Сонник Перстень 😴 приснився, до чого сниться Перстень уві сні бачити

У більшості випадків сон про перстень символізує різні зв’язку, в числі яких можуть бути любовні, дружні, сімейні і навіть інтимні. За сонником Феломени, дані прикраси різної кольорової палітри – це утворення нових зв’язків з різними людьми. Колір прикраси визначає характер цих зв’язків.

Матеріал побаченого уві сні персня підкаже, чого варто очікувати від життя в подальшому – удачі, розчарування або новин. Інкрустація даного прикраси означає швидкі новини. Від того, який камінь був використаний при інкрустації, буде залежати, хороші вони чи погані.

Втрата персня, прикрашеного певним видом мінералу, віщує набуття або позбавлення, які чекатимуть людини в реальному житті.

Його знахідка означає серйозні зміни на любовному фронті. А поломка супроводжується реальним розривом відносин з друзями або коханими людьми.

З якою вставкою перстень вам наснився?

З якого матеріалу перстень вам наснився?

Приміряти срібний перстень уві сні ▼

Сниться примірка срібного персня? Дане сновидіння попереджає про прийдешні розчарування, але також може попередити про надходження дуже цінної інформації. Варто бути уважним до новин, адже вони можуть виявитися життєво-важливими.

Де ви бачили перстень уві сні?

Який перстень вам наснився?

Приснився великий перстень ▼

Серйозні життєві зміни чекають на тих, кому приснився великий перстень. Для дівчат це може означати майбутню пишне весілля. Але значні зміни можуть торкнутися будь-якої сфери діяльності, тому не варто відпускати ситуацію на самоплив. Все найкраще завжди потребує підтримки і контролі.

Приснився чоловічий перстень ▼

За сонником, бачити чоловічий перстень означає швидке знайомство з молодим чоловіком. Але перш чим зануритися в світ любові, придивіться до нового обранця, чи багато у вас з ним загального.

Сниться старовинний перстень ▼

Сон, в якому є старовинний перстень, говорить про відновлення старої любові. Можна протягом багатьох років нічого не чути про людину, але раптова зустріч з ним пожвавить почуття. Дане сновидіння також є символом відновлення давньої дружби.

Яким чином у вас виявився перстень уві сні?

Знайти перстень уві сні ▼

Наснилася знахідка персня? Дане сновидіння символізує швидку зміну сімейного статусу. Настає вдалий період для одружень. Для нерішучих пар це сприятлива пора оформити свої відносини.

Сниться покупка персня ▼

Якщо сниться покупка персня, то це символізує майбутні відносини з протилежною статтю. Але дане сновидіння не уточнює їх подальший розвиток.

Приснився подарований перстень ▼

Якщо приснилося, що ви подарували каблучку кому-небудь, то це недвозначну пропозицію шлюбного союзу. Якщо його дарують вам, є людина, яка потребує опіки і заступництва. Якщо перстень дарує конкретний чоловік, то він хоче подбати про ваш матеріальний стан.

Що ви робили з перснем уві сні?

Носити перстень уві сні ▼

Сонник трактує носіння перснів, як символ хороших новин. Успішними будуть будь-які починання. Коли їх носять інші люди, то це віщує поліпшення добробуту і розширення кола знайомств.

Що сталося з перснем уві сні?

Приснився зламаний перстень ▼

Якщо приснився зламаний або гнутий перстень, то незабаром можуть бути втрачені друзі, провиною чому стане зрада. Будьте обережні, зрада може бути небезпечно не тільки втратою одного, але і наслідками.

Втратити перстень уві сні ▼

Сон про втрачений персні говорить про розрив наміченої заручин. Не варто турбуватися з цього приводу. Бути може ці відносини могли зайти в глухий кут або нанести непоправну рану.

Якого кольору перстень вам наснився?

До чого сниться червоний перстень ▼

Червоний перстень сниться до любовних зв’язків з протилежною статтю. Це символ пристрасті, палкої любові та любовних відносин. Відчуйте, що таке справжня пристрасть.

Бачити зелений перстень уві сні ▼

Сонник Fеlоmеna трактує сновидіння про зелений персні, як дружній зв’язок. Чим більше у людини друзів, тим менше він самотній. Коли родичі далеко, тільки добрий друг здатний допомогти в нелегкій ситуації.

Приснився чорний перстень ▼

Бачити уві сні чорний перстень – бути в союзі з недругами. Така консолідація не принесе нічого хорошого. Об’єднуватися з противниками заради спільної справи можна на війні, і тільки у виняткових випадках.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перстень, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перстень уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені на руку одягнули перстень Катерини Медичі, і сказали, що відтепер він належить мені.Він був величезний, з талісманом-хрестом анкх.

Марія, ймовірно ваш сон передвіщає вам успішне завершення розпочатих справ.

Мені наснилося, що частина персня з камінням відпала від кільця, камінчики висипалися. Я намагалася їх зібрати, начебто вдало. Справа в тому, що приснився перстень, подарований мені моєю тіткою. А вона зараз знаходиться у вкрай важкому становищі, між життям і смертю через мстивих людей. А поруч я ще бачила якусь жінку, вона хотіла виманити у мене цей перстень, але коли він зламався, вона тут же втратила до нього інтерес. Будь ласка, підкажіть, що міг означати такий дивний сон?

Перстень, який в вашому сні зруйнувався, швидше за все, символізує зв’язку, які незабаром втратять свою силу.

Уві сні я побачила на своїй руці золотий перстень свого хлопця, який в цей момент був поруч. Перстень був для мене завеликий, але я його не втратила. І я ніяк не могла зрозуміти чому, і навіщо він у мене.

Ольга, можливо сон в якому ви бачите перстень свого хлопця у себе на руці, говорить про те, що між вами можуть виникнути більш тісні взаємини.

Мені приснився великий золотий перстень з сапфіром на чоловічій руці. Перстень був частиною комплекту обручок. Вони були вчинені різні між собою (жіноче кільце зовсім інше по стилю я бачила непевний, а перстень бачила крупним планом)

Галина, сон може говорити про те, що наяву до вас можуть проявити симпатію.

Мені приснився перстень, золотий красивий з рубіном. виблискував. Але потім радом ще один не дуже яскравий, і більш простий теж з червоним каменем. Обидва на моїй руці.

Аліна, то, що в вашому сні був такий перстень, говорить про те, що у вашому житті може статися, важливе знайомство, яке принесе кілька приємних перспектив.

Мені сон наснився з неділі на понеділок.
Я перебуваю у циганки в наметі, переді мною сидить циганка і повертає мені мій золотий перстень з рожевим каменем (фіаніт), я задоволена тим, що мені його повернули і не зрозумію чому він був у них. Після цього у мене в руках гроші (якісь паперові і багато, пачка велика) і я їх перераховую. У цей час входить до намету циган і мене зачіпає, я розумію, що він хотів вкрасти гроші і вчасно &# 171; збираюся&# 187; не давши їм розсипатися. На цигана нашуміла, сказавши, що я зрозуміла його задумку і не дозволю мене обікрасти. З чим це може бути пов’язано?

Світлана, то, що в вашому сні був такий перстень, імовірно, говорить про те, що вас чекає сумнівну пропозицію.

У Різдвяну ніч, мені приснилося, що двоє молодих людей вкрали з моєї руки діамантовий перстень, подарований дуже близькою людиною.

Іду з мамою по стежці в гору на Схід. Справа вдалике величезна кам’яна статуя Сталіна. Підходимо до бараку, отстанавліваемся біля дверей. Мама розкриває її, заштовхує мене, двері зачиняються. Я опиняюся в ній одна. Стіни і потоколок побілені вапном, зі стелі бовтається електричний шнур з патроном, в який вкручені лампочка. Справа в кутку ще одні двері. вона двостулкова.Я стаю біля неї, притулившись спиною до стіни. У цей час відкривається вхідні двері, через яку я потрапила в кімнату. Від неї до другої двері повз мене проходять двоє чоловіків: старий і молодий (нижче і вищий на зріст). Мене не помічають. Молодий простягає руку, щоб відчинити двері. Старший не дозволяє цього робити. У цей момент лунає гуркіт і посипалася штукатурка, я боковим зором бачу за дверима чорну безодню і страший дорікає молодого: &# 171; Я ж тобі казав не відкривати ці двері&# 8230;&# 187;. Коли гуркіт і шум припинився я виявила, що сиджу на корточках, прикривши голову руками. Розплющивши очі бачу у своїх ніг великий перстень з каменем блакитного кольору. Замість побілки вся кімната і підлогу облицьовані таким же камені, що виділяють світло небесної блакиті, лампочка зникла. Голос мені каже: &# 171; Візьми цей перстень і ніколи з ним не розлучався&# 187;.Я піднімаю його (відчуття, що до цього я тримала перстень в роті за щокою) і вдягаю на ліву руку. А ось на який палець, не пам’ятаю, другий або третій від мізинця.

Ймовірно, такий сон, говорить про те, що ви опинившись у непростій ситуації, можете придбати дуже корисні і важливі зв’язки.

Я зі своїм хлопцем проходжу через якийсь людне місце, заклад, перекинулася словом з якоюсь охайною на вигляд жінкою блондинкою років 50. Вона мене зупинила і одягла 2 персня із золотою оправою і камінням фіолетового кольору. Один наділу на вказівний палець лівої руки (він був злегка затісний), інший &# 8212; на безіменний правої руки &# 8212; як раз за розміром і камінь у цього персня був яскравіше, а попереднього більш матовий &# 8212; нечіткий фіолетовий колір. Ми пішли далі &# 8212; я милувалася перснями і хвалилася свого хлопця які вони чудові.

Те, що у вас на руці було відразу два персні, найімовірніше, вказує на те, що ваш хлопець буде для вас відмінним супутником життя у всезх відносинах.

У мене ціла сумка з величезними яскраво-синіми сапфірами, частина у виробах, частина просто грановані, розміром з яйце. Багато різних перснів, але все більших розмірів, просто величезних. Обираю один і розумію, що в ньому секрет &# 8212; його треба одягнути відразу на два пальці, є петля, в яку можна вставити третій палець і відразу руці зручно незвично-красиво&# 8230; Одягла його і залишила на руці.

До чого сон? Пам’ятаю чітко уривок, в якому на одній руці кільце, дійсно наявне у мене, на другий-ні знайомий мені перстень з метала темного кольору з дрібними НЕ яскравими каменями. Знову глянувши на руки, бачу на одній руці теж кільце, на другий-замість персня обручку.

Мені наснилося, що моя сестра подарувала мені перстень з великим фіолетово-синім каменем, я його носила і була дуже задоволена. Потім я зібралася його продати або обміняти, і жінка, яка дивиться мій перстень каже, що це дуже дорога річ, але мені не шкода його втратити, оскільки я хочу за нього отримати щось важливе для мене.

перстень розламався у мене на пальці на кілька частин я їх зібрала і тримала до кінця сну (він був подарований мамою на яву)

Я носила на середньому пальці і правої і лівої руки персні без каменів. гладкі. Вони врізалися в тіло. я знала, що вони не мої..ніби я взяла їх поносити а потім начебто кудись їхала і тому віддала їх якійсь жінці.Причому зняла їх сама&# 8230;

Наснилося, що я перебуваю в якійсь лавці і кажу татові вибрати перстень, тут підбігає брат і починає міряти перстень. Брат мереет перстень прямокутної форми, а тато круглої, обидва персня не золоті, а металевого кольору, а камені в них червоні, то-ли рубіни, то-ли гранати. Що це означає?

Привіт, мені наснилося сьогодні вночі, що я знайшла два кільця одне просто красиво екрашенное золоте, а другий перстень з рубіном, який у мене є, але я його не ношу.Підкажіть, що це може означати?

Дівчатка, милі, допоможіть. Зійду сума від такого сну.
Знайшла в автобусі, серед сміття перстень. Камінь в ньому був з цільного шматка солі у вигляді маленького білого труни з чорним хрестиком в кутку. Я урочисто його одягла і навіть спробувала на смак (лизнула сіль).
Допоможіть розшифрувати сон. спасибі.

Приснився сон що я одягаю золотий перстень на палець де обручки а рядо деушка токо з срібним перснем . До чого ето я травневий і холостий

Привіт, приснився чоловік, в якого була трошки закохана в юності, а він в мене. Живемо в різних містах давно.Не так давно розмовляли по телефону про спільних знайомих. Сьогодні приснилося, що він приїхав до мене, і разом з квітами, які дарує, надягає мені на палець перстень з янтарем. І дивиться мені в очі. Я как-будто розумію, що це моя доля, і одночасно розумію, що дуже багато умовностей, які я не можу порушити. Відчуття підступає щастя і страху одночасно уві сні були. Я наче його думки читала, і говорила йому: &# 171; Не говори нічого, я все знаю&# 187;. Перстень був невеликий, золотий, бурштин трикутної форми, дуже красивий. Я дивилась на нього на руці. Сон, як наяву.

Такий ваш сон, швидше за все, вказує на те, що ваша підсвідомість бачить можливість відновлення цих відносин, зважаючи на останні події.

Приснився сон ніби у мене на правій руці -Середній пальці перстень з великим прозорим камнем- але я чомусь капають трохи клею щоб камінь краще тримався. Поясніть сон.

мені наснилося, що я сама собі надягаю золоту обручку на безіменний палець лівої руки.

Приснився величезний золотий і красивий перстень я його наділ на один безіменний палець разом з обручкою і був гордий за володіння цим перснем. Після була бійка і я був переможцем, та й дуже жорстко розбив і зламав нападників.

Наснилося, що мені дали срібний дуже гарний перстень з печаткою, а я приміряв його на вказівний палець лівої руки. Розмір був мій.

Не спав. Зайшов помити руки, і коли вимкнув кран, на одну мить побачив на безіменні пальці лівої руки срібний перстень. Бачив його з боку долоні. Він деформував шкіру як це буває з кільцями, і мав ромбическую печатку.

Наснилося, що подарували цілу купу непотрібних прикрас, в тому числі дешеву біжутерію. Серед них виявилися також золоті кільця, подарунок від нареченого. Чомусь в одному з них бурштин. Усе інше, на жаль, дешеві пластмасові намиста. Знайшла іноземного скупника, він запропонував ціну на все відразу, але мені захотілося дізнатися, скільки дадуть в ломбарді. Оцінили дешево, побігла за скупником, переживала, що той їде, і я не встигну продати йому свої прикраси. У мене зараз переломний момент в житті, між двома заміжжя зупинилася, підкажіть, що значить цей сон.

Уві сні знайшла перстень, підняла подивилася, він не сподобався, поклала назад. Знайшла інший, він забруднений в жуйку, теж не взяла. Потім знайшла золотий, великий, дуже гарний, з перлиною. Його одягла на палець. Але моїй подрузі він не сподобався. І я прокинулася.

мені приснився перстень, я його знайшла, він був зроблений з дорогоцінного металу, але камінь був розбитий

Мені наснилося, що чоловік, не можу сказати що знайома з ним чи ні, подарував кільце з блакитним каменем.Камінь великий і дуже красивий.Але цей камінь відламується від кільця і ​​я в розгубленості весь сон думала як мені його полагодити.

Мені приснився сон що мій гаманець не чайної поплив по річці, а в ньому кільця лежать. я швидше в воду виду чиста чиста як сльоза . дістаю я кільця і ​​одне з них мерію і милуючись. а це перстень великий і красивий

сон приснився з пн. на вт. наснилося колечко яке мені подарував хлопець.камінці випали, я їх прилаштовувати.скажіть що може озна такий сон?можливо це з за моїх переживань, вчора пів ночі не спала, плакала через сварки

Мені наснилося, що я була в якомусь місті на виставці прикрас ручної роботи, і мені там подарували каблучку з величезною красивою метеликом, мені він дуже сподобався і сидів на моїх пальцях зручно. Пізніше я приїхала до себе в місто і там теж була така ж виставка і коли я пішла туди, мені подарували ще один перстень, теж з метеликом, але меншого розміру, і я одягла його на іншу руку. Загалом вийшло так, що на правій був перстень з величезним метеликом, а на лівій з маленькою, і я така щаслива була.

довго в магазині вибирала кільце &# 8212; вибрала з великим рожевим каменем &# 8212; оплатила &# 8212; повернулася, а його не виявилося &# 8212; вимагала повернути гроші і прокинулася

добрий вечір..Наснилося дивне, то, що моя бабуся (її вже немає в живих) показала мені кулон із золота, з фианитом, і сказала мені-ніколи не носи фианит&# 8230; Чому, і до чого таке сниться?Велике спасибі за відповідь

Мені наснилося що на стелі я побачила великого чорного павука на павутині. Я хотіла його вбити. Підійшла, але він накинувся на мене. Вкусив за руку. за зап’ясті. Мені було дуже боляче. Залишилася велика опухле і червона пляма на руці.

Людмила:
Моя знайома вийшла заміж і я побачила її обручки кільця, і мені здалося що воно їй тисне. Я запитала у неї: &# 171; Тобі кільце не тисне?&# 187; Вона подивилася на свій палець і прийшла в жах, палець опух. Вона стала з силою знімати кільце і зняла, а потім віддала його мені кажучи що воно їй не потрібно. Я взяла кільце і вирішила його приміряти. Але коли я його одягла воно чомусь стало не заручним, а таким широким на пів-пальця і ​​з красивими візерунками і я його зняла, вирішила що мені не треба таке кільце. Потім я пішла по вулиці і побачила ювелірний магазин і вирішила зайти туди. Виявилося там працює якась моя знайома тому що коли я увійшла, вона мене покликала і сказала, що у неї є для мене недороге кільце і дала його мені. Воно виявилося срібним і якимось цікавим, тому що вона його зібрала з двох половинок і воно стало єдиним цілим у вигляді зірки і в неї вставлені два камінчика білих. Я одягла на палець це кільце, потім повертаю руку до себе долонею і бачу, що коло кільця не цілий, а з заходом т.е. на будь-який палець можна надіти і я якось розгубилася сиджу і дивлюся на руку, а знайома каже: що ти думаєш сидиш? Це твоє кільце і воно для тебе, якщо не віриш, давай запитаємо у інших? і кличе якогось чоловіка. Він підходить до мене і каже: Дівчина не сумнівайтеся, кільце дійсно ваше, беріть його. На чоловіка я не подивилася, але голос його чула. Кільце залишилося у мене на пальці і я прокинулася. До чого такий сон? Відповісти. Я одружена.

Уві сні на правому безімянном пальці, виявив що розсипалися дві камінці з печатки з онікса, правда одна нижня основна залишилося&# 8230; і ті два камінця я знайшов..Заздалегідь дякую .

зустрічаю коханого чоловіка в кафе, він накриває стіл&# 8230; з далека у нього на безіменному пальці лівої руки помічаю перстень, вірніше сам перстень не видно, а видно дуже великий рожевий камінь, який чим ближче я підходжу тим нижче до кінця пальця він стікає і зависає на самому кінчику його пальця&# 8230; він кличе мене сісти за стіл&# 8230; стіл багато накритий різною смакотою&# 8230; замість стільців &# 8212; дерев’яні лавки&# 8230; і я пробираюся уздовж столу до нього&# 8230; збираюся сісти поруч з ним&# 8230; була вже поруч, але прокинулася))))

їхала на машині на світанку, повз красивих кольорових будинків, повз кладовище, в красивому місті. їхали на кшталт на весілля чужу. потім в приміщенні в якому на половину йшов ремонт знайшла 2 персня і одягла

Вітаю.
Наснилося два срібних персня, з камінням світлими, ромбовидної форми, але персні неоднакові, нові, я їх одягла і вирішила, що можна їх носити, залишу собі. спасибі.

прісних бабуся сказала якщо подарют перстень з діркою буде три упакойніка а на яву подарувала такий перстень рідна тітка і сказала не кому не показувати і не говорити

Я зняла перстень який мені подарував колишній хлопець і кинула його на асфальт перед обличчям цього хлопця, зі словами &# 187; мені від тебе більше нічого не потрібно&# 187;

мені (якісь дівчата, як ніби-то знайомі) показують кільце з камінням і запитують:&# 187; Це не Ви втратили?&# 187; Я не відповідаю, але починаю приміряти його, знімаю свої кільця з камінням, приміряю на різні пальці .І як би мається на увазі, що це моє кільце, хоча я чомусь не можу згадати, чи моє воно

здраствуйте, мені пріснівся сон у якому моє золоті кільці, Пожалуйста я вже більше 5-ти років ношу на безем * яному пальці лівої руки, трісло на две части, но з пальця не впало, а так и залиша. І в тій же самий вечір мені пріснівся сон, у якому я мала буті старшою дружкою у когось на весіллі, но коли дійшло діло до весілля в мене небуло ні сукні, ні зачіска и я не встігала на ті весілля. Допоможіть зрозуміті, что це означає.

мені снилося кільце на правому безіменному пальці з великим синім каменем. можливо це був перстень. уві сні знала, що зробили пропозицію і знала хто. дуже красиву каблучку і я хвалюся подругам про свої заручини і вони показують свої каблучки, при цьому я розумію що у мене найпрекрасніше кільце

Молода людина.мій близький, на правій руці де має бути обручка, одягає мені перстень у вигляді корони, ажурний малюнок і посередині червоний камінчик, перстень золотий

Зайшли я і дві троюрідні сестри в їх рідну домівку в правому кутку лежали три персня як брала не бачила а коли опинилися на вулиці перстень не великий з фіолетовим або блакитним каменем сяяв на моїй руці

Мені наснилося, що подруга (в реальному житті я ображена на неї) подарувала мені перстень величезний, нібито який коштував 50000 (це мені уві сні сказав знайомий друг ювелір, вона купувала у нього) і всередині чи то камінь, чи то щось ще , я приміряла на себе цей перстень і на вже на руці побачила, що на камені в персні пляма, нібито як брудний камінь що я стала сумніватися, а навіщо мені взагалі потрібен цей перстень, тим більше такий дорогий! Вона сказала, що це на велике собюитіе, типу ювілей у мене чи що, хоча на даний момент ніякого юбелеев не передбачається, і я заслужила&# 8230;.

Доброго дня.
Приснився покійний батько..і ми з ним з’ясовували щось з приводу того, що він без дозволу мій мотоцикл почав справляти, а потім бабуся дала мені перстень (срібний) який я сам собі одяг на ліву руку на середній або вказівний палець.
що це означає?

мені пропонували купити перстень з блакитним каменем 2 рази, але моя мама не дозволила мені його купити, перстень бив зі срібла.

Вчора у сина було день народження.А вночі бачу чотири коробочки.Мені хтось говорить вибрати собі одну з коробочок.Дві коробочки блакитного кольору, дві білі в квіточки.Я вибираю найменшу, білу коробочку, а коли відкриваю, то випадає великий перстень-золотий у вигляді лілії.

У мене відібрали перстень, який я хотіла приховати але розуміла, що він не мій, а потім я бачила як жінка пропускала через м’ясорубку золоті прикраси.

З початок я йшла по селищу в якому живу.Я підійшла до свого будинку (в десять поверхів) і подзвонила в 45 кв. хоча я живу в іншій.Мені відповів чоловік.Я точно була впевнена в тому, що це татів друг.Питала щось про перстень який може бути пов’язаний з псуванням або прокляттям в домофон не відповіла і відключилися.Я відкрила двері в під’їзд, піднялася на ліфті, тільки хотіла двері відкрити, як на мене налітає той з ким я говорила по домофону і намагався віддати мені золотий перстень з помаранчевим каменем.Я відмовлялася і перстень став змінюватися на велику шпильку і знову в перстень.Він сказав про напис біля дверей в квартиру і пішов, я подивилася там була щось написано в 5-6 термін в кожному рядку не більш як 5 слів і мені стало дико страшно у мене потекли сльози.Перстень я так і не взяла.

Перебував уві сні Де то в незнайомій місцевості наче шукаю що то або кого то, і в цей час мені хто то дає перстень з каменю синьо-грубого з кольору, знявши його зі свого пальця

наснилося у мене на руці на правій і на лівій по два перстеня одягнені і стоїть біля мене колишній чоловік і я в нього запитую обручку і показую на який палець треба надіти а він мовчить

Сидимо в кімнаті з якою то бабусею, на полицях багато книг різних, дуже старих і пошарпаних, розмова якийсь йде. Я питаю мовляв візьму одну книгу почитати, відкриваю її а там якийсь дивної форми перстень, з великим набалдажніком, не камінь, а шматок заліза темний, Бабуля це побачила і прийшла в жах і закричала &# 171; Ходімо звідси&# 187 ;, Я книгу з ним на підлогу кинув. Все в паніці йдемо швидко на кухню, забираємо якусь банку, виходимо вже з дверей, музика яка грає. мовляв, забули електрічесво вимкнути, батько туди заходить і лунає жахливий крик, я забігаю, а там ця бабуля лежить яка позаду мене тільки що стояла і з батьком НеПонял що. Прокинувся від того що намагався щось кричати. кінцівка всього цього действоія відбувалася в квартирі покійної бабусі ктоторой 5 років немає, я там все дитинство провів.
це був сьогоднішній сон.

А за 3 дні до цього теж ужастик приснився, в будинку якомусь багатоповерховому живу, на 1-му поверсі. а недалеко від будинку величезна змія з під землі вилазить і в будинок голову просовує і людей звідти витягує, я в паніці за ліжком намагаюся від неї ухилитися. Наступна картина що я відчуваю паніку від того що в чомусь замкнений, скутий і не можу поворухнутися, як клаустрофобія, як в трубі якийсь.
А третя картина що бачу знайому давню, з подругами йде назустріч, веде велосипед в руках і йде чомусь в одній нижній білизні яскраво синього кольору, привіталися поговорили і далі пішли. Знайома це заміжня жінка з якою був довгий роман і вона робить дуже сильний емоційний вплив на мене, зараз спілкуємося рідко і я по ній дуже скучаю (якщо це допоможе в тлумаченні)

сни сняться дуже рідко

мені наснилося, що моя подруга подарувала мені перстень, зверху він виглядає пухнастим, з якоїсь тканини і розвивається на всю руку.В житті я б такий не носила б.

Знайшла мішечок з коштовностями, серед них сподобався 1 перстень з жовтим каменем, одягла собі на палець .Що це означає?

Дія було в лісі у мене на лівій руці виник незрозумілий і розмитий вигляд сріблястого, маленького персня на мізинці і раптом в повітрі став плисти з верху до мене другий перстень, він був мідним і великим в подовженою оправі красувався гладкий і мутно прозорий камінь холодно малинового, неяскравого кольору, по відчуттях було ясно що це моє і з приємним відчуттям володіння одягнув його на інший палець після чого зняв обидва персня або вони самі зникли цей момент втратив яскраву смислове забарвлення і сон перейшов до інших сюжетів

Снилося, що одягав на палець перстень. Спочатку він був на лівій руці, але я його зняв і одягнув на безіменний палець правої руки. Але вказівному пальці вже був один перстень. Тобто у мене вийшло, що я з двома перснями на правій руці. При цьому новий був дорогий.

на одній руці на середньому пальці був золотий перстень, на іншій руці так само на середньому пальці був срібний перстень, який є у мене але його я не ношу близько 2 років

Мені на безіменний палець лівої руки хтось одягнув перстень з червоного золота (або мідь . ), Але я розуміла, що перстень дорогою. На ньому було зображення: високий, стрункий молодий чоловік (типу Водолій на знаку задиака) тримає в руках рибу. На персні був один камінчик невеликий (або на рибі або на людину..). Я уві сні і ще майже дві доби відчувала цей перстень на пальці&# 8230;&# 8230;

Мені дають перстень (з великим червоним каменем) на руки, і я знаю що треба тікати і заховати перстень, не давати мужщина. Я тільки тікаю, але він майже мене наздоганяє, в цей час я прокидаюся.

уві сні я десь на ринку або на розвалі, перебуваючи у відпустці на морі, раптом знайшла серед продаваних &# 171; своє кільце&# 187;. одягла його і прям така радість, гармонія, почуття, Що це річ моя, магічно сільная- срібний перст з сіро-фіолетовим каменем. саме місце как-будто в полтемноте, не сонячне, кольору в основному уві сні як сутінках, і я любусь на свою руку (ліва, перст на безіменному пальці)

я знайшла на дорозі сніжної Циганський перстень і поруч лежали ікони і ще кільця я відразу подумала що в руки брати не можна тому що це зроблено на псування

мені дав перстень дуже великий красивий нанем зображені 700 корабликів але я віддала його назад ця людина зять мого чоловіка він 3 роки тому помер

Наснилося, що дочка втратила перстень у мене на роботі і потім я знайшов його в снігу. У реальному житті цей перстень подарувала моя мати дружині, а потім вона подарувала його дочки.

Приснився перстень на пальці, дуже дорогий. Я ходив з ним по ювелірним майстерням, щоб його оцінили. Всі оцінювачі називали одну й ту ж саму суму 10 000 000 $.

мій молодий чоловік подарував мені перстень-чорний з золотим, я спочатку одягла його на безіменний палець лівої руки, потім правої

здрастуйте, мені наснитися не давно сон, наче мені хто подарував кільце, я не бачила з чого воно було, тому що на ньому був величезний, червоний камінь, я одягла його на лівий мізинець! мене більше вразив камінь, він так переливався, був дуже гарний і великий

сон був кольоровий, свято, ошатні жінки, чітко бачила фасони суконь, які ніколи не бачила ні в житті, ні в журналах, з дуже блискучих тканин, нічого подібного в житті не зустрічала, і шикарний перстень з великим каменем рубінового кольору на своїй руці

Вітаю! Мені наснилося, що я за зайшла в магазин, і я здала частину своїх прикрас і отримала за них гроші, але у мене просили ще здати перстень і сережки, але я відмовилася їх здавати і залишила собі..наділу і пішла з магазину

наснилися два персні.один золотий.інший срібний з червоним каменем.мама тримала в долоні .показувала.і питала мене чиї вони?

Вітаю! мені щоночі сняться кошмари особливо війна. натовпи народу в вагонах. а сьогодні мені наснилася
, що я в дорогому плаття і мені дали коштовності. все уві сні чіпали моє плаття, що воно з царської руки

Я знайшла на землі красивий чоловічий перстень з прозорим каменем.Хотіла подумки віддати в ломбард або подарувати чоловікові але залишила собі поклала собі в кишеню.

Привіт, Тетяна Дякую за допомогу Зміст сну таке На моєму середньому пальці правої руки бачила дуже красиве об’ємне ніжне кільце, зовні схоже на перстень, але жіночий варіант Біля мене стояв циган і його Табар з дітьми, обірвані і жебраки Вони змушували зняти мене це кільце і погрожували прокляттям Кільце залишилося зі мною І з теплим почуттям, що змогла зберегти його я прокинулася Буду порада, якщо ви мені допоможете, так як віщі сни в моїй родині сняться всім по материнській лінії Дякую

Na moem lübimom mujchine u nego na bezımannom palse bıl pesten s tremya rozovımı kamnyami. Hotya v jızni on kolsa voobshe ne nosit

один простягає кому не руки і бачу на його пальці старовинний перстень і розумію, що це начебто наше з ним силуети вибиті на персні і одягаю перстень на свій палець . потім сон трохи змінюється він йде і перстень зникає і я відчуваю тільки тяжкість кільця

Мені наснилося багато золота там були і ланцюги і сережки і багато всього іншого. а поверх всіх цих прикрас лежав перстень з дуже величезним червоним каменем.коли я доторкнулася до цього каменю він чомусь розсипався.

Приснився красивий перстень з трьома каменями на правій руці, палець не пам’ятаю. Перстень чи зі срібла, або з якогось іншого металу.

Привіт, допоможіть мені. Коли то моя подруга познайомила мене з хлопцем у нас були стосунки але не довгі я його люблю, але зараз так склалася ситуація що ми не спілкуємося, і я дуже переживаю помиримося ми?І сниться мені сон, що я гуляю зі своєю подругою я дивлюся і крізь пісок і бачу кільце, але при цьому тільки я помітила кільце, а моя подруга немає. Я підняла це кільце і побачила, що це чоловіче золоту обручку. Ми потім з нею знову кудись пішли, але потім повернулися на те ж місце і знайшли там золотий перстень. Але що найголовніше обручки чоловіче кільце я приміряла собі на палець, а перстень немає.Прошу допоможіть мені.

Приснився сон. І в ньому мені дарують різні подарунки, як придане. Але я шукаю весь час чорну кофту і я її хочу. Одна жінка мені каже, щоб я пішла в приміщення і взяла то що я хочу. У цьому приміщенні сидів мій дядько і хлопець один, я його не знаю, але виразно бачила. Я почала закритими очима діставати з коробки різні речі. Перед цим жінка сказала, якщо я витягну перстень, то цей хлопець моя доля. І я витягаю перстень- великий і красивий. сон закінчився.

Я гола, в якийсь накидці (майка або сорочка &# 8212; чуже, хтось дав) мерзну. Забилася в якийсь кут. З нього мене виводить молода людина, з яким я практично не знайома. Підозрюю тільки інтерес.На лівій руці розглядаю перстень з білими каменями. він великий. Переодягають на інший палець. Цей молодий чоловік веде мене по дорозі. З нами ще одна пара, його знайомі дівчина і хлопець.

мені наснилася свекруха яка мені подарувала перстень із зеленим камінчиком я одягла перстень але камінчик впала, я взяла його і знову поклала в кільце

Колишній чоловік детжал срібний перстень з втраченим каменем, ніс в ремонт, а у мене золотий затиск для краватки.ми мило розмовляли

Я приміряла уві сні дорогі персні Вони мені дуже подобалися Я хотіла купити один з них

Я заміжня вдруге за коханням. Мені наснилося, що На моєму весіллі, на другий день У числі запрошених був мій колишній чоловік, він подарував мені великий золотий перстень, надів його на палець лівої руки він був впору. Чому то колишній був сумним і навіть плакав уві сні.

5 штук перснів без каменів (печатки) золотих але не блискучих давала мені моя невістка (вона померла) я не взяла сказала їй потім візьму коли знадобляться а зараз не треба

Знайомий хлопець купив у ювелірному магазині мені, перстень великий яскравий з різними дрібними каменями. я йому дуже раділа.

як ніби я знайшла свій дуже красивий і дорогий, втрачений золотий перстень з рубіном, він був зламаний на кільці, але я його одягла і трохи почекавши він став ніби з білого золота і рубін змінився на гарний візерунок з інею коли я торкнулася цього візерунка він перетворився в білі троянди які як би кружляли в камені і я прокинулася

Померлий давно дядько показав мені дах рідної домівки і в ній захований як я зрозумів ювілірние виріб і він мені даль пару перстень.

Вітаю. Сьогодні побачив сон, точно сон не пам’ятаю, але пам’ятаю саме перстень на лівій руці, на безіменному пальці. перстень був з каменем.

Бачу на руці новий перстень-без каменю, форма у вигляді корони і покрито синьою емаллю. красиве.

Одягаю золотий перстень у вигляді метелика з розкритими крильцями на середній палець лівої руки.Перстень дуже красивий.

Сон приснився з суботи на неділю. Дочка сильно плакала не хотіла виходити заміж. Я зателефонувала подрузі щоб та приїхала і вмовила її. Подруга вмовила мою дочку наділа перстень який як би означав згоду на весілля. і моя дочка вийшла до гостей.

Привіт, уві сні знайшов два персні, жіночі з металу темносеребрістого відтінку з карбованої поверхнею і напівсферичної форми, орнамент по краях, на поверхні перснів сірий відтінок металу місцями змінювався на червоний &# 8212; як при перегартовуванню заліза

Сьогодні мені наснилося два кільця, одно- перстень з перламутровим каменем (великий) друге поменше, зверху на ньому прямокутний майданчик з платинової вставкою. Спочатку я їх тримав на долоні, потім одягнув на пальці (собі).Обидва кільця золоті.

Дивна жінка, літня, мати 2-х дорослих синів-один &# 171; Матрац&# 187 ;, другий злий, відібрала у мене срібний перстень з чорним агатом, і одягла собі на палець. мені довелося довго перебуває в їх квартирі на кухні, перш чим я змогла забрати перстень назад. замість цього вона педлагает мені сережки

Сон короткий під ранок. Йшла по вулиці або по мосту і побачила перстень з зеленим каменем. Я пройшла, але повернулася за ним коли підняла затиснула в руці і побачила що слідом йшла бабуся і мені стало не спритно що я нібито взяла чуже. Перстень дуже гарний в золоті .

Подарували перьстень великий, з високою верхньою частиною, я одягнув його на середньої палець правої руки і милувався ним. Прицьому не бачив людини, який подарував перьстень.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ