Сонник Перила 😴 наснилися, до чого сняться Перила уві сні бачити

Перила – обіцяють конкуренція в справах амурних або ділових.

Якщо ви за перила тримайтеся – незабаром ви будете змушені спробувати здійснити в реальності все ті заповітні мрії, які ви до сих пір носите в собі.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Перила, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Перила уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені знайома написала смс: &# 171; ти мені вчора приснилася у власному замку, у тебе в будинку-замку був ще один замок, багато перил. Я ходила з дітьми на екскурсію, оглядала&# 187; Що це може означати, допоможіть зрозуміти. спасибі

я живу в котеджі. на задньому дворі у нас є перехід через теплотрасу. уві сні я вийшла на подвір’я і звернула увагу що хто то зробив перила від переходу до ганку, тим самим перегородивши стежку яка веде навколо будинку..

Мені приснився сон де я з’їхала вниз по перилах дуже швидко.

Мені снилося-я тримаю в руках потужні залізні золотистого кольору перила і йду з ними (не пам’ятаю по сходах чи ні кудись)

У всьому сні мені снилися перила за які намагався ухвала а мені стара жінка не давала за них взятися але все ж я взявся за поручні що б не впасти в низ і прийшло багато подружок яких я знав давно і знаю зараз і вони допомогли позбутися бабки яка схопилася за мене у врема падіння коли перила за які я тримався падали ! А в наступному сні мені снилася церква через яку треба було пройти з міста на іншу половину міста я ппросіл перехожих мені хлопців помоч мені вони сказали що знають мого друга і пішли мене проводжати через церкву в іншу половину міста! Коли все спускалися в низ вони не трималися за поручні а я всезда тримався тільки за перила і боявся упась в результаті я падаю разом з перилами вони дивляться на мене і кажуть оооо під опис підходить а інший каже це збіг і я ламаю трималися за поручні ще одну перил і хлопці все пропадають! Я в підсумку стають на бетонну підлогу церкви заброшеній церкви беру навіщо то велику зелену скребушку для рослин і біжу шукати людей які хотіли провести мене на другу половину міста я їх шукав хвилин п’ять критим були і сторонні з сигаретами курили але чому то я вирішив знайти саме їх які сказали що виведуть в місто і получається я спускаюся вниз занедбаній церкві і кричу цим хлопцям хлопці де ви і поруч і великого приміщення голо Ми тебе чекаємо! Я відразу розумію що мене хочуть підступи і тікаю звідти а назустріч стоїть конкретна людина який повинен мене задежать але він злякався мого бооьшого скребка і відійшов в сторону в результаті я вириваюся з цієї церкви на вулицю і все!

Доброго дня.мені наснилася драбина в багатоповерховому будинку. перила цих сходів були золотими. попереду мене піднімався мій брат, а я за ним піднімався тримаючись за ці золоті перила, я піднімалася з такою легкістю ніби я невагома була.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ