Сонник Фільтр 😴, до чого сниться Фільтр жінці 💤, що означає побачити Фільтр уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Фільтр по Соннику білого мага Юрія Лонго

До чого сниться фільтр жінці:

Ставити уві сні фільтр, щоб пити очищену воду — наяву ви потрапите в скрутне становище, але не саме положення викличе у вас «головний біль», а шляхи виходу з неї. Цих шляхів буде кілька, і кожен гарний по-своєму, але вам належить вибрати з них оптимальний. Ось це-то якраз і затягне вас у апатію, але, на щастя, ненадовго. Після періоду повного ступору відбудеться осяяння, і ви нарешті зрозумієте, як слід вчинити.

Ви купуєте уві сні фільтр — настав час переглянути свої справи і навести в них порядок, крім того, не завадило б вам налагодити нові ділові контакти і вибрати з колишніх партнерів найбільш надійних, з іншими ж припинити співпрацю.

Якщо ви пропускаєте воду через фільтр — скоро вам доведеться серйозно попрацювати. Вам надійде багато пропозицій про те, як робити роботу більш продуктивною і, відповідно, прибутковою. Проігнорувати їх ви не зможете, та й не дозволите собі такої зневаги до своїх співробітників, так що доведеться вам вивчити всі побажання, вибравши ті, які дійсно обгрунтовані і допоможуть подолати кризу.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ