Сонник Підніматися 😴 приснилося, до чого сниться Підніматися уві сні бачити

Підніматися вгору уві сні – здійснювані вчинки здатні принести хороші результати. Це станеться не так скоро, як того б хотілося. Наберіться терпіння, почекайте якийсь час, щоб домогтися запаморочливого успіху.

Не тільки старі справи виявляться успішними. Нові починання здатні принести позитивні емоції, чудові результати. Не варто побоюватися, що чимось займаєтеся марно, безрезультатно. Приклавши зусилля сьогодні, вийде досить сильно вплинути на добробут в майбутньому.

Деталі здатні вплинути на інтерпретацію картини. Згадайте сюжет для точного визначення подій, подій, здатних відбутися в майбутньому.

Де ви піднімалися уві сні?

Уві сні підніматися в повітрі ▼

Довелося підніматися в повітрі, перебуваючи в повітряній кулі? Сонник Феломена повідомляє про невдалі спроби, зроблених вами. З’явиться бажання, щось зробити для отримання більш високої посади, змінивши на посту начальника. Це не призведе до очікуваного результату, змусивши нервувати. Переживання негативно позначаться на спілкуванні з оточуючими людьми.

Проявіть терпіння, пильність. Поспішні, необдумані дії здатні призвести до втрати всього досягнутого за довгі роки з допомогою кропіткої роботи. Постраждати може і репутація.

Підніматися в сні по дорозі ▼

Наснилося, що змушені підніматися по дорозі? Даний сюжет можна розглядати з позиції поновлення. Відбудеться зміна поглядів на певні речі, цінності та, можливо, на життя в цілому.

Сновидіння віщує перемогу, здобуту над проблемами, неприємностями. Можна буде сподіватися, що бажання, мрії почнуть поступово виконуватися, приносячи незвідані емоції, почуття.

Сновидіння можна інтерпретувати з позиції необхідності в самовдосконаленні. Постарайтеся придбати нові знання, навички. Вони допоможуть досягти зазначених цілей.

Рекомендується грунтовно, акуратно підійти до справ, виявляючи пильність і увагу. Імовірність того, що буде допущена фатальна помилка, як ніколи висока.

Над чим ви піднялися уві сні?

Уві сні підніматися над землею ▼

Сниться, що почали підніматися над землею по сходах, скинутої з вертольота? Сновидіння повідомляє про прояв надмірної гордості. Вас підвищать на посаді, що негайно позначиться на поведінці. Приятелі з близькими людьми почнуть поступово відвертатися.

Перестаньте проявляти гординю, зайву важливість. Це допоможе повернути прихильність дорогих вам людей. Негідну поведінку тягне до самотності.

Чи легко ви піднімалися вгору уві сні?

Підніматися уві сні легко ▼

Уві сні вдається легко підніматися в гору? Сновидіння говорить про найщасливіший період в житті, здатному принести багато позитивних емоцій. Бажання і мрії стануть поступово виконуватися, допомагаючи відчути гордість від виконаної роботи.

Незалежно від того, що сновидіння трактується позитивно, розслаблятися не рекомендується. Від прикладених зусиль буде залежати тривалість щасливого періоду, і чим він закінчиться в підсумку.

Самі ви піднімалися уві сні?

Уві сні допомогли піднятися ▼

У сновидінні самостійно підкорити гору не вийшло і вам допомогли піднятися? Сонник повідомляє, що поруч є близька людина. Він не кине в біді, надасть посильну допомогу, варто тільки покликати. На нього можна сміливо покластися в будь-якій ситуації, він не підведе.

Постарайтеся знайти в оточенні цієї людини. Пам’ятайте, що далеко не всі здатні кинути свої справи, щоб допомогти вам знайти вихід зі складної ситуації.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Підніматися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підніматися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені приснився сон, що я піднімаюся по сходах наверх, але не одна, а в натовпі людей. Люди штовхаються і я не дивлячись на це намагаюся піднятися наверх. Що це може означати?

Здраствуйте.Сон де, я почав швидко, легко і цілеспрямовано подніматся по сходах, незнаю навіщо, аж до 8-го поверху, зупинився через те, що якісь люди кажуть: зачекай трохи, ну, я думаю: Навіщо.і прокинувся.

Вітаю. Мені наснилося, що я зайшла в ліфт і ненавмисно натиснула кпопки самого верхнього поверху. Ліфт бисть поїхав, весь хитався в напівтемряві. Мені здавалося, що я розіб’юся. Але я приїхала на самий верхній 9 поверх. Там було багато вікон і багато сонячного світла. Я стала думати як мені спускатися назад, тому що на верх я не збиралася. шукаю сходи &# 8212; є 2 альтернативних спуску. На одній сходах в напівтемряві лежить дитина років 8-10, я не стала через нього переступати, а поруч з іншого варто незнайомий мені чоловік років 50. Я у нього запитала як мені спуститися, він вказав на одну з дверей &# 8212; нібито це якась інстанція, яка пропускає вниз. Біля дверей стояли ще 2 жінки, перед дверима 2 сходинки вгору. Я стала по по ним підніматися, а на них як ніби ростуть квіти &# 8212; цініі. Я їх відсунула, щоб настуість на сходинки. Потім я прокинулася. До чого цей сон? Заздалегідь дякую!

Те, що в сновидінні був такий підйом, найімовірніше, говорить про те, що ви можете добитися сприятливого розвитку важливих справ.

Вітаю!вночі мені приснився незвичайний сон.я піднімаючись по величезних східцях білої піраміди.а внизу на мене дивиться величезна кількість людей.чим вище я піднімаюся, тим вже місце на яке я ступаю.і ось я на самому вгорі піраміди.подивилася вниз і стало жахливо страшно, як я звідти спущуся, раптом впаду&# 8230; і я прокинулася&# 8230;

НІБИ Я С ДУЖЕ ВЕЛИКИМ насилу видряпавшись На сопках АБО горбок, У МЕНЕ НА НОЗІ НІБИ на підошві БУЛА ранки, АЛЕ НЕ БУЛО КРОВІ ВЗАГАЛІ.І СВЕРХУ, КОЛИ Я НЕ МОГЛА піднявшись СПОКОНВІКУ, МЕНІ ХТОСЬ ГОВОРИЛ, ЩОБ, ТИПУ ДАВАЙ, я постараюся сильно.ПОТІМ Я КОМУСЬ ГОВОРИЛА, КОЛИ піднявшись.ПОТІМ Я І ХТОСЬ ЩЕ НЕ МОГЛИ спуститися назад.І ЦЕЙ ХТОСЬ ХТО ЗІ МНОЮ БУВ, СМОГ спуститися ПОТІМ, А Я ЧЕРЕЗ НОГИ БОЯЛАСЯ.ТАК ДО ТОГО Ж В ОДНОМУ МІСЦІ, на верх вершинками горбок БУЛА ДУЖЕ вузько і МЕНІ ДОВЕЛОСЯ СІСТИ І поповзом ПОДОЛАТИ ЇЇ, І У МЕНЕ ЩЕ закрутилася трохи ГОЛОВА.ОСЬ)

Ваш сон, найімовірніше, вказує на те, що ви можете розраховувати на прогрес у важливих для вас справах найближчим часом.

Сниться сон Я НА ДОРОЗІ З КРУТИМ ПІДЙОМОМ А НАВЕРХУ ВХІД В КЛАДБИЩЕ І ВИДНО могли з Хресто І Я чомусь дертися по ЦІЙ ДОРОЗІ АЛЕ повзіть НАВКОЛІШКИ і вчепилася нігтями В ЗЕМЛЮ (ЯК скелелазів НА ГОРІ) ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗРОБИТИ ТАКІ КРОКИ ВЦЕПЛІВАЮСЬ нігтями РАЗ ЗА РАЗОМ, АЛЕ РІЗКО Я РОЗУМІЮ ВО СНЕ ЩО Я ТУДИ ЗОВСІМ НЕ ХОЧУ І РІЗКО Я чинив на ДЕРЕВІ ДУЖЕ неймовірно грубо і ДЕРЕВІ ДУЖЕ товстому І з великою гілкою проходять НАВКОЛО ДЕРЕВА ЯК ЛАБИРИНТ І НАВКОЛО МЕНЕ НА ЦЬОМУ ДЕРЕВІ по гілках БАГАТО ДЕТОК гра навколо МЕНЕ, Я ТАМ ВІДЧУВАЛА СЕБЕ ДОБРЕ &# 8230;. РАПТОМ Кортіло стрибнути АЛЕ ПІД ДЕРЕВОМ БУВ ПРУД В ЯКОМУ КУПАЛИСЯ ЛЮДИ І Я ПОБАЧИЛА ЖІНКУ (РОКІВ 55) З білими ВОЛОСАМИ якому плив НАД ДЕРЕВОМ І Я зістрибнути НЕ ЗМОГЛА
ПРОШУ У ВАС відповідаю розгорнуто ДУЖЕ хоче знати ПЕРЕЖИВАЮ
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ .

Бачу пікап мого чоловіка как_би переделаного в джип, бере його чоловік ина великій швидкості піднімаючи ється в заснежанную гору, доежая до половини він ципляется за скелю а машина падає вниз. і вибухає і починає горіти какойто будинок

Зима, холодно, переходив річку в брід, а потім в гору ліз, і піднявся. У моєму сні Так було два рази, я до чогось прагнув, але ні пам’ятаю до чого.

Піднімалася по великій сходах в гору з дітьми, сходи гойдалася. Дійшла до дверей, пропустила дітей, самій було страшно йти далі і зі мною залишився маленький хлопчик з хворими очима

Підніматися на машині в гору дуже швидко, вся дорога усипана великими каменями, але вони не перешкоджають проїду. Камені все круглі.

Вітаю! Уві сні деруся вгору з річки.. підйом крутий, зеляністий.. і раптом з’являється жінка нагорі і подає мені руку, я хапаюся за неї і благополучно опиняюся на верху. Сон зачепив, хотілося б дізнатися до чого б?

Мені наснилося з Пн на Вт, що я піднімаюся вгору по сходах в якомусь парадному.Назустріч мені веселі дівчата спускаються, а на голові моїй гарний вінок з трохи подвял блідо рожевих квітів (як для фешн-зйомки), і в центрі вінка біле пташине перо-страусине.Можливо вплинуло те, що напередодні я читала щось про таке вінку.до чого цей сон?зростаючий місяць

Вітаю!мені наснилося що ми з моїм хлопцем в будинку і піднімаємося на другий поверх.а там вибираємо ліжко де краще спати.а потім ми перебували на височини і дивилися на людей які перебували внизу.що це може означати?

Мені вчора приснився дуже реалістичний сон. Я відчула, що піднімаюся вгору з великої глибини, Вода прозора і блакитна! Спливаю дуже швидко і відчуваю як різко наростає біль у вухах і гул і ось в якийсь момент, вже майже допливши до поверхні, в голові трапляється взрив- напруга дійшло до межі і перетинки лопнули, а в голові сильний біль, а потім порожнеча. Я про нулась від того, що все було дуже реалістично. Перевірила все зі мною гаразд? злякалася сильно.Весь день була під враженням сну&# 8230; Що це могло означати? Не можу дати відповідь. Може зможете цей сон интерпритировать, була б дуже вдячна!

Справа була взимку, я і ще група хлопців, серед яких одне знайоме обличчя, проходили як збори якісь, військові, і потрібно було піднятися вгору на боїнг, використовуючи висячу металеву ланцюг на ньому, поповз перший той, у кого обличчя знайоме, досить швидко , я дивувався мовчки, що він так може (в реалі, я так можу, а він ні) потім подніматся за ним почав, спочатку здивувався як складно, повільно повз, але з кожним перебиранням вгору як по канату я робив це швидше, впевнено і Ефективна, але от коли я майже піднявся (ще кроку 2 рукою залишилося зробити) ланцюг від’єднали, я встиг взятися за іншу ланцюг, на якій висіла ця, яку від’єднали, але ця вже була не для повзання, по ній я так само дуже впевнено зробив &# 171; два кроки вгору&# 187; як по канату, виявився майже біля входу на борт, і прокинувся

мені прісної як мене та інших людей забирає білий промінь або світло на верх

Сниться що лізу вгору по великій сніговій горі, переді мною маленька дитина який теж в вгору лізе і він зривається я його ловлю і підкидаю верх щоб він не впав!

здрастуйте, мені наснилося, що я видираюся на високий зелений пагорб біля підніжжя річки не одна а скем- із знайомих.Потім стою на вершині пагорба і дивлюся на околиці.Внизу тече річка зчистити водою, а вздовж річки йде вдалину мій колишній друг.Толі шукає човен, чи то просто бреде по берегу.

Мене переслідував чоловік на машині, я втекла і побачила спорудження, як турнік синьо-червоні поперечини.Підійнялася на верх і опинилася в теплій кімнаті.В якій заснула і прокинулася з коровами.

Наснилося що піднімаюся вгору в дуже круту гору, как-будто з глибокої ями в лісі, все дуже темно і похмуро, слизько і страшно що не зможу вибратися. Але досить швидко піднімаюся і відкривається місцевість дуже красива, заповнена зеленню, дуже сонячно, позитивні люди навколо і я радію. Я оглядаюся йду бачу будиночок і там сидить кілька кішок дивляться на мене через вікно і дуже боятися а я хочу їх сфотографувати здалеку, але вони мене боятися і ховаються.

Уві сні ми з мамою були на найвищому поверсі, і там нібито було море чисте, тепле. Ми плавали і потім мене хвилею на матраці, скинуло вниз. Після чого я пішла по дорозі, щоб піднятися назад, але по дорозі мені на зустріч бігла собака, я зупинилася, а це виявився сірий кролик. Потім я піднялася на верх цього ж будинку, і побачила свого колишнього начальника, він мені давав завдання, для виконання і я його виконала

Вітаю! Я вірю в сни і вони у мене збуваються.
Я, дочка і внук сиділи в кошику, як у повітряних куль над нами був купол і ми з неймовірною швидкістю піднімалися вгору, у нас була підстраховка, якісь мати, на випадок якщо троси обірвуться і ми впадемо, ми сиділи на м’яких сидіннях, я переживала за онука, він рукою тримався за край кошика і я боялася, щоб він не встав і не випав. Ми піднялися дуже високо. Це можна порівняти з космосом. Деякий час після підйому ми просто висіли, наш кошик похитувало, як від несильного вітру. Недалеко від нас піднімалася ще одна корзина з трьома молодими чоловіками, у них так само був купол, але страховка була іншою, у нас вона була надійніше. Після деякого зависання якийсь механізм зачепив нашу кошик і втягнув її на рівну площадку, де я зітхнула з полегшенням, тому, що переживала, що ми можемо впасти. У мене кілька років тому був подібний сон, але в тому сні ми з дочкою з неймовірною швидкістю падали вниз, ми перебували в колисках які застосовуються на будівництвах і опускалися з такою неймовірною швидкістю, що навіть підводилися самі в повітря. Ми не розбилися, м’яко опустилися вниз і довго бродили внизу. У реальному житті, після цього сну, ми втратили все.

наснилося нібито стоїть черга підніматися по сходах, як по ескалатору і я без черги мені все кажуть йдіть, я відповідаю, що я там жодного разу не була і не знаю куди йти, але вище на сходинку варто моя покійна бабуся і каже, що вона мені покаже, я починаю підніматися і бабуся зникає, я її більше не бачу. я потрапляю в квартиру на верхньому поверсі з монсардой квартира порожня. але там знаходяться горщики з квітами і я думаю, якщо тут буду жити то зроблю гарний зимовий сад, великі вікна і видно все місто-Париж

Лізу на дерево, бачу ножиці, замотані в ганчірку, бачу ручки від ножиць чорні, піднімаюся вище бачу мисливський чим, з дерева дивлюся вниз бачу сходи з іншого боку дерева внизу бачу бурого ведмедя.всі.

я піднімалася уві сні по сходах на підборах це був торговий центр підніматися був дуже важко а поруч ліфт який я не відразу помітила

Снився сон ніби я піднімаюся по дуже&# 187; крутий&# 187; сходах, і на ній були розкидані іграшки дитячі. Сон снився з суботи на неділю

Доброго дня, Тетяно.
Сьогодні приснилося, що я зі своїм коханим чоловіком (він полковник у відставці, а уві сні був за формою) піднімалися по дорозі вгору тримаючись за руки до цегельного висотному будинку де раніше жила бабуся (переїхала, жива).Коли майже піднялися, я трохи оступилася (була на каблуках) і дуже сильно злякалася, коханий мене почав заспокоювати.

Спочатку б’юся з ворогами, потім забираю у нього чим, заходжу до них в будинок, разом з друзями, забираю в їх будинку в оберемок багато вогнепальної зброї, після чого з ним піднімаюся по крутому схилу, причому йти неймовірно тzжело.

Наснилося ніби йде різка дорога вгору, я намагалася її подолати але не змогла і коли перестала підніматися, то мене різко потягнуло вниз.

зі мною в ліфт зайшли три хлопця, вони хотіли мене пограбувати, я ховала гроші в кишені, сподіваючись, що вони заберуть у мене сумку і я почала кричати, &# 171; допоможіть&# 187; і прокинулася.

піднімалася по дому, входила в білі кімнати без меблів, у вікнах миготіли якісь істоти чорні, а я зашторювати вікна фіранками

я піднімалася по високій драбині разом зі своєю дитиною, дитина голенький піднімався попереду мене але йому хтось допомагав. підніматися мені було дуже страшно і я ще з собою несла відро чистої води. Коли я піднялася в кімнату я цією водою стала обполіскувати дитину, не дуже пам’ятаю начебто хлопчик

піднімаюся вплав з глибини&# 8230; бачу катер.. і до нього піднімаюся (не дуже легко&# 8230; але все ж вдається). на катері бачу знайоме обличчя &# 8212; не знаю хто це, але відчуття, що дуже знайоме! довіряю йому! разом ми на катері, тримаємося міцно за палубу.. шторм.. вода чиста.. море відкрите.. надалі не додивилася (але уві сні відчуття, що врятувалися.. що вийшло все)

Автобус піднімався вгору по якимось неймовірно високих гір, в житті так не буває&# 8230; він би не зміг піднятися в реалі на такі гори, а уві сні піднявся. Мені весь час здавалося, що ми зараз впадемо. Я була не одна, а зі своїми знайомими.

Товстий канат і по довжині білі миші тягнути вгору, я тримаюся однією рукою і стрибками допомагаю, і ось видно кінець &# 8212; це степ, вже канат тягнути миші по горизонталі, я ще не виліз і я прокидаюся

Я їхала на автор з чоловіком і ми різко почали подніматьсся на дуже круту гору ,, але це була дорога і вона була забудована килимовою доріжкою, було страшно і в той же час захоплююче так як швидкість була немаленька ми піднялися на гору а знизу було видно який то місто.н

Ми з дітьми гуляли по лісі. Ліс зелений, сосновий, тенплий. Багато разів я піднімалася вгору, важко, але завжди виходила на вершину. Потім викупалася в гірській річці, яка несподівано опинилася теплою і солоною. У лісі зустрічали багато ведмедів, а також ведмедика. Вони нас не чіпали, але ми йшли від них. В кінці сну я залазив на дуже високі сходи, яку знаходжу в лісі, щоб уникнути знову зустрічі з ведмедем.

Доброго дня! Уві сні я і маленький хлопчик йдемо по дорозі з щебеню. Доходимо до перехрестя, я опускаюся на праве коліно і не можу піднятися. До мене підходити давня знайома і вітається і допомагає піднятися.

йшла по широкій, хорошою асфальтованої дороги, вона йшла то вправо то вліво, а потім ця дорога перетворилася в гору, дуже високу круту гору, я лізла, лізла до кінця, мені було боляче, відвалювалися шматки каменів. але найцікавіше, що мене чекало на вершині)) там був Путін і він чекав мене, потім він посадив мене на стілець і налив мені в стакан кефір, і тут я прокинулася

я піднімався по зовнішньої сходах на дуже високий, білий хмарочос, на даху якого був басейн з блакитною водою, в якому я купався. після чого я опинився в низу і мене поцілувала дуже красива дівчина (блондинка), у з не вона була моєю дівчиною.

Дуже часто сниться, що я забираюся наверх по сходах, і при це дуже боюся впасти вниз. Коли видираюся по сходах мені нема за що вхопитися і мені дуже страшно.

схоже було на школу мені потрібно було піднятися на гору.мені запропонували піднятися на підйомнику схожому на ліфт він був Дерев’яне, мене підняли з великою швидкістю і я опинилася в кабінеті де були люди

Я йду по землі і провалююсь, неглибоко і поруч стоять незнайомі чоловік допомагає мені піднятися, встала і йду раптом знову провалююсь на землю і ця людина знову допомагає мені встати.

Вітаю. Я гуляла в парку зі своєю знайомою, і нам довелося піднятися крутими, мокрій кам’яній дорозі. Я падала і не могла піднятися. Моя приятелька простягала мені руку і тягнула за собою. В кінці ми з нею стоїмо нагорі, і я розумію, що всі мої речі загубилися, шуба на мені порвана (влітку), і я згадала, що забула сьогодні піти на роботу, а час уже обідній. спасибі.

Мені наснилося, що ми збиралися їхати за грибами, але я заснула, після ми з родичем поїхали до моєї племінниці відвозити собаку, втратили її, коли шукали, я бачила багато собак, добрих, одна була гігантських розмірів, потім я піднімалася сходами до племінниці , вона відкрила двері, я побачила своїх онуком і дочка, всі були веселі, потім ми всі спустилися на вулицю, сміялися, раптом з неба на землю впала собака незвичайного кольору, розмірів слона, бузкового кольору, ми підстрибнули від гуркоту, потім відкрили двері в під’їзд і все

Вітаю. Мені приснився сон, що я бачу перед собою дуже велика шафа, як гора, я вилізла на нього без проблем, я все дивилися на мене і дивувалися, до чого б це.

Я чомусь сидячи в інвалідному візку (при цьому ноги мої рухливі), в чужому місті котилася кудись і весь час дорога вела вгору.

Я бачив як я зайшов у воду і почав плавати стрімко за мною теж плавали родичі і мене попросили дізнатися неглибоко я пірнути але не зміг дійти до дна мене щось ви тольлкнула з води і я стрімко піднімався

Привіт, снилося, що я з донькою піднімалася по сходах вгору, але ні як не могла знайти свою квартиру, піднімалася і сходи закінчувалася і вела в низ, я знову наверх шукала шляхи, ліфт знайти не могла, але я весь час лізла на верх. [email&# 160; protected]

Наснилося що я йду по дорозі закінчується дорого починається земля і я повинна піднятися, піднялася і мені допомогла дівчина і я піднялася

Транспортний засіб на якому пересувався, виглядало, саме по собі-дивно. Спочатку це був якийсь легковий автомобіль. Але перед підйомом він став чимось на зразок мотоцикла. При підйомі, щоб не втратити зчеплення з дорогою. Доводилося переносити вагу на переднє колесо. Так як воно чомусь, було провідним. Зі мною був пасажир, Після підйому зупинилися подивитися, -у самого верху схил підйому був у зворотний бік. Проте, тут-знаю ходили навіть вантажівки. Один п’ятдесят третій, синя кабіною. Стояв поруч, готувався до спуску. Другий сон перед пробудженням. Лежав на ліжку в кімнаті. Хто знайомий сидів поруч, біля мого узголів’я, -стоялі одна на інший табурет. На них сиділа дресирована щур, виконувала мої команди. Її гладив, було цікаво. Якийсь час опісля, ми почули полчища щурів під підлогою. Які переносили тару, по звуку точно порожні пляшки. Щур залишалася сидіти поруч.

Снився незнайоме місто, гарні будинки .я ховаючись від собак зайшла в під’їзд багатоповерхового будинку і піднімалася по сходах на підборах .навіть на шпильках.піднялася, дочекалася коли собаки підуть і спустилася назад.

Я з людьми (багато людьми, серед і знайомі і немає, я в першому ряду) піднімаємося по сходових маршах і через кілька прольотів сходи обривається, попереду провал, і немає ніяких поручнів, натовп напирає, а я боюся впасти, на цьому сон обривається.

У зимовому одязі підіймався практично по прямовисній зимовій дорозі, т.е. упор був на руках і ногах.Втратив правий черевик, він впав в ливневки. Мені черевик подав якийсь мужик, але черевик знову впав у яму і я стрибнув за черевиком. Не міг вибратися з ями, попереду були решітки, повз до них, і знову якийсь мужик допоміг відкрив решітки звільнив вихід. Бруду не було, вода була чистою.

Була гра, щось потрібно забрати в певному місці. Ми з чоловіком побігли. Трималися на одному рівні іноді він намагався випередити, я притримала рукою .Він заігрующе погладив мою руку і після цього взявшись за руки ми бігли і йшли разом вгору по дорозі, була зима у нас був гарний настрій. на шляху ми побачили аварію (повільно зіткнулися машини, людей не бачили). ми дійшли до мети я її забрала. він стояв поруч підказував. пішли назад але не довго, на місці де було дтп зупинилися, обнялися (було відчуття пристрасті). прокинулася.

Піднімалася по незручним тісним високих сходах вгору, останню сходинку не змогла переодолеть, нога не діставала висоту сходинки колега добре піднялася.Сходинки при височини якийсь

Я щодня бачу одной теж &# 171; Червоний місяць і навколо нього літає що то чорне але я погано їх бачу&# 187; Наприклад я вчора спав з 22:00 і встав о 8:25 а цей сон триває близько 10сек.
Що це значить і мені потрібно цього боятися?

Я йду по рідному селі, раптово у мене підкошуються ноги і погіршується координація, я падаю на узбіччя і намагаюся встати за гілки кущів ховається, але у мене це погано виходить. На зустріч йде дівчина, вона не акуратно, просто одягнена, волосся Толі частково сиві, Толі міллірованние. Вона пропонує мені допомогти в стати, я починаю виправдовуватися, що я не п’яний. Вона допомагає мені встати і якось подібного на прощання посміхається, але вона мені не вірить, що я тверезий. Ми розходимося в різні боки і через кілька кроків я приходжу в норму.

Вітаю!Мені сниться сон, вже не перший раз, піднімаюся по сходах в під’їзді і раптом продовження сходи немає, і що б піднятися вище, я спускалася назад і піднімалася знову, і так кілька разів!

снилося що я їду на машині і ніби не можу впорається з керуванням а в низу обрив, машина перетравлюється і не падає вниз, а як ніби вгору початку йти я прокинулася

Сьогодні вночі бачила сон ніби я в будівлі ніби воно моє знаю що там печуть хліб мені дають булку подивитися хліб білий але не сильно високий дуже важкий потім я їду по дорозі дорога йде вниз я спускаюся і вона дорога пішла нагору я піднімаюся як ніби машина пробуксовує я біжу бігом на цей підйом дуже швидко піднялася

Я танцювала одна пізніше я впала на підлогу і до мене підійшов знайомий мені в житті хлопець і допоміг піднятися

Осідлати гарного хлопця і підніматися вгору в гору з легкістю . Він подарував мені іграшкову, білу ведмедика .

Іду по дорозі зустрічатися з багатим людям хата біла там і піднімаюся на верх люди оточували коли піднімалася наткаробках

Їхали з батьком на машині і перепад дороги.і ми сильно несподівано підскочили на машині вгору.їхали дуже швидко.і на розгалуженні доріг потрібно було різко повернути.закінчився асфальт і почалася дорога з плит.вона трохи вище і ми різко підстрибнули вгору але не перекинулися і

переді мною шикарна нові сходи..
намагаюся піднятися, але ноги ковзають. думаю ось зніму шкарпетки і босими ногами зійду, але прокинулася&# 8230; так і не піднявшись

Я бачила новобудови, милувалася.кирпечя складний стояти високою, я піднімалася туди, цеглу лежали як би сходи.Подя найвищий щабель.мені було так добре, біла, або розаватая сукні воїна було.бійсь впасти але не впала.людей багато знизу ходили туди сюди

Наснилося сьогодні в день мого народження&# 8212; що я разом з паломниками, десь прим в Ізраїлі піднімаюся на священну гору-пагорб&# 8212; але піднялася, мало не підстрибуючи&# 8212; дуже легко-обігнавши інших&# 8212; піднялася на вершину пагорба&# 8212; і піднявши руки до неба голосно крикнула щаслива&# 8212; Я ТУТ, ГОСПОДИ!!-НЕБО світле-великий промінь сонця&# 8212; я щаслива побігла назад по своїх справах&# 8230;. три дівчинки по років 5-6 очікували від мене, що я їх заберу до себе, на лівій руці два колечка зі східними візерунками&# 8230;..-але душевний стан-спокою.

Вітаю. У сн я видираюся на багатоповерховий незнайомий мені будинок разом з однокласницею і незнайомій мені іноземкою.

Наснилося, що я хотіла стрибнути в воду з вишки, але я побоялася. Після вирішила, що нажо спуститися нижче, теж побоялася. Вода була мутного кольору. Пам’ятаю одна знайома стрибала зі мною. Після всього я хотіла піднятися по камінню, але все попадали, але я все одно якось піднялася.

Наснилося що я в парку з невеликими фонтанами і зеленою травою вийшла з навчального будівлі і пішла по дорозі яка була крута вгору, майже дійшла до кінця, обірвалася і з’їхала по траві вниз, потім назад встала і почала дертися як на гору. в кінцевому підсумку я піднялася)

Я піднімалася вгору по землі з друзями, навколо було багато трави, були маленькі крокодили і одна змія, про один момент коли ми йшли поруч зі змією я почала падати, але мене встигли зловити і я не впала. Йшли довго, було спочатку жарко, потім прохолодно

Я і багато інших людей серед них були і знайомі. Ми йшли в ліс по ялинки. Підіймалися на Пагорб на якому росли ці ялинки. І якось раптом ми побачили озеро але воно було не дуже чисте але і не так що брудне. і ми вирішили ісккпаца. Я коли пригнула то навколо мене вода стала білою як молоко. Кабуто мене спочатку обмазали побілкою а потім оккнулі в воду, вод така була біла вода.

Наснилося що по дороге на зустріч побіг чорний, бойцовсі пес але я встиг піднятися на гору по сходах, а пес стрибав намагаюся мене вкусити. Але дістати мене не змогла і я прокинувся від страху висоти і злий собаки

Навколо багато бездомних кішок, їх знищували, але не видно як&# 8230; Я сама піднімалася вгору на сопку, дорога була рівною, і піднялася до вершини&# 8230; Це як ділянка дороги була

У мене є така ситуація я дівчина почала відносини з дівчиною, але суть в тому що я дуже віруючі, а це гріх.Сьогодні мені сниться сон що я піднімаюся по білим тоненьким сходах з богом перевтілення в старого і балакаю з ним в будинку якому щось на зразок.Потім мені назустріч спускається моя девшка і проходить грусная повз нас, коли вона спустилася в низ і у нас стало велику відстань, я побігла за нею, вона на всіх початку сриватся, а я її підтримувала і зупиняла, вона була в образі на мене.Потім, коли вона добігла в істериці до низу і я з нею, почала свариться з важливим їй людиною, я намагалася їх зупинити і стояла між ними.

Привіт, мені приснився сон, як мене на машині з вишкою піднімають дуже високо в гору, дивлюся в низ і все далі від землі, а на самому верху навіть голова закрутилася, було дуже високо, що б це значило?

наснилося.я на четвереньках повзла вгору по скелі але попереду був чоловік, і раптом він як то спустився легко вниз а я залишилася на скелі дуже високо дивитися вниз страшно і як повернуться не знаю. З жахом прокинулася&# 8230; поясніть плиз спасибі

Вітаю. На ліфті підніматися не захотіла тому пішла пішки по сходах на другий поверх. Піднімалася легко і була одна.

На дитячому велосипеді то вгору то Анізія було як змагання ія була перша піднімалася на гору було дуже важко

Було відчуття що я намагаюся втекти&# 8230; найголовніше що голова в мене була покриттів великою хусткою з квітами і і з бахромою по краях&# 8230; ось як бабусі коли то носили&# 8230; в мізні ж я хустки не ношу&# 8230;
Підійшла до якоїсь височини і почала на неї підніматися по доріжці викладеної камінчиками&# 8230; і біля самої вершини мені перегородили шлях два камені повисли наді мною&# 8230; і в цей момент на верху я побачила двох дівчат яких попросила допомоги&# 8230; вони штовхнули один камінь а я другий&# 8230; ті впали вниз&# 8230; і ці дівчину витягли мене на верх за руки&# 8230; я бачила себе на верху лежить з розкинутими руками&# 8230; задоволену що не впала&# 8230; і прокинулася&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ