Сонник Контакт 😴, до чого сниться Контакт жінці 💤, що означає побачити Контакт у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Контакт по Соннику 2012

До чого сниться контакт жінці:

Статевий Контакт гомосексуальний — відображення прагнення пізнати свою мужність; відображення страху невідповідності).

Збочений — відображення зниження самооцінки.

Разнополый — відображення прагнення до розумного співробітництва; відображення боязні переваги. Все перераховане стосується не тільки сфери статевих відносин.


1 Контакт по Соннику Чорної магії

Бачити контакт у сні означає:

Будь-які види розумного контакту (звукові, візуальні) з якимись нематеріальними істотами з так званих «паралельних» світів — це завжди інформаційно-енергетичну взаємодію з демонічними розвідниками — люцифагами, які можуть прийняти найбільш перспективні і прекрасні форми і вести своє спілкування зовні із найбільш світлими і благородними мотивами (бажання «врятувати нашу планету», допомогти людям, запобігти глобальну катастрофу, дати людству якісь творчі містичні знання…).

При цьому сам «контактер» зовсім не помічає, як різко гіпертрофується його «ЕГО» (з’являються стану особливого азарту, збудження, одержимості, твердолобою впевненості в достовірності, оригінальності і надцінності отриманої ним інформації) — головна ознака початку демонічної трансформы.

«Контактує» починає поступово відчувати себе якоюсь незвичайною, дуже важливою, сверхзначительной персоною, яка володіє унікальними таємними знаннями і наділеною виняткової глобальної місією рівня великого світового пророка, іменитого міжнародного політичного вождя, і Вчителі Світу і т. д.

Він починає створювати свої езотеричні центри та «церкви», навчати інших, писати книги, поширювати свій «рятівний» вчення, відкривати таємниці будови всесвіту і пр.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ