Сонник Пілот 😴 приснився, до чого сниться Пілот уві сні бачити

Бачити пілота авіалайнера, який зазнає аварії – з вами трапитися прикре непорозуміння, внаслідок якого ви позбудетеся загальної поваги і своєї посади.

Ви є пілотом – зараз, щоб досягти бажаного, вам буде потрібно проявити по максимуму свою комунікабельність. Зараз вам потрібно наполегливо добиватися свого.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пілот, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пілот уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося що я поспішаю в аеропорт, бігу з якими то людьми, кричу що треба ще квиток купити. ми підходимо з касі, купуємо квиток. я починаю плакати через те, що мій хлопець не летить зі мною. йду в кафе, а там сидять пілоти, борт провідниці і п’ють горілку. я сідаю до них, питаю коли полетимо, а вони &# 171; щас доп’ємо і полетимо&# 187;
і я починаю ще сильніше плакати, думаючи що тепер точно не долетимо

Сновидіння такого змісту, швидше за все, говорить про те, що ваш молодий чоловік може не розділяти з вами ентузіазму в деякому справі.

Снилося, що я піднімаюся вгору на літаку в кабіні пілота. Сидів поруч пілот, і питав чи не боюся я висоти. Я відповіла, що ні, тому що я часто літаю і обажаю коли злітаємо. Все було таким красивим, я бачила гарний краєвид, поруч зі мною сиділи мої друзі дитинства.

Мені снився поїзд привид.він стояв на покинутому кладовищі, гудів мені і щось говорив.Чітко але не зрозуміло.під кінець сну він відвіз мене додому.

Сиджу в кріслі, практично неподвізно космічного корабля, який в небі, серед білих хмар, але керую не я, а хтось, кому я довіряю (по відчуттях чоловік, який мені снився вже тричі, але його не бачила, голос його я теж ніколи не чула). я говорю, що беру управління на себе. починаю упралять, хочу підняти корабель вгору, але не завжди виходить (то вгору, то вниз) Тоді він питає, як би телепатично &# 171; допомогти, взяти керування на себе&# 187;. я відповідаю &# 171; немає&# 187;. після цього корабель піднімається вгору. потім відчуваю напругу від бар’єру &# 8212; земного тяжіння, напруга все росте. я думаю, що сили мої закінчуються, але я буду триматися до кінця і прокидаюся

є хлопець, який в мене закоханий (ну і мені він тож нравится)..він домагається мене і все таке.. &# 8212; так ось він приснився, він був пілотом літака, сидів зліва а я праворуч (дивилася на нього)..кнопки важелі якісь складні натискав, строго і з серйозним виглядом зі мною розмовляв, керував ситуацією, а я сиділа і в душі захоплювалася,.розмовляли ми про те що він багато чого досяг і тепер дуже отримує зп

Мені наснилося, що я пілот невеликого літака, але салон і двері як у автобуса. Робив зліт зліт кілька разів, були пасажири пару чоловік знайомі. Останній злет було дуже сонячно., був захід і сонце дуже сліпило, тому довелося закривати вікна в літаку жалюзі як в квартирі)). І перед останнім злетом довелося забирати собі моє крісло пілота&# 8230; замість нього мені поставили табурет. Причому весь час забирав один і той же чоловік. Катастроф літака не було. Благополучно злітали і сідали.

Уві сні я бачив як ми з сім’єю стоїмо біля входу в кабіну пілотів літака. Літак був новітній. Бачив як пілот заходить в літак здаповактся з усіма і сідає за штурвал. Руки у нього були в білих рукавичках. Пілот робить зліт і я спостерігаючи це не зсередини літака, а з повітря, і відео то що літак летів з якоїсь пустелі

Сон Прокинься сьогодні вранці я стою на землі крутяться літак і виліт великий літак потім повертається роблячи посадку залишає пілота і знову злітає.

Наснилося що ми з мамою десь на море, в готелі. Я прокидаюся від шуму і йду в темряві подивитися у вікно, бачу останки літака, що розбився в воді і як рятувальники намагаються тягнути з води пілота за канат і мама у сусіднього вікна говорить, мовляв все-таки розбився. Потім чую що ці рятувальники кажуть мовляв багато свідків, а інший йому -нічого.. і мене охоплює паніка і жах, я говорю що б мама негайно відійшла від вікна, що б нас не помітили, як ніби нам загрожує через побаченого небезпека. Я думаю що робити, вирішую що потрібно приховати що ми бачили.. і тут я прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ