Сонник підготовка до похорону 😴 наснилися, до чого сняться підготовка до похорону уві сні бачити

Підготовка до похоронів сниться до прийдешньої низці невдач. Однак, не все так погано, як спершу може здатися.

Увага і пильність допоможуть уникнути насуваються проблем. Не забувайте про обережність, вона ніколи не завадить.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася підготовка до похорону, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться підготовка до похорону уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я підмітати підлогу АЛЕ В КІМНАТІ похмурий і ЛЮДИ СИДЯТЬ У ЧОРНОЇ ОДЯГУ НА СТІЛЬЦЯХ ЯК НАВКОЛО ГРОБУ АЛЕ ГРОБУ ЩЕ НЕМАЄ І ЙОГО ЧЕКАЮТЬ. КОЛИ Я помело підлоги СТАЛА завішувати ДЗЕРКАЛО чорній хустці А ПОТІМ ПОСТАВИЛА лампадки НА СТІЛ І поставив свічку церковних АЛЕ НЕ ЗАПАЛИЛА

знаходився в спальні свого будинку лежав на ліжку, при цьому розумів, що готуються до моїх похорону, поруч нікого н було, але було присутнє почуття, що всі чекають моєї смерті, готують свічки. У мене було сильне почуття тривоги і я заурічал, &# 171; Не хочу вмирати!&# 187;. Потім зайшла моя мати і сказала, що повинні підійти близькі і я вводжу їх в оману

Привіт)) мені приснилося підготовка похорону батька ми чомусь купили змій одну велику а іншу маленьку це потрібно було для похорону як звичай ми з мамою їх боялися а мій чоловік їх типу укращял і присипляв щоб вони не кусалися і вони нас не кусали тільки чоловіка в шию велика кусала але мама говорила що змія кусає лише одного і того людини і не варто боятися змія була їжа кручена. Але мама теж говорила може кусати до 10 разів і чогось не буде моєму чоловікові . Вранці пам’ятала тільки це потім різко згадала що тато був мертвий лежав у дитячій колясці на вулиці це ми його поклали туди загорнутий я на нього дивилася розгортала зверху потім він почав різко підтягуються і тягнути руки і прокинувся а я говорю живий живий а тобі все нутрощі витягли а він був живий далі не пам’ятаю.. У мене насправді у заходів тато 24 квітня сьогодні в перший раз приснився

приснився (сон моєї свекрухи).-її покійний чоловік в сидячому положенні якого насправді його вже немає 9 міс, потім вона просила своїх дітей щоб вони його розогнулі і поклали на ганчірку, вона не бачила як вони його клали але він лежав на ганчірки, потім він опинився знову на стільчику сидячи і вона коли побачила його знову що він сидить просить що б його поклали, і тут він раптово встає і дивиться на неї, а вона каже і що мені тепер робити з їжею і замовлених кафе, вже все оплочено. (За 9 міс він їй не разу не снився)

Мені поставили важкий дігноз, з яким я не хотіла миритися і хотіла покнчіть з собою, тому цілий день готувалася до своїх похоронів і відчувала сильний страх, коли день добігав кінця, я вирішила залишитися доживати свій термін, оскільки спрацював інстинкт самозбереження

наснилася підготовка до похорону мами, все сумні, але ніхто не плаче, пройшов день а потім я уві сні ніби розумію що це сон, уві сні вранці прокидаюся а мама ходить по дому як ні в чому не бувало.довго її обіймаю, а вона нічого не розуміє&# 8230;

Вітаю! Мені прісної похорон близької мені людини. Я йшла на похорон і зайшла в магазин за квітами. Зайшла в один квітковий магазин там не було червоних троянд. Пішла в інший там теж не було. зайшла в третій. Там були червоні троянди. Я купила великий букет червоних троянд. Розраховуються чому то калькулаторамі, а не грошима. Одалан продовця калькулятори. Я залишила їм їх і сказала що якщо будуть не справні зателефонуйте. Вони мені потім передзвонили і сказали. Що один з них не працює. Я пообіцяла що прийду після похорону і обміняю. Дуже поспішала на похорон. Прийшла там було багато народу. Потім труну почали виносити на вулицю, щоб поїхати ховати. І раптом померла оживає.

Наснилося, що ми всією сім’єю (я, чоловік, син наймолодший) готуємося до похорону старшого сина (але він помер вже 10 місяців тому).Уві сні домовляємося про кафе, де будемо поминати.Синові кажу, щоб узяв відгул на понеділок, т.до.похорон призначені на понеділок.Чоловік з начальником домовився теж про відгулі.Але все це відбувається не вдома, а в сусідньому місті.І місце не знайоме.Яке то будівля, на кшталт їдальнею.Чи не всередині, а на вулиці.І пам’ятаю, що дуже важко було на серці, з цієї ж вагою і прокинулася.Сина, кіт.треба було ховати не бачила, але знала, що його.

Наснилася підготовка до похорону молодшої сестри, причому вона жива і здорова активно брала в них участь.

Мені наснилося, ніби-то у мене скоро помре молодша сестра, і ми з батьками пішли купувати всі необхідні речі до похорону, але труну ми купили великий, на дорослої людини. Я пам’ятаю, що я весь час плакав уві сні, розмовляв з батьками, сестру не бачив, але вона точно була жива.

Вітаю!Скажіть будь ласка, до чого сниться підготовка до похорону мами, і уві сні і наяву вона жива, слава Богу. Ми готували їй подарунки, я подарувала подарунок їй заздалегідь, дарувала набір якийсь посуду і ще щось, ще ми збиралися якось прикрашати могилу, дивилися всякі варіанти, як краще зробити.Сон якийсь не зрозумілий, на кшталт готуємося до похорону, але даруємо подарунки як на свято.Уві сні не було холодних відтінків, але і яскравих теж, щось середнє.До чого все це?Заздалегідь дякую!

мені приснився сон, в якому йде підготовка до похорону моєї бабусі, якій немає в живих вже більше двох років. її саму я уві сні не бачила. я весь час ходила від людини до людини, питала що то. як у комп’ютерній грі. сон чорно-білий і майже всіх людей я не знаю. на похоронах у бабусі я не була.

Уві сні мені повідомили, що моя сестра повісилася, і я протягом всієї ночі готувалася до її похорону. прокинулася з важким відчуттям, хотілося плакати

Вітаю. Мені наснилося, що я перебуваю в квартирі якоїсь бабусі (літня приємна і добра жінка). Я переїхала і повинна тепер жити у неї. Але моїх речей у неї не було. У квартирі всі дзеркала завішані чорною матерією. Оглядаючи одну з кімнат, я помітила, що на підлозі лежить в красивій рамці фотографія в повний зріст чоловіка в чорному смогінге. Особи я не побачить, т.до ця честь фотографії була накрита чорним Рибко. Старенька сказала що так треба, і заборонила знімати плоток з фотографії. Потім я залишилася в квартирі одна, я готувала вечерю на велику кількість людей. Я хотіла вийти на вулицю. Я вже одяглася (до речі вся моя одяг теж була чорною), але згадала що у мене немає ключів від квартири і я не зможу зайти назад. Я подивилася на годинник було 18:46. &# 187; Ще годину чекати&# 187; -сказала я. Т.до хтось (я не пам’ятаю хто) повинен був прийти до 20:00. Скоро прийшли мої родичі: хрещена і троюрідний брат (її син). і бабуся. Вони кажуть, що помер мій дядько і його треба похроніть&# 8230;.далі я пам’ятаю тільки те що я знайшла сіру кішку, доглянуту з нашийником, і хотіла принести її в квартиту, але старенька мені не дозволила&# 8230;. потім я прокинулася
Дивно те, що мій дядько помер вже більше 10 років тому і ніколи мені раніше не снився.

Я знала что скоро маю померти від якоїсь хвороби, и ми ходили з сестрою Вибирай якісь РЕЧІ мені на похорони. І Розуміючи у сні что травня померти періодамі плакала.

Ми з сестрою і з мамою заходимо в якийсь храм, за ці храмом стояло старе біле будівля, а за будівлею школа. Так ось ми в ходимо в храм там стояло сженое дерево на цьому дереві висіли 2 металеві фотографії. поруч стояли 2 могили розкопані в одній могилі не було тіло, а в інший лежало тіло, я підійшла в цій могилі де лежав чоловік, він був чорний і ця людина відкрила різання повіки. я злякалася і пішла до мами і сказала я не буду лягати туди, мама ще сиділа і писала хто так похований (тобто моя сестра) перед деревом стояла труна дерев’яний він був обвуглений. І все я прокинулася.

Привіт, мені приснився сон как-будто я готуюся до власних похоронів і ніби як це має статися завтра, купувала собі труну чомусь ніжно-зеленого кольору, плаття в якому в труну буду лягати, воно було біле. Було жахливе відчуття, я дуже не хотіла вмирати.

ЗА ОДНУ НІЧ приснився БАГАТО ПОХОРОНУ, ЦІ ПОХОРОН БУЛИ ЧУЖИХ ЛЮДЕЙ, АЛЕ ВІДБУВАЛИСЯ ТО У БАБУСІ В БУДИНКУ, ТО В МАМИНОЙ КВАРТИРІ, МЕНІ ЧАСТО сняться віщі сни, НЕЗНАЮ ЧОМУ, і в кожній ПОХОРОНАХ Я ВЕЛА ПІДГОТОВКУ&# 8230;&# 8230; А В ОСТАННЬОМУ наснилося УМЕРЛА МАЛЕНЬКА ДІВЧИНКА, ЗОВСІМ ГРУДНЕЧОК, ВСЕ ЦЕ СНИЛОСЯ ЗА ОДНУ НІЧ

Уві сні мені повідомляють день моїх похоронів (середа), я до них готуюся, але приходить цей день, а я живий і не знаю що робити далі і як здійснити мої похорони.

Уві сні мені повідомляють день моїх похоронів (середа), я до них готуюся (всі організовую, готую труну), але коли приходить цей день &# 8212; я живий, я не помер і не знаю як мені здійснити свої похорони і що робити далі.

Було відчуття, що власні похорони це необхідність. Бачила чужий труп (голий, чоловіки), якого поховати повинні замість мене. З мамою вибирали труну, якісь тканини, одяг жіночу на покійного, щоб всі думали, що це я. У городі в приватному будинку (колись це було родове гніздо, зараз втрачено через тітку і там дуже давно не була і не буду) чоловік показував сформовану могилу, умовляв труну закопати там, а не на кладовищі. Чи не погодилася, лаяла чомусь чоловіка, що дозволив могильний пагорб робити навпроти вікон. Дуже хотілося уві сні похоронити по-людськи, відчувалося, що засобів було мало. Скрізь поруч була мама.

Вітаю.мені приснився сон, де я бачила хрест з траурними стрічками, вінки і на хресті табличка з моїми даними.себе мертвої не бачила.що б це могло означати?спасибі за відповідь.

Вітаю. Мені наснилося, що я несу знайомого друга по частинах померлого до мене додому. Ці частини завернули в простирадла, причому цього процесу я сама не бачила. потім я лягла на ліжко, на мене стали класти ці частини тіла мого знайомого. в результаті я зрозуміла, що, мовляв, навіщо на мене кладуть його частини тіла? це виходить, що мене зараз поховають разом з ним? саме так я і сказала тому, хто клав на мене частини, загорнуті в простирадла. він на це мені відповів, що не знає навіщо він кладе на мене ці частини і сказав, що походу тебе так з ним і поховають. я різко встала і сказала, що мені це не треба, і при цьому я перекинула ці частини тіла, деякі з них повилітали з простирадла. мені довелося їх поправляти, тому що я злякалася, що на мене з-за цього накричить батько. і ось я поправляю і бачу, що це частини вже не мого знайомого, а моєї двоюрідної (або троюрідною) сестри. мене уві сні це не збентежило. і ось я поправляю простирадло, закриваючи їй обличчя, і тут вона відкрила очі і подивилася прямо на мене. я злякалася і побігла в сіни до батька. він розмовляв там з моєю тіткою. я у нього запитала, чи може бути таке, що небіжчик відкрив очі і подивився на тебе. він сказав, що таке може бути цілком. і ще він сказав, що, мовляв, йди заспокойся і веселися з дітьми, раз тобі так страшно. і тут я прокинулася&# 8230; воот&# 8230;

На поріг моєї квартири принесли дві труни в одному брат, весь побитий, в іншому невістка, дружина брата, але її я тольком не бачила. Труну просто збита дошки. Я намагаюся встормошіт брата і вро де б у мене виходить, одночасно я починаю шукати гроші на похорон і забуваю викликати реанімацію.потім згадую, у мене жахливе відчуття сорому що я не викликала швидку. Про потім швидка приїжджає верб образі брата вже відкачують тільки народжену дитину, він починає дихати.

доброго вам дня. наснилася підготовка до похорону свекра, якого вже немає півтора року. небіжчика не бачила, не дійшла до його будинку, а ось багато людей йдуть на похорон чітко запам’ятала. такий сон сниться вперше.

скоро повинен померти мій брат, але поки він ще живий, на своїй роботі я сказала що будуть похорони, все заметушилися, але не на цвинтар не в ритуальний магазин я не ходила

Снилося що я разом з мамою своєю знаю, що начебто хтось помер і повинні бути похорон.Хто помер не знаю, точно не знайомий хтось.Як би ми в світлій кімнаті обговорюємо що хто то (не знаю хто помер) і потрібно буде готується до похорону і все. Одяг начебто не чорна у нас була, але точно не пам’ятаю.

Вітаю!снилося, що померла сестра (на яву жива, вагітна), що сильно плачу, дзвоню родичам, але вони не приходять на похорон.на похоронах у труні багато багато тюльпанів червоних білих і жовтих, я їх забираю, моя мама просить перевернути небіжчика, щоб поправити поушку, я беру тіло на руки і бачу, що на руках дитина, дівчинка приблизно від 6 до 12 місяців.і плачу навзрид.

я повернулася додому, звідки-то. зайшла додому і бачу як моя мама готує речі до похорону (хусточки, ганчірки якісь ітд) я її спрасіла:&# 187; що сталося?хтось помер?&# 187; а вона мені відповідає, що втомилася від всього і що вона сама йде. і вона по-моєму навіть не плакала і не злилася, звичайний її вид і настрій. швидко збирала і на ходу відповідала мені. я спробувала її запитати чому вона так.. але вона відповідала, що втомилася. потім я прокинулася

я нахажусь будинку мій син хворий і я знаю що мені його потрібно ховати. я його обіймаю і плачу дуже сильно.

Снився переїзд, збір речей, так само в квартирі з якої переїжджаю знаходилося дуже багато людей т.до. йшла підготовка до похорону, порушувалася в ліфті задзвонив телефон. дзвонив давній знайомий з проханням про допомогу, розмовляючи з ним по телефону я намагалася збирати речі з тумбочки, то витягала, то склдивала назад і в підсумку залишила їх лежати в ній. Зайшовши в іншу кімната побачила батька миючого посуд. відкривши стіл, знайшла стопку брудної посуд залишену там з вечора

Привіт, приснився сон що я допомагала малознайомій сім’ї готуватися до похорону, при цьому що сім’ю я особисто знаю, але дівчину яка лежала в труні лич але немає, лише знаю точно що дівчина померла понад рік тому від суїциду в реальному житті

маму я не бачу але мені сказали що вона померла я плачу одягаю чорну хустку бачу приходять багато людей готують до похорону

мій батько на моїх очах впав з балкона і нібито розбився на смерть хоча точно я цього не бачив бачив тільки як якісь діти несуть квіти до місця падіння і я готуючись до похорону купую собі взуття вибираючи між чорними кросівками і чорними туфлями

Мені наснилося, що я дізналася, що мій дідусь з іншого світу і він мені по-цьому дав дві таблетки, які начебто повинні були мене вбити. Я спочатку не хотіла їх пити, але потім все-таки випила і втратила свідомість. прокинувшись, я зрозуміла, що скоро помру і почала готуватися до власних похоронів. Прибирала кімнату свою, викидала зайвий мотлох і навіщо &# 8212; то набирала собі на потім, в труну, речі типу телефону і ноутбука. Потім мені спало на думку, що я, виявляється, безсмертна і щиро дивувалася, що я буду лежати в труні вічність. Далі нічого не пам’ятаю, тільки те, що хотіла взяти щось з собою, щоб розбити труну і вилізти. Чи означає що &# 8212; небудь такий сон? Заздалегідь дякую.

Приснився свекор, який помер 9 років тому.Наснилося що лежить на дивані і перестав дихати, і сниться підготовка до похорону, я починаю готувати їжу (різати великий шматок м’яса, готувати кутю), писати список продуктів, а чоловік обдзвонювати друзів.

у нас бабуся умра 94 роки довго мені приснився сон сьогодні з середи на четвер що готуємося до бабусиних похорону.заздалегідь вдячна.

Вітаю! Мені наснилося ніби я готуюся до своїх похоронів і на завтра повинна померти а коли буд_то б настав час я сама не умераю і мені хотіли зробити укол но я від них втекла і сама собі кажу я не хочу умерат ь до чого це? спасибі

наснилося що в квартирі багато людей і вони готуються до похорону.і ще я в цьому сні ложу мати (яка померла) до живого брата. сон тривожний

син зі слідами саден від побоїв, помер і готувалася ховати сина. Потім виявилося, що він живий. Чистив засмічення у ванній з брудом. Супутницю його поруч

померла знайома бабуся і її треба поховати збираються знайомі ніби все готово але я так і не побачила самих похорону

сон був, як реальний. купа народу жіночої статі, я чомусь з них повинна була зняти кофти (які виявилися бордового і рожевого кольорів) і прати. Як виявилося потім, одна з кофт була повністю в крові&# 8230;. Похорон був як би діда (він живий!) Уві сні трупа я не бачила. До чого цей сон, що він може передвіщати? спасибі за відповідь

Готувалася до похорону батька (він помер 15 років тому), вже зібралися люди, а я з матір’ю не могла все закупити і батька ще не привезли додому. В голові були думки, привеземо його додому і не будемо заносити в кімнату і повеземо ховати.

Підготовка до похоронів свекра що його підвезли вгробу до мого дому і 3 домовини він помер 35 років тому і я його незнаю раніше і була осінь і я стала прибирати залишки согорода щоб було чистіше

Доброго дня
Наснилося, що мій чоловік скоро помре, уві сні я з ним постійно телефонувала, говорила.
Ніхто не міг пояснити причину його недуги і коли саме він помре, але не дивлячись на це, йшла підготовка до похорону.
Потім в цьому ж сні, я не прокидалася, все те ж саме стало відбуватися з моєю мамою.
У підсумку я не побачила похорону, ніхто не помер, мене розбудив телефонний дзвінок, людини з роботи.
Заздалегідь дякую

Вітаю! Мене звати Володимир! мені наснилися наручьние годинник вони були в справному стані, в металевому корпусі, бачив як йдуть хвилини, і бачив час, потім Батько хотів копати похоронну яму, в зазначеному прямокутнику бачив як би силует кришки труни, бузкового кольору і на ній була стрічка у вигляді банта , за словами Отця повинні були ховати нашу Маму, але в реальному житті вона померла вже років 10 назад

уві сні бачила порожню труну, всі метушилися і готувалися до майбутніх похорону, але головне бабусю, яку хотіли поховав ходить по кімнаті і як ніби теж готується. У мене паніка і постійне питання до всіх навіщо її поховав, якщо з нею все добре і вона здорова.

Наснилися похорон, підготовка до них незнайомої людини, навіть 2 труни.
Потім в цю ж ніч снився секс з моїм колегою))

наснилося что помер батько и проходити Приготування до похорону самого похорону в сні НЕ Було

Мені снилося як я готуюся до похорону своєї мами при цьому перебуваючи далеко від будинку де це сталося. Хочу заплакати але у мене не чого не виходить і в той же час боюся що люди мене не правильно зрозуміють

підготовка до чиїхось поминок, приготування їжі, багато народу.

ніхто не хотів ховати відьму.довелося мені. я поклала її в коробку для взуття.Поруч її новонародженої дитини і півня, якийсь віник і стрілу або прут.Сказали що ховати треба в певний день.Я хвилювалася куди її подіти.Знаю що в будинок заносити нічого не можна.Заплакала дитина, відьма перекинулася, заспівав півень. Я кажу що вони живі, а мені у відповідь, що так і повинно бути.

Сниться, що начебто я хвора і всі готуються до моїх похорону, я в тому числі. Вибираємо сукню, помаду, що я з собою покладу в труну. Але мені так не хочеться вмирати. Кажу чоловікові, давай ще раз обстеження пройдемо, я себе відчуваю відмінно, у мене нічого не болить. Чоловік подзвонив у клініку і сказав, що записав мене і що до нас приїде Якубович (поле чудес). Потім я прокинулася.

Мені снилося, що я маленька начебто.уві сні ми готуємося до похорону дідуся, який помер вже 16 років назад.я його ніколи не бачила.але й уві сні я його не бачила.просто знала, що він помер і треба все приготувати.

Я сама крою червону тканину на свою труну. Думаю про те, що потім це обійдеться дорожче. Але сам труну не бачу, його ще немає.

Привіт, мені наснилося підготовка до своїх же похорону, батьки купили чому то 2 труни червоний і синій.Хотіли мене поховати живий і через місяць викопати.Я при цьому теж готувалася до своїх похоронів.В кінці вже я відмовилася лягати в труну, сказала батькам що раптом я за місяць там задихнусь, і сказала батькам викинути труни.А тато сказав хоч і в

Мені наснилося, що мама говорить мені, що я, вона і вже померла мамина сестра повинні бути поховані. Вона каже, що до наших похоронів вже готуються якісь жінки, але трун я не бачу. Я страшенно не хочу цього, а мамі, як буд-то все одно. Я говорю маминої померлої сестри, про те, що ми все будемо поховані, а вона мені відповідає, що їй це вже не треба, а потім йде. Ми з мамою удвох розмовляємо про прийдешні похоронах, я висловлюю страх, що ми з нею можемо не встигнути померти і тоді нас поховають живим, а вона каже, що закопують неглибоко, і можна буде вилізти. Потім щось снилося, але я не пам’ятаю. Уві сні нас з мамою так і не поховали.

Мені наснилося ніби мають відбутися мої похорони. Але не тільки мої але і ще мого знайомого, нібито ми повинні померти в один день . Але весь цей час я перебувала вдома і коли вийшла з дому що б піти до подруги дізнатися щодо похорону дізналася що того знайомого поховали вже . Я взяла в руки свій вінок і приклеїла до нього чорну стрічку з написом, і вийшла на вулицю. Але коли я йшла на вулиці вінка вже не було &# 8212; але сиділи люди і вони сказали &# 171; їй в труну лягати, а вона по вулиці гуляє &# 187; погода була ясна було літо . На цьому мій сон закінчився ..

ГОТУВАЛИСЯ До ПОХОРНАМ собераюсь денге НЕ УСПІВАЛІ бігати ТУДИ СУДУ Я ЯК ніби не розуміють ЩО СТАЛАСЯ ЦЕ БУВ Блиск РОДСТВІНІК АЛЕ Я НЕ БАЧИВ ХТО САМЕ

Мені приснився сон, що я готуюся до похорону свого батька, який помер вже більше 1 року тому і відкладаю здачу іспиту в ДАІ, але мама мене зупиняє)))

Снилося, що я заходжу в будинок, а там люди сидять за столом, жінки в чорних хустках і кажуть, що помер мій батько і його привезуть ховати через 2 дня, що потрібно підготуватися, хоча батько помер вже майже рік тому

Наснилося ніби померла мама, але уві сні я її не бачила вона була прикрита якийсь каробкой.І начебто ми обговорювали підготовку до похоронами.

Мені наснилося що ми з сестрою готуємося вже до похоронах померлої бабусі. Але врешті-решт тіло з нами не було, ми тільки готувалися.

Вітаю! Сьогодні мені майже всю ніч снилася підготовка до похорону мого батька, але ні труни ні його уві сні я не бачила. залишився важкий осад

наснилося що Зустрічаю на вулиці сестру і вона каже Допоможи мені підготуватися до своїх похоронів Я їй кажу що буде все добре а вона ні зараз треба підготуватися замовляє собі вінок і труну

Я приїхала на похорон бабусі (її вже давно немає), вона ніби чекає мене в автобусі, зраділа мені, що дочекалася! Бачу себе дуже красивою! І потім раптом уже в труні вона, і я бачу біля її труни замість її фотографії якийсь портрет олійними фарбами написаний. родичам кажу &# 8212; у вас, що немає її фотографії? Тоді чекайте, я зараз привезу, у мене є. Прокинулася з якимось заспокоєнням і теплотою! Сон снився зранку 7 січня.

Уві сні все готувалися до моїх похоронами, все було готово, мене вже чекав труну і вінки, мені сказали, що у мене якась хвороба і я скоро повинна померти і все чекали моєї смерті.

Мені наснилося, що я обговорюю з мамою, що покладу в свою домовину. Якийсь про матеріал, і чомусь згадалося плаття синього кольору

Вітаю.Я бачив що у мене залишилося два дні і я готувався до своїх похронам.Я усвідомив що мені залишилося дуже мало часу і я нернічал, що не встигну зробити все і встигнути. І я пам’ятаю що залишилося годину до смерті і я хотів залишитися один.

Сніось що я знаю що мене мають поховати, бачила одяг приготовлену: чорна сукня, світлі туфлі, прикраси світлі на голову і труну червоно-бордовий. Прощалася з чоловіком, розуміла що мене не буде, буде з часом інша жінка, сім’єю. Проговарівплі яким чином асі має відбутися. Потім раптом з’явилася покійна мама і сказала &# 171; всі скасовується, тобі не потрібно йти з життя&# 187 ;, початку мені пояснювати план дій, як вчинити&# 8230; але я не пам’ятаю

Мій сусід давно вже помер йому було близько 70-80 років, а сниться мені що ось зараз помер і його ховають, приходжу я на похорон а в труні лежить немовля живий, нібито він перетворився в немовляти, і я плакала що живе немовля ховатимуть ( (((

Самих похорону я не бачила, на кладовищі неї була. Але я метушилася дуже, бігала вирішувала що то.І ще мені приснився наш сусід покійний йому сьогодні 9 днів.

Привіт, мені приснився сон, що мою (живу) бабусю привезли до нас додому в труні, ми чекали що її привезуть, тому вся родина зібралася у дворі, завезли її у двір, і тут відкривається труну і від туди встає бабуся жива і говорить: &# 171; якщо що для всіх я померла, нікому не кажіть що жива&# 187; , Вона переписала будинок на маму і мені багато чого заповіла, і все я прокинулася

я бачила, що мені підготували труну, але він був короткий.Я обурилася, чому такий короткий, відповіли, що заштовхали. Потім я запитала: а де кришка? Відповіли, що марлею закриємо.Потім я стала клопотати, що не написано заповіт, а похорон вже завтра.А ще потрібно нотаріально завірити, а на вулиці вже вечір.

Наснилося, що у знала, що моя давня подруга, з якою дуже давно не бачилися &# 8212; померла. І я вирішила провести її похорон у себе вдома, що б допомогти її мамі впоратися
Але був якийсь родич її, який заважав і не давав влаштувати нічого.

Ми готували труну для умердшего рік тому брата поправляє подушку і простирадло в труні В труні під проспинью лежали чоловічі старі джинси Я не знаю чиї

Бачила сон де я прийшла в гості там в коридорі жінка плачіт заходжу в гості а там вінки і відкритий труну..я розумію що у неї помер син..вона говорить він повісився заради жінки не міг без неї вона померла..її завут троянда..і походу сну я потрапляю в інші похорон теж підготовка і порожню труну і жінку звати троянда..і теж син повісився тільки я тіл не бачила ..бачила інтер’єр квіти ..

Вітаю! Наснилося що я військових готую до похорону одягаю укладаю в труни другий якого я покладала в життя мій хлопець і він ожив

Мені сниться підготовка до похоронами при тому що я не знаю кого ховають якогось незнайомця, потім помтналі я по їв об’ївся прям приходжу а його вже поховали тобто я не бачив труну і як ховали побачив тільки могінуі у мене було три монети 10 ьольшіе чорно золоті одну я кинув в Телешко ну там люди скидалися на їжу кого ховали
А потім мені приснився ведмідь нібито він прийшов до нас в пед і ми ховалися в кабінеті при тому що його майже ніхто не боявся один я боявся

Вітаю. Бачила ось сні хвору подругу, яка помирає і дата її смерті 29-е!! Цей день настав, їй стає все гірше і гірше, каже ледве ледве, але все докладно розповідає що одягнути на неї, який труну, де поховати і які продукти повинні бути на столі. Уві сні у всю йде підготовка до її догляду, багато народу. Картина дуже похмура і день похмурий, як ніби ніч чи. У його в жалобі кругом. Що це може означати. спасибі заздалегідь.

Я, разом з сестрами, в церкви купуємо все необхідне для похорону.Чиї це були похорони конкретно незнаю, але судячи з підготовки, якогось родича.У церкві був священик і якась жінка, яка продавала товар.Разом з сестрами обговорювали що брати, а що вже куплено.

Доброго ранку, мені наснилося власні похорони, тобто підготовка (Я фарбувалася, одягала сь, давала вказівки свої близьким людям, що робити після моєї смерті) і так не хотілося вмирати, бачила накрийти стіл, людей за столом і кілька хвилин залишалася до похорону

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ