Сонник Осетрина 😴 наснилася, до чого сниться Осетрина уві сні бачити

Якщо ви бачили осетра – вам посміхнеться удача, однак за нею піде смуга проблем.

Їли осетрину – ви будете в гостях, проте візьмуть вас не важливо.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Осетрина, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Осетрина уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я врятував осетра уві сні який забився в мул з іншими рибами в пачці, окуні і карасі,

Він був був значних розмірів, хоча і дитина. Здавалося він міг говорити зі мною. Він був вдячний мені і як то відразу збільшився коли потрапив в воду.

Шкоду був хворим і просив його залишити кинути&# 8230; А ніби й не хворим.

Мені наснилося, що Я НА БЕРЕЗІ МОРЯ З ДРУЖИНОЮ ЗНАЙШОВ ГОЛОВУ осетра потягнув за НЕЇ А ВИЯВИЛОСЯ ЩО ЦЕ ВЕЛИКИЙ ЖИВИЙ ОСЕТЕР ТІЛЬКИ БЕЗ ХВОСТА, Я ВЗЯВ ЦЬОГО осетра В РУКИ ВІН БУВ ВЕСЬ У ПІСКУ АЛЕ Я ВІДРАЗУ ВІДЧУВ ЯКИЙ ВІН ТЕПЛА, ПОДОШЛИ В МАШИНІ І ПОБАЧИЛИ, ЩО БІЛЯ МАШИНИ ІНШІ ЛЮДИ ТОРГУЮТЬ РИБОЮ ЯКІ ПОРОДИ Я НЕ ПОМНЮ АЛЕ РИБА У НИХ БУЛА ВЕЛИКА.

Зайшли до приміщення (ТИПУ САРАЙ) І САМА відрізати ВЕЛИКИМ НОЖЕМ ВЕЛИЧЕЗНИЙ КУСОК ЖИРНОЇ осетрини, А ПОТІМ ЩЕ І тунця. Тунець-червоні, соковиті, осетрина &# 8212; ЖИРНА, АЖ тече, Я ВО СНЕ ЦЕ ВСЕ сире Є ПОЧАТКУ. ВЗАГАЛІ ЛЮБЛЮ СИРУ РИБУ. СОН НЕСПОДІВАНИЙ, НІ З ТОГО, НІ З ЦЬОГО, ГОЛОДНА Я НЕ БУЛА, КОЛИ СПАТИ ЛЯГАЛА.

Бачив в прозорій воді (мені здавалося це Каспій) багато великого осетра і думав його зловити але не став

Привіт, приснився осетер, великий, зловила його на вудку причому наживка була маленька рибка, поклала на коліна, а потім віддала поруч стоїть жінці, вже який день сон не виходить з голови.

Прийшла в аптеку а знайомий фармацевт режіт осетрину великими кускамі- цілий таз нарізали; подивилася і чому то пройшла повз. Риба дуже красива соковита

Замість дороги вода, типу море, я стояла на тротуарі а біля моїх ніг весь час пропливав великий осетер, він відпливав, робив коло і повертався і знову пропливав, і хтось мені казав що потрібно зловити його я сказала що не на часі, потім зловлю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ