Сонник Орел 😴 приснився, до чого сниться Орел уві сні бачити

Сон про орла говорить про можливість здійснити давню мету. Це може бути і вдало укладений шлюб, і просування по кар’єрних сходах, і матеріальне благополуччя. Вам буде потрібно лише застосувати всі накопичені знання і вміння.

Де вам наснився орел?

Якщо сниться орел в небі ▼

Приснився орел в небі – чекайте, що в житті дуже пощастить. Доля приготувала для вас приємний сюрприз. З напруженої боротьби ви вийдіть переможцем.

Який орел вам наснився?

Сон про великий орле ▼

За сонником Феломени, сновидіння про великий орле трактується як провісник успіху і везіння. Всі ваші починання приречені на успіх. Немає таких завдань, які ви не зможете вирішити.

Бачити уві сні білого орла ▼

Якщо приснився білий орел, зверніть увагу на своє оточення. Можливо, близькі люди переживають важкі моменти життя, знаходяться в небезпеці. Саме зараз їм потрібна ваша підтримка і увага.

Спіймали ви орла уві сні?

Наснилося, що ви зловили орла ▼

Спіймати орла уві сні означає повністю оволодіти ситуацією в реальному світі. Ви сповнені рішучості виконати задумане, втілити всі свої мрії в життя. Вам під силу впоратися з будь-яким завданням, варто тільки скористатися своїми знаннями і накопиченим досвідом.

Що робив орел уві сні?

Якщо уві сні орел нападає ▼

До чого сниться, що один орел нападає на іншого? Незабаром відбудеться зіткнення інтересів, а можливо, і серйозна сварка з дуже неприємною людиною. Ви забудете, що таке спокій в будинку.

Якщо орел нападав на вас, – будьте гранично уважні і обережні. Це пряма загроза вашому життю і здоров’ю. Якщо орел нападав і вам вдалося його вбити, значить попереду вас чекають серйозні втрати. Швидше за все, постраждаєте не в матеріальному плані, а втратите щось більш цінне, наприклад, довіру близьких.

До чого сниться, що орел сів на плечі ▼

Якщо уві сні бачили, як орел сів вам на плечі, – це хороший знак. У житті все складеться благополучно, проблем не виникне ні в особистому, ні в діловій сферах. Зі своєю сім’єю ви проживете довго і щасливо.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Орел, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Орел уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я йшла по широкій дорозі, вона не була асфальтована, але все ж була добре накатана. За обома сторонам дороги були зелені поля. Я чомусь обернулася і побачила в небі орла. Спочатку я злякалася, тому що орел летів до мене і здавався занадто великим. Коли я усвідомила, що він мені не небезпечний, я продовжила шлях. Орел пролетів повз і приземлився в полі. Я подумала, що він так полює і пройшла мимо, спостерігаючи за птахом. Орел знову піднявся в небо і кинувся до мене. Мені не було страшно, я йшла і чекала, що орел ось-ось сяде до мене на плече. Я навіть обернулася, але його ніде не було, тоді я підняла очі і побачила, що орел сидить у мене на голові. Я підняла руку, сподіваючись, що він сяде на неї, і так мені буде зручніше його нести, але орел змахнув крилами і полетів.

Наталя, то, що ви уві сні бачили орла, ймовірно, говорить про те, що ви будете іспитовать тиск з боку владного людини.

здрастуйте) дивно) риби сняться сотням, а орли &# 8212; нікому..) Ну що ж) буду першою) мені наснився орел перед вікном&# 8230; він ширяв, але вся справа в тому, що його дзьоб був встромлений в землю&# 8230;. крила яскраві, красиві, строкаті, розправлені широко широко&# 8230;) надзвичайно красиво) в загальному, він розташовувався перпендикулярно землі&# 8230; ширяє, але все одно тримається за землю&# 8230; як за спідницю матері&# 8230;) може в цьому і є сенс? може я дуже хочу стати вільною і незалежною, але все-таки боюся покинути зону свого комфорту?? і може це саме орел, бо побоювання марні?? може в мені вистачить сил для цієї боротьби і для втілення всіх моїх бажань? якщо я права, напишіть мені будь ласка&# 8230; це дуже допоможе мені&# 8230;
заздалегідь дякую!)

Любов, орел у вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися у вкрай сприятливому положенні.

Вітаю. Приснився дивний сон. Наче до мене прилетів орел і лащется до мене як ніби він моя домашня птиця. І покусує за пальці від задоволення. І не знає з якого боку підійти що б отримати від мене порцію ласки. А з іншого боку лежить мій кіт. І раптом цей орел нападає на кота, впивається кігтями йому в спину і я починаю його відганяти.А орел каже що він пожартував. Я його відігнала, але через деякий час, яке він знову лащився до мене, він повторив спробу напасти на кота. І я знову його відігнала. А кіт мені каже: що мовляв це нічого, це, нібито, остання данина полюванні і ще чого то, я точно не пам’ятаю, але слово дивне.Може Ви зможете мені пояснити що це може означати. спасибі

Юлія, такий орел, ймовірно, символізує у вашому сні ставлення до вас начальства.

Вітаю. Сьогодні приснився орла, він більше нагадував міфологічного героя. Мав 3 голови, він був страшний, але я захоплювалася їм уві сні, а не боялася його. Сіро-жовтого кольору, навіть сталевого, всякими міфічними готичними штуками як би було обліплено все його величезне тіло. Крила весь час розправлені. він ширяв. голови відходили в різні боки, як у дракона, розмах крил був приголомшливий. Я дивилася на нього стоячи за вікном, в будинку. Він літав переді мною, то піднімався вгору, то опускався нижче, голови дивилися на мене з якоюсь тугою мені здалося. він як буд-то хотів мені або чтщ щось сказати, чи сподобатися, або пояснити.
Але не наполегливо, а якось приречено. Потім він піднявся вгору, пперевернулся спиною до землі, і почав падати вниз, на великий сскорості не складаючи крила просто плазом упав на асфальт. сам.
Його ніхто не збивав. Я подивилася з вікна вниз, і побачила, як з ппод нього потекла кров. Нічого подібного я ніколи не снилося. буду ррада, якщо ви мені хоч трошки подскажете- для чого мені ппріснілась ця прекрасна птах, я розумію, що це не переїдання
на ніч&# 8230;.:). а щось важливе. спасибі

Найімовірніше, таке ваше сновидіння говорить про те, що ви можете отримати важливу пораду від надійного друга.

Здраствуйте!
Сьогодні приснився мені орел. Було це в моєму сосденем дворі. Він сидів на даху одного з будинків, де знаходилися я і мої старі знайомі. Я вирішив його покликати до себе, потім різко змінилася обстановка, що відбувається, я якимось чином відкрив двері під’їзду (я так думав сначал, але потім виявилося що ця двері не від під’їзду, а від підвалу) орел намагався пробитися до мене (поруч з ним був ще його пташеня) але я відігнав орла кинувши в нього чимось. Потім двері виявилися вибитою і він знову намагався до мене пробитися але я закрив двері. Після цього обстановка знову різко змінилася, я опинився в іншій стороні двору&# 8230;.і спостерігав за орлом (начебто) на цьому мій сно закінчився
Допоможіть зрозуміти значення цього сну. Заранее спасибо =)

Те, що ви уві сні бачили такого орла, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає якесь дуже важлива подія.

Сон приснився вранці.Я гуляла і раптом підняв голову я побачила багато орлів летіли низько над головою, вони були дуже великими один орел навіть посміхнувся мені і що то показав але що щось хороше, потім я пройшла далі і озирнулася і побачила що орел схопив перехожу жінку і полетів з нею далі влився в зграю, він як я зрозуміла поніс її на їжу, він її задушив і я бачила це, питання: чи можна вважати сон приснився вранці за реальність?спасибі!

Бачу що беру листок і записую свій сон (типу мене уві сні приснився сон!і я його записую) &# 8212; що я побачила уві сні прилетів орла і у нього в дзьобі була гілка.

Я дивилася у вікно і побачила прям за склом орла, спробувала доторкнутися &# 8212; він полетів. Дивлюся у вікно &# 8212; він зробив гак в небі високо-високо і повертається. Під вікном у полисадник на зеленій траві грали маленькі білі баранці. Я сіла в крісло і зліва від мене сидів орел, дозволяв себе гладити

Вітаю!
Сон: День, стою серед дерев (може ліс), поруч галявина, дивлюся в небо-летить орел величезних розмірів, схожий на що заходить на посадку літак і колір такий же, вдивляюся-все-таки орел, змінює колір на чорний, потужна, страхітлива нижня частина дзьоба, робить кола наді мною.З’являється в небі 2-й орел, так само літаючий колами, потім вони по черзі починають різке гальмування в повітрі, бачу копита, вони паря опускаються до землі, перетворюються в чорно-білих симпатичних бичків.Вже на землі бачу групу з 5-7 чорних з блискучою шерстю биків-буйволів, побоююсь їх, але дивлюся на них крізь страх, вони в метрах 20-30 від мене.Починають якусь метушню, і все разом дружно укладаються на мою двоспальне ліжко (вона з білизною)!!
При цьому варто тріск і шурхіт, але все залишається цілим.Я з мамою залізла у шафу і спостерігаю за тим, що відбувається в щілину, так елемент агресії є.Думаю, як вони штабелями туди помістилися, і що моя ліжко пропахне?&# 8230;.
Спасибі, що приділяєте час.

приснився орел сидів на підвіконні в кімнаті, кричав і голова його світилася.а потім полетів в іншу кімнату.я захоплювалася і не боялася його.

Мені снилося, що у мене з’явився пінгвін, я дбала про нього, як про дитину, але мені постійно доводилося захищати його від нападів, в черговий раз, коли я гуляла з ним, високо в небі я побачила ширяючу зграю орлів, один з них був більше за всіх інших, по всій видимості вони не помітили нас, але мені довелося бігти з того місця, в страху втратити того, кого захищала..

Сон відбувається в незнайомому місці, я блукаю по катакомбах, шукаю вихід, раптово чую якийсь рик, бачу в клітці сидить чи то привид чи знівечення монстр, і тут я його випускаю =) натиснувши на важіль)), він погнався за мною але я сховався, і якимось чином вийшов з катакомб в свій університет де проводилися заняття, з жахом я зрозумів що це щось прийде сюди і всіх вб’є, я зрозумів що мені потрібно з ним щось зробити що б не постраждали інші, раптом бачу , біжить юрба людей по коридору з кричущим криком, людей було багато, і тут раптово розбиваючи вікно каменем падає орел і падає не далеко від мене, я рефлекторно хапаю каку то ганчірку, намотую її на руку, і кричу Орел сідай. виставивши руку до верху він сів і я побіг&# 8230; по ходу бігу питав у нього як я можу все це зупинити, а він мені відповідав махаючи головою чи то так чи ні на питання Каторі я вже й не пам’ятаю&# 8230;

Я була на кухні з тіткою. Раптом несподівано помітила що на вікні сидів орел. Вікно було закритим. Він дивився на мене жовтими очима, уві сні я бачила його дуже чітко при чому його очі які як би стежили за нами. Першою думкою було коли я подивилася в його очі саме те що він стежить за нами. Я крикнула тітці
що як би подивися сидить і стежить. І він як то разпливчато полетів вниз.
У моєму сні мені навіть здавалося що це людина яка переслідує мою тітку. Уві сні птах була невелика і коричнева, чуть чуть схожа на орла, але не орел само як я чомусь подумала уві сні. Що б це означало? Сон із четверга на п’ятницю.

Я їхав на машині на задньому пасажирському місці біля вікна, я повернув голову, що б подивитися у вікно і побачив орла біля мене, нас розділяло скло дверей автомобіля і один крок, він був коричневий, його пір’я переливалися, він був прекрасний. Його голова була повернута на мене. Ми дивилися один на одного і потім я прокинувся від звуку будильника&# 8230;

Доброго дня! Приснився дивний сон: я стою на майданчику, від якої в чотири сторони розходяться дороги. Одна з них &# 8212; вхід в під’їзд мого будинку. Ні по одній дорозі не можу пройти, т.до. їх перегороджують дорогі автомобілі (іномарки) і тварини: чорний кінь, сірий слон, рудий лев і жовтий жираф (кожен на своїй дорозі, кінь &# 8212; на шляху додому). Тварини поводяться миролюбно. Я залишаюся на майданчику і просто спостерігаю за ними. У цей час над головою пролітає орел і зриває з голови моєї хустку. Я бачу, як він забирає хустку вгору, але при цьому відчуваю легкість в душі. Що це може означати?

Привіт підкажіть суть сну мені він сниться не в перші десь 2 роки тому снився такий же абсолютно я шол по місту по пояс у воді обернувся на мене напав великий орел я злякався і штовхнув йому в око він у нього згорнувся пару сек згодом він спробував відкрити очей це виглядало як витінутие губи і це око видав устрошаюшій звук чомусь склалося враження помсти і я прокинувся а 2 роки тому точно такий же сон снився точнісінько що це може означати . зарание Спосибо.

ОРЕЛ схопив ВЕЛИКУ РИБУ В ОДНУ ЛАПУ А ЧОЛОВІКА В ІНШУ ЛАПУ І ХОТІВ забрати АЛЕ НЕ ЗМІГ.

мені назустріч летіла велика зграя орлів, один з низ підлетів до мене і налякав мене, я думала заклює почала кликати на допомогу, потім я прокинулася

Орел сидів у мене на плечі. Я йшла по берегу океану і гладила його пір’я &# 8212; вони були дуже м’які і мені було приємно їх чіпати. У якийсь момент орел раптом зірвався і полетів, але дуже швидко повернувся і знову сів мені на ліве плече. Там були ще якісь люди, але їх я не пам’ятаю.

Я стою в якійсь закинутій хаті з сіном.Потім прилітає орел, я ховаюся за двері так що трошки видно голову.Він це помічає і починає клювати мою голову.

2 орла злетіли з високої гори сіли на дах мого будинку я бачила це з сусідського вікна один схопив мого кота і поніс його облизуючись у мене не вистачило сил його злякати

Мені приснився орел, який прилетів і сів біля мене. Спочатку я його злякався, боялася що він мене може клюнути в очі, але потім він дозволив гладити його по спині і виявився дуже милою птахом.

був якийсь конкурс, мені подарували двох орлів, але орли були як сіамські тоесть крила у них були з’єднані і вони не змогли летіти, але коли я прийшов додому у мене вдома був уже орел, але він був звичайний

я їхав на машині зі своїми близькими і побачив орла блакитного кольору сидить на горі.він побіг за мною.я зупинився і побачив, що у орла давня рана лівої ноги.і він хоче щось сказати я запропонував йому залишитися з нами.і він погодився. орел сів в машину і ми продовжили шлях.

дитина, яка народилася как-будто з пліви, мішечка, сам висунув ручку, а потім моя мама допомогла йому вибратися повністю

я разом з чоловіком в моїй квартирі (ми з чоловіком не живемо 1,5 року) орел залетів на балкон і сів на підвіконня а потім різко полетів на чоловіка я сильно злякалася але все обійшлося він сів чоловікові на руку і вів себе спокійно при цьому я постійно спостерігала за ним щоб він не заклював чоловіка

Вітаю! Сон був таким: Я дивлюся у вікно зі своєї кімнати і бачу що летить, красивого орла. Він не просто летів &# 8212; він ширяв у небі, потім (але це не точно) з’явився ще один орел і теж гарний, але може це був один і той же, не пам’ятаю. Потім я побачила красивого півня що ходить по забору&# 8230; Спочатку я подумала що це теж орел, але потім зрозуміла що ця птиця більше схожа на півня або суміш&# 8230; Щось в цьому роді наснилося. спасибі!

Наснилося як орел залетів на балкон, коли я його побачила, я взяла ковдру і зайшла на балкон, хотіла накрити його ковдрою тим самим піймавши його, але не тут то було, орел став від мене бігати по балкону, боротьба тривала поки я не накрила його ковдрою, і не занесла в будинок, потім я задоволена тим що зловила орла прокинулася, сон був яскравий і чіткий, було навіть відчуття що я не сплю

Я був в ролі орла, вже погано пам’ятаю, але зі мною був ще один орел і ми то куди то летіли, то від кого то рятувалися але начебто все обійшлося

Ne pomnju tochno znaju tolko chto Orel bil ogromniu i ochen krasiviu, on kruzhil v prostra stive, a ja zvala svoego parnja chtobi on prishel bistree posmotret, tolko on tak ego i ne uvidel i ja prosnulas. Snilsja s pjatnici na subbotu

Приснився сон сьогодні, я сиджу за столиком в саду з Відункою і мило спілкуємося, але раптом над нашими головами з’явився орел з білим пір’ям, на кончац перьін зелені, як у павича переливи. Він приземлився мені на руку і тихо сідел поки ми вели бесіду.

в кімнату, в якій я була, залетів у вікно великий орел, ми його дещо як зловили, він намагався клюнути руки, виривався, хотіли випустити його назад, далі сон не пам’ятаю

підходжу я до вікна і дивлюся там на вулиці парять на небі 5 орлів, такі красиві, літають один за одним і виходить таке коло, і мені було цікаво спостерігати

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснилося, як наді мною пролітав орел. Після чого він приземлився і почав на мене кидатися.

я перебуваю в горах, яке то захід від організації&# 8230;.я гуляю по траві, там розташований був ринок не великий, і на ньому торгували рибою, дуже багато було риби, але мені запам’ятався прилавок з копченої рибою. подивившись на небо побачила орла, але хотіла перевести погляд в інше місце, як мені все одно фокусувався цей орел, головне все інше чомусь була закрита, як в біноклі, і куди б я не подивилася на небі, я бачила що ширяє орел, ну тоді і стала я спостерігати за ним. цьому сні я перший раз піднялася по дуже крутій горі, а другий раз вибрала вже невелику гірку, але що характерно я ще й примудрилася там поспати, в спальному мішку

Доброго дня! Снилася поїздка на автобусі, далі на поїзді, смішно звучить ну я відправлялася в долину чудес 🙂 після з’явився дуже великий орел ще й блакитного кольору, багато дерев навколо з величезними білими стовбурами&# 8230; світило сонце і було тепло.. якось так:)

свинцеві хмари, початок кінця світу, чоловік побіг рятувати машину, в вікно залетів орел, я його злякалася, але побачила його сумні очі, і я вирішила його врятувати, гладила по голові.

Був в старому будинку мами і її батьків, запам’ятав дуже хорошу дах з соломи (нову). Будинок чистий і приємний, радісно було що знову потрапив туди. Вийшов на вулицю, а там над будинком ширяє величезний оре, набагато більше вдома. Ось мабуть і все. Орел кілька насторожував.

Здравствуте Тетяна Такк&# 8230; як ніби цей орел зауважив нас з родиною !а ми чомусь лежали в полі !мій тато взяв його за лапи і почав говорити поруч лежала моя мама з маленьким братом! а орел посміхався їм !ЗНАЮ ЩО БРЕД АЛЕ ВСЕ Ж ДОПОМОЖІТЬ !

Вітаю.Приснився спочатку один орел, в моїй квартирі на балконі.потім звідки узявся ще один, при чому у балкона все стулки були закриті.я відкриваю двері і один прям б’ється об двері, щоб потрапити в квартиру, але я не пустила, яке як змогла закрити двері.потім якийсь хлопець ніби як їх випустив.перед цим затиснувши одного і показав мені.орли дуже великі.

Вітаю .. сон був наступний..
Я була на кам’яному осрове на якому як мені показалоь немає життя.. це було в море.. я пам’ятаю вид &# 8212; небо і море.. і кам’яний пірс . там був ще чоловік.. він повинен був полетіти з острова.. про себе не пам’ятаю чи повинна була я полетіти теж.. з’явився пегас.. він сів на нього .. Пегас поскакав з ним з цього пірсу щоб злетіти але не злетів. ми подумали що пегас не зрозумів що треба летіти до великої землі. Він зліз з нього подивитися злетить чи пегас без нього.. і він злетів&# 8230; потім пегас знову побіг по пірсу і злетів так високо в небо&# 8230; і така прекрасна картина-небо.. з прекрасними хмарами і пегас зметнув високо в небо зі своїми білими крилами.. так високо що у мене дух захопило і зробив півколо від землі.. і коли піднявся високо то я побачила хмари придбали форму орла.. як ніби емблема виточена з хмарою і світла в небі&# 8230; чіткий образ.. як ніби вітраж&# 8230; я прокинулась.. це було прекрасно &# 8212; небо пега ширяє і це небо з орлом в півнеба&# 8230;

Я біг зі зброєю забіг за будинок поруч був паркан на нього сів орел я дістав зброю і застрелив його він впав по інший бік паркану я вирішив подивитися що з ним і побачив багато орлиною крові і птахів роздирають його плоть

я входжу у двір своїх померлих батьків, бачу живого тата, б’є фонтан все цвіте і раптом бачу позаду себе з двох сторін двох орлів, бачу їхні очі, поварачівается до тата і в цей час орел з правого боку сідає мені на плечі, я відчуваю його тяжкість і бачу величезну лапу на своєму плечі і страх, а інший орел спостерігає.

будівлю де багато драбин і в одній з кімнат під льоду були орли, вони вилітали з льоду і нападали на людей, якщо наступити на підлогу, і ми всі тікали

я бачила уві сні двох великих орлів і багато маленьких орлят, одного з великих орлів я гладила обіймала і йому це подобалося, потім він знову підходив нахиляв голову щоб я знову гладила і обіймала

наснилися двоє коней без голови, одна велика, інша поменше, темно-коричневого кольору, і на одній з них сідел орел і керував її. І обидві коні підійшли до мене.

Орел летів від всіх, на скільки пам’ятаю було 3 людини, то чи його хотіли зловити, то чи вбити, він пролетів коло над деревами (причому вони були без листя, швидше за все була осінь) відлітаючи від всіх, а мене він дізнався і підлетів до мені і сів на руку (причому я розумів, що це моя птах і боявся що він мене не впізнає і злякається, полетить). Орел був сірого кольору і ніби то чи мокрий, то чи скуйовджена, поки летів від все кричав.

мені наснилося, що я йду по стежці і у мене на шляху з’явилися дві великі змії і великий орел, орел одну змію вбив, а друга поповзла в річку.

Вітаю. Наснилося, як мені чомусь дали орла чи яструба в світлої тканини, і він кусався, я йому затискала ганчіркою рот, боялася що взагалі може закльовувати. І прокинулася потім.

Вони кружляли на небі як голуби високо-високо їх було пара чорно-білого кольору і це було дуже приємно, потім з боку прилетів ще один дуже великий коричневий і приземлився поруч у нього ноги і криля були пов’язані а зростання майже як у мене коли сидів він був схоже на прирученого орлана і там були ще люди якісь але не чужі на мою діти я навіть одного малюка повів убік від орла але все одно було приємно і як раз вчора ми обговорили з хлопцями та новими партнерами про новий бізнес плані може воно як то пов’язане а так не знаю

Вітаю. Я Чоловік 30 років. Цей сон снився давно інтервалом 2-5 років тому. Почався цей сон з крику орла. Раптом орел почав нападати на мене і що то хотів у мене вкрасти. Я притискав це в грудях і тримав двома руками і біг від орла. Мені здавалося я притискав в грудях дитини, але я особи не бачив. Я відчайдушно намагався врятувати дитину (або щось моя особиста). Раптом побачив на землі меч залізний (старий) пошарпаний. Взяв почав відмахуватися від орла яка намагалася забрати у мене щось. Мені з трудом давались помахи меча і не міг потрапити орла. Потім я прокинувся. Будь ласка поясніть мій сон.

Мені приснився сон сова і два орла сова велика красива а два орла не великі я їх ловила і випустила на волю через вікно
ось і все

в кімнату залетів орел. сидів на стелі догори ногами. я його погодував грушею він взяв шматок груші

не пам’ятаю точно сон .але він був страшний. це було в дитинстві. кожен раз коли мені снилися страшні сни в кінці з’являвся орел. просто картинка орла з розкритими крилами темний начебто по чорно-білому.

Орел стукає у вікно, я відчуваю страх, але все ж наважуюся і відкриваю вікно. В руках опиняється хліб, я відламують його і частина віддаю орлу, він відлітає.

Приснився літак, який перетворився на величезного орла, він опустився на землю і його гладила, хоча було страшно.Потім орел знову перетворився в літак і полетів в небо

Я лежу на пляжному піску посередині замкнутого двору, з чотирьох сторін піднімаються багатоповерхівки, а в небі літає зграя чайок. І раптом мою увагу приковує до себе ширяє вище всіх орел. Він крутиться насолоджуючись польотом, я це відчуваю і відчуваю те ж почуття, але все ще лежу і дивлюся в небо. Потім він вистачає одну з чайок і відлітає, а я прокидаюся.

Мені приснився орел ширяє наді мною, потім він почав різко знижуватися, як полювати і забрав маленького дитини, я його не знаю

Сон схожий на сюжет пригодницького фільму.Я (дівчина) в образі орла, екзотична країна, протегую чоловікові (але не відчувалося що він мій господар), володію якоюсь таємницею (подробиці мені не відомі).І ще один момент мене постійно хочуть закрити в кімнаті, але я завжди вириваюся. Обмовлюся, що фільми давно не дивилася)

з дерева впав пташеня орла білий погодував його молоком і він був на руках і притискався до грудей як кішка

Приснився сон неначе орел летів до мене і дивився мені в очі страху не було
до чого

мені наснилися два танцюючих величезних орла, вони танцювали в повітрі.Це було заворожуюче кркасіво.

мені приснився дуже дивний сон. У ньому я бачив багато тварин. Була зграя орлів кружляють в небі. Собака на звичці. новонароджені кошенята. Я спостерігав крах літака і тікав від вибухової хвилі і уламків. А в кінці сну мене вбили з вогнепальної зброї в спину (кров не бачив), перед смертю було почуття ефори. Після смерті відразу прокинувся

бачу небо в сірих хмарах.Потім утворилося коло блакитного неба. в небі золотий орел і невелика пташка.від кола спускаються срібний дощ. від цього дощу я в долоні приймаю три кленових листків.до чого це?

(Сон бачила днем ​​сьогодні) Я в гостях у дядька оглядаю кімнати їх нового будинку.і тут я стою на круглій сцені (як в цирку) йде якась змагання з орлами.орленок не мій а дівчатка років 6-7мі з мамою вона ходить, але орленок сідає до мене на руку як нібито мій, я йду зі сцени пестячи орляти, він такий маленький але білий і дуже пухнастий, пізніше я і дівчинка зі своєю мамою заходимо в якийсь будинок де будетпроходіт змагання (2ий тур) і тут у мене в руках опиняється орлине яйце і я її вдарила об залізне що то і вона тріснула, пізніше яйце виявилося звареним круто.далі я говорю кузини що б вона дала мені серветок бо у мене місячні.я стою в туалеті і у мене гудзик відірвалася від білої сорочки (на мені чоловіча сорочка) поруч стоїть моя кузина і успокаевает мене.зачіска не те.мені на сцену виходити скоро.

я стяв аднаго карічневое орла іуслишал крик орла паднял Голава іувідл метрів 50 -100 парять надамною три агромное білих орлів навряд анаднімі три чорних, відьни коньчікі крільяв і Хвастов

Добрий день Тетяна!
Наснилося що сховалася в маленькому будиночку з подругою а зовні будиночок атакував величезний орел карамельного кольору (чому то)
Він дзьобом проник в будинок і з’їв пташку яка була з нами (розміром з півня), але нас він так і не зачепив, бився у вікна і об стіни будиночка, але не проник в нього більше
спасибі заздалегідь.

мені снилися дуже великі орли вони сиділи на моїх деревах і що я в них кидала каміння щоб вони улітелі мені снилася 3 орла 2 сивіли на 1 дереві а 1 перелетів на інше подалі і це все було в моєму саду на найбільших кленах

летів чи то орел, чи то орел, чи то гриф, я з рушниці стрельнув в нього, він впав і перетворився в бородатого мужика (типу кавказець), я перезарядив рушницю і намагаюся його добити цілячись в голову, з двостволки, і осічки, перезаряджати , а він в цей час просить не вбивати його, стріляю .один патрон стрельнув але чи то заряд слабкий або порох відволожився, трохи поранив тільки його, він знову говорить не треба, я лізу за патронами в кишеню, перезаряджаю, він встає і пре на мене, далі не пам’ятаю.

Орли кружляли до тих пір, поки на мене не почали нападати вовки. Навколо було дуже багато хом’яків. Орли встали на мій захист. Ми всі були на горі (я, орли, вовки), орли встали в позу нападу (вони були вищі за мене), вовки під горою.І море, під горою було море. почалася сутичка. Ми перемогли. І в кінці битви я зрозуміла, що хом’яки мене зрадили і вже намагалися томити орлів, але я всіх врятував.

Приснився орел спочатку на руці своїй кличу його намагалася пересадити на дерево він сів на дерево, тільки після того як я на гілку типу дошки поклала, потім завела машину села їдучи орел полетів за мною стукав в переднє вікно машини, я як попрощалася і поїхала далі, страху не було орла навіть чіпала уві сні, машина була красива дорога . (Хоча в звичайному житті не вожу машину)

мене хотів схопити чорний орел своїми кігтями. але я ухилилася і сховалася в будинку. він був величезний.

орел сидів поруч зі мною і уважно дивився на мене, а потім почав распрямлять крила ніби показуючи і вихваляючись ними, які вони у нього гарні

Я з кількома товаришами десь на околиці міста.Пейзаж не реальний, принаймні не місцевий.Захід, суміш жовтого, майже золотого, червоного, помаранчевого і блакитного кольорів, при чому переважає в небі саме теплий, я б сказав агресивний колір.Акцент сну на небо-видні високі пагорби, луг, але якось змазано-коричнево-зеленими плямами.
Чути крик орла, я знаю що їх двоє.Сказати що це раптово не можна, я чекав цього крику, хоч і не знав цього.Після цього заклику в хмарах видно два темних силуету, великих, ніби тіні птеродактиля.До моїх ніг падає залишок трапези орла, сама птиця сідає мені на плече.Він великий, розміри відповідають реальним.Він самець, залізна хватка його пазурів стискає моє плече.Я не дивлюся на нього, просто погладжувати лівою рукою.Раптом птах спробувала клюнути мене в тім’я, я підставив руку, після чого гострий дзьоб і кігті почали рвати тильну сторону моєї долоні, втім без особливих ушкоджень.
Я виривають руку, хапаю орла за дзьоб і розкриваю чогось його пащу аки Самсон леву.Дивно, але орел не працює кігтями упокорюється.Я відкидаю птицю вгору і ховаюся під якимось навісом.На цьому сон практично обривається, по відчуттях я очікую нової атаки орла, але лише зрідка чую крик хижака над собою, його присутність-не більше.
Весь сон не стривожив, швидше за залишив відчуття нерозкритою важливою загадки.
спасибі

Доброго дня! Мені снилося буд-то я з дитиною їжу в туристичному в автобусі по красивому засніженому лісі, а поруч на рівні мого вікна всю дорогу летить орел і здається буд-то відкрий я вікно я зможу погладити його

Бачила уві сні що в небі два орла. Одного з них хто то підстрелив і він ширяє в повітрі зі списом, а другий орел своїм дзьобом намагається йому допомогти. Навколо рани витягує пір’я, витягнув спис і кинув на землю. Після вони десь сідають і я намагаюся допомогти пораненому.

були 6 ілі7 орлів кольору не пам’ятаю я сиділа на дереві вони кружляли в небі потім всі сіли на дерево і там був один не звичайний орел камени чтоли він мене схопив в небо я за що то вхопилася помойму за двері

орел стукає в сітку в вікні і я зі Стахом того, що він прорве сітку і залетить в будинок закриваю різко вікно і він відлітає

Мені наснилося сьогодні, ніби вночі я вийшла на подвір’я в нашому заміському будинку. І здригнулася від несподіванки. У дворі. притулившись до стіни будівлі і не відразу помітна на її тлі &# 8212; тому я не відразу зрозуміла &# 8212; сиділа величезна птах і уважно дивилася на мене. Підійшовши ближче, я побачила, що це орел. Після чого я кинулася з будинок і стала будити домашніх криком: до нас прилетів орел! Що б це значило?

Наснилося як великий, біло головою орла впав або приземлився на поле. Наблизилася подивитися на нього, але чомусь замість орла я звільнила білого коня, який кинувся і поскакав на піднесення або пагорб.

Я в якихось горах але там багато людей і я виграв приз мені принесли рюкзак червоного кольору відкривши його побачив в ньому червоного дракончика і орла, дракончик пару раз сидячи у мене на руці пив кров з моєї руки

величезний (більше двох поверхового будинку), красивий орел забирає в дзьобі курку (чийсь), курка займає місце половину його дзьоба, я прибіг на шум . Але орел злетів вгору мало не вертикально притиснувши крила, як літак. Я пошкодував, що немає рушниці густо нікого не було і згадував як в дитинстві орел на моїх очах схопив курку і злетів високо-високо. Сновидіння скінчився тим що не зміг допомогти курці. спасибі.

Наснилося кільце золоте і викуваний орел.Кільце чоловіки нібито він мені його дав, і воно мені має допомогти і кільце велике тільки підходить на великий палець.кільце корановано.Кільце людини який сидів у в’язниці велика людина злодія в законі.

Доброго дня. Сьогодні наснилися орли, я їх гладив і літав з ними.Добре запам’ятав блакитне небо. Так само були люди, але я їх не пам’ятаю

Я бачила ширяючого орла в пазурах він ніс ведмедя а ведмідь порося крила красиві він ширяв тримаючи їх в пазурах високо небо чисте

Я зловив орла за парканом і поніс його щоб він жив на моєму полі. Орел був світлокоричневий і слухняний

Привіт) сьогодні уві сні я була зі своєю вихователькою з дитячого саду, з якою ми не бачилися дуже багато років, не пам’ятаю як, але вийшло так що у мене в руках була риба, і над нами пролітав орел, потім ми увійшли в будинок, було прочинене вікно, орел дуже старався і намагався проникнути в будинок, а я чинила опір і намагалася закрити вікно, і все ж орел залетів в будинок, підлетів до риби, яку я принесла, я віддала її орлу і він полетів!

Уві сні я помахала пролітає орлу, я була в колі дівчат . Орел був дуже грізний і великий, навеевал страх навіть. Але раптом він спустився до нас і перетворився на чоловіка незнайомого. Він хотів дізнатися хто помахав йому, але не відразу зрозумів що саме я махала. І дізнавшись закохався в мене обняв крилами з зади. Почуття було несподіваним, але схоже взаємним хоч по початку мені було страшно трохи. Погода була тепла я була в гарному старовинному платті..навіть здавалося що було все у моря.

Привіт, приснився наступний сон. Я йду по екзотичному лісі і з усіх боків до мене злітаються зграй ки пташок. Але несподівано я почула шум, все навколо потемніло, а мою руку повністю заглатіла орел. Спочатку я була налякана, а потім усвідомила, що тепер у орла безвихідь. Він бовтається на моїй руці і не може звільнитися.

тримала орла за ноги ..сильний, красивий, нападав на мене, я була сповнена рішучості і поборола його, зуміла сховатися за скляні двері балкона, він залишився за нею

Мені наснилося як при похмурій погоді, розійшлися небеса і вилетіло два золотих орла, два великих золотих орла

Доброго дня! Приснився величезний чорний орел ширяє в небі! Жертвою стала кінь не моя (я просто бачила, як він підняв її в небо).

Орел ширяв у небі, потім сів мені на руку.
Сірого кольору і дуже великий. Чи не нападав, але я злякалася уві сні. Намагалася його прогнати, але той не полетів.

Мені приснився орел, він женуться за мною хотів просто сісти мені на плече а я його боялася. Він був великий, коричневий.
Неначе сиджу я в кімнаті, а він влітає, розбита вікно в мою кімнату.
Я його боюся, що він з’їсти хоче, я тікаю По всій квартирі від нього а він за мною ганяється, а позаду нього якийсь птах летить. Але він мене знаходить, потім літає навколо мене і намагається просто мережу мені на плече і потім я його відпускаю і він відлітає

Маленький орел дуже красивий прилетів до мене на роботу, сів на ящик і дивився в стіну, я забігла в палату і через вікно дивилася на нього і говорила лікаря що боюся його, він мене відправив відкрити вікно що б його випустити, орел сів на скло в палату (нібито як равлики по стінах повзають), я пішла відчиняти вікно і все

Мені наснилося, що ми з моєю кішкою гуляли в лісі. Моя кішка зловила пташку і несподівано я побачила як орел нападає на кішку і кішка вся в крові. Я підняла підняла палицю і почала відганяти орла, орел полетів. Кішка залишилася лежати там на землі, навколо ще собаки були, але потім усвідомила, що кішки і зовсім не стало. Мені стало дуже до сліз шкода її і потім я прокинулася і зітхнула, що це всього лише був сон.

Мені наснилося, що величезний сірий орел розправивши крила, приземлився на дорогу. На вулицю де ми живемо.

Наснилися два великих орла, тіло було яскраво жовтим, а крила сині. Вони літали в небі і я намагалася показати їх мамі, але вона так і не побачила. Я побігла ближче до них, але вони полетіли

Здраствуйте! Мені приснився сон, де мій син застрибнув на вовка і поскакав на ньому, а чоловік ловить орла і сів на нього, і полетів високо в небо і наче з неба на орле ширяв і дивився за сином . Але ні вовк, ні орел сина і чоловіка не чіпали.Який то сон цікавий, хотіла дізнатися тлумачення.Буду дуже вдячна, якщо ви мені напишіть.

Здраствуйте. Наснилося що я бачу сидять поруч два дитини грудничка. І летить орел і одну дитину вистачає, а я біжу і намагаюся вирвати дитину. спасибі!

Виявилася в море, воно було чистим. Навколо плавали близькі люди, але я їх незнання. Вруг бачу в воді плаває орел я здивувалася і підпливла до нього. Орел мене не бачив і я погладила рукою по його голові. Але він продовжував плавав далі. Потім побачила рибок маленьких вони були яскраві.

Мені наснилося що я йшла з сином&# 8230; і раптом підлетів до нас Орел&# 8230; він хотів сісти на руку моєму синові, я злякалася і почала притискати до себе сина і підставляти орлу свою руку, щоб він сів &# 8230;.

Орел ширяє над машиною, в якій їдуть 4 людини (хлопець і дівчина, які не знайомі мені, дівчина, яку я знаю, але не пам’ятаю, хто саме з моїх знакімих, і я). Машина дуже дивна: пасажири (я і моя знайома) сидять попереду, а водій (хлопець) і його дівчина сидять ззаду.
Потім орел сідає зверху на машину і починає заглядати в моє вікно.
Далі не пам’ятаю.

Я в аулі будинки з усією своєю родиною в гостях були. Я вийшла на вулиці з якою то тіткою. І ми побачили орла і бігли. Я тітку несла на своїй спині і в один момент кинула його так як не змогла втекти з її вагою. І орел з’їв її, а я бігла далі й зайшла додому.

Була темна ніч. Зірки на небі танцювали. На небі літав орел. Літаючий орел на небі раптом впав на мої коліна. Я боялася відкрито очі. З закритими очима я чіпала орла щоб він полетів. І раптом прокинулася.

Було холодно, прям дуже, і на небі летат орли, як голуби, але т.до. було холодно деякі замерзали, я йшла додому і бачила по дорозі замерзаючих
котів і орлів

Доньці приснився сон, що мені подарували чорного орла і чорну змію. Змія мене 2 рази вкусила. Мій кіт (він у мене реальний і білий) пограв мо змією і вона його вкусила

Наснилося що лежу на боці на землі, така сонячна погода. Дивлюся на небо, а там великий орел ширяє і повільно опускаючись сідає мені набік. Я з переляку, що він такий великий, закриваю обличчя долонями, а він сидить на мені і намагається розглянути мене з усіх боків. Що це означає?

мені приснився сон у дворі гуляють кури і мої коти раптом прилітає орел бежевого кольору красивий, хоче напасти на курей або котів, але він їх не чіпав пізніше цей орел знаходиться у мене вдома як і коти

Два орла підлетіли здоровенні розмах крил три метри кілограм по70 і я понемаю що хочуть мене підняти тоесть не розмова а я мисленнот їх понемаю що вони хочуть мене підняти і ми подумки обговорюємо з ними як лучьше щоб не нашкодити моєму тілу так як у орлів є кігті і я це понемаю разом з ними.

Допоможіть розібратися 🙂
Я перебуваю в своїй старій квартирі, вікна від стелі до підлоги. Сиджу в кріслі і бачу підлітає куріпку, вона кілька разів стукає у вікно і відлітає. А за нею з’являється величезний, двометровий орел, і починає просто несамовито бити дзьобом у вікно.
Спочатку я з цікавістю спостерігаю за цим. Орел розуміє, що спроби невдалі, відлітає, але повертається. І з кожним разом все сильніше б’ється об вікно. Зрештою у мене виникає думка про те, що він може розбити вікно і з’являється занепокоєння про те, що ж мені тоді з ним робити.
спасибі !

Величезний немає здоровий орел прилетів комне і обійняв. Я злякався коли він летів прямо на мене. Посадив мене за спин і ми полетіли. Приземлення було невдалою.

Я спав вдень, але сьогодні вночі (з четверга на п’ятницю) мені наснився сон тісно пов’язаний з цим, персонажами сну 100% (не всіма). Ось сон: я з моїм однокласником, дуже гордим, але досить розумним, з яким у нас зв’язалася дружба йдемо на місцевий водойму. Мені здавалося що водойма &# 8212; не головна частина нашого &# 171; путишествия&# 8217;. Коли ми майже дійшли (води не було видно, ми тільки знали що вода за бугром) до мого друга (умовно назву його Владик) підлетів звичайний, коричневий начебто Орел. Він почав кружляти над його головою дуже низько, белькотів крилами, і я закричав Владика &# 171; закрий очі, закрий очі. &# 187;. Але він не закрив, а навпаки дивився в очі орла, і той сів на руку яку витягнув йому Влад. Я здивувався, і у мене з’явився інтерес. І тут Орел заговорив. Він не сказав тільки нічого, тільки &# 171; де я зараз?&# 187; А після відповіді сказав &# 171; мда, ось це я потрапив&# 187;. І тут у нього відвалилася ГОЛОВА, просто ні з того ні з сього, на руці у Влада. Голос орла був наче&# 8230; металевий! Ми з ним переглянулись. І тут чуємо звуки з-за пагорба на протилежному від води стороні (в реальності на тому місці взагалі болото, а уві сні &# 8212; бугор з рейками на якому безліч іржавих поїздів. Це місце є в реальності, тільки далі, і не зовсім таке) чуємо звуки людей. Влад швидко б’є ногою впав на сім’ю орла, і ми тікаємо. Далі ніби не відредагований кадр фільму &# 8212; різкий перехід на нову сцену. Я з декількома хлопцями та Владом в тому числі тікаємо звідти. Ми повземо під вагонами (в реальності я б ніколи не поповз в чистому одязі) і останній вагон дуже низький. Мені стає страшно що я не проповзу. Я вирішую обійти вагон. Обходячи я бачу свою однокласницю, яка закохана в мене. Вона йде, обернулася, посміхаючись щось сказала, і пішла в далечінь. І тут вискакує моя класна керівниця. Вона сказала що скаже моїм батькам що я гуляю після школи, або на подобу цього. Далі я переносив в другу школу нашого СМТ. Там ми йдемо по локації який не існує взагалі. Типу кафешки, столики стоять. І тут Влад зацепает дівчину, вона підливає на штани щось. Влад вибачається і швидко проходить (ми з ним поспішали), а я дивлюся в обличчя і бачу&# 8230;. Мою кращу подругу, кохання всього мого життя. Але вона старше чим зараз + у неї на обличчі кілька прищів, що я бачив лише раз у своєму житті! Я відчуваю, що вона зіпсована. Вона повинна цього літа надходити в училище якесь. І я знаю що вона там вже була. І вона зіпсована. Можливо алкоголь, можливо щось ще, але точно не сигарети (я це відчуваю). Я з нею перекинувся кількома словами. Боже, як мені хотілося ЗНОВУ, як в реальності посидіти і поговорити з нею. Але я холодно відповів їй що мені потрібно йти. Я зараз шкодую. Хоча б уві сні з нею побачився після тижня розставань. Але я проходжу пару метрів і бачу мою сестру яка плаче. Діалог був дуже коротенький, я його не пам’ятаю (якщо він взагалі був). А Далі&# 8230; Я прокинувся. Але не в реальності. Сон уві сні походу. Я знаходився в кімнаті, в компанії моїх друзів (Андрій, Владик, і ще 1-2 людини), але там не було ЇЇ. А навколо&# 8230; Неначе самотність. Начебто нікого крім нашої компанії немає більше. Ну для мене це точно&# 8230; Чимось схоже на космос. Повторюся, самотність. Я дав зарядку одного, і потім прокинувся. Сон виявився важким, їли встав. Спасибі вам велике за те що ви допомагаєте, дай Бог вам здоров’я, для мене цей сон і в правду важливий, простий бо там є моя подруга. Чекаю відповіді. Дякую

Великий орел нападає на авто, в якому я з дітьми.клює дах.Встигаю закрити вікна.страх.
Орел агресивний і я не впевнена в фортеці даху авто.Але я хоробрий, адже поруч діти.судорожно міркую&# 8230; потім сама собі кажу це сон, і прокидаюся

У моєму сні, все вулиця були покриті білим чистим красивим снігом, було сонячно, я прокотилася по сніговій гірці, бачила білого голуба і орла. Здалеку з висоти дивилася на панораму свого міста і гуляла вздовж величезної чистої красивою холодною рікою з подругою дитинства і говорила, що так дивно, що я завжди живу поруч з річкою&# 8230;

мені приснився сон в якому орел за вікном який приніс в кошику маленьких 4 кошенят. Пам’ятаю за кольором на зразок були чорно білі .

З класом були в якомусь місті, стояли біля парку, а іншого боку був 10 поверховий будинок, там було гніздо орла, він вилетів з гнізда, схопив мене під пахви, забрав у своє гніздо, де дав мені різнокольорових черв’яків.

Приснився орел який в темному нічному небі ніс собаку кота і папуги пов’язаних однією мотузкою до один одному. І я хотіла врятувати їх. Дивилася в сол їм щоб подивитися куди саме він їх забирає. Але потерла їх в темряві

Сьогодні уві сні мені на руку приземлився величезний, чорний орел і почав їсти з руки..щось схоже на хліб. у орла, запам’яталася деталь, на потилиці був гострих чубчик з пір’я, схожий на Окулов плавник схожий

Цей сон снився моїй мамі сьогодні вночі.Майже сорок днів назад у нас була втрата в сім’ї, моя бабуся, мамина мама.Моїй мамі дуже складно дається це пережити.Сон був такий, вона (мама) була під землею в якийсь коморі, а зверху на її дивилася великий птах, орел, в його очах вона начебто побачила свою маму і вона (моя мама) почала дуже плакати і просити вибачення, а птах у відповідь теж пустила сльозу.Ніде не можу знайти трактування сну.Але останнім часом мама почуває себе погано дуже&# 8230;

Привіт, приснилося сьогодні під ранок, перед вікном в приватному будинку стояло піднесення, я подивилася у вікно, а там сидять три великі птахи, один з них орел, такий великий і красивий, він зауважив що я відкрила вікно і полетів прям в вікно, залетів в будинок і почав витрачати по дому, він був такий гарний, я намагалася його змотатися, але не змогла знайти камеру в телефоні, до чого цей сон, я просто під враженням, він був такий гарний, величний

Я була у себе у дворі і тут побачила, що до мене летить великий і красивий білий орел! Він на проти мене зупиняється в повітрі&# 8230; дивлячись на мене починає показувати свою красу при цьому дивлячись мені в очі. Він настільки був гарний, що я хотіла сфотать його на телефон, щоб чоловікові показати, але чомусь не могла знайти в тел.камеру, а коли знайшла він уже полетів

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ