Сонник під Водою 😴 наснилася, до чого сниться під Водою уві сні бачити

Бачити уві сні себе, зануреним у воду – прихована загроза. Існує небезпека захворіти важким захворюванням.

Плавати під водою, по сонником – наяву згадувати те, що давно минуло. Сприймати життя через призму прожитих років.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося під Водою, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться під Водою уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я була в громадському басейні. Вирішила стрибнути в воду. Коли я занурилася, то дуже швидко дістала до дна (я цих відчуттів в реальному житті не відчувала) і стала спливати, але я довго не могла дістатися до верху. Паніки не було, просто я розуміла, що скоро закінчиться повітря і треба випливати швидше. В кінці я випустила повітря з легенів і спливла. Відчуття були дуже реалістичними. А ще води була не дуже чистою та й басейн теж. Що це може означати?

Я під водою (океан), досить глибоко, але бачу світло над поверхнею. Час доби швидше світанок. Вода синя теплих відтінків. Бачу величезного кита, який пливе прямо на мене, а потім пропливає піді мною так близько, що я практично торкаюся його тіла. Опускаюся ще нижче в глибину і спостерігаю, як за китом пливуть два аквалангіста. дивлюся вгору. Відчуваю глибину і бачу світло над водою. Раптом згадую, що не можу дихати під водою (раніше мене це не турбувало). Відчуваю занепокоєння і пробую вже усвідомлено дихати, а потім прагну вгору, щоб виплисти.

Я пірнув у воду, як басейн, але там були всякі водорості, корали, і вже починаючи виринати я розумію що дихаю носом під водою і почав далі плавати і радіти.

Плаваю в морі, озері або басейні і дихаю легкими, без яких &# 8212; або пристосувань, пересуваюся вільно, без напруги або страху.

Сьогодні мені приснилося, що ми з однокласниками на уроці фізкультури в четвером пірнали з одним аквалангом в шкільному басейні. Нам потрібно було дослідити якийсь корабель. Коли у мене закінчувався повітря під водою, я потихеньку починала втягувати повітря з води. Я не брала воду в легені, тільки повітря з неї. Потім ми виринули, я виринула перша, за мною всі інші. Подібний сон мені вже снився недавно, але в ньому я дихала під водою у ванній і була зовсім одна.

мені наснилося що мене як в болото, тягне вниз, але це на воді все відбувається!я мучилася, але в кінці врятувала незнайома мені жінка.

Бачила як я плаваю по морю, навіщо то початку скриватся від людей ,, щоб мене не бачили, почала погружатся в воду, потім начебто це не море а якийсь канал,, я виявилося як би в глухому куті, бачу як якісь люди жінки шукають мене, знають що перебуваю під водою, хочуть мене зловити, типу сидять і річки і рибалять, а я в цей час прикнулась під річкою до землі все бачу і чую ,, але так і не знайшли мене

опинилася під водою і мене як ніби тягне на дно. я не можу виплисти.але потім випливаю..і знову мене починає щось тягнути назад

Я не пам’ятаю що відбувалося до цього, але чітко пам’ятаю як лягла в ванній на живіт і занурила голову в воду, після, усвідомила що треба підніматися і намагаючись відштовхнутися руками пробувала вставати, але у мене не виходило тому що не відчувала сили в рука. почала панікувати.. і в цей момент в голові як наяву пролетіло &# 171; якщо що мама або сестра знайде і відкачають&# 187; . Після цих слів я повільно відкрила очі і зрозуміла що ні дихаю і зараз, а потім почала дихати і з’явилася жахлива задишка, на зразок того що не могла надихатися ..Що б це могло означати?

Плавати не вмію. Але заходжу в воду.з зі мною поруч знайомий чоловік і він занурює мене з головою. Мені було так легко дихати, але в той же час я боялася, що захлибнуся.

Вітаю! уві сні ми разом з сестрою в глибокому в басейні купаємося. граємо хто може дольще протриматися під водою і ми пірнаємо і я дихала під водою. і коли я дихаю дивно що Пузирки не йдуть і я спокійно дихала. вода була абсолютно прозорою чистою. що означає такий сон? спасибі!

Доброго дня. Мені наснилося, що я затиснула ніс і занурилася в воду.Вода не була каламутною, але і не прозора, бачила бульбашки (коли занурюєшся) ипот я насилу почала дихати в воді, звикла і дихання було вільне

Привіт мені наснилося як я плаву під водою з вадалазамі що це значить обесніте ласка.

Сниться, що треба дістатися до якогось місця, і єдиний шлях лежіь через воду. Стає страшно, я не вмію плавати. І хтось хапає за руку і тягне в воду. Спочатку відчуття паніки, що не хватка повітря. А потім приходить розуміння, що я можу дихати. І завжди випливаю спокійно.

Басейн на торговій площі. Ніби я прийшла туди, і мені потрібно увійти в басейн (ніби там продюсерський центр). Я прийшла на площу, а в басейн боялася йти, т.до. розуміла що під водою неможливо дихати і добре бачити. Але я бачила як інші люди туди спускалися, і я теж пішла. Але відчула, що мутно в очах і неможливо дихати і швидко повернулася. Продовжувала стояти біля басейну, а потім один хлопець запитав мене що ж я стою і покликав піти разом. Ми пішли, і у мене вийшло. Я була здивована тим, що там дуже добре дихається і бачиться, ніби-то і не під водою. Мене там прийняли в офісі дуже добре, за свою, переплутали мене з кимось і почали питати поради. Я радила, але вже думала, як же мені зізнатися, що вони мене тут не за ту взяли, що я взагалі прийшла сюди на прослуховування до продюсерів. Але незабаром я зізналася і, на мій подив їх це не розлютило і наше спілкування продовжилося дуже тепло. Далі я отримала запрошення на чергову зустріч на завтрашній день, не пам’ятаю на яку годину.

Піднімалася вгору по пісочним пагорбах, але почався приплив і накрило хвилею, пливла вгору і дихала під водою, було комфортно

Наснилося що пірнаю за близьким другом (він потонув рік тому), уві сні намагаюся врятувати його, але мені не вистачає повітря і я виринають. День ясний, світлий. Друг тоне в чорній воді і кричить невиразно з під води. Я втрачаю його з поля зору.

Мені снилися водні Змагання, нудно було переплисть річку і Поженян вгору по водної гірці. Я це подужала, хоча в реальної життя я не вмію плавати і боюся води.

Ми з хлопцем впали в річку на машині і почали тонути, я відкрила вікно і двері хлопцю і ніби як ми виплили

Все почалося з того що я плавала під водою і бачила як люди йдуть вгору по сходах під водою там була велика черга я попливла на верх і побачила чоловіка старого років 30 я плавала і побачила як чоловік наближається до мене я відразу ж попливла на сходи. У цьому сні було купа сходів і туман через який нічого не бачила вода була смутна а всередині блакитна блакитна. Так ось що було далі я пішла по сходах і бігла куди тільки могла бачу цей мужик йде за мною я стрибаю через міст в цю воду і знову пливу в воду що на цьому сон прикривається.
Прошу відповісти на мій відгук..

пішли купатися, приїхала на відпочинок (не одна) лежали під водою озера голяка, неглибоко, навколо мене плавало багато малюків, вода прозора, відчуття суперські
прокинулася прям на піку відмінного настрою

Мені наснилася ллється пінна вода.навколо туман.Я стрибала у воду і виринала, потім знову, в кінці кінців я з неї вийшла.

Мене на білій машині забирає незнайомий мені чоловік, але уві сні я так довіряю йому і відчуваю поруч з ним спокій, потім ми приїжджаємо до каналу з водою і він дивиться мені в очі і їде в канал, а далі я різко намагаюся відкрити двері і починаю вилазити з машини під водою, все дійство проходило вночі і вода в каналі спочатку була темною, а як я опинилася в ній світло бірюзовою

Милася в душі спиною до дверей, потім повертаюся і розумію що кімната повна води я починаю пливти до дверей і пірнають щоб відкрити її, відкриваю повільно але вода штовхає двері і вона різко виливається в сусідню кімнату і я падаю на підлогу.Вода світла прозора я злякалася коли побачила що повна кімната але потім рішення приймала спокійно

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ