Сонник Підніжка. До чого сниться Підніжка бачити уві сні – Сонник

сонник Підніжка наснилося, до чого сниться уві сні Підніжка? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Підніжка, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Підніжка

Ступати на підніжку уві сні означає, що друзі поспішать вам на допомогу.

Якщо вам присниться, що вам підставили підніжку і ви спіткнулися, то чекайте якогось підступу в справах. Сон, в якому ви самі комусь підставили ніжку, обіцяє, що ви досягнете успіху нечесним шляхом і пізніше вас будуть мучити докори сумління або ж в очах оточуючих ваше ім’я буде пов’язано з ганьбою і безчестям.

Сонник – Підніжка

Сонник – Кров на руках, підніжка, і безногий Павло!

Сонник – Кров на руках, підніжка, і безногий Павло!

І сон сигналізує про те (!), Що жалісливого сновидцем в будь-який життєвий момент можуть "підставити" – тому Завжди треба бути уважним (від слова "увага до деталей") В зовнішніх Ситуаціях, до яких Сновидець ніяк не причетний (Сновидець їде в Автобусі, бачить – порізали незнайому Дівчину >> Сновидець вийшов з Автобуса, допоміг владнати Конфлікт >> і зустрівся з Другом-ініціатором цього конфлікту ,, Кров у друга дитинства >> у сновидцем теж слідом з’явилася Кров, Сновидець спот-кнулся >> Сусід сказав, що Це зробив Сновидець, Сновидінню нічого не зрозуміло, але дуже тривожно уві сні. – це наяву ланцюжка хаотичних несприятливих обставин).

Старий знайомий, безногий Павло з минулого – це відкритий натяк уві сні, що необхідно Спиратися лише на Себе сьогодення і свій Нинішній свідомий досвід, залишивши колишнє світогляд позаду (в більшості своїй – це Емоційні прихильності, зв’язку).

Автобус √ 61 – це по суті, комбінація 6 + 1, де 6 Зв’язки, а 1 своя Позиція, разом 7 – це життєвий Досвід.

І коротко, Сон про розрив багатьох дружніх відносин, через які Сновидець мимоволі постраждав (почуття тривоги уві сні!), В результаті чого прийшов до вибірковості в зв’язках наяву (постраждала Дівчина уві сні і винуватець конфлікту Друг, в їхньому колі – Сновидець..).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ