Сонник Підвал 😴 приснився, до чого сниться Підвал уві сні бачити

Підвал сонник Феломена наділяє неоднозначним значенням. З одного боку, ви здатні похвалитися здатністю заводити нові знайомства, знаходити теми для спілкування, розташовуватися в центрі загальної уваги. З іншого боку, сюжет символізує безвідповідальність. Сновидіння здатне послужити своєрідним відображенням глибин, властивих підсвідомості.

Привиділася приміщення у власному будинку? Подібна картина є символом затишку, злагоди.

Чи був хто-небудь в підвалі?

У підвалі снилися люди ▼

Наснилися люди в підвалі? Сновидіння натякає на те, що поставлені цілі не відповідають наявним бажанням. Ви йдете на поводу чужої думки. За підвальним сходами піднімається людина? Доведеться зіткнутися з серйозною проблемою. Сюжет обіцяє велике нещастя. Однак, закінчиться воно добре. привиділися померлі? Сновидіння служить віддзеркаленням того, що ви живете спогадами.

Що ви робили уві сні?

Уві сні спускатися в підвал ▼

Сниться, що доводиться спускатися в підвал, щоб взяти продукти? Відбудуться події, здатні змусити спливти назовні спогадами, думкам, тому, про що ви давно не думали. Припасів вдалося взяти багато в мріях? З минулого вдасться вибратися ще нескоро. Це негативно позначиться на кар’єрі, особистих відносинах, послужить причиною виникнення проблем, негараздів.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Підвал, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підвал уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

На ліфті я спускаюся в неглибокий підвал багатоповерхівки і ходжу по різних кімнатах і коридорами ховаючись від зрідка зустрічаються дітей. Потім шукаю вихід і ламаю заважає мені скло руками.
Будь ласка допоможіть пояснити. Заздалегідь вдячний.

Олександр, спускатися уві сні в підвал може означати втрату чогось, подолання труднощів, ламати заважає скло, значить знайти правильний вихід.

Я перебуваю у спуску в підземне приміщення, в котре веде вертикальна шахта викладена кахлем, протягом всієї висоти шахти багато великих світлих вікон і сама шахта хороше освітлена. В низ веде тендітна сходи, яка при моїй спробі спуститься руйнується. Мене не покидає відчуття що необхідно спуститься вниз, це дуже важливо. Я встановлювати сходи і спускаюся зупиняючись у кожного з вікон. Спустившись опиняюся в приміщення &# 8212; чистому, але мало освітленому знаходжу записи на касетах по відчуттях дуже важливі для мене. Забераю але не всі, немогу знайти залишилися. Тут з’являється відчуття, що плівки ці потрібні не тільки мені і цей хтось вже в приміщенні. Я ховаюсь. Людина якого я невижу оглядає приміщення і йде нічого не взявши. Я знаходжу, що залишилися касети і піднімаюся.
Про що може говорити цей сон? Заздалегідь дякую.

Дмитро, то, що уві сні ви насилу спускаєтеся в підвал, швидше за все, говорить про те, що ви будете намагатися розібратися в чомусь важливому.

Кожен тиждень мені сниться підвал.Уві сні я в підвалі когось рятую, знайду прикраси, бегваю.Цей сон мені вже 2 роки поспіль снитися

Нещодавно мені наснився сон, в якому я зі своїм батьком йду по двору, а потім заходжу в підвал. Мені там було страшно, там було багато різних коридорів..Потім ми побачили на стіні підвалу труну (картинку) і пішли в його сторону. Там був знову довгий коридор, там нам зустрілися чоловік і жінка, які сумнівалися в тому що дійсно там знаходяться труну..* Потім я не пам’ятаю * ..Потім я знайшла вихід, але хтось мені зустрівся біля виходу і одягнув на мене якісь роги (звучить бредово, але все ж..) і все. Можете розповісти про що говорить цей сон?

У вашому сновидінні, в якому була така атмосфера, швидше за все, говорить про те, що вам відкриється щось перш від вас приховане.

Мені наснилося, що я спустилася до підвалу в п’ятиповерхового будинку. Це будинок моїх батьків. Там темно (але все як завжди в житті). Потім я вийшла, поговорила з кимось і знову зайшла. я його оглядаю, розруха, але вже ясно. Ходять якісь підлітки. Через них я шукаю вихід (не хочу мати справу з ними на шляху). Бачу кілька виходів, але я знаю що мені не туди, йду далі. після ходінь по руїнах виходжу з підвалу в соверщенно іншому місті (в тому, якому живу я) до стадіону, де багато людей. я розумію що мені не сюди, я знову йду до підвалу, виходжу на порожню площу 3-го міста (де живе моя сестра). Після цього в підвал я вже не входжу. залишаюся на площі. Допоможіть пожалуяста розібратися, що означає сон.

Те, що ви в своєму сні були в підвалі, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться незабаром щось приховувати.

Уві сні я бачив багато кімнат в підвалі вони все прохідні але чисті світлі і порожні ніби їх віддали під житло і рідня прийшла подивитися

Приснився сон … Я заходжу в кімнату, бачу відкритий погріб або підвал, а там сидить навпочіпки мій друг, опустивши голову. Вигляд у нього сумний якийсь до того ж він в синіх окулярах. Запам’яталося, що я дивлюся на нього зверху вниз. Що б це могло означати?

Галя вже писала і все ж:

Приснився сон … Я заходжу в кімнату, бачу відкритий погріб або підвал, а там сидить навпочіпки мій друг, опустивши голову. Вигляд у нього сумний якийсь до того ж він в синіх окулярах. Запам’яталося, що я дивлюся на нього зверху вниз. Що б це могло означати? Роз’ясніть будь ласка, дуже хотілося б знати

Мені наснилося, що я йду по коридору якогось зданіяю. З двох сторін стояли на підлозі багато-багато свічок. ця &# 171; доріжка&# 187; привела мене до входу підвал. Підвал був старий обшарпаності темний пофарбований в зелену фарбу. Трохи попетляв по коридору в підвалі, я натрапила на три червоних &# 171; ловця сну&# 187 ;, підвішені до стелі при вході в черговий коридор підвалу. Побачивши це, мене охопила тривога, я розвернулася і побігла назад. І кожен раз, де должнен бути вихід, підвал тривав. Зрештою я вибігла в великий простір в цьому ж підвалі. Подивившись вниз на ноги, я побачила, що вся в крові. Далі я побачила світло на іншому кінці і трьох моїх друзів. Я побігла до них, але раптом впала. Далі я в розмитих фарбах побачила, як моя подруга схилилася наді мною. Мені здалося, що я вмираю. Прокинувшись посеред ночі, я довго не могла заспокоїтися. Сон снився з п’ятниці на суботу. Що це все означає?

Сьогодні моєї матері наснився страннно сон.Вона ходила по підвалу, де було дуже багато труб каналізації та опалення.Підвал був незнайомий, її тільки здивувало, що стать дуже чистий.Страху або будь-яких емоцій вона не відчувала.Якщо можете, роз’ясніть, що це означає.

Всю ніч уві сні спускалася в підвал по сходинках кругового побудови, я знала, що в підвалі є щось важливе, але що саме не розуміла, поруч постійно крутилася біля ніг кішка чорно-біла, заважала пересуватися, я спотикалася об неї і розуміла, що це відьма яка прийняла вигляд кішки, вона не дозволяє дістатися до потрібної мені цілі в підвалі, я била її сильно ногами і відштовхувала, а вона знову підходила терлася об ноги і заважала йти.Не знаю був це підвал, але потрапила в маленьку кімнату з великою дверима, я відкрила двері і опинилася на вулиці, світило яскраво сонце, було незвично світло, тепло і спокійно і лежав подекуди сніг та я пішла по дорозі серед величезних будівель.Допоможіть розтлумачити сон.спасибі заздалегідь

Опиняюся в темному бетонному обшарпаність підвалі по ньому бігають дві собаки одна bз яких змінює час від часу колір. Те чорна то руда ця собака кидається на мене але некусает і не завдає жодної шкоди. У моїх руках опиняється чим в нжна, я б’ю їм цю собаку. Собака падає але піднімається і я чуствую полегшення від того що вона жива. Потім мене охоплює жах коли раптом я рукою натикаюся на чорне людське тіло і усвідомлюю, що в тому підвалі я не один. На цьому сон закінчується.

дивний сон, приснилася спочатку церква, потім демон в людській подобі, товстий і страшна людина, я намагалася його вбити, але він лише посміявся і на якийсь час зник, я знайшла свою подругу і зникла в підвалі будинку, а перед тим як цей демон повертався з неба розліталися дуже сильні і страшні блискавки

Наснилося що я перебуваю чи в підвалі, то чи на горищі, чи не сам а ніби як зі своїм сином . Ми блукаємо що по темних закаулкам, потім не на довго розходимося . Я знаходжу потаємну кімнату, в ній виявляється чи то собака чи ще якась тварюка, я її виганяю ! Потім чую що мене кличе ніби як мій син, я виходжу з цієї кімнати і намагаюся запам’ятати дорогу назад . Знаходжу сина, а він з якимось чоловіком, по відчуттю це рідна людина і ніби як моя мати .

прснілосьчто купили у друзів наших будинок і пішли дивитися підвал. він був порожній в кутку гора картоплі і пісок зайшли туди з зятем

Добрий вечір, ліг спати під ранок десь близько 5 ранку, і ось приснилося я йду з велосипедом до старому свого будинку п’яти поверховий квартирний будинок, там є дірка в стіні подібне вентиляції і я заліз з велосипедом хоча туди він би не як не проліз , і хотів я піти в наше колишнє підвальне приміщенні та не легко це вийшло, там все змінилися з тих пір коли я жив, десь піском привалило а де проходи в деяких місцях оббито тесом, може хто приміщення своє вирішив розширити але взагалі там можна було пролізти під дошками але дуже темно там, я проліз і йшов до перельоту над 1 поверхом до дверей але вона закрита завжди на замок, ну ось я вирішив зателефонувати мамі що б взяла ключ від того замку, у знайомих з того будинку.І все я більше нічого не пам’ятаю чи я прокинувся після&# 8230;

Привіт, в загальному такий сон мені приснився я ще 2, 3 людини підходимо до будинку, що за будинок не знаю ми спускаємося в будинок, в підвал, а підвал як сходи вниз і тут я бачу темну арку, не пам’ятаю побачив я що небудь, але я раптом різко опиняюся на вулиці на кшталт з дівчиною (дівчина мені дуже подобається) вона моя колишня однокласниця, тут з’являється звір начебто тигр дивно але його шерсть переливається як луска, на кінці хвоста жало скорпіона, цей звір дивиться на мене, дівчина стоїть позаду мене , а звір все дивиться на мене але не нападає, а як би оцінює, і начебто підлаштовується але не нападає, потім він начебто йде, потім звичайно починається інший сон, але думаю цього достатньо, прошу поясніть мені мій сон, сподіваюся не дарма стільки написав, заранее спасибо

Вітаю! У підвалі було темно і сиро, і там перебував мій автомобіль. Я не міг закрити свій багажник, в авто сидів мій брат, в сусідній кімнатці стояла юрба хлопців і про що то говорили,

мені снилося безліч Поукі можна сказати війна Поукі від яких я з дітьми переховувалася в підвалі, потім якісь люди принесли спец кастюми і павуки кудись випарувалися

Снилося, ніби ми з однокласниками (хоча школу давно закінчила) поїхали перед випускним в якийсь заміський котедж, як потрапила в підвал я не пам’ятаю, але пам’ятаю, що шукала вихід, там було багато дверей і драбин, в результаті вихід знайшовся.

я -в підвалі, на вікнах і дверях решітки, зверху по дорозі під’їжджає міліцейська машина звідти виходять міліціонери і дивляться в підвал і бачать мене і я розумію, що вони приїхали за мною і зараз мене схоплять, я починаю кидатися по підвалу і шукати вихід, і тут я прокидаюся.Сон приснився в 4 ранку з 11 на 12 квітня.спасибі.

Я спускаюся сходами вниз, сходи дуже красива, дерев’яна, але моторошно курна. Я потрапляю в підвал. Там безлад і темрява, і теж повно пилу. Пил прям як багатовікова &# 8212; якщо стерти рукою, то аж як вата в руці залишається&# 8230;
Я хочу вийти з підвалу, бачу двері, важкі, великі, як в старих замках, насилу відкриваю одну, другу тут же, потрапляю як в сіни &# 8212; великі і порожні, трохи соломки на підлозі.. Бачу перед собою ще одну двері, ворота просто. У дірках видно світло і я знаю, що якщо їх відкрию, то потраплю в дуже яскраве щось. дуже яскраве. Але мені туди не можна. Ні в якому разі. мені треба назад, по сходах вгору.. Іду назад. О, виявляється одну драбину я все ж вичистила. І правда дуже красива. З червоного дерева, дуже міцна. Зверху спускаються люди, не хочу їх бачити, хоч це і не небезпечно. Хочу бачити людину, чиє ім’я вимовляється нагорі, мені треба туди, але я ховаюся, щоб полякати тих, хто спускається.. Злякала раз, злякала цих людей ще раз, але вони мало бояться і йдуть до мене напролом і тут я впала в паніку. Вже кричу на них, щоб злякалися і від крику сама прокидаюся&# 8230;

СЬОГОДНІ ПІД РАНОК БАЧУ СЕБЕ подруги і МАЛЕНЬКОГО ОНУКА У ПІДВАЛІ, ТАМ сиро ПУЛУТЬМА брудний і десь між ТРУБ постійно втрачає МАЛЮК, І ТАК САМО ПОСТІЙНО Я ЙОГО ЗНАХОДЖУ ЛЕДЬ ЧИ НЕ В ТЕМРЯВІ АЛЕ ВІН НЕ БОЇТЬСЯ НІБИ ТАК І ТРЕБА, ВІДКРИВАЮЧИ ЧЕРГОВИЙ ДУЖЕ НЕ зручна ДВЕРІ Я бАЧУ ТАМ КІЛЬКА КІЗ ТЕМНИХ, ВІДРАЗУ прикривати ДВЕРІ НАЗАД ПРОШУ подруга прогнав їх І ВОНА ЙДЕ закриваючи ЗА СОБОЮ ДВЕРІ, ПОТІМ ми проходимо ТУДИ РАЗОМ А ТАМ КІЛЬКА КОМНАТ НЕ навалені РЕЧЕЙ А акуратно складені ПОСУД МІШКИ З одягом провізії І Я КАЖУ ЩО зНАЮ ЧИЙ ЦЕ ПІДВАЛ І ГОСПОДАР НЕ БУДЕ НАС лаяти ОН НАШ ЗНАЙОМИЙ Дідусь, ІЗ БЕЗЛІЧІ КОМНАТ СІРИХ Я зайшла в ОДНУ І ВИБРАЛА 2 НЕВЕЛИКІ КРИШТАЛЕВІ вазочки, ПОКИ МИ ТАМ возилися НАС хтось замкнув, бУЛО НЕ ПРИЄМНО АЛЕ СТАЛА ЗНОВУ ЗВАТИ ОНУКА ЗНАЙШЛА СТАЛА БІГАТИ З НИМ тримаючи його за рУКУ ШУКАТИ ВИХІД, Піднатужившись НА ОДНУ З ДВЕРЕЙ Я ОТТАЛКНУЛА колоди що підпирають ДВЕРІ ЗОВНІ І ми вибрали! Відбігти ТРОХИ МИ знову потрапляє до Західної ПО ЗОВНІШНЬОЇ СХОДАХ МИ У ПОШУКУ ПРИТУЛКУ потрапляє в ЛАБОРАТОРІЮ ДОСЛІДІВ НАД ЛЮДЬМИ! У МЕНЕ ВЗЯЛИ КРОВ АЛЕ САМ Забір крові Я НЕ БАЧИЛА, тримаючи підігнути РУКУ Я РОЗУМІЮ ЩО НАС НЕ ВИПУСТЯТЬ ,, обманним шляхом Я ВИХОДЖУ НА СХОДИ ЗВІДКИ ПІДНЯЛАСЯ ВНИЗУ БАЧУ ДИТИНИ І БЕСПАКОЮСЬ ЯК БИ УТЕКТИ! Тікає за НАМИ ПОГОНЯ МЕДСЕСТРА І спускається ЗА НАМИ СОБАКУ ВІВЧАРКА кремового кольору, але ми надаємо В БЕЗПЕЦІ, Що може означати МІЙ СОН?

Темний підвал, ніякого світла. Приміщення досить велике. В одній з кімнат я беру участь в якійсь нараді за величезним столом. Нарада відбувається так само в абсолютній темряві, але в цій кімнаті хоч і темно, але я розрізняю співрозмовників і навколишнє оточення &# 8212; точніше, обриси співрозмовників і навколишнього оточення. Після наради включають тьмяне світло і я відчуваю величезний дискомфорт, бажаючи його вимкнути в щоб те не стало. У цій кімнаті є книжкова шафа, уві сні з’являється моя бабуся, яка в житті тяжко хворіє, і лає незнайомого мені чоловіка за те, що він читає книгу Єсеніна, яка стояла в тій шафі. Я за нього заступаюсь і прошу аргументувати, чому не можна читати цю книгу; після сварки я йду з цього приміщення і йду по підвалу &# 8212; тьма абсолютна, я не бачу нічого, що мене оточує. Заходжу в інше приміщення, там лежить на ліжку мій дідусь. Я з ним прощаюсь, кажучи, що посварився з бабусею через книги (в житті я Єсеніна не люблю читати, краще інших авторів), і виходжу з приміщення, потім прямуючи як би до виходу з підвалу, але в цей момент я прокидаюся.

Темний підвал, багато закаулкам (як лабіринт) /
я бігала по ньому, ховалася від кого-то, іноді вибігала на вихід, але чому &# 8212; то знову йшла до підвалу.

я з одним щось шукав у дуже большём і захаращений підвалі. Було багато різних речей, старих .Я знайшов два однакових розкладних, многофункчіональних ножа і запропонував одному вибрати один. Він закрив очі і вибрав чим не дивлячись щоб було по чесному.

мені приснився сон в якому я потрапила в підвал. довго по ньому ходила, відчуваючи при цьому занепокоєння, навіть страх і не могла знайти вихід з нього. Потім я побачила там подругу, яка восени перенесла складну операцію з видалення онкології. Вона була дуже сумною, я намагалася її підбадьорити. Він увійшов до одного з кімнат, я побачила величезний, просто гиганські розмірів чорно-зелену змію. Вона височіла над мною.
Пам’ятаю свої відчуття перед мною стял вибір; бігти, або вбити її. Я подолавши свій страх накинулася на неї і стала душити її, але вона встигла мене укусітьза зап’ясті, Про себе я подумала що з днів моїх полічені. Я дуже переживала, чітко пам’ятаю ті неприємні відчуття. До чого цей сон?

як ніби сиджу я у дворі якийсь свято я біля багаття смажу шашлики і відходжу недалеко кілька кроків і провалююсь в підвал в таке приміщення якого я не коли не бачила і у нас немає такого в підвалу немає в про двір!

У мене пропав родич (8.05.14), його батьки їздили до ясновідіщей, вона сказала що треба шукати в підвалі. З тих пір мені сниться підвал.
Ніби він знаходиться десь глибоко, я входжу в нього і бачу там свого родича прив’язаного з якою то залізній трубі, а зверху капає вода. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Наснилося, що я перебуваю в старому будинку з довгими, темними, моторошними коридорами (цей будинок снився багато разів). Починаю шукати вихід і не можу знайти. За тим я спускаюся в самий низ. А там лежать коти (кішки), які перетворюються в щурів і починають нападати, кусають якусь стару. Я починаю захищати її, відбиватися від них, а точніше від однієї найголовнішою і прокидаюся..

Наснилося, що я перебуваю в старому будинку з довгими, темними, моторошними коридорами (цей будинок снився багато разів). Починаю шукати вихід і не можу знайти. За тим я спускаюся в самий низ. А там лежать коти (кішки), які перетворюються в щурів і починають нападати, кусають якусь стару. Я починаю захищати її, відбиватися від них, а точніше від однієї найголовнішою і прокидаюся..

Мені снилося, що я йду по темному тунелю, який закінчується просторій майданчиком з напівзруйнованим будинком з яскравою дверима (колір не пам’ятаю). Відчуття від сну були мерзенні, підвал схожий на каналізацію.

я, мої друзі і мій хлопець йшли по підвалу, досить велике приміщення, спочатку я заходила туди з мамою і бабусею, потім опинилася з людьми вище перерахованими ми пішли по якихось справах там (НЕ хнаю по яким), коли повернулися назад, то в пошуках виходу натрапили на вихід в дитячий сад (бродили по підвалу мого навчального закладу, як я зрозуміла, педагогічний коледж, хоча в його підвалах я не разу не була) мені було холодно і страшно, потім ми прийшли до тієї ж точки, де і зайшли, потім сон викинув мене назад до мами і бабусі, але на місце, яке колись мені вже снилося, а потім викинув мене в якийсь парк з купою людей і дітей

Мій батько збирався купити будинок (уві сні), і він знайшов не дорогий, але я запитала його чи там другий поверх, потім ми з ним перенеслися на ділянку. Будинок був жахливий (була похмура погода, осінь), в ньому був один поверх, він розвалювався, ми з батьком стояли у дворі, ми пройшлися навколо нього. Я побачила біля колодязя підвал, який був накритий мідної кришкою (підвал був величезний). Я відкрила кришку, там були сходинки в низ, але я побоялася спуститься, батько стояв біля підвалу і розглядав ділянку. У самому підвалі було видно, що там є решітка, великий залізний шор на ланцюгу, як у людей які сидять в тюрмах. Посередині знаходилася труна, він був наполовину прикритий кришкою, і коли я засумнівалася що потрібно купувати цей будинок, батько опинився поруч зі мною і смикнув за ланцюг, в підвалі опинилася чавунна ванна білого кольору, на ній був намальований труп. Потім ми з батьком на моє прохання вирішили не купувати цей будинок і поїхали додому. Але через кілька хвилин сну я опинилася біля того підвалу, куди мене пхнув матір і закрила, наче з-за того що я завинила. Але потім я вибралася через таємний хід, про який вона не знала.

моя дитина спустився в підвал з вікнами з ним була собака і я спустилася за ним і ми дивилися у вікно на будинок який будувався

Я спускаюся поступово до підвалу при цьому підмітаю кожну верхню сходинку і стаю на неї і нарешті я спустилася в низ, там виявляється крім сміття, сметенного мною, пошкоджено декілька ступенів. Внизу виявляється улюблений мною людина-я його покликала допомогти мені прибрати сміття і підпорядкувати ступені, але в образі &# 187; Януковича&# 187; і він каже мені, що змінює мені і хоче піти . А я його дуже люблю і міцно обіймаю і кажу йому, що дуже люблю, щоб не йшов. Потім я прокинулася

Приснився підвал, в якому ми жили в моєму дитинстві. При вході в підвал перебувала велика прохідна кухня. Уві сні в цій кухні сушилася багато білизни, в т. ч. постільна. Мені здалося, що я бачила крізь цю білизну свого друга. Дайте відповідь мені будь ласка. Тетяна

в підвалі один старий значуть комий інших не знаю випивали горілку в кінці впізнається що в горілці підсипано галюциногенні речовина але я випив трохи і хотів вийти з підвалу-кінець сну.

зі своїми друзями я вирушила в якийсь незнайомий мені підвал. там ми зустріли маленьких дітей-наркоманів, які хотіли вибратися з цього підвалу, але тільки ми знали вихід звідти. ми зібралися вже йти до виходу, але я побачила чоловіка з рушницею (особи я не пам’ятаю) він вистрілив в мене, але я ухилилася і на цьому моменті від страху я прокинулася

чоловік взяв ключі і відкрив двері до підвалу. Я бачу ступені вниз, лампочка світить, а на першому місці мішок з під сміття чорний повний чим те.Зупинила себе що мені туди не можна.

Я живу у власному будинку. І дуже часто мені сниться, що у мене в будинку є величезний неіснуючий підвал або величезний неіснуючий двір зі зворотного боку будинку. мені сниться, як я спускаюся в підвал, бачу там безліч кімнат, ходжу по ним, живу в них. І я уві сні постійно задаю собі питання, чому ми сюди не заходимо? Чому ми не буваємо тут. Адже тут так красиво? Дуже хочеться дізнатися відповідь. Сон повторюється часто. Він приносить приємні враження. Єдине я завжди не можу зрозуміти, чому ми тут не буваємо?? З нетерпінням чекаю на відповідь. З повагою, Наталія

Мені снилося, що я в підвалі своєї багатоповерхівки. Але підвал красиво оклеян шпалерами жовтого кольору, в отворах зроблені арки. Світло не включений, але всюди добре видно, хоча вікон теж немає. Я ходила по підвалу, потім мені здалося, що хтось наближається і я сховалася за колону . Далі не пам’ятаю.

Мені наснилося що я дивлюся в підвал і там бачу свого молодого чоловіка. Потім різко бачу там брудну воду з п’явками і падаю туди. З води вилазить страшний чоловік і вгору мене підкидає. Допоможіть розібратися. спасибі

як ніби я гуляла з одним і його дівчиною, і він мені сказав що піде і відвезе її і до мене приїде. а виявляється вона йому наговорила грубощів..слідом він мене повіз в какой то підвал..там були мої друзі і вони грали в волейбол..він мене обняв, а потім побачив мою подругу з великою попою і взяв її на руки і почав дивитися.потім я хотіла забрати у нього телефон і він мені його дав, щоб я перевірила чи є вай фай чи ні

Мій сон.
Я спускаюся в підвал житлового поверхового будинку (будинок батьків), блукаю по підвалу, раптом мені телефонує дружина ми з нею розмовляємо, я навіщо то беру розпилювач і починаю просто без думно кропити підвал, раптом я помічаю кішок близько чотирьох штук, я кидаю розпилювач і виходжу з підвалу. З’являюся на зупинка з батьком, батько підходить до машини і просить їх що б вони довезли його дружину (мою маму) до однієї вулиці, виймає з кишені багато грошей і дає їм гроші в розмірі 5000 т.р. здачі йому не дали, потім я попросив у нього гроші він мені дав гроші в розмірі 300 гривень. Потім я прогулююся вулиці і по шляху знайомлюся з дівчиною, вона назвалася по імені Оксана (вона назвалася так як ніби я її знаю, з подивом) з дівчиною було двоє дітей один з них її меншенький братик, йому років так 7, другого дитині де то близько 2-3 років, я від них відійшов і повернувся на зупинку, після трохи пізніше підійшла на зупинку дівчина на ім’я Оксана але вже без дітей. Я у неї запитав де діти вона ж відповіла то що вона залишила їх у друзів. Ми спілкувалися, потім у неї з’явилося бажання зайнятися зі мною любов’ю, ми почали шукати місце. Ми блудили шукали місце і пішли по одній доріжці (дорога не асфальтована), і вона вела в ліс.Ми увійшли в цьому ліс, в лісі панував хаос і безлад, нам по дорозі зустрілися люди, вони ховалися за деревами. Страх був але я їх не боявся. Потім ми йшли по стежці і помітили то що люди з лісу почали гнатися за нами. Ми ж розвернувшись у зворотний бік і побігли. Але як тільки ми перейшли дорогу в лісі нас тут же наздогнали і схопили. Я зламав палець одного мужика, його вік близько 50 років, весь оброслий, страшний, що не голений (грубо кажучи типовий БОМЖ) кінчики пальців були у нього опухлі і сині.
Дівчина на ім’я Оксана зірвалася і вибігла і я в слід за нею. Ми забігли в сарайчик, і знову нас там зловили, але мене вони ніби не помічали. Я стояв позаду їх усіх, людина було десь 9 і всі вони оточили дівчину. Дівчина вирвалася і вибігла з сарайчик через інший вихід. Я ж розвернувся і вибіг з тих дверей з якої ми зайшли, і тоді вони мене помітили і один з цих брудний і смердючих людей вимовив слова &# 187; Він тікає, ловите його&# 187;. Я як тільки вибіг з сарайчика я їх закрив зі зворотного боку. Почав шукати дівчину, але я її вже не знайшов. Сон тривав годину

Мені снився будинок. Будинок досить гарний, але підвал&# 8230; Так темно, немає світла, і там зберігається ковбаса. Я це точно пам’ятаю, кілька палиць ковбаси. І підвал такий, що він йде не в землю, а як би на вулицю. Тобто підвал щось типу фундаменту. Він зроблений з дуже старих дощок, що видно між ними вулицю. На вулиці десь світить ліхтар, тому я і побачила ковбасу. І мені здається я в підвалі ховалася від чогось. Там був мій брат, але він то з’являвся, про зникав. Ще пам’ятаю маму, вона нас там то ховала, то теж зникала. Ще мені снилося ось що. Це вже барвисто було. Ми посварилися з мамою (але уві сні це не моя мама, а я виглядаю ні як я) через брата. Типу я його ненавиджу. І вона мені кинула фразу, що я готова обвести брата крейдою (сенс фрази в тому, що коли людина помирає, його обводять крейдою) І ось різко змінюється сюжет. Я вже їду на машині, зі мною мій брат, під’їжджаю до якогось магазину, а поруч машина моєї мами. І я кажу продавщиці, що мені потрібен крейда. Потім знову слід.сюжет. Я їду на швидкості, а за мною їде мама на іншій машині. Її насторожило, що я попросила крейда. Я намагаюся відірватися. І раптом я бачу уві сні, як посередині дороги виникає дерево. Не можу сказати що за дерево, але воно розкидало товсті гілки прямо вздовж дороги, а біля дерева дівчинка з русявим волоссям гальмує машину, але я проїхала якось мимо. Пам’ятаю ще фразу уві сні. &# 171; Ось тобі і ангел-хранитель, хоче вберегти, а дерево посередині дороги ставить. &# 187; Я приїжджаю в якесь місце, зліва озеро, праворуч скелі. Ми стали з братом купатися. Приїхала мама і запитала, що відбувається. Навіщо мені крейда. Потім знову сюжет змінюється. Ми з мамою в обнімку, а їй сказала для чого мені крейда. Я хотіла написати на скелі, що ми тут були. Дякую вам за допомогу заздалегідь.

Доброго дня!) Чи не планувала писати комусь свій сон, але ваша рубрика мене зацікавила, тому пишу!) Я була в підвалі і розвішувала сушитися випрані (чиїсь, чиї не знаю) чоловічі шкарпетки і нюхала їх, а вони нібито погано відіпралися і все одно пахли. Поруч вішаю свої випрані шкарпетки &# 8212; нюхаю &# 8212; не пахнуть) ось такий ось дивний сон. Відразу скажу, що чоловіка у мене немає, шкарпетки нікому не стираю, в квартирі пахне добре)) Буду чекати значення) Дякую!

Привіт я бачила уві сні, що у нас в Криму почалася війна і ми теж почали ховатися в підвалах, але перед тим ми все речі перетягнули в підвал і у нас там було затишно.

Приснився сон в підвалі, я там застрягла не знала куди вибратися, все замкнено, чоловік хотів допомогти вибратися, потім мене жінка розбудила 10хв я ледве прокинулася.що означає?

мені наснилося що я моя мама і моя сестра знаходимося в будинку в якому жили раніше, а у дворі у нас знаходяться гієна, тигр і лисиця. Нам треба з літньої кухні перейти в будинок і попередити моїх дітей про небезпеку, я відкриваю двері і мене кусає лисиця але не так боляче, я випихати її морду і встигаю закрити знову двері, тигр ходить навколо досить огресівний і гієна теж.все таки ми виходимо з л. кухні і йдемо не в будинок а в туалет (сільський) там я бачу (в ямі туалетного) багато рідких фекалій. звірі знову все поруч і раптом гієна стрибає прям в туалет і що від туди дістає і тікає і тим самим в мене потрапляють бризки, потім ми йдемо можна сказати тікаємо що б звірі не встигли нас зловити.

Вітаю!я не живу з батьком але мені сьогодні наснилося що, я приїхала до них в гості і його дружина моя мачуха відправила мене спати в підвал, я пішла, подивилася туди там вже ганчірки накидати як ніби я там не перша побувала, але пішла туди звичайна а проночевав ніч мені стало там нудно сиро неприємно, і я начитав забиратися по сходах що б вибратися, і раптом я біременная лізу (а я два місяці тому народила дочку, і біременная до них їздила) земельна ділянка глубокійй і сходи довга, і я майже до лізла до світла але повертаюся що б закрити двері не нізвідки не візміть величезну, але вона не закривається як ніби її хтось тримає але не кого немає, і я прокинулася не вийшовши звідти&# 8230;

Наснилося, що я зайшов до підвалу на старому місці проживання. У нас раніше був підвал, там хранілілі картоплю і всякі старі речі. Підвал в 5-ти поверховому панельному будинку. Ну вообщем зайшов до підвалу а двері зламана. (Двері металеві, з двома навісними замками). Замки не зламані. петлі теж. Але видно, що хтось дуже добре попрацював ломом, т.до. двері дуже сильно погнута і місцями навіть можна заглянути в підвал через відігнуті ломиком місця. Вообщем двері майже розкрили.

підвал без світла, світила мобільником, було багато проводів і шлангів звисаючих зверху, все це затопило водою, смикнули який шланг і спочатку вода стала прибувати потім пішла зовсім

Вітаю!
Сон-підвал багатоповерхового будинку – (не мій), розумію, але не бачу, що в ньому мій дорослий одружений недавно син, його хочуть убити, я намагаюся йому допомогти знайти вихід-но прокидаюся, а він так і не вийшов.Важкий сон, в сірих тонах.

Мені вночі наснився сонь, я заходив до підвалу і там було дуже багато товару на подобу коко кола пиво вода соки і тд, в підвалі було 3-4 секції і було дуже темно я то ліхтарик включав то зажікалкой освечівал і мені дуже було страшно то я виходив з підвалу зі страху то назад входив до чого б такий сон

дуже часто сниться підвал, як в будинках п’ятиповерхівках, звивистий. Іноді напівзруйнований будинок або брудне приміщення. Сни кольорові, але в холодний фарбах. Ще став снитися, вже не перший раз, загиблий чоловік, але весь час з дитиною, у мене своїх дітей немає, дитині років 5 і весь час різні іноді дівчинка іноді хлопчик

я бачила сон під ранок ось я залазив у підвал а там багато змій одні вилазять з підвалу я від переляку прокинулося і більше нічого

Я НАМАГАЛАСЯ спустився в підвал, ДУЖЕ ТЕМНИЙ, АЛЕ ТАК І НЕ ЗМОГЛА, ТОМУ ЩО НА ДНІ СИДІВ злих чорних КОТ, сичав, гарчати, посмішка і не пускають МЕНЕ.

почалася війна.на небі следф від ракет.я спрядалась в старий будинок .ніби як церква .в ній був підвал я спустилася не одна а з якоюсь жінкою .далі не не пам’ятаю.було темно.

мені приснився підвал, але дивний як лабіринт, де багато кімнат але кімнати шикарні.і золото і подарунки та цікаві та хочеться туди&# 8230; що це може означати.

Вітаю. Наснилося що потрібно заробити гроші і два людини запропонували варіант як заробити. Одного я знаю в реальньной життя. І зустріч призначили в підвалі в якому я вже був. Колись лазили там коли було років 6-7. Тільки уві сні він був чистим був світло.

ховаюся в підвалі з друзями .в ньому є вікно .з якого не виходить вибратися через те, що ми ховаємося від інших людей які не повинні нас бачити

Мені з періодичністю снитися один і той же сон, за винятком деяких змін. Бачу, що я приїжджаю до батьків в селище міського типу (п’ятиповерховий будинок, 6 під’їздів), а він зруйнований майже дощенту. Я шукаю своїх батьків в підвалах (бомбосховище під будинком є, ще за радянських часів побудували). Бачу різних людей мені не знайомих, все по своїх комірчині (кімнатках) і я питаю про своїх батьків. Мені кажуть куди піти і я їх знаходжу, а мама мене питає, що я тут роблю? Бачу тата, а в кімнаті дуже світло, але тісно. Вузькі коридори, а по сторонам кімнати, як в гуртожитках.

p.s: Минуло кілька років і мій батько осліп, і тепер вже й не ходить. Я думаю, мені підказували це у снах.

Доброго дня! Приснився якийсь дивний, темний і сирий підвал, в ньому було багато щурів, різних білих і сірих кольорів, мені постійно їх показували, але вони на мене не нападали, а скоріше побоювалися.

Мені наснилося, як я спускаюся в льох або підпілля, мені звідти улюблений подає руку і я спускаюся до нього обережно ступаючи по дерев’яних сходах, а там за ним темно і не чого не видно, але я все одно подаю йому руку і спускаюся бо дуже сильно його люблю

Сон був реалістичним. Пора року і погода уві сні відповідають реальності. Спускаюся з донькою до свого підвалу, в реальності там порядок, а уві сні він постав переді мною розграбований, зруйнований. Від побаченого у мене почуття швидше здивування і жаль, чим великого розлади, тому як я вважала що він надійно закритий і на стіні перед очима 2 зв’язки ключів, уві сні я подумала, що &# 171; ну, ось, навіть ключі не допомогли&# 187; і вийшла звідти не намагаючись врятувати з цього пограбованого, що або вціліле. Коли вийшла з донькою з підвалу на вулиці вже темно і не багатолюдно, і тільки яскраво горять вікна в кабінеті у моїй начальниці (мій будинок і робота знаходяться дуже близько в реальності). Уві сні я поспівчувала своєї начальниці, що вона так пізно працює (в реальності вона трудоголік і у нас нормальні відносини, вона не завжди задоволена моєю роботою, але в цілому нормально) йдемо по вулиці і тут начальниця виходить мені на зустріч, виглядає вона привітно, але втомленою.Я прокинулась.

Сьогодні мені приснився сон, де в погребі багато картоплин і там же вода. Дві мені близькі люди збирають картоплю з води. Один з них кинув мені щурів і два пацюки укусили. А я назад двох кинула до німё

я була в підвалі там було ледве світло, були чертята схожі на дітей, вони лазелі на якийсь незрозумілої полиці, один ертёнок горів у вогні . була жінка схожа на мою маму вона була вагітна і коли вона почала народжувати то вона народила великий клубок заплутаність черв’яків і опаришів, вона встала не пам’ятаю точно що вона їм говорила чертята але вона була сильно засмучена і сильно не задоволена типу це що таке ви мені обіцяли то у мене буде що то щось, а це просто не те що вона очікувала від угоди з ними . потім вона як ні в чому е бувало підійшла до мене і оповіді прибери цих черв’яків, вони вже почали разползаться на столі де вона їх прибрала, я підійшла і почала їх прибирати . все я прокинулася в жаху і мене було невимовний страшно, до сих пір як то моторошно

підходжу до під’їзду багатоповерхового будинку, двері в під’їзд розкрита і видно зачинені двері до підвалу. Відкриваю і спускаюся сходами в підвал, в ньому чисто, стіни пофарбовані в зелений колір і верх стін і стеля побілені і дуже світло, горять лампочки і є віконні прорізи на вулицю, де яскраво світить сонце. раптом відчуваю хтось ще спуск5ается в підвал я ховаюся за кут. все прокинулася ((

там було ліжко я лежала з чоловіком і поруч жінка але не снами, там було багато мишей чи пацюків я не пам’ятаю точно, вона їх убивала, і він теж &# 8230; вони до мене не підходили але наближалися, я не боялася, але було не приємно&# 8230; в підвалі було світло&# 8230;

Мені наснилося як я з Мамою ховаюся в підвалі, не пригадаю від чого, але обстановка в місті дуже неспокійно і тривожна.На вулицях майже нікого не було, але магазини працювали. Ми сходили в магазин і після мамі стало погано нам допоміг чоловік, який проїжджав повз на машині

хвора бабуся на ліжку, навпаки її ліжка мої настінні годинники, я мила посуд, подруга бабусі прийшла принесла квіти але в вазу чи не поставила через образу на бабусю вони зів’яли, говорить кіт, багато викопаної картоплі, дуже бідний будинок всюди заплатки на підлозі, льох з якого вийшли вороги, ворожа кров на моїх руках, вороги влаштували розгром

я приснилася ну з роботи 2іх людина ми з чоловіком почали спускатися в какойто толі тунель тол підвалу по сходах спусчтілся перший мужик він впав потім хотів я спуститься помоч він спецально скинув мене з лестіци потім ми вибралися як то що Хнач це?

відкрила двері і опинилася в підвалі звідки знайшла вихід і потрапила в зовсім інше приміщення, і в зовсім іншому районі у людей не знайомих, але взяли мене без подиву. Пішла через звичайні двері, хоча шукала предедущіх і не змогла знайти&# 8230;

перебуваю в будинку у брата з сім’єю. в підвалі відбувається замикання і відбувається спалах, я виганяю всіх на вулицю дітей, а сім’ю брата прошу допомагати виносити їх речі, питаю про документи-вони все у них, закриваю двері до підвалу, брат викликає пожежників, я біжу на третій поверх, виходжу на балкон і туди з кімнат витягаю квіти, на вулиці +4 і похмуро, приїжджають пожежники і гасять підвал. всі живі залишаються, діти піднімаються на третій поверх і починають допомагати назад розкладати речі. під час пожежі було багато диму, все кашляли, але при цьому всі залишилися живі.

Я продала квартиру і переїхали на нову в цю ніч приснився сон &# 8212; в старому будинку підвальне приміщення з новим ремонтом і я питаю у незнайомої жінки, ось я поїхала і такий ремонт і я пішла.

Вітаю!мені наснилося що я перебуваю в обмундируванні військовому з рюкзаком чорним на спині, тут де йде війна чутні постріли літають ракети, але я їх не бачу, а лише чую їх звук я бігаю навколо до кого то вдома, і рятуючи людей, заводячи їх в будинок , а потім в підвал цього будинку, потім я різко залишаюся біля входу в під’їзд цього будинку і стоять мої близькі, я піднімаюся до них по порожкам і бачу дитину з собакою і біжу рятувати їх я скидаю рюкзак чорний який був у мене на плечах і біжу до них і забираю їх віддаю людям біля стоїть під’їзду, бачу що рюкзак мій лежить біля поріжок я бігу за ним, тягнуся за ним через перила захоплюють його і тут починають падати на мене то каміння та що то круглі чорні кулі б’ють ще так боляче дуже що через біль беру рюкзак і разом з людьми і рідними заходжу в будинок, а потім в підвал і тут мене обіймає ця дитина і я прокидаюся. цей сон мені сниться вдруге і все одне і теж і сниться що нібито це все наяву&# 8230;

я і мій батько з його другом потрапили до підвалу в якому сиділи які -то індіанці нас привели в маленьке відділення я лежала на батько і плакала і говорила вони нас уб’ють? а він відповідав що так! я сказала йому нехай дзвонить мамі щоб вона з братом (з моїм) пішла до церкви на сповідь батько подзвонив і мама почала говорити про якомусь тракторі сон закінчився

Привіт, мені сьогодні приснився сон що я зі своєю знайомою і її чоловіком ховалися в підвалі від війни.

Я була в підвалі і там була лесница щоб опуститися глибше, у мене був спеціальний предмет який вимірює прісудчтвіе привидів, я почала спускатися нижче і цей предмет почав сильно пищати, я викинула його, і почала підніматися на гору, 2 рази у мене не вийшло піднятися , але потім я все піднялася.Потім я опинилася у себе вдома, все начебто було нормально, але мій брат і моя мама були якісь дивні, потім мій брат зізнався мені що він, це не він, я злякалася, почала читати молитву (це було єдине що я могла зробити ).все зникло.Але не довго.
У будинку з’явилася жінка, вона чаклувала, я знову почала читати молитву, але збилася, і вона зробила якийсь обряд, останнє що я бачила уві сні себе, якої повільно НЕ стаёт, залишилася тільки одяг.

мені наснилося що я з ким не пам’ятаю спустилася під будинок де я зараз живу і там виявилося що є як би житлової підвал, я була здивована там було світло, затишно і тепло, але при цьому з ким я була ми стали читати молитву яку та й Крапов молоком як по свячену воду.

Наснилося, що я ходжу з новонародженим дитиною по підвального приміщення. Через це підвал бігали якісь спортсмени.

мені наснилося ніби я рою льох щоб врятувати свою сім’ю від війни.
пам’ятаю що він був великий і там була лампочка, але спустилися в льох не мій рідні а якісь незнайомі мені жінки з дітьми. Сама я не спустилася в льох, але зверху ляду прикрила килимом. Потім я побачила через вікно що на будинок вже хто нападає. А після ніби я дивлюся на небо і бачу яскраві зірки і феєрверк

сусіди з верхнього поверху залили квартиру&# 8230;.вода капала зверху у всіх кімнатах, я пішла до сусідів наверх по сходах і потрапила в дуже дивну квартиру&# 8230; то чи величезний підвал. чи то якийсь грот. Я стояла і думала&# 8230; що ж це за квартира така &# 8230; і прокинулася.

я спускалася сходами і побачила темний довгий підвал і в ньому кілька брудних голодних курей і півня.зрозуміла що вони хочуть пити і пішла по воду.побачила на лавці сидить з друзями чоловіка і прокинулася [email&# 160; protected]

Сподіваюся це не черговий розлучення інтернету, сподіваюся мені і правда це чимось допоможе&# 8230; Мені рідко сняться сни, і в основному віщі. Але цей розтлумачити мені складно. Був світ весь зелений, але ніби підводний тільки без води. як культура давно зруйнована. все заросло мохом.. і на мене кинулася група озлоблених русалок. я стала тікати, вбігла в якийсь будинок, схоже на замок, але з маленькими кімнатами. за мною все ще гналися. я спускаюся в підвал-там горять свічки і дзеркала. але повз них я не проходжу. просто йду далі. раптом показується людина-молодий і життєрадісний. проноситься все його життя як був молодим, як мав сина, як втратив обидві руки, як захворів какой то на виразкову хворобу, як сина на шиї катав без рук..я намагаюся його помацати, ця рідина від виразок бруднить мене, я йду мити руки і прокидаюся.

Сон: Чоловік везе мене на машині, по вулиці приватного сектора. Зупиняється з наміром подарувати мені квіти. Багато квітів одного виду росте за парканом одного з ділянок (схожі на іриси або фрезії, світло лілового кольору). Але він йде в якийсь підвал і виносить звідти 3 букета цих квітів. Квіти свіжі і яскраві.

наснилося що я заблукала в якомусь приміщенні де нет не вікон не дверей і дуже низьких стелі як в підвалі і я повзу по підлозі щоб вибраца знаходжу вихід і виповзаю з нього брудна

Доброго дня! Наснилося, що моя сусідка (ми спілкуємося) покликала мене в місце схоже на будинок її батьків, де вже ніхто не живе, і каже: &# 8212; ми повинні дещо знайти, це знаходиться в підвалі (але будинок я не бачила і ми простукували землю) потім почали копати, викопали яму, маленьку, щоб можна було просунути туди голову, я нахиляюся, опускаю туди голову щоб подивитися що там є і бачу залізну коробку схожу на труну, намагаюся гілочкою дістати до неї, дістаю, але вона не рухається, занадто важка і &# 8230;&# 8230;&# 8230;..більше нічого не пам’ятаю))

Мені наснилося, що у мене з вікна випала кішка. Я виходжу з квартири, а сходів немає. Потім бачу, що є спуск по тонкій сходах, я спускаюся начебто не глибоко, але спускаюся в підвал і не бачу виходу, потім помічаю світло лампочки і людей питаю у них вихід мені відповідають як вийти, але я так і не вийшла т.до прокинулася

підвал пол в підвалі не докінця зааабетонірован будинок мій лежить труба з кінців заглушена є проріз заклеєна плівкою під плівкою що то лежить залите водою на мою лопата розрізаю плівку виливаю воду йду в інший кінець підвалу там освітлений дуже яскраво вихід на вулицю ноперед виходом біла вода по коліно вийшов на вулицю світить сонце поруч проходить дорога з якої сьезжаются і розгортається машина чорна таксі кросовер подумав напевно сузукі вона розвернулася і поїхала

Вітаю. Мені цей сон сниться вже протягом 10-ти років. Він сниться раз в 2 місяці приблизно.
Сюжет такий: Нібито я в якомусь підвалі, і яка то там кімната, все в тьмяних тінях. Я завжди уві сні сонна, не можу прийти як то в себе. Там темно і я не як не можу включити світло, і часто там з’являється якась бабуся в чорному одязі&# 8230; вона з’являється раптово і лякає мене, потім відразу ж зникає&# 8230;
я не знаю до чого цей сон взагалі завжди сниться.

Мені наснилося то що, я їхала в ліфті і випадково він зламався, а відкрився вже в темному підвалі, там було дві дитини, по моєму, хлопчики один там уже помирав йому було зовсім погано, а інший шукав вихід.Там було дуже сиро і холодно, не було телефонів, хіба що у того хлопчика який шукав вихід, але у нього зовсім села батарея, ми просиділи там три доби, потім дещо як зарядили маленько телефон, дивно але чомусь у хлопчика був номер в телефон підписаний як &# 171; ангел 47&# 187; і він йому повоніл, там відповіли і сказали що нам допоможуть коли ми розповіли проблему, а на наступний день нас якимось дивним способом рятує мій вітчим, і рятує нас двох, так як інший хлопчик уже вмирав, і перший хлопчик сказав типо що не варто його рятувати.У цьому підвалі не було ні виходів ні входів, один ліфт, і він не їхав наверх, поки не прийшов мій вітчим&# 8230; Дивно але що ж це могло бути&# 8230;.

я з сім’єю виявилася в психіатричній лікарні в якості пацієнта. там були я, моя мама, мій молодший брат і брат моєї мами. ми всі були в одній палаті. після ми помітили під килимом вхід до підвалу. туди спустилися мій молодший брат і дядько. вони там знайшли взуття жіночі. дядько дістав їх і вийшов, коли мій брат збирався виходити раптово медсестра зайшла до нас у палату і ми замкнули його там. через деякий час дядько спустився за ним і знайшов його без свідомості. коли він витягав його він зав’язав йому обличчя, як ніби померлому я дуже злякалася і прокинулася.

Я біжу по вузькому темному підвалу в руках темна велика сумка як чемодан і за мною хтось біжить . я добігаю до тупика ховаюся за виступ стіни і переді з’являється чоловік який переслідував. Мені дуже страшно і я прокидаюся

Вітаю!Мені наснилося величезна стара будівля.У ньому було багато кімнат і пару поверхів, а також підвал.Скрізь були потаємні ходи.У кожній кімнаті була стара меблі, які то поштові скриньки, обшарпание стіни.Я і якісь люди ховалися і захищалися від інших людей, схожих на бомжів чи алкоголіків.Весь сон був дуже тривожним.Я весь час шукала якийсь вихід або безпечну кімнату.

я кожну ноч бачу різні сни сьогодні бачив уві сні як Бутт я потрапив в якийсь підвал і там виявилося дівчина я допоміг їй вийти звідти потім сам вийшов але штани виявилися в дюрме після чого я прокинувся якщо можна зателефонуйте ном 89054748501

снився сон я в підвалі зруйнованої церкви і там були люди і поп ставив всім на плече що та прямокутний і буквами але я не пам’ятаю мені поставив на плече чи ні

Свекруха приснився сьогодні вночі сон, що я пішла в темній підвал і не повернулася з нього

Я перебуваю в церкві, в господарському її секторі. Допомагаю спустити в підвал, або льох, які то соління-варення, які принесли на пожертвування .Наче ніхто не може спуститися туди, а я кажу, я вже робила це як те, і зголосилася допомогти, кажу, тільки ви мені подавайте, а я все там внизу встановлю.

Мені снілос що підмітаю Ступенко підвалу ступені земляні і збирала сміття земляний в савок було багато сміття що в один момент я шукала помощ куди все це сміття діти

Сон я йду по підвали і тягну за собою якусь дівчину, з насильством це ніяк не пов’язано вона мені не подобається, потім виходжу з нею підвал брудний

Я заглядаю в підвал (підпілля) з квартири, але не своєї. Бачу потужний міцний фундамент з товстих колод. У підвалі сухо і чисто, світло.

мені приснився сон, я в ходжу в підвал і не впізнаю його, він чистий, пофарбований у світло бірюзовий колір, другий раз також, в ходжу в підвал, чистий, в одному відділенні як ніби-то бичок, бачив тільки носик його,

Вітаю! Мені наснилося ніби я перебуваю в підземному приміщенні, а верх дерев’яний. Оглядаюся по сторонах і не бачу виходу, темно, проходжу трохи вперед і бачу якісь мотузки, що нагадують гамак, по ним піднімаюся вгору, на вулицю, і бачу свого чоловіка, кричу його, він обертається, я прошу його допомогти мені вилізти, він йде до мене на допомогу і я прокинулася. За логікою, думаю, мені вдалося вибратися.

Уві сні чомусь падає моє посвідчення особи (в старому форматі), я дивлюся як воно впало на сходи і ця сходи ведуть до підвалу я тихо спускаюся туди і піднімаю його, там я бачу людину до якого в юнності відчувала симпатію, і таке відчуття що до цього хтось мене переслідував, але як тільки зустрілися очима мені стало зрозуміло, що турбується більше немає сенсу.Потім він бере мене за руку і ми піднімаємося на гору з тієї ж сходи.Підвал був темнуватий, але світло від лампочки висвітлював, як то по теплому.(Це дуже дивний для мене сон) поясніть будь ласка

сниться, постійно, що я перебуваю під якоюсь будівлею, як ніби це довгий коридор, але під будівлею.

Я приїхала до брата в село на Хрещення сина, обід робили в підвалі, я заходжу а там багато людей сидить за столом.

я побачила світла пляма увійшла а це порожній підвал з якого не вийшла прокинулася

писала в підвалі. мене хтось чекав. відчуття нормальні. потім прокинулася і пішла в туалет

Я навчився спати в підвалі на залізне ліжко але з хорошою постіллю. Зі мною в підвалі знаходиться мій бойфренд. Але він спати не збирається і йде з підвалу. А я розумію що мені одній тут не можна залишатися і треба йти. І прокинулася від страху

Було багато кімнат в кімнатах було красиво ми шукали на кшталт столову різко підвал нас що то наздоганяли не пам’ятаю що

сниться дачну ділянку мій з будиночком підходячи до будиночка бачу що двері відкриті зайшовши в будинок розумію що все на місці не чого не вкрали виходжу на вулицю і перед дверима льох відкритий і рядах ще один теж відкритий повертаюся назад і в будинку льох відкритий подумала як то все дивно вийшла на вулицю і з одного льоху дістала 2 сходи потім почула шурхіт в будинку і пішла туди там був хлопець високий типу говорив що йому жити не де він не чого не хотів красти вийшла на вулицю а там ніч і у мене продзвенів будильник а на дачі нету погребів на вулиці тільки вдома

Сьогодні вночі мені приснився сон, в якому моя внучка сидить опустивши ноги в підвал.Внучці 7 років, живе зі мною.Підвал, який був уві сні насправді є в нашому домі&# 8230; Що може означати такий сон? (Прошу відповісти на e-mail мого внука)

Вітаю! Мені наснилося, що моя квартира має ще два поверхи, і колишня власниця мені показує перший поверх, де знаходиться майстерня з глиняними фігурками і гвинтовий кам’яними сходами що ведуть на другий поверх прикрашеної врізаним в ній замком. Так само на першому поверсі було дві кімнати для хлопчика і для дівчинки. Кімната дівчинки була прикрашена парчей і був величезний фіолетовий замок. Другий поверх це моя квартира і третій це горище, добротний, дерев’яний, але чому то там стояв бак з якого текла вода прям на підлогу. Підкажіть будь ласка що б це могло означати. Сон яскравий і реалістичний.

наснилося, що перебуваю в будинку, по відчуттях своєму. Дивлюся в підвал і бачу, що мій кіт несе кролика, а той впирається і пищить

Снився вузький квадратний прохід як спускався не пам’ятаю але виявився у великій кімнаті з великими вікнами і на стіни і стеля були намальовані зірки планети загалом заходиш в кімнату і попадаєш в космос, на підлозі був помаранчевий ковролін і підлогу шол вниз як в кінотеатрах

Зустрівся уві сні з колишньою дружиною. Погуляли, про що то поговорили, потім почали спускатися в підвальне приміщення. Не просто підвал, а там була якась квартира, хороша залізні двері. Перші двері, ми її пройшли, вела до спуску по сходах, і внизу ще двері
. коли пройшли перші двері, колишня спустилася по сходах, і чекала біля других дверей. Я затримався перед сходами, і почув голоси за першими дверима, на вулиці. Потім був звук розбитого скла, мені чомусь прдумалось що це фужер або чарка. Я зібрався подивитися що сталося, взявся за ручку дверей що б вийти. І прокинувся.

Наснилося що я стою в приміщенні і навколо мене гаряча кров, вона доходить до колін. Потім хтось запитує, чи наприклад вона буде холодна. Кров тут же остигає.
До чого це?

Привіт У погребі мені було спокійно і була впевнена що я виберуся Коли вибралася мене зустріла моя племінниця і їй було дуже ніяково що з її вини я там опинилася але я на неї не сердилась і була задоволеною

я в підвалі шукаю дівчину з її чоловіком (знайому), а вона від мене тікає і сміється, вона вся така в світлій сукні, а підвал темний чистий і порожній в результаті я її знаходжу і ми виходимо з підвалу

Доброго дня! Моїй тітці приснився сон з вівторка на середу, що вони зі своєю сестрою (моєю мамою) прийшли до підвалу. Ходили там, потім Тітка вийшла з нього, а моя мама немає. Тітка кричала їй, але та так і не вийшла. Що це все може означати? спасибі

Привіт сьогодні вночі мені приснився сонь про те що мама мені змушуючи в підвалі в одному маленькому помишени запрів там дуже був вузьким і маленьким і я Плака.потім я насилу вийшла з подвола і раптом мамі іще раз прийшла і я хотіла знову йти там але два білий змія був в дворі що я не могла йти назад там.

Наснилося, що продаю свій будинок. Показую його покупцеві чоловікові, він знаходиться не достатки (лопнули скла у віконних рамах). Потім спускаємося в підвал по східцях, там калюжа я думаю, що собака Напісяю. Будинок мені здається холодним і похмурим, сирим, і не затишним, підвал бетонний без вікон. Я хочу показати ще один підвал (красивий, затишний) але я не бачу такого. У подиві і розгубленості. Будинок не продала.

Я з чоловіком відпочиваємо в якійсь незрозумілій компанії, в якому то злачному місці, потім коли він випив сильно його веде якась дівчина (до цього вона підійшла до мене і сказала що все розповість чоловікові про мене і якого то хлопця, на що я їй відповідаю так у мене ж з тим хлопцем нічого немає, просто в одній компанії опинилися, а після вона і зовсім сказала або у нас буде секс Троєм або я йому розповідаю), наговорила йому гидот про мене і тепер він на мене кричить і з нею обіймається , вона його цілує, я з диким болем за цим спостерігаю, а потім господар будинку закриває мене в підвал, тому що я завинила, і я сиджу там плачу тому що не знаю що відбувається там з моїм чоловіком, коли мене випустили, я побачила чоловіка з тією дівчиною в обнімку сидять після лазні або душа не знаю, схопилася за чим, але хто то у мене його забрав і сказав що не варто краще йди .

Я піднімалася по темній даху, потім різко впала в підвал там було темно холодно і брудно, там був брудний матрац і купа жуків і тарганів вони бігали по мені і кусали

стою перед спуском в підвальне приміщення, але не спускаюся, переді мною обривається залізні сходи і руйнується цегляна стіна в ньому, ще в цьому сні була присутня покійна мама: просто лежала на ліжку, але жива.

Коли жив в гуртожитку і там в підвалі були душові кабіни. Уві сні я спускаюся туди, там темно і виходить моя мама, на обличчі щось схоже на виразки, я її обіймаю, розмовляю, вона каже що тут живе тут. Ми йдемо в сусідню кімнату, вона вмикає світло і стає світло і цілком затишно.. (В реальності мама жива, просто живе в іншому місті)

Прибирала уві сні територію під відкритим небом, погода весняна, небо чисте&# 8230; потім як би опиняюся з донькою на кладовищі (дочку не бачу, але я з нею розмовляю) чому це кладовище я теж не зрозуміла-ні було хрестів, які не могил.в одному місці багато білих тюльпанів, але зривати не стала, в далеке був хлопець, весь втрачений, просто стояв і дивився на нас&# 8230;.потім я втратила доньку, бігала і шукала її, і кликала і кликала на ім’я&# 8230;.забігаю в підвальне приміщення по сходах, там горить камін і два молодих людини занимаються жиром&# 8230;.жовтий, тваринний жир&# 8230; я запитала чи немає дочки, мені відповіли що немає, я сказала їм ну ладно займайтеся, але потім прибере!,і вийшла на верх, але дочка так і не знайшла.

Я з якимось одним підходжу до церкви, він заходить за лівий край ступенів і кличе мене потім я підходжу і бачу там проходики (відсувається плиту) і ми туди залазимо &# 8230; далі не пам’ятаю що ми там робили пам’ятаю тільки що бачили там вампірів у вигляді людей, але я відчула що щось спалити не так. Потім ми вийшли іншому кудись пропав. Я пішла напевно додому і по дорозі зустріла літню незнайомому мені жінку. Я підійшла до неї і сказала: &# 171; С легким паром&# 187;. Вона побажала мені щасливої ​​Пасхи. Потім ми привели друзів зі школи під цю церкву вони зайшли туди і їх довго не було . Ми пішли з другом подалі від цього місця. Заздалегідь дякую.

Спочатку мені наснилася моя друга колишня дружина, з невдоволенням на обличчі і висловлюваннями мені. виглядала вона дивно, в незрозумілому вбранні і з невеликим пірсингом на обличчі, а також у неї стирчав гвоздик для пірсингу вигнутий, майже на кінчику її носа з лівого боку. Пото мені наснилася Відьма яка знищила людина вісім чоловіків стояли в колі і розпивали спиртні напої, і недобре про мене говорили, вона бралася за них руками і мужики плавилися як віск в її руках, бомжа бачив, Марас його, потм Відьма прийшла до нас в будинок і дала нам з дружиною тонко нарізані паперу і польські злоти, в паперових купюрах, відьма була старою, з лисинами на голові і трохи ізуродонновим черепом, з зморшкуватою шкірою 100 річної бабусі, ми з дружиною її запитали про щось хороше і обнадійливому, і вона дала зрозуміти що все буде добре, потім Вдеьма пішов не приспів нам ніякої шкоди. Потім приснилася майже метрова діра овальної форми, крізь дірку було видно фікальние маси різного кольору, і я намагався про дірки відігнати свою собаку (що мені вдалося, (хоча у мене немає собаки)), З дірки в підлозі долинали булькання і чвяканіе, я намагався кидати камені в дірку щоб побачити хто там і що відбувається, але прокинувся.

в підвалі я спостерігала за ким то була дівчина і я там помила одяг речі мій лежали а на вулиці чекав хлопець

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ