Сонник опухла Щека 😴 наснилася, до чого сниться опухла Щека уві сні бачити

Опухла щока зазвичай сниться в тому випадку, якщо в реальному житті є переживання. Можливо, вам не подобаються ваші зовнішні параметри, і доводиться постійно думати про те, як до вас ставляться оточуючі люди.

Особливо сильно вас цікавить думка протилежної статі, враження чоловіків. Необхідно виявляти до себе більше уваги, спробувати полюбити зовнішність і придбати рішучість. В майбутньому це все допоможе домогтися успіху.

Побачили сон про вздувшейся бічній частину обличчя? Якщо це сталося взимку, оце стрінеться зі своєю другою половинкою. Побачили сновидіння влітку – є можливість захворіти. Одягайтеся тепліше, вживайте їжу з вітамінами.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася опухла Щека, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться опухла Щека уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Вчора мені приснився сон, в якому моя щока напухає, а я її в свою чергу притримувала і вона ставала назад на своє місце.
Заздалегідь дякую.

Моє обличчя очистилося.став рівномірний тон.Дивилася в дзеркало і вид був приємний для мене, очі красиві і брови.Щека права початку опухати повільно, без зупинки, без болю.Рукою тримала щоку, щоб зупинити набрякання.

Була в перукарні, помітила в дзеркало, як ростуть щоки, майстер підійшла і проткнула щоку голкою, пішла кров, але болю не було

Вітаю! Мені наснилося, що я перебувала на роботі, до того ж якісь іспити треба було здавати, але ніякої напруги не було, все якось спокійно, раптом у мене опухла ліва щока, як шишка, і ніби це у мене на нижньому боці зуб опух , але нічого не боліло, болю не було, зуб не випав. А шишка на щоці як яблуко, кругла, тверда. До чого б це? Мій ел. адреса: [email&# 160; protected]
спасибі.

здрастуйте наснилася мені сон кака ніби звідти де росте зуб стала на Дуванна шишка і тим самим стала прям на очах опухати щока і я пронулась

мені наснилася щока опухла на лівій стороні і і на правій починалося а потім начебто зуб видалила але сама зуб не бачила і з правого боку відійшло а з лівого починалося тільки я прокинулася

Уві сні ще був небіжчик (далекий родич) і його жінка (не дружина) була вагітною, уві сні їй приблизно 40 років. Наяву його дружина не могла мати дітей. Жінка уві сні готувала суп. Біля всього цього я з розпухлою лівою щокою, і невеликим почервонінням.

Опухла щока, як при анафілактичний шок і пухла і пухла з болем, після якогось удару або укусу. Почалася паніка (сон), почала швидку набирати і не могла говорити нормально, настільки швидко вона опухала з губами разом. Такий сон вперше. У повсякденному житті ніколи такого не було.

Уві сні я прокинулася і подивилася на себе в дзеркало.З моєї щокою в області вуха було щось не так, ну я не звернула на це уваги і пішла у справах.Після школи десь через годин 5 або 6 щока початку відчуватися і я злякалася і швидко взяла телефон подзвонити мамі.Мама на той момент йшла додому, вона відповідала мені дуже грубо, буд-то ми з нею чужі люди.Незнаю чому але наш учитель по фізрі був у нас вдома і він сказав що це хвороба, і сказав якось що вона називається&# 8230;&# 8230;.я не пам’ятаю точно, було на букву "Б".Ще на самому початку сну на моїй нозі була шишка а її середина була ніби як відкрита рана, але вона не стікала кров’ю.Ну ось якось так.

Мені наснилося стоячи прокинулася а у мене болить щока.Підійшла до дзеркала а у мене великий флюс я пішла на роботу з флюсом все з мене сміялися а мені було боляче навіть розмовляти і все я прокинулася.

Доброго ранку, мені приснилося що я дивлюся в дзеркало а у мене щока опухла (через зуба) я пішла до стоматолога, він взявся лікувати, сказав зуб вилікуємо? До чого?

Наснилося що я встала вранці подивилася в дзеркало і тут же почала опухати щока прямо на очах і на цьому ж місці з’явився великий прищ. Потім все пропало і знову з’явилося. А потім я прокинулася.

Ліва шёка било уві сні опухла што ето позначає уві сні обісніте пожалюста ліва намагаються били шёкі опухла

наснилося, что я булу на Парі в мене дуже опухла Щока почти відразу и я дуже Почаїв боятися и Вийшла и Одразу опинилася вдома много плакала и бачила своїхзнайоміх

уві сні у мене сильно болить зуб опухла щока і від болю почала плакати викликали вродеби швидку приїхала поліція поліцейський говорить поїдемо дасте свідчення потім в лікарню відвеземо

Наснилося, що опухла права щока. Сон приснився вночі з неділі на понеділок. Більше нічого не пам’ятаю.

Наснилося що у мене дуже сильно болить зуб і опухла щока. У мене такий біль, що я ледве встаю щоб поїхати до стоматолога.

Мені тільки що приснився сон, що дуже сильно болить зуб і опухла щока. Чоловік хотів відвезти до лікаря, я ледве встала.

Здраствуйте! мені наснився сон. що я потрапила в аварію, але сама залишилася повністю неушкодженою, але машину свого брата сильно розбила. і відразу ж мені сниться, що я вдома у брата і заходить дружина брата і питає у мене, що у тебе з щокою. Я дивлюся в дзеркало і бачу свою щоку дуже сильно розпухлою і з наривом і кажу поїду я в лікарню. і сон переривається. А з середи на четвер мені снився сон, що навколо мене багато змій, але вони мене не кусають і близько не підповзають. я їх просто бачу.

Мені наснилося, що я з батьками і братом була в школі. Ми з мамою пішли в машину. Вона стояла далеко. Ми піднімалася в не більшу гірку до машини,. Різко з’явилася машина і підстрибнула і злетіла. Схопила ь за гілку, щоб не полетіти вище. Приземлилися на землю і спробувала перекусити, але не вийшло. Щоки як ніби пухлини і коштувало боляче прикушуйте.

Мені снилося, що у мене опухла щока, кажись ліва, але не хворіла, де я перебувала не пам’ятаю, начебто до когось зайшла

У мене уві сні роздулася щока, я плакала в цей момент, що посварилася з сестрою і мамою, а потім я відчула, що в роті що щось заважає і вирішила виплюнути, а коли подивилася на підлогу, там лежали всі мої зуби. Без крові, чисті.

У мого чоловіка опухла щока від того що сусід вибив зуб, потім відразу ж виходжу шукати сусіда зустрічаю маму і вона каже що сусід у спину татові чим забив.

Опухла найвища губа, я підійшов до дзеркала почав чіпати зуби, один хитався я його дуже легко дістав і дуже сильно пішла кров і її було дуже дуже багато

Наснилося, що моя ліва щока початку дуже сильно здуватися, а я рукою притримувала і опухшесть ставала менше. Болів зуб внизу.

Мені наснилося, що у мене уві сні опухла щока, через це у мене було запаморочення і я непритомніла. Пізніше щока почала проходити, але дуже хворіла

Мені снився сон що у мене напух зуб, у зубі Дірка дуже сильно болить не можу рот навіть откивать потім він начитав нарівать

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ