Сонник Доміно з числом чотири 😴, до чого сниться Доміно з числом чотири жінці 💤, що означає побачити Доміно з числом чотири уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Доміно з числом чотири з Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться доміно з числом чотири жінки:

Доміно – якщо в сні ви граєте в доміно з людьми, яких не знаєте, і вам весь час випадає число «4», то можете готуватися до того, що через 4 тижні ваше життя круто зміниться і ви поїдете туди, куди вас відправить начальство або має на вас вплив чоловік. Швидше за все, поїдете ви не один, з вами буде ще троє осіб.

Якщо ж вам сниться, що у вас в руках опиняється кісточка доміно, цифри якій, позначені на обох половинках, в сумі дають четвірку, то це знак, на який вам потрібно звернути особливу увагу. Це символічний сон, він може служити вам пересторогою і одночасно виконувати функції дружнього ради. У будь-якому випадку, не пропускайте цей сон повз свідомості, він допоможе вам уникнути багатьох помилок.

Якщо уві сні ви тримаєте кісточку 4:0, то до вас поспішає в гості друг, який незабаром назавжди або дуже надовго залишить країну. Зустріч буде і радісним, і сумним водночас, може бути, ви проведете разом 4 дні.

Якщо вам випадає кісточка 0:4, то це добра ознака. Ви непогано попрацювали і вас чекає нагорода за ваші труди, однак це не гроші, а можливість потрапити в елітне суспільство. Якщо ваш перший вихід у світ співпаде з числом 4, тим більше, якщо це буде 4 квітня, то можете сподіватися на те, що світське суспільство вас прийме. Але в інший час світло буде до вас упереджений і не визнає вас за свого.

Кісточка 1:3 – це тривога за долю проекту, який дорогий вам і обіцяє велику вигоду в майбутньому, якщо ви зумієте домогтися того, щоб вас вислухали. Протягом 4 місяців ви будете оббивати пороги різних інстанцій, але на жаль – ваші надії розвіються, як дим. Не турбуйтеся, до своєї ідеї ви зможете повернутися за 4 роки, тоді все обернеться інакше, ось побачите.

Кісточка 3:1 обіцяє вам далеку дорогу, яка стане початком вашої нової життя. Ви вийшли на новий виток свого розвитку, і повинні продовжувати вдосконалювати свою душу, і тіло, і думки, і зовнішність.

Якщо вам випадає кісточка 2:2, то ваша головна цінність у житті – це ваша сім’я. Постарайтеся виграти найближчі 4 місяці хоча б пару днів і відвідати всіх своїх родичів, так як в цей період хтось із них піде з життя і ви собі ніколи не пробачите того, що не побачили рідної людини перед смертю.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ