Сонник Перстень на пальці 😴 приснився, до чого сниться Перстень на пальці уві сні бачити

Бачити сни про перснях на пальцях своїх рук – бути зобов’язаним близькій людині. Це нагадування про важливість виконання своїх обіцянок. Бачити на пальцях чужих рук – завести нові знайомства.

Одягти перстень на палець собі – мати успіх у протилежної статі і прихильність до інтимних стосунків. Дане сновидіння може означати швидке весілля.

На якому пальці вам наснився перстень?

Приснився перстень на великому пальці ▼

Якщо уві сні перстень був на великому пальці – чекайте зовнішньої підтримки. Ви отримаєте успіх в кар’єрному зростанні. Відбудеться серйозний поступ у фінансових справах.

Приснився перстень на двох пальцях відразу ▼

Якщо сниться перстень на двох пальцях руки відразу, то це означає повагу оточуючих. Заслужений статус може принести великі дивіденди при правильному підході до справи.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Перстень на пальці, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перстень на пальці уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося що на двох руках персні величезні шикарні ношу але вони мені трохи великі набезимяних пальцях і мені вони не зручні були прям заважали але я носила і не знімала бо вони шикарні.

Мені наснилося, що я одягла на вказівний палець срібний перстень з білим круглим, досить великим, каменем.

Що на падьце де носять обручку тільки на лівій руці у мене таке гарненьке акуратно золоту каблучку.тільки на лівій руці)))

В якомусь храмі на столі бачу вказівний палець (як з трупа) з жіночим золотим кільцем, з вставкою дужки з платини, без каменів.Кільце вільно на ньому бовтається і мені не терпиться його з цього пальця забрати.Але якийсь голос мені каже: Почекай! Ще немає трьох патріархів, щоб відчитати&# 8230; Я знову чіпаю це кільце, голос говорить: Рано.Два патріархи прийшли, третього ще немає..Я якось розумію, що це кільце має бути моїм або воно було моїм або мною подаровано, а палець-мого покійного чоловіка.Але в підсумку я прокидаюся.

Чоловік подарував футляр. відкриваю його &# 8212; а там перстень, з однорідного матеріалу сріблясто-блакитного кольору, дуже красивий! Одягла його на палець, милуюся. Дивлюся, а в футлярі ще й годинник, маленькі наручні годинники лежать упаковані.

Я прийшов в гості і мені подарували каблучку з білого металу і на верхній частині персня якісь камені цінні.Кольори не пам’ятаю.

Добрий день Тетяна. Мені сняться різні сни, іноді я їх запам’ятовую дуже яскраво. Сьогодні такий сон..Ніч, дуже зоряна.Я на вулиці стою і дивлюся в небо.. Звідти летить яскрава зірка до мене&# 8230; і долітаючи до мене, вона стає перснів і падає мені під ноги. Я його піднімаю і вдягаю на ліву руку, і чому то мізинець. Вона зразу було як велике, я його розглядала.А коли одягла на руку, воно зробилося невеликим&# 8230; Камінь темний під фіолет і по ньому такі золоті як переплетення. І потім прилетіли відразу сережки. Впали, я почала їх шукати&# 8230; поруч був хлопчик років 14 і він зрозумів що мені що то з неба падає))) і почав сам дивитися що. Я його відправила в інший бік&# 8230; вибирати ..хустки і рушники&# 8230; все це нове висіло на мотузці, як продавалося&# 8230; він взяв звичайний хустку штапельний і пішов. Сережки я уві сні не бачила, але знаю що вони теж тут же за кільцем, впали мені.
Щоб це могла означати..розумію що сон не просто так приснився.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ