Сонник Пінгвін 😴 приснився, до чого сниться Пінгвін уві сні бачити

Пінгвін уві сні символізує ваші амбіції, яким не судилося виправдатися. Чекає далека дорога, пов’язана з рішенням ділових питань. Бажаних результатів ця поїздка не принесе, але змусить задуматися про речі, яких раніше не надавали значення.

Кому наснився пінгвін?

Якщо пінгвін приснився дівчині ▼

Для дівчини сон, у якому вона бачила пінгвіна, віщує приємне знайомство з чоловіком неординарної зовнішності. Цей зв’язок може закінчитися шлюбом, якщо нестандартні погляди партнера не злякають сновидицей. Заміжнім жінкам таке бачення служить знаком про те, що зараз саме час задуматися про продовження роду.

Яка кількість пінгвінів було уві сні?

До чого сниться багато пінгвінів ▼

Сонник Felomena тлумачить сновидіння, в якому було багато пінгвінів, як ознака сплутаність думок. Ви зараз перебуваєте в пошуку самого себе і намагаєтеся з безлічі можливостей вибрати ту, в якій збираєтеся реалізувати свій творчий хист. Тлумач радить не поспішати і довіритися долі.

Який був пінгвін уві сні?

Що означає, якщо приснився пінгвіненя ▼

Пінгвін уві сні відображає ставлення сновидіння до дітей. Якщо ви відчували розчулення, дивлячись на них, значить, діти для вас є сенсом життя і заради них ви готові на все. Якщо ж в процесі сновидіння відчували неприязнь або страх – думати про потомство ще рано, ви ще не готові брати на себе відповідальність за життя маленького чоловічка.

Що означає сон, в якому були мертві пінгвіни ▼

Мертвий пінгвін сниться до серйозних неприємностей. У діловій сфері це може передвіщати невдачу в якійсь справі, яка принесе великі збитки. В особистому житті велика ймовірність зради з боку коханої людини, що може привести до розриву відносин.

Що означає говорить пінгвін по сонником ▼

Якщо сниться говорить пінгвін – витратите велику суму грошей заради задоволення сьогочасної примхи. Але шкодувати про витрачені засоби не будете, покупки доставлять вам радість і стануть предметом заздрості для оточуючих, що дуже потішить ваше самолюбство.

До чого сниться злий пінгвін ▼

Згідно сонником злий пінгвін уособлює образ вашого противника в підсвідомості. Незважаючи на його серйозний настрій і грізні випади в вашу сторону він не може завдати істотних неприємностей, і це вас кілька забавляє.

Де перебували пінгвіни уві сні?

Значення сну, в якому пінгвіни були в воді ▼

Пінгвіни, які плавають у воді, сняться в якості попередження про те, що не варто надто розраховувати на допомогу людини, якого вважаєте своїм другом. Він може в силу своєї природної боязкості відмовитися від вашої дружби, в разі серйозної загрози.

Якщо приснилися пінгвіни в море ▼

Якщо уві сні бачили пінгвінів в море – належить діяти неординарно, щоб вийти зі складної ситуації. Роблячи невластиві вам дії, виявите, що така тактика дається вам легше і має велику результативність у порівнянні зі стандартними рішеннями.

До чого бачити уві сні пінгвінів в квартирі ▼

Сон, в якому пінгвіни були в квартирі або будинку, обіцяє вам небувалий успіх у професійній сфері діяльності. Для того, щоб його досягти, необхідно кардинально змінити свою точку зору так, як підказує ваш внутрішній голос і не боятися осуду оточуючих.

Що робили пінгвіни уві сні?

Що означає сон, в якому пінгвіни вас кусають ▼

Якщо приснилося, що на вас напали пінгвіни і почали кусати – ризик, на який ви збираєтеся піти, абсолютно невиправданий. Погнавшись за легкими грошима, або вклавши засоби в високоприбуткову, але дуже ризикована справа, можете залишитися ні з чим.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пінгвін, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пінгвін уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
Мені приснився сон, що я сама стала пінгвіном.Що це може означати?

Юлія, можливо сон в якому ви стаєте пінгвіном, говорить про те, що вам належить відчути себе в новому амплуа.

Бачила уві сні дуже багато пінгвінів. На небі було нібито шматочок (коло) моря, і вони там &# 8212; в небі плавали всередині міхура води на небі. Було дуже красиво спостерігати за ними.

Гульмира, можливо сон в якому ви бачите пінгвінів в небі, говорить про те, що в реальності вам доведеться зіткнутися з якоюсь аномалією.

Сьогодні вночі снилося, як я лежала на березі океану (або моря), пляж був з людьми, і спостерігала, як в океані (море) плавали пінгвіни.
Потім раптом пінгвіни попливли до берега, і все люди з пляжу почали в страху тікати, т.до. відчувалася небезпека. Я бігла, що є сили, і втекла&# 8230;.
що це може означати?

Те, що в вашому сні було таке узбережжі, ймовірно, говорить про те, що вам слід провести деякий час на самоті, щоб відновити емоційну рівновагу.

Мені наснилося, що я тримала в руках пінгвіна і гладила, він був пухнастий, м’який і теплий.

Чубатий пінгвін, 1.5 метри зросту, в солом’яному капелюсі, бігав за мною по квартирі в надії вкусити або з’їсти. Я закрилася від нього в кімнаті.

А мені наснилося як я рятую пінгвінів від якихось злих мужиків&# 8230; все це відбувалося у залізниці..пінгвіни перелазили разом зі мною через паркани і вагони&# 8230; в результаті ми врятувалися.

уві сні бачила як ніби я одна на світі тільки з пінгвінами.я плавала на чисту море. Пінгвінкі дивляться просто так. Я хотіла допомогу викликати мого хлопця і здається втратила його. Що це означає?наперед дякую

Я поїхала в далеку подорож, проводити експериментальні роботи. Виявилася на березі моря. Де був пісок. Вечоріло. Я йшла по воді як по землі і побачила попереду себе пінгвінів, що сидять в море біля берега. Я підійшла до них, а вони були всі мертві. Я в розпачі села на коліна прямо в воду. У цей момент мені на телефон подзвонив якийсь чоловік і сказав що я винна в смерті пінгвінів.

наснилося, що на день народження мені подарували маленьких пінгвінчиків. не пам’ятаю скільки точно, але приблизно штук сім. вони зовсім маленькі, як месясние кошенята. потім ми поїхали дуже далеко, щоб знайти холодне озеро, щоб вони купувалися. ми купалися з ними, але були одягнені в спецодяг, в якій не холодно. зі мною була людина, в цьому &# 8212; колишній чоловік, уві сні &# 8212; зразок разом були. і на озері була ще одна пара. на яву, я їх не знаю. там же була моя собака, і теж намагався хтось її викупати і пінгвінів налякати. але я їх у великій кількості не дала. все тримала їх на руках.
потім ми з чоловіком приїхали назад в місто, і зайшли в друкарню, чому то запитували там басейн з хол.водою. там була якась старенька бабуся, я їй показала пінгвінів, вона злякалася, подумала, що щури. але потім допомогла.
і не пам’ятаю, точно де це було, але приснився мій покійний брат, типу він хотів спати, а я його поклала не можу згадати точно куди. але ми зізналися, що любимо і нам не вистачає один одного. був ще хлопець, колишній колега, і його теж спати поклала, начебто був п’яний. і місце в серванті приготувала. йому було зручно.

Наснилося, що я злітала на літаку над красивим, спокійним морем. У міру піднесення звідки-то з кабіни пілотів вистрибували в море пінгвіни. Їх було дуже багато. Що б це могло означати? Як вони плавали я не бачила.

Мені приснився потоп і холод, поки я шукала собі місце, щоб вижити, звідки не візьмись прибігло штук 5 пінгвінів, троє з них бігали за мною і кусали. Що це може означати?

наснилося п’ять пінгвінів &# 8212; я з ними каталася на льоду, грала в сніжки. У підсумку залишилася з одним, який від мене нікуди не відходив, стежила за чоловіком і він був поруч. В кінці сну ми всі разом (я, чоловік і пінгвін) &# 8212; пили пепсі.

буде катострофа в чотирнадцятому році

Наснилося море чисте чисто синє море і білий пісок в кутку стояли пінгвіни я підійшла побачила їх побоялася що на летять на мене розвернулася і пішла побачила гору залізла на неї а один пінгвін побіг за мною і внизу чекав мене поки я спущуся а я боялася

приснився курорт, сонце пісок, щоб потрапити на пляж потрібно перебратися через водойми з тваринами, там були пінгвіни, слони коричневі, моржі, і білі буйки, слони кидалися на людей і не давали перебратися спокійно. Вода в водоймах була чиста. я перебралася спокійно і плавала в чистому морі з мамою (мама проживає в даний момент дуже далеко, ми не бачилися давно) ще я постійно бачила свої груди-більшого розміру, чим на яву, постійно розв’язувався купальник і мені його зав’язував хлопець, з яким в життя ми &# 8212; коханці. ще бачила літак, який низько пролітав над морем.

Привіт, наснилися два пінгвіни, вони зовсім маленькі, і взьерошенние, як ніби тільки вилупилися, а потім подивившись з корабля вдалину, я побачила цілу зграю&# 8230; що це може означати&# 8230; і так, уві сні присутні діти, за якими я стежила

Снилося що я перебуваю на мілководді річки) поруч зі мною була пара пінгвінів, точніше пінгвін і його дитинча, я рукою зловила рибу. Після побачила шиншилу з її дитинчам.Я подумала, це дика тварина і воно може мене вкусити, але вона потерлася про мене і зникла. Далі пам’ятаю, що уві сні мені наснилася моя вулиця, на якій я в даний момент живу. І по цій вулиці їхав скажений водій маршрутки і слухав важку музику, і був п’яний. Але в цей транспорт я не сіла.Далі сниться, що я продавець кафе-бістро, і компаньйон мой- молода людина, з яким в реальності я почала спілкуватися менше тижня.

мені наснилося що я чоловікові замовила подарунок живого пінгвіна і весь час не могла дійти до пошти йшла і що то завжди збивало але я йшла кожен раз ідумала чим пінгвіна годувати і думала що його треба назад повернути і не понемаю навіщо його замовила день був сонячний але я так і не забрала пінгвіна

Наснилося що я йду по одному з дворів в районі де я живу. І помічаю пінгвіна дертися вгору по одному з будинків (дерся не високомудроватя де то перший-другий поверх). Я зупинився подивитися що відбувається і поки розумів що робити в такій дивній ситуації я помітив одного, він ніс ще одного пінгвіна. Піднісши його до мене один опустив його на землю і ми вирішили дати йому цукерку. Друг з якоїсь причини кинув цукерку не відкривши, пінгвін відповідно не міг її є, потім я підняв цукерку і розгорнув її від обгортки. Але пінгвін не захотів її є. Пригощаючи пінгвіна цукеркою ми чомусь були впевнені що пінгвіни люблять солодке. На цьому сон скінчився

здрастуйте мені пріснялся пінгвін він літав по кімнаті і я стояв з незнайомою дівчиною яка мені говорила що б я стежив за ним поки вона буде на роботі 🙂

Привіт))) Лежу я на пляжі біля моря в якійсь улоговині і тут з кожною хвилею на мене летять чиїсь яйця. Я їх ловлю вони не б’ються. І в моїх сусідів летять і вони ловлять. А потім з хвилею припливають пінгвіни, кличуть і шукають, а нас не видно і ми причаїлися. І вони спливають сумні назад.

я підібрала на вулиці пінгвіненкаю І якого -то мужику, який мені говорив, що я погана і не люблю людей, відповідаю, так не люблю.Як можна любити людей, які купують дорогі живі іграшки, а потім викидають їх на вулицю. Практично на смерть. Принесла пінгвіненка додому, знайшла в холодильнику морожену рибу і нагодувала . Домашні собаки і свої, і якісь чужі, але не злобні пінгвіна нюхали і пробували гратися. Чоловік уві сні запитав, що будемо робити з зверики. Я відповіла, як це, що? Буду дзвонити ветеринарам і шукати, куди можна влаштувати пінгвіненка в нормальні умови. Дивний сон

Я перебувала в човні, пливла по річці і бачу в межой воді плаву пінгвіни, а потім обертаюся і на березі бачу білого ведмедя (або медвідіцу). Після сну в цілому емоції були позитивними.

я на набережній на кораблі. ми пакуємо маленький мертвих пташенят для прийому їжі, толі для приманки. і були дорослі пінгвіни живі. бачила людей, особливо запам’яталася жінка з роботи з ким я взагалі не маю жодних стосунків.

люди і я стояли&# 8230;.попереду нас була вода, але чомусь стіною&# 8230; море&# 8230; внизу на дні стояли пінгвіни а над ними дельфіни хвостами вниз&# 8230; ітех і тих було багато&# 8230; ми плескали їм а я махала рукою і дельфіни почали кружляти як люди стоячи н ногах навколо своєї осі-я стрибнула до них і кружляли з ними вони за мною повторювали &# 8230;.мені було добре і я дихала під водою&# 8230; мій чоловік кликав мене вийти говорив що мені здається що я дихаю і я можу потонути але я дихала і пам’ятала що не перший раз..сіл н дно і улиблась дишла водою&# 8230; і вийшла з неї

Я побачила пінгвіна маленького і знесиленого в клітці у браконьєрів в старій базі на березі моря, прийшла туди випадково, збирала на березі скляні камені красивих і яскравих кольорів, коли побачила пінгвіна, відразу схопила клітку і дістала його, випустивши його в море, він спершу не рухався, я думала він помер вже, але потім поплив і я утворилася, що він ще живий. У цій базі були ще кити, спіймані браконьєрами, але я прокинулася, і не встигла їх врятувати

я стою на березі і бачу в небі зграя спочатку різних птахів потім чайки кружляють буд-то что-то трапилося і вони від чого летять намагаючись сказати що трапилося щось страшне. далі дивлюся в Волгу пінгвіни зграя ціла і вони припливли до нас тікаючи від чогось, я в голові у себе сама собі даю відповідь чому вони тут. тому що там в Антарктиді сталося страшне і тепер вони будуть жити тут. вони всі хворі брудні один вкусив мене, і я стала тікати і тут я розумію що не тільки пінгвіни на нашому березі, а й кити і різні риби і чомусь вони всі хворі. я втекла і побачила на своїх руках болячки виразки від того укусу. я стала змивати милом водою і начебто змила.

Мені приснився сон в якому я граю в волейбол, на піску, зі знайомими жінками і одним молодим незнайомим чоловіком. Потім ми їдемо в машині з відкритим верхом по шосе вздовж берега моря. Я дивлюся на воду бачу дно, дуже красиво, мілководді, різні камінчики і раптом, на воді з’явилася кілька горбків. Я кажу: &# 171; Дивіться дельфіни!&# 187;. Придивилися а це пінгвіни, маленькі, красиві, біжать прямо по воді, перебирають лапками. прокинулася.

Я перебував на природі з незнайомими людьми і побачив двох пінгвінів. Вони спокійно йшли кудись. Потім я відзначив для себе, що вони проходили повз якийсь літаючої розбитою тарілки (подобу НЛО).

Привіт, я бачила сон приблизно до 5 години вранці. або 6. У сні я дивилася на небі. У небі били різні предмети, пінгвін чорний-білий, знаки. Це була звеpдная неба.

Ліг спати вдень і мені приснилося як у мене по кварта ходити пінгвін і всюди паскудить я його виставив за двері, а як він до мене потрапив я не знаю

я кудись йшла, побачила, озеро невелике підійшла туди, А там багато-багато пінгвінів, і не тільки чорно-білі але і кремового кольору, деякі сиділи в гніздах і висиджували яйця

Три пінгвіна зійшли з небес, до їх лап були прив’язані якісь палки, в той момент я був нібито на вулиці, але в міру наближення пінгвінів, опинився вдома біля відчиненого вікна, куди трохи пізніше і приземлилися мої гості.

Вітаю !мені наснилося, що моя мама купила мені пінгвіна, і я переживала що йому потрібен холод а у нас літо і спека і він може померти..

Вітаю. В ніч з четверга на п’ятницю (на 27 червня) приснився тераріум в якому були тварини &# 8212; жираф (маленького розміру, до 30 см), пінгвін, жива велика креветка і чорна риба. Вони знаходилися в одному невеликому тераріумі з невеликою кількістю води.

Сиджу на білому дивані в затишному просторому офісі, і приходить до мене пінгвін, починаю сним грати і брати його в руки.

пінгвіна витягла з води, йому лапу проткнули гарпуном невідомо хто, не пам’ятаю точно але на мою він вже не живий був.

В очікуванні поїзда, поруч знаходиться маленький пінгвін, і я його беру з собою, ховаю під верхній одяг і він такий теплий і щасливий.

снилися яйця, велика купа, з них вилупилися пінгвінята, пухнасті, м’які, всі живі і дуже спритні. у одного була довга шия як у лебедя, але мені він здався дуже милим. вони розбігалися по столу, я їх ловила, весело було)

Мені пріснівся сон, что біля однієї хати були пінгвіни, я підійшла до них и Почаїв з ними грата, и там поміж дерев не подалік були ще даже яйця пінгвінів.

мені наснилося, що у мене під вікнами ходять гігантські пінгвіни, але потім снилося ще що то!а на наступний день приснився величезний тигр відкриває ворота і біжить, а я з ким то стояла, і сказала відвернися і не рухайся, а коли ми обернулися, замість тигра була людина з головою кішки

Мені снився хамелеон, який постійно змінював оболонку, то в качкодзьоба, то в пінгвіна, то в неіснуюче тварина, він ставав то менше, то більше. Це все відбувалося коли я його чіпала за різні частини тіла, ми грали і сміялися, потім я захотіла щоб він по плавав, а він почав тонути, у нього вилазили, то синій жвост, то зелені нарости на голові під час яких він бився струмом.

йшли по вулиці 3 пінгвіна, їли рибу. Тут їх наганяє браконьєр і хоче заподіяти їм шкоду. Тоді один з пінгвінів розгортається і б’є браконьєра з розмаху лівою рукою, а потім правої. Виявилося, що це не пінгвіни, а люди. переодягнені в пінгвінів. Так вони ловили браконьєрів.

Я холостих біля відкритого басейну і нізвідки не візьмись прилетіли, та саме прилетіли пінгвіни) оченб багато) і залізли в басейн і стали там плавати.

я на ніч попросив Бога, щоб він послав мені сон про те як я куди-небудь поїду, і розуміючи що сон може бути від диявола, я сказав що ні буду звертати на нього уваги, а буду шукати способи поїхати закордон, так як хочу туди поїхати, буду далі робити як і робив все і вірити в його допомогу. Мені наснилося невідоме місце, особи декількох друзів, я йшов голий і прикривався, але мені чомусь було однаково і реагував я не критично, навіть хтось задивився на мене, потім я розбирався з поселенням, я з ким то важливим говорив про кімнатах, потім я повернувся в колишню кімнату, в якій був, там була стіна повністю скляний, я дивився крізь неї, був сніг як в Арктиці, стояло пінгвігов натовпу, близько 50, може більше, я як то рушив і налякав їх, вони побачили мене, я злякався, вони розвернулися і пішли, там стояли якісь девченки потім і бачили мене, я їх теж бачив, далі я прокинувся.

Вітаю!Мені наснилися пінгвіни пливуть в море поруч зі мною.Хотілося б дізнатися значення цього сну.спасибі

Мені наснилося те, що я прийшла в будинок незнайомих для мене людей, подружньої пари. У них була маленька дитина і вісім маленьких пінгвінів. Вони постійно сварилися один з одним, і погано ставилися до тварин, і я забрала пінгвінів собі. Вони жили у мене

мені приснився пінгвін, він був один, як ніби на пузі по льоду котився в мою сторону, я проходила повз і побачила його, з подивом зупинилася і сказала ооо пінгвін

Приснився магазин продуктовий, я навіщо &# 8212; то туди прийшла. І в одному з відділів стояли в кутку маленькі пінгвіни, ціла юрба. Я їх покликала і вони все радісно до &# 8212; мені побігли. Я їх стала гладити і мені було радісно від того, що я гладжу пінгвінів. потім чому &# 8212; то вони перетворилися в білих з чорними цятками цуценят і мені стало їх шкода, аж сльози побігли.

в квартирі зловила маленького пінгвіна і мені його було шкода і хотіла його погодувати він був смішний і весь час від мене тікав

Пам’ятаю було темно. Пляж якийсь. В одному місці в воді було дуже багато пінгвінів. Всі люди хотіли поплавати з ними, в тому числі і я. Мені вдалося все таки потрапити в воду і зовсім трохи поплавати. Коли я потрапила в воду, поруч з нами (я була з подругою) виплив один пінгвін. Я була щаслива.

Мені снилося, що я вирішила завести вдома пінгвіна замість кошеня і це було таке чітке рішення, чомусь я вірили і знала, що він зможе жити в домашніх умовах&# 8230; а потім вирішила все-таки краще 2, щоб вони розмножувалися))))

Я cтоять на якому то балконі, як бувають в басейні, а
і на парапеті сиділи пінгвіни, я взяла одного в руки і відпустила вниз, внизу була вода, прозора, видно дно, дуже багато риб плавало

уві сні бачу два пінгвіни, один мертвий, а інший підійшов і ліг поруч з ним як би шкодуючи . Знаю, що вони були парою

Я проходила через безліч акваріумів, зупинилася навпроти одного і тут до мене з акваріума вилетів пингвинчик, і не хотів назад в акваріум залазити. Потім мама уві сні сказала щоб я сходила до гінеколога але ні про що не думаючи, бо так вона більше хорошого говорить коли ні про що не думаєш, а я ходила уві сні щось нервувала. &# 8230;.

Мені наснилася печера з водою в середині і по боках велика кількість пінгвінів. Я знала що вони мені несу якусь загрозу, кусають і ми з друзями намагалися їх виганяти звідти. Я бачила як вони вмирають. Мені потрібно було переплисти на інший берег але коли я увійшла в воду мня вкусив дельфін.

я йшла по дорозі уздовж якої росли великі зелені дерева і текла річка, в річці був острівець на якому була зграя пінгвінів, вони пірнали в річку, купалися, ще в річці плавав маленький ведмедик, снігу уві сні не було.

Мені наснилося що я була в якомусь приміщенні і там під ліжком було 3 пінгвіна. Я годувала одного з них, з руки, якимось рослинним маслом. Він хлебтав його з моєї долоні і я трохи побоювалася як би не вкусив. Але все пройшло добре.

я бачила кілька пінгвінів ще яйця з яких повинні були з’явитися їх дитинчата намагалася їм їх підкласти а потім з’являлося якась подоба дитинчат пінгвінів

До мене додому прийшов мій колишній хлопець з метою помиритися, я не хотіла миритися, і сказала, що піду до магазину і скоро повернуся, була зима. Я вийшла на вулицю і повертатися до хлопця зовсім не хотіла, і пішла до магазину, по дорозі була гірка велика, з якої каталися діти, і разом з ними каталися і пінгвіни, вони були біленькі із золотистою блискучою смужкою. Мені дуже захотілося погладити одного з них і я залізла на верх гірки, де дітлахи грали з пінгвіном, я його погладила і потім покотилася вниз з гори. А там під горою був підвал, де я вже побачила трьох маленьких кошенят.

я закривала машину, підняла очі а на козирку під’їзду стоїть пінгвін і різко з стрибнув, і почав щось говорити, а потім почав мені допомагати відкривати вхідні двері в під’їзд. і я прокинулася

Я їду в автобусі на задньому сидінні на руках пінгвін і я дбаю про нього як про дитину, він дуже спокійний, клопоту не доставляє В автобусі камфортно поруч вагітна жінка.Я думаю про те як прийняти у неї пологи. Я відчуваю що вона скоро буде народжувати

Привіт, мені наснилися невеликі пінгвіни, ми каталися з ними на гірці, вони були дуже ласкаві і хотіли щоб їх постійно гладили.

гірничо-лижний курорт, я катаюся на лижах зі своїми знайомими хлопцями, але не на знайомій місцевості. Мене просять звернути увагу на пінгвіна, всі кричать пінгвін пінгвін, я не відразу назожу його поглядом. Спочатку я бачу обрис пінгвіна на сонці, потім опускаю очі і бачу перед собою пінгвіна, абсолютно Обоятельная. Уві сні я розумію, що де один пінгвін там їх і багато. і спускаюся вниз але не гірці а як би вниз лісу, там вода до якої можна підійти так як там є моест, внизу моста є не великий парапет на який можна стати, а під цим парапетом купка пінгвінів.

Маленький пингвинчик бігав за мною по кімнаті, а коли наздогнав, вчепився за мене і я його не змогла навіть відчепити від себе. Потім з’явилася вода в квартирі на підлозі і както на душі стало приємно, що йому буде де купатися.

Це був не сон я йшов додому і сфотогравіровл небо і у мене поївши пінгвінів небі синього кольору..от не знаю до чого це&# 8230;.якщо зможемо підкажіть будь ласка

ми з батьками купалися на морі. І до мене підпливла маленька дівчинка і сказала, що вона хоче побачити пінгвіна. І раптом я помітила що дуже-дуже далеко плавають пінгвіни і показала їй. потім ми з батьками пішли на берег. Коли я вийшла я побачила пінгвіна він вже майже був мертвий. Коли все проходили повз нього я вирішила допомогти. адже його дзьоб був прив’язаний до якогось синього стовпа. Я його відв’язала і підвела до моря. він поплив

мені наснилася зграя лелек, які летіли в мою сторону і кружляли. А до мене випав від них маленький чорний пингвинчик.

мені снилося, що в місті дуже холодно, всюди лежить сніг і лід, все в темних фарбах і всюди купа пінгвінів, вони всі вмирають, замерзають. І я багато плакала і намагалася їх зігріти.Я їх притискала до себе і відігрівала і їм станвілось краще.Я підбігала до людей і спрашівла навіщо вони так іздеватся над ними.Дивний сон мені ніколи таке не снилося.

я бачив дорослого пінгвіна який раптом пішов погуляти і можливо загубився серед будинків і я поїхав його шукати в результаті я заїхав в звуження дорозі але я був на всюдиході і я подолав перешкоду .

Мені наснилося, що я взяв кілька пінгвінів і вони почали швидко розмножуватися. Уві сні я вирішив, що це відбувається через теплого клімату. Ще я бачив новий будинок де на даху, на висоті, приблизно метрів 15-20, на дроті виднілася березова гілка покрита свіжою зеленню, хоча час було рання весна і навколо не було нічого зеленого. спасибі.

мені снився однокласник з яким я учюсь і він мене цілував і обіймав це мило там де коні багато снігу і багато пінгвінів і народу теж багато

Мені наснилося, як ми з друзями летіли на вертольоті, великому і з величезною кількістю вікон навколо. Мені подарували цей політ на день народження. Спочатку ми літали по місту, мало не врізалися в будівлі, намагалися керувати. Потім раптом в вікна вертольота стали видні красиві водоспади, а потім багато-багато снігу і зграя пінгвінів, які йшли один за одним кудись. Ми були просто в шоці, що побачили пінгвінів.

Приснився сон, що я з донькою спочатку годую пінгвінів. Потім ми йдемо і нам назустріч приходить білий пес з блакитними очима. Він грає з нами і вирішуємо його взяти до себе. названі інші. Потім приходимо в новий будинок, Друг какає, а я його какашки збираю в пакет,. Потім бачу багато ще какашек. І помічаю блокнот. Мені кажуть що людина яка жила в цьому будинку до мене був впливовим і це його блокнот і ручка. Я відкриваю а там моїм потчерком написано

у мене на підвіконні за вікном стояв пінгвін. я здивувався . все відбувався в старій квартирі де я виріс на 4 поверсі в россі. я покликав маму і вже дорослого сина і ми відкрили вікно щоб впустити його.
пінгвін був дуже слабкий. ми почали його отхажівают. нагодували його і пішли у своїх справах. але через деякий час почули шум і пішли провідати його. з початок нам здалося що пінгвін помер, але потім ми побачили двох пінгвінів і зрозуміли чому великий пінгвібил слабкий.пінгвін не помер

мені наснилося, що у мене з’явився маленький пінгвін і як-ніби він мені як дитина. я його носила на руках і все намагалася від чого-небудь вкрити. я вважала його своїм синочком. Ксенія, 20 років

Відчуття було що я, десь в Арктиці. Взяв я там одного пінгвіна, поклав під куртку і пішов, потім я різко виявився біля вхідних дверей додому, як виявилося цей пінгвін був моїм братиком, ми увійшли додому і на цьому я прокинувся&# 8230;

Мені наснилося ніби я живу в якомусь віддаленому місці, в будинку. У мене ніби сім’я. А коли я дивилася з дому в вікно, то було дуже багато великих пінгвінів. Я постійно дивилася у вікно, щоб побачити їх, так як вони справляли на мене велике враження, оскільки вони були пухнасті. Але потім, коли я їх годувала, хтось стрельнув з нізвідки в пінгвінів і вбив пару. На цьому сон обірвався.

Спочатку пінгвін летів і сіл на дерево в своє гніздо.А через тиждень пінгвін сидів в гнізді і висиджував своє яйце

я була в море і там були пінгвіни багато я з ловила і відпускала вони не виривалися ні чого не робили просто сиділи у мене на руках

Вітаю. Мене звуть Анастасія, мені наснилося ніби ми йдемо з мамою по лісі (було літо), і хтось закричав (з тварин), і раптом пішов сніг, і через дорогу переходить пінгвін&# 8230;

пінгвін. я побачила його на вулиці. Розміром до метра. Уві сні було відчуття, що він як звичайний кинутий вихованець, як наприклад кішка або собака.

Тримай в руках яйце з которого вілупівся ПІНГВІН в мене на руках.и я Хотіла забрати его Додом..а потім нас відвозілі Додом на машині.

Мені наснилося нібито я рятувала пінгвінів від чого то, потім вони кудись зникли, і я стояла на пероні вокзалу, чекала якийсь потяг, і мені на телефон прийшло повідомлення від дядька Сергія:&# 187; Хоха чхає&# 187; ось таке ось не зрозуміле повідомлення. всі! я потім прокинулася.:-)

Я просто плавала з пінгвіном, точніше на ньому, загинала передні лапи назад, а іншою рукою обіймала, і я раділа, відчувала що пінгвінові теж все це подобається.

зима, я перебираюся по стовпах боячись спуститися вниз, т.до. там багато пінгвінів. Вони гуляють сім’ями. Я вирішила взяти собі малюка спускаюся вниз, але мені не дають цього зробити дорослі пінгвіни. Вони відлякують мене намагаючись вщипнути і я ретирується

була десь де вічний сніг (Антарктида або Гренландія), я пливла на пароплаві. бачила зграю моржів, тримала в руках їжака і обіймала великого пінгвіна.

їх було багато. і в основному вони були темного кольору. не чорно-беогоа начебто сірого кольору

Я кинулася на допомогу пінгвіна, він був поранений, я і ще хто то пливли з пінгвіном куди то щоб йому допомогти, а кров пінгвіна була на воді і потрапляла майже в рот поки пливли

я дбала про маленького пінгвіна&# 8230; тримаючи його в холодильнику&# 8230; з одного боку здасться смішним&# 8230;.але його по-моєму, все влаштовувало&# 8230; цей сон сниться вперше..і думаю він що то значить&# 8230; Допоможіть чим можете)) спасибо!

Що я десь в незнайомому місті і хто кинув маленького пінгвіна.Я підбираю його на якийсь сходах піднімаю в руках над головойі хочу його кому то показати.А де то в далеке йде мій син і я йому що то кричу.

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон де я бачила купу пінгвінів просто берег повністю заповнений ними, якийсь із них поблизу виявився людиною з вибіленим обличчям і чернючімі волоссям і він був сам схожий через це на пінгвіна. в реалі це смішно звичайно і безглуздо))) а ще бачила воду, під нею виявляється величезний величезний камінь який відразу не видно і сдалека мені здавалося люди ходять по воді насправді на камені все хотіла пірнути в воду не пам’ятаю пірнала чи ні вода і не брудний і не сказати що прозора по моєму не холодна була. що все це може означати?))) Заранеее спасибі!

Я бачила уві сні 2х маленьких пінгвінів, одного як мені здалося кривдили, тоді я схопила обох наруки і втекла. я довго бігла і ховалася від тих людей. А потім я прокинулася

Наснилося дуже багато великих товстих пінгвінів. Вони все йшли мені на зустріч в воді. Вони були доброзичливі і дуже яскраві жовто-блакитні з білим і чорним кольором.

уві сні мені снилися 2-е пінгвінів один був зовсім маленький, а другий трохи більше і найдивніше що я зрозуміла що ці пінгвінята начебто мої діти

намагалася зігріти замерзаючого пінгвіна, тольrо народженого, знайшла в снігу. НЕ знала, чим годувати

Наснилося багато пінгвінів, що радіють вбассеіне, вони каталися з норки, один з них попросив зробити воду холодніше

Наснилося що мене на матраці тягне чоловік (якийсь знайомий т.до. йому довіряю) по водоймі, не глибоке, вода прозора, пропливаючи бачу кілька пінгвінів, людина яка тягне матрац попереджає бути акуратним т.до. пінгвін може пробити матрац, але пінгвіни не реагують і не клюють, потім підпливаємо до берега, і припливом повз змій які знаходяться на гілках дерев. Відпливши трохи опускаю руки в воду, під матрац, руки замерзають, відчуваю що щось намагається вкусити за пальці рук. Відчув ікла змії, різко витягнув руки з води, ніхто не вкусив.

snilasi ptitia s zubami celoveka zubi belie, ptitia napaminala toli papugaia toli varona, iarkih tvetov no ne bolishaia okolo35-50 sm

Гарний казковий ліс (чарівний) і в ньому пінгвіни, вони літали.Я просто спостерігала
Ліс був соковито-зеленого кольору з високими деревами і золота пилок літала чарівна.

Мені наснилося що спочатку я людина, але пізніше став пінгвіном, зараз це прозвучить смішно, але я з кількома пінгвінами ходили в школу. Так ось, пізніше я став плавати, хоча в реальності я не вмію, і мені сподобалося плавати! До чого б це?

Вітаю! Мене звуть Віталік.
При снилася мені річка був сильний вітер і раптом рівень води Реско почав подиматся і потім з цієї річки виплило ціла зграя пінгвін і дивилися на мене потім почався сильний вітер піднялися хвилі і вони пірнули назад .

Відбувалося все вночі, в море серед льодів, там був якийсь підводний монстр, який їсть всіх, і на покинутому кораблі серед льодів, сиділи пінгвіни, їх мало не з’їв цей монстр, і я стала рятувати їх підпливаючи до них на своєму кораблі, і врятувала пінгвінів щоб їх не з’їли, садила їх на корабель, монстр був схожий на п’явку тільки величезну і з голками, зі мною було трохи людей але вигляд у них був як у первісних

Наснилося два пінгвіни, кольору червоний, чорний або темно-синій. Чомусь їх укус був отруйний. І вони хотіли вкусити мене і сина

Мені наснилося, як я пішки з одним поверталася додому (з іншого міста приїхали в наш рідний), підходили вже до під’їзду, був сніг білий, це був день і біля під’їзду стояв пінгвін, я побачила його, була сповнена захоплення і почала його фотографувати, він був дуже гарний, у нього були трошки рожеві щічки і казкові, маленькі очі, потім він перекинувся на спинку, трошки пищав і на цьому моменті я прокинулася

Когбудто у мене був пінгвін і виконан сніг, а у нього на лапках написано якщо більше 2см сніг одягніть шкарпетки вони у нього вже лежали в годівниці. Я стала одягати ці маленькі шкарпетки пінгвін був важкий, але я всеровно одягла і він пішов, ще в сні був якийсь чоловік в окулярах і пінгвін по-моєму з ним зібрався йти.

Я була в машині на вулиці було багато народи і я відкрила вікно підходить пінгвін і суне свого носа у вікно я намагаюся його закрити бо страшно до чого такий сон &# 128576;

Я купалася в морі вода була блакитна і прозора, поруч були пінгвіни і кошеня синього кольору, потім я вийшла на берег і грала з кошеням

Я мало пам’ятаю.Я лежав на ліжку.До мене підійшла мама, я лежав справай боку. Біля мене був був на вигляд звичайний пінгвін. Але він перетрансформувала в робо-пінгвіна.Я в якийсь момент злякався,, але на цього не видно.На цьому сон обірвався.

Мені приснилося что я найшла 2 пінгвінів один БУВ пораніній я їх накрила и протерла его. Я Пішла шукати якусь клітку для них и тут мене вкусила якась штука .А до того як я найшла пінгвінів по подвіру літалі качки іх Було дуже много

Спершу я познайомилася з хлопцем якимось уві сні, а потім ми з класом пішли кататися на пінгвінів, і цей хлопець вчив мене кататися, пінгвінів було багато, майже все на них каталися, вони були гладкі

Це було наминаючи будинку у дворі
Мені наснилося два малінькіх пінгвіна вона дивилися на миня і йшов сніг

Привіт, мені приснився сон що я тікала весь сон від усяких чудовиськ, потрапляла я в різні пори року, було те літо, то зима, взимку в море бачила багато пінгвінів з далека з гори, а влітку яких зомбі, ведмедів дуже великих, весь час мене хто з усіх цих чудовиськ хотіли зловити, я котилася взимку з гори вниз наче на гірці з великою швидкістю а ззаду приследовать мене чудовисько схоже на кудлатого ведмедя, але я була з дитиною в руках років 8, рятувала дівчинку, а влітку з неї ми намагалися забратися на високу гору, хапалися руками за траву щоб піднятися, заходячи в різні двері по шляху ніби потрапляла в різні пори року&# 8230;

Привіт, мені приснився пінгвін, але тлумачила я його уві сні, і там, я потрапила в лікарню, де лікарі були мої батьки. І потім я прокинулася в реалі, і батьки мої в реалі не лікарі

я сиділа на березі Ніагарського водоспаду і спостерігала всім величчю води. Вода дуже чиста, блакитна. Потім я пішла по алейці і побачила кількох пінгвінів, вони були дуже милі. Сон був емоційний і позитивний

Купалися з подругами в океані, там були скати, але я боялася укусу який-небудь риби чомусь. Купувалися вийшли сіли в автобус, почали від’їжджати і побачили зграю пінгвінів.

Я зустрів пінгвіна на березі толі річки толі моря він спочатку мене кусав але граючи потім пішов але потім повернувся і ліг спати на мене зверху я спав з цивільною дружиною він був дуже доброзичливий і м’який але потім я прокинувся

Вітаю. сон такий. Чорний кіт з білим черевом, що прибуває на ланцюгу, намагається втекти від цікавого сірого пінгвіна.

Мені наснилося як я перебуваю на дуже великому кораблі. Не пам’ятаю точно, але здається з ним що то було і тому мене в самому кораблі перевіряє лікар і ставить систему. Вона така добра і гарна, і взагалі в принципі у мене гарний настрій. Начебто потім ми виходимо на балкон корабля, а там оочень дуже величезна зграя пінгвінів пролітає над головою (як рибки зграями іноді вилітає в повітря подихати і назад в воду, так само і пінгвіни) . Я починаю це все знімати і пояснювати подрузі чому вони так злетіли. Потім приходить моя сім’я, дізнавшись що у мене щось сталося і приносять мені в палату багато їжі.

На мене падали з неба пінгвінята жовті в пір’я як курчата. І бігали навколо ніг. Аааапппппппролллтттімппр

Вітаю. Мені наснилося що я, мама і мій коханий чоловік пішли на озеро. воно невелике. Мама і хлопець стали мацати воду щоб почати купатися. А я пішла перевірити пастку для риби, яку ставила раніше. Мені попався короп, але він вислав з неї близько берега, я його змогла зловити руками. Потім побачила пінгвіна і його теж спіймала, але потім убила в якості видобутку, щоб приготувати його на багатті. Потім побачила другого і його зловила. Але не вбила. Посадила в тазик з водою. Коли повернулася, він виліз з тазика і пірнув в озеро і поплив. Що може означати цей сон? Будь ласка, напишіть. Раніше ні мама ні пінгвіни мені не снилися. Мама у мене жива.

Уві сні я бачила сім’ю пінгвінів вони були крошичнимі доброзичливі, вони були біля будинку я їх туди заховала бо інші люди хотіли їх закапати в живим але я їх врятувала і в кінці вони танцювали для мене це було типу подяку

Я виходжу зі своєї школи з подругою. На дорозі лежали величезні пінгвіни і один з них почав мене кусати, а подруга пішла і не допомогла мені. Я кликала на допомогу, але ніхто не допоміг. Потім мені вдалося втекти, але пінгвін так і втік за мною, а подруга так і продовжувала дивитися на мене.

Маленький пінгвін говорить про звшіте мене і мого друга, він був у мене на руках, він був чорно-білий і дуже ласкавий, і сказав, що він його, тобто, одного захистить

Стоячи біля води з чоловіком помітила пропливають пінгвінів і покликала чоловіка подивитися, було тепло, місце було знайомим

Мені наснилося, як я випала з літака в кошику за одним. Впавши ми прокинулися і опинилися на море, що було захололі. Там були 4-5 пінгвіна недалеко, що клювали м’ясо. А поруч зі мною був труп хлопчика, на вигляд йому було років 14-17. Він був виїдемо в декількох місцях. Коли один з пінгвінів до нас став підходити, я накрила себе наполовину тим самим хлопцем, а мій друг був поруч. Пінгвін підійшов до нас і постоявши кілька секунд пішов до решти. Коли я прибрала з себе хлопця, вони озирнулися на нас і стали підходити. Тому б швидко вставши, побігли. Я відставала і провалювалася два рази під лід. Я відстала від них і втекла через дерева. У ітогн я впала в озеро і сильно промокнув, вилізла і побігла далі через дерева. Вийшовши на стежку я пробігла повз 6-10 людей, що були здається підлітками або дітьми, я побігла і вийшовши на, щось схоже обрив, що був не дуже крутим, там був мій друг, що тримався за гілку. З ним була ще дівчинка, вона теж трималася. Вони мита забратися на дах будинку. Я намагалася їм допомогти, але на цьому мій сон закінчився.
Я не можу згадати одного. Може це була і дівчинка, а може і хлопець.

Я уві сні збиралася кататися на яхті в зимовий час з доку Ластівка, навколо яхти зібралося багато пінгвінів, я в захваті, що перший раз бачу їх в живу, побігла шукати телефон, щоб відобразити їх, поки шукала спустилася по снігу і по дорозі хотіла відкласти в прокаті собі ковзани, повернулася і побачила маму вона шукала мене і говорила, що тато вже поїхав (тато давно помер, в реальності)

Лежу в ліжку і тут з’явився пінгвін такий приємний на дотик після чого він мене вкусив але не було дуже боляче

Приснився пінгвін в басейні, маленький, який ніс яйця, три штуки відклав. Він був сірого кольору з чорним, і я його тримала в руках і як би допомагала йому відкладати яйця, він в цей час був під водою

Я бачила уві сні як пінгвіни стрибали до мене в будинок з море пінгвіни були чорного кольору а колір моря не зрозумілим навколо будинку було дуже брудно всюди стояли сміттєві контейнери з купі сміттям

На пляжі дівчинка закопувала піском мертвого пінгвіна-густо був живий, я його врятувала і відпустила в воду. Пінгвіни були маленькі

Уві сні я стою на березі море, а чоловік ловив щось, оказиваеться це пінгвін, він був чорно-білий і один. Я яскраво бачило.

Вітаю. Мені снилося, що я плаваю з пінгвінами в морі або океані на уламках айсберга. Їх було дуже багато, сотні, а то й тисячі. Найбільше запам’яталася самка білого пінгвіна з дитинчам. Я допомагала їм плисти разом, щоб вони не загубилися. Самка вміла говорити і ми розмовляли з нею досить дружелюбно. Що цей сон може означати?

Привіт, наснилися пінгвіни, дорослі і підлітки, було тепло, а вони в светрах, одна пінгвініха була розсердженої і нагадала мені мене чомусь

пінгвін знаходився в квартирі в гнізді папуг і вилупився з попугайнево яйця він лежав в гнізді, був дуже маленький, і він був один

Добрий день бачу
Хочу поїхати в Росію, а не як не може чекаємо рейсу в айрапорту, раптом настає страшна темрява, і мільйон пінгвіном летять на небі нападають прямо на нас, пінгвіни дуже стрешание, ми починаємо ховатися рятуватися.

Приснився сон в якому були пінгвіни один дорослий і кілька маленьких нібито дітки також могли говорити по-людськи і при цьому були не можливо милими. Правда один обурювався тривало це не довго дуже швидко заспокоївся.

Маленький пінгвін помирав, я взяла його на руки і зігріла, він ожив і вчепився в мою кофту. Я його погодувала рибою, пінгвін заліз в мою кишеню і спав.

Я бачила пінгвінів як на картині начебто. побіжно. Наприкінці сну.
А на початку сну не пам’ятаю що снилося.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ