Сонник Груша приснилося, до чого сниться Груша в сні

Сонник Груша приснилося, до чого сниться Груша в сні

Сонник С. Каратова

До чого сниться Груша по соннику:

Груша — Сниться, що їсте грушу — це до почуттєвого насолоди.

Якщо вам приснилися нестиглі груші — то ви будете розчаровані.

См. також: до чого сниться дерево, до чого сниться рости, до чого сниться яблуня.

Наступна інтерпретація чому вам сниться Груша, далі.

Кишеньковий сонник Т. Лагутиной

До чого сниться Груша, як зрозуміти сон:

Груша — Сниться, що їсте груші — то забудьте про успіх, займіться краще здоров’ям. Милуватися уві сні грушами на дереві — то скоро все буде добре.

Сниться, що зриваєте груші з дерева після великого розчарування вас чекає приємний сюрприз.

Якщо ви побачили в сні, що ви консервуєте груші — то ви досить мудрі, щоб не засмучуватися через дрібниці.

Якщо вам приснилися сушені груші — то вас чекає уповільнений роман, малоцікаві друзі.

До чого сниться уві сні Груша:

Груша — Снилася груша — це до невдалого вкладення грошей, до їх втрати. Однак ви отримаєте і так багато, але багато і пропустіть. Також вас чекає невдала операція.

Снилася консервована груша — то вас чекає довгострокове вкладення, яке принесе невеликий успіх у віддаленому майбутньому.

До чого сниться Груша, як тлумачити сон:

Груша — Снилася груша — це асоціюється з чимось м’яким, солодким і соковитим. Груша символізує в сновидіннях удачу, інтерес і прибуток.

Сниться, що їсте смачну і солодку грушу — то це знак того, що вас чекає приємне проведення часу і успіх.Бачити в сні, як ви намагаєтеся дістати і зірвати з дерева грушу — це вказує на ваше нетерпіння, яке перешкодить вам виконати задумане.

Якщо вам приснилися гнилі груші — це означає, що ви зіткнетеся з зрадою, брехнею, злом.Якщо в сні ви купуєте груші — то вас чекає успіх у справах.

Сниться, що тримаєте в руках недозрілі грушу — це свідчить про те, що ви отримаєте те, до чого так прагнете, але навряд чи задовольнитеся результатом.

Сниться, що зірвали грушу в чужому саду — це знак того, що в реальному житті ви спробуєте скористатися плодами чужої праці.

З якої причини сниться Груша, читайте далі.

Сонник Ст. Мельникова

До чого сниться і до чого бачити Грушу уві сні:

Груша — Сниться, що їсте груші — це віщує занепад справ і ослаблення здоров’я. Зелені або недостиглі груші уві сні — це знак неспокою і смутку.

Якщо вам приснилися кислі груші — це до біди. Гіркі груші в сні — вас чекають неприємні обставини. Стиглі груші в сновидінні — до задоволень. Якщо приснилися червиві груші — це до хвороби і розчарувань.

Якщо вам приснилися налиті жовті груші — це віщує вам великі життєві перспективи. Рвати уві сні груші з дерева — вам представиться можливість поправити свої фінансові справи.

Снився збір врожаю в грушевому саду — це до приємних несподіванок, які прийдуть на зміну несприятливим обставинам. Збирати в сні груші самої — це до щасливого шлюбу.

Детальніше, якщо сниться Груша, дивіться далі.

Груша — Сниться, що їсте грушу — то ваші справи будуть складатися не надто успішно.Захоплювалися у сні золотими грушами на дереві — то вас чекають багатообіцяючі перспективи.

Сниться, що збирали груші — то чекайте приємних подій.Консервували груші в сновидінні — налаштуйтеся на філософський лад.

Якщо чоловікові приснився груша — це означає йому зустріч і знайомство з незвичайною жінкою, жіночною і ніжною коханкою.

Якщо жінці приснився груша — це передвіщає їй приємне знайомство з усіма витікаючими наслідками.

Сновидіння про стиглих груші обіцяють солодке задоволення.Зелені і дикі груші уві сні — знаменують печаль і смуток.Якщо вам снилося грушеве варення — це до хвороби.

Сниться Груша? См. наступного автора.

Сонник А. Пушкіна

До чого сниться Груша? Тлумачення сну:

Груша — якщо в сні ви бачите стиглі, красиві груші, то це означає, що доля незабаром відкриє вам багатообіцяючі перспективи. Але якщо груші нестиглі, побиті, брудні, то такий сон обіцяє, що удача на деякий час відвернеться від вас, але вам вдасться повернути її розташування. Якщо ви уві сні їсте грушу, то це віщує вам не надто успішні справи і ослаблення здоров’я.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за збором стиглих груш або берете участь у їх зборі, то це обіцяє вам приємні несподіванки, які послідують за деякими незначними розчаруваннями. Якщо ж ви збираєте груші і розумієте, що вони незрілі, то це означає, що вас ще довгий час будуть переслідувати невдачі і розчарування, від яких ви дуже втомитеся і захочете позбутися. Якщо уві сні ви сушіть груші, то такий сон передвіщає вам дружбу з людьми, які вам зовсім нецікаві.

Якщо ж ви готуєте якесь блюдо з груш або просто нарізати їх, то це означає, що ви будете філософськи ставитися до мінливостей долі, що дозволить вам легше переносити тяготи і турботи повсякденного життя. Якщо уві сні ви садите грушеве дерево, то такий сон передвіщає, що незабаром ви одержите нагороду за свої наполегливі праці, і, хоча вона виявиться не такий великий, як ви очікували, вам буде все одно дуже приємно. Дивний сон, у якому ви кидаетесь грушами або вас самого закидають ними, означає, що ви нездатні самостійно прийняти важливе рішення, за що будете покарані знущаннями і глузуванням з боку багатьох людей.

До чого сниться Груша, інтерпретація:

Груша — Великі, стиглі груші — символ задоволення, приємних пригод, чуттєвої насолоди; милуватися грушами — прекрасні перспективи на майбутнє. Є груші (кислі або гіркі) — до хвороби, втрат.

Бачити недостиглі груші — до сильного стресу. Варити варення з груш — прийняти якесь правильне рішення.

Брати участь у зборі груш у сні — до несподіваних успіхів, яким будуть передувати розчарування в друзях і коханих.

Якщо уві сні ви. займаєтеся консервуванням або сушкою груш, то ваше життя найближчим часом буде досить нудним і безбарвним, а любовний роман, який ви заведете для того, щоб якось розвіятися, стане не розвагою, а важким і нудним випробуванням ваших нервів на міцність. Це ж стосується сну, в якому ви готуєте груші до консервування.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ