Сонник Осколки 😴 наснилися, до чого сняться Осколки уві сні бачити

Сон, в якому ви бачите осколки розбитого скла, попереджає про прийдешні проблеми. Вони будуть дрібні, але уповільнити процес здійснення планів можуть цілком. Постарайтеся вчасно попередити можливі перешкоди, щоб потім не відволікатися на них.

Осколки дзеркала віщують істотні неприємності, які можуть зруйнувати те, над чим ви довгий час працювали. Найближчим часом варто відмовитися від поїздок і важливих угод.

Осколки від розбитого посуду говорять про те, що всі неприємності пройдуть повз і не торкнуться ні вас, ні вашої родини. Можливо, доведеться бути просто стороннім спостерігачем якогось негативного події.

Що ви робили з осколками уві сні?

До чого сниться збирати осколки ▼

Якщо приснилося, що ви збираєте осколки – це знак жалю про те, що трапилося. Якесь неприємне подія, що відбулася з вашої вини, мучить і не дає зосередитися на поточних справах. В цьому випадку краще спробувати чесно зізнатися і принести вибачення. Можливо, прощення ви не отримаєте, але тягар з душі знімете.

Значення сну, в якому довелося ходити по осколках ▼

За сонником Феломени, ходити по осколках означає метання сновидіння з однієї крайності в іншу. Він ніяк не може визначитися, як йому діяти і це викликає сильне душевне хвилювання. У цій ситуації на допомогу йому розраховувати не можна, тільки він може розпоряджатися своєю долею.

Якщо уві сні довелося підмітати оскільки ▼

Сниться, що підмітає осколки скла – значить ви на правильному шляху. Рішення було прийнято остаточно і тепер потрібно тільки йому слідувати. Не бійтеся майбутніх змін в житті – вони принесуть тільки щастя. Якщо буде дуже важко, можете звернутися за допомогою до вірного друга, він вас не підведе.

Де були осколки уві сні?

До чого сниться осколок скла в руці ▼

Осколок скла в руці уві сні говорить про вашому занадто наївному погляді на життя. Цим користуються оточуючі. Довіряти людям потрібно, але не так сліпо, як ви. Постарайтеся використовувати логіку і здоровий глузд, щоб реально оцінювати ситуацію.

Що значить осколок в роті згідно сонником ▼

Якщо приснилося, що у вас в роті осколки скла – значить попереду чекає багато труднощів. Розбіжності на роботі, розлад взаємин з близькими, відсутність розуміння в колі сім’ї. Перш, чим засуджувати інших у своїх невдачах, придивіться до своїх промахів. Можливо, це допоможе налагодити взаємини з оточуючими, які вас щиро люблять і поважають.

Що символізує осколок скла в тілі уві сні ▼

Сон, в якому осколки скла вп’ялися в тіло, говорить, що у вас багато заздрісників і недоброзичливців, які весь час намагаються вколоти і зробити боляче. На роботі також не все гладко – керівництво буде невдоволено вашою роботою і всіляко критикувати її.

До чого сниться осколок скла в пальці ▼

Якщо уві сні осколок скла був в пальці – готуйтеся до неприємностей на службі або в бізнесі. Можливо, в результаті помилкових чуток, які розповсюджуються конкурентами або заздрісникам, постраждає ваша репутація.

Про що говорять осколки скла на підлозі уві сні ▼

Побачити уві сні розсипані по підлозі осколки скла – значить буде пролито багато сліз. Сімейні стосунки будуть схильні до важкого випробування. Однак, якщо ви не зломили і витримайте всі тяготи разом – довге і щасливе сімейне життя забезпечена.

Скільки осколків вам приснилося?

Побачити уві сні багато осколків скла ▼

Якщо приснилося безліч дрібних осколків скла – значить вас відвідають болючі спогади про минуле. Можлива зустріч з людиною, з яким було важке і неприємне розставання і якого не хотілося б бачити, або дізнаєтеся якусь неприємну новину.

Чи не відпускайте думки в минуле, нічого хорошого це не принесе. Живіть сьогоденням, тоді ніякі спогади не зможуть похитнути ваше ставлення до життя.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Осколки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Осколки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

десятки осколків дзеркала вп’ялися в стопи.витягала їх

Алія, швидше за все, ці осколки віщують для вас довгий період випробувань.

Привіт, великий скляний осколок від кудо-то вперся мені в ясна, було дуже боляче і важко його звідти дістати, коли я намагалася здавалося що він ще глибше, але якось я все одно його дістала і біль пройшла.

Наснилося, що в з пальця стирчить уламок скла. Ніяк не можу знайти лікаря, щоб витягнув, а сама не наважуюся, тому що створюється враження, що він міцно і глибоко сидить. крові немає. Так і ходила з ним весь решта подій у поза.

Я збирала осколки на пляжі в піску, щоб діти не порізалися. Я не порізалась, але у мене поламалися нігті, потім я нігті пилочкою підрівняти.

Здраствуйте!Мені приснився сон ніби я сиджу на сходинках біля будинку і дивлюся летить літак-спочатку повільно а потім дуже бистро-он зделал коло і превратилась в більшу рибу (на кита схожий) і впав -розбілся і найбільший осколок потрапив на середину будинку -застрял на кришу, а маленькі осколки падали визде і на нас теж і я закрила очі від переляку щоб осколки не поранило-але все ж потрапили маленькі і трохи кров вийшла як подряпина.Потім через кілька хвилин з неба начали спускатся парашутісті- як воєні і йти на те місце де сталася трагедія!

З склянки їла сметану, в якій було багато битого скла і одним осколком трохи поранила щоку

Снилося, що я сиджу на березі моря. Навколо діти, в тому числі і моя дитина. З піску дістаю багато осколків, щоб навколо ніхто не поранився. Ще уві сні була вагітна.

Zdrastvuite! Mnje prisnilas kak ja idu po doroge (vrode) i nachel pljuvatsa oskolkami stekal, skorej dazhe bljuvats imi, ja medleno prodolzhal iti kuda to. I togda prosnulsa s chustvom trevogi.

Наснилося, що хтось розбив вікно зовні і осколки скла врізалися в руку братикові.

Снилася кімната, в якій був мій покійний батько, чоловік моєї сестри і їхня дочка, в кімнаті була люстра з якою чоловік сестри знімав розбиті плафони, потім осколки з’явилися скрізь і дочка сестри їх їла і порізалась, а батько посадив на диван людини обмотаного білими простирадлами.

Я сиджу на підлозі права рука кулаці коли я Кулага розгинаю бачу що всі пальці крім мізинця в уламках скла. Мені не боляче. Але я піднімаю голову і на когось дивлюся з нерозумінням. Що сталося з моїми пальцями.

купа піску . Мої родичі збирають цей пісок .Я бачу в ньому осколки і попереджаю їх про це.Ні хто не поранився .

ЗОЛОТИЙ РАСІВИЙ, дощ, осколки скла в моїй кишені правом, звідки невозм, і я їх викидаю не торкаючись до них, красивий пес який мене ліжіт, я відчуваю його відданість і любов, кролик який ховається у мене під площею, і все це я бачу з боку, мене дві, і я заздрю, що мене іншу так люблять тварини.

Я прокинулася уві сні, лежачи на ліжку я витягала осколки скла з великого пальця, але мені здавалося, що я витягаю і все не можу витягнути, при цьому болю я не відчувала, далі я прокинулася!

Гуляю по березі моря, чомусь здається що за кордоном. На піску багато осколків від пляшок і голки довгі стирчать, букетом) на березі порожньо, людей нікого. А поруч зі мною начебто знайомий мені чоловік. Потім бачу лікарню, бачу знайомих і знову повертаюся на цей брудний безлюдний берег.

осколки скла, чарка розбилася, впала, раекгдпрплнкукв, ьгпнаамодшгю, юлопо, лопвигщ, тіненг, ьтмакеол, бтмчуу

На пальці правої руки осколок скла . Я прийшла до свого знайомого молодій людині і він мені його витягав.

Лізла по сходах, сходи були вся в битому склі. Всі пальці на лівій руці, саме на лівій, були в уламках . Виймати було дуже боляче, так як деякі осколки дуже глибоко 1-2 см.

я ставив багато пляшок з водою на скляну полку в квартирі яку знімаю, полку не витримала і розлетілася на шматки, один з них потрапив в груди і 1 сантиметр не дійшов до серця, я впав і з великим зусиллям написав смс свою колишню дівчину, вона поїхала до господині і взяла ключі від квартири, приїхала і викликала швидку. врятувала мене.

Уві сні я з підлоги взяла в руки осколок чи склянки, так як пам’ятаю він був прозорим, і захищалася гострим кінцем осколка від кого то.

збирала осколки, мало осколків, маленькі частини
осколки розбитої лампочки
розбив дядько
без поранення, крові не було

Привіт, приснилося, що йшла босяком по дорозі і на шляху лежали осколки зеленого відтінку, як ніби хтось розбив пляшку

наснилося..нібито на столі стоїть стакан, і я чую хрускіт скла..і бачу тріщини на склянці.потім він вибухає і осколки все потрапляють на мій одяг..

Привіт, мені сьогодні наснилося що я стою під плафоном і від нього почав відвалюватися шматок скла, після чого воно почало падати і чому то впало на кришталеву чарку (яка стояла на підлозі), а після цього я закрила очі, а коли відкрила вся кімната виявилася в уламках&# 8230; І потім я стояла і обтрушувала осколки зі свого волосся і кофти

З неба падали металеві частини кузова автомобіля, що це може означати? В основному вони були червоного кольору, спочатку було кілька штук, вони летіли в мене, але я встигла відбити їх рукою, щоб не потрапило в голову. Потім їх стало набагато більше, як злива з цих частин, і ми забігли в якийсь будинок. Потім я прокинулася.

я бачила в своє вікно як хулігани розбили вікно в квартирі сусідній-це була квартира морів бабусі.Потім я пішла до неї і підмітала оскільки на підлозі-вся підлога була в дрібних уламках.а потім побачила у себе розбите вікно-другу раму-но оскільки були лише на підвіконні і через дірку я затягла в будинок кішку і порося

Мені наснилося море, я уплівала від кого то, і тут я бачу продуманий на дні як би але дно не глибоке осколки, багато осколок скла білого прозорого, і мене хтось наздоганяє і хоче вбити етім склом але я не можу переппереплить його. Я намагалася прибрати їх зі свого шляху але їх було занадто багато.

Я в квартирі.мама відкрила магазин в квартирі.магазин за все.Підходить клієнтка за лампочками.Але не купує.просто йде.Я запитала у мами взяла вона лампочки.Мама відповіла немає.Але взяла Софія.Наша сусідка.я виходжу на вулицю зі своїми друзями Ангеліною і Кирилом.Бачу як все кидаються лампочками.І якийсь хлопчик поранився.Ми запитали.Мама або тато вдома.Він сказав тільки тато.Кирило відвів його додому.Я пішла до Ангеліні і вона дала мені 2 помади. Я дивлюся у вікно у всьому дворі осколки від лампочок.

Вітаю! Мені наснилося, що я їду на мотоциклі по дорозі, у мене відмовляють гальма і я починаю набирати швидкість, йду від зіткнень і на повороті помічаю купу осколків від пляшок, наїжджаю тільки на край, бачу другу кучу- теж об’їжджаю, але колесо проколюється. Гальма знову працюють, я зупиняюся поруч з майстерні і збираюся міняти колесо

Снилося що виймаю дрібні осколки скла зі рота і викидаю. , але ні крові не порізів не було. потім прокинулася,

Я була не в своїй квартирі і в передпокої виявила маленькі оосколкі, пішла їх прибирати, прибирала їх пальцями тому деякі впивалися мені прямо в м’ясо, але не мені було не боляче, я спокійно їх виймала і викидала, крові не було. Потім я прибрала все, протерла підлогу, щоб ніхто не наступив. І все 🙂

Привіт, сон в якому пральна машина стирає і скло в ній розбивається на дрібні шматочки і я їх серед речей Дастан

Наснилося що мій немовля впав, лежить голенькі, на НЕ неї падають осколки скла. я починаю витягувати ці осколки з тіла
,,все в крові, скажіть це небезпечний сон.

Вітаю! Сестра виймала з моєї голови і плечей скла прозорі трикутні їх було досить. Потім я їх окуратно на підлогу сабірала спираючи один на одного. Мені дуже цікава ваша пророкування .

Йшли звідки то з подругою і з однією жінкою і на нас все розбите скло (з вікна з квартири) падали на нас, саме на мене обличчі були трохи крові і осколки, погрда була похмуро.до чого це?

Розбите скло, чисте, багато. Осколки скла в руці. Витягав їх з руки, допомагав батько. Болі я не відчував.

З висоти вниз впав посудину скляний прямокутний прозорий типу акваріума і розбився на великі осколки, я їх не збирала

Приснився мій кошеня у нього з живота стирчали скла моя свекруха його забрала мені на зло а потім такий сон

Кохана людина з яким ми поссортлісь і вирішили расстатся збирав осколки прозоро скла з підлоги і покликав мене поговорити

уві сні було багато дуже дрібних осколків, і в процесі сну я їх постійно прибирала.
приходили родичі, а я тільки й робила що прибирала осколки

Зверху на голову мені і внучки 6 років падали осколки скла.але ми вдало ухилялися і на нас не потрапило жодного осколка

У чорній темряві біло-блакитні осколки різних розмірів падали зверху навпроти мене. Вони блищали як сніг і я намагалася ловити їх руками.

В руку з необережності встромила смужка матового скла (такого розміру продаються пилка для нігтів) Болі майже не було, тільки дискомфорт, я почала діставати і дістала більшу частину, кров майже відразу застигла на рані, через деякий час помітила що маленький шматочок відколовся і залишився в руці і я довго не могла його дістати, боялася що буде боляче, а він випирають з руки, в кінці кінців я його все-таки дістала, бо дуже сильно хотіла

Доброго дня! Щось розбилося скляне, не пам’ятаю що і осколки були дуже дрібні, менша за горошину, я їх з себе прибирала і особливо зі ступнів. Ось мабуть і все.

Наді мною і моєю мамою розбилася люстра, але ми встигли прикрити ковдрою з цього осколки нас не поранили

сну, як я на кухні або їдальні, і відчуваю що зараз банки якимись лопнуть і не встигаємо з яким хлопцем ці полки з банками як то підтримати, вони лопнули, полетіли осколки, і слідом за цим я розумію що зараз шафа з склянками і келихами так само лопає і осколки летять на мене, і в цей момент підбігає моя сестра і намагається мене вберегти, і веде в сторону, як ми бачимо що конкретно на мене як злива скла саме на мене, я ніби уві сні усвідомлюю що це мені покарання від бога і в цей час я прошу вибачення за свої гріхи у бога

Я юила за кермом чужої машини і цей машина розбилося мені нечнго була але скла машіги оазбілісь і рккі були в уламках

Мені наснилося що я біжу з якимось хлопцем і раптом я спотикаюся цей хлопець зникає і мені в око, серце і в ноги прилітають скла і встромляються в мене.

Мама з вітчимом (померлі) змінюють скло на вікні (вікно не бачу). Вітчим ріже склорізом і каже тримай. я кидав обрізок скла. Мама говорить &# 171; що так не акуратно&# 187;. я відповідаю &# 171; зараз зберу&# 187; і збираю дрібні осколки складати вітчиму в долоньки. Ходила по осколках, крові і порізів не було.

Вітаю
Мені наснилося що спочатку вовк кружляв навколо мене але не зачепив. Потім відразу після цього сну снитися що по сходах осколки і я так обережно пройшла наверх ногами отодвегая осколки. Чи не порізалась.

Доброго дня! Розтлумачте, пож-та! Сниться мені: Я в пологовому будинку&# 8230; У мене дуже маленький термін (на яву теж) і я уві сні це знаю, може лягла на збереження. І тут мені мовчки приносять недавно народжену дитину, прекрасну дівчинку. Я беру її на руки і розумію, що закохана в неї і не розумію, чому її не віддали мамі. Потім я виявила у неї в горлі три великих осколка і тут же їх витягла. Мені стало так шкода, що її мама не встежили за дитиною. Прийшов в палату мед персонал і я запитала, чий це дитина&# 8230; І, що найдивніше, мені назвали ім’я і прізвище моєї сестри. З одного боку, я була розчарована, що вона і є неродівая матуся; з іншого боку була порада, що малятко буде рости під моїм контролем.

Уві сні я пила напій і коли я його пила в роті у мене ноходілісь дрібні осколки .також уві сні ми їхали кудись з родичами і двома який знайомими хлопцями

Вітаю. Мені наснилося вікно і я виставила банку з рідиною з вікна і коли закривала вікно банку впала і розбилася. Потім я намагалася зібрати осколки. Ще були люди . спасибі

Я йшла по пляжу, було тепло, сонячно і я всюди знаходила келихи від шампанського, багато було побитий келихів, скла&# 8230; серед піску і осколків, я збирала цілі, красиві шампанки

Мені знайома людина але я з ними не спілкуюся якого я побачив з висоти кинув стару радянську вікно і я впав на асфальт і закрився руками але оскільки мені потрапили в очі і я потім їх намагався дістати але боляче мені не було коли вони потрапили

Я сиділа в телефоні, і вирішила зайти в повідомлення, що б написати своєму хлопцеві. Подивилася на його аватарку, а вона була ізменінія. Він там пив з горла вино. І, немов дія перенеслася туди. Він лежав на битому склі від люстри і в порожній кімнаті, і намагався встати, при цьому все ще пив. Я запитала, як це сталося, і мені почали з’являтися кадри фотознімків за якістю років 90. перший кадр &# 8212; розбите скло лежить на підлозі, другий &# 8212; знято як воно падало, третій &# 8212; частина, що коливається згаслої люстри, четвертий &# 8212; вся розбита люстра, вже не працює, п’ятий &# 8212; частина люстри, з включеними лампочками і ціла, шостий &# 8212; змащений кадр з моїм хлопцем, і сьомий &# 8212; сфотографована вхідні двері з внутрішньої сторони.

Наснилося що мій син сидить в уламках скла але він цілий і крові немає. А я кудись поспішаю. Син спокійний і швидше за все ВОСН був якийсь свято були готові страви на столі.

Уві сні з рук моїх випала банку з їжею і розбилася, я збирала осколки. , Потім сон продовжився і я бачила свою дочку вона мені простягла руку в руці була велика плитка шоколаду, я не хотіла брати але дочка наполягла

Привіт приснився сон оскільки на мові і в горлі відчувала осколок, потім я почала прибирати осколки

Я защішала чоловіка вссоре від іншого чоловіка і цей чоловік кинув в мою сторону скло в рамці .Ці скла вп’ялися в мою голову і я сама їх витягала з голови, була кров&# 8230;..інші друзі кинулися на цього хлопця, щоб побити його за це&# 8230; а я шукала поглядом чоловіка&# 8230;.і прокинулася

Розбився бутилек з духами, намагаючись прибрати осколки-вони врізалися в руки в стопи.
Я на перебувала в чужому домі.Був чоловік ніби мій знайомий (але я його не знаю), з чоловіком був хлопчик років 12-13. Його тато вирішив пристати до мене, але я відбивалася і розбилися духи.

Протягом багатьох років якщо мені сниться мама, я прокидаюся завжди в сльозах, тому що сни з її участю завжди неприємні, але сенс однаковий, вона випила завжди уві сні, а я через це лаюся з нею, сьогодні уві сні сні приснилося то ж саме, сюжет був такий, я викинула всі вміст зі столу на підлогу, потім пляшку горілки спеціально розбила, і намагалася ходити по осколках, але не наступила на них, так само спеціально зламала пару тарілок

Мені снилося що ми з моїм колишнім чоловіком знаходимося у мене вдома. Тут все добре і спокійно. Потім підійшли до нього вдома, а там у нього під ліжком купа розбитих лампочок, і мені там було дуже незатишно, я прокинулася.

Мені наснилося, що ми з колишнім чоловіком у мене вдома, тут мені добре, спокійно. Потім підійшли до нього вдома, і під ліжком я побачила багато скла, від розбитих лампочок, уві сні мені там було не дуже комфортно. Я прокинулась.

Я розбиваю скло об коліно і кидаюся ним а потім я бачу що у мене на лівій руці на мізинці три осколка великий середній і маленький великий і середній дістав а маленький не зміг

Уві сні прийшов колишній хлопець, плакав сказав що я в усьому була права, і я втішала його, і одягала на нього свою чорну нову куртку) Потім я була у них в будинку, допомагала, патом його сестричка вагітна була, вона розбила кришталеву фруктовіцу, патом я швиденько збирала осколки, воно відразу спало на свою форму, патом прийшов хлопець він був такий ніжний, але свекровька не хотіла зі мною спілкуватися, чомусь я бігала у них вдома когбудттто я винна в чим та&# 128530;

З самого дитинства на грудній клітці у мене на грудній клітці стирчав маленький горбик, кісточка
І сьогодні мені приснилося як я Витягла з грудної клітини осколок кераміки (гуртки або тарілки), але без крові
Рожевого кольору
І у мене пропала ця горбинкою

Вітаю! мене звати Наталія! Бачила уві сні як з повітря на людей і мене з дитиною на руках спеціально скинули дуже гострі осколки (великі) скла. У мене не потрапляє так як я з з дитиною сховалася в якому то приміщенні зі скляним дахом. Але після наче всередину пустили п’ять зі скла і ось вона потрапила в очі дитині.

Осколок від якогось великого глиняного предмета де зображені були очі кобри, так здалося. Спочатку дивилася з висоти, потім спустилася з дерева і з мандрівником розглядала..

Снилося що я з однокласниками, з одногрупниками їхала поїздом в інше місто, дорога була складна з маленькими дітьми. З нами ще було кілька колясок з малюками і одну з них катала я, називала малюка &# 171; Синочку&# 187;. Ми приїхали в готель, поки там оформлення всіх було, то ми сиділи на диванчиках, а на них були маленькі тоненькі осколки, які впивалися в шкіру, але не поранили, крові не було. Ми запитали у адміністрації, чому осколки, нам сказали, це нормально. Так повинно бути. І продовжували далі нас оформляти. Ми сиділи, розмовляли, я з дівчинкою розмовляла про хрещення малюка. Після того, як нас всіх оформили, ми пішли в величезний зал, там був накритий стіл і ми все по чуть-чуть випили шампанське, танцювали, веселилися. На подив діти були спокійними і в основному весь час спали в колясках. Миша був уві сні з хорошим ставленням до мене. Все переживав, щоб номер був комфортним для нас з маленьким. Нас всіх розселили по різних номерах. У кожного був свій номер, Міша уві сні зі мною помінявся своїм номером. У номерах я звернула увагу, що покривало на ліжку теж було в маленьких прозорих осколках, а під покривалом чиста біла постіль.

Мені снився Розбився вікно потрапили осколки скла в рот і я потім знімала маленкие осколки скла з рота і боявся штори їх не ковтати

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ