Сонник Освідчення в коханні 😴 приснилося, до чого сниться Освідчення в коханні уві сні бачити

Сон, де вам довелося почути визнання в любові, означає, що ваших друзів або родичів очікують якісь романтичні події, приємні зміни торкнуться і вас.

Якщо ніжними почуттями з вами поділився уві сні знайома людина – знак того, що він не до кінця з вами чесний. Приємні моменти, пережиті в сновидінні, обов’язково стануть реальністю, але швидше за все це відбудеться, якщо зізнавався в серцевої прихильності незнайомець.

Хто вам зізнався в любові?

Колишній коханий зізнався в любові уві сні ▼

До чого сниться, як колишній коханий зізнався в любові? Сновидіння виступає як знак того, що минулий досвід впливає на ваше життя сьогодні. Можливо, нові відносини ніяк не прийдуть через вашу туги за втраченим щастя.

Сниться, що знайомий зізнався в любові ▼

Бачити уві сні, як знайома людина визнається в любові, – вас чекають любовні переживання і пристрасті, можливі деякі неприємні моменти, пов’язані зі зрадою.

Наснилося, що улюблений зізнався в любові ▼

Зізнався в любові кохана людина уві сні – свідоцтво того, що між вами наяву пробігла кішка, можливо, виникло недовіра викликана появою третьої особи.

Сон, де чоловік зізнався в любові ▼

Зізнався в любові чоловік – подібне сниться до того, що вам не приділяють достатньої уваги навколишні. Дефіцит спілкування може привести до глибокої депресії. Спробуйте знайти хобі – і ваш спокій приведе вас до наміченої мети.

Освідчення в коханні дівчата по сонником ▼

Сон, в якому дівчина робить визнання в любові, – для чоловіка є передвістям веселого свята або званого вечора у хороших друзів. Для жінки це сновидіння – знак того, що її чекає приємна зустріч або подорож.

Сниться, що один робить визнання в любові ▼

Наснилося, що один зробив вам визнання в любові, – чекайте радісні новини. Якщо емоції уві сні переважали негативні – все складеться вдало, вас чекає досягнення наміченої мети.

І навпаки, радість уві сні означає прийдешні неприємності. Ваша нерозбірливість і довірливість можуть привести вас до неприємної ситуації.

До чого сниться, як незнайомець визнається в любові ▼

Сюжет, де визнається в любові незнайомець, за сонником Феломена, трактується як визнання ваших талантів оточуючими. Також можливо, що вам належить познайомитися з людиною, яка буде вам симпатизувати: можлива дружба, а згодом щось більше.

В якій формі прийшло визнання в любові?

Освідчення в коханні прийшло уві сні з запискою ▼

Наснилося, що отримали записку з освідченням у коханні, – не варто розраховувати на міцні і довірчі відносини з нинішнім партнером. Можливо, вам необхідно переглянути свої життєві цілі – і рішення прийде саме собою.

Залишити комусь записку – до нерішучості і скромності, нездатності висловити власні почуття, необхідності проявляти активність.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Освідчення в коханні, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Освідчення в коханні уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

спочатку визнання в любові-в першій серії.Друга серія- я його чекаю, а потім мені кажуть, що він на небі.Наснилося в ніч з 21 на 22 число серпня 2011 р.

Я одружена!Мені наснилося, що мені зізнається в любові чоловік, до якого я теж відчуваю ніжні почуття!Що це означає?Я піду від чоловіка?Адже ми 7 років вже разом.

Мені хлопець написав у смс що хоче бути зі мною, що йому погано без мене. На яву ми були разом, але з через мою помилку ми розлучилися. Що може означати це визнання уві сні?

добрий вечір! Мені сьогодні приснився сон, ніби, я сиджу на колінах у коханої людини (в реальному житті ми не разом вже, він, здається, не відповідає мені взаємністю) і кажу, притулившись до нього: &# 171; я тебе дуже сильно люблю!&# 187;.

Мені наснилося що прилетіли прибульці з іншої планети і один з них зізнався мені в коханні в формі записки в якій був вірш визнання

Наснилася знайома, зізналася в любові поцілувала мені було непосебе ВОСН пам’ятав про свою дівчину.

мені приснився сон в якому один, однокласннік мого хлопця, і він же був одним і однокласників хлопця якого я любила в дитинстві. Ось зізнався мені в коханні але я не могла бути з ним адже мій хлопець його друг та ще й однокласник і я його дуже люблю він сказав що буде домагатися мене.

і ще приснилося що мій знайомий з яким я познайомилася давно в таборі року 3 назад і ми з ним з разих міст теж зізнався мені в коханні і додав що я його теж люблю

Мені наснилося, що кращий друг мого чоловіка визнається мені в коханні, і уві сні я до нього теж відчуваючи симпатію.В реальності я вагітна єство від чоловіка, а уві сні цей друг просить мене зробити аборт, бо у нас нібито ще будуть спільні діти, дивно, але уві сні я задумалася.

мені приснився чоловік з яким я працюю чоловік. Уві сні він запропонувати з’їхатися жити разом, виявляв всіляку симпатія і турботу (дуже напористо), вирішував всі мої проблеми причому мені було це дуже приємно і я відчула величезне полегшення.

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон, який мені неодноразово&# 8230; Мені сниться, що незнайомий мені хлопець зізнається мені в коханні.. Я відчуваю, що мені він теж подобається, але я гордо йду.. Потім я бачу проїжджаючий поїзд я заходжу в вагон навіщо то і бачу любовний лист адресований тому хлопцю. Я його забираю і починаю читати&# 8230; У листі вона писала, що дуже любить його, що від нерозділеного кохання вона вже втомилася. Мене охопила ревнощі, а цей хлопець бачу шукає лист&# 8230;.. Заздалегідь дякую..

Наснилося що, чи не кровний родичами зізнався мені в коханні!але у мене на яву в голово колишній, з яким взагалі нічого не зрозуміло, але скоріше за все кінець відносинам!що може означати цей сон??уві сні було дуже приємне відчуття!

Мені наснилося в ніч з 31 серпня на 1 вересня: я стою на балконі курю, до мене підходить моя однокласниця і каже я тебе люблю, і ми починаємо цілуватися. Потім я заходжу в кімнату відводжу свого кращого друга в іншу кімнату, розповідаю йому що сталося, він говорить мені щоб я нікому не розповідав. Я прокинувся дуже радісний хоча ця дівчина мені не дуже подобається.

Мій колишній зі сльозами в очах з букетом червоних троянд сказав що все одно б рано чи пізно він позваний б мені.

Сон в якому прийшло смс від колишнього хлопця в якому він прізнаеца в любові і хоче зі мною померіца. але я не як на нього не отріагіривала

Я заміжня, двоє дітей-це реальність. Сон-мені приснилося, що мій улюблений співак зізнається мені в коханні і обіймає мене.

було все так: я сиджу у себе в під’їзді і біля мене на колінах стоїть людини який мені дуже нравітьтся, але він ставитися до мене не більше чим до одного. він визнається мені в коханні. Потім ми лежимо з ним на ліжку, і різко переміщаємося на станцію де ходять електрички.(Ваня з іншого міста і до нас їздить на електричці). і тут у нього електричка зриває навушники, я біжу за ними і починаюся збиратися якусь дріт, він зрадів, взяв і поїхав. І попросив мене написати свій номер, я починаю писати, ручки все не пише і я різко прокидаюся! Поясніть що це

Мені наснилося що ми з чоловіком на нашій машині поїхали в центр погуляти там ми зустріли рідних чоловіка вони збиралися йти на концерт і я запропонувала чоловікові теж сходити чоловік погодився. Коли ми підійшли до концертного залу нам зустрілася колишня подруга чоловіка з якимось молодим чоловіком вони стояли до мене спиною я хотіла підійти привітатися але чоловік забрав у не якісь листи віддав мені і сказав йти в зал а він ще поговорить з нею причому хлопець стояв з ній ушол коли я відійшла від них і повернулася посматреть що вони роблять те побачила що він її обіймає і що то її говорить. я розлютилася на нього і побігла куди очі Гледена в результаті я опинилася на якийсь стежці зарослої травою і павутиною я злякалася але побачивши що чоловік біжить за мною я побігла в траву закривши очі якийсь час бігла з закритими очима а коли відкрила їх то побачила що я в глухому куті я пішла в іншу сторону і побачила піщану стежку і пішла по ній але озирнувшись я побачила що за мною йде велика собака а позаду неї мій чоловік він попросив мене зупинитися і дістати ті листи щоб я їх прочитала і зрозуміла що їх нічого не пов’язує ми поговорили і я йому повірила ми повернулися до залу але вона стояла і чекала мене. Вона звинуватила мене в лицимерие і сказала що я не гідна свого чоловіка що він їй підходить більше! І загрожувала що якщо я не піду з її шляху то вона мене засадить за ґрати я дуже злякалася і мало не зомліла але чоловік під час наспів я зізналася що береммена і він дуже зрадів зізнався мені в коханні і поцілував мене і я прокинулася

мій хороший знайомий уві сні прийшов до мене на роботу і наполягав . щоб я звільнилася, т.до його дружина не повинна працювати (нібито він мене вважає своєю дружиною), але я не звертала уваги на нього і сказала, що він вже одружений (а він в житті одружений), але він сказав, що розлучиться, я була його розлучення, він продовжував наполягати на тому, що ми повинні бути разом, потім я попросила колег, щоб вони його вивели зі службового приміщення, але він не пішов, а тільки останнім що я пам’ятаю дуже голосно крикнув &# 187; я ж люблю тебе!&# 187;

Я сиділа на лавці в школі, переді мною сидів хлопець, який мені подобається, поруч з ним сиділа його однокласниця, я спала на лавці, я почула, як він сказав їй, що я йому подобаюся

Дівчина яка подобається прийшла поцілувала з казала що вона мені подобається і я їй подобаюся і втекла і я її так і не зміг наздогнати

вона обняла мене і сказала: я люблю тебе і ти мене любиш&# 8230; інше неважливо..я на тебе не ображаюся..я просила у неї вибачення за нанесену мною образу&# 8230; вона обняла мене і поцілувала.

Мені приснився хлопчик якому я допомогла. Я його ніколи не знала. Ми Ішлі і він заговорив: &# 187; а ти знаєш що я тебе люблю? І взагалі у мене в класі в тебе ще 8 осіб закохалися.&# 187; Я зупинилася. Ну а потім прокинулася.
Ось ще той хлопчик був не дуже гарний він був з довгими волоссям.

мені наснилася колишня дівчина і зізналася в любові. я з нею не спілкувався десь 4 місяці бачив пару раз. про неї і не думав а тут таке до чого це

Здраствуйте ,, скажіть мені будь ласка, що означає сон в якому мій коханий чоловік (дівчина), але я з нею не встречаючь і т.д. Зі сльозами вигукнула: та тому що я люблю тебе !!
Цей сон мені приснився різко, і саме цей момент. Мені снилося зовсім щось інше, і різко приснився вищезгаданий сон. Я точно не пам’ятаю в деталях, але цей сон був дуже різким і раптовим. Вона ніби то кинулася до мене і крикнула ці слова зі сльозами. І все сон закінчився. Що це означає ?

Загалом, я посварилася спочатку з викладачем. Я намагалася з’ясувати: чого він хоче від мене. Раптом несподівано він заплакав і сказав, що любить мене. Я почала його заспокоювати, паралельно з цим закрила двері на замок. Ось і весь сон.

Мені наснилося що людина яка на яву байдужий до мене, уві сні зізнавався в любові, обіймав і цілував.Хоча в житті таке не можливо.

мені наснилося, що мій коханий зізнався мені в коханні через смс, він описав там за що мене любить, яка я гарна і як ми підходимо один одному.Я відповіла йому це жарт на перше квітня.Він сказав, що це серйозно.Отнего було багато повідомлень з різними картинками

Мені наснилося, що я сиджу в соц мережі і переконую хлопця який мені подобатися, що я його не варта і відкидаю його, він на оборот каже що любить мене, я кажу що ти жартуєш, це не ти зламали&# 8230; він продовжує говорити що любить і не жартує, справа в тому що я йому в реалі визнавалася але він сказав що йому все одно, але ми продовжуємо спілкуватися&# 8230; він довірять мені, а такий сон&# 8230; і мені сумно уві сні було, я була впевнена що він жартує

Мені наснилося що я зізнався в коханні своїй одногрупниці в закладі де ми вчимося!пам’ятаю що цей сон був у чому то страшним але що в ньому було ще мені важко відповісти! єдиний момент який я запам’ятав це визнання і то що вона відповіла взаємністю! потім ми обнялися і пішли прямо по коридору! але дивлячись на неї (уві сні) я не відчував нічого ! ) (До подруги цієї я не відчуваю не будь почуттів кром симпатії в реальності)

був концерт і сиділи двоє людей котрим мабуть я подобалася, один був діджей він мені теж колись був симпатичний, але він дорослий. і коли мені потрібно було йти він підійшов до мене і сказав що любить мене, а інший дивився крізь зуби і теж щось намагався сказати&# 8230; і потім бігали за мною, т.до. я після цих слів почала ховатися

мені наснилося що спочатку мені зізнався в любові мені мій однокласник, який мені не зовсім симпатичний, ми з ним сиділи в якійсь кімнаті він мені чогось говорив, а я йому сказала мені треба подумати я тобі дам відповідь коли приїду, потім відразу ж мені визнається в любові мій знайомий він приїжджає так несподівано і приходить до мене в будинок, після цього мені зізнається в любові 3 хлопець якого я взагалі не пам’ятаю він качок і я прошу щоб він мене навчив підтягуватися і він мене вчить і я навчилася він бвл дуже красивий, і більше я нічого не пам’ятаю

всього сну я толком не пам’ятаю, тільки уривки з нього.снилося, що ч з компанією людей ходимо по якимось будівлям, типу сталкерів.Потім снилося, що я говорю хлопцю, що люблю його, що шкодую про те, що трапилося, він цілує мене і у нас все добре.Потім в кінці виявилося, що цей хлопець мій чоловік, хоча я чітко пам’ятаю, що спочатку це був не він.Сон був дуже приємним, хотілося ще в ньому побути

молода людина, з яким зустрічаємося зовсім небагато (5 місяців) зізнавався в любові, але не на словах, а писав при мені дуже красиві яскраві листівки в яких написано ЛЮБЛЮ

Наяву ми не спілкуємося взагалі, але він мені подобається. Уві сні я йшла до школи і плакала (не пам’ятаю чому) я побачила як він стоїть біля школи з квітами я хотіла пройти повз, але він мене покликав. Я підійшла він мені зізнався що любить мене. Ще я помітила ось що у нього було три троянди і букет квітів він дав мені букет, а троянди залишив. всі. До чого це? Буду вдячна за відповідь.

Добрий день, підкажіть до чого сниться, сидіти за великим столом з молодим чоловіком, який дуже подобається, в оточенні його друзів. Ми зараз з цим хлопцем в сварці. Уві сні він постійно бере мою руку, я відчуваю сором’язливість і здивування, потім я дістаю яскраво-зелений браслет і приміряю, він цього зауважує, і робить комплімент з приводу його, браслет падає з моєї руки, але знайома дівчина застібає на моїй руці браслет правильно , що він сидить на мені впритул, також на самому браслеті я помічаю слово &# 171; дружина&# 187 ;, це дивує і мене і мого хлопця і викликає посмішку у нас.

Вітаю! Снився колишній хлопець (Вадим 6.07.1989) з яким дуже болісно розлучилися рівно рік тому 8.04. 2013р, але часом він дзвонить або вітав в останній раз на Н.Г … уві сні він був одягнений в білу сорочку і джинси сидів, я була поруч поклавши на його плечі голову, він обіймав мене і спокійно, без іронії сказав &# 171; я люблю тебе!&# 187; на що я у відповідь &# 171; я відчуваю&# 187; в кімнаті було світло без вульгарності сон був як наяву

Вітаю! Мені наснилося ніби я вмсете з вампіром літала вночі. І він мені зізнався в любові і попросив менявийті за нього заміж. А я відмовилася.

Привіт, поясніть будь ласка)
Приснився хлопець, який подобається, він визнається в любові і висловлює захоплення в листуванні, я була дуже порада

мені зробили пропозицію руки і серця але просили подумати і дати відповідь до 23 травня бачила кільце але в моїх руках воно стало великим браслетом і я його одягла на руку як браслет

Добрий день Тетяна! мені приснився мій чоловік з яким ми розлучилися дуже важко, але продовжуємо бачиться на роботі&# 8230; це важко переносити, т.до. у нього вже інша&# 8230;. уві сні він приснився мені і зізнався в любові дуже щиро (я це чітко відчула), поцілунків не було, але було яскраве сексуальний потяг і прагнення почати&# 8230; те саме&# 8230; пам’ятаю радість від того що говорив і від усього цього сну, і як раз в цей момент я прокинулася

Приснився негр який визнається в любові і я йому теж кажу і я тебе люблю.В цей час я бачу себе в дзеркалі дуже красивою.

мені приснився сон як отримала повідомлення в соц мережу від знайомого якому раніше трохи подобалася він писав про те що я нібито дуже подобаюся його друга і про те щоб дати йому шанс

Мені наснилося з 12 квітня на 13 (з суботи на неділю): я зайшла на соціальну мережу Вконтакте і прочитала там якісь повідомлення, як: &# 171; Я люблю тебе!&# 187;. Людина, який зізнався в любові, мені знаком. Він мені раніше подобався, а на даний момент я йому подобаюся, але я не відповідаю взаємністю. Вообщем, що це може означати?

Давній знайомий на ім’я Расул уві сні відібрав у мене телефон і розібрав його.Він знущався як ніби кожен день.Тітка сказала, що він не просто знущається.І я вирішила у нього дізнатися. я підійшла до нього і запитала, чому ти знущаєшся наді мною?А він відповів, що любить мене тому знущається і що ревнує мене. До чого це сон?Спасибі величезне за відповідь.

Я стою біля Роминой парадній. Бачу йде він. Забігаю в парадну, а двері не працювала. Я побігла на п’ятий поверх і села на проти сходи і вікна. Рома живе на другому поверсі, але він побіг на п’ятий, потім спустився на четвертий і знову піднявся на п’ятий і сіл праворуч від мене. Я слухала музику в навушниках, правий навушник у мене не працює. Сидимо ми мовчки, сидимо. Потім він сказав:
&# 8212; Я тебе люблю.
Я це погано розчула, але перед до мною з’явилися субтитри &# 171; Я тебе люблю.&# 187; Через дві хвилини я запитала:
&# 8212; що?!
Далі ми мовчки сиділи і потім встали і eokb з парадної куди то разом&# 8230; Далі я не пам’ятаю.

приснився чоловік, якого я люблю. Тільки в реальному житті він не знає, що я його дуже сильно люблю.
Наснилося, що ми стояли на сходах і цілувалися, я його міцно обняла і сказала &# 171; Як же сильно я тебе люблю&# 187; на що він мені відповів &# 171; Настя, ти що&# 187; (мав на увазі, типу не вигадуй), він відповів з глузуванням і пішов, потім я пішла за ним і все&# 8230;

Давно подобається хлопець з факультету, але з іншого курсу і ми не знайомі. Наснилося, ніби він живе в тому ж під’їзді будинку, що і я. Бачила з боку, як він збирається на побачення, чепуриться і у нього були маленькі вусики, мов намальовані (в реальному житті їх не було ніколи), він їх пригладив навіть. Далі картинка змінюється, я стою біля поштових скриньок в під’їзді, і на його поштовій скриньці, було написано його ім’я &# 8212; Павло (насправді навіть не знаю його реального імені) і якась прізвище, далі ще якийсь текст, не запам’ятала. І я наважуюсь нарешті написати записку з визнанням і віддати йому особисто, поки не пішов на побачення. Потім ніби прийшла додому, стою в передпокої, пишу, що він мені давно подобається і далі також не пам’ятаю. Мій брат теж був уві сні &# 8212; він виходив, коли я прийшла писати записку, перевірив, чи є у мене ключі. І ось я вже піднімаюся до нього з листочком, а тут він уже спускається назустріч, я роблю невинний вигляд, запис на аркуші намагалася приховати, але він подивився на листок, потім з цікавістю зазирнув мені в очі, і побіг далі по сходах. На цьому сон закінчився.

Незадовго до цього сну (2 тижні може або 3) наснилося, ніби все ж знайшла його в мережі (під ім’ям &# 8212; Максим Грішаченко &# 8212; прізвище смутно бачила, і чомусь зупинилася на цьому варіанті, і на фото він був дивним якимось &# 8212; з замученим видом і трохи не схожий на себе), наяву ж намагалася знайти з таким же ім’ям і ніяких результатів.

mne uje tretiy ili daje chetvyortiy raz snitsa chto ya s kakimto parnem iv kajdom sne s raznimi oni mne priznalis no kajdiy razya im skazala cht u menya ests paren a vchera mne snilsya odin moy znakomiy i on yakobi priznalsya mne v lyubvi no ya emu toje skazala chto ya lyublyu svoego parnya oshusheniya stranie posle etikh snov

Я розлучилася два тижні тому з хлопцем і тепер часто сниться, що він зізнається в любові (пише або усно говорить)&# 8230; На визнанням я іноді радію, а й іноді якось спокійно реагую&# 8230;

я з чоловіком і з його братом їхали кудись, не пам’ятаю куди, раптом чоловіка різко кудись ведуть, він зникає з сну, його брат підходить, обіймає і каже що любить, що вже три місяці як любить, ні з ким не спілкується&# 8230; впринципі все що я пам’ятаю

Вітаю! Мені сьогодні наснилося ніби стоїть хлопець біля мого будинку і він друг мого улюбленого людини потім він говорив уві сні з моїм батьком щось на зразок того &# 187; Я люблю вашу дочку більше життя&# 187;

За еллектронному адресою людина, яку я люблю зізнався в любові:&# 187; я тебе серечко&# 187;. Так і написав. а потім він надсилав фотографії чоловіків із си на тілі: &# 171; ти офігенна&# 187;
(А в житті мені знайомий каже, що він повинен рано чи пізно зізнатися в любові до мене)

Мені наснилося, що я плаваю в морі з акулою і намагаюся її всіляко дражнити, навіть кусаю за хвіст, і встигаю врятуватися від неї, потім знову намагаюся зачепити її чимось, потім раптом у акули в пащі виявляється моя чотирирічна дочка, я бачу зуби у акули і закривавлену по пояс в пащі свою дочку, яку я намагаюся врятувати, але акула пливе з нею, я навіть беру в руки шматки червоного м’яса, після цього. Сон мені приснився з п’ятниці на суботу &# 8212; з 18 на 19 квітня

Я йшла по добре знайомій мені дорозі. Найдорожчих мені людей підійшов і обійняв мене за талію. Я запитала його що він відчуває до мене, т.до я відчуваю тепло як до свого батька і сказала, що він на нього дуже схожий. А він сказав, що я йому дуже подобаюся. Потім наші дії якимось чином перемістилися в басейн, він пішов плавати, а я залишилася переодягатися. Чому то не одягла верх купальника і вийшла так, побачила іншого чоловіка і збентежився пішла шукати верх. На цьому моменті мене розбудили.

Чоловік з яким я недавно зустрічаюся зізнався мені уві сні в любові, в реальності він мені цього не казав.Відносини у нас поки не зрозумілі, хоча звичайно хотілося б звернути їх в серйозне русло..Уві сні було відчуття щастя від визнання.Дуже чекаю відповіді, спасибі.

уві сні мені мій колишній хлопець поставив мою фотографію собі на аватарку на сайті вконтакте і написав що улюблена моя прости мене я тебе так сильно люби і т.д

Мені наснилося, що мій молодий чоловік на вухо прошепотів, що любить мене, я його спочатку відштовхнула, а потім притягнула до себе і сказала, що вірю

мій найкращий друг, близькими ми в стосунках, приснився уві сні і зізнався мені в коханні, я йому відповіла взаємністю, хоча у мене є хлопець і ми живемо три роки з ним

Спілкуюся в інтернеті з чоловіком приблизно півроку..бачила тільки фото, спілкування саме тёплоё&# 8230;.навіть шкода, що живемо занадто далеко один від одного.Уві сні прийшов до мене в будинок у світлій однотонної сорочці і сказав: я тебе люблю&# 8230; і я прокинулася і навіть не відразу зрозуміла, що це сон.хотілося б, щоб це була дійсність.

здрастуйте, допоможіть, будь-ласка, правильно розтлумачити сон.Мені приснився знайомий по роботі з яким ми спілкувалися деякий час крім роботи.В даний момент ми уникаємо один драга.Він мене міцно обняв і запитав:&# 187; ти мене любиш?&# 187;.Я йому відмовила, але він не збирався здаватися так просто і навіть сказав що тепер він може дати відсіч і поборотися за мене.До чого таке може снитися. Дякую що допомогли розібратися.

Привіт, мені приснився мій колишній хлопець, якого я зустріла в басейні (у мене до нього залишилися почуття) Я сіла біля нього, зануривши ноги в басейн, він підплив до мене і обхопив мої ноги руками, я сказала жартома, що утоплю його, а він відповів &# 8212; Я теж тебе люблю))) Я: – Я сказала утоплю ! він: &# 8212; а я все одно тебе люблю)) І потім я зістрибнула до нього в басейн і він мене поцілував &# 8230; всі )

мені наснилося як мій знайомий зізнався мені в коханні, але при цьому не дивився мені в очі, а я посміхалася і не могла нічого сказати у відповідь (не могла сказати тому що не очікувала почути від нього таке) а потім він привів мене до одноповерхового дерев’яного дому блакитного кольору, а потім ми вже опинилися всередині будинку&# 8230;

мені снилося, що мій однокласник зізнався мені в коханні, раніше я його любила, а от тепер не знаю. уві сні він влаштував для мене флешмоб, після якого зізнався мені в коханні, а я злякалася і втекла. він побіг мене наздоганяти&# 8230; а потім сон закінчився.

прогулянка з хлопцем, русявий чоловік, купував мені квіти, бузкові весняні квіти, книжковий магазин. чоловік зізнається в любові

КОХАНИЙ ЛЮДИНА ЗІЗНАВСЯ У ЛЮБОВІ ВО СНЕ, ХОЧА НА ЯВУ розлучаємося з ним ДВА ТИЖНІ ТОМУ&# 8230;

мені приснився колишній коханий чоловік і він зізнавався мені в коханні що здавалося неначе це відбувається на яву уві сні він доторкнувся до мене

Мені приснився мій колишній молодий чоловік, який зайшов до мене в гості, сказав я люблю тебе&# 8230; я від цього прокинулася

Мені приснився мій молодий чоловік, з яким в даний момент ми в сильній сварці!Сон був такий: Я йшла по місту, раптом я почула &# 171; Таня, Таня&# 187;, але я не обернулася, подумала що звуть не мене!Потім знову чую:&# 187; Тетяна&# 187; і я обернулася, і побачила що взади мене йшов мій хлопець і це він кликав мене!Я почекала коли він підійде до мене, він підійшов, запитав чому я не відгукуюся, став мене обіймати, називати мене ласкавими словами, але так як в житті ми в сварці і я в образі на нього, я відверталася і у відповідь його не обіймалися!Він сказав що скучив, і що любить мене!

Мені наснилося, що він до мене прийшов обійняв і сказав, що &# 171; Любить мене дуже&# 187; я йому сказала щоб не брехав..він промовчав

незнайомий молодий чоловік визнавався мені в коханні, але я знала, що у нього є дівчина&# 8230; він притискав мене до себе цілував і каже що любить, я намагалася чинити опір і нагадувала йому про те що він не вільний, але він все сильніше притискав і знову говорив, що любить.

наснилося лист на стіні нібито вірша підписане чоловіком повністю ім’я та прізвище до письма на скотч приклеєні шіколадние кофет червона коробка була дуже здивована і зраділа потім мірила куртку червоного кольору у мене колись була така ж стала мала потім згадую що не моя а мама куртка хоча у мами реально такий куртки немає потім знову дивлюся лист чоловік поруч відкриваю коробку іпросипаюсь

я сіділа на лавочці чека хлопця а коли ВІН підійшов то тримай букет и спитай чінехочу я війт занього! и показавши кальцію я Довго недумаючих сказала так хоча вжіті яб Ваган!

я гуляла з подругою і зайшла в якийсь клуб потім підійшов мій знайомий колишній однокласник і почав говорити що любить мене і після ми почали зустрічатися потім я вийшла з клубу і пішла додому (уві сні) через деякий час я знову пішла в той клуб і там він вже був з іншою дівчиною ми тоді було моторошно прикро і я прокинулася все!

Я сиділа (не пам’ятаю де), Денис підійшов до мене і передав папірець, на ко оройя було написано його почерком &# 187; Я тебе люблю. &# 187; .

Мені наснилося як ми з моєю колишньою коханою просто лежали на дивані і вона повернулася до мене, посміхнулася і сказала слова я люблю тебе і ніжно поцілувала.

здрастуйте, снився колишній хлопець, зустрілися на якомусь заході і він там був чомусь, і потім він покликав поговорити, зізнався в почуттях розповів як є&# 8230; я була на 7Небо від щастя&# 8230;.

Вітаю. сьогодні мені приснився сон в якому я побачила свого колишнього. Зараз у нього є дівчина. і ось наче уві сні, він підходить до мене і знову починає визнаватися в любові, я говорю: а як же дівчина твоя?до неї немає почуттів?а він відповідає: не такі як до тебе, з нею це просто так. я хочу бути з тобою. ти б хотіла все повернути? і як ніби він мене обіймає і я вже сама не знаю хочу цього чи ні, але коли він мене обіймає уві сні, пробігає тремтіння по тілу. а так, ми розлучилися півроку тому, у мене немає хлопця в даний момент але і його повернути я не хочу.щоб міг означати такий сон?

Мені сьогодні снився один чоловік. Спершу я була одна в клубі вночі. І коли вийшла на вулицю, знайомий гарний чоловік (але одружений) в той час теж заходить. І кличе мене говорить підемо поговоримо. Поки нікого немає. і він сказав, що хоче зі мною зустрічатися.

Я піднімалася сходами, він спускався. Він зупинився біля мене, погладив мене по голові, і сказав: &# 171; Зая, я люблю тебе&# 187;. Цю людину я знаю близько, але любовних відносин між нами не було.Уві сні було дуже багато інших людей, але осіб не було видно.

Вітаю! Мені наснилося, що я зізналася в любові своєму однокласнику в їдальні, але він мені відмовив. І ми поцілувалися. Далі я зайшла в клас і вчитель запитав &# 171; Навіщо ти це зделала?&# 187 ;, на це я відповіла &# 171; Мені так стало легше!&# 187;

Привіт, мені наснилося як мені зізнаються в любові два молодих людини. Один мій колишній, а з іншим ми не в дуже хороших відносинах. За життя я відчувала до двом почуття. Уві сні я дала позитивну відповідь колишньому.

Мені приснився сон, з 08: 05-09: 05.Я спілкуюся з одним який старше мені на 10 років, він вокаліст в групі, я ходжу на його концерти.Так само, ми листуємося вконтакте, він підтримує мене, а я його.Йому приємно спілкуватися зі мною, так само як і мені.Насправді, я ревную його до інших фанаток, але думаю це не правильно, адже я для нього, не дівка, щоб ревнувати.І ось сон був такий: Я йому написала&# 187; Та ти мені подобаєшся дурочек, але вік у нас з тобою не підходящий.Він відповів: вік не перешкода, ніхто і не подумає, що я на стільки старше, адже я просто високий, а ти у мене маленька.І потім я прокинулася.(Перед моїми очима були ці слова, як листування вконтакте)

Мені подобається вона дівчина вже 12 років, вона знає про це, але не любить мене, мені приснився вчора сон як був якийсь збір, там були однокласники і батьки, вона хотіла зі мною поговорити і я точно уві сні знав про що, вона хотіла зізнатися мені в коханні далі я не пам’ятаю але точно знаю що вона мені не зізналася. Скажіть будь ласка що це означає

Доброго дня, Тетяно! Наснилося ніби-то я перебуваю в кв колишнього чоловіка, там був маленький хлопчик 8-12мес / ніби це наш син, але наяву йому вже 10 років /. У квартирі був мій племінник і моя мама. Чоловік колишній каже: що мама прийшла? Я кажу ну давай я попрошу, що б пішла / я бачила, що він хоче сказати мені щось важливе /. Потім ми знаходимося в якомусь великому торговому залі і він у натовпі пішов вперед, а я двоюрідній сестрі кажу: що мені робити? Я вже у нього п’ять днів перебуваю і ніяких дій: ні розмовляємо, ні спимо? Може мені першою розпочати розмову, а він мені &# 171; немає, чекай, коли перший почне&# 187; Потім ми з б / у чоловіком лежимо на ліжку в обнімку. Я її обіймаю його спину руками. Він мені два рази каже: &# 171; Вір мені!&# 187; Потім визнається в любові: Я тебе люблю. Я йому у відповідь кажу те ж саме. Потім ставлю запитання: і що далі, як будемо жити? А він каже: натисни на мене. Я в подиві: як, чим, чому? І тут прокинулася від дзвінка телефону.

мені наснилося як хлопець в солдатській формі тільки що прийшов з армії кричить під моїм вікном в рупор як він мене любить і вірний мені і хоче бути зі мною виклав з квітів серце і я тебе люблю свічками я довго не виходила але потім вийшла і ми були разом.

Наснилося що знайомий хлопець з коледжу дуже сильно приставав до мене, ліз обніматися, носив на руках. З цим хлопцем ми не дружимо, просто поглядами переглядаємось і іноді по жарти кривлятися один одному.Загалом спілкування з ним немає, тільки переглядкі.

ну це було в коледжі в одній з аудиторій поруч був мій друг і хлопчик який подобається&# 8230;.він мені зізнавався в любові, а я чомусь сміялася з нього і переглядалися з одним

Ми були з класом на вилозке і лежали десь на землі і мій однокласник який мені подобається зізнався мені в коханні а я йому не повірила

Мені приснився чоловік, який мені подобається. дуже. Раніше ми симпатизували один одному, зараз поки спілкуємося як друзі.
Уві сні ми були на якомусь пікніку, був ще хтось з наших друзів, але осіб я не пам’ятаю. Ми відійшли навіщось в сторону, почали дуріти, штовхатися, потім він мене обняв і ми так сиділи біля дерева на траві. Компанія нас кликала назад, поки я відповідала їм, що &# 171; зараз ми прийдемо&# 187 ;, він вимовив, що любить мене. Я була в шоці.

МИ сиділи в кафе з моїм хлопцем і з одним (Його звуть Денис, мого хлопця Костя), Кості зателефонував хтось і він сказав, що йому потрібно терміново їхати, Денис сказав, що проводить мене до будинку. Місто було не знайома. Ми йшли, він дивився на мене, а потім він схопив мене за руку і ми побігли кудись, потім він різко зупинився і сказав: &# 187; чому Костя а не я? я відповіла, бо люблю його, а він мене, на що він мені відповів: &# 187; а я теж люблю тебе, ти це розумієш?&# 187 ;, у мене був шок, я запитала як так могло статися, він сказав, що це сталося з тих пір, як він перший раз мене побачив, після цих слів, він схопив мене знову за руку і побігли у напрямку до яких- то вдома, я просила його відпустити мене, він сказав мені що руку він мою відпустить, але з серця не зможе ніколи. Потім все уві сні було смутно і я прокинулася

Мені приснився мій дуже хороший друг, ми з ним зараз дуже тепло спілкуємося. Початок сну не пам’ятаю, пам’ятаю що він стоїть і дивиться на мене і каже:&# 187; Я тебе люблю&# 187 ;, потім різко змінюється картина і ми опиняємося сидять в його машині. До цього не видно було де, в якій місцевості ми знаходимося. Потім сон прекращяется.

мені наснилося що у мене запитує жінка, з якою я вже не зустрічаюся, люблю я її!? І, я їй відповідаю що я її дуже сильно люблю і потім ми разом вирушаємо в якийсь ресторан і там бачимо один одного але потім губимося&# 8230;

Вітаю!Мені наснилося що мені зізнався в любові мій хлопець, але до цього сну він мені не говорив що, він мене любить.Він мені своє визнання написав в маїл.агент.Ось хочеться дізнатися до чого б це?І віщий це сон?Сон приснився сьогодні вночі, з 17.05.14 по 18.05.14

Мені наснилося що я спочатку заблукала коли шукала свого молодого чоловіка щоб попросити його про допомогу, потім ми з ним разом розвішували чисте дитячу білизну, закінчивши цю роботу ми пішли посидіти на лавочці. де він мене обняв і сказав що дуже скучив а потім поцілував, хоча ми вже тиждень не спілкуємося. але сварки не було

Я стояла і плакала. Було темно. до мене підійшов знайомий, обняв мене, і сказав що любить. Пам’ятаю як стукало серце, і що я відсторонилася, а далі нічого не пам’ятаю

наснилося друзі з роботи.і кілька з них розповідали по черзі мені, що ще один співробітник, з яким я добре спілкуюся, відчуває до мене почуття, або подобаюся йому, або любить, і він передав мені троянди, біло-рожевого кольору.мені було дуже приємно.а потім я зустрілася з ним самим, він теж розповів мені щось подібне, але конкретно я не пам’ятаю.я була приємно здивована, але не більше, нічого йому не сказала.у мене є молодий чоловік.

мені наснилося що посварилася з хлопцем з яким починаю будувати відносини, потім лист він мені прислав але там не зовсім визнання в любові а типу він завжди таку шукав сильну целеустреммленую і в цьому дусі

Мені наснилося, що мій найкращий друг, з яким ми вчилися з 10 по 11 клас, зізнався мені в коханні, хоча і у мене і у нього є своє особисте життя. Дружити ми з ним почали тільки після школи. Зараз він навчається в іншому місті і живе зі своєю дівчиною. Але ми спілкуємося по інтернету. І мені наснилося, що він приїхав, ми зустрілися, почали розмовляти. А потім він каже: &# 187; ти навіть нічого такого не говориш, я думав, ти скучила за мене. Адже я ж&# 8230;&# 187; Потім була пауза і продовжує:&# 187;..адже я ж тебе люблю.&# 187; Далі деталей не пам’ятаю, але я чомусь почала думати, що нам тепер робити зі своїми реальними другими половинками. Сон мав теплими відтінками і рамантіческім настроєм, ніякої тривоги я не відчувала.

Молода людина говорить, що закоханий в мене, незнайомий, як звуть не знаю, знаю тільки, що молодший за мене на 3 роки

Вітаю! мені приснився сон, в якому був хлопець якого я люблю, але не впевнена чи подобаюся я йому. Уві сні було наступне: ми стояли в під’їзді був він подруга і ще хтось. прийшла тітка і все кудись розбіглися. я вийшла на вулицю і побачила як він зупиняє газель намагаючись виїхати і я в цей момент кричу його ім’я &# 8230; не пам’ятаю що було далі в подробицях, ну так ось він підбіг до мене і сказав, що любить і міцно обняв, а потім я сіла на лавочку а він на асфальт, далі я прокинулася

Вітаю. стояла я, колишній хлопець і його друзі мені говорили щоб б я його пробачила що він мене любить. він сидів на своєму мотоциклі і говорив що мене любить.розлучилися 9 місяців

моя подружка любила Рому а він її і як то раз він її говорить я тебе не люблю і він мені пише в письмі я тебе люблю твої ноги красиві і ти сама красива будеш зустрічатися

мені наснилося&# 8230;.як я сиділа на уроці з братами.вони сиділи позаду мене і одного поранили в голову кулею а в іншого не потрапили&# 8230; я постояно ховалася тікаючи, боялася чт мене теж уб’ють&# 8230; і мій однокласник сидячи в таксі сказав мені що любить мене я відповіла взаємністю

Мені наснилося що я сиділа на парті а позаду мене сидів кохана людина, і його друг ставив мені запитання люблю я свою кохану людину а я відповідала немає. А кохана людина за моєю спиною шепотів що мене він любить.

Вітаю. Мені снилося, як людина, яка мені подобається в житті, зізнався мені. Спочатку ми посварилися, я була ображена. А потім несподівано приходить повідомлення, в якому він зізнається в любові. І повідомлення виглядало якось незвично. Я прочитавши його, дуже зраділа.Наяву у нас трохи складні відносини, т.е. він мені подобається, а йому&# 8230; навіть не знаю. Заздалегідь дякую!

Мені наснилася моя любов ну можна сказати і так. я ніколи не відчував таких почуттів. Були в якійсь квартирі, шпалер не було, все зламано, облізлий. я лежав вона сиділа на проти. і точно не пам’ятаю, чи то ми жартували поганими жартами або лаялися. але точно пам’ятаю хамили один одному. потім вона нахилилася і притулилася до грудей і сказала якісь дуже теплі для мене слова, що щось подібне до я сумую або я люблю тебе точно не пам’ятаю! але я чомусь промовчав набігли якісь люди і мені здавалося що говорити при них як то це не зручно, і я прокинувся!(Прошу допоможіть! цей сон не виходить з моєї голови.

Привіт, приснився сьогодні сон, каталася на гірці з гарним хлопцем, але це не мій чоловік, дуже схожий на знайомого хлопця, навіть ім’я пам’ятаю Саша.Він скотився перший а потім підійшов до мене, встав на коліна і сказав, Катя я люблю тебе.Я була щаслива, тому що уві сні теж була в нього закохана.І все сон закінчився, але залишилося дуже приємне відчуття, цього хлопця я не бачила багато років і любові до нього не було.Сон такий вперше.До чого б це?

У мене є подруга ми знайомі з дитячого саду, і уві сні вона зізналася мені в коханні але при цьому сказала це більше від відчай, бо уточнивши сказала що ми більше ніколи не побачимось! Що це означає?

Сьогодні під ранок мені приснився чоловік, який нібито був моїм сусідом і я його дуже боялася, намагалася уникати.Але, коли він насильно мене зловив, то зізнався, що дуже любить, і я зрозуміла, що теж шалено його люблю.Але що це за людина я незнаю, в моєму житті навіть подібного немає.Якщо можна, хотілося б дізнатися позначення сну.Заздалегідь дякую!

наснилося що молода людина який мені дуже дорогий зізнався мені в коханні і ми весь сон шукали місце де б поцілуватися хоча в реальному житті є своя квартира

снилася знайома яку давно не бачив, рідко листуємося. Вона зізналася в любові і запропонувала бути в місці але потім поїхала (уві сні), прокидався кілька разів вночі, а коли засинав намагався дізнатися куди вона поїхала і шукав її

Ну вообщем уві сні до мене приїхав мій коханий чоловік ну він роздягнувся і ми сіли на диван почали розмовляти потім почали целоваті і в цьог він мені починає прізнаватся в любові говорить що любить мене дуже сильно але крім цього ще сказав що він нас обох любить тоесть свою колишню дівчину і я як то растроилась дуже сильно і все я прокинулася.

Наснилося, що я стою на пришкільній стадіоні, і раптом блискавки навколо починають виблискувати і грім гримить. Встав у дерева і мені блискавка, як татуювання, точки на боці випалила, але болю не відчував, а відчував страх, що можу загинути, добираючись до школи. Все таки зважився і забіг. Почався шторм, пластикові двері відкривалися-закривалися. Начебто в школі був, а потім якась угруповання, що чи. Банда, але мені в ній затишно. І ось я сиджу у відокремленій кімнаті з дівчиною, яка мені подобається, і боязко зізнаюся їй у коханні. А потім приходить Тоні Старк з якоюсь дівчиною, мені не знайомої, і ми виходимо, а вони залишаються. всі.

мені наснилося, що я приїхала в гості до свого хлопця, але він поводився як то холодно зі мною. після я почула як він говорив своєму другові про те що він не любить мене

Вітаю. Сьогодні, мені приснилася дівчина, яка мені давно подобалася. Вже понад 2 роки, але я точно не знав, так це. Вчора ввечері я їй написав, ми познайомилися, я дуже часто останнім часом думав про неї. Сьогодні Четвер, С Воскресіння по понеділок мені наснилося як я з мамою йшов додому, вони сиділа в вантажівці з батьками, її молодша сестра бігала навколо нього, вона сміялася, а я просто стояв, наші батьки прекрасно розмовляли, хоча в житті вони не знають один друга. Увечері в понеділок я їй написав і т.д., після чого з Понеділка по вівторках мені вона прісналась, як я тримав в руках листок, і ми там переписувалися, хоча ручки у мене не було.. Вона написала &# 171; Я тебе Люблю.&# 187; Я написав &# 171; Взаємно)&# 187; Після чого я прокинувся відразу ж о 9 годині ранку. А той сон, з Віск. по Пон., тоді я прокинувся о 3 годині ранку. І довго не міг заснути) Сподіваюся, Ви мені його расталкуете) Заранее спасибо)

я дуже сильно люблю одну людину.. але на жаль ми перестали спілкуватися, щось на зразок сварки.. вже як місяці 3
до цього були просто друзями
мені де то раз в два тижні снитися сон що ми миримося з ним, я не розумію до чого це
але вчора приснився сон, як він подзвонив мені на телефон, ми розмовляли, потім я запитала мета його дзвінка, він відповів &# 8212; &# 171; я хотів сказати що люблю тебе&# 187; , Після цих слів я чомусь стала плакати, і всі.. прокинулася

т.до. ми зараз посварилися з хлопцем я про нього думала вчора весь день ,, і вночі мені приснився сон що він вибачається і каже що любить мене дуже.

Доброго дня, Тетяно!Мені снився сон кілька разів поспіль .У ЕОМ сні був хлопець який мені дуже подобається і я .Ми з ним дружньо розмовляли про щось, але в один момент я попросила його обійняти мене, він без зайвих питань, не важко обійняв мене і сказав що містить фразу:&# 187; Я люблю тебе!&# 187; у відповідь я йому нічого не відповіла, але була така щаслива і на цьому мій сон закінчувався, але при всьому цьому неа насправді у нього є дівчина яку він любить .Але перед тим як почав зустрічатися з нинішньою дівчиною він предлогал мені зустрічатися я відмовилася, а зараз дуже шкодую .Допоможіть мені будь-ласка.

наснилося як обіймався зі своєю дівчиною вона говорила що любить мене, хоча є колишньою дівчиною а в жизні перед расстованіе сказала що не любить мене, найцікавіше я розумів що це сон і не хотів прокидатися і їй говорив уві сні що це сон і якщо я прокинуся то не буде цього моменту вже, а вона успакаівала мене і говорила що любить, що все буде добре, мене насторожує це

Я досить давно добре спілкуюся з молодою людиною, він навіть пропонував мені встречатся, але я йому відмовила. Але спілкуємося ми з ним до сих пір, даємо один одному поради, підтримуємо в будь-яких ситуаціях. Дак от вчора мені наснилося, що ця людина визнається мені в коханні, ми на вулиці, навколо зелено, сонце, але я йому не вірю плачу, т.до ми спілкуємося і я навіть подумати про це не могла, а він тримає мене заруку і не відпускає і твердити я люблю тебе давно, люблю, чому ти мені віриш. Сон із четверга на п’ятницю, не знаю навіть, що і думати, скоро їду з міста і навіть не знаю будемо спілкуватися з ним чи ні. Дуже хотілося б дізнатися, що ж означає цей сон, заранее спасибо.

на вулиці темно індикатором годину не знаю.В руці тримала дерев’яну кухонні лопатку.Яку хочу купити насправді але все забуваю.Він дивиться мені в очі і каже мені компліменти і визнається мені в коханні.А за його спиною стояла мама моєї покійної подруги і дивилася на мене не схвальним поглядом.Я опустила голову і сказала йому що у мене є чоловік і я його люблю.

Вітаю! Мені приснився сон з п’ятниці на неділю. У ньому хлопець (з ним я познайомилася на конференції в моєму коледжі, та й бачилися всього пару раз) зізнався мені в коханні, а я йому у відповідь сказала, що він мені подобається. Після він ніби поцілував мене і пішов. А з боку я бачила, що він йшов сумний і сумний під дощем. Що це може означати? Адже в реальному житті у нього є дівчина, а у мене є свій улюблений чоловік.

Мені наснилося що молодший брат мого хлопця, за листуванням зізнався мені в коханні. подробиці я толком не пам’ятаю, але пам’ятаю повідомлення в якому він описав пункти, чому він мене любить, але не може бути зі мною!

Мені приснився мій клас на якомусь святі, швидше за все на новому році.Там один хлопчик, який мені подобається зізнався мені, швидше за довірив таємницю, про те що закоханий в мою подругу, а потім коли я його на пряму запитала, чи любить він її, він зізнався що любить іншу.А потім я пожартувала над ним, зробивши вигляд, що розповіла їй.

Мені приснився хлопчик який мені дуже подобається вже напевно рік!У цьому сні я сиділа вдома з подругами і раптом у мене задзвонив телефон.Був висвітлений номер цього хлопчика, при цьому я дуже сильно злякалася, тому що раніше він мені не разу не дзвонив!Я вирішила відповісти на дзвінок.Коли я взяла трубку я була вражена.Спершу він мене запитав, я Таня чи ні, коли я сказала що я Таня.Він мені почав говорити те що я йому дуже сильно дорога і що він мене любить.

Вітаю. Мене звуть Ганна і мені приснилося, що я їхала в автобусі і зустріла там подругу, вона була зі своїм братом (хоча в житті у цій подруги немає брата). Цей хлопець був дуже красивим. Ми приїхали до якогось занедбаного будинку і вирішили залізти на нього. Подруга залишилася внизу, а ми з її &# 171; братом&# 187; полізли. Забравшись наверх, ми зрозуміли, що вниз спуститися буде складно і тоді я сказала йому, що він мені подобається, на що він відповів, що любить мене. Це було дивно почути від незнайомої людини визнання в любові. Далі я не пам’ятаю сон&# 8230;

Доброго дня, Тетяно.Мені приснився сон, в якому хлопець, якого я в душі люблю вже дуже довгий час, зізнався мені в своїх почуттях.Я відвернулася, промовчала і заплакала.Але цю сцену побачив молодий чоловік, якому я подобаюся і він не хоче мене відпускати навіть в житті.І між ними зав’язалася бійка.Після чого я втекла, а коли повернулася вони не звертали навіть уваги на мене.Потім той, якому я подобаюся відштовхнув мене неприємними словами, а той, який зізнався просто посміхнувся, коли ми зустрілися очима.Тоді я плакала і дуже переживала уві сні.Але головне те, що той хлопець, який зізнався мені в коханні, зробив в житті мені дуже боляче.Може тому я промовчала у відповідь на його визнання?

Я була з подругою і її брат гуляв з нами . він баскетболіст . Після ми пішли в їх будинок . Вони відвернулися від мене і вона дала йому папір, а він червоною ручкою написав там &# 171; I love you &# 187; . Я дуже здивувалася . Він пішов. Кидав м’яч в корзину . Я пішла до нього . Він мене обняв . А потім я опинилася в його кімнаті, але його там не було . Я почала шукати його, але його не було . Кімнати були нескінченні &# 8230;.

Мені наснилося що мій коханий чоловік (але ми не зустрічаємося) зізнався мені в коханні в соціальній мережі вконтакте. До чого б це? І цей сон може збутися ?

Привіт, мені приснився сон про те, що хлопець моєї найкращої подруги зізнався мені в коханні.. в інтернеті..при цьому хлопець подруги знаходиться в іншому місті (служить).До чого цей сон?

Наснилося, що подруга показувала мені свій негативний тест на вагітність, потім одна подруга втратила свідомість, а коли прийшла до тями зізналася в любові, але я це всіляко заперечувала, потім мені приснилося що я була у хлопця в гостях (він не вільний), і тут прийшла його дівчина, він почав мене ховати.

Вже майже пів року я спілкуюся з хлопцем в соц.мережі. Ми один одному відчуваємо почуття. Але кожен раз коли сваримося, ми стаємо просто знайомими.І ось мені приснилося те, що він зізнається в соц.мережі, що любить мене, а я не знаю що мені відповісти.

У мене реально є дівчина.Мені наснилося, що моя однокласницю з якою я не спілкуюся, визнається в любові і пропонує бути з нею, а я їй відмовляю.

Мені наснилося, що хлопець який мені подобається зізнався в любові, але без слів. Він передав мені записку і ми дивилися на один одного.

мені пріснівся сон в якому хлопець Який мені дуже сильно подобається можна даже Сказати что я в него влюбилась у сні прізнається мені в коханні

Снилося як я зустріла знайому і запитала її про одного. У неї задзвонив телефон. Вона сказала пару слів. Через деякий час з’явився мотоцикліст і почав мене переслідувати. Я тікала, він за мною, била його збивала з мотоцикла, але обличчя не бачила (він був в шоломі). Забігла в будівлю, закрилася за якийсь дверима. Він вибив скло в двері і засовує голову в отвір. У ньому я дізналася свою колишню любов.(12 років його не бачила і дуже давно не згадувала). Зрадівши, що побачила знайоме обличчя вийшла з кімнати, більше нагадує громадський туалет. А він уклавши мене в свої обійми, говорив, що довго шукав, і тепер нікуди не відпустить. Раптом я оглядаюся, а ми стоїмо посеред поля з молодими Паростки трави соковито зеленого кольору. Він стає на одне коліно і робить мені пропозицію вийти за нього заміж. Я йому кажу, що в мене дитина є, а він:&# 187; Не важливо, так ти вийдеш за мене&# 187;. Ще спливала картина стіни, а на ній висять фото в рамочці, а на фото я з ним. Це як би його стіна. А в реальному житті ми не бачилися 12 років і жодної фотографії у нас немає. Фотографувалися разом 12 років тому, але плівка засвітилася

Пуд-до, мій знакомф парнень, ми раніше з ним встречаліьс але не довго, снився концерт, він виступав там, і побачив мене і не відводив очей, до мене підбігли і сказали, що я повинна з ним танцювати, і коли почалася пісня я втекла він побіг за мною, і впав на коліна, плачу почав говорити, що е може без мене, що любить мея силь але, цілував мене, руки

Мені наснилося, що я перебувала в будинку своїх батьків з чоловіком, який мені подобається, він одружений, і я заміжня.Ми з ним гуляли по лісі, було багато соснових дерев, через гілки яких сліпуче сяяло сонце, співали птахи.Було легко і спокійно.Потім ми опинилися в квартирі моїх батьків, в їх спальні, ми лежали на ліжку оголені, по всій видимості ми займалися любов’ю, він був відвернуть від мене, я обіймала його зі спини, і він сказав &# 171; я люблю тебе&# 187;, а я відповіла &# 171; я теж.На цьому сон закінчився.

Ми сиділи поряд на лавці, на перерві на школьком ділянці. Потім вона каже: &# 171; Я люблю ебя вже давно, але говорю тільки зараз, прости меняза це&# 187; і обняла мене.

Навіщо то покликав її подругу і вийшла моя колишня яку я до сих пір здається люблю.вона кинулася до мене зі словами як ти міг як міг з’явитися зізнатися і знову прірву я ж люблю тебе до сих пір люблю я обійняв її вона била мене кулаком по спині і твердила люблю. я теж тебе люблю зізнався я і ми пішли правда нас ще малою весь час супроводжував

Мені наснилося, то як я пішла в школу (мені 13 років) і хлопчик, якого я люблю кинув мені записку, з освідченням у коханні до мене. Розтлумачте мабуть сто, дуже цікаво, що озночает мій сон.

Мені снилося що Новий Рік. Всі діти гуляють на вулиці, і мені, раптом захотілося, щоб мені хто небудь зізнався в любові. Ось я гуляю, гуляю, вже замерзла і пішла додому, думаючи, ну все, облом мені, а потім, вже відкриваю двері під’їзду і мені каже якийсь хлопчик: давай зустрічатися! Скажіть будь ласка, до чого це?

До мене під’їхав чоловік, якого уві сні я зняла, сказав, що дуже сильно любить мене, я подивилася в його очі і побачила в них дуже велику Любов!

Наснилося, що ми були в сварці з моїм хлопцем . Ми сиділи за столиком і з нами ще моя подруга. І як то так виявилося, що б сиділи за столами з їжею і ззаду ще був один стіл з їжею . Повз нас проїжджала якась дівчина на мотоциклі . Вона підійшла до нас . Мій хлопець її почав захоплюватися .Я приревнувала і пожартувала тип&# 187; так їздив, що прям кулька мало не лопнув &# 171; (над нами були кульки) І все Розлютившись на мене, почали говорити &# 171; що ти до неї чіпляєшся &# 187; і в цьому дусі . Я ж природно почала відмовлятися, що просто пожартувала та й все .Вони ніби не чули мене і знову звинувачували мене . Я пересіла за інший стіл, що був ззаду, тип &# 171; там інша їжа &# 171; -і знову на мене почали всі кричати і звинувачувати в такому поганому ставленні до цієї дівчини . Я ж почала знову відмахуватися, що я тоді пожартувала і за стіл пересіла за їжею .Потім мій хлопець встав, пішов за ріг, а там начебто сиділа мало не натовп (стадіон чи що) і він взяв букет соняшником, сів на коліно і почав освідчуватися в коханні тій дівчині . Може він їй і пропозиція робив, тільки через свого крику я нічого не чула ((

я гуляла з подругою, ми зупинилися біля кафе до мене підійшов один хлопця і запитав де він, я сказала чого це я повинна знати, підходить його ще брат вони починаю розмовляти, і тут різко тема змінюється, брат брату говорить що у нас з ним є що то загальне, він повертається до мене і каже те ж саме, сказав що я йому шалено подобаюсь, дивно було те що я йому відповіла взаємністю, тому що це теж найкращий друг хлопця

мені наснилося, що хлопець (з яким я зустрічалася, у нас були дуже напружені стосунки, але я мрію бути з ним, він в моєму серці, але він сказав що ми не можемо бути разом), так ось приснилося що він мені каже:&# 187; Я знову в тебе закохався&# 187 ;, снилося що то ще, але я не пам’ятаю що, але знаю що сон був дуже приємний

Вітаю. Сьогодні вночі мені приснився сон, в якому моя однокласниця (ми в 11 класі) зізналася у своїх почуттях до мене через лист. У цьому сні брала участь ще моя сестричка (15років). Спочатку моя сестра і однокласниця куди то втікали від мене залишаючи якісь ввещі для розгадки де їх чекати. Зрештою я опинився в якомусь приміщенні з сестрою і однокл.Однокласницю покликом Анна. Так ось вона вручила мені лист і я відразу зрозумів що воно про визнання в любові. Як тільки я почав читати мене спочатку охопило почуття збентеження а потім на душі стало так приємно як не було ніколи.І тут бум і я прокинувся. Скажіть будь ласка що означає такий сон. спасибі за увагу.

Я гуляю по місцях, де я раніше жила, очима шукаю одну людину, я на ходжу його компанію, спілкуюся з ними, хоча я на вербу з ними не спілкуюся, вже пізно, я з подругою йду до нього, щоб переночувати, мати добре приймає нас, я опиняюся у нього в кімнаті, я з ним цілуюся зізнаюся в любові, потім начиню забирати свої слова, починаю переживати, що з ним цілувалася кажу йому, що він хворий, збираюся і йду на зупинку, сідаю в автобус і їду.

я з сестрою (двоюрідною) стояла на зупініі підійшов один сім * їі почав розказуваті шось про ті шо Валера снив мені Ранее (цього НЕ Було) а потім Вже підійшов Валера и визнаючи мені в коханні

Доброго дня, Тетяно.Ось уже третю ніч поспіль мені уві сні зізнаються в коханні мої друзі, до чого кожен раз різні. Позавчора визнання було дуже несподіваним, ми просто щось обговорювали і він випалив не в тему: &# 171; я тобі люблю&# 187; і я нічого не відповіла, просто пам’ятаю сильні емоції подиву, навіть швидше за все шоку. Вчора ж уві сні визнання прозвучало від мого друга дитинства, який і справді в мене закоханий вже багато років, але я до нього, крім дружніх почуттів, нічого не відчуваю. Уві сні після визнання, він відправив мені на телефон фотографії, як я їду в якомусь автобусі, і я пам’ятаю, що буквально пару днів назад мені дійсно снилося, як я їду в автобусі, в якому походу і були зроблені фото, але свого друга я там не бачила і не можу згадати, щоб він взагалі там був. Так само він мені уві сні, після фотографій, писав якісь повідомлення, але я не згадаю, що там саме було, тільки можу сказати, що негативних емоцій не було. Сьогодні мені наснилося ще одне визнання мого хорошого друга, з яким спілкуюся краще і більше, чим з іншими.У нього є дівчина. Визнанням я так само була здивована, але не так сильно, як в позавчорашньому сні, пам’ятаю тільки що я запитала: &# 171; А як же Іра?&# 187; (Іра- його дівчина), – на що він почав кричати, що вона йому не потрібна, а любить він мене. Я засмутилася і була здивована&# 8230; Мене хвилюють ці дивні сни, т.до. у мене є хлопець, з яким ми зустрічаємося вже більше 2 років, відносини у нас прекрасні, без сміття. З друзями, які мені наснилися, я спілкуюся дуже добре і досить часто. Сни змушують насторожуватися, і тепер не знаю як з ними продовжувати спілкування.

Іноді я можу відчувати, що зустріну когось, і я його зустрічаю. Вчора я зустріла свого колишнього хлопця, з яким ми розлучилися не дуже добре і з моєї вини, але я дуже хочу його повернути і не мислю життя без нього, я готова змінюватися і робити для нього все найкраще. Уві сні він зустрічався зі своєю колишньою дівчиною, але написав мені (або сказав), що любить він мене, але бути ми разом не можемо. Свої відчуття уві сні не пам’ятаю

Мені наснилося, що я вже досить доросла (зараз мені 16) і я сиджу поряд з якимось чоловіком, я запропонувала йому зайнятися сексом, але він відмовився і пішов як би в іншу кімнату, я відразу засмутилася, але пізніше він зайшов і почав розповідати що то типо зірку з неба дістану і всяке таке, навколо друзі і яка то вечірка, ну ось і в кінці ми обняліссь і я заплакала, ну от як то так..)

Мені наснилося як мій колишній колега визнається мені в коханні, але ця людина одружений і ми з ним вже не спілкуємося.

Вітаю! Мене звати Надія. Приснився незнайомий високий молодий чоловік. Це було точно не пам’ятаю восени, ближче до зими, уві сні було прохолодно. Він зізнався мені в коханні, що не бачив сенсу в житті без мене.З початок мене це визнання з легка здивувало, але потім і я у відповідь йому зізналася теж в любові.Навіть відчувала як він мене цілував. Сон приснився під ранок. спасибі.

в перший раз, мені наснилося, що він на вухо мені уві сні шепоче, що любить мени і всередині у мене все перевернулося в цей момент (наяву зізнань немає ні з мого боку, ні з його), а сьогодні приснилося, що у мене випадково виривається, між рядків у розмові,&# 187; Я люблю тебе&# 8230; я дуже тебе люблю&# 187;, а він почав м’ятися і я сказала, що йому послухалося&# 8230;&# 8230; до чого це все?

Мій знайомий, він з моєї колишньої компанії, всім я подобаюся, один він від мене віддаляється, ну симпатична йому і все.
А тут уві сні він визнається що дуже любить мене.
Просто не знаю що це означає.

Доброго дня, Тетяно! З учорашнього для, по сьогоднішній, мені приснилося що я зізналася в любові людині, по соціальній мережі &# 171; Вконтакте&# 187 ;, Але пізніше побачивши його відповідь-смайлик (Про.О), Я відразу ж написала &# 187; Я пожартувала!!&# 187; І він перестав мені відповідати. У реальному житті, ми просто друзі, у нього є дівчина, а я самотня. Не дивлячись на те, що я його люблю, а він про це не знає. Сьогоднішнє число-5 липня 2014 р.
Що ж означає мій сон? І що значить моє визнання? Заранее спасибо, До побачення!

Уві сні мені наснилося то що я гуляв по вулиці і зустрів своє перше кохання, підійшов до неї а вона відверталася від мене. Я її наздогнав ззаду взяв за плечі почав з нею говорити (про що саме не пам’ятаю) потім вона повернулася і я встав на коліна і сказав &# 8212; &# 171; Я люблю тебе&# 187; . І сон зник.

Я побачив людину якого люблю, вона підійшла до мене &# 8212; обняла, і тихо прошепотіла теплі слова від якого у мене в грудях з’явився вогонь. Після я прокинувся і побачив маленького чорного павука. &# 8212; до чого це?

Наснилося що мій молодий чоловік сказав що любить мене і що я його люблю. Протягом всього сну він постійно мене цілував.

Вітаю! Мені наснилося, що хлопець який мені дуже подобається, але особисто ми не знайомі, підійшов до мене обійняв, і сказав що я йому подобаюся, і дуже давно!Я сказала що він мені теж дуже давно подобається!Далі ми сиділи з ним разом, і дивилися один на одного закоханими очима. Це був найкращий сон, будь-ласка поясніть цей сон!

наснилося як &# 8212; ніби молода людина який мені подобається прийшов зі своєю мамою і вона говорила, що я дуже красива і нібито потерпає він всі труднощі вирішить і ви будете разом

Вітаю!))))) Я просто чула уві сні себе з боку, ми про щось говорили зі свої чоловіком і я сказала, що люблю його. У відповідь він сказав, що теж любить мене. Трохи раніше я уві сні чула дуже чітко його голос, він говорив, що що-небудь придумає. Тоді ми були в сварці&# 8230;..потім відносини налагодилися&# 8230;

З хлопцем лежали в обнімку будинку, ніч була. міцно притиснув до себе і сказав &# 171; я люблю тебе&# 187; , А я посміхнулася.

у мене день народження (живу в селі) сиджу на вулиці і раптом приходить хлопець, який мені подобається з букетом білих квітів (яких не бачила, помоему троянд) і вітає з днем ​​народження, я говорю:&# 187; я що тобі подобаюся?&# 187;, а він відповідає:&# 187; звичайно я давно тебе люблю&# 187;.

Мені уві сні приснилася дівчина яка мені подобається!! Вона підійшла до мене обняла і зізналася в любові!! після цього я прокинувся.

Вітаю! Мене звуть Ельвіра.Мені приснився мій колишній молодий чоловік з яким ми розлучилися року 2 назад. може і менше. наснилося що ми разом в одній компанії що я до нього підбігла сказала що сумувала за ним і він сказав що сумує за мною що любить мене і дівчину до сих пір не міг знайти і я йому сказала що я не можу без нього. сказала що хочу щоб ми були разом і щоб він став моїм чоловіком він погодився. потім що ми в якійсь квартирі нам так добре разом . Любовна сцена і я прокинулася що я злякалася того що я могла змінити свого чоловіка зараз.

Це визнання було в соц.мережі, перед тим як я лягла спати я листувалася з цією людиною. Я звичайно пам’ятаю не все в подробицях, але там було написано &# 171; Так, люблю. Розумієш, як боляче? Так?&# 187; Цю людину я знаю вже 9-ий рік. І всі ці 9 років я його любила, але в останні 3 місяці я розумію що охолола до нього&# 8230; Начебто і знаки уваги проявляє і натяки всякі на те що подобаюся, а ніби і плювати йому&# 8230;

Вітаю! Приснився такий сон: наші відносини з хлопцем, який мені подобається, зайшли в глухий кут. Мені здалося, що відносини вичерпали себе і нічого вже не можна зробити. Я збиралася йому написати повідомлення, в якому б поставила ультиматум: або залишаємося друзями, або переходимо до серйозних стосунків (зараз у нас не серйозні відносини). А тут він надіслав повідомлення &# 171; Я тебе люблю&# 187;. Все, що було уві сні &# 8212; так відбувається і насправді, але я поки не відправляла то повідомлення.

Прийшов лист (без конверта) було 3-4 великих листа, мені в листі зізналися в любові, було видно що вони старі,&# 187; люблю тебе&# 187; було багато раз написано, великими літерами (гелевою чорної ручкою) підпис була в кінці поставлена, це той який мені подобається&# 8230;

Коротше, сон був дивний&# 8230;.Я пішла гуляти з найкращою подругою гуляти на дитячу площядка там був мій однокласник Миша і Сергій і паралельного класу, ну ми були знайомі. Комне подбіжал Сергій і сказав що любить мене у мене було 0 імоціі я тільки але сказала і все, той сказав щоб я завтра прийшла, ну я прийшла з подругою а той іде з великим жовтим букетом троянд, всі хто побачив ахнули, а я все одно грусная шкода тому що його було адже я його не люблю а він так старається, потім він повів мене за руку б ходили той сказав &# 187; Будиш сомной всречатся я сказала так через жалість&# 8230;. він намагався Мене поцілувати я відверталася йшла, він на альбомних аркушах писав даша я люблю тебе сильно! Вотак а через це я навіть трохи не пллакала.Пому що я люблю зовсім іншого але ми не зустрічаємося я йому тожже ннравлюсь, але причому цей Серьожа!
Мені 13 років. Буду дуже порада якщо ви розтлумачите мій сон.

Вітаю! Колись у мене був короткий роман з одруженим чоловіком..Сильні почуття, але в підсумку ми залишилися просто друзями&# 8230; Сьогодні мені наснилося, що він визнається мені в коханні, що весь той час любив і любить мене, але обставини сильніше його, що він пише мені листи, але не відсилає їх ніколи&# 8230; Я плакала уві сні..З одного боку, від того, що не знала про все, з іншого &# 8212; від почуттів, які у мене до нього є до цих пір, через 5 років..Розтлумачте, будь ласка, сон

зізналася молодій людині, яка мені подобається в любові, він відповів мені взаємністю.Уві сні ми були дуже щасливі.

мені снілось- я гуляла з друзями потім я зайшла на подвір’я і там бал той хлопчик він подарував мені квіти і сказав ми друзі з самого раннього дитинства і ти будеш моєю дівчиною будь зі мною ти мені дуже потрібна я тебе люблю!
і на наступний день цей хлопчик був до мене дуже добрий.

Мені приснився сон, я в своїй школі (мені 14), до мене підходить хлопчик (в нашому класі, він трієчник і дуже грубий, мені він страшенно не подобається.) Він підходить до мене і обіймає, причому, я так порада. Потім, я бачу свій клас, свою вчительку з алгебри.Він не відповів, і вчителька поставила йому 2, я бачу, як він засмучений, мені його шкода.(Хоча в звичайному житті я б не звернула б і уваги) Мені дуже приємно, що він мене обняв, потім він підіймається на сцену, яка стоїть в цьому ж класі)))
У нього в руці мікрофон, він трохи зам’явся, потім зізнався мені в коханні, я трохи не знепритомніла, я дуже порада. потім ми танцювали, і я чітко пам’ятаю, що я одягала, перед тим, як танцювати, одягла мамині сережки, які ми, недавно, купили. І з сережками було кільце, але його я не одягла. Після сну мені було дуже приємно, (але цього хлопчика я просто ненавиджу, грубий, мерзенний). Допоможіть розтлумачити сон, прошу.

снилося нібито я прийшла до нього і ми обнялися потім пристрасно по цілувалися, я сказала що я тебе люблю він сказав те ж саме, але потім що далі було я не пам’ятаю, але чітко пам’ятаю цей урувок зі сну.
За ранні величезне спасибі!

Мені наснилося що хлопчик якого я люблю дуже, зізнався в любові на листочку. Мої подруги передали мені єтот листочок!

мені зізнавався в любові хлопець з яким раніше були відносини, я була дуже порада це чути, але намагалася записати на аркуш паперу бо завтра він забуде про це

Улюблений чоловік спав, я готувала йому сніданок. Було тривожно уві сні тому що наяву ми посварилися і я була неправа. Уві сні я до нього підійшла і принесла подарунки, які нібито були приготовлені мною для нього раніше, задовго, що з них довелося витирати пил. Він їм щиро зрадів. Потім я його обняла і сказала: &# 171; Я люблю тебе&# 187;. Він обійняв у відповідь:&# 187; Я теж тебе дуже люблю&# 187;. Він ніколи мені не зізнавався наяву.

снився сон з воскресіння на понеділок, сниться телефон і я читаю повідомлення мого на нинішній момент улюбленого до свого першого кохання (його колишньої) і там був діалог: я не пам’ятаю весь але мене змусило прокинутися від двох пропозицій які я прочитала &# 171; -Добре чекаю тебе сьогодні ввечері. Люблю тебе. &# 8212; і я тебе люблю дуже скоро буду)))&# 187;

Мені вже кілька ночей сниться моя подруга, з якою ми в хороших відносинах. А останньою ніччю мені наснилося, що вона визнається мені в коханні, каже: &# 171; Микита, я тебе люблю&# 187;. Я в свою чергу промовчав і сон закінчився &# 8212; я прокинувся. Ця дівчинка моя однокласниця ми з нею в дуже хороших відносинах, знаємо один одного з садка. Підкажіть будь ласка, що це може означати? Чи є сенс починати з нею стосунки великі чим дружні? Так само останнім часом я почав відчувати, що її ставлення до мене змінилося, стало більш м’яке і ніжне! Але все ж я не впевнений.

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснився сон, все що я пам’ятаю, так це те, що я читаю смс, повідомлення в телефоні з освідченням у коханні від колишнього хлопця&# 8230;

Наснилося, що мені в коханні зізнався чоловік з яким був швидкоплинний роман.Він молодший за мене на багато років.І у нього є дівчина.

Доброго дня, Тетяно!
Приснився колишній хлопець, з яким ми були разом близько 3 тижнів, пізніше ми розлучилися обопільно 2 роки тому.Уві сні він мені знову визнавався в любові, не хотів мене нікуди відпускати (хоча знав, що на яву у мене є молодий чоловік, з яким я вже майже півроку), колишній хлопець тримав мене міцно за руку і та намагався всім виглядом показати як я дорога йому.Але Подорога мені зустрівся один, побачивши мене за ручку з колишнім, він похитав головою і прошепотів, щоб я не наробила дурниць, адже я щаслива з нинішнім молодим чоловіком .Після чого колишній мене розважав в якийсь песчере екскурсією і я плавала на човні по місту через песчери, де було дуже велике протягом!Також в цю ніч мені приснився ще один колишній і мутно пам’ятаю, але нинішній молодий чоловік в цю ніч теж снився.

Мені наснилося що людина яка в реальному житті зі мною майже не спілкується зізнався в любові, це було просто не реально і уві сні після цього я відчула тепло, він ще поцілував мене.

Мені наснилося, що ми цілувалися з моїм колишнім і він зізнався мені в коханні. Днями були у друзів на весіллі і дуже погано спілкувалися. але поцілувалися і після чого знову посварилися.

У мене є хороший знайомий, з яким ми познайомилися в інтернеті і наживо спілкуватися не можемо. У нас з ним досить теплі, довірчі листування, але я знаю, що між нами нічого немає. Мені наснилося, що ми з ним живемо в одному будинку (приватному), але ми як і раніше тільки друзі. Якщо ми перетиналися, то розмовляли спокійно, так само довірливо і тепло, як і в листування. Його найчастіше просто не було вдома, я ж або читала або сиділа в інтернеті. До кінця сну ми з ним стали розмовляти (тему я не пам’ятаю), а потім він ніжно обійняв мене (це було не просто дружнє обійми) і сон закінчився.

Я сиділа вдома в контакті і мені хлопчик зізнався в любові, я відповіла взаємністю. на наступний день я прийшла в клас і все.

Мені приснився хлопець якого в реалі я дуже люблю. І йому дівчинка яку я знаю ми в минулому році з нею гуляли вона йому зізналася в любові і це було взаємно. Вона йому запропонувала зустрічатися і він погодився. І це було все на моїх очах хоча він знав що я його люблю у мене покотилася сльоза моя найкраща подруга мене покликала від туди він дивився мені в слід і його очі ніби просили прощення і прізновалісь в любові. Що це може означати?

мені наснилося як мій однокласник зізнався мені в коханні в соц мережі я його люблю в реальності а він мене немає до чого все це?

Я гуляла по лісі, там де були вдома. І раптом приїхали 3 молодих людини і один з них підійшов до мене і обійняв мене, я його теж обняла і він сказав, що він любить мене (по сну це був друг по переписці) він був одягнений у коричневу куртку з блакитними оздобленням.

мені приснився мій коханий чоловік, з яким я розлучилася. Він обняв мене і сказав я тебе люблю. я хотіла відповісти ю. але не відповіла. я від чітко чула його голос і відчувала його тепло. навіть прокинулася від того, як це було реально

Мені приснився мій знайомий, якого я не бачила в очі тільки на фотографії.Мені наснилося, що цей знайомий був у мене на дачі і мені він говорив, що любить мене.

Я стояла з подругами, до нас підійшов хлопець якого я любила, потім він підійшов до мене і на особу що то говорити, а потім зізнався в любові і я його запитала ти що? що з тобою? після цього ми стартували зустрічатися.

Дівчина яка мені подобалася і у якій є хлопець сказала що я краще його і вона мене любить.Сон снився з четверга на п’ятницю.

мені наснилося що давній друг зізнався в любові, в той момент я здивувалася. але я думала про те що не можу сказати своєму нинішньому хлопцю, якому говорила що люблю, а тепер скажу що йду. я довго сиділа і думала уві сні, друзі обурювалися і пішли

Мені наснилося що велика група незнайомих мені людей грали в гру в якій всім треба було сховатися від динозавра.Серед людей були мій однокласники.Потім гра зупинилася.Кілька людей сиділи на дереві в тому числі і я, але їх нібито не було тільки я і хлопчик 14-ти років. І я випадково включила музику. Музика балу як визнання в любові, а точніше пісня. На перших словах я її вимкнула, але той хлопчик сказав &# 171; Стій! Це моя улюблена пісня&# 187;. Він включив мінусовку цієї пісні на своєму телефоні і став її співати мені дуже красивим голосом, Я хотіла теж що нибуть заспівати у відповідь, але посоромилася.Потім ми стали базікати про музику. Зрештою мене розбудив домашній телефон.

Я і мій хороший друг були вдвох, він здається проводжав мене.ми піднімалися в під’їзді і він різко зупинився, повернувся до мене і сказав, що закохався.я не зрозуміла і запитала в кого.Мій друг відповів, що в мене.Я не могла ні чого сказати.ми вийшли з під’їзду, він взяв мене за руку і кудись повів.

Сиджу в будинку з дівчиною, тільки не знаю в якому. розмовляємо. і тут раптом вона мою руку бере ставить на ногу, проходить якийсь час я бачу що з за штор виходить моя улюблена, до речі вони подружки. я руку прибираю відразу ж, і підходжу до неї. Беру її обличчя двома руками і питаю, скучила? вона відповідає що так, далі йде поцілунок. пізніше вона йде по справах і мені приходить повідомлення у вигляді &# 187; 3 і символ серця&# 187; я прокидаюся

Зізнався в любові мій молодий чоловік. Від нього це визнання було вкрай дивно чути, з огляду на те, що він дуже серйозний і слів на вітер не кидає. я була збентежена, і невпевнено, і без особливо бажання зізналася в любові теж.

приснилася красива дівчина з якою я повинен був зустрінеться на мосту, з красивим видом на річку, на річці височіли кілька стовпів, але першим там я зустрів нікого знайомого який попросив почекати трошки на одному місці. Після до мене підходить незнайома дівчина її то і привів якийсь знайомий. зі сльозами на очах і дуже щиро вона зізналася мені в коханні! дивлячись їй в обличчя вона невизвала особливої ​​симпатії і я просто обійняв її міцно. просто я немогу підібрати потрібних слів що б їй відмовити.. і в цей же момент поруч була та сама дівчина яку я чекав. Її я зустрічав часто раніше років так 5-7 назад. І зовсім недавно тижнів зо два тому ми пройшли повз один одного і я її впізнав. Знайомими ми не були

Здраствуйте! Мене звуть Ганна, 2 дня назад мені приснився сон, як молода людина мені зізнається в любові, а в реальному житті я його знаю, але між нами немає нічого, як тільки дружні відносини, але насправді у мене до нього є Сілін почуття, можна сказати що силно в нього закохана. Сон приснився під ранок, у вівторок, дії відбувалися в незрозумілому приміщення, мені воно не було знайомим, як ніби ми лежали на кравате в обнімку і він мені тихо сказав, що він мене любить. Я почала його перепитувати, він відповідав: нечнго і після я прокинулася.

Вітаю! Мене звати Анна. Мені 2 дня назад приснився сон, як мені зізнається в любові молодий чоловік, в реальному житті я його знаю, але між нами немає не чого, як тільки дружні відносини, а насправді він мені дуже сильно подобається, можна сказати я в нього в Люблена. Сон снився під ранок, у вівторок, дії відбувалися в незрозумілому і незнайомим приміщення, як ніби ми лежали на ліжку, в обнімку, і він зізнався мені в коханні (він говори тихо, але з почуттями), я його перепитала, що він сказав, він же мені відповів з посмішкою: не чого і я після прокинулася.

Вітаю! Мені наснилося, що мій колишній хлопець обіймає мене, цілує і визнається в любові. У свою чергу я йому теж зізнавалася в коханні і була щаслива.

мені (15) снитися, що я пішла з братом, сестрою і подругою (12 років) в магазин, в якому рідко буваємо.Купили чіпси і я виходжу перша з магазину і бачу що стоїть мій одноласснік і спокійно з посмішкою говорить що любить мене.Я трохи подумала і повільно його обняла.кажу подрузі&# 187; Бачиш, я ж говорила що він високий&# 187;.І кінець!)))

Мені 14 років. Мені наснилося сьогодні, що я зізналася Вані в любові (Ваня- це мій друг з дитинства, в якого я закохана) і я несподівано його поцілувала, а він щось мені сказав-не пам’ятаю, а я кажу: &# 171; дурень! Чому ти мені не сказав? я не образилася б, я все зрозумію&# 187; – я не кричала, а просто запитала. Що це означає?

Приснився сон в якому я зізнаюся в любові хлопцю якому я коли то подобалася, а він мені не подобався, в теперішньому часі він мені дуже подобається і я хочу йому в цьому зізнатися.. Уві сні він відповів мені взаємність.. Підкажіть будь ласка, до чого цей сон?

Сьогодні мені наснилося визнання від незнайомця, ніби незнайомець був у мене в квартирі в моїй кімнаті, і хотів мене поцілувати, але я пручалася, потім ми бачилися в школі, він бігав за мною, зізнавався в любові я його інгноріровала.

Друг помер 10 років тому. Ніколи раніше мені не снився. Сьогодні приснився ніби прийшов до мене додому. Показав що робить якийсь креслення, курсову (він загинув коли вчився на 5 курсі), а потім сказав мені що любить мене і ми з ним поцілувалися.

Намагався поговорити з дівчиною, яка мені подобається, збирався зізнатися їй у почуттях. Але як тільки до неї підійшов, вона втекла. Я пішов за нею, але не зміг більше знайти.

Мені наснився сон &# 8212; я збираюся йти в магазин. бачу листочок на якому на писано купити хліб і поставлені 4 плюса поруч. Підійшла я до вхідних дверей квартири, взуваюся і бачу що двері відкриті і на порозі сидить чоловік і курить сигарету&# 8230; чоловік чим засмучений, я починаю обурюватися що дим йде в квартиру&# 8230; а він мені каже, Тетяна я тебе так люблю&# 8230; від того, що я не змогла розібрати знаю я цього чоловіка чи ні, чи можу я взяти його почуття до мене &# 8212; я прокинулась&# 8230;

стаття в газеті як хлопець зізнається в любові.великими буквами написано я тебе дуже сильно люблю
а маленькими буквами я незнаю чи будеш ти любити мене потім же так сильно, і наскільки твоєї любові вистачить для нас&# 8230; що то зразкову було.газета старого типу була як раніше бували.що означає цей сон.спасибі

друг мого колишнього хлопця, сказав мені, що моєму колишньому молодій людині без мня погано і він не може визначитися між мною і іншою дівчиною.

Снилося, що я розмовляю з хлопцем, в якого була закохана. Він розмовляти зі мною не хотів, але я наполягала. Я говорила йому, що він мені подобатися і я хочу бути з ним. Він все зрозумів і відмовив мені. Сон був в приглушених тонах. Ми були десь на даху. Там було брудно і я відчувала себе &# 171; не в своїй тарілці&# 187;. Прийшла до молодої людини сама і знала про що буду говорити. Дуже засмутилася уві сні, що він мені відмовив, т.до. була впевнена у взаємних почуттях. Коли я прокинулася, неприємного відчуття не було, мені здалося дивним, що взагалі мені снився цей сон.

Я з коханим чоловіком, з яким ми не разом, зустрілися в певному місці на автомобілях. Вийшли з них, він мене покликав до себе, йшов сильний дощ, ми намагалися сховатися від нього в чиємусь будинку. ми сховалися. Я знайшла якусь ліжко і лягла, щоб зігрітися, він ліг поруч, міцно обняв мене, назвав по імені і сказав, що любить, я відповіла, що ти все брешеш і заплакала.

Мені снився хлопець, якого я бачила по телевізору. У той час як я була з ним у мене був наречений і весілля як-би намічалася, і батьки нареченого були, але в ніч ми з тим хлопцем з телевізора Цілувалися але не чого більшого у нас не було він все зупинив, за нами стежили і вранці до нас в кімнату ввійшов мій наречений і його батьки почали кричати, звинувачувати мене у всіх гріхах, а я в цей час поцілувала хлопця з телевізора в щоку і сказала що люблю його, а він в такому шоці на мене втупився і я прокинулася.

приснився сон, що я лежу на ліжку в одязі зі своїм колишнім хлопцем (зараз він в армії, скоро дембель) на білому постільній білизні і між нами відбувся такий діалог:
я: ти мене не любиш&# 8230;
він: я люблю тебе сильно.а ось ти мене не любиш.
я: і я люблю тебе дуже.
На цьому сон закінчується.
Ми пріодіческі спілкуємося: списуємося або телефонуємо один одному, поки він служить в іншому місті. Зараз інших відносин у мене немає.Хотілося б дізнатися, до чого такий сон. Сниться ця людина мені досить часто, але такий сон з освідченням у коханні-вперше.

мені наснилося, що мене покликав в гості один, а там вже у нього сидів мій інший друг, якого я люблю. ми чогось почали дути один одному на особу, яка не помітно для нас ми раптом почали цілуватися, він почав мене обіймати і говорив, що давно мене любить

Цей чоловік, його ім’я Сергій, сідає зі мною поруч за стіл, і нас об’єднує якесь спільне справа, проект. Я починаю говорити, багато і швидко, і щось питаю його, можливо, звинувачую у чомусь, а він щось неясно вимовляє, а потім &# 171; Я тебе&# 8230;.&# 187; пауза і &# 171; Люблю&# 187;. І дивиться мені в очі, хоча до цього дивився рівно вперед (у нього і в реальному житті втрачений вид)

Оголошується хлопець з яким був роман, він з початок огризається, але потім при розмові він починає плакати і говорити що нудьгував і любить, він одружений і має сина. Проводячи час разом ми з ним щасливі

Спочатку я уві сні розмовляла з мамою. потім несподівано з’явилася моя найкраща подруга і ми пішли з нею прогулятися. по дороги ми зустріли хлопця, який мені подобається. він запропонував мені прогулятися, і в цей момент сказав, що я йому подобаюся, хоча на яву він начебто з іншого. потім події відбуваються з інтервалом часу, ми з ним зустрічаємося.я помічаю, що в мене починає на голові відшаровуватися шкіра і під нею темний (чорні) волосся. хоча я від народження светленькая. і на цьому я прокидаюся. сон був з четверга на п’ятницю, помогите разобраться.

Мені приснився один хлопчик який мені подобається, в цьому сні він визнається мені в коханні .
Що це означає, допоможіть!

Я перебувала в якомусь підвалі з нашої танцювальною групою. Мені вже майже рік подобається Артем. І тут він підходить до мене і намагається щось сказати, я питаю його: &# 171; Я тобі подобаюся?&# 187;. Він відповів: &# 171; Так&# 187;.Я обняла його і ми пішли кудись, це були не знайомі мені місця, але я була щаслива! Ми гуляли і розмовляли.

Вітаю. Мені приснився сон з четверга на п’ятницю, мені приснилося що моя колишня дівчина з якою я розлучився буквально два дні тому, вибачається, потім бере маркер і пише що любить мене. І каже: Можеш бігти. Я не подумавши побіг &# 8212; пробіг кілька метрів &# 8212; зупинився, повернувся, сказав: &# 171; Пішло все до біса&# 187; підійшов до неї і поцілував, вона мене відштовхнула, я аш впав.. І дивилася на мене дуже сумними очима.. Що це може означати? Я не знаю.. Заздалегідь дякую.

я зізналася в любові хлопцю, якого в люблю, з яким не розмовляю в реальному житті вже не скільки днів. Воо сні він сидів на моєму ліжку, хоча ми як би були в моєму офісі, я поцілувала його в щоку, а він був байдужий

Добрий день, Тетяна. Мені наснилося, що ми з моїм чоловіком лежимо в ліжку з білим постільною білизною в обнімку і він каже мені, що любить мене. ЧТо це може означати. Сон приснився з суботи на неділю.

в житті я сумніваюся, що мій улюблений любить мене, а уві сні сьогодні він надіслав мені листа з освідченням у коханні і що він хотів все обговорити, а я начебто уникаю його

наснилося, що подруга дитинства, яку я не бачила кілька років, посміхаючись, обняла і зізналася мені в коханні. несподівано було, але дуже тепло стало, і здавалося как-будто в її зовнішності був мій чоловік

Зізналася в любові молодій людині, з яким зустрічалася 8 років тому і не бачила його років 6, а він відповів, що теж любить мене

Здраствуйте, у мене така проблема, в моєму сні мені подруга сказала що любить мене, з даної подругою у мене дуже напряжно відносини і вона навіть хотіла відмовитися від спілкування зі мною, що може означати цей сон і чи варто мені сподіватися на якісь зміни!?будь ласка підкажіть а то я вже з усім розчарувався (

мені приснився сон про те що мені зробили пропозицію зустрічатися, і я погодилася!Але він мені подобається на яву, вже довго!Потім уві сні почалася війна, і ми більше не побачилися.

дівчина яка мені подобається зізналася уві сні що хоче бути зі мною навіть не дивлячись на те що я так їй і не сказав про свої почуття

Я була в якійсь кімнаті, посеред якої стояв стіл і стільці. Я була в цій кімнаті з лучшейподругой і хлопцем, який мені подобається. У мене був намір поговорити з хлопцем і як-небудь зізнатися йому в своїх почуттях. Я почала здалеку і запитала чи подобається йому хто-небудь, він відповів, що трохи одна наша спільна знайома подобається. Я йому сказала, що у неї є хлопець і що йому нічого не світить. Тоді він сів за стіл, я сіла поруч і поклавши голову на стіл сказала &# 171; ну раз пішла така розмова, я теж скажу: ти мені подобаєшся. сильно.&# 187; на що він нічого не сказавши став тиснути пальцем на мою ключицю, було дуже боляче і страшно, що я просто не ворушилася, а коли він послабив хватку &# 8212; я відсторонилася від нього і пішла з подругою додому. Я сиділа в своїй кімнаті і довго плакала, а потім вирішила піти до подруги. По дорозі я зустріла свою подругу того хлопця разом, я сказала &# 171; ах ось як&# 187; на що моя подруга мені посміхнулася і пішла.

Цієї ночі мені наснилося що я у бачила людини якого я люблю підійшла і запитала цю любовну записку з визнанням писав ти?Він сказав та й сказав що любить мене і поцілував у чоло))

Здрвствуйте, мені наснилося ніби я прийшла в школу і мій однокласник підійшов до мене і сказав &# 171; Я люблю тебе&# 187; він відійшов і сон закінчився&# 8230;

Мені наснилося, що я зізналася в любові, хлопцю до якого на яву відчуваю почуття і хлопець до мене їх теж відчуває (не маючи певності а всі 100%). Ну так от повернемося до сну Я зізналася йому в любові і він теж відповів мені взаємністю.

похмурий день, школа, я викладач, машина моя, ключі у знайомого хлопця (з мого минулого), якийсь стіл збираються занурити в мою машину, хлопець віддає мені ключі, ми з ним в натягнутих відносинах в той момент, я його образила і не один раз уві сні, але коли я збираюся вибачитися, він бере мене за руку і каже: &# 171; Я тебе люблю, дурненька, а ти&# 8230;&# 187;

Мені наснилося, що я їду в автобусі зі своїм класом. Все було кольорове, яскраве. Було літо і дуже сонячно. Я нібито підійшла до хлопчика який мені подобається сказала йому, що нам потрібно поговорити. Він пішов зі мною і я сказала йому що я його люблю і обняла. Він теж мене обняв. Я запитала чи любить він мене, на що він відповів немає він любить іншу Аріну. На тому сон закінчується. У житті нам по 12 років. Я відчуваю до нього якусь симпатію, але взаємно це? Він теж небайдужий до мене, але мені подружки сказали, що він запропонував зустрічатися інший (Аріні) і вона йому відмовила. Звичайно, я розумію рано ще думати про кохання, але все ж.. Влітку на канікулах він запросив мене кататися на мотоциклі, але я відмовилася, тому що засоромилася.

Я стою біля парти і до мене підходить хлопець який давно подобається мені. Він намагається сказати щось але потім подає 2 листочка він йде я відкриваю листочки і читаю ти найкрасивіша мені ти подобаєшся а після школи я в Вконтакте йому пишу в сенсі? Що це були за листочки? А він не відповів.

Мені вчора виповнилося 43 роки вночі мені приснився сон в якому я пересилила себе і зізналася в коханні своєму хлопцю але знаходився поруч зі мною ми після випускного разом залишилися і гуляли за руку але він влюбві мені не зізнався. Уві сні я тільки завжди як і уві сні відчувала що він мене любить. Справа в тому що національність у нас різна і я знала і він знав що визнаватися ми один одному нікогода Не будемо. Він все моє життя іноді сниться мені уві сні.І раптом приснився в день мого народження.

Мені приснився колишній однокласник, який прийшов до мене і сказав, що він не може мене забути, я йому подобаюся, що я його очаровола. А потім встав і пішов, як би вирішив дати мені час, все обдумати, а я дивилася йому вслід, як-би він мені теж подобається. Скажіть будь ласка, що це означає?

Мені наснилося що хлопець з яким ми зустрічалися і він зараз сказав що йому треба час подумати, (він поїхав з міста) розібратися в собі, зізнавався мені уві сні, сон був дуже красивим, говорив багато дуже приємних слів, коли я прокинулася, думала що він поруч, це означає що він про мене думає, та?

Чоловік, якого я люблю, але не чоловік, зізнався мені, що любить, а я відповіла йому, що ні, не любить, йому тільки здається.

приснився сон як я на борту корабля зустрічаю колишнього хлопця, він сидить з ким то говорить, і я хотіла повз пройти, але зупинилася подумала і вирішила підійти, підійшла і кажу йому мені потрібно дещо сказати тобі давай відійдемо, він говорить говори в вухо, і коли на починаю туди йому говорити при цьому щокою Терус про його вухо і щоки, як би ніжність проявляю, то що нудьгувала ніби, і сказала йому що люблю його і сумую за ним, і завжди думаю про нього кожен день, бувало що снилися сни де він мені зізнається в любові і просить вибачення і плачем уві сні і на коліна встає, в кожному сні він раніше просив прощення так, а в цей раз я. Ми з ним розлучилися рік тому трохи більше, зустрічалися два роки, зараз мені 18 йому 19, але у мене є хлопець у нього не кого немає і не було після мене, але розлучився він

наснилося що друг мого брата мені зізнався в любові я чет плакала потім він мнек зізнався потім ми поїхали кудись він поцілував мене а поїхали на магазин&# 8230; там стояли

значить я плакаала до мене підійшов один мого брата і зізнався мені в коханні&# 8230; потім він мене поцілував і ми поїхали на магазин там стояли він мене обіймав&# 8230; незнаю до чого цей сон у мене є хлопець зустрічаємося довго вже 5 років

Я сиділа в вк і листувалася з ним. Я написала йому, що відчуваю до нього почуття. Я спочатку пошкодувала про це, хотіла звести в жарт, але не могла. Я не пам’ятаю відповідь він мені чи ні&# 8230;.

Мені наснилося що ми сидимо в класі (школі), а в класі було мало людей. І ось хлопчик який мені подобається зізнався мені в коханні (при всіх, хто був присутній в класі) і сказала навчить мене танцювати (він ходить на бальні танці) і я сказала добре

мені наснилося, що я була свідком на весіллі у хлопця, якого люблю&# 8230; чомусь була у весільній сукні&# 8230; потім я підходжу до нього вітати і кажу, так і так, але я тебе люблю, виявляється, що він теж і ми разом збігаємо! за нами женуться, ми ми втекли!

Мені сьогодні наснилося, ніби я вийшла заміж за незнайомого мені чоловіка, але у мене і у нього були почуття, і він мені зізнався в любові від чого я була щаслива. Сама я не замужем.

Мені подобається одна людина і він зізнався мені в коханні нібито послав мені кульку з його імнем в формі серця на одній половині його ім’я а на другій половині серця точки я питаю а це чиє ім’я він говорить твоє і пише його

мені приснився колишній хлопець і він мені зізнався що любить і любив тільки мене, і сказав що я його прогнала сказавши що не хочу з ним спілкуватися, я йому пояснила що він не правильно зрозумів то що я мала себе і відповіла йому взаємністю. Потім він обійняв мене, а я його. І я йому сказала що не хочу їхати додому, хочу залишитися з ним і не хочу його більше втрачати, після чого ми поцілувалися. Після ми купалися і каталися з водяної гірки. Потім ми пішли до нього додому, його мама коли мене побачила дуже зраділа (хоча я очікувала іншої реакції) вона сказала що він дуже страждав без мене і то що нарешті ми разом, я допомогла його мамі накрити на стіл а потім пролунав будильник і я прокинулася.

мені наснилася, що мій коханий чоловік освідчується мені в коханні, прямо кричить &# 171; я тебе люблю&# 187;. Потім сниться що я не можу до нього додзвонитися!!

Снилося, що чоловік (ми знайомі на яву) зізнався мені в коханні, мені було приємно це чути але відповідати на це почуття не хотіла т.до. думала про сім’ю. Приблизно це мені і наснилося.

Отримав записку з освідченням у щирості почуттів від коханої людини&# 187; я тебе обожнюю і люблю&# 187; була радість і відчуття того що я цього дочекалася.

Доброго дня, Тетяно. У мене стосунки на відстані. П’ять місяців ми з молодим чоловіком не бачилися, спілкуємося в основному по інтернету. Останні півтора місяці з його боку були якісь скупі листи. Я подумала, що у нього хтось з’явився, але він не зізнається, каже, що все не так. І ось сьогодні мені приснилося, що він соціальній мережі зазначив мене як свою другу половинку. Може це щось значить?

Мені наснилося, що я зізнаюся в коханні своїй подрузі, і вона відповіла мені взаємністю) до чого б це снилося? а в реальності я правда люблю свою подругу, але не говорю їй про свої почуття&# 8230;.ось мій e mail &# 8212; [email&# 160; protected]

Відносин у нас з ним немає. Просто друзі, але я відчуваю до нього сильні почуття.
Я спрямовувалась не поспішаючи до школи. І прямо біля огорожі він підійшов і перегородив мені шлях собою. Привітався і я звичайно відповіла. Подивилася на нього, але потім відразу опустила обличчя вниз, бо збентежилася. І потім він, відвівши обличчя в сторону, сказав: &# 171; Я люблю тебе&# 187;.
Все навколо було барвистим, але сам він був в яскравому одязі і виділявся. Що сталося далі я не пам’ятаю.

Вітаю! Сьогодні побачила уві сні молодої людини, який спочатку ніжно поцілував мене, а потім зізнався в любові..зізнання прозвучало і з мого боку теж. До людини в реальному житті є певні почуття про які був сон. До чого це все?

Мені подобається хлопець вже 8 місяців, ось пішов вже 9..Але я йому байдужа.І ось мені сниться що він мені в соц. мережу написав що він мене любить і давно не міг зізнатися.Я була цьому дуже порада, я йому відповіла взаємністю..Він ще говорив, що він дуже поганий, а я гарна дівчина..Що мені не такий хлопець потрібен як він, а я заперечувала.

Я стою біля свого будинку, а там вона і дивиться на мене&# 8230; Я впевнено підходжу до неї говорю &# 171; Я люблю тебе&# 187; і тут сон обривається

ну мені приснився хлопчик який мені подобається він знає і він підійшов до мене в школі і сказав яна я тебе люблю давай зустрічати і там ще багато іншого

мені наснилося що мій знайомий подзвонив мені ввечері в п’яному стані і каже невже ти не розумієш що я давно вже тебе люблю, а я була сильна здивована і не знала що відповісти

Чужий чоловік (зовні &# 8212; актор відомий) визнається мені в коханні, при цьому говорить щось про те, що інший чоловік, нібито мій колишній (але на вигляд теж актор, інший) мене любив, але якось не так. Мої відчуття під час його подвійного визнання &# 8212; нейтральні, здивовані. Потім ми з ним цілуємося, в губи.

мій хлопець прізновался мені в коханні що то говорив але я деякі слова не чула через будильника але що він прізновался мені було тепло і добре уві сні

Привіт, мені наснилося коли я гуляла з іншим випадкова зустріч з колишнім, він зі мною привітався і покликав до себе, з’ясувати що у нас за відносини незрозумілі, на кшталт разом, а ніби й немає, потім ми сіли на лавку, він обняв мене наблизивши до собі зізнався що любить мене, я мало не заплакала, мені було дуже приємно, тому що мені він не байдужий..це все, ми мало не поцілувалися

сон з п’ятниці на суботу. На передодні іспитів приснився викладач я приходжу як би на іспит, ми обидва мовчи і він на мене дивиться так здивовано і питає, чи отримала я його лист з його визнання в любові до мене, я сказала що не відчиняла пошту, він сидів і посміхався, потім ми з ним виявилися ніби в якому то саду, далі не пам’ятаю

мені снився хлопець він співав мені визнання в любові і це відбувалося під новий рік а потім він засміявся а я заплакала

здраствуйте! мені дуже часто сниться мій колишній хлопець, і вже двічі визнавався мені в коханні уві сні. Але один сон був особливим, як ніби все відбувалося на яву. У кімнаті, в якій ми перебували було дуже світло, де то половина другого дня. Я сиділа на ліжку і тримала на руках нашого сина (хоч на яву у мене немає дітей), хлопчик посміхався, і раптово я почала годувати його лівій груддю. Тоді я встала з ліжка і підійшла до свого чоловіка і батька дитини (на яву мого колишнього хлопця) і сказала: &# 8212; подивися як він їсть, подивися як це прекрасно, він щасливий. Чоловік у відповідь радісно посміхнувся. Я помнючто за весь сон я годувала дитину тричі, це незабутнє приємне відчуття, я відчувала все до найменшої деталі, на счен батька дитини, то я знала що ми одружені, але я знала також що на яву ми не разом і була за це на нього ображена, розмовляла Скво зуби. Ще уві сні я помітила что у сина одна нога була набагато менше чим інша, побачивши це я страшенно перелякалася, але потім сама себе заспокоїла Згадайте що скоро у нас буде операція і все стане як раніше. Батька хлопчика я майже не помічала, як ніби його й не було з нами в тій кімнаті, тим більше я була сильно ображена на нього, хоч він поводився зовсім не природно, як ніби відчував провину чи, був дуже добрий, спокоиной і постійно посміхався. Він сидів навпроти мене на іншому ліжку, але я бачила його не як людину а як привид. Потім пам’ятаю він взяв сина на руки, переодел його в синій костюм і став грати з ним. Я в той час помітила схожість між ними, у них були абсолютно однакові очі, яскраво-синього кольору, тільки у молодшого вони були трохи побільше і щасливіше. Я сказала чоловікові: -подивися у вас однакові очі, він посміхнувся, притиснувши хлопчика до себе і потім я знову стала годувати дитину тієї ж груддю, відчуваючи все як на яву. Я помну що відчувала себе дуже щасливих, хоча і трохи ображено, але найсолодший момент був тоді коли я тримала сина на руках, а він мені радісно посміхався.

мені наснилося що я сиділа на Девані дивилася телевізор і комне підійшов хлопчик який мені подобався і зізнався що любить мене.

В ніч з 24 по 25 грудня мені приснився сон, Я сиджу в своєму коледжі в якому зараз вчуся, і тут мою приятельку-одногрупниці Катерину Тіпакову запитують чи подобаюся я їй? Вона відповідає ні.Після мені снитися як я перебуваю в своєму під’їзді, вона поруч, я спускаюся, що б відкрити домофонну двері для матері, а мати каже Каті, що я її люблю, після Катя каже мені, що вона теж любить і потім я кажу їй до завтра , доходжу з під’їзду до своєї квартири і закриваю двері, і сон заканчіваеться.А коли я встав, бачу через вікно (в реальному житті) заграву, яка складається з синього, бордового і якогось брудно синього кольору.
В реальному житті я з Катею разговарію часто в інтернеті, не дивлячись на те, що в коледжі ми вчимося в одне групі.

я зі своїм другом стояла в коридорі біля моїх сусідів, стояли ми один на проти одного а праворуч від мене стояв ще якийсь чоловік, він дав Максиму (одного) квіти&# 8230; два букета з білих троянд і цукерки, і Максим сказав &# 171; ну і що ти чекала? не могла давно сказати? Я ж тебе люблю&# 187;
що було далі я не пам’ятаю

я зустрічаюся з молодою людиною зовсім недовго, в реальності ми обидва не говорили що любимо один одного, на передодні мені приснився сон, що він мені освідчився в коханні, подруга каже, що якщо хтось зізнається в любові уві сні, то він ніколи не скаже ці слова в реальності, так це?

у мого чоловіка коханка. я і уві сні завжди страждаю. а сьогодні наснилося, що я переживаю сильно, а чоловік обняв і сказав, що все буде добре і він мене любить.

Я сиділа в якомусь приміщенні зі своїми однокласниками і тут всі почали виходити, я почала виходити слідом за всіма і тут мене наздоганяє подруга і кричить:&# 187; Чи не виходь&# 187 ;; я виходжу і тут бачу хлопця в якого на Яву дуже закохана, він говорить мені:&# 187; Лер ми можемо поговорити?&# 187 ;, далі він визнається мені в коханні, а подруга ховається через те що їй не вдалося все зіпсувати

здрастуйте мені приснився сон що мій покійний знайомий визнається мені в своїх почуттях до мене і пропонує стати його дівчиною і цілує мене в губи я відмовляюся а він все одно за мною продовжує ходити
сон приснився з 13 на 14 січня

мені наснилося, як хлопчик який мені подобається, зізнався мені в коханні, я погано пам’ятаю, що там було, але він говорив це ніжно і тихо, на подобі цього не так вже давно мені снився нібито такий же сон, теж від цього хлопчика, визнання в любові.

хлопчик який мені подобатися, пріснітлся сьогодні, обняв несподівано і сказав що закоханий, ми потім цілувалися?

Мені наснилося що дівчина яка мені подобається, мені сказала я тебе люблю і поцілувала. Уві сні я їй сказав що я теж її люблю, і я відчував себе щеслівим уві сні.

Мені приснився колишній чоловік і батько мого сина, який уві сні зізнавався в любові до мене зі сльозами на очах.Уві сні його нинішня жінка сказала що знайшла в його паспорті фотографію з зображенням сина

мені наснилося, що моя найкраща подруга почала зустрічатися з одним, який мені наяву зізнавався в любові, мені цікаво, що це могло б означати?

здрастуйте, мені часто сниться сон, в якій близький друг чоловіка визнається мені в коханні. в реальному житті він мене дратує, я до нього ніякої симпатії не відчуваю.

Я одружена .мені приснився мій однакласснік якого я люблю давно .і він прізналься мені любові ми обіймалися цілувалися .спілкувалися уві сні нам була так добре уві сні .до чого цей сон ?я б хотіла б зрозуміти якщо у нього до мене почуття .чому він мені часто сниться

Ми сиділи в автобусі. Людина, який зізнався мені в коханні уві сні і наяву який мені дуже симпатичний &# 8212; сидів переді мною. Було холодну пору року, так як хлопець був в курточці (сірої або синьої, не пам’ятаю точно), і перемотаний сірим шарфом. Я обняла спинку його сидіння, і як би вийшло що свою руку поклала йому на спину / плечі. Він відразу ж відсторонився. Потім якимось чином він уже опинився в лежачому стані (на спині) на сидіннях, і стиха-полушнпотом каже мені:&# 187; Знаєш, чому я від тебе відстороняюся (або відсторонився)?&# 187;. Я питаю: &# 171; чому?&# 187;. Він уже пошепки каже мені:&# 187; бо я люблю тебе&# 187;. Я, не зовсім почувши, перепитую знову:&# 187; що?&# 187;. Він голосніше відповідає:&# 187; я люблю тебе&# 187;. Я нахилилася до нього і ми поцілувалися. Поцілунок сподобався так, що захотілося повторити його в життя. У житті ми з цією людиною в робітничо-приятельських стосунках, він мені дуже сильно подобається.

ну я побачила хлопця який мені нравется і начіла за ним стежити, потім через деякий час я йому зізналася і обняла його і він мене, після я на ньому повисла (ну а потім мама розбудила ()

уві сні мій молодий чоловік зізнався в любові спочатку мені, а потім сказав що любить ще одну дівчину. у мене це викликало змішані почуття, але в більшій мірі смуток, образу і біль

Мені дуже рідко знятися сни. А якщо вони і сняться то я майже завжди на ранок їх забуваю..У цьому сні я не пам’ятаю які були кольору (по-моєму самі звичайні.) Мені наснилося як одна людина зізнався мені в коханні (якщо чесно то я давно чекала цього визнання) і я була дуже порада цьому. І тому зізналася в любові у відповідь.. І з цією людиною у нас все було добре..
Досить багато разів снитися дежавю..

Здрастуй&# 8230;. Мені приснився сон де я бачу свого колишнього хлопця з яким розлучилася 2 тижні тому, що він пише мені коментар під фотографією що любить мене стоячи майже поруч зі мною за під квап дачі перебуваючи в цей момент з двома дівчатами і кутом, тим часом я читаю це з гучними криків! Сон був дуже довгий я написала всього лише маленьку частину сну.

Мені наснилося, як буд-то хлопець, якому я подобаюся (в реальному житті) пішов на війну. І як буд-то я сильно за нього переживала і сильно його любила. І коли він прийшов з війни я кинулася йому в обійми і сильно плакала, щоб він більше нікуди їхав. Потім я побачила себе у весільній сукні, але я виходила за нього заміж не у весільній сукні. У цьому сні я чітко відчуваю те, що його дуже сильно люблю! І потім всім оточуючим я з гордістю говорила, що вийшла заміж.

І так це була зміна перед уроком історії в школі.Ми стояли біля кабінету.До мене підходить два хлопчики з паралельного класу і моя подружка з мого класу.Ми стояли про щось балакали, навколо було багато людей.І раптом Ваня як закричить мені:&# 187; Ти знаєш, що я тебе люблю. Я вже сім років мучуся, не можу тобі зізнатися, але нарешті я зміг!&# 187;
А подружка Всел за ним говорить:&# 187; Так, він мені всі вуха прожжужал як сильно тебе любить!Я навіть не знаю, як він наважився тобі це сказати&# 187;.І далі продзвенів дзвінок, і мій сон скінчився.Найголовніше, що в школі цей хлопчик мене ну не помічає, думає, що я &# 171; дурочка&# 187;.
Я в 8 класі.

мені приснився мій колишній коханий, який зараз одружений і скоро стане батьком. уві сні він клявся в любові і що розлучається через мене. і весь сон періодично він десь вихоплював мене і говорив одні і ті ж слова &# 171; я тебе люблю, я жити без тебе н можу, я розлучаюся, я хочу бути з тобою&# 187 ;, ну а я в свою чергу була дуже байдужа до нього і його словами посилала куди по далі. сама я незаміжня, але у мене стосунки вже 2 роки з хлопцем і я його люблю. про колишнього хлопця я взагалі не думала і не уявляю чому він мені наснився.

наснилося, що прийшло повідомлення від знайомого чоловіка з яким тільки дружні відносини, в якому написано, що він зізнається в любові

мені приснився колишній чоловік.Він з’явився з друзями в будинку моєї мами.сказав що любить мене.допоміг заслати ліжко.т.до.я займалася прибиранням а подадіяльнік виявився порваний і ми перевернули його зворотною стороною.Став вкручувати в стелю якийсь пристрій у вигляді динаміка.І я звернула що на стелі павутина.але вона йому не заважала.Потім я зайшла на кухню а він крадькома щось їсть.Дуже яскраве сонце світило в вікно і я заважила червоного кольору нічні штори але і через них пробивалося сонце

мені наснилося то що мій хороший друг зізнався що він в мене в люблён з того моменту як ми з ним познайомилися

Мені приснився сон ніби мені подзвонив хлопець який мені дуже нравитса і сказав я приїхав до тебе спустися я хочу тебе побачити ну я і вибіжала бігу до нього тут мене перехоплює два мужик і починають вимагати з мене грошей ну я злякалася і побігла до подруги ну мис ній стали шукати щось в інтернеті у же іне пам’ятаю що ту та я наважилася і вийшла вона мене Провадо і я вже до нього до ходжу дивлюся там багато людей приїхали всі його друзі про яких я все знала і його колишня ми всі сиділи пили чай біля вогнища ну і смажили шашлики до кінця всі пішли по намет ну а я він і його колишня залишилися і він прийнятий сказав що любить мене і поцілував мене на етом сон закінчено.

я стою на зупинці в спідниці і навколо мене багато хлопців і деушек.і все камені пачемуто пристають а один чоловік повернувся і говаріт я тебе люблю дурника моя..а образилася відвернулася від нього а так таке відчуття що ми десь зустрічалися я його навіть па імені називала саша..і коли він сказав що любить він відвернувся і стояла дівчинка з довгим волоссям він начитав її заплітати..і все я прокинулася..

Мені пріснілса людина яка мені нравітса, був вечір, було темно, горіли ліхтарі. Вона бере мене за руку і кудись відводить, при тому прізнаетса в любові і я відповідаю взаємністю. Проводжаю її додому але при тому неуспелі дійти як обриваетса сон&# 8230;

Ну вообщем, не пам’ятаю точно з чого почалося але, мені приснився людина якій я раніше відчувала симпатію, і ми жили разом в одній кімнаті обговорювали навчання, захоплення і він мені всіляко допомагав як міг, була ілюзія повсякденному житті. Я трохи перегодя не пам’ятаю точно але, почала його уникати з невідомої причини після чого я почала ночувати в іншій кімнаті зі своїми друзями, після чого він почав кожен раз допитувати мене з якої причини я не ночую в нашій кімнаті. І ці сцени більше нагадували сварки парочок, дівчина яка стоїть біля стіни і хлопець упершись руку об стіну люто оглядин на неї. Ну а після був поцілунок в тому ж положенні і на цьому скінчився сон.

Я розмовляла зі своїм чоловіком у мене в квартирі. На моє зауваження, він відреагував тим, що задав мені питання &# 171; чому я вимагаю до себе уваги? невже я не бачу все сама і мені треба говорити про очевидні речі&# 187;. Потім він почав плакати і зізнався мені в коханні. Сказав, що хоче переїхати до мене.

мені подобається один хлопчик, і я йому теж.Ми разом вчимося в школі тільки він в 5классе а я в 6 класі.І кожну ніч він мені сниться! І це відбувається літо або навесні.І сон йде про те що він або я як коли підходимо один одному, або ми встерчаются в якомусь місці і зізнаємося в любові і починаємо зустрічатися. От скажіть будь ласка до чого це?

Наснилося, що отримую лист де хлопець з яким я працювала близько року тому визнається мені в коханні, а потім передзвонює щоб я відповіла

Вітаю! Освідчення в коханні хлопцю, з яким були відносини. За накритим їжею довгим столом, на одному кінці його померлий друг, на іншому він і я тримаю його за руку і зізнаюся в любові, він посміхається і каже що знає.

Мені наснилося то що мені зізнається в любові людина яка мені подобається, в житті він про це знає але поки не відповідає взаємністю. Що це означає?

Ми йшли з ним з кімнати, і при повороті коли він збирався піти я його міцна обняла і він мене і сказала що я не хочу що б він мене залишав одну.він сказав що не залишу і сказав що нам потрібно про це повідомити нашим рідним!

Ми стояли разом з ним в якійсь кімнаті. Він взяв мене за плечі і сказав, що любить. Я дуже здивувалася, так як давно хотіла почути ці слова від нього.

Привіт, приснилося, що одногрупник зізнався мені в коханні, а я спочатку не відповіла йому взаємністю, але коли побачила, що він втік і плаче, прийшла сама до нього. Насправді відчуваю симпатію від нього, ставлюся до нього як до друга, у мене є хлопець.

сниться чужий будинок, в який я заходжу і в ньому стоїть відомий мені хлопчик, який мені подобається, і зупиняє мене і питає, чому я його уникаю і люблю я його, просить перестати ігнорувати і визнається в любові

Наснилося: Коли я пішла в ліс одна, хоча мені 9 років, я побачимо одного хлопчика 10-12 років. Коли він побачив мене сказав: Я загубився
Я йому сказала пішли я покажу дорогу вихід з лісу. Коли я йому показала, я йому сказала: Давай зайдеш до мене?
Ну він погодився.
Коли ми прийшли, вдома не кого не було. Він сказав: А ти спати не хочеш?
І у мене потім закрутилася голова, і я втратила свідомість. Здається я була в комі 2 години. Ну він мене облив водою. Я прокинулася мокра.. довелося переодягатися. Але как не странно, дверб були замкнені в мою кімнату. Ну як би я переодягнулася в його одяг майку довгу&# 8230; потім
НІЧ.
Ми намагалися заснути на 1 кровате -.- Це було ппц. Заснули о 4 годині ночі. але СТРАННО! ЯЯ заснув КОЛИ ВІН ЛЕГ ПОРУЧ.
Ранок
Я прокинулася перша. АЛЕ я не зрозуміла ГДК тато, мама?
Він потім теж встав. Я як то сама зварила поїсти, він допомагав. Поїли, пішли гуляти.
нА ВУЛИЦІ НЕ КОГО.
Ми злякались&# 8230; день
Лежали разом на сонце&# 8230;
І нарешті то я запитала як його звуть.
Дивно але його звуть Валерій мене Валерія.
Скільки років? 9.Мені теж 9
Він підійшов ззаду і дергнул за косу. Я побігла за ним в кущі&# 8230; Ну а далі зрозумієте що він зробив зі мною. Потім коли це зробили він зізнався в любові

Наснилося: Коли я пішла в ліс одна, хоча мені 9 років, я побачимо одного хлопчика 10-12 років. Коли він побачив мене сказав: Я загубився
Я йому сказала пішли я покажу дорогу вихід з лісу. Коли я йому показала, я йому сказала: Давай зайдеш до мене?
Ну він погодився.
Коли ми прийшли, вдома не кого не було. Він сказав: А ти спати не хочеш?
І у мене потім закрутилася голова, і я втратила свідомість. Здається я була в комі 2 години. Ну він мене облив водою. Я прокинулася мокра.. довелося переодягатися. Але как не странно, дверб були замкнені в мою кімнату. Ну як би я переодягнулася в його одяг майку довгу&# 8230; потім
НІЧ.
Ми намагалися заснути на 1 кровате -.- Це було ппц. Заснули о 4 годині ночі. але СТРАННО! ЯЯ заснув КОЛИ ВІН ЛЕГ ПОРУЧ.
Ранок
Я прокинулася перша. АЛЕ я не зрозуміла ГДК тато, мама?
Він потім теж встав. Я як то сама зварила поїсти, він допомагав. Поїли, пішли гуляти.
нА ВУЛИЦІ НЕ КОГО.
Ми злякались&# 8230; день
Лежали разом на сонце&# 8230;
І нарешті то я запитала як його звуть.
Дивно але його звуть Валерій мене Валерія.
Скільки років? 9.Мені теж 9
Він підійшов ззаду і дергнул за косу. Я побігла за ним в кущі&# 8230; Ну а далі зрозумієте що він зробив зі мною. Потім коли це зробили він зізнався в любові Це було жахливо. Але скажу що ми там робили він мене вколов: DDD

ми були в класі, перед уроком буквально за хвилину до дзвінка Данило (той кого я люблю) дарує мені листівку з привітаннями на 8 березня і в кінці ручкою написано я тебе люблю. Це було на очах всього класу&# 8230;

Наснилося, що за мною все ходив мій однокласник. У школі звичайно у мене була симпатія до нього, як і у половини школи. (9 років тому) Так ось уві сні він по п’ятах за мною ходив, я сказала що я заміжня. і навіщо йому все це потрібно (чомусь я подумала, що він посперечався) він відповів &# 171; Щоб спину чухати&# 187; )))

Мій молодий чоловік зізнався мені в коханні уві сні, наяву він ніколи цього не говорив. Уві сні я не повірила його словам і зробила вигляд що не почула. Тоді він зупинив мене і запитав чи чула я що він сказав тільки що? Після чого повторив що любить мене. Я здивувалася і сказала що не вірю і все це вигадки. Потім він обійняв мене і почав говорити, що я не права, що це правда і т.п. Я розплакалася і сказала що теж люблю його. Потім сон змінився.

як ніби я стою в під’їзді і мій колишній хлопець (ми дуже давно зустрічалися, і він пішов до іншої) визнається мені в коханні, потім ми виходимо з під’їзду і їдемо кудись

Здраствуйте! Мені приснився сон в якому я зізнаюся в любові людині, який мені подобається. Він мені взаємністю не відповіли. Що цей сон може означати?

мені приснився сон в якому я була зі своїм колишнім спершу у мене вдома а потім в якомусь автобусі, коли я Іво побачила на вулиці на скуторе ми з ним поговорили він сказав те що я люблю тебе дура якщо ти себе будеш мене слухатися то ми будимо разом а якщо немає то немає і я погодилася ми обнялися ну і до цього теж обнялися поцілувалися зізналися один одному в почуттях до слів обнялися так міцно при міцно (у нас з колишнім спільна дось але це на яву вже) до чого це я його давно вже забула

Мені приснився що сон, що ми на кокой то річці гуляли і випивали з друзями. А потім раптово бачу що на землі в крові лежить близька для мене людина, я бігла до нього кричала ег ім’я думала що він помер, але до щастя він залишився живий. Потім ми вирішили накрити стіл на честь його другого народження, і ми вийшли з ним удвох прогуляти, я сказала йому що сильно за нього злякалася, і він запитав мене злякалася бо любиш? я відповіла так. з цього моменту сон зовсім змінився.Підкажіть може цей зі що то обіцяє для хлопця який мені приснився?!

Мій сон був дуже дивний я гуляла по базару і йшла до одного &# 8212; хлопцеві але я Реско відвернулася від повернулася і раптом побачила його-Данила і це було дивно адже ми не бачилися 4 роки. Я обняла його і сказала що дуже сумувала і мені здалося що я люблю його. Але зараз я не відчуваю що люблю його а ВОСН коли побачила його понела це . Після цього ми встали всі хащі зустрічатися в якихось місцях і раптом я сиджу на стільці і він мені пише я люблю тебе. На миті я зраділа але прийшло смс я пожартував у мене всередині все перевернулося. Як пожартував я хотіла поставити запитання в якому сенсі пожартував але як дивно не змогла сформулювати питання і сон перервався. Що це означає.

Вітаю! мені наснилася давня знайома з якою в минулому були натяки на серйозні відносини. так ось вона в моєму сні визнавалася мені в коханні, а потім ми пристрасно цілувалися @ [email&# 160; protected] до чого б це, адже не думаю про неї взагалі

Мені наснилося, що я вчуся в школі, звичайний шкільний день. Мені подобається один хлопчик, який навчається в 11 класі, точніше не те, щоб я закохана, але вона існує (в реальному житті). А в цьому сні мені наснилося, що ми чомусь з 11 класом сидимо на одному уроці, в одному кабінеті. Він сідає до мене і пише кілька записок, які я по черзі читаю. Там він пише своє визнання. Просить про зустріч, на що я, недовго думаючи, відповідаю &# 8212; да.

ми говорили з моїм хлопцем, він розповідав що він робив і чому його не було так довго а потім сказав що любить

мій хлопець мені каже що любить свою подругу і перераховує причини чому він любить її на що я збираю свої речі і йду

Сидимо ми у моїх батьків, а чоловік мені каже, дивись що хотів тобі показати, дістає телефон і включає відео. у них був вечір зустрічі, чоловік брав участь в конкурсі зі своїми однокурсниками &# 171; Хто краще виконає музичну композицію&# 187 ;, й начебто когось то попросив це зняти на камеру телефону, починається приспів, і він говорить &# 171; Светик ти єдина жінка в моєму житті, і посміхається.&# 187;. я це подивилася, і мої батьки теж це почули, він засмищался

Вітаю! Мені приснився мій колега. В даний час ми робимо спільний звіт. Уві сні я висловлювала, свої сумніви його ставлення до роботи. Його і моєї ролі в цьому звіті. Не пам’ятаю що саме, але сказав: &# 171; Даремно, ти так думаєш. Я ж люблю тебе&# 187;. Він сказав це так ніжно. Що на душі стало тепліше. І колір сну став тепліше. Я хотіла, відповісти, що теж люблю його люблю, але промовчала і прокинулася.

Вітаю! Мені наснився сон. Де я зі своїм колегою робимо загальний звіт. Він друкує на комп’ютері, а я висловлюю свій сумнів-невдоволення його ставлення до звіту, його ролі до звіту і моєї, свої побоювання і страхи. Все навколо сіре, якесь нудне, трохи навіть холодну. Він каже: &# 171; Даремно ти так вважаєш. Я ж тебе люблю&# 187;. Подивився так ніжно в очі. Після цих слів на душі стало світліше, тепліше. Все навколо стало трохи навіть тепліше кольором, ближче до бежевого. Я хотіла, відповісти: &# 171; І я вас люблю&# 187;. Але я промовчала і прокинулася. У житті, у нас також цей загальний звіт, повний моїх страхів і його (колеги) важлива роль і також взаємна симпатія (флірт), без чогось більшого. До чого цей сон. Не знаю.

Здраствуйте мені вже 2 дня сняться сни в яких я зізнаюся свою колишню дівчину в Любові. Що имено це могло опозначать.

Вітаю! Мені наснився сон. Я з колегою сидимо на роботі за комп’ютерним столом, готуємо спільний звіт. Інтер’єр навколо сіро-холодний. Колега щось друкує, я висловлюю йому свої сумніви в його відношенні до цієї роботи, своє невдоволення і побоювання. . Він каже: &# 171; Даремно ти так вважаєш. Я ж люблю тебе&# 187;. Він сказав це з такою ніжністю з очах, що на душі стало так тепло. Інтер’єр став тепліше, навіть в бежевих злегка тонах. Я хотіла сказати, що теж люблю його, але промовчала і прокинулася. У житті також ми робимо цей звіт. Між нами симпатія і взаємний флірт.

Приснився сон, що друг людини, який мені подобається, сказав мені в присутності його, що той без пам’яті закоханий у мене. Після чого, я сама зізналася в своїх почуттях.
Дія відбувалася в незнайомому місці. Дуже добре запам’ятався сон.

Мені наснилося, що хлопець, з яким я спілкувалася кілька разів в житті, написав мені по електронній пошті в якому писав, що його засмучує те, що я спілкуюся зі своїм колишнім і зізнався мені в почуттях.Потім ми разом їхали кудись на електричці, я постійно рухалася до нього й усміхалася

Вітаю! Мені наснилося, що чоловік, який мені давно подобається, з яким ми вже зустрічалися раніше, але з яким деякий час назад ми перестали спілкуватися, зізнався мені в коханні. Я все бачила чітко: будинок, друзів, потім заходить він і каже, що він до сих пір любить мене. Далі дії тривали більше, чим позитивно. Ми довгий час з ним гуляли, обговорювали попередні відносини. Потім мене розбудив будильник і я прокинулася, з дурною посмішкою на обличчі.

Мені приснився сон в якому було визнання в любові від молодої людини який мені подобається. визнання було у вигляді листа на подушки.

Мені приснився колишній хлопець..Ми були в компанії і уві сні був мій нинішній хлопець..Коли компанія, разом з нинішньому хлопцем видалила, до мене підійшов колишній і сказав, що дуже шкодує, шалено любить і хоче повернутися..Я відповіла, що мені вже все одно, і я люблю свого хлопця..

мені наснилася перша моя любов, ніби я прийшла до нього додому, бачу його сім’ю &# 8212; дружину і дочку. він мене не бачити а я бачу що відбувається&# 8230; снитися як вони готуються до сну, але чому то він з дружиною не лягати спати а йде лягати окремо. я з ним починаю спілкуватися як ніби я зовсім інша людина і він мені признається що до сих пір мене любить і згадує і якби зміг то все б повернув назад&# 8230;

Вітаю. Мені наснилося що я зізнався в любові до дівчини з якою все скінчено, вона відповіла взаємністю. До чого б це?

Спочатку перебували на кшталт в квартирі якийсь я, кілька людей з роботи і наш начальник! Він виявляв підвищену увагу до мене! Обійняв мене, потім ми всі вийшли на вулицю і зібралися їхати кудись на його машині! Бачу начебто його дочка з нами, я знайомлюся сней! Сідаю поруч з ним на переднє сидіння він знову обіймає мене і тихо шепоче &# 171; Я люблю тебе&# 187;. Пам’ятаю що відчувала себе в цьому сні щасливою! Насправді в житті років сім назад мій начальник одного разу спробував надати мені знаки уваги, але я відразу обрубала це. За цим послідував період пресингу з його боку, зараз все начебто нормально на роботі! але сни з його участю знятися мені не в перший раз вже.

Ми сиділи на сходах і грали в телефони.І я дуже часто дивилася на нього і нас обходили люди, але ми їх не помічали (ну я точно).Потім ми випадково докоснулісь колінами і ми подивилися один на одного і він мені посміхнувся, а потім сказав мені що любить мене.

І так мені наснилася школа, і клас. Хлопчик з класу двієчник Радмір повів мене за руку кудись в сторону виходу. Я чуть чуть сопратівляться, він завів мене в якусь кімнату де стояв стіл і машина червона чиста і сучасна, і я сіла за стілець і він теж, стіл був дерев’яним. Він почав зізнаватися мені в коханні. потім я пішла кудись на завод повернула на ліво там був одяг в пакетах, я шукала доросле сучасне плаття, але знаходила тільки дитячі рожеві блакитні сукні. ось так він закінчився. Мені 12 йому 11 або теж 12

Мені наснилося, що одна людина, з яким я знайома довгий час, зізнався мені в коханні. Я пам’ятаю свої почуття в цей момент, серце просто стрибало і стрибав. Він, судячи з його обличчі уві сні, давно думав про те, що сказав мені. І був радий, що нарешті-то це зробив. Наяву в наших відносинах були терки і тому уві сні я про них згадала і запитала про це, він сказав, що він довго думав і тому саме сьогодні зізнався мені. Потім він обійняв мене і ми довго ще сиділи так. Я відчувала, як б’ється моє серце і від щастя не могла навіть дихати. Було дуже приємно знаходитися поряд з ним..

день тому мені наснилося, що коханець холодно сказав мені, що так-то пам’ятає про мене&# 8230; а сьогодні наснилося, що він сказав &# 171; я тебе люблю&# 187; і це мене дуже здивувало, в зв’язку з минулим визнанням

Вітаю!
сьогодні мені приснився сон: мій колега по роботі надіслав мені смс з освідченням у коханні, я так була щаслива уві сні (і прокинулася з усмішкою на обличчі :)) очнь б хотілося дізнатися тлумачення сну. так як сни мені сняться дуууже рідко. Заздалегідь величезне спасибі.

якимось чином ми опинилися в якомусь місці з колишньому хлопцем.при цьому я знаю що я заміжня і є син (це правда) ніби як він хотів зі мною помиритися, але майже з мною не розмовляв.ми їздили на його реальній машині.з нами була моя рідня сестра.вона сиділа спереду а я позаду неї.і ніби син зі мною.але уві сні не разу його не побачила.ми приїхали до мене в селі, до тітки.там було весело.я така щаслива з ним була.в машині коли їхали він почав жартувати.потім ми стояли на вулиці не відомо де і я так хотіла його обійняти і сказати що люблю його.а він і каже подоіді хоч обійму і я радісна підбігла до нього, ми обнялися він сказав що kюбіт мене а потім я йому зізналася.я така щаслива була.і ось ми поїхали ніби жити в якусь квартиру.ніби хотіли одружитися.я приміряла його прізвище.Світлана Гордєєва. нарешті! і розумію що потрібно подзвонити чоловіку і сказати що я пішла від нього з сином.ми знову їдемо в машині і я дзвоню чоловікові і починаю говорити.потім начебто кінець і я уві сні розумію, боже аби це був не сон.і я прокинулася, а на душі щастя.але потім засмутилася що цей сон закінчився

спав в машині і моя колишня дружина стукається до мене і каже що мене любить і все що вона зделала типу її дурість і просить пробачити і повернутися до неї потім ми часто змінюємо місце знаходження але вона завжди присутня уві сні ми не можемо наити місце де посидіти в підсумку я її не пробачив в кінці сну як я пам’ятаю

Сиділи в кімнаті я, мій колишній хлопець і дівчина, яка йому зараз подобається, і він при мені зізнавався в почуттях до неї, говорив яка вона гарна . я при цьому дуже спокійно ставилася до цього. Приобійняла його а він подивився мені в очі. Погляд був дивний якийсь.

Сьогодні, в ніч з четверга на п’ятницю, приснилася колега по роботі (Катя), яка на святкуванні чийогось дня народження передає мені записку з освідченням у коханні і швидко йде. Пару років тому ця дівчина вже робила мені явні компліменти при людях в реальному житті. Після її розлучення з чоловіком вона сильно покращала і іноді я думаю про неї і про її словах в минулому. У відносинах же я з іншою дівчиною. Як трактувати даний сон?

на уроці фізкультури ми грали в волейбол біля мене стоїть моя подруга а за нею хлопець який мені подобається я її постійно прошу підсунутися але вона не хоче а потім подруга повертається до хлопця і каже а ти знаєш що ти їй подобаєшся і вказує на мене він каже знаю а мені страшенно не зручно і він Намені подивився з не розуміння

Мені прісної що той чеговек якого я люблю дуже довно прізалс Ямне в любові .АЛЕ ВІН ЯК БУТО стисняюсь І Я ТЕЖ ЙОМУ СКАЗАЛА ЩО ЛЮБЛЮ ЙОГО .

Мені було добре я був удома але не знав що це мій будинок я про це не думав а ще мої сни різко змінюються, після зі мною стояла дівчина красива і я зізнався їй у коханні це було дуже приємно на душі було повне стан любові, сон змінився і ця дівчина в якомусь незнайомому місці здається це було людне місце але там немає людей коли ми там з’явилися вона смоктала мені член відчуття були як справжні я навіть трохи не наблизився до оргазму ще пару секунд вона смоктала мені член лна була незнайомкою не пам’ятаю зовнішності але вона була у неї приємною негативу не відчував після з’явилося десятки людей і ходили в цьому місці біля нас вона далі смоктала член я припинив це ісон змінився: мені потрібно було йти в школу але я був у РІДНИХ будинку тільки їх будинок був схожий на їх будинок а все інше по іншому на місцевість яку я не бачив раніше, родственики зібралися в якомусь дркгом будинку замість свого той інший будинок був в дошках і було темно наулице був ліхтар там і ліжку в будинку який в дошках, я не пам’ятаю але було важливо відправитися в школу тусовка або іспит або ще щось коротше я туди пошол після вийшов зі школи повернувся в той досклівий будинок а їх там не було нічого що вони брали з собою теж я там подивився може ховаються і мені стало страшно в темряві один, я забрався на дах раз три і переглядав після коли забирався хочу прдмети я забирався по діркам в будинку і зламаних дошках і будинок був 5 метрів в ширину і 7 в довжину я забирався по дому в розпачі я поткрялся адже і тут дошки почали одна за одною яку я хапаю ламатися, я позбувся страху іпоявілся гнів я там пронаблюдам як будинок весь зламався і там тільки осталіль стольки з дощок я в гніві без страху в темну ніч або ранок пробіг обошолся будинку без страху заходив в них ніде не було людей після я знайшов їх будинок родствеников секунд 6 я шукав їх побачив світло з кімнати зайшов а вони там ноутбук дивляться, після я згадав де сотка і злякався як бути там багато важливої ​​інформації, я відразу прокинувся і побачив що сотка поруч зі мною, the end а ще коечто мені 13 років, мда .

Мені наснилося, що я зізнавалася в коханні своєму знайомому .У житті він мені симпатичний і я йому колись подобалася .

мені приснився мій можна сказати колишній хлопець. Ми сиділи навпроти стояла моя подруга і він вимовляв таку фразу:&# 187; Ти ж знаєш що я люблю тебе.Ти сама НЕ наситная і я завжди повернуся де б не був.&# 187; (ми зараз не зрозуміло в яких стосунках то він поруч, то його немає.)

Мені часто сниться хлопець в якого я закохана вже багато років, сумирно. Уві сні він дуже ніжно до мене ставиться. цілує обіймає. Ми розмовляємо. І я йому завжди кажу що люблю його. Але при цьому ми з ним вже не бачилися багато років. Я навіть думаю що він і не пам’ятає мене. Що б це могло значить.

Мені приснився сон, де я сиджу поряд з хлопцем який мені шалено подобається і він сам мені в цьому зізнається. Після цього ми йдемо гуляти . І я його поцілувала в щічку. До чого може призвести такий сон, якщо в реальному житті я йому не зізналася в своїй симпатії і він навіть не підозрює цього?

Вітаю.Лист уві сні я отримала СМС з дуже красивою картинкою від людини з яким розлучилися більше року тому без особливих причин. Неохоче видаляла СМС уві сні щоб не побачив чоловік, з яким після розлучення вже пів року як зійшлися.А до письма бачила себе гуляє з дуже давніми знайомими по березі штормового моря, нечистого з людьми, весь час боялася що хвиля ось ось нас накриє, що врешті-решт і сталося.Вибиралися з працею нема за що вхопитися, дуже крутий підйом був з берега, але вибралася.Ось такий сон.

Привіт, сон приснився сьогодні, сидимо з молодою людиною в кімнаті темно, він бере мене за руку і каже що любить і йому погано без мене, я йому відповідаю взаємністю, при цьому говорю що є дещо які обставини, він відповідає, що знає і говорить давай вже щось міняти. І я прокинулася.

він спочатку зробив якийсь та предмет з деревин&# 8230;.і там було написано але точно не знаю типу він мене любити і хочеть побут зі мною і типу як пропозиції&# 8230;..і там було так яскраво і я посміхнулася йому і потім розбудили

більше півроку тому пішов чоловік до іншої, а сьогодні приснилося, я сиджу і пишу комусь, що він мене не любить, а він сидить поруч і бачить це, потім крізь сльози говорить що любить, але я йому не вірю, потім поцілунки і тд.

мені наснилося що ми вийшли з одним на зміну і пішли подивитися ярмарок і ми гуляли гуляли і він сказав ти мене любиш я сказала так потім я з просила а ти мене любиш і він теж сказав так а потім ми поцілувалися обнялися і пішли гуляти по ярмарку далі

мені наснилося що ми сидимо за столом з моїми рідними і там був він моя бабуся запитала у мене подобатися мені токой то такий то хлопчик, я сказала не знаю і тут людина яка мені подобатися розлютився і пішов перед тим як піти він сказав а ти мені подобаєшся, я пішла за ним і він запитав хто тобі подобатися потім я сказала що ти і ми поцілувалися потім пішли в кімнату і він сів і я сіла на нього і знову пцеловала, потім він сідеол я чіпала його прес, а поруч сидів мальчіккоторого я знаю він валявся поруч на дивані і бентежив мене!

Вітаю. Наснилася знайома, яка зізналася в любові при прощання (шепнула на вушко). Відбувалося це в тролейбусі. Спочатку попрощалася з моїм другом обнявши його, потім мене обняла, поцілувала і шепнула що любить мене. Потім я взяв її руку і поклав собі на серце, що б вона відчула як воно швидко б’ється. До чого б це? Напишіть тлумачення будь ласка, мій емеіл: [email&# 160; protected]

Привіт, мені приснилося, що моя колишня дівчина мені зізналася в любові, а їй зізнався. Сон був теплий і добрий. Що це означає. Сон приснився з вівторка на середу.

Приснився сон. Ми разом з друзями пішли гуляти на річку, там же була і дівчина в яку я закоханий. ми гуляли, купалися в річці, а потім пішли трошки перекусити. ясна річ хтось трошки випив. І тут мені ця дівчина, в яку я закоханий, сказала: &# 171; Я заради тебе згодна на все&# 187;. З цього моменту я зрозумів, що у нас з дівчиною взаємні почуття. Уві сні той день був сонячним, але вітряним. Переважним кольором був зелений, так само були такі кольори як жовтий, блакитний, коричневий, чорний і синій.

Незнайома хлопець прізнається у коханні публічно цілує обіймає и я цьом дуже порада и відповідаю взаімністю. ВІН гарний, Привабливий. І до кінця сну ми залиша разом.

Ми з сестрою і мамою (в житті вони в сварці) сидимо прекрасно в кафе на площі я виходжу в туалет і там зустрічаю хлопця який хоче зайнятися зі мною сексом, я з ним флертую але даю зрозуміти що нічого не буде, він починає за мною бігати я втрачаю кафе де мама і сестра, намагаюся його знайти (такого роду це не перший сон) Знаходжу їх, сідаю.Починаю шукати в сумці телефон з головною думкою поміняти сімки і подзвонити своєму колишньому хлопцю якого я любила, Ми з ним бачилися до кафе, іншому місці де я опинилася в компанії його друзів і вони сміялися, але я просто за всіма спостерігала.У Кафе я дізналася про те що він розійшовся з своєю цивільною дружиною і вирішила зателефонувати, підтримати.Коли я подзвонила з невідомого для нього номера він мене впізнав і сказав що любить мене і хоче бути тільки зі мною, запитавши, чому я не дзвонила йому раніше.
P.S.В Життя ми не спілкуємося взагалі, Розлучилися рік тому, швидше за все це просто мрії підсвідомості&# 8230;.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; я виділу ВОСН що моєї подружкін наречений зізнався мені в коханні до чого це

Я почала прощатися зі своїм другом т.до. він іде, ми обнялися і він мені сказав що він мене любить, я йому відповіла взаємністю, я до нього не байдужа. Після ми поцілувалися і гуляли

я гуляю, гуляю і тут бачу подругу.я до неї ні чого не відчував. потім ми розговорилися і якось вийшло, що вона запропонувала зустрічатися.я подивився на неї і все всередині забило.я зрозумів, що це моє.і я погодився.потім ми пішли гуляти.30-40 хвилин гуляли, а я до сих пір не міг повірити цьому щастя, і через пару хвилин я прокинувся

Уві сні колишній чоловік помирає, і мене просять щоб я підійшла до нього, я не хочу, але підходжу і він оживає, Я питаю у нього навіщо він довів себе до смерті, він відповів, мені погано без тебе, я люблю тебе. Ми з ним розмовляємо, і поруч не далеко бачу маму, вона говорить щоб я допомогла йому, Чоловік знову лягати і прощається зі мною, вмирає. Але в труні його не бачила, на який то тканини лежав.

Я зайшла в соціальну мережу і бачу &# 171; повідомлення +1&# 187 ;, я зайшла і побачила, що хлопець в якого я давно закохана пише мені, що теж дуже любить мене.

здрастуйте приснився колишній хлопець, який недавно сказав що зустрів іншу, на протязі вже 20 днів, він ігнорував мене, а вчора приснився. до растованія у нас все було добре, будували плани на майбутнє

Мені наснилося що в соц. мережі мені написала людина який мені симпатичний&# 8230; він зізнався мені в коханні, і писав що якщо він визнається в любові то це назавжди.
До чого це.

добрий день, мені приснилося, що мій знайомий, у якого є жінка, визнається мені в коханні.Він прийшов до мене чомусь з покупками, міцно обняв мене і ми довго лежали обнявшись, мені було дуже спокійно.

При тому що у нього є жінка, і я заручена. Але ми відчуваємо симпатію, хоча в житті не визнавалися в цьому

Вітаю. Мені приснився хлопець, якому я раніше дуже подобалася. Він мені зараз подобається, але у нього є дівчина. Уві сні мені наснилося, ніби ми трималися за руки, гуляли разом (його дівчина про це не знала). а потім він вирішив мені зізнатися в любові через маленьких дітей. він сказав їм, що любить мене, вони на всю вулицю закричали: &# 171; ІМ’Я любить тебе!&# 187; що це означає?

Доброго дня, Тетяно!Я в шлюбі вдруге.З четверга на п’ятницю, мені приснилося, що мій колишній чоловік, написав мені листа з трьох листів, з зізнаннями про любов, про те як він все пам’ятає про нас ит д, і ще начебто ми живемо уві сні в одному під’їзді з ним, тільки на різних поверхах.(Ми розійшлися з колишнім чоловіком майже 5 років тому.)

Доброго дня, Тетяно! Молода людина, яка мені дуже подобається, уві сні сказав: &# 187; Я хочу тобі дещо сказати!&# 187; Потім нахилився, я сиділа на дивані, і сказав: &# 171; Знаєш, я тебе люблю! Чесно, дуже!&# 187; Потім він мене поцілував. Ми з ним 2 місяці зустрічаємося, по-началу все було добре, а тепер він віддаляється від мене, я це відчуваю. Цікаво, до чого цей сон? Мені дуже рідко сняться сни, а тут все так чітко&# 8230;

Я говорив якісь теплі слова дівчині, яка мені реально подобається. Намагався пояснити їй моє до неї ставлення. Потім раптом абсолютно несподівано для мене, вона відкинула що то в бік зробила кому не крок, дивлячись в очі, взяла руками мене за голову і поцілувала.

Мені наснилося, що чоловік, якого я давно люблю, але ми не разом, сьогодні уві сні говорив моєї бабусі і я була присутня при цій розмові, що у нього було багато жінок, але я в його серці, і що він любить мене. А перед цим я бачила, що бабуся вибирала футболку.

Мені наснилося що один мій знайомий зізнався мені в коханні) Начебто він це довго приховував і зараз зізнався у своїх почуттях

Вітаю! Мені наснилося що мій хлопець зізнався мені в коханні&# 8230;&# 8230; І так невзначай: Спи, спи я ж люблю тебе і обійняв за спину.

уві сні мені наснилося що мені зізналися в любові і я теж зізналася.хоча наяву я не можу сказати що люблю його мені просто зним добре

Вітаю. я заміжня, але мені не дає психологічного спокою один брутальний і одружений тип.ми з ним давно не спілкуємося, але періодично бачимося відвертаючи голови один від одного&# 8230;
уві сні він пише мені на телефон, я як збожеволіла біжу до нього на зустріч&# 8230; де він після диких поцілунків починає визнаватися мені в коханні, та ще й віршами власного твору, (не думаю що він може писати вірші).після чого частина не пам’ятаю, але закінчується тим, що він їде з дружиною на машині і вони натикаються на мене, я змушую себе прокинутися.

Мені наснилося що я зізналася в любові будь-якій людині (чоловікові) з яким я зараз у відносинах і з яким на передодні сперечалася з приводу наших з ним відносин, Ще мені приснилося що я його ніжно обіймала і навіть відчула теплоту його тіла, при цьому я відчувала радість від того що він знаходитися поруч зі мною.

У нас з чоловіком зараз складний період.У нього є коханка.Як вони кажуть у них любов.Чоловік поки живе вдома.Але скоро збирається виїхати далеко.Приснився сон, що спочатку я щось висловлювала йому на емоціях, а він підійшов пристрасно поцілував і зізнався, що любить

мені наснилося, як -будто я свого чоловіка відправила на війну (саму війну я не бачила) а потім зустріла знайомого чоловіка, він бігав за мною, а я тікала, потім він зупинився і сказав мені: я тебе люблю !мене слова його зачепили уві сні .

Виходжу з будинку з дівчиною і сідаємо під навісом на ступенях, йде не великий дощ дуже приємний, я її обіймаю і говарю що люблю іжіть без неї не можу. це правда в житті але вона не моя дівчина ! Цю людину я знаю
Люди допоможіть чим можете Поскажите
Мир вашому дому!

Вітаю .Мені наснилося що під час того як я листувалася з хлопцем, який мені дуже подобається насправді, визнається мені в коханні, він написав &# 171; як же я люблю тебе, маленька моя, ти назавжди моя&# 187; а я відповіла йому що не вірю що він може любити мене, але була дуже порада, адже ця людина мені подобається насправді&# 8230; він теж проявляє до мене увагу .Поясніть будь ласка, що означає цей сон

Привіт, мені приснився дуже дивний сон.Мені зізнався в любові мій однокласник, хоча в житті не дуже ладнаємо.

Мій друг плакав, уві сні я питала що з ним сталося. Я обняла його, він сказав що любить мене, я сказала що теж його люблю.

мені наснилося ті что, я заходжу на свою соціальну сторінку и в мене смс від Богдана (однокласник, Який Вже Тричі пропонував зустрічатіся десь рік чи два тому) и ВІН Щось написавши а ті смс в мене НЕ відкрівається и я просто написала Йому &# 171; ага&# 187 ;, а потім я Вийшла зі своєї Сторінки и зайшла через Деяк а там були смс від Богдана, ВІН писав: &# 171;: *&# 187; &# 171; ти мені дуже подобаєшся&# 187; &# 171; ходім гуляти&# 187; &# 171; аааууу ти де пропала&# 187 ;, и я проснулася и Нічого ж не відповіла, Що це может означать?

мені наснилося що я з тарілкою борщу і подругою йшли по селищу міського типу і ззаду нас підбіг мій знайомий Максим і він сказав що я дура і він мене любить і я відповіла йому взаємністю

наснилося що знайомий по телефону визнається в любові а я у відповідь сказала що теж люблю але розумію що це з ввічливості

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон, в якому дівчина з якою я зараз спілкуюся зізналася мені в коханні. Днями був інцидент і вона запросила мене до себе додому, я познайомився з її батьками. Зараз просто спілкуємося. Вчора був сон де було багато дівчат, і що то на подобі вибору. Безпосередньо я вибрав її. А сьогодні вона ж. Ми гуляли по якимось місцях мені знайомим, раніше це місце снилося. Але не згадаю звідки. Місце таке загадкове, нагадувало екскурсію по великому торговому центру. А потім ми зайшли в щось на зразок будівлі піонертабору, там лягли на ліжку. Потім вона підійшла і лягла поруч. Далі ми розмовляли і вона запитала. дуже виразно &# 171; я тобі подобаюся?&# 187;. Раніше я не міг розбирати слова в своїх снах але тепер звітно пам’ятаю її слова. Ну я відповів позитивно. Отже вона поцілувала мене.
Потім сон пішов кудись в нікуди. Я її втратив з усієї цієї незрозумілої екскурсії. І під час сну так і не знайшов,

Хлопець який мене любив, але був відкинутий потонув трохи більше року тому.А сьогодні він мені наснився зізнався мені в коханні просив бути з ним і ніс мені похоронний вінок, але я йому знову ж сказала що я його не люблю.Він пішов, написав смс зі словами подумай, я тебе дуже люблю.

Дівчина з якою я вчуся в університеті (моя староста) організовувала наш випускний, я допомагав. Несподівано вона сказала що мене любить. При цьому вона заміжня і вагітна як уві сні так і в реальності, і я теж одружений.

перед сном мені мій молодий чоловік написав теплі слова, і уві сні мені наснилося, як від нього прийшло повідомлення-я тебе люблю, уві сні я здивувалася

Наснилося ЧОЛОВІК ЯКОГО ЛЮБЛЮ, АЛЕ В ДАНИЙ МОМЕНТ НАШІ стосунки припинилися, ЗІЗНАВСЯ У ЛЮБОВІ РАЗ П’ЯТЬ

наснилося що мені зізнався в любові хлопець, у якого була дівчина, але і я не була одна.мій хлопець негативно відреагував на те, що він дізнався.а той, який зізнався, нехай буде Діма, запевняв мене, що тепер все буде по іншому.і що я повинна йому довіритися.

колишній однокласник, який довгий час мені подобався, але не відповідав взаємністю, уві сні по смс прислів сердечка, як би освідчення в коханні

мені наснилося, що я поверталася додому пізно ввечері, пішла перевіряти пошту і там була телеграма від мого колишнього хлопця.Я повертаюся і тут же переді мною виникає він. У телеграмі написано, що він любить мене і дуже сумує і що приїде до мене з іншого міста. Він кидається мене обійняти, а т.до я вже перебуваю в стосунках, не роблю нічого, стою як стовп і повторюю йому, що у нас є хлопець. Потім він цілує мене в щоку, каже, що скоро побачимося і йде. Все відбувалося на сходовій клітці

Здравстуйте! Ну я познайомилася з одним хлопцем може тиждень тому і він мені дуже сподобався і ось сьогодні вночі мені приснилося що він пердложіл мені встречатся

Мені наснилося, що моя подруга за мене в соціальній мережі зізналася в любові від мого імені хлопцю (в реалі він мені подобається, але відносин у нас немає). Він відповів щось нерозбірливо, але видно, що не очікував і збентежений.

Вітаю! Мене звуть Ірина. Сон про те що мені зізнається в любові хлопець з яким я зустрічалася.я йому відповідаю взаємністю і прошу чоловіка мене відпустити до нього. Схожі сни мені сняться дуже часто.

Ми вийшли з-за дерев до пляжу з моїм новим хлопцем, ми опинилися на краю коси річки, це було дуже красиво. Я сказала дивлячись на річку &# 171; Женя я люблю тебе&# 187; але не так звуть мого обранця. Це ім’я мого колишнього чоловіка&# 8230; я повернулася подивитися, що б зрозуміти хто зі мною, спочатку це був колишній, але потім різко все змінилося і я знову побачила свого теперішнього чоловіка. Він був незадоволений і сказав: &# 171; То чи не буде&# 187;

Вобщем наснилося, що я зізналася в любові хлопцю, c яким на даний момент спілкуюся але потім я різко сказала що пожартувала

Вообщем. Мені симпатичний один хлопець, ми з ним сидимо за однією партою, але начебто я чула, що йому подобається моя подруга і вони спілкуються як друзі, а я з ним взагалі майже не спілкуюся. І приснився сон, що начебто я його запитала хто йому подобається і він спочатку &# 187; зам’явся &# 187; з відповіддю, але потім сказав, що йому подобаюся я. І в цей моент я його дуже міцно обняла і пошепки запитала чи правда те що він сказав і я відчула, що він кивнув головою.

Мені приснився мій найкращий друг, раніше ми з ним зустрічалися
Але сталося так що, ми розлучилися
Так ось, мені снилося що ми сидимо на лавці на вулиці ніч
Говоримо про життя, і я йому кажу &# 171; Чому ти не можеш бути зі мною&# 187;
Потім він говорить &# 187; Не можу, тому що я захищаю її&# 187;
А потім що то сталося, я толком не зрозуміла
Толі він захистив мене, точно я не зрозуміла
І він мені каже &# 171; Я тепер буду захищати тебе&# 187;
Що цей сон може значить?

Вітаю! Мене звуть Ольга. Мій сон досить короткий, що складається з одного телефонного дзвінка. Подзвонив мій коханий чоловік і вперше зізнався мені в коханні. Я не повірила своїм вухам і попросила повторити, він повторив ще два рази. Сам розмова була дуже спокійним і ніжним, чула співрозмовника дуже добре. Потім він сказав, що скоро приїде і я прокинулася.

Мені наснилося, що мій дуже хороший друг зізнався мені в коханні. сказав: &# 171; ти найкраще, що у мене є&# 187;

Мені наснилося, що я в квартирі однокласника шукаю записку де він написав, що любить мене. Квартиру я не запам’ятала, але точно пам’ятаю події. Пам’ятаю, що від нього втекла в 7:28 і пішла в школу так, як нібито він прокинувся&# 8230;.

мені наснилося як я поверталася додому зі школи, після якоїсь поїздки і коли спускалася сходами школи, мені сказав хлопець який мені подобатися: &# 171; Іди повільніше&# 187 ;, потім він мене взяв за руку, мені щось говорив, я вже не пам’ятаю але пам’ятаю тільки що це було схоже на вірші або щось подібне, але без рими і пам’ятаю його слова:&# 187; я не можу без тебе.Я так більше не можу&# 187;. Я слухала це все радісно, ​​як ніби отримала довгоочікуваний подарунок.Усередині все горіло, як пожежа і під час всього цього я посміхалася

наснилося днем.що я з колишньому їду на машині.йде дощ.я на нього подивилася і сну душі стало тепло.потім я відвернулася і дивилася у вікно.у вікні був світло.а мене огортав якийсь теплий морок.і колишній сказав, що я навіть не уявляю як сильно він мене любить і ніколи не шкодував ні одного дня проведеного разом

я одружена.з неділі на понеділок, приснився сон, в ньому був колишній який говорив мені про те що до сих пір мене любить, що він кине його нинішню дівчина, на що я йому відповіла що нічого не хочу, і у мене є чоловік.що я не хочу нічого змінювати і мені і так добре.далі він мене уговорівал до нього повернутися &# 8230; але кінець сну я не пам’ятаю ((щоб це могло означати?

Мені приснився сон, як мені хлопець зізнався уві сні, що я йому давно подобаюся, але цей хлопець вчиться в паралельному класі і ми рідко спілкуємося

Наснилося що я розмовляю з хлопцем в якого закохана в реальності. Ми раніше зустрічалися а тепер дружимо. про що говорили не пам’ятаю, а потім почала кричати на нього. і зізналася що люблю і ніколи не кину, і коли ж до нього це дійде остаточно. він стояв у ступорі а потім посміхнувся і тільки хотів щось сказати я прокинулася

Була ніч, заметіль, я біг до однієї людини, наздогнавши її я обійняв з усім теплом і зізнався їй у коханні, вона прийняла мої почуття і ми пішли.
Буду радий якщо ви мені допоможете, сон снився 24.12.15. сняться пару раз в тиждень. Заздалегідь дякую

Вітаю. Мені вже кілька років часто сниться мій однокласник, з яким раніше не мала жодних стосунків. Уві сні він мене обіймає чи цілує, проявляє теплі почуття. А сьогодні вночі, з понеділка на вівторок, він мені зізнається в любові, каже, що завжди мене любив, але боявся сам собі в цьому зізнатися. Сумніваюся, що таке було в реальному житті. До чого ці сни.

вже не першу ніч мені сниться коханий чоловік, ми спимо на ліжку, в цю ніч мені теж він приснився, ми ніби як збиралися зайнятися сексом, він мені сказав, що любить мене, я повернулася до нього, він виглядав по іншому, але це був він, в житті наші відносини заплутані, я його люблю, а він скоріше ні, ну або я не знаю. Мені він і раніше часто снився, бувало по кілька днів поспіль

Мені наснилося, що я зустрілася з одним (з ним я дуже посварилася до цього). ВІН підійшов до мене і сказав, що дуже сумує без мене. А я у відповідь зізналася йому в любові. І після обняла його і сильно плакала від щастя.

мені приснився мій знайомої, до якого я відчувала симпатію, правда зараз охолола трохи. Він ніжно дивився мені в очі з любов’ю, що то любовне говорив і цілував мої руки, я хотіла його поцілувати в губи, але він ухилився і продовжив цілувати мені руку, гладячи її

мені наснилося, що хлопець який мені подобається визнається в любові інший. А точніше я добре пам’ятаю, що він лежав на дивані, все бігали біля нього, а він говорив тільки одне:&# 187; я не можу жити без неї, мені потрібна тільки вона&# 187;. Я бігала в сусідній кімнаті і уві сні я цілком нормально відреагувала, я часто приховую свої почуття, ось і тоді зробила те ж саме. У реальному житті ми не зустрічаємося, але проявляємо один до одного симпатію, не знаю наскільки сильно. А зізнавався в коханні дівчині тій, до якої щось відчував раніше в реальному житті. Вони навіть цілувалися, але у цієї дівчини зараз є хлопець. Уві сні він ніби вмирав, тому що все бігали біля нього. А коли я зайшла в ту кімнату все було інакше. Він лежав на ліжку, біля нього сиділа моя найкраща подруга і втішала його (в реальному житті вони добре спілкуються, але просто друзі), його ноги лежали на її ногах. І він ніби як був веселий (це не дуже добре пам’ятаю). Я подивилася на нього не відразу і дуже весела втекла далі. Не можу зрозуміти що б це могло означати?!

Здрасвуйте, мені приснився мій колишній хлопець і сказав, що не розуміє як до сих пір я не зрозуміла того, що він любить мене. Він поедошел, просто взяв мене за руки і сказав мені ети слова.Ми ніби разом були запрошені на весілля моєї подруги, яка вже 3 роки як заміжня, але я чомусь як і вона теж була в білій сукні.Була її дружкою і ловила букет нареченої.

я дівчина, я перебувала на роботі, мені моя колега пропонувала почати відносини, говорила, що нас тягне один до одного, нам разом буде добре, я себе, відчувала незручно, здивовано, хотілося піти

Доброго дня. Сон приснився в ніч з 6 на 7 січня. Чоловік, якого я знаю зізнався мені в коханні, при цьому були присутні сторонні люди.

Старий знайомий який раніше дуже подобався зізнався в любові

2 дні тому зізнався заступник. директора, а сьогодні вночі сам директор, не зрозумію сама, сни не хороші

Мені приснився мій коханий чоловік, але в житті ми перестали спілкуватися місяці 2 назад через те, що у нього з’явилася дівчина, зараз ми не спілкуємося взагалі.
Сниться мені ніби я йду до своєї подруги через його двір, і бачу як ніби у нього паркан знятий і видно мені все що у дворі, і я дивлюся а на кушетці сидить він мій улюблений чоловік а біля нього його дівчина, і він просто сидів а його дівчина що то дивилася на телефон, і потім мене побачив улюблений і не відводив з мене очі поки я не минула його двір! До чого такий сон приснився?

Уві сні я і мій молодий чоловік були на мосту або біля вікна, і він мені сказав &# 171; я люблю тебе&# 187;, я не вірила цьому і питала &# 171; правда?не обманюєш?&# 187;

Готуємося до свята, і сестра каже, що прийде він, через стільки часу, і я бачачи його роблю незадоволену гримасу ми знову сваримося.він говорить я йду, Я відповідаю, йди.він починає йти, я розумію, що знову втрачаю його.Між нами вікно і я кричу не йди він зупиняється і я шепочу йому, Я тебе люблю.він відповідає мені, що теж, я прокинулася Але ми уві сні були такими ж як 30 років тому

Мені приснився однокласник який зізнався в любові приснився мені цей сон з вівторка на середу

Вітаю. У моїй подрузі є син, він вже другий раз сниться мені як мене цілує в губи і визнається в любові як реально я навіть прокидалася і в вухах стоїть слова я тебе люблю. Але не в цьому справа я про нього у б ще не думаю. Перший раз приснився як я до них прийшла додому і почала вітатися з маленькими дітьми і запнулася він стояв поруч і поцілував міцно в губи я його від штовхнула і кажу ти чого а він мені я тебе давно люблю. А тут знову як я у них сплю прокинулася стала вставати а він нахилився і знову цілує міцно в губи я йому по щоці долу він мені я тебе люблю я прокинулася до буд то на я ву поясніть що це значить я про нього взагалі не думаю бо йому все го 15 л

Мені приснився колишній хлопець, який мені зізнається в любові .Зараз ми з ним спілкуємося як друзі

мені наснилося що мій колишній хлопець написав мені повідомлення де було написано що він мене любить. я була порада і здивовано вити розлучилися з ним дуже погано він сказав що не любить більше . і я була щаслива коли отримала це повідомлення .

мені наснилося що мій друг з яким я не спілкуюся в житті не тому що зганьблені, а просто він живе в селі а я в місті але він мені дуже подобається, а сьогодні ніч з четверга на п’ятницю мені наснилося я приїхала в село до своєї бабусі, а його мама запросила нас в гості і ми пішли до них в гості вони накрили стіл і сіли один стіл був в одній кімнаті а інший в іншій кімнаті але я стала содіться за стіл так як вже перед цим поїла, я сиджу на дивані а він за стіл але на столі стояла що то так що я майже не зрозуміла що це він бо думала що він сидить в іншій кімнаті за столом, після я зрозуміла що це він і він мені каже йди сядь співаєш я відмовилася бо не хотіла їсти і він почав говорити що про любов він говорив загадками а не безпосередньо він сказав що робити якщо мені подобається людина і я його люблю, але не знаю його почуттів а боюся сказати тому що думаю що цій людині на мене все одно (я знала що все що він говорить це про мене але боявся сказати на пряму) я сказала що треба говорити відразу тому що любов може бути взаємною просто потрібно сказати про це а не приховувати свої почуття і він так на мене подивився на мене закоханими очі і після знову сказав йди співаєш так як переживав що я голодна

мені снився сон ніби я сиджу в соціальних мережах і мені пише хлопець, який мені подобається, що любить мене!до чого це може сниться

Він підійшов до мене уві сні, в чорному піджаку в чорних брюках і білій сорочці, відносин не дружніх ні любовних у нас не було в житті, але я його знаю він зі мною в одній школі вчиться, мені цікаво дуже що це значить, снилося зі середи на четвер

Я зізналася в симпатії близькій, але не по крові, одруженого чоловіка, знаючи, що він хоче розлучатися з дружиною.Він після мого визнання став приділяти мені увагу.Наяву я цьому чоловікові подобаюся вже багато років.

Привіт мені сьогодні уві сні спочатку подарували пісталет а потім я як сплю і мене будить тел. дзвінок я його зі сну нібито знаю а на яву немає

здрастуйте, мені подобається один хлопець і в ніч з 6 на 7 квітня мені приснився сон. ми сидимо в машині він визнається мені в коханні і пропонує вийти за нього заміж, я погоджуюся і він одягає кільце, пропонує жити разом, я погоджуюся. я порада і він радий. Підкажіть мені будь ласка як це все розтлумачити

Приїхав до мене додому. .подарував мені козу білу з рудим і собаку.і почав говорити що він любить мене і не може без мене..що заради мене розлучається з дружиною..і мені в цьому ж сні приснилася бабуся яка померла .. вона була не задоволена..зла..ображена. .лаялася зі мною..і обливається водою..я знала що вона була мертва а потім вона знову була жива..до чого це? ?

чоловік, з яким я зустрічаюся зізнався мені в коханні, я зізналася у відповідь? це сталося на тлі заняття любов’ю&# 8230;.після ми обговорювали варіанти спільного проживання&# 8230;

Чоловік знайомий, навчив стежити хотів по двісті до будинку але я відмовилася.

Знаю чоловіка який мені сниться, вчора навчив за мною стежити хотів під вести до будинку.

u meny net russkoy klaviaturi.
Nash uchitel istorii dal nam restoran na vecher chtob my s drusiami sdelali vecherinku. Potom, on skazal chtob mi ne chevo ne slomali a ya slomala stakan. on prishol i nachel meny rugat. ya sprytalas v shkafu i nachela plakat. potom on prichol i skazal ne rasstraivotsy, chto on meny lubit i chto kogda usnal chto ya u nevo v klasse, ochen obradovolsy, a potom skazal: eslib ti znala kak ya tebya lublu. i pozeloval v gubi.

Колишня дівчина яку я люблю досих пір і яка мене кинула наснилася мені сьогодні.Спочатку я сказав їй що люблю її, після вона каже що любить мене.я з недовереем перепитую вона повторює.але я понемаю чомусь в цей момент що все одно вона не хоче продовження.короткий сон.І в той же момент також понемаю що варто трохи розвинути і все відновиться

Наснилося, що ми з найкращою подругою йдемо по коридору нашої школи, а ззаду нас йшов хлопчик, кторой мені подобатися. Я кажу своїй подрузі: &# 171; Давай його почекаємо і я йому зізнаюся, що він мені подобається&# 187;
Він підійшов, і питає у моєї подруги: &# 187; Тобі хтось казав, що ти дуже красива&# 187; вона сказала &# 171; Так, все&# 187; І вони поцілувалися в губи.

Привіт Тетяна Міллер, мене звуть Марія, мені сьогодні приснився дуже дивний сон якого я б хотіла знати значення, і так про це сні;
я йшла зі своєю сестрою і другом Сашком (я йому дуже подобаюся, а він мені немає), ми йшли додому переходили міст, і на зустріч йшло три хлопця-це Валера (однокласник моєї сестри, просто знайомий), Діма (подобався 4 роки, і зараз трохи, і він каже що я йому теж дуже подобаюся) і якийсь хлопець не розглянула особи уві сні, мене схопив Валера і не відпускав сказав що я йому дуже подобаюся ми впали на землю, а він все продовжував говорити що я йому подобаюся і цілував в губи, я не могла вирватися, відчуття у мене були огидні!мені хотілося скоріше вирватися і втекти! І мені вдалося вирватися&# 8230;.я встала, а там розтанув Діма (хлопчик якому я подобаюся і він мені), я його запитала:
-за що ти так?чому не допоміг?! я ж просила!!-я була в істериці, плакала дуже сильно-сказала що його ненавиджу і пішла далі.
а він намагався опрадаться, і наздоганяв, у нього на очах накочувалися сльози, я йшла далі в сльозах&# 8230; потім мене наздогнав знову Діма намагався пояснити все&# 8230; і на цьому сон перервався.
Допоможіть будь ласка дізнатися значення сну.

Сон був з четверга на п’ятницю, приснилася дівчина яка раніше подобалася, ми навіть раніше спілкувалися, але зараз ми не спілкуємося. І уві сні ми гуляли, потім вона зізналася мені в коханні, і був поцілунок. До речі йшов дощ, і вона була зі своєю подругою.

Є хлопчик який мені дуже подобається, і в цьому сні він зізнався мені в коханні. Але я цього не як не очікувала, і не могла повірити цьому. Ну ось в реалі було що ми з ним давно не бачилися і він так дивився на мене&# 8230; А потім він щось сказав своєму другові. Ну цей сон продовження того моменту.
Ну ось потім я підходжу уві сні до нього ввечері, годині о 8 і кажу &# 8212; &# 171; Цікаво, що ти там йому говорив&# 187;
а він мені відповідає &# 171; Ну я можу і тобі про це розповісти&# 187;
Я кажу &# 171; Ну давай&# 187;
І в цей момент він мені і зізнався в любові.

Сначал смс кой написання, Я тебе дуже очен а далі я бачу на ролику чоловічі чорні майки і труси через одну обумовлений пожалуста что ето смс від одного каторого я дуже поважаю

Я відпочивала в таборі, зі знайомими мені людьми. І був хлопчик, якого я знаю дуже давно. Але в житті я з ним не спілкуюся. Цей хлопчик визнає мені в коханні, потім ми гуляли загоном, він терся поруч і я взяла його за руку. Потім він подарував мені кулон з запискою, де распрашівает про моїх подруг. І на цьому все.

Вітаю.Наснилося визнання в любові від знайомого з яким ми практично не спілкуємося.Його я не люблю.Після визнання ми почали зустрічатися уві сні.Емоції були позитивні.Сон був з вівторка на середу.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Людина який мені подобається зізнався мені в коханні по смс

Ми гуляли в 3 Аліна Настя Анжеліка, потім Анжеліка пішла і Аліна зізналася мені в коханні і ми пішли додому і вона мене довезла

Приснився сон що кращий друг зізнався в любові, але він мені просто подобається, раніше у нього (У житті) була &# 171; Дівчина&# 187; але вони не зустрічалися, після я почала з ним дружити, і через час Бролі її, зараз він поїхав в Москву, спілкуємося по скайпу, але уві сні він приїхав, і ми призначили зустріч біля клена, він прийшов обійняв мене (в минулому сні він мене просто обійняв) і сказав що дуже любить мене, і що йому було дуже важко ні бачити мене в реальності, і сказав що любить мене більше чим своїх минулих дівчат (у нього їх було 2) я сказала що теж сумувала, і він мені подобається.Але зустрічатися не можемо.У житті він мені подобається, я іноді зампчаю призначила симпатії, але дуже рідко, і взагалі не впевнена що я йому подобаюся, адже ми просто друзі (Але єдиний +, це те що ми кращі друзі) всі знайомі вважають що ми любимо один одного, а ми вирішили їм &# 171; зробити сюрприз&# 187; і сказали що любимо один одного, вони всі були в шоці, його колишня очеень ревнувала)

мені приснився сон я встала вранці і відразу зайшла в інтернет перевіряючи повідомлення я побачила повідомлення від людини який мені подобається але перед цим я написала що робиш? я точно вже не пам’ятаю відповідь на питання але мені запам’яталося те що ця людина запрошує мене зустрінеться і пише поки до речі я люблю тебе.(Це перший раз був коли я чула ці слова я була в шоці) я відповіла окей поки і я тебе.і на цьому сон перервався я не знаю що це означає і як розуміти цей сон

я гуляла з Дашею і з Ванею ми гуляли і тут він мені сказав що він мене любить я встала в ступор і посміхалася потім не сказав сам поцілуй мене я його поцілувала пройшли трохи і він сказав якщо хочеш то напиши це визнання всім я сказала навіщо він сказав Ну добре.

я йду з подругою по вулиці і з нравівшіемся (який подобається, його звуть Данило) . проїжджає який &# 8212; то хлопець і робить поріз на щоці Данилу. Ми йдемо до мене додому, (на ліжку сидять подруга і Данило) моя подруга промиває ватним диском рану. потім вона виходить з кімнати і каже мені, щоб я йому опрацювала спиртом рану. Я сіла до нього сказала щоб він взяв ліву руку і почала обробляти. Коли я почала обробляти він сильно стиснув мені руку, я вибігла з Конате, у мене потекли сльози від болю, але я взяла себе в руки і пішла до нього. він просив вибачення, але я не реагувала на нього, я сказала йому ще раз взяти ліву руку, він сказав &# 8212; &# 171; может не надо&# 187;. Я йому відповіла &# 8212; &# 171; візьми мою руку&# 187;. я знову піднесла ватний диск зі спиртом до його щоки (вона була звичайного кольору) він знову хотів стиснути руку від болю, але він відпустив мою руку і стиснув кулак.
Потім він схопив мене за руки і поклав на спину:
Данило &# 8212; можна я тобі коечто скажу!
Він хотів мене поцілувати, але я сказала йому у вухо &# 171; що красти поцілунок у дівчини не можна&# 187;. Я встала підійшла до дверей, він сів уже на інше ліжко і я йому кажу: &# 171; (крізь сльози) Ти мені подобаєшся&# 187; він підходить до мене і цілує мене в губи. І НА ЦЬОМУ СОН що закінчуються!

Приснилася незнайома кімната (ніби як наймана або готель), ліжко в ній величезна 2 на 2, світле покривало, красиве, камін, від нього відчувалося тепло, я і чоловік-хлопець, незнаю, як правильно назвати, мені всього 39 років і він де -то цього віку. Ми оглядаємо цю кімнату, але ходимо по ній, а як в космосі літаємо, легко і без зусиль, освітлення не дуже яскраве, жовто-оранжевого кольору, прийшов якийсь лакей, запитав чи все у нас добре, влаштовує, включив нам музику і пішов. Потім я і &# 171; він&# 187; підлетіли до вікна і я почула від мого кавалера &# 8212; &# 171; я тебе люблю&# 187 ;, потім він подивився у вікно, а я дивлячись на нього буд-то почула його думки &# 8212; &# 171; пора створювати сім’ю&# 187;. От і все. Мої відчуття при цьому &# 8212; розгубленість, але не без радості і в голові звучало питання &# 8212; &# 187; коли ж це станеться?&# 187;

мені приснився знайомі який зізнався мені в коханні. хоча в житті ми зним не спілкуємося!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ