Сонник Підгузник 😴 приснився, до чого сниться Підгузник уві сні бачити

За сонником, якщо підгузник намок – співвідносите витрати з доходами, інакше фінансових труднощів не уникнути.

Що робили з підгузками уві сні?

Уві сні надягати на дитину підгузник ▼

Ви одягаєте підгузник на немовляти – все таємне неодмінно стане явним.

Сниться інші набувають підгузники ▼

Уві сні спостерігати, як інші набувають підгузники – дізнаєтеся те, що послужить приводом для серйозних сімейних розбірок.

Який підгузник приснився?

Наснитися не цілий підгузник ▼

Якщо підгузок не цілий – неймовірно втомитеся від турботи про рідних людей, і щоб відволіктися з головою поринете в роботу.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Підгузник, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підгузник уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здраствуйте, мені наснилося, що я купую велику пачку памперсів, приношу їх додому, роздруковую дістаю один і намагаюся його розгорнути (ну типу як дивлюся на нього), що це може означати:

Мені наснилося, що мій цивільний чоловік змінює памперс незнайомому малюкові.
Дітей у нас немає, але у чоловіка недавно народився племянннік.

Ходила в магазин і завдяки випадку купила памперси. Поклала покупки в покет і повернулася додому, через короткий час прийшла мама і бабуся і так само випадково купили памперси.. Ми злегка посварилися, я сказала, що пампрси не потрібні, немає дітей.

Привіт, мені снився мій колишній хлопець . Я задавалася питанням (в реалі) чи є у нього ще до мене почуття . (По скільки він приділяє знаки уваги, але тільки в інтернеті&# 8230; смайли з поцілунками і всяке таке&# 8230;.і він мені до сих пір подобався)
І ось мені сниться сон. Наша з ним весілля, але ми з ним збігаємо з неї. Я його притискаю до стінки і вимагаю відповісти -Любиш ти мене ще. Довго посміхаючись і не розуміючи я це (уві сні я була більш впевнена і не багато груба) він мені каже-Да да є ..і цілує . Поцілунок був прям як справжній .Я довго не могла відійти від нього..просто була в шоці.
(Це була перша зустріч після 2 місяців як ми розлучилися) Після цього через тиждень ми пішли з ним гуляти ..йшли за ручку і на прощання він мене ніжно поцілував . На наступний день він прийшов з ночівлею до нас в гості (до мого брата по скільки вони старі друзі) Вночі пробрався до мене і ніжно цілував, то в лоб, то в щічки, то за вушко. Думаючи, що я сплю
Підкажіть, що це може означати) Це віщий сон?

Дитині треба було поміняти підгузник. Я захотіла це зробити сама. Хтось був поруч (жінка) і контролювала процес. Дітей своїх немає. Чи не вагітна.

Вітаю.Мені наснилося що я приходжу з роботи і бачу що мій син носить підгузник.Потім я міняю дорослому сину брудний і мокрий підгузок на чистий.Потім темрява, а потім вже вночі прокидаюся від сильного запаху, і бачу що син знову намочив і огрезніл підгузник.Я йому знову міняю підгузник.На цьому сон закінчується.

Приснився використаний памперс для дорослих. Моя мама померла два місяці тому від раку сечового міхура, памперси були забруднені кривавої сечею, саме такий я і бачила.

Брат зняв з дитини мокрий підгузок і попросив принести інший. Я запропонувала вимити дитини, але брат відмовився. Потім він кудись пішов і я залишилася з дитиною. Я взяла його на руки. Він був одягнений в голубенький комбінезончик. Начебто це була дівчинка. Я на неї дивилася, розглядала її. Вона така маленька була. Точно знаю, що це дитина не мій і не брата, а якоїсь жінки.

Здраствуйте! Мені сьогодні приснився дитячий памперс брудний. Що це може означати? У мене є 10-ти місячна дитина, який носить памперси.

Я прийшла до себе в кімнату на ліжку лежав млоденіц ніби як хлопчик він хникав я почала його роздягати подивилася памперс він запал повний я поміняла памперс одягла інший одяг і поклала дитину так само на ліжко

приснився немовля я міняла йому підгузники брудні на чисті з під калу намагалися гуляти піти не виходило

Привіт мені сьогодні приснився сон в якому я бачила город і збирала урожай, копала картоплю бачила бульби великі гарні і ще бачила чиюсь дитину навіть не пам’ятаю хлопчик чи дівчинка знімала з нього підгузник а він був обкаканий що це значить?

Приснився сон в якому я міняла підгузник маленькій дитині і поруч був мій МЧ. Дитина був не мій, хлопець мій був одружений і у нього є син, тільки йому 2 роки, і уві сні нібито був його син.

мені наснилося що уві сні у мене є дитина . насправді дітей у мене немає. І я міняла йому памперс. Причому там швидко наче досвід уже був. І ще уві сні я бачила дитячі серветки. такі ж як у мене вдома у ванній

Привіт, мені наснилося, що я купила памперси, в великому торговому центрі, і поки я шукала свого молодого чоловіка, у мене випав чек.
Потім, я захотіла здати памперси назад в магазин, і пішла на пошуки чека, на тому місці стояли 2-е прибиральників чоловіків, і сказали мені що не можуть мені віддати чек назад, памперси так і не повернула. Скажіть будь ласка, що це може означати.
Щиро Дякую.

мені вже який раз снитися немовля і я чуствую що він пруствует сьогодні мені наснилася моя дівчинка я її бачила в ліжечка пона просто спокійно спала я дуже коли вагітність
хотіла на кликати на честь чоловіка Владою як такої ми відразу домовилися дівчинку я хлопчика він а в моєму сні я підходжу до нього і ми обопільно вибираємо їй ім’я і я чомусь спрасіла ВЕСС у мого чоловіка і він відповів дівчинка була 2200вессом і я пам’ятаю що пішла за панперсамі і прінашу цілу пачку додому і мене чоловік відправляє на роботу а я йому кажу що не можу піти доча ще маленька залишити її не можу і в кожного разу коли мені снитися такі сни я дуже переживаю з кимось залишати або коли втрачаю шалено плачу що прокидаюся зі сльозами

Мені наснилася маленька дівчинка. Їй було місяців 3. Я її тримала на руках, потім міняла підгузник. Чуть-чуть з нею гуляла.

Я прокинулася від того, що побачила не чужого хлопчика в іспачканом памперсі, пішла, що б принести помити його, повернулася, а він вже підріс

приснилася квартира колишнього чоловіка (він зараз живе з іншою) в квартирі безлад расбросанние речі заглянула в ванну там були купи дитячих підгузників на мотузці висіли дитячі колготки весь час сниться ця квартира і завжди уві сні там безлад ще приснився чужий чоловік він також був у цій квартирі на моє запитання що він тут робить він відповів приходжу дивитися телевізор коли вас немає вдома

як ніби я приїхав до батьків з одного горада в інший з якими то друзями я один хлопець і дві подруги і снами був ще мій кіт не пам’ятаю що робили але скоро прийшла мама а потім приїхав тато друзі пішли вниз так як мій тато сказав що нас відвезе я взяв кото на руки і мама дала мені 3 пачки панперсов на що я сказав що пака дітей немає вона Спаз щоб я розділив їх між дівчатами і потім я зізнався що у Мойї дівчини немає місячних (їх на свмом справі немає)

Начебто хлопчик і дівчинка наших друзів .Ми з ними гуляли бігали, веселилися, Потім хлопчик дав зрозуміти що він наклав у штани я стала його переодягати знімаючи памперс, а там какашки.Потім дівчинка теж попросила мене їй поміняти памперс.У неї було чистіше .Потім мама з’явилася хотіла поміняти, але я їй не дала обох серветкою обтерла і одягла, але у дівчинки були колготки сирі і я їх одягла на неї

Сон-поїздка. Спочатку я їду в автобусі, який впритул подьзжает до дому (аварійна ситуація), але залишається цілим і ніхто не постраждав. Потім поїздка на трамваї, в якому зі мною виявляються &# 8212; мій коханий чоловік, моя мама (в голові питання &# 8212; ой, доведеться їх знайомити, а поки не хотіла), внучка недавно померлої подруги мами і маленька грудна дитина (вроде тоже онук?онучка? -хоча в житті цієї дитини немає). Багато люду. Потім трамвай виявляється поїздом. Грудничку змінюють памперс. Кінцева.

наснилося ніби подарували велику пачку памперсів для сина, і я уві сні згадую що вони нам вже не потрібні, на тулет самі ходимо

Мені наснилося що я міняю памперс дитині не пам’ятаю дівчинка це чи хлопчик !але суть в тому що цей памперс був весь обосрон !

Снилося что я віробляю підгузки и что в мене купляють более чем в інших. Іще снилося что віробляю дитяче пюре з бананів.

я прийшла на день народження до моєї зведеної сестри, і тут відразу за мною прийшла жінка яку я знаю, вона подарувала подарунок сестрі, який саме я не звернула увагу, а потім підійшла до мене і подарувала мені велику пачку підгузників, і сказала&# 187; Ось і твій подарунок&# 187; і я прокинулася

Вітаю! я була вдома у своєї знайомої, я її називала Ельміра, вона тепло зустріла, я сьогодні на посту але я забувши про це у неї почала їсти горішки але потім згадавши про піст припинила, і в один яким про чином Ельміра почала літати, вона сказала що і мене колись цьому вчила, я намагалася але не вийшло. потім будинок в якому я перебувала перетворився пересувний будиночок на колесах, і ми кудись їхали і тут з’явилася дитина, її хтось приніс і залишив біля дверей, я знайшла памперс і одягла їй. памперс був білий і дуже щільний я одягла на неї памперс і я прокинулася

мені сьогодні приснився сон, як наш з чоловіком один прийшов за памперсами і ми йому дали памперси, до чого приснився цей сон! Підкажіть будь ласка,

Я дівчина, я чекаю малюка. мені наснилося що знайомлячи принесла пачку роздрукованих дитячих підгузників. купу дитячих речей і дитячу ванночку.

Мені наснилися два дитячих підгузника один рожевий і маленький, а інший синій дуууже великий&# 8230; Ми з ким то обговорювали синій підгузник, говорили про те який він великий

Приснився малюк сова крихітка. І я йому хочу поміняти памперс. Він повний і в какашечках))) Я його цілу. сопелькі уберают. До чого б це. спасибі)))

Привіт Тетяна, мені приснився сон ніби у мене на всю ногу татуювання, мені це дуже подобалося я перед усіма хвалилася показувала її, і вона почала злазити і пропадати малюнок.

Снилося як Велика собака мене взяла за кулак і відвела до дівчини потім ми з дівчиною поскандалили. Пізніше я зайшов в квартиру але не в свою в туалеті на підлозі плавали випорожнення і підгузник для дорослих при цьому ким то було сказано що знову бабуся нагадила але мої всі бабусі відійшли в інший світ. а коли з собаками снилася ця дівчина я йшов кудись але потім з’явилися друзі.

здрастуйте приснився сон як мене підгузник дівчинці маленькій. скажіть це погано

мій сон: я в магазині купую 2 підгузника (коротка ілюстрація) і все. Мені 18 років, дітей поки що немає. спасибі за увагу!

Вітаю .наснилося, що один просив в позики на підгузники.
У житті у нього немає дітей, у мене теж .
спасибі.

Уві сні купувала порошок, а в нутрі в подарунок попалися нові, яскраві памперси.

Наснилося мені що мені наділи підгузник (10 років) до чого це

Я лежав на ліжку і на мені був одягнений памперс інше не пам’ятаю

як би я заповнюю одиниць а там виходить 3 білий маленький розмір памресси

мені наснилися діти один малюк був у мене і він був хлопчик. він почав справляти малу нужду з початок в сумку потім на підлогу після я пам’ятаю що на нього підгузники почала одягати але дуже важко це вдавалося потім пам’ятаю мої вчителі теж прийшли і в однієї була дівчинка на руках теж маленька а я хлопчика вже повністю Запеленали який був у мене і до неї віддала а вона дівчинку свою поклала в колиску там і дві або три люльки були повністю сон не пам’ятаю тільки деякі моменти

Я була у бабусі в гостях, бабуся попросила поміняти дитині (хлопчик) підгузник т.до.він сходив за великим. Я погодилася, хоч мені було не приємно але я поміняла. Дитина навіть був радісним коли я міняла

Привіт, мені приснилося, як я міняю памперс незнайомому немовляті і дбаю про нього.Він був спокійним.Я вкладала його спати.Мені було приємно з ним возитися

Мені подарували Памперс новий синього кольору і білого не відкритий був упаковон небагато відкрила придивилася

Вітаю! Мені наснилася подруга скоторой ми рік не спілкуємося. у неї є однорічна дитина. приснився мені хлопчик її який сам собі поміняв повний обпісаний памперс і сама подруга в довгому пальті не добігла до туалету..

Немовля, хлопчик сильно закутаний і з тяжелимпрлним підгузником. Просила чоловіка поміняти, він відмовився. Я його поклала на пелінальную дошку і дивлюся на нього і бачу поруч стопку підгузників. Але не змінюю дивлюся на дитину, він блакитноокий і посміхається.

мені приснився сон ніби яроділа дуже гарного хлопчика. я намагаюся повідомити по вотсап, батькові дитини і своїм подругам що народила, але чому то неполучается. пологи були дуже легкі. але я нічого не купила для дитини і залишивши реьенка з сестрою йду купувати суміш і підгузники для малюка. в магазині я зустріла колег зі своєї роботи, я сказала що поспішаю, але вони не хотіли відпускати (в житті я хочу піти з цієї роботи) потім уві сні я побачила басейн, який переходив в море і вода була чистою і блакитний при блакитний. (В житті я не замужем)

Мені приснився брат молодший і його маленька копія, як ніби мама народила ще дитину в точності схожого на брата і ім’я у них було уві сні одне і те ж. Мені раптово спало на думку поміняти підгузки малюку. Підгузки були вже до не можна наповнені.

Наснилося що знайшла в сумці чоловіка підгузники великого розміру і що це підгузники дочки його другої дружини.

Уві сні я стояла в ряд з кількома дівчатами. Денщіна з дитиною на руках вибирала з нас, хто змінить її дитині підгузник. Вибрала мене, я дуже радісна взяла дитину і в іншій кімнаті поміняла дитині памперс.

Я вийшла з воріт сусідкою і бачу багато рожевих памперсів вони висіли на паличці я з радістю їх взяла і принесла мамі і кажу дивись я знайшла і я посміхалася. Я незаміжня

Син моєї тітки подивившись на мене сказав братик, потім моя тітка сказала всім, щоб вони мені дали по одному памперси, що нібито якщо дитина каже братик, це означає що у мене буде дитина, сон приснився десь в межах 3 години ночі, але перед тим як заснути я мріяла про дитину, і прокинулася щаслива

Мені наснилося, що я зі своєю мамою в гіпермаркеті купувала дитячі соки і підгузники. Але мама не хотіла купувати підгузники і сказала мені, що їх потім купити. До чого це сниться? Сон приснився з четверга на п’ятницю

Бачила два підгузника забруднених кров’ю, з’ясувалося що це мого батька, що він хворіє, мама від мене приховувала ! Кров аллая, в одному більше, в іншому менше, далі не запам’ятала, прокинувшись!

Дитячі підгузники (памперси) одиничку в аптеці купувала і ще пелюшки одноразові (у нас діти великі малюків немає)

Чорні, шкіряні чоботи. Мала намір їх поміряти з чорним коротким платтям, а поруч лежала гора з шести пачок підгузників в помаранчевій упаковці.

Мені приснився сон ніби мені подарували нову упаковку памперсів цілу я незаміжня дітей немає. До чого це.

Я забрала няньчити чужу дитину грудничка (вирішивши що люди його мучать) і він поводився добре. Потім він заплакав я зняв з нього памперс, дитина заспокоївся, а памперс був з червоною сечею, але не з кров’ю.

Мені приснився мій майбутній чоловік, на даний момент він сидить у в’язниці, у нас скоро весілля, мені сниться що я опинилася там у нього в колонії, чекала його ми обнялися поцілувалися почали розмовляти і мій погляд опустідея на низ і я побачила що він в підгузку

У памперсі моєї дитини була крапля крові. І ми з чоловіком стали припускати через що це. Чоловік став говорити що малюк можливо що то проковтнув. Що турбує що то в животику його.

я міняла чужому немовляті памперс, він обкакался, плакав, до нього ні хто не підходив..і я вирішила переодягнути дитину, це був хлопчик, гарненький такий

Я бачила двох різних памперси один чистий один брудний і один мій колега дала мені цей памперси. що це означає

Наснилося, що чоловік купив пачку памперсів. Я побачила, дуже зла стала. Всі хто стояв біля мене перелякалися і мама, і син. Я телефоную.

снився багато використаних памперсів дитячих в шафі заховані під речами /. я їх почав викидати по підлозі в кімнатах.

Наснилося, що я купую памперси в аптеці і дуже цьому радію!Ще в руках цілий список що потрібно купити для дитини

Мені наснилося як на якомусь святі на честь чийогось дитини мені дарували солодощі і памперс дитячий.

Привіт, мені сьогодні наснилося, що мені подарували підгузники дитячі!
Ми уві сні готувалися до весілля (у нас насправді весілля скоро, 14 лютого цього року)
І прийшов якийсь чоловік і подарував підгузники

Мені снилося як я хотіла одягнути своєму маленькому дитині памперс, а він був бракований, у нього відірвалася одна липучка.

Уві сні мене До дня народження подарували багато підгузників (у мене немає маленька дитина) і домашні тапочки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ