Сонник Карати 😴, до чого сниться Карати жінці 💤, що означає побачити Карати уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Карати по соннику Міллера

До чого сниться карати жінці:

Ви користуєтеся на іспиті шпаргалками? Підглядаєте у відповіді в кінці підручника, коли бачите себе уві сні? Що при цьому відбувається – вас ловлять на цьому і Карають у сні? І що ви при цьому відчуваєте?

Сниться карати – Часто наші сни, в яких ми зрізаємо собі шлях у марафоні або здаємо іспит за допомогою шпаргалок і нас заслужено Карають не так вже сильно відрізняються від наших темних оборудок в реальному житті. Ці дії виражають глибокий брак віри в себе. Чому ми думаємо, що не зможемо отримати приз або визнання без всяких хитрувань? Звідки до нас прийшла думка, що ми можемо виявитися гірше за інших?


1 Карати по соннику Фройда

Бачити карати у сні означає:

Сни, в яких ми намагаємося отримати нагороду обманним шляхом, а нас карають, можуть залишити у нас відчуття порожнечі. Уві сні ми можемо настільки розхвилюватися, що будемо в змозі створити картину того, як нас на цьому зловили (у цьому ж сні). Можливо, нас покарають в присутності друзів або сусідів. Можливо, ваша душа дає вам знати, що ви не вважаєте себе гідним нагороди – і зізнаєтеся в цьому перед усіма іншими.

Сниться карати – Проте іноді сни, в яких вас Карають, можуть мати позитивне значення і вказувати на те, що ви починаєте дивитися на себе як на «переможця», але ще не готові визнати, що в вас живе це позитивна якість. Тому ви прагнете зайняти його у когось чи зробити щось інше.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ