Сонник Печатка 😴 наснилася, до чого сниться Печатка уві сні бачити

За сонником, печатки на ваших кистях – до зустрічі з представницею прекрасної статі, якій вдасться вирішальним чином вплинути на вашу подальшу долю.

Що робили з печаткою уві сні?

Наснилося загубили печатку ▼

Ви загубили печатку – будьте максимально вибагливі в зв’язках, інакше заслужите собі погану славу.

Хто вам одягав печатку уві сні?

Уві сні хтось вам надягає печатку ▼

Хтось надягає вам печатку – зробите помилку в бізнесі, понесете збитки і наживете собі труднощів, з якими навряд чи впораєтеся.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Печатка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Печатка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Стоматологічний кабінет, де я працюю адміністратором на яву.Золота печатка з цінником в 202 тисячі гривень в заставу за надані стом.послуги дав чоловік, який не хотів розплачуватися через відсутність грошей.Після нього в стом кріслі сидів смугастий кіт, якого я раніше бачила на вулиці.

Вітаю.мені наснилося, що я подарувала своїй коханій людині золоту печатку і у мене була Токаю ж.тільки менше розміром, зробила її на замовлення, на палець він відділ, але зняв, але відділ на ланцюжок на шию, уві сні з ним були його друзі я їх знаю і мої друзі теж були уві сні

Наснилися три золоті персні з цукром і спочатку я хотіла їх віддати, ніби як віддала, кому не пам’ятаю, але раптом подумала що це все струми золоті і тут же забрала їх назад.

Уві сні я бачила на своїй ручці незвичайної форми печатку або срібло або біле золото з Маленков декількома діамантами

Наснилося кільце золоте, начебто як старовинне, але точно не нове, на ньому була як видрукувана 5-ти копійчана монета, я його купувала але коли одягла я сказала, що воно мені велике.

наснилося що подарували каблучку великий, і я ходив красуюсь з ним на пальці, після втратила не на довго, але знайшов і одягнув його так що б
и не спадав

Наснилося що я близько сусідської двері знайшла золоту печатку. Знаю, що вона належить сусідові. Подзвонила в двері йому і віддала. Вони так були раді.

зграя БОРТЕК басі і в воді побачила чоловічу пічатку.Стрибнув і дістала .Одягла на третій палець лівої руки.Ще знайшла кулончик серце, затиснула його в кулаці коли вилазила витерла руки і втратила його.Отять стустілась в басі і почала шукати, знайшла обручку середина кільця була з білого золота.Прокинулася від того, що занімів на руці палець де була одягнена печатка.
спасибі

Я знайшов печатку, з великим червоним каменем, хлопець, який стояв поруч, попросив продати її йому, я погодився. Потім я знайшов ще одну, але виявилося, що її втратив один з моїх знайомих, я повернув власнику його пропажу

Вітаю! Мені наснилася велика чоловіча золота печатка на руці моєї коханої людини. Він показує мені її і каже що купив за 600 гривень, а зраділа, що так дешево, адже її вартість набагато дорожче.

покійний чоловік зняв з пальця печатку і віддав мені, на печатці було зображення серце з ріжками і відрубані голови дівчини

Вітаю. Мені наснилася срібна чоловіча печатка, яку я тримаю в руках. Цю печатку шукає її господар, але я не хочу йому говорити, що вона у мене. Скажіть, будь ласка, що означає мій сон?
І ще мені дуже часто сниться однокласник, якого я не бачила з тих пір як закінчила школу і який в даний час немає в живих. Сниться він мені з тих пір як закінчила школу. Що це означало б? Будь ласка, допоможіть розібратися в моїх снах. Заздалегідь велике спасибі.

Вітаю! Дивний сон..Сниться, що втратила своє кільце з вправленим каменем &# 171; александрит&# 187;. стала шукати. Чомусь знайшла його в купці пухкої землі біля гаражів, а разом з ним і дві золоті речі: печатку чоловічу (малюнок не пам’ятаю) і половинку обручального великого кільця. До чого це? Два роки тому поховала чоловіка. Живу інтересами дітей і онуків.

Вітаю. Не можу зрозуміти, остерігатися або радіти. Наснилося (з п’ятниці на суботу), що сиджу біля свого будинку в машині, закручую довге чорне волосся і вдягаю на них велику золоту качана. У той же час бачу як з неба падають сотні палаючих літаків, а я не можу вибратися, щоб попередити близьких

Доброго дня, Тетяно!З наступаючим вас!Мені наснилася величезна золота печатка з діамантами та іншими каменями яку я одягав на 2 пальця відразу Такого розміру вона була

добрий ранок ! Зима і я йшов купувати золоту печатку перстень собі, перстень був з камінням, ціна печатки 3 000 гривень, йшов з думкою щоб скинути ціну при покупці ! спасибі !

наснилося що я одягаю печатку золоту мамину на палець&# 8230; і вона дуже легко одяглася.хоча раніше (на яву одягалася складніше)

спочатку я їх став надівать 2 печатки і обручку надів пасматрел що неправельно надів зняв і знову став надягати вишив з дверей пасматрел НЕ обручки НЕ персня направоі руці немає струму залишилася печатка на мезинца Леван руки я пабежал в заклад і став шукати патом обноружел що на руці печатка срібна з на паловіну з золота я зняв срукі це окозалось поделкоі я ево кинув ітудже зняв ще таку івибросіл і Туджи праснулся.спасибі. [email&# 160; protected]

Мені снилася дівчина яку я люблю і вона мені каже що дає мені срібну печатку і починаються голоси зі словами срібна печатка

Наснилося РУКА ЧОЛОВІКА.НА РУКАХ була одягнена золота печатка

Раніше була золота печатка з невеликими каменями діаманта, з деяких причин її у мене зараз немає. Ось ця печатка і наснилася мені вчора. Печатка була подарунком мами. Дуже красива. Мені дуже подобалася. Вона знову була надіта на палець і я був так цьому радий.

бачила кільце -печатку з чорним дорогоцінним дорогим каменем на руці улюбленого

Вітаю . мені наснилося що я знайшов золоту каблучку (більше сказати як печатка) начебто як подарунок якийсь не зрозуміло від кого.

Доброго дня, Тетяно
Допоможіть, будь ласка, розібратися.Мені наснилося, що мій сват дарує старшому синові перстень, а невістці кільце з червоним каменем (вироби золоті).а це вже не сон-вони зараз на стадії розлучення-невістка в Ізраїлі, син на Батьківщині і в даний момент пішов з дому.Взагалі родина боїться невістку т.до. вона займається чорною магією.
спасибі.

ми з чоловіком їмо в моїй службовій машині і раптом падає з його руки печатка поламана і я шукаю в машині

здраствуйте.мені приснився сон саме мої руки і на їх на пальцях три золотих печатки великі, хоча у мене їх немає.до чого може присниться такий сон?

Приміряла золоту печатку чоловіка з оніксом.Вона була мені в пору.Як то навіть затишно.легко зняла.Але нікому не віддавала. прокинулася.

Знайшов перстень сіруваті кольором і чомусь подумав що він пренодлежіт синові а синові 4 рочки після приборки

уві сні дружина свою печатку подрузі віддала, сказала що їй не треба вона вже з якоїсь причини

Наче б у мене в руках чоловіча печатка з чорним каменем, одного мого знайомого, яку потрібно йому віддати, в упаковці. Але упаковку я втратила, і він, нібито, без неї перстень не візьме. Але ми завернули її в полейтіленовий пакет, подружка передала йому, і він узяв.

Мені наснилося що я втратив свою золоту печатку у знайомого в гаражі. Потім я намагався її знайти . Але мені все попадалися чужі кільця .маєш повну жменю, але свою так і не знайшов.

Побачила уві сні печатку &# 8230; наяву у сина така ж тільки з позолотою а уві сні побачила на підлозі срібну питаю чия говорить не моя

Мені дали уві сні велику срібну чоловічу печатку і я одягла її на середній палець лівої руки.На ній була бірочка.Особи і зовнішності не пам’ятаю &# 8212; чоловічі красиві руки.

Сон під ранок п’ятниця 13.Сон був світлим і теплим з його світла здалися красиві чоловічі руки і вручили мені печатку-відповіла, що вона вчасно на мій середній палець і одягла .Це була нова велика печатка -серебряная, на ній, на білій нитці прив’язана бірочка, малюнка з верху я не пам’ятаю.Мені в ній було зручно, але, я побачила на вказівному пальці свій срібний перстень, хоча я дуже рідко його одягаю, потім я прокинулася.

Наснилося що я одягла золоту печатку вона така Тяжолое і ходила з ним весь сон але не пам’ятаю що там відбувалася запам’ятала тільки печатку. І вона мені якраз було

мені наснилося що у мене на руці золота печатка потм пропала дружина я ееіскал аж до сліз ПОТІМ приснився МОЛОДА ЖІНКА МИ З НЕ мило спілкувалися ПОЬОМ БАТЬКО мигцем З Одягни І БАГАТО СТОРОННІХ ЛЮДЕЙ

Я і друзі купалися в чисті воді я пірнув знайшов гаманець там печатка золота гаманець на замок була закрита звичайно я відкрив і два камені діаманти коли я дістав печатку я впустив воду я навіть почув звук як золота вдарилася об камін я і поруч стояв чоловік почали в помсти шукати я пірнув воду і наша і дівчина яка поруч була вона теж дала мені іншу печатку сказала що теж знайшла все залишилося. у мене я прокинувся .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ