Сонник Підглядати 😴 приснилося, до чого сниться Підглядати уві сні бачити

Підглядати за кимось – виникне відчуття, що займана вами посада вам не підходить.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Підглядати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підглядати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт Юлія! Мені снився такий сон. Директор компанії, в якій я не працюю вже майже півроку, раптом якимось чином стає моїм сусідом по квартирі, ми повинні жити на одній території. Він приходить з роботи, переодягається, я йому показую на білизняний мотузок, мовляв, речі можна повісити сюди. Мені ніяково, я мовчу. Він це бачить, і, щоб розрядити обстановку, запитує про якомусь шампуні:&# 187; Ти не знаєш, в ньому все інгредієнти натуральні?&# 187; Я кажу: &# 171; Не знаю&# 187;. І ми з ним, не змовляючись, кидаємося до комп’ютера, починаємо шукати інформацію в пошуковій системі і, слово за слово, налагоджується жвава бесіда. Потім я підходжу до стінного шафі і бачу за склом стоїть прилад з відеокамерами. Я розумію, що за мною в квартирі постійно ведеться спостереження. Кажу синові:&# 187; Обійди шафа і дістань цей прилад з полиці&# 187;. Син обходить шафа, обмацує полку, а приладу немає, т.е. ці камери існують, але невловиме.Я подумала про те, що, як же я раніше могла їх не помічати?

Тетяна, то, що вам снилося, що він за вами підглядає, швидше за все, говорить про те, що ви відчуваєте його контроль.

Мені наснилося, що я в під’їзді цілуюся з коханою людиною в цей момент піднялася жінка і стала на нас дивитися (підглядати) мені це стало неприємно і я її відштовхнула в сторону.Мені цікаво, до чого цей сон?

мій сусід зверху опустив на мотузці автомобільне дзеркало великого розміру, щоб підглядати за мною. Однак я виявив і схопив це дзеркало

Я купаюся не в приміщенні, дивлюся виявляється мене бачив чоловік оголеною, мені стало соромно від цього Дякую

Я купаюся не в приміщенні, виявляється підглядав якийсь чоловік з другого поверху, і мені стало дуже соромно,

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ