Сонник кров чужа приснилася: до чого сниться кров чужа уві сні — тлумачення снів

Сонник Ванги

до чого сниться кров чужа

Якщо Вам сниться чужа кров на ваших руках, одязі, то це знак попередження. Потрібно остерігатися сварок з близькими для вас людьми – родичами, друзями. Якщо при захисті від ворога на вас потрапила його кров — говорить про те, що вам коштувати уникати ввязывания в сімейні сварки, інакше це може закінчитися для вас плачевно.

Сонник Цвєткова

що означає, якщо кров чужа уві сні

Трапиться щось непередбачуване.

 

 

Мусульманський сонник (Ісламський)

приснилася кров чужа

Бачити уві сні кров, означає нечесно зароблений капітал. Якщо приснилося, що забруднився чужою кров’ю – можеш чекати користі від того людини, чия вона наснилася.

 

Сонник 21 століття

кров чужа уві сні до чого це

Побачити в сні кровотеча знайомого, обіцяє вам каяття перед цією людиною. Або ж, ви зможете взяти у нього в борг грошей.

 

 

Сонник Хассе

кров чужа по соннику

Бачити уві сні кров тварин – велика ймовірність, що ваші бажання здійсняться. Бачити кров на інших – можливі хвороби в родині.

 

Сонник Нострадамуса

кров чужа уві сні

Проливати чужу кров – вирішуючи будь-яку складну проблему, беріть всю заповзятливість у свої руки. А от бачити у сні рідної людини, який спливає кров’ю, означає, що ваші стосунки з цією людиною можуть бути зіпсовані.

 

Сонник Медеи

кров чужа уві сні до чого це

Побачити в сні кровотеча у знайомого означає, що ви в чомусь винні перед ним. Так само, може означати будь-яких втрат для вас. А от якщо ви в сні забруднилися чужою кров’ю — чекайте що станете близькі з цією людиною.

 

Любовний сонник

тлумачення сну кров чужа

Кров, побачена на тілі, рідної вам людини — означає небезпеку для нього. Вам слід бути більш уважними до своїх близьких.

 

 

Езотеричний сонник

тлумачення сну кров чужа

Якщо вам приснилася чужа кров – можете очікувати якихось негараздів, це можуть бути природні лиха, або будь-які інші. Але не варто переживати, вас ці негаразди не торкнутися.

 

Сонник sonniq.ru

що означає, якщо кров чужа уві сні

Побачити в сні чужу кров – остерігайтеся людей, які хочуть вам нашкодити. Є заздрісники, що бажають зіпсувати ваш імідж.

 

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ