Сонник Лото і число вісім 😴, до чого сниться Лото і число вісім жінці 💤, що означає побачити Лото і число вісім в сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Лото і число вісім по Соннику за числами

До чого сниться лото і число вісім жінці:

Якщо уві сні Ви граєте в лото і постійно отримуєте в руки бочонок з цифрою «8», то наяву у Вас є серйозні проблеми в спілкуванні з протилежною статтю. Можливо, всьому виною Ваша природна сором’язливість, однак Вам потрібно вчитися долати її, інакше Ваше особисте життя ніколи не складеться.

Якщо уві сні Ви просто витягує з мішка бочонок з номером 8, 17, 26, 35, 44, 53, 62, 71, 80 або 89, або ж він виявляється у Вас в руках невідомих Вам чином, то Вам потрібно прислухатися до поради вищих сил. Бочонок з номером «8» – це порада Вам не звертати уваги на глузування оточуючих і нерозуміння близьких і продовжувати розпочату справу. Через 8 тижнів Ви всім доведете, що були праві.

Барило під номером «17» показує Вам, що серед Ваших знайомих є нечесна людина, через 17 днів Ви можете стати однією з його жертв. Жінок цей сон застерігає від зайвої довірливості.

Якщо Ви витягаєте бочонок з номером «26», то це означає, що наяву Ви втратите щось дуже для Вас важливе. Дівчата повинні бути обережні і не приймати запрошення прийти на вечірку в малознайому компанію, так як із-за своєї наївності саме на цьому святі вони можуть стати жертвою насильства і позбутися невинності. Зокрема, небезпечними для них є заходи, призначені на 26 число.

Бочонок з номером «35» обіцяє Вам нове знайомство, яке порадує Вас і вирве на час зі звичного кола турбот і рутини. Якщо ця зустріч відбудеться в серпні, то знайомство виллється в саму віддану і непорушну дружбу або любов, але якщо воно відбудеться в будь-який інший місяць, то принесе Вам кілька веселих днів і буде яскравим, але недовговічним.

Витягнути бочонок з номером «44» – до спортивних досягнень та активного відпочинку. Молоді цей сон обіцяє приємну поїздку на лоно природи.

Барило під номером «53» – до тяжких переживань і суворим випробуванням, які зваляться на Вас через 17 днів і триватимуть 8 тижнів. За цей час Ви повинні будете прийняти тверде рішення і не відступати від нього ні за яких обставин. Будьте витримані і не сумуйте, похмура смуга обов’язково пройде і для Вас вигляне сонечко з-за хмар.

Якщо Ви тримаєте в руках бочонок з номером «62», то Вам не треба продовжувати доглядати за тим чоловіком, який Вам дуже подобається. Тільки зовнішнє байдужість може допомогти Вам залучити кохану особу і примусити її змінити до Вас своє ставлення. Будьте холодні і протягом 8 днів не давайте цій людині про себе знати.

Бочонок з номером «71» – це Ваш шанс піднятися на одну сходинку вгору по службових сходах, не втрачайте його. Для цього будьте на робочому місці у вісім годин вечора протягом 8 днів після того, як Вам присниться цей сон. Тоді Ви зможете дізнатися щось дуже цінне, що допоможе Вам проявити себе в новій якості. Жінкам цей сон обіцяє кар’єрне зростання за рахунок їх особистого шарму.

Якщо Ви витягаєте барило під номером «80», то незабаром Ви вирушите в складі делегації з 8 чоловік в інше місто, де вас чекають нові цікаві знайомства та зустрічі, Ви чудово проведете час і збагатитеся новими знаннями.

Бочонок з номером «89» радить Вам приділити якомога більше часу. Якщо цей сон присниться представницям слабкої статі, то їм рекомендується не шкодувати грошей і сходити в салон краси – новий імідж дозволить їм блиснути на роботі і завести нового коханця.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ