Сонник підмітати Двір 😴 приснився, до чого сниться підмітати Двір уві сні бачити

Ви побачили сон, в якому самостійно підмітали мітлою двір, застелений опалим листям – неприємна ситуація в реальності. Сон говорить про нав’язливому поклонників, який не викликає у вас симпатію, і ви не уявляєте, як вчинити, що б вас залишили в спокої.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося підмітати Двір, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться підмітати Двір уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, підмітала вранці біля порога в кучечку сміття, в основному пил.І уві сні ж собі сказала, сон поганий треба прокинутися і прогнати його .Потім знову заснула, сон не була міцним і все одно приснилося, що мету від забору, по всій його довжині, у двір пил і дрібні листя

мені снилося як я поспішала підмітати на подвір’ї так як вже темніло і я хотіла встигнути, але в цей будинку я вже не живу 7років

Мені наснилося, що я і моя подруга вийшли у двір з гарного будинку, там нас зустріла жінка, сказала, що потрібно підмести двір і що якщо удвох ми будемо підмітати з подругою, то віниками, а якщо хтось один, то мітлою.Я подивилася під ноги, і все було посипано красивою золотистої листям, її було дуже багато, але потім я побачила серед листя мертву птицю, без крові, бачила тільки тіло і крило, пройшла ще кілька кроків і побачила ще одного птаха мертву. Віники були великі, як нові, мітла була гарного кольору і теж як нова.Подруга пішла взяла віник і пішла підмітати, а я взяла мітлу.питаю у жінки: а як підмітати, якщо тут птиці валяються, їх теж?Вона відповіла, що там, де птахи, не потрібно.Я почала підмітати, і знаходила постійно якісь коробки з усякою косметикою недопользованной, якимись ще речами.Коробки становила в 1 купу, а листя підгрібала.Погода чомусь була дуже тепла, як влітку, двір красивий, було спокійно.Тільки на деревах і на землі була дуже красива золотітая листя.

Дівчині приснився сон, що її померлий дідусь забирається у дворі, то чи мете, то чи збирається виносити сміття. І він її запитав – ,, Де знайти улюблених. Дівчина набирає в пошуковику і їй відповідь ,, В серці, душі, розлуці ,, Дівчина розлучена.

прокинулася вранці вийшла за двір і біля двору все виметеним, дуже добре і у дворі парканчик перенесений в інше місце

підмітала мітлою біля ганку, на ганок вийшов директор, дуже зрадів побачивши мене, далі сіли стали розмовляти.

підмітала церковний двір, вимітала старе листя між камінчиків і розмовляла з церковнослужителем.

я підмітала дворв будинку в якому я народилася тепер я живу в іншій країні але в тій хаті я побачила свою померлу матір яка колись тм небила вона вказувала що робити

Я живу в 4 під’їзній будинку, сама в 3 під’їзді. Сьогодні уві сні я мітлою підмітала всі під’їзди, як це роблять двірники. Особливо зупинилася на своєму під’їзді і ретельно там підмітала сміття, скла не дрібні, а середнього розміру віконні. І прибирання я до кінця не закінчила, майже прибрала і прокинулася

підмітаю мітлою двір застелений старим килимом або килимом.повністю застелена чи

Добрі Денг я ВАСН виділа двір катори ранше жили двір детіства кагбе ми там апят живемо і я як завжди падмітаю листя і оатовлю там салат виділа вадваре померлих маму.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ