Сонник Підніжка 😴 наснилася, до чого сниться Підніжка уві сні бачити

Підніжка – символізує щирі почуття і відданість.

Ви на підніжку піднімаєтеся – вас чекає матеріальне благополуччя.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Підніжка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підніжка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося, що я перебуваю в якомусь великому приміщенні, там був хлопець, який мені подобатися, і за його словами, я йому теж подобаюся, ми не бачилися ще жодного разу, в житті. Він мене впізнав, але місце того щоб привітатися він йшов позаду мене і спробував поставити мені підніжку, але я ухилилася, тк бачила його ззаду, і сміючись пішла далі

Мені приснився хлопчик, який подобався&# 8230; і чомусь я жартома хотіла поставити йому підніжку, коли він входив в двері (при цьому я стояла досить близько). І він на мене не дивився. спасибі.

Мені наснилося, що найкраща подруга з якою я посварилася, поставила мені підніжку і я впала в чорну прірву і прокинулася переляканою і серце билося сильно

Чужа жінка робила подношку, і що то погане, зло якесь, тосно не пам’ятаю.жінка як чужа але я її знаю давно стикалися працювали в дет.саду.Країна давно її не бачила не згадувати і тут раптом вона, все намагалася подношку і поганого.

Мені поставили підніжку і я впала бильно дуже боляче на руці була кров і розплакалася. Після встала пішла далі підійшла до сейфу хотіла відкрити і він знову підставив підкладку і я впала на колонках була кров і болячка але я не помітила.

Я була в квартирі у колишнього молодої людини там посварилася з його дружиною і почала тікати і знайшла сходи і почала бігти за ними вниз якогось будівлі покинутого і на одному поверсі чекала колишнього подруга сім’ї та вона спробувала підставити підніжку але я встигла схопити її за ногу і відкинути

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ