Сонник Перстень з каменем 😴 приснився, до чого сниться Перстень з каменем уві сні бачити

Сон про перстень з каменем віщує почесті, які будуть надані вам в недалекому майбутньому. Влада і повага – це ті привілеї, які прийдуть до вас на піку слави. Але велич не повинно затьмарювати справжніх цілей.

Примірка персня з каменем особливо великого розміру може говорити про несподівані знайомствах в найцікавіших місцях. Постарайтеся отримати користь з ситуації, що склалася.

Де ви бачили перстень з каменем уві сні?

Бачити перстень з каменем на пальці уві сні ▼

Якщо приснився перстень з каменем на пальці, то скоро вам буде зроблено привабливу пропозицію. Колір каменю здатний підказати, чи буде супроводжувати удача укладеним союзу або договором.

З каменем якого кольору вам наснився перстень?

Приснився перстень з чорним каменем ▼

Перстень з чорним каменем сниться до ускладнень на службі. Щоб витримати удар, необхідно належним чином проявити себе перед начальством, знову довести свою перевагу над іншими.

Приснився перстень з червоним каменем ▼

Бачити сон про перстень з червоним каменем з невідомого мінералу – познайомитися з коханою людиною при несподіваних обставин. Зустріч обіцяє стати доленосною. Цінуйте справжню любов!

Приснився перстень з блакитним каменем ▼

До чого сниться перстень з блакитним каменем? Дане сновидіння намагається захистити від невірних дій і пророкує захист впливових покровителів. Розраховуючи на їхню допомогу, не забувайте самі брати активну участь.

Що сталося з перснем з каменем уві сні?

Втратити золотий перстень з різнобарвним каменем уві сні ▼

Сонник трактує втрату золотого персня з різнокольоровим камінням, як втрачену можливість побудувати близькі відносини з обличчям, давно виявляла до вас жвавий інтерес. Чи не усвідомивши справжню цінність цієї людини, ви втратите з ним зв’язок.

Втратити золотий перстень з перлами уві сні ▼

Сон про втрачений золотом персні з перлами символізує заслужену винагороду в реальності. Нарешті можна отримати довгоочікуване заохочення за копітку працю. Викладаючись на роботі, не забувайте про відпочинок, щоб не довелося витрачати свій заробіток на лікування.

Втратити золотий перстень з сапфіром уві сні ▼

Якщо приснилося, що було втрачено золотий перстень з сапфіром, то це означає прийдешню фатальну любов. Почуття налинуть на вас і поглинуть повністю, не залишаючи місце звичної буденності.

Втратити золотий перстень з рубіном уві сні

Сон, в якому було втрачено золотий перстень з рубіном, є передвісником пристрасних любовних відносин з протилежною статтю. Не варто чинити опір – урагану почуттів ніщо не здатне перешкодити.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перстень з каменем, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перстень з каменем уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Побачила у себе на пальцях кілька перснів з білого металу (напевно срібло) з безбарвними блискучими каменями, але, вони мені здалися дуже невиразними. Але підійшовши ближче до столу я на побачила дуже масивний і незвичайної краси золотий перстень з каменем . Камінь у персня був дуже великий, криваво червоного кольору.Уві сні я добре знала, що він належить моїй старшій сестрі.Дуже прошу підказати мені про значення цього дуже яскравого сну.

чорний камінь перстень 2штуки і 1женскіі красивий не звичайний човновий колечко Нодар родствнікі уві сні мені,

Доброго дня! Бачила сон, що знайшла срібний перстень з рожевим і безбарвним камінням. Потім одягла кільце на палець і дивилась на нього. Бачила, що їхала в машині по дорозі, але не пам’ятаю особи. спасибі.

кто -то підносить мені перстень з сапфіром, я його одягаю на безіменний палець правої руки і милуюся. мені приємно на нього дивитися, а сама міркую: так, добре виглядає, хоча він і синій.перстень об’ємний.камінь в красивому оформленні. мені дуже подобається.

У Церкви побачила колишнього чоловіка, вів він себе розв’язно, як ловелас.Я ховалася. Вийшли в притвор з літією. Там був і знайомий священик. Грали в карти з цим чоловіком. Мені попалася карта &# 171; мале ложе&# 187;. Він дарував цей перстень іншій дівчині. Я накинулася з ревнощами на них. Дівчина віддала мені цей перстень з синім прозорим каменем з невеликим сколом.Я загорнула його в серветку і носила всюди з собою. Моя дія від ревнощів було прийнято, як благородна і добре. Дівчина теж пішла від цього чоловіка. Потім щось було в міліції або в’язниці. У житті чоловік сам зі мною розлучився, т.до. я не могла цілком задовольнити його. Я його ще ношу в серці.

Мені друг подарував перстень з великим зеленим каменем. здається золотий. Де то прочитав що такий сон віщує народження сина. Але у мене дружина і двоє синів. Хотілося б дочку &# 128522;&# 128516;

Привіт, я б хотіла знати значення сьогоднішнього сну. Чи не знайомий молодик одягає мені на палець дуже великий перстень з білого металу. З прямокутним високим великим каменем. Світло зелено блакитного відтінку. Чистий прозорий камінь. Цей перстень дуже щільно окільцьованими мій палець до середини пальця.

Перстень з великим темно зеленим то-ли темно фіолетовим каменем, у вухах у мене висять точно такі ж сережки, і мені знайома пропонує одягнути свій перстень

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ