Сонник Піднімати 😴 приснилося, до чого сниться Піднімати уві сні бачити

Піднімати велику вагу – виникнуть ситуації, в яких проявляться всі ваші сильні та слабкі сторони.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Піднімати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піднімати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я уві сні піднімав предмети не прікосаясь до них. піднімав паравоз стоїть на рейках перекривши їм дорогу, піднімав корабель на воді і т.д. все що пам’ятаю по сну

у мене рідко буває такий сон
що тягне вгору і я не можу рухатися потім я тримаюся за ліжко і прокидаюся
Що це означає? Допоможіть будь ласка

Здраствуйте! Мені наснилася багато людей, було свято. На мені було довге плаття. Потім я побачить покійну бабусю, вона подашла комне і піднімала мене кілька разів, як Мальєнко дитини, але при цьому мовчала.

мені наснилася що я можу піднімати різні прідмети в повітря і без всяких зусиль. так Маглі всі діти і я. патом наснилися хлопчики. ани були в повітрі і раставлялі якісь килимки і хаділі па ним. патом спустілса один хлопчик з маей школи і начитав щось Гавар . а після він хател щось сказати і не зміг. патом я праснулась.

На будівельному майданчику що то підняло і потягло мене від землі, що не високо. і відпустило м’яко на підлогу. відчувалася напруга в голові, як ніби мене взяли за голову.

двоє людей вбили іншу людину заштовхали в підводний човен і відправили в море, але човен знову викинуло на берег ,, Я стою на березі а під ногами з піску людські обличчя як маски.

Бачила колишнього хлопця і ще одного хлопця вони намагалися підняти мене вгору.Але я чітко говорила колишньому ну піднімай у нього очі були усміхнені

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ