Сонник Пірат 😴 приснився, до чого сниться Пірат уві сні бачити

Пірат – знак того, що вам доведеться довести свою правоту, але справедливість восторжествує, і вас гідно оцінить ваше керівництво.

Були піратом уві сні – ваші мрії далекі від реальності, постарайтеся будувати плани, а не тішити себе солодкими мріями.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пірат, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пірат уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені приснився караван кораблів, що проїжджають повз по пустелі. до мене підійшов пірат, одягнений в чорне, в капелюсі. і на прив’язі у них в каравані був величезний слон

Ми були в океані, берегів видно не було. Ми були на плаваючому батуті, який весь час перевертався, так як в нас пірати на повітряному кораблі кидалися вибухівкою. Коли наш батут у вигляді корабля просто плавав, в тих проміжках, коли не перевертається, я ходила по ньому. Там були моя мама і тато. Я зайшла в якусь кімнату, там було ліжко, а на ній 2 скорпіона близько 30 см завдовжки кожен і вони мене жалили, а на місцях, де вони мене ужалили, а жалили вони мене всередину рота, звідти я діставала вигнуті голки (як у рибалок), причому я відчувала біль, як на Єву. Мої батьки говорили, що не бачать ніяких скорпіонів і що все нормально. Далі сну не пам’ятаю

Мені наснилися пірати вони не чого поганого не робили, вони розсипали діаманти в річку і за допомогою великої черепашки вони ці діаманти черпали з річки!

Я з подругою тікала від піратів і чому то вони були в нашому місті в якому навіть немає виходу в океан, потім ми забігли до своєї знайомої в будинок, вони забралися на горище цього будинку і пробили дірку в стелі і забрали нас, а потім я прокинулася

Мені снилося те, як я пірат і борюся з іншими піратами в воді на мілині. Коли я перемагаю, я відпускаю противника з попередженням не чіпати дорогих мені людей. Відпливаючи на коробля (я не капітан) я заводу роман з капітаном і в іншому бою його цілу, а на Єву я чувствоб все почуття що були і уві сні! потім сон кінчається. Допоможіть расстолковать.

здрастуйте, сьогодні мені снилося, що я перебуваю на кораблі, старому такому, в сенсі таких кораблів зараз не роблять, це корабель 18 століття
як ніби на піратському. здається я член корабля. І хтось говорить, що треба топити корабель. Один з членів корабля залишається на ньому і топить корабель. А я з іншими членами корабля стою на березі. І море таке не привітне, хвилясте, піною. Потім снитися, що я сиджу, а по моїй нозі повзе яке-то комаха, Я його ніяк не могла вбити, але вбила&# 8230;.. Від такої сон приснився сьогодні

Прокидаюся о незрозумілою мені кімнаті. Спочатку я нічого не бачу, тільки відчуваю, що сиджу. Стіна і підлогу дерев’яні і чомусь сирі. відчувається качка. Повністю очухіваешься, оглядаюся. трюм. І я замкнені в трюмі. На руках і ногах надіті кайдани, з’єднані між собою ще одним ланцюгом, що, в принципі, не заважає мені встати і худо-бідно ходити (але я не можу бігти або стрибати).
Не розуміючи, що відбувається, кличу. До мене спускається капітан. Не можу пригадати, що він мені там сказав тоді, пам’ятаю тільки, що він везе мене до якогось замовнику (простому маніякові, мабуть, щоб катувати мене), який обіцяв за мене велику суму (а ланцюга, як понмю &# 8212; ніби як для надійності, а то раптом я захочу втекти?). Потім помічники виводять мене на палубу, передають в руки третього. Починаються пояснення, чому мене взяли в полон і чому цей замовник хоче мене забрати.
Я слухаю, а сама намагаюся вирватися, але марно &# 8212; ланцюга міцні, та й помічник не обділений силою. Незабаром підпливає субмарина замовника. Мене грубо садять в човен, зі мною сідає капітан і помічник, який підгортає до підводного човна. Але раптово хтось відкриває вогонь. Припливає третій корабель, його капітан вимагає звільнити мене. Замовник і помічник капітана починають з ним битися, а сам капітан сидить, схопивши мене і приклавши клинок до мого горла.
Бійка закінчується тим, що помічник убитий, а замовник-маніяк просто падає в воду, але не тоне. Спаситель біжить до мене, щоб відбити від піратського капітана&# 8230; І ось десь тут я і прокидаюся.

Так, я пам’ятаю майже весь сон. У всякому разі, я майже всі свої сни, які найбільш яскраві, понмю дуже довго. І іноді використовую їх в якості основи для своїх оповідань і малюнків.

Мені прсінілісь пірати (3) Ще приснився алкоголік який впав у канаву і там плавав, він вибирався але не міг потомуч-то був п’яний.Потім він став тверезим і давав мені гроші на морозиво, і цей п’яний який був в канаві у нього з голови текла кров&# 8230;.

Уві сні я долучився до піратів стрибнувши з високого обриву. Захопили красиву жінку))))) але вона дісталася капітану)))))

точно не знаю як це почалося, раптово, море спокійне захід оранжево жовтого кольору, 2 пірата несучих людини на берег і жінка.

Сон був дуже великим. Почалося з того що я в формі пірата ходжу по якому те магазину, причому начебто це були минулі століття, але на вітринах магазину були сенсорні телефони. Далі я поцупив якусь незнайому мені сумку, Предпологалось що там повинні були бути телефони, коли я вибіг з магазину, то увидил корабель, і я побіг до нього. Після того як я туди виліз мене вітали як капітана, я пішов до штурвала і дивився що перебувати в цій сумці. У самій сумці були інші порожні сумки, і я просто викинув все в море. Потім я встав до штурвала і поплив невідомо куди. Я вирішив заглянути в каюту капітана, пройшовся посидів там і вийшов назад, а там ми вже припливли на якийсь загадковий острів. Я вирішив піти один туди. У чому дивацтва я не пам’ятаю дороги як я пройшовся до одного тунелю де відбувається невідома чортівня. Я пішов в цей кам’яний тунель, після виходу з нього там вже були великі гори і в низ падати не хотілося особливо. Я пішов в перед по скелях і по дорозі. Після чого я прийшов до якого то величезного водоспаду. Я довго на нього дивився з різних сторін, було дуже красиво, але тут я помітив що з водойми на мене хтось дивиться. Ця була якась маленька дівчинка зі страшним обличчям, власне я тільки обличчя і побачив, все тіло у неї було під водою. Тут я відразу дістаю фотоапарат і починаю її фотографувати. Було помітно що я встиг, я почав відразу ж фоткати і все інше, всі околиці поруч з водоспадом. Коли я вирішив уже було піти назад я помітив що там у водоймі хто то в заростях не може вибратися. Я вирішив йому допомогти. Стрибнув у воду і поплив до нього, і раптом я чую голос &# 171; Гра починається&# 187;. І відразу ж після закінчення слів я вже був десь по середині водойми і з верху замість води, текла лава. І тут у мене був вибір, змотатися назад, або допомогти старому. Я швидко поплив до нього, схопив меч який лежав поруч на камені, і розрізав все зарості, і ми зі старим попливли на берег, лава все не припинялася, ми побігли назад до корабля, в результаті ми врятувалися і попливли назад на той острів звідки і попливли. По дорозі так скажімо, я почав розглядати фотографії які я зробив, і на моє здивування, всі фотографії були іскарежанние, все в смужках, чорно білі, вобщем розгледіти що то було не можливо. Я викинув фотоапарат в море. Ось на цьому моменті я і прокинувся. Зазвичай я половину сну забуваю, але цей я запам’ятав добре.

Піратський корабель повинен був зробити один залп по нашому кораблю, який стояв на суші.Цей залп здається не завдав шкоди нашому кораблю.Ми спостерігали всі з кручі.А ось піратський після залпу перекинувся, як волоський горіх і затонулПірати покидали його на шлюпках.Ось все, що пам’ятаю.

Я була капітаном піратського судна, займалася розбоями і грабувала нечистих перед законом. Організувала викрадення якогось дрібного чиновника, який обманював нещасних жителів острова. Моя команда висадилися недалеко від острова. Вода змішалася з піском, хвилі змінювалися то морські, то піщані. Я почула внутрішній голос, який говорив, що я повинна йти в переді, тим самим показуючи приклад команді, що нема чого боятися.

Я десь сидів і побачив караблі мене взяли на нього, потім був шторм, потім ми з піраткою тато на острів, там були птахи з кіно, і зоряні війни. Я Данило мені 8 років.☺

Мені наснилося ніби я опинилася на корабле- він був затишним, з милими комнатками і нагадував будинок.Я познайомилися з пасажирами і ми добре подружилися.Потім, коли ми наблизилися до якого то острову, ми вийшли з корабля і пішли купатися.Вода була прозорою, бірюзовою, чистою і теплою. Я не просто плавала, а у мене в руках була якась дощечка з дерева, що нагадує дошку для серфінгу але в рази менше.Я дуже швидко плавала, я насолоджувалася. Але раптом з кораблем що щось трапилося і він почав неймовірно швидко тонути.Ми відкрили двері корабля щоб всі могли врятуватися.Але тут почав наближатися піратський корабель.І тут я почала бачити майбутній поворот подій, ніби я вигляну і вони мене схоплять.(До речі глибина була дуже маленькою, по пояс і погода була прекрасна) і щоб цього не сталося, я сховалася і хотіла покинути корабель, але вони мене побачили і хотіли взяти мене в заручники.Це все відбувалося на землі, в цьому морі&# 8230; Дивно так?) Піратів було двоє: один капітан, інший помічник, і поки один намагався заглянути в ще не зовсім потонув корабель інший пожалів мене і сказав тікати, випити якісь таблетки щоб вибратися.Я пірнула в цей океан, а внизу було щось на зразок аптеки і одночасно нагадувало дуже легкий лабіринт. Я взяла то ліки від нього сказав помічник капітана, і кинулася тікати але пірати стали швидко наганять. І тут я опинилася в якомусь кабінеті і попросила щоб чоловік дозволив мені сховатися.Тут знову ж таки ці пірати, але вони мене не знайшли.Я сховалася під офісним столом і їли-їли прикрилася стільцем на коліщатках.І так ще два рази я ховалися від них в кімнатах і добрі люди мені в цьому допомагали.У другій я сховалася за диваном, але мені вже не допомагав, а в третій мене не видав малюк який грався іграшками.Але весь цей час у мене ніби хтось говорив, підказував що робити.І на цьому сон закінчився.Вибачте що напевно зайняла у вас купу часу тільки на читання&# 128517; У мене дуже багато віщих снів, але з цим я розібратися не можу) Вибачте за помилки, і спасибі що вислухали! )))

Наснилося, що лягаємо спати всією сім’єю. На одній ліжку батько з матір’ю, на інший &# 8212; я. І бачу, хтось смикає ручку вхідних дверей в будинок. У цей момент я розумію, що двері не замкнені на замок. Я починаю кликати тата, щоб він прокинувся. Дуже перелякана, бо розумію, що незнайомець ось-ось увійде. Уві сні мені важко кричати і ворушитися. Я бачу як двері відкриваються і за нею стоїть незнайомий мені чоловік в костюмі пірата. Потім я прокинулася. Я живу далеко від батьків, заміжня і дітей немає. Подібний сон мені сниться часто, але завжди з різними людьми і в різних місцях. Але одне в ньому однакову &# 8212; хтось намагається відкрити вхідні двері. Ручка двері завжди кругла і я бачу, як вона смикається, как-будто людина намагається і намагається зрозуміти, чи відкрита вона. І кожен раз я намагаюся когось поруч розбудити, щоб ми щось зробили дуже часто мені снилося, що я встигала закрити двері на замки. Сьогодні перший раз за весь цей час приснилося, що двері все-таки відкрилася і я побачила людину там.

Я була піраткою з дерев’яним кораблем. Припарковав його, я зійшла з корабля і побачила другово пірата, ми посварилися, мало не побилися, а потім я побула в барі і поїхала на іншому кораблі

Мені приснився пірат-привид.Зелений такий, напівпрозорий, з гаком замість правої руки.Чомусь нагадує мені мого батька, хоча на нього не схожий зовні.На вигляд-примарна імітація капітана Крюка з мультфільму.Дія сну відбувалося на безлюдному острові, куди я приїхала, щоб відшукати скарб із золотом.Він хотів мені перешкодити-дзвенів ланцюгами і страшно сміявся, намагаючись мене налякати, але я чомусь не боялася, знайшла золото і повернулася з ним додому.А привид той же час зник.

Уві сні мені снився пірат і в моєму сні снився мій братик і я ми були на кораблі за нами ганявся пірат з мочетай який хотів нас вбити ми зайшли в кімнату з бочками і там за ними він теж ганявся і я на цьому прокинулася

Я уві сні була піраткою, І шукала готель Еріон
Але це не точно.Я не знаю що таке Еріон
Але уві сні бачила що я була піраткою і шукала готель поимени Еріон.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ