіт були усіяні правильними рядами, якимось пірсингом, що нагадує на вигляд тоненькі шурупи з пластиковими або кам’яними продовгуватими наконечниками кольором близьким до синього. Я був дуже здивований і трохи засмучений цим нововведенням і сказав про це дівчині. Сказав, що ми розмовляли про інший татуювання, чому вона не сказала мені, що роблять іншу?! Дівчина психанула і втекла вниз по сходах. А я подумав, що ж тепер мені робити з усім цим, і, як повернути дівчину?)

Цікаво, що б це могло все означати?)

Здраствуйте мені уві сні подруга проколола пупок не так як повинно було а чуть чуть зліва не пам’ятаю суть в тому що я всю ніч рукою чіпала свій пупок мені крізь сон хворів а сьогодні ввечері ну прямо зараз він дійсно трошки болить, ниє не зрозумію що таке, прямо над пупком зверху, що це означає допоможіть пожайлуста?

Привіт, мені приснилося що у мене проколот ніс, що це означає?? Коли я чіпала його, було больновато. Але я відчувала біль в живу.

Я прийшла в магазин зі своїм знайомим (він мені дуже подобається) і я як би щось купувала начебто пельмені, точно не пам’ятаю, а потім я пішла на вокзал і там на пероні лежали колоди моя подруга туди залізла, нас попередили що колоди можуть скотитися і моя подруга зістрибнула, їхав поїзд і колоди начолі летіти на нас, я бігла по довгому перону прикриваючи голову в мене не потрапило.

Справа була так спочатку десь я ходила гуляла потім зайшла в школу там зустріла знайому з проколоті мовою і у тому ж сні мені сниці що на следуйщій день я підходжу до дзеркала а мова проколот у мене і я цю сережку можу спокійно витягувати і по різному поняття не маю що снилося

Зима на вулиці, було не дуже то і холодно там був і мій хлопець. І мої рідні фіни. Ми типи вирішили вийти веселиться на санках там і мій батько був. Але фіна типу сказала що поки не засне мала не зможе вийти. Я пішла до тата, тато попросив принести йому чай і якісь таблетки або сірники. Я забула по дзвонила йому і запитала а то я думала що сигарети принести і сірники. Я дзвонила він сказав гарячий чай принести. Я була у фіни коли я зайшла вона сказала Тихіше тільки дитина заснула а щас знову прокинулася. А я за чаєм і сірниками пішла в інший будинок. Я вийшла на вулиці там я побачила свого хлопця піднімався вгору по дорозі там люди були діти гралися в сніжинки. Але коли він підійшов був вже не він. А який то хлопчик жирний і я його не знала але уві сні знала. Потім я статі додому там моя подруга зробила татуювання. Вона сказала дай я зроблю тобі що то красиво. І з стрічками вона проколола мені корсет чорний на спині. Я попросила типу ще тату мені зробити під написом я живу щоб перемагати вниз теж на спині. А вона заперечувала що моя бабуся не дозволяє і увійшла бабуся і заборонила я психанув і почала кричати. ось..

Просто сон починається з того, що я бачу себе в дзеркалі і мені подобається мій пірсинг в носі, така маленька і акуратна сережка, у вигляді гвоздика.
Через якогось часу я розумію, що у мене проколот не тільки ніс, а так само і права брова.причому брову болить ніби її тільки лише прокололи, і я хочу надіти пірсинг на ніс і брова, а мені страшно, останнє що пам’ятаю, що одягла пірсинг тільки на ніс.(Пірсингів на обличчі у мене немає)

Мені наснилося, що я гуляла з мамою в рідне місто. Приблизно в ніч на новий рік чи Різдво. Я вмовляла її зайти в магазини. і з одного з них я чомусь вийшла з пірсингом в носі! Я ніби сама цього не очікувала, але зраділа. Ніс трохи припух, а пірсинг потім взагалі розкрутився і випав)

Мені приснився мій улюблений з яким ми в сварці снилося що він зробив собі пірсинг не пам’ятаю тільки в носі або губі

у мене проколот мову, 2 дні поспіль снилося ніби я намагаюся зняти пірсинг, але він сам вивалювався і завжди в раковину падав.
також, пару раз мені снилися павуки.
дивні сни, що вони можу означати?

Приснився похорону доньки моєї співробітниці.Я заходжу до неї в квартиру і знаю, що я начебто вагітна, тому боюся&# 8230; набираю повітря, щоб не дихати і заходжу в кімнату, вона лежить в труні.я ложе 4 букета квітів у труну і тут прокидаюся&# 8230;.

У мене були проколоті лодоні і ступні але, я не відчувала болю. Так само у мене билм проколоті вуха (я їх недавно проколола). І мені сказали що лодоні і ступні добре заживають а вуха не дуже. І з кожного проколотого місця тека кров і я смикала, не сильно, оглядала однак, не чувствала болю. Вуха у мене і правдо повільно гояться 3 тижні і все еше червоні, а так само були приємні випадки з ними.

мені наснилося що мені дозволила мати зробити пірсинг в губі. Я в той же момент зробила його і була дуже щаслива. У моєму сні були світлі і теплі відтінки: білий, бежевий, ніжно-рожевий&# 8230; але я не бачила себе з боку, як я виглядала. Я тільки руками відчувала торкаючись до обличчя, губ що там пірсинг.

знайшла упаковку від недавно куплених сережок золотих, а там начебто ще лежать золоті сережки кільцями і пірсинг, я так зраділа як знайшла і хотіла одягнути

Мені снився довгий сон, і було багато моментів, але запам’ятала тільки, коли пішла уві сні робити пірсинг, я дуже хотіла зробити собі пірсинг носа, і не на самій ніздрі, якщо можна так сказати, а як у корови, але мені чомусь вирішили зробити пірсинг щоки, я дуже боялася болю, і мені спочатку зробили укол знеболюючого, це я точно пам’ятаю, а потім різко прокололи щоку зробили пірсинг, до того як я на це погодилася, я пам’ятаю що сиділа ще перед дзеркалом, і час був пізній.

Доброго дня, Тетяно! Снився однокласник, якого я не бачила дуже давно. мені він неприємний, тому я з ним ніколи близько не спілкувалася.
Уві сні він виявляв інтерес до мене, навіть наполягав на відносинах, але його голова, обличчя, вуха, ніс були в численних пірсинг. Вони були проколоті невеликими групками, штук по 10-15. І все з камінням. червоного, жовтого, білого, синьо-блакитного кольору. Уві сні, я розуміла, що така поведінка для нього дуже дивне (він дуже критично ставиться до подібних речей), але в той же час не показувала увазі.

Ну мені приснилося що, я з моїми подругами показуємо мови і вони у нас проколоті у всіх! А ще нас какбуто хтось фотал.Ми в кадр дивилися!
Що це може означати навіть незнаю!))

Детально я не пам’ятаю свій сон. але чітко запам’ятовую деякі важливі моменти.
Уві сні я дуже довго розмовляла з мамою, після чого вона дозволила мені зробити пірсинг на брови. Причому я пам’ятаю хто на брови саме було дві сережки і так само була проколота губа. Не кажучи вже про те що колір волосся так само був змінений. Пірсинг на губі був як ланцюжок йде до вуха.
Потім в моїй пам’яті дуже дивно згадалося колишнє місце проживання розташовано на п’ятому поверсі. Але здивувало більше те, що я була замкнена на старому балконі і несподівано почався земельну потім так, що вода покривала всю до п’ятого поверху і люди рятувалися на човнах. Я була замкнена і не могла вибратися, але вода покрила тільки мої ноги, після чого я відкрила вікно балкона і намеривались вибратися, але злякалася води.
(На цьому сон закінчився)

Вітаю. Мн приснилося, у мене проколот мову, хоча в житті я не ношу пірсинг. Я йшла по вулиці. мовою грала з це сережкою.

ястояла перед зервалом в ваной перед великим красивим дзеркалом в добре освітлюється ванній дуже ярвой кімнаті витерать паперової солфеткой ніс і як то нею з носа висмикнула пірсинг хоча це не можливо тому що він закріплений, сон був схожий на реальність у мене дійсно в житті є пірсинг в носі, і сережок з зеленим камінчиком по спіралі провалилася в дірку раковини я харчувалася її зловити дістати але без успішно. Потім довго в дзеркалі розглядаються дірку в носі від сережки і чіпаючи ніс, потім мені в голову прийшла думка як я завжди НЕ пвталась витягнути сережку у мене без поможи мами не виходило (так як я сама собі зделала пірсинг дірку пробила на скоса і це завжди супроводжується болем) і я подумала що це напевно сон від цього я і прокинулася. Допоможіть будь ласка дізнатися значення сну. Заздалегідь вдячна

Я пішла до знайомої вона спочатку мені покозала різні сережки, але я їй сказала що ятак сережки не ношу. Зроби мені пірсинг на носі.

Привіт, мені наснилося, що я зробила пірсинг брови. Але майстер, який це робив, зробив щось не те, і в підсумку пірсинг вріс в шкіру. Я попросила переробити, він там копався, копався. І я дивлюся в дзеркало, а у мене замість брови взагалі татуювання набита. І прокол для пірсингу ще один, але без сержекі

Привіт Тетяна, мені приснилося що я побачила свою маму, і у неї були проколоті вуха, хоча на самому те справі у неї немає дірок у вухах, вони заросли

мені наснилося як я приїхала до церкви і зайшла в якийсь зал, там були білі стіни і два якихось гота, вони розповіли як стати такими як вони, і показали вішалку для прикрас, де і був пірсинг.

Вітаю! мені наснилися дуже великі діри в носі. ніяких хворобливих відчуттів, невеликий переляк. я вирішила проколоти ніс, але не була впевнена в тому, що дірки не сильно великі. я виглядала в дзеркало і питала когось, чи правда, що дірки нормальної величини?

Здраствуйте, мені наснилося ми сиділи у мого хлопця вдома, було оченьуютном і тепло!я цілувала його ніжно в щічку, потім ми поцілувалися і буд то з нема звідки у мене з мови злетів пірсинг..пором я мняла пірсинг з нрсу і з губи!що це означає?

Сон про те що я прийшла в салон щоб зробити пірсинг на коліні, але в салоні була черга і мені довелося довго чекати, я запитала чи можна мені витягти з коліна 4 голки і просто обробити рану?мені дозволили, я дуже кричала від болю

Мені наснилося що я підняла футболку, а там у мене 2 дірки я в одну одягла висячі персові, і не могла знайти кульку щоб закріпити її, до чого це?

Приснився померлий кохана людина, як ніби повернувся живий і просив зробити на кисті руки пірсинг, я скпзала, що немає..

Мені снився мій проколоті пупок (у мене він дійсно проколот) і то що з нього стирчить дві сережки, одна з боку

Наснилося, що я САМ роблю пірсинг на ліву ногу (в основному ця частина і запам’яталася), роблю його на задню частину ноги, на передню. І постійно мене щось не влаштовувало.

Мені снилися багато сережок для пірсингу мови&# 8230; на ветрина за низькою ціною&# 8230; всі вони мені дуже подобалися і були дуже ніжними і красивими&# 8230;

я толком не пам’ятаю.але пам’ятаю, що я сережку з носа витягла і потім просила кого то що ти мені її назад вставили

Я була в школі в своєму класі, стояла зі своєю кращою подругою. Ми з нею про щось розмовляли, і у нас двох були пірсинг в носі (ми давно хочемо його)

молода людина проколов мені руку пилкою для нігтів крові не було. точно не пам’ятаю чи то що то ховали туди чи ні

Я прийшла в якесь дивне місце, але навмисно ішла прокаловать пупок, але мені прокололи 3 рази навколо пупка

мені наснилося як мені проколюють ніс, але самого процесу проколювання не було, але Я дивилася в дзеркало і мені дуже йде, мені сподобалося)) до чого це?

Вітаю. Наснилося, що з пупка впала і розвалилася сережка. але потім я її знайшла, зробила і поставила на місце.

Наснилося ніби зробив пірсинг на пуску. Це було як красиву каблучку кольору олівцем грифеля. Мені не сподобалося і я його зняв.

Мені наснилося, що я проколюю пупок катетером, коли почала вставляти сережку, переплутала місцями при проколі і довелося переставляти. Далі все вставила і закрутила.

Уві сні я здавала іспит з англійської (тема була про квіти), довго не могла укластися під час. Потім я проколола ніс (пірсинг), але не зазнала болю взагалі. Хоча я ніколи не замислювалася про це, сережка була золотою кружечок. Потім мені сказали, що у мене вкрали планшет, ч злякалася, почала турбуватися, але як виявилося, мій був на місці.

Снилося що весь живіт поколоти пірсинг, типу як у пупку але весь живіт був в них, в різних сережках причому, і якась жінка говорила що деякі з цих прикрас жахливі і знімала їх прям ножем з мене. У мене проколот пупок до речі

Цією ніч мені багато чого снилося, але поки я цього всього ще не згадала. Запам’ятався такий фрагмент про пірсингу. У мене дійсно є пірсинг в пупку. Мені наснилося, що я &# 171; грала&# 187; їм, і він якимось чином опинився у мене в руці, але в самому пупку залишилася сережка теж, т.е. одна сережка в пупку, а друга в моїй руці і нібито я пішла додому до тієї жінки, яка мені робила його. Дзвоню у двері, відкриває мені її мама і каже: &# 171; Ми б дуже хотіли, щоб вона продовжувала цим займатися, але через те, що сталося (вона не сказала, що саме)&# 187 ;, я говорю &# 171; Я тільки запитати&# 187; і показую на пупок (а, і другу сережку я потім теж зняла), що він напух трохи. І все, більше нічого не пам’ятаю.

моя губа була проколота з двох сторін, одна випала, я намагалася вставити сережку, але боялася, що прокол встиг зарости і чомусь з моєї блузки відірвалися гудзики все до єдиної

Доброго дня.Мені наснилося ніби у мене проколот ніс, але незвично, а глибоко всередині, а назовні висить ланцюжок з яким -то медальйоном.Я в паніці звертаюся до людини який мені це зробив з проханням зняти, він пояснює що це буде боляче, я боюсь, йду, уникаю цього чоловіка.Потім у мене ланцюжок відривається, залишається тільки маленький шматочок всередині, а потім я прокидаюся.Скажіть, чи є сенс в такому бреду?

Вчора мені приснився статуетку МОЄЇ ГОЛОВИ З сережки НА НОСУ.Статуетку ЗНАХОДИЛАСЯ СЕРЕД ФОТОГРАФІЙ МОГО двоюрідний брат, ЯКОГО ВЖЕ НЕМАЄ В ​​ЖИВИХ. І приснився ЙОГО МАМА В ЯРКО червоний плащ. І ДАВНІ ЗНАЙОМІ ПРОПОНУВАЛИ МЕНІ ПОДУШКИ, НІБИ які раніше належали ТОГО Ж БРАТУ. Я ВІДМОВИЛАСЯ.

Я проколюю мочку вуха сережкою, а потім проколюю або такій самій або схожій сережкою губу. Після мене зустрічають дві мої знайомі і хвалять мене. потім я прокинувся

Я побачив красиву голу незнайомку з пірсингом (болтиками) через соски

Проколола собі губу кілька разів в одному місці, весь час сережка в губі ламалася
Але остання трималася добре

Доброго дня.прісінілось що я вагітна місяці на 8, і у мене загноїлося пірсинг в животі

Мені наснилося, що я вибирала, де краще зробити прокол, хотів на вусі, але вирішив на брови. Сів у крісло, і жінка взяла голку, не просту а якусь незвичайну, була прикрашена чимось і з вирізами, візерунками. Вона проколола шкіру над оком, і на цьому сон закінчився.

Я завжди хотіла щоб у мене був пірсинг на мови. Але я дуже боюся болю, тобто (проколи будь-які) голки боюся.
І тут сьогодні мені приснився сон, в ньому у мене був проколот мову, брову, губа нижня . Уві сні був ще чоловік, який мені дуже сильно подобається.
Може це натяк, щоб я проколола язик, і це не боляче))

Вітаю! У ніч на 29.03.2016, мені приснився сон, як моя однокласниця зробила пірсинг в мові, пізніше я теж його зробив. Місце, де я зробив прокол трохи боліло. Що це може означати?

Наснилося, що для того щоб не хворів зуб мені прокололи ніс і повісили туди красиву сережку.

Привіт, снився сон, що я сиділа і мені добровільно прокололи мову, я була порада, сережка була велика, і мені було не боляче.

Уві сні гуляв з одним і не знайомої мені дівчиною, у мого друга обидва вуха були в пірсингу і моє було теж у пірсінгу, коли я, чомусь, його зняв, то у мене жахливо стало горіти вухо, після чого я і прокинувся. До чого б це?

Вітаю. Сьогодні мені приснилося, що у мене пробитий мова.
До слова: раніше я про це думала і навіть хотіла. На тілі 7 проколів, і ось мову захотіла проколоти. Але це було тижнів зо три тому, але ніяк не могла зважитися, зараз я про це вже забула.
Сниться, що я гостях, якесь свято. Я підійшла у дзеркала з подругою, і відчула, що я моїм мов щось не так. Висунула його, а там стоїть чорна штанга без нижнього кульки. Я стала така щаслива, що там є дірка, адже я цього хотіла, а тут радість така. Ну, я почала згадувати, коли я його проколола, але не могла. Я почала нишпорити по кишенях в пошуку кульки. Засунула руку в кишеню, але там виявилася звичайна, титанова срібляста штанга, а не кулька. Я стала міняти сережку, кілька разів не могла увіткнути, при цьому були больові відчуття, але, через три-чотири спроби все вийшло. Потім я з кимось цілувалася, але з ким-вже не пам’ятаю.
Ну от і все.
спасибі.

Мені сьогодні наснилося, як мені зробили пірсинг на губі (3 штуки)

Уві сні мене насильно тримали вдома, на початку нічого не було але хлопець який мене тримав почав мені тикати пирсинги, спершу на носі на животі на обличчі хоч це був і сон я могла відчувати це було реально боляче. Вони мене насильно тримали і цей хлопець хотів пришити на моїй руці що то так: я тут був, або що то таке я чесно не пам’ятаю. Так ось цей хворий поставив пирсинги на моє все тіло що це значить допоможіть

я з чоловіком як ніби потрапили в якусь секту, і що вони насильно роблять якісь речі напріятніе і відправляють людей кудись. з чоловіком нас розділили і мене повели прожарювати губу нижню. било дуже багато крові. що вся серветка била в ній! після цього я почала шукати чоловіка по різних кабінетах і коли зайшла в одну кімнату, то побачила, що всі грають собі гри і мого чоловіка там не було! Але в підсумку пошуків ми зустрілися. А кров з губи продовжувала йти . було очеь неприємно.

Наснилося що чоловік подарував мені сережку для пірсингу в пупку з Сереневий каменем, я пупок самостійно проколола і при тому безболісно, ​​показувала його своїй невістці їй дуже сподобалося.Але мені необхідно було деякий час походити в двома деревянними планочками на животі для підтримки цього пірсингу і я переживала з цього приводу, хоча розуміла що я з цим справлюся.

Вітаю! У мене вже давно проколоти ніс і з самого початку я ходжу з одного сережкою. Мені наснилося що я двічі поміняла її, один раз на сережку і червоним камінчиком, другий раз з зеленим, проте в реально я навіть не думала цього робити. До чого б це могло присниться? Заздалегідь дякую

я проколювала сама собі губу і вставляла сережку. але проколала я якось безболісне. і виявилося що я тільки по коші пройшла. і мені сказали це навколо навколишні мене люди. я дивилася в дзеркало і намагалася прокнуть далі. але злякалася. і було таке відчуття що начебто я бачила уві сні ще хлопця який мені подобається. але це не точно. скоріше за все так чим ні.

Мені наснилося як я проколюю собі живіт ножицями з верху пупа, каогда я витягала їх з пупа я ошушала цей біль.

Наснилося що мій молодий чоловік зробив мені пірсинг пупка, але як він його робив я не бачила, тільки потім глянувши на живіт зрозуміла що він його зробив, і уві сні він підтвердив мої здогади.

Наснилося що я зробив собі пірсинг на статевому органі, і мені подобалося, я постійно дивився на нього і не міг повірити що це правда))

Мама дозволила мені зробити пірсинг в носі, і навіть захищала його перед родичами, що це красиво. Хоча в житті їй це не подобається

Хлопець не дозволив зробити пірсинг в носі, а я на зло йому зробила цей пірсинг. Потім він це побачив і зняв з мене пірсинг

Мені приснився сон, що у мене червона помада, проколот ніс (кільце) і дві щоки, я дивлюся в дзеркало і мені дуже подобається мій зовнішній вигляд

Я уві сні собі сама проколола пупок і відділу сережки червоного кольору і мені зовсім не було боляче, я дивувалася в своєму сні ну, чому ж мені не боляче? !

Вітаю! Наснилося що я вставляю в передні зуби сережки гвоздики з великими каменями, потім подивилася в дзеркало і здалося красиво і незручно. Почала знімати одну, а там дірка негарна, думаю дай назад вставлю щоб закрити і тут сережка зламалася. Зуби були рівні білі, до чого сон?

Наснилося сьогодні що я купила пірсинг в нас і одягала. Камінчик на ньому був великий і чорного кольору

Мені наснилося що кілька людей в тому числі я, сидять за круглим столом і чекають коли підійде їхня черга зробити пірсинг в носі. Спочатку пішла моя однокласниця, а потім я з хлопчиком який мені подобався. І ми прокололи ніс.

Проколола собі пупок, витягла сережку і хотіла одягнути назад, разковиряла їй всі груди до м’яса і маленька рана на самому пупку

Мені наснився сон .
Уві сні мене дівчинка попросила їй зробити пірсинг Монро .
Монро- це прокол збоку над губою (як родимка).
Що може означати цей сон ?

Дивлячись в дзеркало, я проколола голкою собі ніс, з лівого боку, кров йшла, але болю я взагалі не відчула і я просто пестила і з проколоті ніс по кімнаті і думала де взяти сережку

Ми з мамою їхали на машині, і за нами ця машина їхала, мама поїхала швидше ми поїхали від цієї машини, приїхали до нас додому, мені дзвонить сусідка і кращий друг підійшов і його сестра, стоїмо огляд фари світяться, я швидше додому забігу ь, а вони там залишилися, відкриваю двері, а тому хрещениці моя повзе, виходжу а там друзі сім’ї за нами приїхали, а мамина подруга ніс проколола собі, я ще запитала, про ти собі ніс проколола, вона каже, та проколола, а далі я прокинулася

Я вирішила зробити пірсинг в носі, але чомусь коли я наважилася подивитися результат, то в дзеркалі побачила, що у мене пірсинг ще й в мові, в щоках і повністю все брови в &# 171; гвіздочках&# 187;.

Вітаю. Наснилося що мій молодий чоловік зняв сережку з носа і викинув її у мене на очах. Але я чомусь і ні сильно засмутилася

Взагалі я толком не пам’ятаю сон, пам’ятаю що зустрілася з якою то знайомої в під’їзді і там на підвіконні був розкиданий пірсинг, сережки в ніс, в пупок, в губу і тд&# 8230; я почала їх активно збирати в кишеню, потім я приміряла одну з сережок, яку знайшла в ніс, і вона постійно заважала, потім ми вийшли з подругою з під’їзду і опинилася за якимось столом, а потім я прокинулася

Я збиралася робити пірсинг і проколів шию та обличчя
Я це зробила в лікарні але потім передумала, І мама за це мене лаяла

Уві сні я бачила себе з вже з пірсингом під нижньою губою.ну нічого поганого уві сні не сталося я просто там хотіла що щось у собі змінити і вибирала собі пірсинг але там не було тоді що я хотіла і я залишила свій старий .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ