Сонник Піца 😴 наснилася, до чого сниться Піца уві сні бачити

Згідно сонником, піца, яку Ви їсте – попереджає про те, щоб ви більш відповідально ставилися до того, що робите, і ретельно зважували кожне рішення.

Що робили з піцою уві сні?

Сниться хочете придбати піцу ▼

Ви хочете придбати піцу – остерігайтеся того, що про вас будуть пліткувати.

Уві сні не встигли витягнути піцу з печі ▼

Ви не встигли вчасно витягнути піцу з печі – людина, яку ви добре знаєте, надійде з вами нечесно.

Наснилося упустили піцу ▼

Ви упустили піцу – дізнаєтеся щось про те, хто перебувати не близько.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Піца, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піца уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я дякую за таку можливість, Тетяна. Наснилося, що стою біля ополонки і бачу як чоловік, начебто мені і знайомий, не пам’ятаю, зловив величезного чорного коропа і тримає його в руках, а я дивуюся і радію. спасибі.

я як би зайшла в магазин, там говтовілі піцу, дуже багато видів піци було, вона гаряча, тепла, відразу видно смачна) я на неї просто дивилася, не пробувала

Сьогодні мені приснилося, як я зі своїми однокласниками (Подруга, практично колишня подруга (стали менше спілкуватися просто); Друг (раніше він мені подобався)) гуляли до магазину. Магазин явно не супер-маркет, але вибір там був великий. Довго вибирала, зупинилася на трьох шматочках піци. Потім мій друг кудись пішов. А потім я почала переглядати фотографії в інтернеті людини, який мені подобатися.

Сон з піцою мене мало зацікавив. Зате сни в яких з’являється один і той же чоловік, з яким у мене немає інтимних відносин, але він мені дуже подобається, сниться дуже часто. При тому, що сняться, жінки, які по сну ясновидці або голосу, які мені кажуть, що відносини почнуться скоро, але мене ці відносини радувати не будуть, так як цей чоловік в них буде використовувати методи шантажу, а ось на моє запитання, хто від кого перший відійде, відповідь завжди один: це важко сказати. Або в інший день мені сниться, що я йду за цим чоловіком, або я піднімаю його з ліжка, і ми разом кудись йдемо, дуже часто сниться, що на роботі, я приходжу до свого кабінету і мені колеги, кажуть: що цей людина мене питав, шукав, і просив зайти. Сам цей чоловік одружений, і як би перших кроків назустріч до мене не робить. Він не проти відносин, але і не за. Як би його все влаштовує. Але мучить він мене снами з 30 квітня. Практично кожну ніч.

Я зустрів свого старого знайомого, ми вийшли з торгового комплексу і я в небі побачив вертоліт. Я з ним подивилися на нього і говоримо мовляв &# 171; Ось яка техніка то у нас хороша!&# 187; І пішли далі. Тут цей друг каже мені &# 8212; &# 171; Будеш піцу? Мені її мама спекла і її у мене багато.&# 187; Я поїв, була вона дуже смачною. Потім попросив ще одну і він дав. Пам’ятаю що злегка замазав сорочку жиром.

сьогодні мені снилася піца. я сиділа в інтернеті побачила посилання. натиснула на неї і там була картинка з піцою. і я чомусь пішла її робити. там тісто і все таке і в духовку. потім я поклала її на стіл. а потім я її з’їв. і потім у мене ще раз піца на столі виявилася. і я її могла їсти вічно.
ще снилося що я цілувала незнайомого хлопця. просто з ним сиділа близько і поцілувала.
а решта не пам’ятаю

Замішувала тісто, його було дуже багато, пекла піцу: перша підгоріла, а друга вийшла смачна і залишилося ще тісто.

Купуй дві ПІЦИ, ОДНУ З ковбасою кругла пластика копчення, ІНША ГОСТРА З перчик чилі МАЛЕНЬКИМИ

сон нечіткий&# 8230; Як буд-то вечір або похмуро мені потрібно здати в оренду ресторан таке відчуття що в Москві.Я його подивилася взяла ключі і чи купила то мені дали в цьому ресторані піцу і я попрямувала в гості до батьків..

Спочатку я кудись їхала, потім рятувала потопаючу людину &# 8212; якого врятувала, потім знову їду чую музику і бачу накритий стіл, І я їла піцу, як то так

Мені наснилося що до мене в гості прийшов мій близький друг, ми стали валяються на ліжку і він приніс піцу. Потім він почав пристрасно цілувати мене не з того ні з сього почав розправитися, проте мені подзвонили і йому довелося піти

було багато піци, я їв її у великій кількості як звір, але мене звали якісь люди і говорили мені:&# 187; навіщо ти її їси про, вона ж не смачна?.

Мені наснилася піца на на тарілці один шматочок по середині столу, а піца була випечена минулого тижня

Вітаю. Мені наснилося, що я і ще дві мої подруги їли піцу. Піца била зовсім несмачною, майже без начинки.

Я разом з братом, сидячі вдома Хотіли замовити піцу, Мі зателефонувалі в піцрію, но там булу только одна піца, тому ми вірішілі пошукаті іншу піцерію в своєму місці. Брат з татом ПІШЛИ в одну піцерію, а я в іншу. Коли я йшов Було тепло і світло, я Побачив своих викладачів з коледжу, но смороду мене ні. Потім я прокинув.

Мене взяв за руку один, і повів на горище де багато знайомих мені людей їли піцу, але коли один сказав щоб мені дали піцу, вона вже закінчилася. Що це означає?

Мені наснилося що я в гостях у красивому будинку.Там вкаждом кімнаті (багато кімнат) є один або два красивий стіл, а на одному з них їжа і піца.

Мені наснилося, що моя колишня подруга (що ми помірялись) в лікарні і мій тато привіз мене додому. Там сиділи за столом: моя хрещена, її чоловік, мама, тато, сестра і я. Потім прийшла колишня подруга з лікарні. Я її обіймаю і питаю: &# 171; ти як? все в порядку!?&# 187; І ми заходимо у вітальню і їмо піцу).

Привіт, приснилося багато людей в кафе..сім’я в більшості..зрушені столи&# 8230; і все їдять оочень смачну піцу і не можуть її намилуватися

Пролітаю над дахами. По черзі знижується і піднімаюся. Коли приземляюся, мене пригощають піцою.

здрастуйте, Таня!
сну такого я ні коли не бачила. і навіть не можу зрозуміти чому саме такий приснився.
знайома моєї мами, ну я її знаю. Батьки ходили в гості коли я і їхня дочка були дітьми. Бачила я цю жінку востаннє випадково, місяць назад і то, коли вона мені йшла на зустріч і тільки привіталися, але вона мабуть не впізнала мене. Вобщем сон такий:
ця знайома роздавала мені і моєму чоловікові піцу. Тримала в картонній коробці, в которй зазвичай піцу доставляють. Мені такий пристойний шматочок, уві сні я звернула увагу що шматочок такої що аж куточок звисав, а чоловікові теж шматочок, але без краю, без цього куточка. Уві сні я чомусь вирішила, що край просто відламався. Ну буває). Було трошки темно, як вечір і був світло як від ліхтаря. Ліхтаря я не бачила, ми сиділи на траві чи. Ні хто ні з ким не розмовляв і піцу я так і не попробовала- прокинулася

я готувала піцу велику і не одну одна сильно присмажилася як ніби на якийсь свято як на новий рік

Привіт, приснилося мені, що я стою у себе на кухні і їж величезний шматок піци, при чому так довго жую, розтягую сир, і так три шматочки, їла і насолоджувалися, це все що пам’ятаю (

Готувала піцу і дуже багато було тесту кілька пластів. Я думала поклала начинку всюди, а тут ще пласт тесту. Потім розрізала на невеликі, навіть маленькі шматочки. Але чому то ні кому не хотіла давати

наснилася піца, як би кухар дуже довго готував велику піцу з собою але коли я відкрила коробку замість великий була маленька я стала лаятися з кухарем і він пошол переробляти, теж довго робив

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ