Сонник Підвали. До чого сниться Підвали бачити уві сні – Сонник

сонник Підвали наснилося, до чого сниться уві сні Підвали? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Підвали, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – В підвалі

Думаю, тут сон говорить про те, що в глибинах вашої пам’яті або сімейної історії захований якийсь аспект або подія, яка завжди там зберігалося. Але про існування якого ви і не підозрювали. Схоже, ваша підсвідома пам’ять позбавлена ​​похмурих таємниць. Уві сні це красивий і чистий підвал.

Судячи з інтер’єру (кам’яну підлогу, кам’яні стіни, килим), можу припустити, що мова може все-таки йти про вашому сімейному історії. Тим більше, що ви спускаєтеся в підвал зі своєю матір’ю, яка йде попереду – т. Е. "веде вас" в глибини історії, розповідає. Можливо, у вас з нею відбудеться розмова з приводу сімейних таємниць і вона вам розповість щось, чого ви не знали. Але вдаватися в подробиці не буде, так як пройшло вже багато часу (уві сні ви не хотіли з ним зв’язуватися або він вас далі не пустив). Подальший розгляд цієї теми ні до чого не приведе.

Будьте готові дізнатися нове.

Сонник – В підвалі

"Снилося, що я і моя мама спустилися в підвал нашого будинку (будинок не приватний). " – Ваша зв’язок з предками. Вам необхідна від них допомогу в розумінні того, як будувати своє життя на благо роду.

"Але він був не такий як в реальності – темний, низький, похмурий, як і всі підвали. Навпаки, просторий, чистий, з високим кам’яним стелею і красивими кам’яними стінами. Світлий, хоч світло ми і не включали, а вікон в ньому не було. " – і Вам дається така можливість, так як у Вас хороший зв’язок з предками, і рід має заслуги перед Богом, тобто в минулому були праведники.

"На підлозі був розстелений килим! " – трапеза з предками. Рекомендую Вам поминання покійних родичів.

"І підвал був довший, чим у реальності. Мама йшла попереду. " – під час цього проходу Ви отримували інформацію про те, що повинні для цього зробити. Мама, як старша, і відповідно, яка здійснила більше вчинків у житті, хороших і поганих, йде попереду і несе велику відповідальність. Багато в чому і Ваша доля складається так а не інакше по заслугах і помилок мами.

"З однією з ніш від дверей з боків коридору вийшов високий молодий чоловік, одягнений був у майку і штани, з голочки. З гарним тілом. Виявилося, він тут жив! Я це просто зрозуміла по його поведінці якимось чином. " – посланник від предків, який і навіяв Вам цей сон.

"А ось потім не пам’ятаю. Чи то ми вийшли з підвалу, тому що він нас не пустив далі, т. До. Сенсу не було більше йти. " – тому що йти далі – йти в мiр мертвих.

"Чи то він хмільний був і не мав охоти взагалі з ним зв’язуватися. Смутні якесь спогад про це. Завершення сну буд-то вислизнуло. " – хмільний, це сприйняття того, що він інший, не з цього мiра. Завершення вислизнуло тому-що Ви занадто далеко забралися від фізичного мiра і сам перехід досить складний і не зовсім приємний.

Сонник – Крадіжка в підвалі

Я не думаю, що в реальному житті сновидицей точно так же б шкодувала про зникнення старих інструментів з під-вала старого будинку..

І тому, сон трактує про перегляд сновидицей поглядів на життя, на Відносини з покійними батьками і в своїй Родині (з забутого Подвала вкрали такі потрібні речі, як молотки, плоскогубці.. – це чоловіча частка, нинішні претензії-або-прощення партнеру / чоловікові його недоліків).

Сонник – замкнені в підвалі

Судячи зі сну, сновидицей потрапила в капкан власних ілюзій через необ’єктивність судження Своїх і чужих дій.

І вибиратися доведеться Самою! (Знайома тут ні до чого, ми самі оцінюємо Реальність, яка існує за таким же внутрішньому Праву, що у кожного. ).

Ось, на цю тему сон – сновидицей якимось чином залежить зараз від своїх оціночних суджень або їй треба буде пройти той же шлях і перейняти ті якості, що у Знайомої ("я була в шоці від її хитрощі, нахабства і черствості.. ", "чи зрозуміла Вона, за що отримала.. " – уві сні простежується Суд над знайомою..).

І цей Сон – попередження сновидицей про жорсткі обставин, які незабаром після сну можуть скластися в житті сновидицей, що дії і якості Знайомої здадуться їй правомірними, по ситуації ("Я боюся впасти і розбитися, високо і нестабільно все кругом. прав на водіння у Мене немає, привіз чоловік.. ").

І не треба забувати – не судіть, да, не судимі будете (краще Зрозуміти і усвідомити, що судити, інакше затягне в кармічні обставини наяву. ).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ