Сонник Пірнати в море 😴 приснилося, до чого сниться Пірнати в море уві сні бачити

Побачене уві сні пірнання в море, озеро, океан – провісник неприємностей. У житті сновидіння тепер невдалий період, проте не варто опускати руки. Головне – зберігати спокій: вчасно прийняте рішення допоможе вирішити проблеми. Вірте в себе, тоді справи неодмінно налагодяться.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пірнати в море, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пірнати в море уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні син з не знайомим чоловіком пірнав в море.день був дуже ясним і сонячним, море дуже красивим.бирюзово-блакитне, вода прозора, але потім я їх втратила з поля зору, опинившись на березі він мені сказав (ти чого злякалася, ми ж жартували)

Вітаю!Пірнала в море (чиста прозора вода) і з дна збирала ключі і свій купальник) але спочатку там де я пірнала це був берег-і як будь-то море початок заповнювати берег, т.е берега не стало на тому місці стало глибоко

я народжувала уві сні, переживала десь страх з цього приводу, мене оглядала акушерка, народила хлопчика. До цього бачила себе дуже красивому весільній сукні, і відчувала повний комфорт і радість від цього. Ні жениха і весілля не бачила.

Це всього лише частина сну. Ми разом з моїм хлопцем збираємося пірнати (в житті у мене немає мч а особи того, що був уві сні не пам’ятаю). Стоїмо на невеликій височині, на подобу великої кам’яної плити. Він збирався пірнути без мене, але я зупинила його, взявши за руку. Попросила пірнути разом, обнявши його за шию, терлася носом об неї і умовляючи на вушко, тому що одна побоялася. Він погодився, сказав, що ніколи так не робив. Ми стрибнули з цієї височини (я тримала його за плечі або шию) Ми пірнули до самого дна, я не відкривала очі, він був по до мною. Я відпустила руки і пливла, чіпала дно, відчувала що він теж пливе. Потім ми виринули. І так три рази. На третій раз ми вже були на березі, але не відразу це зрозуміли. Все забруднилися в піску і сміялися. Пірнали в море. Воно було не глибоке.
До того, я погано пам’ятаю. Пам’ятаю що був мій батько (хоча він зовсім не був схожий на батька з життя) з довгим волоссям, маленький хлопчик, здається брат (мій або хлопця) якась жінка, яка, поки ми всі йшли вздовж моря кудись, заманила батька на окремий камінь в море, де намагалася його застрелити, коли ми почули постріл, побігли туди і бачили як він впав в море. Але потім виявився живим і йшов з нами далі. А та жінка, бурмочучи, йшла позаду нас і несла ніби як наші речі. Потім ми і дійшли до обриву, де треба було пірнати. Зліва від нас проплив той хлопчик, і я сказала йому щось на кшталт &# 171; пливи, міцніше будеш&# 187;. А ось потім ми вже і пірнали.
Перед цим мені снився ще один сон, але я його зовсім не пам’ятаю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ