Сонник Отвір 😴 приснилося, до чого сниться Отвір уві сні бачити

Бачили уві сні отвір – будьте готові до того, що доведеться роз’яснювати дурному людині очевидні речі.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Отвір, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Отвір уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

ДОБРОГО ДНЯ, ТЕТЯНО. ЯК ТО Я заснув ДНЕМ І мені наснився ЯК Я ВВАЖАЮ неприємно СОН.АЛЕ ЗА ПОДІЇ СНА ПЕРЕЖИВАЮ.ПОМНЮ ЇЗДИЛИ НА СВОЇЙ МАШИНІ ЗА ВЛАСНИМ МІСТУ ЗУПИНИЛИСЯ БЛИЗЬКО МАГАЗИНУ.ПОКИ СУПРУГ ВИЙШОВ У МАГАЗИН Я ЗАЛИШИВСЯ В МАШИНІ.ЯК ТО Я відчула МІЙ ЗУБ ПОПЕРЕДУ КРУТИТСЯ НАЗОВНІ І НАЗАД . СТАЛА розхитує Треба ще 3 ЗУБА НІБИ БИ відкрутити .НА ОДНОМУ КРАЙНЬОМУ круглим отвором і МАЛЕНЬКИЙ ШУРУП.Я ЩЕ здивувати ДЕ Ж МОЖНА ЇХ прикріпити. ДЕСНА ЛЕДЬ крові В ОДНОМУ З ЗУБОВ.Я тримав ЗУБИ В долоньках (вони начебто були з разом) І ЧЕКАЛА ЧОЛОВІКА.КОЛИ ВІН прийшов МИ СТАЛИ ЇЗДИТИ ШУКАТИ ПОЛІКЛІНІКУ.СУПРУГ ХОДИВ питати по поліклініках, А Я ЙОМУ стверджує, що в ЦІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ СВІТЛА НЕ ПРАЦЮЄ (ВПА ЗАГИНУЛА В АВТОКАТАСТРОФІ), ТОМУ Я ПІДУ до Наташі, ЩО ВОНА НІБИ ЗМОЖЕ прикрутити ЗУБИ, Т.До Я ВЖЕ лікувалася у НЕЇ.ПОТІМ Я прокинувся.

Доброго дня! мені наснилося, що я перебуваю в замку-гуртожитку, в якому мені видали кімнату, в кожній кімнаті, крім ліжка, стояв великий накритий різними наїдками стіл, я з’їла з цього столу млинець-лаваш, загорнувши в нього м’ясну нарізку, ще трохи погриз яловичу кістка))
надалі помітила, що у мене в яснах якийсь болтик, я його витягла, мені стало боляче. потім я вставила його на місце і зрозуміла, що це зуб, який відкрутити. слідом за ним з одного боку почали відклеюватися передні зуби, звучить жахливо смішно). але потім, зуби самі по собі приклеїлися і все стало як зазвичай добре.
спасибі!

Уві сні приснилося що в стіні виявилося отвір і по ній побігла Вода (як ніби протікає дах) це на роботі.Що може означати ?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ