Сонник Під замком 😴 приснилося, до чого сниться Під замком уві сні бачити

Наснилося, що ви перебуваєте під замком – в реальності ви зможете знайти правильне рішення при якихось складних обставинах.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Під замком, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Під замком уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я в принципі не дивився ніякі страхи перед сном, але мені прісної наступне. Я прокидаюся будинку зі своєю сім’єю (нас 4ро, я молодший син) від криків на вулиці рано вранці, і бачу людей, які ходять як зомбі і ганяються за людьми. Я буджу всю сім’ю, ми баррікадіруемся всередині і дізнаємося з телевізора що по всьому світу почали з’являтися монстри, одні схожі на суміш собак і стоніг, інші під два поверхи зростанням. Монстрів різних багато. У підсумку ми опиняємося під замком в квартирі і раптом у нас ламається замок. Але з нього чомусь хлине вода. Але зовні води немає, в під’їзді. Ми живемо на п’ятому поверсі, спостерігаємо за всім з вікна. Світ поступово починає змінюватися, ставати похмурим, небо поступово починає червоніти, за вікном з’явилося море і з нього виліз гігантський монстр. Ми зі старшим братом вирішуємо знайти зброю в магазині для полювання неподалік і знайти їжі, виходимо за двері під’їзду і сон обривається) досить страшний сон, сподіваюся ви зможете знайти і пояснити хоч якісь його аспекти))

Наснилося що я і ще одна дівчина (незнайома мені) виявилися закритими в якомусь будинку (добре облаштованому).Замкнули нас 3 молодих людини, вони стежать щоб ми не втекли і не могли зв’язатися з правоохоронними органами.Причому стежать зовні, а в будинку панорамні вікна.З 1 з чоловіків, у мене зав’язалися відносини, шалена пристрасть.Пізніше нам вдалося втекти, ми опинилися в якомусь приміщенні, теж скляному.Намагалися додзвонитися до поліції, але ЕАМ не повірили, що ми заручники.Викрадачі нас знайшли.

мене замикають люди в приміщенні, а потім я все таки опиняюся на вулиці і зустрічаюся з людиною який наказав мене замкнути

Сдравствуйте, мені приснилося що мене замкнули в приміщенні зі світлими стінами, і принесли їжу через окашко!там був суп з шматочками м’яса схожого на свинину чи яловичину а в інший тарілки теж це ж м’ясо!А за дверима були діти які начял вихоплювати з тарілки м’ясо, я відсунула до себе тарілку зі словами: всім вистачить!Осторонь я побачила своїх діток і в першу чергу, через вікно начял передавати їм їжу!до чого могло таке присниться?

Я перебуваю в покинутому похмурій будівлі (поверхів 5), намагаюся вибратися, але тут мене вистачає хлопець і тягне назад. Сон був чорно-білий

Я опинилася в якомусь дуже великому будинку, де все люди чимось зайняті, спочатку в 1 день була закрита в одній кімнаті, а потім вільна тільки в межах цього &# 171; замка&# 187; , У всіх були свої справи, і нам не наказували, все знали що робити самі, коли чай налити, кому їсти варити . Але потім як то раптом ми за межами замку але нас спіймали . А другий раз як би ніхто не ловив ми ходили по місту самі, але було страшно . Деяким пощастило вони були в будівлі сім’ями . Я була одна . Але швидко знайшла подруг . І мені не було страшно всередині будівлі . Було страшно коли йшла по місту . Ще у мене уві сні були не тільки свої проблеми (нудьгувала за улюбленим і батькам і) але ще були чужі проблеми, вони там теж були картинками. Що дружина в замку . А чоловік у в’язниці і фотки їй надсилає як він лежить з дитиною з їх. Який загубився вийшовши із замку . Мені запропонували роботу якимось що то з поліцією пов’язано .але потім начебто я працюю фармацевтом

Снився сон про те що я перебуваю з дівчиною під замком в покинутому будинку, це був будинок предків дівчата ми зайшли туди щоб освятити його в будинку був дивний хлопець в покривалі він стояв на ліжку .. ми сховалися почали шукати вихід виявилося виходу не було

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ