Сонник Підлість 😴 наснилася, до чого сниться Підлість уві сні бачити

Підлість по відношенню до вас – обіцяє заохочення наяву.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Підлість, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підлість уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я йшов по дорозі, і як часта буває в цей час року, крою дороги укатані Калес автомобілів, були повні води. Несподівано в цій воді опинився крокодил, який хотів схопити мене, з великими труднощами я зміг врятуватися вибігши на суху дорогу, більше він переслідувати мене не став.
Заздалегідь Вам вдячний, з повагою Артур.

сон. Колишня дружина, з якою я не підтримую стосунки, обманом затягла мене на якесь свято до людини, якого я колись вважав хорошою людиною. Але ця людина мене оббрехав і з тих пір з ним ніяких відносин. У приміщенні в яке я увійшов, я чогось роздягнувся, залишившись в одних плавках. Потім знайшов шматок грубої матерії і накинув її. У приміщенні перебувало багато народу і всього один знайомий чоловік. Мені дуже не хотілося потрапити йому на очі і я вибіг на вулицю. На вулиці мені зустрілися незнайомі чоловіки &# 8212; вони щось ремонтували. Дали мені сигарету, я викурив і обернувшись назад в сторону будинку з якого я вибіг, на проти себе я побачив невелику дах. На даху спиною до мене сиділи &# 8212; велика чорна щур і маленька сіра (біла) миша і щось робили (можливо щось їли). На чорній щура на шкурі виднілися маленькі білі цятки. Ніяких дій, ні я до щура і мишці або вони до мене не було. І тут мене розбудила дружина. Заздалегідь вдячний.

Доброго дня, Тетяно. мені наснилося що моя рідна сестра нарошно намагалася облити мене окропом. і коли я намагалася зняти киплячу каструлю з печі, то вона вихопила її івиліла мені на шию

Я сиділа на підлозі і в підлозі була діра в ету драла я запевняла і запрошувала мишу щоб вона там поїла сир коли вона туди зайшла я тут же кликала свого кота і він її з’їв поскільки я люблю тварин то я прокинулася з поганим настроєм і чусвтом провини.

Іду на роботу через високі будинки, стрибаю через яри. Приходжу в свій магазин, а там замість магазину шинок. Люди святкують, танцюють. Виходжу звідти і починаю дзвонити орендодавцю, з’ясовувати що сталося. Через кілька спроб зателефонуємо він взяв трубку і сказав що я погано працювала, часто не виходила на роботу і взагалі весь товар він залишає собі в якості матеріального збитку. У мене була істерика, ридала як напевно ще ніколи не ридала. Там грошей стільки вкладених. Ще снився чужий магазин, думала там кут орендувати, але сказали що все зайнято.

МЕНЕ ЗРАДИВ НАЯВУ УЛЮБЛЕНИЙ ЛЮДИНА ВІН БУВ ДЛЯ МЕНЕ ВСІМ-ЗРАДИВ ЖОРСТОКО ЦИНІЧНО ЗАЛИШИВ У тяжких Важка СИТУАЦІЇ!І СЬОГОДНІ Я БАЧИЛА СОН ЩО ВІН ПІШОВ ДАВ МЕНІ ТИСЯЧУ гривень І ПОТІМ Смутні ВО СНЕ

Мене ні з того ні з сього перевели в іншу школу, від мене відвернулися друзі, мене били, з мене сміялися, врешті-решт коли всьому причетною виявилася моя подруга, вона спеціально все підбудувала

Наснилося що купив величезний гаджет, навіщо він мені я сам не знаю але це сон, планшет з розмір плазми, і пішов з ним до двоюрідного брата в гості, про щось говорили залишив планшет у дворику, самі ж пішли в якусь кімнату там че відбувалося теж не пам’ятаю, начебто розговарівалі веселилися раптом щось мене наче потягнуло у дворик цей виходжу а на планшеті цьому три вм’ятини, екран розбили. Але біля паркану сліди чоловічих черевиків, брат сказав що знає хто це і поговорить з ним, далі не так яскраво, майже не пам’ятаю нічого але нічого по суті не наважився, не спійманий не злодій так би мовити, ось такий сон, до чого це млинець, обьясните ласка.приснився ось сьогодні вночі.

я прийшов на вечірку там була колишня дівчина і щоб зробити підлість я цілувався з іншою щоб зробити боляче

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ