Сонник Куртизанка 😴, до чого сниться Куртизанка жінці 💤, що означає побачити Куртизанку уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Куртизанка по Соннику Ніни Гришиній

До чого сниться куртизанка жінці:

Розкішну куртизанку бачити — продажність душі.


1 Куртизанка за Еротичного соннику Данилової

Бачити куртизанку у сні означає:

Якщо чоловік уві сні бачить себе в суспільстві прекрасної куртизанки — цілком можливо, що в реальному житті він піддасться глузуванням і причіпок з боку близьких людей. Не варто впадати у відчай і приймати все серйозно, так як насправді неприємні слова можуть бути проявом звичайної заздрості або недовіри.

Якщо жінка бачить уві сні себе в ролі куртизанки — цей сон пророкує їй швидке вирішення проблеми, яка не давала спокою протягом досить довгого часу. Природність вашої натури, природна жіночність і чарівність допоможуть мати успіх у протилежної статі, хоча ваша принциповість і вірність своєму єдиному на даний момент чоловікові не дозволять розвинутися жодному з можливих любовних романів. Цілком можливо, що приваблює чоловіків до вас саме ваша видима неприступність, холодність і небажання заводити розмову з незнайомою людиною.

Якщо жінці сниться, що вона тільки приміряє вбрання куртизанки, але не виконує її роль — це значить, що в реальному житті вона відчуває ревнощі і недовіру до коханої людини. Спробуйте відволіктися від своїх похмурих думок, поговоріть з партнером начистоту, і тоді ваш душевний спокій буде повністю відновлено.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ