Сонник Гандбол 😴, до чого сниться Гандбол жінки 💤, що означає побачити Гандбол у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гандбол у Сучасному соннику

До чого сниться гандбол жінки:

Будете в стороні від якогось загального справи або командної роботи, потім ви пошкодуєте про це. Власна команда гри в гандбол – ви не можете самостійно втілити в життя свої плани, вам необхідна допомога вірних друзів. Якщо ваша команда, за яку ви хворіли, програла в гандбол – вас чекають проблеми в спілкуванні з дітьми. Перемога вашої команди в гандболі – суспільство визнає ваші заслуги. Вагітна жінка, побачивши такий сон, народить здорову дитину. Бачити себе тренером з гандболу – ваші знайомі пошкодують, що не скористалися вашими порадами.


1 Гандбол за Індіанського шаманска соннику

Бачити гандбол у сні означає:

Уві сні бути членом гандбольної команди – говорить про те, що ви не зможете реалізувати свої задуми і будете потребувати підтримки друзів.

Якщо вам приснилося, що команда, за яку ви хворіли, перемогла у змаганнях з гандболу – цей сон обіцяє вам успіх. Вагітна жінка, яка побачила такий сон, народить здорову дитину.

Якщо вам приснилося, що ваша команда програла в гандбол – вас чекають проблеми з дітьми.

Уві сні бути тренером з гандболу – друзі пошкодують, що не скористалися вашою порадою. Не пригадую їм їхні помилки, вам ще доведеться скористатися їхньою дружбою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ