Сонник Особняк 😴 приснився, до чого сниться Особняк уві сні бачити

До чого ж сниться особняк? Такий сюжет – говорить про те, що ви зможете домогтися заможності.

Хто був власником особняка в вашому сні?

Наснилося ви власник особняка ▼

Були власником особняка – значить, незабаром вам посміхнеться удача.

Що ви робили з особняком уві сні?

Будувати особняк уві сні ▼

Були зайняті будівництвом особняка – вам належить піти на великі витрати.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Особняк, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Особняк уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я в величезному і шикарному будинку, світло, красиво.Я уві сні розумію &# 8212; мій будинок, я там господиня.
Зі мною поруч кума, і я їй предлогаю подивитися мій басейн.Наводжу її в басейн (там же в будинку), а він величезний &# 8212; доріжок 5, плескатися діти.Потім я не бачу куму.Я теж купаюся, пливу по доріжці на спині, відчуваю як хвиля мене обливає, приємно плисти.А потім бачу вода сходить, меньшне і менше, я вилажу, прикриваючи відкриту груди (бачу себе з боку).А потім я дивлюся на оздоблення будинку і думаю &# 8212; це чоловік звідси ж їхав, треба ж який нам будинок залишився, розумію що він його не відбере і не поділить, і я порада що у нас такий будинок залишився&# 8230; І ще подумалося уві сні &# 8212; а навіщо я куме показала такий розкішний бюассейн, типу не позаздрить вона мені?Я то басейн показувала просто так.Чи не для заздрості.А заднім розумом зрозуміла &# 8212; вже занадто багатий був будинок&# 8230;
А потім я начебто сиджу на сходинках ганку цього особняка, думаю про щось, хвіртка відкрита і що по вулиці паселка циганка йде і веде додому дітей, вони не хочуть, проходять повз&# 8230; і тут начебто вже ці дітки біля мене.Дівчинка так і крутиться.Намагається мене як то підчепити, рукою, спідничкою і я кажу:&# 187; Так, що таке?&# 187; а хлопчик гоовріт їй:&# 187; Пішли від сюди, тут багата тітка живе, тут багаті&# 8230;&# 187; &# 8212; а я бачу дітки замурзані, але гарненькі.І я відразу:&# 187; Ні, не правда!Діти скрізь однакові!&# 187; і лізу в пакет і віддаю їм торт і ще половину торта як би в одному пакеті .А вони віддають моєму синові шоколадку.така &# 171; дружба&# 187;.
Ось такий дивний сон, як розповідь.Скажу відразу до циган я ЗАВЖДИ ставилася і ставлюся тільки позитивно. А такий гарний будинок мене здивував&# 8230; допоможете?

Сновидіння, в якому був такий поворот подій, найімовірніше, говорить про те, що ви можете відчути свою перевагу над кимось.

Уві сні я зустрічають гостей і проводу в будинок, красиві великі кімнати з літнім будинком і садом, бачу свою колишню свекруху вона хороша собою мені на подив, в кімнатах все зі смаком, але я сама як то здивована що це мій будинок, вірніше я це знаю, але як буд то б з гостями сама дивлюся його як в перший раз.відчуття щастя Відчувається ! Дякую в будь-якому випадку!

Мені приснився дуже дивний сон. У мене таке відчуття, що хтось мені влаштував екскурсію по шикарному особняку в якому завершується внутрішнє оздоблення. Я гуляю по ньому і з подивом дивлюся на його незвичайні дизайнерські рішення. Потім опиняюся на вулиці біля басейну з колонами. Милуюся будинком і басейном. Погода просто чудова яскраво світить сонце. Тут раптом я бачу, що в басейні без води у напрямку до мене дуже швидко повзе змія, я кричу змія (я думала, що гадюка). В цей час змія застрибує мені на руку і звивається навколо зап’ястя, я в шоці від швидкості з якою змія приповзла і заскочила на мене. Намагаюся її скинути і в цей час чую, що хтось посміхаючись кричить це вже. Я перекладаю дух, що вона не отруйна гадюка. скидаю її. Придивляюся до неї вона чорна і велика, у мене думка &# 8212; &# 171; такий великий вже&# 187 ;, я намагаюся розглянути її жовті позначки (як у вужа) навколо очей, щоб упевнитися, що це вже, а він стрибає на мене знову і цього разу присмоктується до долоні. Я прокинулась. Тільки чесно кажучи я так і не зрозуміла вкусив мене вже або просто присмоктався (ротом).

Бачив уві сні в суботу вдень невеликий затишний особняк, власником якого я як-би є. Він розташований серед схожих особняків, де живуть цілком доброзичливі сім’ї сусідів. Це район забезпечених людей.

Є деяка тривога (з реального життя), через яку я різко мчу на своєму транспорті до воріт цього багатого і зеленого району. Але мої тривоги не знаходять підтвердження. Машина з кимось в’їжджає на моїх очах в район, але як то кажуть &# 171; не до мене&# 187;. Я поступово заспокоююся, знаючи що той невеликий і затишний особняк мене чекає. Та й люди в сусідніх зі мною будинках мені не ворожі. Крім того, разом зі мною уві сні присутня якась жіноча сутність, т.е. я як би не один. Що стосується мене, то стосується і її. (Я не дивлячись на свої 44 роки не одружений)

Потім я прокинувся. Був жаркий день 27 червня з.г.

Будь ласка, допоможіть розшифрувати це сновидіння.

г. Кирьят Шмона, Галілея, Ізраїль

Привіт) наснилося що у нас з чоловіком з’явилася машина. ми на ній кота, потім чоловік пішов за тістечка а я вже опинилася за кермом. потім в машину сіли 2 дівчини на заднє сидіння і сказали їхати. я сказала що ні таксист і вигнала їх. потім знову до мене в машину сіли.. але на цей раз це був дорослий чоловік, і чому то я поїхала. і коли поїхала ми поїхали кудись далеко, і як повернутися назад. т.е адресу того де чоловік купував Пироженко я не знала. я попросила чоловіка завести мене назад. він нібито погодився, але обдурив мене і забрав машину. але коли я відчула що машину забирають. забрала величезну купу доларів в двері. потім коли я вже відійшла від місця де він стояв з машиною, почула що у нього пропали гроші, я почала бігти, він за мною. я кричала допоможіть, бігла з усіх ніг, але в тому дворі ніхто не міг його зупинити, але намагалися майже всі. в результаті від крику у мене майже зірвався голос, і я втомилася бігти. а потім він ніби змирився і перестав мене приследовать. потім взагалі не стикування, я вже знайшла свого чоловіка, пояснила все, і сказала що то що викрали машину це не біда. бо його (угнальщіка) гроші залишилися у мене. і що добавівів наших заощаджень можна купити нову. а потім ми опинилися в якомусь будинку, в якому на стіні висіла величезна ключниця, а поруч планщет, і на планшеті можна було подивитися кожен будинок від якого висіли ключі. і ці всі будинки чомусь були наші. а там не просто вдома, там просто шикання особняк !! до кожного додавалася своя дорогу машину, взуття та комплект грошей. ми вибрали ключі з особняком і поїхали туди. потім виявилося що ці особняки це спадок. але не конкретно наше, а нібито дитяче. А в реальності у мене 2 молодших брата. вот такой вот сон. Чи не могли б ви розтлумачити його?)

Я перебуваю в особняку. Я стою на платформі, яка пересувається вгору і вниз. Я піднімаюся на ній на 3 поверх. щоб перейти на нього, мені треба перестрибнути невелику прірву. Мені не вдається її перестрибнути і я чіпляюся за мармурову колону, повільно по ній сповзаючи. У той момент, коли вже майже доповзла до кінця колони, знизу мене підхоплює на руки людина, яка мені подобається. Він пропонує піти в бар.

Доброї ночі, Тетяна!) Снився мені цей сон в ніч з суботи на неділю, 27.09-28.09. Снилося, що я відзначаю своє день народження в колі старих і нових друзів і колег по роботі. На яву я пару місяців тому переїхала в інше місто. ДР святкувалося з розмахом і вийшло так, що по телефону я брала чергове привітання від людини, якого в процесі розмови вмовляла приїхати. в цей момент я стояла на вулиці перед величезним особняком в 3 поверхи і розуміла, що він мій, у власності. дуже цікавить, надавати чи цього сну значення або я просто свої бажання бачу уві сні?)

я бачила сон де я виходила заміж, наша сім’я будувала особняк, навіть два особняк, все було красиво і барвисто

великий будинок, дуже багато кімнат, 2 поверхи, переважала темні меблі, коричневого кольору, дуже багато їжі, і гостей-но всі близькі люди

Гарний дорогий будинок, з дуже високими стелями, шикарний ремонт, але в сучасному стилі, мені дуже хотілося в ньому жити, я там була в гостях.

Мені сниться особняк вже не в перший раз. Я не знаю як він виглядає зовні, весь сон відбувається всередині особняка. Багато кімнат, дуже, мені доводиться в ньому бігати, від кого не знаю. Всі кімнати з’єднують двері, кудись б не зайдеш. Але найголовніший момент запам’ятався мені &# 8212; це бібліотека. І книги виявилися не звичайними &# 8212; їх обкладинки в основному були про всяких демонічних істот: вампіри, перевертні, демони, навіть про призов диявола. Кольори уві сні були різні від холодних до теплих тонів.

приснився старий добротний особняк, багатоповерховий, обвитий виноградом.Я розумію що це не моя адреса йду далі, роблю коло і знову опиняюся у цього будинку.

Доброго дня! Мені снився величезний особняк. Він був настільки великим, що уві сні я не встигла оглянути всі кімнати до кінця. Всі кімнати були затишними. Кімнати були великих і малих розмірів. Кожну кімнату я ходила і оглядала. Одна кімната мені запам’яталася дуже чітко. Вона була виконана в синьому кольорі. Колір був дуже приємним і гарним. У цій кімнаті були двоє сходів. Вони йшли нагору. Після я прокинулася

Вітаю )
Чому мені сниться дівчина в яку я закоханий відразу після того коли щось не ладиться в житті з нею ? а уві сні все добре)

мені приснився шикарний будинок, який батьку поміняли на стару квартиру, він настільки гарний, що в ньому навіть басейн з рибами був, шикарний будинок-з виходом в город, в лазня на ділянці, потім я вийшла з нього і побачила хлопця який мені дуже подобається , він виявився моїм сусідом

мені наснилося, що я перебуваю в старовинному дерев’яному просторому особняку, швидше за в замку. У 13 років я жила там з батьками. мені набридло, що мені постійно забороняли щось робити і куди-небудь ходити і я в 15 років пішла з дому до людей похилого віку на ширяючому острові. оскільки ці старі &# 8212; колишні ніндзя, а спадкоємців і учнів не було, то вони почали навчати мене. в 16-17 років я здала якийсь &# 171; іспит&# 187 ;, перемігши величезного гобліна. і люди похилого віку відпустили мене на свободу. я була мандрівником і працювала найманим вбивцею. пізніше я дізналася, що батьки переїхали з особняка вже як півроку тому. я вирушила в свій колишній будинок, але зайшла НЕ через головний вхід, а через вікно у чорного входу і зайшла я туди зі своїм щеням Спайком. весь будинок був в дірках і весь зарослий рослинами &# 8212; папороттю і мохом. я вирішила нарешті обстежити ВЕСЬ особняк, адже мені батьки забороняли заходити в половину будинку. я обстежила всі кімнати і місця, але найбільше мені сподобався горище. хоч весь він і був в дірках, але будинок від цього своєї величі і краси не втрачав. я там пробула найдовше, а потім пройшла в свою кімнату. батьки залишили тут недоторканим і мені стало через це соромно і я хотіла батьків знайти, але ніде ніхто не знав, куди вони переїхали. 21 рік &# 8212; я порвала з вбивствами і купила собі дачу і стала там розводити і продавати кроликів. Спайк виріс і став благородної вівчаркою. дзвінок. я відкрила двері, а там мої батьки. вони просять мене поїхати до них попити чаю, а на цьому сон обривається.

Спочатку мені снився аеропорт. Там було не дуже багато людей. Мама говорила мені, що б я дзвонила, якщо не розуміла куди йти. Тому що на цей раз я їхала в країну одна. Що за країна, не пам’ятаю. Я пройшла реєстрацію, здала свою сумку в багаж і все різко темніє. Далі я і моя сестра опиняємося в триповерховому дерев’яному особняку. Мабуть, він закинутий. Але горить світло. На третьому поверсі стоять нові ліжка, на них сидять феї. Я побачила дві закриті двері в цій кімнаті. Одна з фей відкрила її і з неї вийшов якийсь страшний, напів-людина, напів-не людина, не знаю як описати. Він покричав і сказав що б ми не заважали. Я, моя сестра і ще якийсь хлопець побігли на перший поверх. Я пересувала ліжка і ми вже збиралися лягти спати. По коридору пішла моя бабуся. Вона плакала і говорила що б я і моя родина не переїжджали нікуди. Далі все знову темніє і я опиняюся з сестрою і хлопцем в Москві. Я думала, що якби могла, побачилася з моєю подругою. Ми сіли в синю машину і поїхали до аеропорту. Москва дуже нагадувала Мінськ. Ми доїхали до аеропорту, який більше нагадував величезний офісний будинок. Коли ми вийшли з машини, водій просив заплатити за поїздку. У нас не було грошей і ми не знали що робити. На цьому сон закінчується.

я бігла по сильному дощу (злива) навіть не було видно будинків, і раптом я опинилася під великим навісом величезного особняка, він був червоного кольору і дуже красивим. До мене підійшов гарний хлопець у чорних строгих брюках і чорній майці в обтяжку і я з ним почала об’щаться, я зрозуміла що я йому дуже сподобалася, тут підійшов ще один хлопець і він сказав що вони охоронці цього будинку і служать дуже впливовій людині і сказав що мені потрібно терміново сним познайомитися, взяв за руку і потягнув. ми обійшли за будинок, там світить сонце і дуже Касіва. Один з охраники попросив піднятися по цих сходах і чекати його там, я зрозумів по цих сходах великий, дуже шикарною, широкої і дуже красивою і чекала його на великому балконі. Тут вийшов чоловік років 45-50 і почав зі мною знайомитися. На обличчя його було не так вже й Симпотичная, на обличчі був не великий шрам і ніс злегка перекошений, але очі були дуже добрими і сам він був дуже добрим до мене і ввічливим. Він запропонував мені показати свій особняк, взяв мене за руку і ми пішли. Йшли по різних кімнатах вони були дуже великими і красивими, і так само ми об’щалісь. Потім він завів мене в якусь з кімнат і там було мнго його охраники в тій же чорному одязі і цей чоловік став мені визнаватися в любові наполегливо і говорив що цей весь будинок для мене, один з охраники став його відмовляти від цієї пропозиції, говорив що ця дівчина вам в дочки горітся і на багато старше вас&# 8230; Він рассердірся і почав мене вести з якихось коридорчик і нарешті вийшли на цей же великий балкон, там стояло багато людей і він почав голосно говорити всім цим людям, що він одружився і я побачила не звідки на своєму пальці правої руки кільце з величезним діамантом. І він сказав мені що мені можна довіряти, і хоче показати свої схованки з Богадство, взяв за руку і ми зайшли знову в цей особняк&# 8230;

Я Де по дорозі кам’янистій, побачила море, вітрильник, мережі для лову риби, і вилізла легко на скелю, там побачила перстень, взяла на руку і наділа собі на лівої руки. На скелі полежжала і милувалася особняком на воді

Я на морі, бачу великий красивий, кольоровий будинок. Його накриває хвиля. У мене захоплення, радість. хвиля відступає. Будинок як стояв, так і стоїть.

великий особняк .
Начебто він залишився від бабусі чоловіка і його хоче взяти сестра свекра але вона це заперечує)) хоча бабусі давно немає в живих і свій будинок вона залишила ще за життя сина якому по суті не хотіла залишати. Мої заловкі чому то засуджували тітку за заперечення, в той час як її невістка і внучка оглядали його і вже хотіли якихось зміні))

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ