Сонник оскільки Дзеркала 😴 приснилося, до чого сниться оскільки Дзеркала уві сні бачити

Осколки дзеркала – відбудеться якась біда. Цей сон – вісник сумних подій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися оскільки Дзеркала, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться оскільки Дзеркала уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я була в своєму будинку, таке відчуття що все відбувалося в реальності уві сні я навіть не розуміла що сплю, раптом з дзеркала заговорив чоловічий голос (точно не пам’ятаю що говорили) я відповідала цьому голосу, дуже була перелякана, після з’явився інший голос, я побачила як на вікні прим’ята штора як ніби там сидить хтось, голос був від туди. потім картина різко змінилася зі мною поруч виявилася дівчинка років 6-8 вона плакала я переживала теж за неї, взяла її за руку і сказала їй йдемо від сюди ми вийшли з моєї кімнати а на нашому шляху стоїть величезна чорна собака (здається бульдог) але вона не кидає на нас, ми пройшли її, я майже дійшла до батьківської кімнати, спробувала покликати маму, але виходили тільки приглушені звуки, як ніби хтось закриває рот, картина змінилася.. я опинилася знову в своїй кімнаті мої речі були розкидані по всій кімнаті я їх почала збирати поклала в шафу закрила дверцята, і дзеркало з шафи впало і розбилося в дзеркалі, я боялася наступити на осколки, потім я підняла з підлоги осколок і поклала його собі в рот!! потім я подумала що я прокинулася, в кімнату зайшов мій тато (я подумала що кричала уві сні і він прийшов мене заспокоїти) тут все стало чорним я в жаху була, дійсно в жаху!! виявляється я все ще спала. не могла прокинутися.далі з’явилася мама я їй швидко почала розповідати, що мені сказали що на нас наведена порча, і псування наведена на річ яка знаходиться у нас в будинку, і чому ту починаю показувати на свічку з церкви! після мама каже що покликала священика і скоро наш будинок висвітлять. поясніть будь ласка, не зрозумію що до чого.

Мені наснилося старовинне дзеркало, від нього виходив страх, і я виганяв з нього злого духа молитвою отче наш і хрестив його, а потім розбив, сів на підлогу і став акуратно збирати осколки в пакет, потім прокинувся, але сон був моторошним.

Я збирала сміття там були осколки скляні сміття хотіла викинути в яму там з’явилися КаТЕНКА в ямі видно було якась діра

кімната ліжко стіл дзеркало з відбитим краєм.я сказала мамі. а вона, сказала що взагалі його викинути давно треба ще кут дзеркала ще більше відламати, воно начебто майже все розбилося, полетіли дрібні осколки на мене і внучку. я злякалася за внучку. думаю треба щоб не порізалась.її тримати і прибирати осколки

Доброго дня! мені приснився сон що, я взяла осколок в руки і думаю як так від мого дзеркальця маленького відколовся осколок, але саме дзеркало я не бачу тільки осколок, просто знаю що від нього.Всі))

Сон бачив чоловік. Ми разом біжимо до моря, воно переливається, іскриться на сонці. При наближенні виявляється, що замість води вся поверхня моря покрита величезними осколками дзеркал &# 8212; саме вони так яскраво переливаються на сонці. Обігнав мене чоловік ледь встигає уповільнити біг і зупиняється на самому краю дзеркального моря.

ВО СНЕ У МЕНЕ розбити дзеркало. ОСКОЛКИ Я підмітати віником, НЕ ДАВ ДОЧЕРИ НА НИХ настане. ПОТІМ Я ВИЯВИЛАСЯ НА ВУЛИЦІ. У далекому ПОБАЧИЛА ФЕЄРВЕРКИ. ПОТІМ ДО МЕНЕ ПОДОШЛА ДІВЧИНКА З маленьких цуценят.ПОТІМ Я ВИЯВИЛАСЯ В МЕТРО, ДЕ У свою свекруху просити вибачення і ВОНА мене просто.
(СВЕКРУХА У МЕНЕ В ЛІКАРНІ ЧЕРЕЗ НАШОЇ З НЕЮ сварки. Душа розривається)

мені наснилося у сні що я лежу в своєму ліжку і виявила під ковдрою округловатий як повний місяць, великий уламок дзеркала. В даний момент не уві сні у мене недавно розбилося дзеркало у ванній впало саме зі стіни. Я вважаю це до поганого і ось сон, до чого це?

ми з подругами зайшли в кімнату. кімната була як в 18 столітті. вся підлога була встелена осколками середньої величини дзеркал. весь сон був поганим. в когось з оточуючих всиляє демон і він намагався нас вбити. було багато вбивства уві сні і крові. я ж ховала вона могла і віжіла.

Тетяна, здрастуйте!Мені приснився сон, що я побачила осколки розбитого дзеркала і стала збирати віником на совок для того, щоб їх викинути.Так само я один осколок взяла в руки, щоб викинути.Приснився сон з п’ятниці на суботу.Невже значення дійсно страшне?

в кишені знайшла розбите дзеркало, один осколок віддала дівчині незнайомій, інші &# 8212; викинула в смітник

Незнайома мені жінка, упускає дзеркало, що стояло у нас у вітальні, воно в житті кілька разів намагалося впасти, н я його весь час ловлю, а уві сні вона не встигла його затримати і воно впало. я не чула ні шуму розбитого скла, просто підійшла і зібрала осколки, зі словами, все таки воно впало&# 8230;

мені наснилося, як моя мама сипле мені в рот осколки від дзеркала, а потім я намагаюся виплюнути і через рота тече кров і трохи осколків

на білій клейончатій скатертини крихти хліба разом з дрібними осколками дзеркала. скатертина була зім’ята і я тягнув її за край

Ми їхали в машині з одним і він виглядав в осколок дзеркала. Я попросила його викинути і він викинув. Ми проїжджали недобудовану церкву (вона правда є у нас в селищі) і побачили що її почали знову будувати і підняли вгору на 8 рядів з цегли. Ми увійшли в неї разом, там було чисто, порожньо, світло і затишно.

Напередодні ввечері посварилася з цивільним чоловіком.дуже нервувала.А вночі наснився сон.що тримаю в руках гребінець.а на зворотному боці гребінця розбите дзеркало.я беру осколок і викидаю

Снилося що підмітаю осколки дзеркала, незнаю звідки вони взялися, але було багато.

Здраствуйте! Незнайомий хлопець кидає з верхнього поверху хороший телефон а я його ловлю як б не розбилося він майже новий. Але опинившись у мене в руці він ставати величезного розміру задній корпус дзеркало я його склала як лист на дві. Потім дзеркало мабуть він все таки впав і розбите дзеркало бачила її мені зібрала технічка я осколки не чіпала але бачила їх

Доброго дня, Тетяно,
Мені наснилося, що я доглядаю за нібито своїми дітьми (всі хлопчики, хоча у мене дочка) і вони розбили скло і поранилися, я бачу у них кров і хочу їм допомогти, але виявляю, що не можу встати, дивлюся на свою ногу, а в ній осколки дзеркала і теж темна кров&# 8230;

Доброго дня .Описую сон: Було захід компанії в якій я працюю . Був величезний красивий зал . Весь в дзеркалах. Мене попросили виконати пісню ще з двома дівчатками. Ми були дуже красиво одягнені . На мені було червоне плаття . Співали ми на сцені &# 8230; яка височіла над усім залом. Люди про засновники компанії були внизу &# 8230; а ми дуже високо . Коли ми почали виступати &# 8212; дзеркала розлетілися на дрібні осколки &# 8212; і посипалися вниз &# 8230;. До чого це ? &# 8230;

Чоловік відбив від стопки тарілок одинакого розміру куточки, я взяла їх викинути на смітник, а інший чоловік ще зверху тарілок поклав уламок дзеркала і пішов мене проводити до сміттєвого бачка і накинув на мене пухову хустку, щоб я не замерзла. І я прокинулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ