Сонник підйом в гору 😴 наснилася, до чого сниться підйом в гору уві сні бачити

Підйом в гору сниться – ваша енергія б’є через край, направте її в потрібне русло, щоб досягти приголомшливих результатів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився підйом в гору, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться підйом в гору уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося, що їдемо в гору на машині я і ще хто то я не бачила, але відчувала, що була не одна поруч був чоловік. Підйом в гору був не дуже легким дорога була піщана і часом дорога була дуже розбита, в сенсі дорога з твердої перетворювалася в м’який пісок де можна застрягти (забуксували) я думала, що ми не піднімемося, але ми долали чергову піщану перешкоду. Їх було 2 чи 3. коли ми піднялися на гору я побачила красивий водойму, коли я підійшла я набрала воду в долоні і вмила обличчя. Вода була кришталево чиста і дуже холодна. Потім я побачила. що то місце звідки я брала воду зверху місцями покрита тонкою зеленою плівкою (чим схожа на болотисту, але не така) .а під нею чиста вода.

Мені наснилося що я йду в гору. Це місце мені дуже добре відомо&# 8230; але чому то гора така крута&# 8230; де то на середині шляху мені стало не виноситься важко&# 8230; руки ноги все боліло.. я згадала що є обхідний шлях короткий але він веде через кладовище і там є велика собака.. Це мене налякало. я з останніх сил стала повзти вперед. .. більше нічого не можу пригадати

Привіт, Тетяна, мене звуть В’ячеслав. Сон такий: я піднімався в гору, оч. висока по якій каталися діти і вже на вершині стоїть моя двоюрідна сестра, яку не бачив оч. давно. Зустрічає і каже дивись яка гірка, йди, але я опустив її руку і сказав, що немає мені треба туди і як буд то там ще гірка вище і поліз&# 8230;..

Снилося як піднімаюся все вище і вище в гору і якими то внутрішніми спорудами, камерами, шахтами і є почуття що треба спуститися, але дуже страшно стрибати, весь час шукаю або ліфт або ступені вниз.

мені приснився досить-таки важкий і довгий підйом в гору вночі, нас була ціла група людей не знайомих, але все переслідували одну і ту ж мету зійти на гору підкорити нові території-це було в Росії в царські роки і ватажком був сам цар, все люди допомагали один одному і я вилізла однією з перших і стала витягати інших, коли ми опинилися вгорі ми виявили що ці території ще ніхто не захопив, ми зраділи, стали будувати плани.

Сон почався з того, що я з якогось курорту дивлюся на гору, яку всі намагаються підкорити, але у них не виходить. Я захотів це зробити, і далі сон продовжився з того, що я вже подолав відсотків 60-70 шляхи. Здається в руці у мене був льодоруб, але це я пам’ятаю смутно. Я забрався на саму вершину і подивився на своєму смартфоні (якого у мене, насправді, немає) &# 8212; висота 3000м рівно. Все було легко і швидко. Насолодившись перемогою я почав думати як спускатися (я ж не альпініст). Подзвонив 911 (мнс кажись), мене спустили з гори по тросах, які йшли від вершини вниз.
P.S. вчора (четвер) я з легкістю вступив до коледжу, в Омську, але там немає гуртожитку, і у мене проблема з житлом, т.до. я з іншої країни. Думаю з цим пов’язано.

Піднімалася по крутій гірці. Вона була дуже слизька. Було кілька невдалих спроб, але в підсумку я змогла одалеть її

Я і мій супутник піднімалися в гору в супроводі лева і левиці, піднялися на гору. Лев і левиця були мирні, як ніби наші домашні тварини

карпатські гори, підйом на одну з найвищих вершин, важкий, але успішний, навколо і внизу полонини, річки, зелено і красиво

з мамою піднімалися на високий горб, після підняття, я одна за іншою височини піднімалася в кабінет

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ