Сонник Осінь 😴 наснилася, до чого сниться Осінь уві сні бачити

За сонником, сон про осінь – обіцяє різні негаразди особистого характеру.

Яка осіння погода приснилася?

Приснилася красива осіння погода ▼

Снилася красива осіння погода – ваша робота принесе вам тільки радість, а відпочинок доставить заспокоєння.

Уві сні була осіння негода ▼

Осіння негода – говорить про те, що ви зараз відчуваєте брак енергії і вам необхідний відпочинок.

Що відбувалося восени уві сні?

Сниться осіннє одруження ▼

Осіннє одруження – відображення того, що ваш шлюб вдасться.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Осінь, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Осінь уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

У лютому приснився дуже барвистий сон: прокидаюся я вранці у мами вдома, в своїй кімнаті, дивлюся у вікно і бачу золоту осінь, все всипане різнокольоровими листям, і все стоїть у якийсь яскравою барвистою серпанку, як в казці. Але я засмутилася, тому що зрозуміла, що проспала всю весну (яку давно чекала) і все літо.
Згадала цей сон, тому що скоро осінь. Що ж мене чекає восени? 🙂 Спасибі!

Олена, ці пори року у вашому сні, швидше за все, говорять про те, що вам захочеться обернутися назад, ви зрозумієте, що щось упустили.

ми їхали на машині з моїм хлопцем&# 8230; потім чомусь я вийшла з машини&# 8230; несподівано я опинилася одна&# 8230; була осінь&# 8230; листопад&# 8230; в руках я тримала жовті опале листя&# 8230; мені було так добре, я крутилася танцювала слухала музику&# 8230; Була дуже щаслива.

Було таке настрій, що хотілося піти гуляти по лісі однієї. була осінь. Я йду, йду серед жовтих, оранжевих, зелених листя і бачу, що попереду мене йде чоловік. Я стала йти повільно. А він пішов швидко ну або вона, не видно було. Я подумала, що раптом він тікає, щоб сховатися і стежити за мною. Тоді я побігла слідом за ним. Переслідувала, переслідувала його, а потім він зник, як за помахом чарівної палички. Мені стало страшно, тому що я була в глибині великого лісу, я намагалася зберігати спокій, і пішла в ту сторону, звідки прийшла. В результаті вийшла там, де і зайшла, на щастя. Після мене вийшли двоє розбійників, як я зрозуміла, вони за мною стежили весь цей час. Був уже вечір, а Вони були настільки страшні, що я подумала казна-що, і кулею рвонула додому. Звичайно, вони мене не наздогнали.

я йду по вулиці прекрасна сонячна погода і дуже красиво все дерева в жовто помаранчевої листі, яскраві насичені кольори.

Сонячний день, хороша погода.Але ето точно осінь. Сад деревя іщо з листям Жолт Зелона золотистим.Все дуже красиво.я какби хочу, що б мене там сфотографували.

Снилося, що я гуляю в парку золотий красивою восени з молодою людиною, а неподалік бачу доглянутий цвинтар

снилося, що я блукаю з кимось (не пам’ятаю з ким, але кимось знайомим) типу по парку або щось на зразок того&# 8230;.йду, а під ногами купи листя красивих-красивих&# 8230;.жовтих, червоних, жовтих з Зеленцов&# 8230;.і на деревах їх теж багато&# 8230; і свого супутника або супутниці кажу, що мовляв, рано якось осінь прийшла&# 8230;.я дуже була обурена цим&# 8230;

Mne prisnilas ochen krasivaya osen I my gulyali po parku s moey pokoynoy babushkoy, o chemto govorili, bilo ochen teplo I krasivo. zolotye listiya krasiviy park I moya babulya.

Я стояв на вулиці і було холодно.Але мені не було холодно.Просто було так наче листя вже давно все впали і ось ось піде сніг.

Наче я в селі перебуваю на проводах. Стою біля мосту і у мене місцева алкашка запитує грошей а я не даю. Потім я опиняюся в будинку у призовника. Після як пішли я залишився один з подругою дружини. І вона пристала до мене Сача відмовляв але все одно домоглася свого і я зрадив дружині. Потім повертаюся додому і чому то П’янов. Спускаюс по провулку вліз в бруд черевики і шкарпетки в грязі залишилися. Потім знайшов тільки черевик і лаю себе що напився до того що шкарпетки втратив. Ппотом пішов по городу вже в калошах. Весняний город земля завмерла але біля паркану замет. Провалився в замет до пояса. Вибрався і переліз через паркан.
Сиджу вдома з дружиною. Вона ніби знає що я змінив а я не зізнаюся.
Бачив ще що мій хрещений син повертається з армії.
Пожалів двох кошенят малесеньких. підібрав. Йду по дорозі з ними і бачу Бельченко. Щоб взяти її я кошенят на плечі поклав. І найменший поліз мені в рот і я випадково проковтнув кошеня.

Привіт, мені наснилося як я стою у висохлого озера, а біля нього багато лебедів і церква стоїть біля озера, а я мусульманка, і тут озеро стало наповнюватися водою, і лебеді спустилися на воду, а я перейшла на ту сторону і стою біля церкви але не входжу бо не можна

сон кольоровий. Батьківський дім. пізня осінь листопада.Світить сонце .Город біля будинку прибирання картоплі Хороший урожай.допомагають сусіди.Прорив води на початку городу.Вода прозора і в цей час брат переїжджає до матері.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ